Administration - en to he translation catalogue (2279 entries)

en: Introducing a modern new&nbsp;design
he: הצגת עיצוב חדש ומודרני

en: Modern aesthetic
he: אסתטיקה מודרנית

en: The new WordPress dashboard has a fresh, uncluttered design that embraces clarity and simplicity.
he: לוח הבקרה של וורדפרס קיבל עיצוב רענן, המאמץ פשטות ובהירות.

en: Clean typography
he: טיפוגרפיה נקייה

en: The Open Sans typeface provides simple, friendly text that is optimized for both desktop and mobile viewing. It&#8217;s even open source, just like WordPress.
he: שימוש בגופן Open Sans (באנגלית), מציג טקסט בצורה טובה וידידותית יותר. מותאם לדסקטופ או למובייל. למעשה הוא פונט בקוד פתוח - בדיוק כמו וורדפרס.

en: Refined contrast
he: ניגודיות גבוהה

en: We think beautiful design should never sacrifice legibility. With superior contrast and large, comfortable type, the new design is easy to read and a pleasure to navigate.
he: אנחנו חושבים שאין צורך בעיצוב מדהים במיוחד כדי להציג קריאות טובה יותר. עם העיצוב החדש הניגודיות חדה וגבוהה יותר והכל הרבה יותר קל לקריאה ונוח לניווט.

en: WordPress on every&nbsp;device
he: וורדפרס בכל מכשיר

en: We all access the internet in different ways. Smartphone, tablet, notebook, desktop &mdash; no matter what you use, WordPress will adapt and you&#8217;ll feel right at home.
he: כולנו מתחברים לאינטרנט בדרכים שונות: סמארטפון, טאבלט, דסקטופ או נוטבוק &mdash; זה לא ממש משנה במה אתה משתמש, לוח הבקרה של וורדפרס מותאם לכל מסך!

en: High definition at high&nbsp;speed
he: איכות HD עם טעינה מהירה

en: WordPress is sharper than ever with new vector-based icons that scale to your screen. By ditching pixels, pages load significantly faster, too.
he: וורדפרס חדה מאי פעם. עם אייקונים וקטוריים חדשים המותאמים לכל רזולוציית מסך. העמודים נטענים במהירות גבוהה מתמיד.

en: Pick a color
he: בחר צבע

en: We&#8217;ve included eight color schemes so you can pick your favorite. Choose from any of them below to change it instantly.
he: מהיום תוכלו לבחור את הצבעים האהובים עליכם מתוך שמונת ערכות הצבעים החדשים של לוח הבקרה. בחרו למטה את הצבעים שלכם ותראו איך הכל משתנה באופן מיידי.

en: To change your color scheme later, just <a href="%1$s">visit your profile</a>.
he: לשינוי ערכת הצבעים, <a href="%1$s">בקרו בפרופיל המשתמש</a>.

en: Refined theme management
he: ניהול ערכות עיצוב חדשני

en: The new themes screen lets you survey your themes at a glance. Or want more information? Click to discover more. Then sit back and use your keyboard&#8217;s navigation arrows to flip through every theme you&#8217;ve got.
he: מערכת החדשה לניהול ערכות העיצוב מאפשרת קבלת סקירה מהירה על כל ערכת עיצוב. רוצים מידע נוסף? לחצו על הערכה כדי לגלות מידע מורחב. עכשיו כל שנותר זה לגלול בין ערכות העיצוב באמצעות חיצי המקלדת.

en: Smoother widget experience
he: שימוש נוח יותר בוידג'טים

en: Drag-drag-drag. Scroll-scroll-scroll. Widget management can be complicated. With the new design, we&#8217;ve worked to streamline the widgets&nbsp;screen.
he: לגרור-לגרור-לגרור. לגלול-לגלול-לגלול. עד היום מערכת הוידג&#8216;טים הייתה קצת מורכבת. בעיצוב החדש עבדנו קשה כדי לייעל את מסך הוידג&#8217;טים כך שיעבוד בצורה פשוטה יותר.

en: Have a large monitor? Multiple widget areas stack side-by-side to use the available space. Using a tablet? Just tap a widget to add it.
he: משתמש במסך רחב? אזורי הוידג&#8216;טים מוצגים אחד ליד השני כדי לנצל את התצוגה הרחבה. יש לך טאבלט? לחץ על הוידג&#8216;ט כדי להוסיף אותו.

en: Twenty Fourteen, a sleek new magazine&nbsp;theme
he: תבנית ברירת מחדל חדשה ומדליקה

en: Turn your blog into a&nbsp;magazine
he: הפכו את הבלוג למגזין

en: Create a beautiful magazine-style site with WordPress and Twenty Fourteen. Choose a grid or a slider to display featured content on your homepage. Customize your site with three widget areas or change your layout with two page templates.
he: צרו מגזין יפה בעזרת וורדפרס ו-Twenty Fourteen. השתמשו בתצוגת רשת או סליידר להצגת התוכן הראשי בעמוד הבית. התאימו את מבנה האתר בעזרת 3 אזורי וידג'טים או בחרו את סוג פריסה ותבניות-עמוד.

en: With a striking design that does not compromise our trademark simplicity, Twenty Fourteen is our most intrepid default theme yet.
he: עם עיצוב מרשים שאינו מתפשר על הסמל המסחרי שלנו &mdash; פשטות. Twenty Fourteen היא ערכת העיצוב הכי אמיצה שלנו עד כה.

en: Keeping your site up to date is important for your site&#8217;s security, and makes the internet a safer place for you and your readers.
he: שמירה על מערכת וורדפרס מעודכנת - חשובה מאוד לאבטחת האתר, והופכת את האינטרנט למקום בטוח יותר עבורך ועבור הקוראים שלך.

en: Search installed themes...
he: חיפוש בערכות עיצוב מותקנות...

en: If an update is available, you&#8127;ll see a notification appear in the Toolbar and navigation menu.
he: אם קיים עדכון זמין למערכת, תופיע הודעה בסרגל הכלים ובתפריט הניווט.

en: <strong>WordPress</strong> &mdash; Updating your WordPress installation is a simple one-click procedure: just <strong>click on the &#8220;Update Now&#8221; button</strong> when you are notified that a new version is available.
he: <strong>וורדפרס</strong> &mdash; שדרוג התקנת וורדפרס הוא תהליך פשוט המתבצע בלחיצה אחת: פשוט לחצו על כפתור העדכון כאשר מופיעה הודעה שקיימת גרסה חדשה.

en: In most cases, WordPress will automatically apply maintenance and security updates in the background for you.
he: ברוב המקרים, וורדפרס תתקין בעצמה באופן אוטומטי עדכוני תחזוקה ואבטחה.

en: <strong>Translations</strong> &mdash; The files translating WordPress into your language are updated for you whenever any other updates occur. But if these files are out of date, you can <strong>click the &#8220;Update Translations&#8221;</strong> button.
he: <strong>קבצי תרגום</strong> &mdash;  קבצי תרגום בהתקנות וורדפרס מתעדכנים בכל פעם שמתרחש שדרוג כלשהו. אבל, אם קבצים אלה אינם מעודכנים, ניתן לבצע עדכון יזום תוך לחיצה על הכפתור <strong>שדרוג קבצי תרגום</strong>.

en: On this screen, you can update to the latest version of WordPress, as well as update your themes and plugins from the WordPress.org repositories.
he: במסך זה ניתן לשדרג לגרסה האחרונה של וורדפרס ולעדכן ערכות-עיצוב ותוספים ממאגרי WordPress.org.

en: <strong>Themes and Plugins</strong> &mdash; To update individual themes or plugins from this screen, use the checkboxes to make your selection, then <strong>click on the appropriate &#8220;Update&#8221; button</strong>. To update all of your themes or plugins at once, you can check the box at the top of the section to select all before clicking the update button.
he: <strong>ערכות עיצוב ותוספים</strong> &mdash; כדי לשדרג ערכות עיצוב בודדות או תוספים ממסך זה, יש להשתמש בתיבות הסימון כדי לבצע את הבחירה, ואז <strong>ללחוץ על כפתור השדרוג</strong>. כדי לעדכן את כל ערכות העיצוב והתוספים בפעם אחת, ניתן לסמן את התיבה בחלק העליון של הסעיף כדי לבחור את כל הפריטים וללחוץ על כפתור השדרוג.

en: Welcome to WordPress&nbsp;%s
he: ברוכים הבאים לוורדפרס %s

en: Thank you for updating to WordPress %s, the most beautiful WordPress&nbsp;yet.
he: אנו שמחים שעדכנת לוורדפרס %s, הגרסה היפה ביותר של וורדפרס עד כה.

en: If you would like to see more themes to choose from, click on the &#8220;Add New&#8221; button and you will be able to browse or search for additional themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. Themes in the WordPress.org Theme Directory are designed and developed by third parties, and are compatible with the license WordPress uses. Oh, and they&#8217;re free!
he: אם ברצונך לראות ערכות עיצוב נוספת, יש ללחוץ על הכפתור "התקנת ערכות עיצוב" ומשם לדפדף או לחפש ערכות נוספות מתוך <a href="%s" target="_blank">ספריית ערכות העיצוב של WordPress.org</a>. הערכות בספרייה תוכננו ופותחו על ידי צדדים שלישיים, ותואמים את רישיון השימושים של וורדפרס. אה, והן בחינם!

en: Fixed Layout
he: פריסה קבועה

en: Fluid Layout
he: פריסה משתנה

en: Responsive Layout
he: פריסה רספונסיבית

en: %s Post | %s Posts
he[0]: פוסט %s
he[1]: %s פוסטים

en: %s Page | %s Pages
he[0]: עמוד %s
he[1]: %s עמודים

en: %s Comment | %s Comments
he[0]: תגובה %s
he[1]: %s תגובות

[ctx: comments]
en: %s in moderation | %s in moderation
he[0]: תגובה %s ממתינה לאישור
he[1]: %s תגובות ממתינות לאישור

en: M jS
he: j בF

en: %s MB Space Allowed
he: גודל מותר %s MB

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
he: נמצא בשימוש %1$s MB (%2$s%%)

en: Theme Details
he: פרטים

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search Engines Discouraged,&#8221; to remind you that your site is not being crawled.
he: כאשר הגדרה זו בתוקף, תזכורת מוצגת בתיבת "מבט כללי" בלוח הבקרה שאומר, "מנועי חיפוש מתבקשים לא לאנדקס את האתר" כדי להזכיר שהאתר לא נסרק.

en: At a Glance
he: מבט כללי

[ctx: theme]
en: Active:
he: פעיל:

en: Accessibility Ready
he: נגישות מובנית

en: This is a child theme of %s.
he: ערכת עיצוב זו מבוססת על ערכת העיצוב %s.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
he: מסך זה משמש לניהול ערכות עיצוב המותקנות כרגע באתר. מלבד ערכות עיצוב ברירת המחדל הכלולות בהתקנה וורדפרס שלך, כל ערכות עיצוב האחרות תוכננו ופותחו על ידי צד שלישי.

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
he: יש לרחף מעל או ללחוץ על ערכת העיצוב כדי להציג את כפתורי הפעלה ותצוגה מקדימה.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
he: יש ללחוץ על ערכת העיצוב להצגת שם ערכת העיצוב, מספר גרסה, מחבר, תיאור, תגיות וכפתור מחיקה.

en: Click Customize for the current theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
he: יש ללחוץ על התאמה אישית בערכת העיצוב הנוכחית או תצוגה מקדימה בשאר ערכות העיצוב, על מנת לראות תצוגה מקדימה של האתר.

en: The current theme is displayed highlighted as the first theme.
he: ערכת העיצוב הנוכחית מודגשת ומוצגת ראשונה ברשימת ערכות העיצוב.

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
he: ניתן לראות איך יראה האתר עם כל אחת מערכות העיצוב בעזרת תצוגה מקדימה של ערכת העיצוב ואף להתאים אותה לצרכים האישיים שלכם, לפני שמחילים את השינוי על האתר כולו. יש ללחוץ או לרחף על ערכת העיצוב ולאחר מכן ללחוץ על כפתור תצוגה מקדימה, כדי להציג את האתר עם ערכת העיצוב הרלוונטית. כפתור תצוגה מקדימה מופיע גם בחלק התחתון של מסך הפרטים של ערכת העיצוב.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Save &amp; Activate button above the menu.
he: ערכת העיצוב בתצוגה המקדימה היא אינטראקטיבית לגמרי - ניתן לנווט לדפים שונים כדי לראות איך נראים הפוסטים, עמודי ארכיון, ותבניות דפים אחרות. ההגדרות עשויות להשתנות בהתאם למה שערכת העיצוב מאפשרת לשנות בתצוגה מקדימה. כדי לשמור מאפיינים ולהפעיל את ערכת העיצוב יש ללחוץ על שמירה ולהפעיל את ערכת העיצוב.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
he: כאשר תצוגה מקדימה על מסך קטן, ניתן להשתמש באייקון המזעור בקצה התחתון של אזור התאמת העיצוב. זה יתן יותר מקום לתצוגה מקדימה של האתר עם הערכת עיצוב הרלוונטית. כדי להחזיר את אזור התאמת העיצוב, יש ללחוץ על האייקון שוב כדי להרחיב.

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
he: כדי להפעיל וידג&#8216;ט יש לגרור אותו לאזור הסרגל הצדדי או ללחוץ עליו. לביטול וידג&#8216;ט ולמחיקת ההגדרות שלו, יש לגרור אותו בחזרה.

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
he[0]: %1$s לפי דירוג %2$s.
he[1]: %1$s לפי %2$s דירוגים.

en: %s rating
he: %s דירוג

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the frontend or the dashboard for that site.
he: מסך זה מציג למשתמש בודד את כל האתרים שלו ברשת, ומאפשר לו לקבוע אתר ראשי. ניתן להשתמש בקישורים מתחת לכל אתר כדי לעבור לאתר עצמו או ללוח הבקרה שלו.

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
he: שגיאה בחזרה לגרסה קודמת: [%1$s] %2$s

en: Error: [%1$s] %2$s
he: שגיאה: [%1$s] %2$s

en: The following plugins were successfully updated:
he: התוספים הבאים שודרגו בהצלחה:

en: The following themes were successfully updated:
he: ערכות העיצוב הבאות שודרגו בהצלחה:

en: The following translations were successfully updated:
he: קבצי התרגום הבאים שודרגו בהצלחה:

en: The following plugins failed to update:
he: נכשל שדרוגם של התוספים הבאים:

en: The following themes failed to update:
he: נכשל שדרוגם של ערכות העיצוב הבאות:

en: The following translations failed to update:
he: נכשל שדרוגם של קבצי התרגום הבאים:

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
he: לא ניתן לשלוח את הטופס, יש לרענן ולנסות שנית.

en: <strong>Screen Options</strong> - Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
he: <strong>אפשרויות תצוגה</strong> - יש להשתמש בלשונית אפשרויות תצוגה כדי לבחור איזה יישומים יופיעו על לוח הבקרה.

en: <strong>Site Content</strong> - Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
he: <strong>תוכן אתר</strong> - מציג את תקציר התוכן באתר, ערכת העיצוב וגרסת הוורדפרס של האתר.

en: <strong>Activity</strong> - Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
he: <strong>פעילות</strong> - מציג פוסטים מתוזמנים, פוסטים שפורסמו לאחרונה ותגובות אחרונות על הפוסטים ומאפשר לך לאשר או למחוק אותן בקלות.

en: <strong>Quick Draft</strong> - Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 5 most recent draft posts you've started.
he: <strong>טיוטה מהירה</strong> - מאפשר לך ליצור פוסט חדש ולשמור אותו כטיוטה. כמו כן הוא מציג את חמשת הטיוטות האחרונות באתר.

en: <strong>WordPress News</strong> - Latest news from the official WordPress project, the <a href="http://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>, and popular and recent plugins.
he: <strong>חדשות וורדפרס</strong> - חדשות אחרונות מאתר וורדפרס הרשמי, <a href="http://planet.wordpress.org/">פלאנט וורדפרס</a> ותוספים חדשים ופופולריים.

en: <strong>WordPress News</strong> - Latest news from the official WordPress project, the <a href="http://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>.
he: <strong> עדכוני WordPress</strong> - חדשות אחרות מהפרוייקט הרשמי של WordPress, the <a href="http://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>.

en: Oops, you don&#8217;t have access to add new drafts.
he: אופס, אין לך גישה להוספת טיוטות חדשות.

en: Are you sure you want to delete this theme?
    
    Click 'Cancel' to go back, 'OK' to confirm the delete.
he: האם למחוק את ערכת העיצוב?
     
    
    יש ללחוץ על 'ביטול' כדי לחזור, או על 'אישור' כדי לאשר את המחיקה.

en: Add New Theme
he: הוספת ערכת עיצוב חדשה

[ctx: Add new theme]
en: Add New
he: הוסף חדש

en: Update Available
he: עדכון זמין

en: Close overlay
he: סגירה

en: Show previous theme
he: קודם

en: Show next theme
he: הבא

en: Add Widget
he: הוספת וידג'ט

en: Activity
he: פעילות

en: WordPress site: %s
he: אתר וורדפרס: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
he: וורדפרס שודרגה בהצלחה ל-%s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
he: וורדפרס נכשלה בשדרוג ל-%s

en: SUCCESS: %s
he: הצלחה: %s

en: FAILED: %s
he: כישלון: %s

en: 
    BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: http://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: http://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
he: 
    בדיקות בטה?
    =========
    
    מייל זה נשלח כאשר נעשה שימוש בגרסת פיתוח של וורדפרס.
    
    אם לדעתך הכשל באתר נגרם כתוצאה מבאג בוורדפרס, יש לדווח דרך:
    
    * פתיחת קריאה בפורום התמיכה של וורדפרס: http://wordpress.org/support/forum/alphabeta
    * או, לדווח על באג ישירות בטראק של וורדפרס: http://core.trac.wordpress.org/
    
    תודה,
    צוות וורדפרס

en: [%s] There were failures during background updates
he: [%s] השדרוג האוטומטי נכשל

en: [%s] Background updates have finished
he: [%s] השדרוג אוטומטי הושלם בהצלחה

en: UPDATE LOG
he: יומן רישום

en: Quick Draft
he: טיוטה מהירה

en: WordPress News
he: חדשות וורדפרס

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
he: וורדפרס %1$s מופעלת עם ערכת העיצוב %2$s.

en: What&#8217;s on your mind?
he: מה דעתך?

[ctx: drafts]
en: View all
he: הצג הכל

en: Drafts
he: טיוטות

en: Publishing Soon
he: יפורסמו בקרוב

en: Recently Published
he: פורסמו לאחרונה

en: No activity yet!
he: אין פעילות.

en: See %s more&hellip;
he: ראה עוד %s&hellip;

en: Today
he: היום

en: Tomorrow
he: מחר

en: Popular Plugin
he: תוספים פופולריים

en: Manage Uploads
he: ניהול קבצי מדיה

en: The update cannot be installed because we will be unable to copy some files. This is usually due to inconsistent file permissions.
he: לא ניתן להתקין את העדכון משום שלא ניתן להעתיק קבצים מסוימים. הדבר קורה בדרך כלל בגלל הרשאות קבצים לא עקביות.

en: WordPress %s is also now available.
he: וורדפרס %s זמין להורדה.

en: Your site at %1$s experienced a critical failure while trying to update WordPress to version %2$s.
he: האתר %1$s חווה כשל קריטי במהלך השדרוג לוורדפרס %2$s.

en: Your site was running version %s.
he: האתר מריץ גרסה %s.

en: Update Translations
he: עדכון קובצי תרגום

en: Updating translations for %1$s (%2$s)&#8230;
he: מעדכן קובצי תרגום עבור %1$s (%2$s)&#8230;

en: Translations for %s
he: קובצי תרגום עבור %s

en: [%1$s] Your site has updated to WordPress %2$s
he: [%1$s] האתר עודכן לוורדפרס %2$s

en: [%1$s] WordPress %2$s is available. Please update!
he: [%1$s] וורדפרס %2$s זמינה. אנא עדכנו!

en: [%1$s] URGENT: Your site may be down due to a failed update
he: [%1$s] שימו לב: יתכן שהאתר לא עובד בגלל עדכון שנכשל

en: Howdy! Your site at %1$s has been updated automatically to WordPress %2$s.
he: האתר %1$s עודכן באופן אוטומטי לוורדפרס %2$s.

en: No further action is needed on your part.
he: אין צורך בפעולה נוספת מצידך.

en: For more on version %s, see the About WordPress screen:
he: למידע נוסף אודות גרסה %s, תוכלו לראות בעמוד אודות וורדפרס:

en: Please update your site at %1$s to WordPress %2$s.
he: אנא עדכנו את האתר שלכם דרך %1$s לוורדפרס %2$s.

en: We tried but were unable to update your site automatically.
he: ניסינו, אבל לא הצלחנו לעדכן את האתר באופן אוטומטי.

en: Updating is easy and only takes a few moments:
he: העדכון מאוד פשוט ולוקח רק כמה דקות:

en: Your site at %1$s experienced a critical failure while trying to update to the latest version of WordPress, %2$s.
he: האתר %1$s חווה כשל קריטי בניסיון לעדכון לגרסה האחרונה של וורדפרס - %2$s.

en: This means your site may be offline or broken. Don't panic; this can be fixed.
he: האתר עשוי להיות מנותק או שבור. אל תיכנס לפאניקה; ניתן לתקן את זה.

en: Please check out your site now. It's possible that everything is working. If it says you need to update, you should do so:
he: יש לבדוק את האתר עכשיו. זה אפשרי, כי הכל אמור לעבוד. אם זה אומר שצריך לעדכן, יש לעשות כך:

en: Keeping your site updated is important for security. It also makes the internet a safer place for you and your readers.
he: להשאיר את האתר מעודכן - זה חשוב לאבטחה. זה גם הופך את האינטרנט למקום בטוח יותר עבורך ועבור הקוראים.

en: If you experience any issues or need support, the volunteers in the WordPress.org support forums may be able to help.
he: אם אתם נתקלים בבעיות או זקוקים לתמיכה, ייתכן שהמתנדבים בפורום התמיכה ב WordPress.org יוכלו לעזור.

en: You also have some plugins or themes with updates available. Update them now:
he: יש גם כמה תוספים או ערכות עיצוב עם עדכונים זמינים. לעדכן אותם עכשיו:

en: The WordPress Team
he: צוות וורדפרס

en: We have some data that describes the error your site encountered.
he: קיימים מספר נתונים שמתארים את השגיאה שהאתר נתקל בה.

en: Your hosting company, support forum volunteers, or a friendly developer may be able to use this information to help you:
he: ייתכן שחברת האכסון, מתנדב בפורום התמיכה, או סתם חבר מפתח יוכלו להשתמש במידע זה כדי לעזור:

en: Error code: %s
he: שגיאת קוד: %s

en: ERROR: %s
he: שגיאה: %s

en: This content is currently locked.
he: התוכן נעול כרגע.

en: If you take over, %s will be blocked from continuing to edit.
he: אם אתה לוקח שליטה, %s ייחסם מלהמשיך לערוך.

en: If you need to re-install version %s, you can do so here or download the package and re-install manually:
he: אם ברצונך להתקין מחדש את גרסת %s, ניתן לעשות זאת כאן באופן אוטומטי או להוריד את הקובץ ולהתקין באופן ידני:

en: Future security updates will be applied automatically.
he: גרסאות אבטחה עתידיות יותקנו אוטומטית.

en: Translations
he: תרגום

en: Your translations are all up to date.
he: כל קובצי התרגום מעודכנים.

en: Some of your translations are out of date.
he: חלק מקובצי התרגום אינם מעודכנים.

en: Some of your translations need updating. Sit tight for a few more seconds while we update them as well.
he: חלק בקובצי התרגום דורשים עדכון, המערכת מעדכנת גם אותם.

en: The translation is up to date.
he: קובצי התרגום מעודכנים.

en: Downloading translation from <span class="code">%s</span>&#8230;
he: מוריד קובצי תרגום מ-<span class="code">%s</span>&#8230;

en: Translation update failed.
he: עדכון קובצי התרגום נכשל.

en: Translation updated successfully.
he: קובצי התרגום עודכנו בהצלחה.

en: Updating theme: %s
he: מעדכן ערכת עיצוב: %s

en: Updating plugin: %s
he: מעדכן תוסף: %s

en: There is not enough free disk space to complete the update.
he: אין מספיק שטח דיסק להשלמת העדכון.

en: Comment must be manually approved
he: התגובה ממתינה לאישור ידני

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
he: הגדלים המפורטים להלן יקבעו את הממדים המקסימליים בפיקסלים לשימוש בעת הוספת תמונה לספריית המדיה.

en: By default WordPress uses web <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s which have question marks and lots of numbers in them; however, WordPress offers you the ability to create a custom URL structure for your permalinks and archives. This can improve the aesthetics, usability, and forward-compatibility of your links. A <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">number of tags are available</a>, and here are some examples to get you started.
he: כברירת מחדל וורדפרס משתמש ב<abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> שבו יש סימני שאלה ומספרים רבים, עם זאת, המערכת מאפשרת לך ליצור מבנה כתובת אתר מותאם אישית למבנה הקישורים שלך. הדבר יכול לשפר את האסתטיקה, השימושיות והתאימות קדימה של הקישורים. יש <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">מספר תגיות אפשריות</a>, וכאן ניתן לראות מספר דוגמאות מוכנות.

en: Upgrading to a newer version of the same theme will override changes made here. To avoid this, consider creating a <a href="%s" target="_blank">child theme</a> instead.
he: שדרוג לגרסה חדשה יותר של ערכת העיצוב ימחוק שדרוגים ושינויים שנעשו כאן. כדי להימנע מכך, שקלו ליצור <a href="%s" target="_blank">תבנית בת</a> במקום.

en: Create a brand new user and add them to this site.
he: צור משתמש חדש והוסף אותו לאתר.

en: Dear user,
    
    You recently requested to have the administration email address on
    your site changed.
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
he: משתמש יקר,
    
    לאחרונה ביקשת לשנות את כתובת האימייל של הנהלת האתר.
    
    אם זה נכון, יש ללחוץ על הקישור הבא כדי לשנות זאת:
    ###ADMIN_URL###
    
    ניתן להתעלם מאימייל זה או למחוק אותו אם אינך רוצה להשלים את הפעולה.
    
    אימייל זה נשלח לכתובת ###EMAIL###
    
    בברכה,
    צוות ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Looking for %1$s in %2$s
he: חיפוש אחר %1$s בתוך %2$s

en: The language pack is missing either the <code>.po</code> or <code>.mo</code> files.
he: חבילת השפה חסרה או קובצי <code>.po</code> או <code>.mo</code>.

en: Attempting to roll back to previous version.
he: מנסה לחזור לגרסה הקודמת.

en: Due to an error during updating, WordPress has rolled back to your previous version.
he: בשל שגיאה במהלך העדכון, וורדפרס חזרה לגרסה הקודמת.

en: Updating to WordPress %s
he: מעדכן לוורדפרס %s

en: WordPress %s
he: וורדפרס %s

en: The checksum of the file (%1$s) does not match the expected checksum value (%2$s).
he: הבדיקה של הקובץ (%1$s) אינה תואמת את הבדיקה של הערך (%2$s).

en: This password will not be stored on the server.
he: סיסמה זו לא תשמר בשרת.

en: File size:
he: גודל קובץ:

en: Preparing to install the latest version&#8230;
he: מתכונן להתקנת הגרסה האחרונה&#8230;

en: Copying the required files&#8230;
he: מעתיק את הקבצים הדרושים&#8230;

en: Please provide a valid username.
he: יש להזין שם משתמש חוקי.

en: The username you provided has invalid characters.
he: שם המשתמש מכיל תווים לא תקינים.

en: Your passwords do not match. Please try again.
he: הסיסמאות אינן תואמות. נא לנסות שנית.

en: You must provide an email address.
he: יש לספק כתובת אימייל.

en: Sorry, that isn&#8217;t a valid email address. Email addresses look like <code>username@example.com</code>.
he: מצטערים, זו כתובת אימייל לא חוקית. כתובת אימייל צריכה להיראות כך: <code>username@example.com</code>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
he: ערכת העיצוב אינה תומכת בתפריטים, לחליפין אבל ניתן להשתמש בסרגלי צד על ידי הוספת וידג&#8217;ט &#8220;תפריט מותאם אישית&#8221; בעמוד ה<a href="%s">וידג&#8217;טים</a>.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the custom menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the Documentation link to the side.
he: ניתן להציג את תפריטים במקומות שהוגדרו על ידי ערכת העיצוב, ניתן גם להשתמש בוידג&#8217;ט &#8220;תפריט מותאם אישית&#8221; בעמוד <a href="%1$s">הוידג&#8217;טים</a>. אם התבנית אינה תומכת באפשרות התפריטים (תבניות ברירת מחדל: %2$s ו-%3$s תומכות), ניתן ללמוד אודות הוספת תמיכה בערכת העיצוב באמצעות התיעוד שנמצא בקישור הצדדי.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
he: <strong>לחיצה על החץ משמאל לכל פריט בתפריט</strong> יציג קבוצה של הגדרות בסיסיות. ניתן להפעיל הגדרות מתקדמות כגון יעד קישור, מחלקות CSS, יחסי קישור, ותיאורי קישור באמצעות כרטיסיית אפשרויות תצוגה.

en: IP address:
he: כתובת IP:

en: Category added.
he: קטגוריה התווספה.

en: Category deleted.
he: קטגוריה נמחקה.

en: Category updated.
he: קטגוריה עודנה.

en: Category not added.
he: קטגוריה לא התווספה.

en: Category not updated.
he: קטגוריה לא עודכנה.

en: Categories deleted.
he: הקטגוריות נמחקו.

en: Tag added.
he: תגית התווספה.

en: Tag deleted.
he: תגית נמחקה.

en: Tag updated.
he: תגית עודכנה.

en: Tag not added.
he: תגית לא נוספה.

en: Tag not updated.
he: תגית לא עודכנה.

en: Tags deleted.
he: תגיות נמחקו.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
he[0]: פוסט %s לא עודכן, מישהו ערך אותו בינתיים.
he[1]: %s פוסטים לא עודכנו, מישהו ערך אותם בינתיים.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
he[0]: פוסט %s נמחק לצמיתות.
he[1]: %s פוסטים נמחקו לצמיתות.

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
he[0]: פוסט %s הועבר לאשפה.
he[1]: %s פוסטים הועברו לאשפה.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
he[0]: פוסט %s שוחזר מהאשפה.
he[1]: %s פוסטים שוחזרו מהאשפה.

en: %s page updated. | %s pages updated.
he[0]: העמוד %s עודכן.
he[1]: %s עמודים עודכנו.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
he[0]: העמוד %s לא עודכן, מישהו אחר ערך אותו בינתיים.
he[1]: %s  העמודים לא עודכנו, מישהו אחר ערך אותם בינתיים.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
he[0]: עמוד %s נמחק לצמיתות.
he[1]: %s עמודים נמחקו לצמיתות.

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
he[0]: עמוד %s הועבר לאשפה.
he[1]: %s עמודים הועברו לאשפה.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
he[0]: עמוד %s שוחזר מהאשפה.
he[1]: %s עמודים שוחזרו מהאשפה.

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
he: ניתן להשוות בין גרסאות שונות על ידי <strong>בחירה &#8220;השוואה בין שתי גרסאות&#8221;</strong>.

en: Compare Revisions
he: השוואת גרסאות

en: View, compare, and restore other versions of this content on the improved revisions screen.
he: להציג, להשוות ולשחזר גרסאות קודמות במסך הגרסאות המשופר.

en: Edit Lock
he: נעילת עריכה

en: Someone else is editing this. No need to refresh; the lock will disappear when they&#8217;re done.
he: מישהו עורך את התוכן הזה. אין צורך לרענן את העמוד, הנעילה תוסר כשהוא יסיים.

en: Compare any two revisions
he: השוואת שתי גרסאות

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
he: "%1$s" מתוך %2$s מאת %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
he: "%1$s" מתוך %2$s.

en: "%1$s" by %2$s.
he: "%1$s" מאת %2$s.

en: Your site is configured to keep only the last %s revisions.
he: האתר הוגדר לשמור רק %s גרסאות אחרונות.

en: Revisions: %s
he: גרסאות: %s

[ctx: revisions]
en: Browse
he: להשוות

en: Autosave by %s
he: נשמר אוטומטית על ידי %s

en: Current Revision by %s
he: גרסה נוכחית מאת %s

en: Restore This Autosave
he: שחזור משמירה אוטומטית

en: Revision by %s
he: גרסה מאת %s

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you&#8217;re reconnected.
he: <strong>חיבור אבד.</strong> לא ניתן לשמור עד שהחיבור ישוב.

en: We&#8217;re backing up this post in your browser, just in case.
he: המערכת מגבה את התוכן בדפדפן, לכל מקרה.

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
he: שגיאה בתהליך. טעינת הגרסאות להשוואה נכשלה.

[ctx: Background Attachment]
en: Attachment
he: גלילת רקע

en: You can proportionally scale the original image. For best results the scaling should be done before performing any other operations on it like crop, rotate, etc. Note that images can only be scaled down, not up.
he: ניתן לשנות את הגודל של התמונה המקורית באופן יחסי. לקבלת התוצאות הטובות ביותר כדאי להשתמש בקנה מידה לפני ביצוע כל פעולות אחרות כמו חיתוך, סיבוב, וכו'. שימו לב שניתן לשנות תמונות רק לגודל קטן יותר ולא להגדיל את התמונה.

en: Repeat New Password
he: אישור סיסמה חדשה

en: Repeat Password
he: אישור סיסמה

en: Add menu items from the column on the left.
he: הוסף פריטים מהעמודה הימנית.

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. You may automatically install plugins from the <a href="%1$s">WordPress Plugin Directory</a> or upload a plugin in .zip format via <a href="%2$s">this page</a>.
he: ניתן להרחיב את אפשרויות של וורדפרס באמצעות תוספים. אם תרצו להתקין תוספים בצורה אוטומטית תעשו זאת באמצעות <a href="%1$s">מאגר התוספים של וורדפרס</a> או באמצעות העלאת קובץ .zip באמצעות <a href="%2$s">עמוד זה</a>.

en: The package contains no files.
he: החבילה אינה מכילה קבצים.

en: The theme contains no files.
he: ערכת העיצוב אינה מכילה קבצים.

en: An error occurred while updating %1$s: <strong>%2$s</strong>
he: ארעה שגיאה במהלך עדכון %1$s: <strong>%2$s</strong>

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
he: כדי לנווט בין גרסאות, <strong>יש לגרור את הסמן ימינה ושמאלה</strong> או <strong>להשתמש בכפתור הקודם והבא</strong>.

en: Loading&hellip;
he: טוען&hellip;

en: Error in moving to trash.
he: חלה שגיאה במהלך המחיקה.

en: Error in restoring from trash.
he: חלה שגיאה במהלך השחזור.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
he: הפריטים שניסית למחוק כבר לא קיימים.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
he: הפריטים שניסית לשחזר כבר לא קיימים.

en: This item has already been deleted.
he: הפריט כבר נמחק.

en: Drag each item into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
he: ניתן לגרור כל פריט לסדר הרצוי. יש ללחוץ על החץ בצד שמאל של הפריט כדי להציג אפשרויות תצורה נוספות.

en: If you haven&#8217;t yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
he: אם עדיין לא יצרת שום תפריט, יש ללחוץ על הקישור <strong>&#8217;הוספת תפריט חדש&#8217; </strong> כדי להתחיל.

en: This screen is used for managing your content revisions.
he: מסך זה מיועד לניהול גרסאות התוכן.

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
he: כל שינוי של הפוסטים או הדפים נשמר כהעתק במערכת הגרסאות, כך תוכלו לעקוב, לשנות או לעדכן את התוכן בהתאם. הטקסט האדום בצד ימין מציג את התוכן שהוסר. הטקסט הירוק בצד שמאל מציג את התוכן שנוסף.

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
he: מהמסך הזה ניתן לבדוק, להשוות ולשחזר גרסאות:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
he: כדי לשחזר גרסה, <strong>לחצו כאן לשחזור גרסה זו</strong>.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Revision_Management" target="_blank">Revisions Management</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Revision_Management" target="_blank">תיעוד בנושא ניהול גרסאות</a>

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
he: אל:

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
he: מ:

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
he: קודם

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
he: הבא

en: Menu locations updated.
he: עודכן מיקום תפריט

en: %1$s by %2$s.
he: %1$s מאת %2$s.

en: Released: %d.
he: שוחרר ב: %d.

en: Track %1$s of %2$s.
he: שיר מספר %1$s מתוך %2$s.

en: Track %1$s.
he: שיר מספר %1$s.

en: Genre: %s.
he: ז'אנר: %s.

en: Mime-type:
he: פורמט MIME:

en: Year:
he: שנה:

en: Genre:
he: ז'אנר:

en: Bitrate:
he: קצב:

en: Audio Format:
he: פורמט אודיו:

en: Audio Codec:
he: קידוד אודיו:

en: Saving revision...
he: שומר גרסה...

en: Your latest changes were saved as a revision.
he: השינויים האחרונים נשמרו בגרסה נפרדת.

en: This screen is used for managing your custom navigation menus.
he: המסך משמש לניהול תפריטים מותאמים אישית.

en: From this screen you can:
he: במסך זה ניתן:

en: Create, edit, and delete menus
he: ליצור, לערוך ולמחוק תפריטים

en: Add, organize, and modify individual menu items
he: להוסיף, לסדר ולשנות פריטים בתפריט

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
he: תיבת ניהול התפריט בחלק העליון של המסך משמשת לשליטה על החלקים שנפתחים בכל פריט.

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the drop down and click Select</strong>
he: כדי לערוך תפריט קיים, <strong>יש לבחור תפריט</strong>

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
he: באפשרותך להקצות מקומות לתפריטים שונים בערכת העיצוב על ידי <strong>בחירת ההגדרות הרצויות</strong> בחלק התחתון של עורך התפריט. כדי להקצות לכל ערכת נושא מיקום תפריטים בבת אחת, יש להיכנס ללשונית <strong>ניהול מיקומים</strong> בחלק העליון של המסך.

en: Menu Management
he: ניהול תפריט

en: Each custom menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
he: כל תפריט מותאם אישית עשוי להכיל שילוב של קישורים לדפים, קטגוריות, כתובות מותאמות אישית או סוגי תוכן אחרים. קישורי תפריט מתווספים על ידי בחירת פריטים בתיבות בחירה בעמודה השמאלית למטה.

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
he: הוספת פריט בודד או קבוצת פריטים באמצעות <strong>סימון תיבות הבחירה ולחיצה על &#8220;להוסיף לתפריט&#8221;</strong>

en: To add a custom link, <strong>expand the Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
he: כדי להוסיף קישור מותאם אישית יש <strong>ללחוץ על תיבת &#8220;קישורים&#8221; ולהכניס קישור URL, טקסט קישור וללחוץ על &#8220;להוסיף לתפריט&#8221;</strong>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
he: כדי לארגן את פריטי התפריט לפי סדר הרצוי לכם, יש <strong>לגרור ולשחרר את הפריטים באמצעות העכבר או המקלדת</strong>. כמו כן ניתן להזיז את הפריט קצת שמאלה על מנת ליצור תפריטי משנה.

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
he: מחיקת תפריט זה על ידי <strong>הרחבה ולחיצה על מחיקת קישור</strong>

en: Editing Menus
he: עריכת תפריטים

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
he: מסך זה משמש לשיוך תפריטים למיקומים שונים בערכת העיצוב.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s drop down.</strong> When you&#8217;re finished, <strong>click Save Changes</strong>
he: לשיוך תפריטים למיקומים שונים בערכת העיצוב, <strong>בחר תפריט לכל מיקום</strong>. בסיום לחץ על הכפתור <strong>שמור שינויים</strong>.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
he: כדי לערוך את מיקומי התפריט יש <strong>ללחוץ על הקישור &#8217;עריכה&#8217;</strong>.

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
he: כדי לשייך תפריט אחר במקום התפריט המשוייך כעת יש ל<strong>לחוץ על הקישור &#8217;הוספת תפריט חדש&#8217;</strong>. התפריט החדש יכנס אוטומטית למיקום הרצוי.

en: Edit Menus
he: עריכת תפריטים

en: Manage Locations
he: ניהול מיקומים

en: Theme Location
he: מיקום תבנית

en: Assigned Menu
he: תפריט משויך

en: Select a Menu
he: בחירת תפריט

[ctx: menu]
en: Edit
he: עריכה

[ctx: menu]
en: Use new menu
he: להשתמש בתפריט חדש

en: Restore This Revision
he: שחזור לגרסה זו

en: Move up one
he: להעביר אחד למעלה

en: Move down one
he: להעביר אחד למטה

en: Move to the top
he: להעביר להתחלה

en: Move under %s
he: להעביר מתחת %s

en: Move out from under %s
he: להוציא מתחת %s

en: Under %s
he: מתחת %s

en: Out from under %s
he: להוציא מ-%s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
he: %1$s. פריט %2$d של %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
he: %1$s. תת פריט מספר %2$d מתחת %3$s.

en: Capabilities
he: יכולות

en: Denied: %s
he: נדחה: %s

en: Move
he: העבר

en: Up one
he: אחד למעלה

en: Down one
he: אחד למטה

en: To the top
he: להתחלה

en: Menu Structure
he: מבנה תפריט

en: Menu Settings
he: הגדרות תפריט

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
he: התוכן המוצג שונה מהתוכן בגרסה למטה.

en: Restore the backup.
he: לשחזר גיבוי.

en: Post restored successfully.
he: פוסט שוחזר בהצלחה.

en: Undo.
he: ביטול.

en: Draft created on %1$s at %2$s
he: טיוטה נוצרה %1$s ב %2$s

en: %s has taken over and is currently editing.
he: %s השתלט על העריכה וכרגע הוא מבצע שינויים.

en: Take over
he: השתלטות

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
he: לא ניתן למחוק פריט. %s עורך אותו כרגע.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>.
he: עריכת תפריט, או <a href="%s">יצירת תפריט חדש</a>.

en: Select a menu to edit:
he: בחירת תפריט לעריכה:

en: or <a href="%s">create a new menu</a>.
he: או <a href="%s">יצירת תפריט חדש</a>.

en: Thank you for Updating! Please visit the <a href="%s">Upgrade Network</a> page to update all your sites.
he: העדכון בוצע! עכשיו יש לבקר בעמוד <a href="%s">שדרוג רשת</a> לשדרוג כל האתרים ברשת.

en: All right, sparky! You&#8217;ve made it through this part of the installation. WordPress can now communicate with your database. If you are ready, time now to&hellip;
he: שלב זה הושלם, המערכת יכולה לתקשר עם מסד הנתונים. עכשיו הזמן ל...

en: sub item
he: תת פריט

en: Link Text
he: קישור טקסט

en: <strong>%1$s</strong> has been updated.
he: <strong>%1$s</strong> עודכן.

en: Selected menus have been successfully deleted.
he: התפריטים שנבחרו נמחקו בהצלחה.

en: -- Select --
he: -- בחירה --

en: Menu 1
he: תפריט 1

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag each item into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
he: ערוך תפריט ברירת מחדל על ידי הוספת או הסרת פריטים. גרור כל פריט לפי סדר ההצגה המועד, ושמור את השינויים.

en: Give your menu a name above, then click Create Menu.
he: יש לתת שם לתפריט וללחוץ על יצירת תפריט.

en: Auto add pages
he: הוספת עמודים אוטומטית

en: Automatically add new top-level pages to this menu
he: להוסיף דפי אב לתפריט זה בצורה אוטומטית

en: Theme locations
he: מיקומי תבנית

en: (Currently set to: %s)
he: (מוגדר עבור: %s)

en: The Documentation menu below the editor lists the PHP functions recognized in the plugin file. Clicking Look Up takes you to a web page about that particular function.
he: התפריט מתחת לעורך מפרט את פונקציות PHP שנמצאו בקובץ התוסף. לחיצה על חיפוש מובילה לדף אינטרנט עם תיעוד על הפונקציה.

en: Look Up
he: חיפוש

en: For PHP files, you can use the Documentation dropdown to select from functions recognized in that file. Look Up takes you to a web page with reference material about that particular function.
he: עבור קובצי PHP, ניתן להשתמש בתיעוד הנפתח בתיבת בחירה כדי לבחור מתוך פונקציות שנמצאו בקובץ זה. חיפוש פונקציות מוביל לדף אינטרנט עם תיעוד על הפונקציה.

en: %s is currently editing
he: %s כרגע עורך

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
he: ניתן להעלות ולהוסיף קבצי מדיה (תמונות, שמע, מסמכים ועוד) על ידי לחיצה על כפתור הוספת מדיה. ניתן לבחור תמונות וקבצים אחרים שכבר הועלו לספריית המדיה בעבר, או להעלות קובצי מדיה חדשים כדי להוסיף אותם לעמוד או פוסט. כדי ליצור גלריית תמונות, יש לבחור את התמונות שברצונך להוסיף ולחץ כפתור &#8220;צור גלריה חדשה&#8221;.

en: You can also embed media from many popular websites including Twitter, YouTube, Flickr and others by pasting the media URL on its own line into the content of your post/page. Please refer to the Codex to <a href="http://codex.wordpress.org/Embeds">learn more about embeds</a>.
he: ניתן גם להטמיע תכנים מאתרים פופולריים רבים, כגון: טוויטר, יוטיוב, פליקר ועוד, באמצעות הדבקת כתובת ה-URL בשורה חדשה בעורך הויזואלי. למידע נוסף אודות <a href="http://codex.wordpress.org/Embeds">אפשרויות ההטמעה של וורדפרס</a>.

en: New Media Manager
he: מנהל מדיה חדש

en: Uploading files and creating image galleries has a whole new look. Check it out!
he: לספריית המדיה ומערכת הגלריות יש מראה חדש לגמרי. שווה לבדוק את זה!

en: Image rotation is not supported by your web host.
he: סיבוב תמונה אינו נתמך על ידי שרת האכסון.

en: If you are looking to use the link manager, please install the <a href="%s">Link Manager</a> plugin.
he: אם ברצונך להשתמש במנהל הקישורים, התקן את התוסף <a href="%s">מנהל הקישורים</a>.

en: Manage <a href="%1$s">widgets</a> or <a href="%2$s">menus</a>
he: ניהול <a href="%1$s">וידג'טים</a> או <a href="%2$s">תפריטים</a>

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
he: על מנת להשתמש בתמונת רקע, יש להעלות תמונה או לבחור תמונה קיימת מספריית המדיה. ניתן להציג תמונה ללא חזרות או עם חזקה אופקית/אנכית. כמו כן ניתן לשנות את מיקום התמונה והאם להציג תמונה קבוע או נגללת.

en: Don&#8217;t forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you&#8217;re done!
he: לא לשכוח לשמור שינויים בסיום.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
he: שדה הכותרת ואזור עריכת הפוסט הגדול הם קבועים במקומם, אך באפשרותך לשנות את מיקום כל הקופסאות האחרות בעזרת גרירה ושחרור. כמו כן, באפשרותך לקבץ או להרחיב אותם על ידי הקלקה בשורת הכותרת של כל קופסה. שימוש בלשונית אפשרויות תצוגה מאפשר להציג קופסאות נוספות (תקציר, שליחת טראקבקים, שדות מיוחדים, דיון, מזהה לכתובת, מחבר) ולבחור פריסת מסך בטור אחד או שני טורים.

en: Inserting Media
he: הוספת מדיה

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
he: מספר תפריטים במסך הזה מכילים הגדרות לגבי הדרך בה התוכן יפורסם, כולל:

en: <strong>Format</strong> - Post Formats designate how your theme will display a specific post. For example, you could have a <em>standard</em> blog post with a title and paragraphs, or a short <em>aside</em> that omits the title and contains a short text blurb. Please refer to the Codex for <a href="http://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">descriptions of each post format</a>. Your theme could enable all or some of 10 possible formats.
he: <strong>פורמט</strong> - פורמט מגדיר איך התבנית תציג את תוכן. לדוגמא, בפוסט <em>רגיל</em> עם כותרת ופסקאות תוכן, או <em>הערה</em> המציג כותרת ותוכן מקוצר. למידע נוסף אודות <a href="http://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">הפורמטים השונים</a> ראו בקודקס. התבנית יכולה לתמוך בכל הפורמטים רק בחלק הפורמטים הזמינים.

en: Publish Settings
he: פרסום הגדרות

en: <strong>Parent</strong> - Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
he: <strong>הורה</strong> - קטגוריות, בניגוד לתגיות, תומכות במבנה היררכי. לדוגמה, יכולה להיות קטגוריה "מוזיקה", ותחתיה תת-קטגוריות "רוק" או "פופ". אופציונלי לחלוטין. כדי ליצור תת-קטגוריה, יש לבחור את לה קטגוריית הורה.

en: <strong>Box Controls</strong> - Click the title bar of the box to expand or collapse it. In addition, some boxes have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
he: <strong>פקדי קופסאות</strong> - יש להקליק על שורת הכותרת של הקופסה בכדי להרחיב או לקבץ אותה. בנוסף, קופסאות מסוימות מכילות תוכן הניתן להגדרה, ויציג קישור &#8220;הגדרה&#8221; בשורת הכותרת ברגע מעבר העכבר עליה.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
he: בעת החלפת ערכת עיצוב, בדרך כלל קיימים הבדלים בכמות סרגלי הצד והווידג'טים ומיקומם. לעתים הבדלים אלה גורמים לתהליך החלפת בעיצוב להיות פחות חלק. אם החלפתם ערכת עיצוב ונראה שחסרים ווידג'טים, גללו לתחתית המסך לאזור הווידג'טים הבלתי-פעילים, שם נשמרים כל הווידג'טים וההגדרות שלהם.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" target="%2$s">browser uploader</a> instead.
he: הינך משתמש במעלה הקבצים של וורדפרס המאפשר להעלות קבצים מרובים. <a href="%1$s" target="%2$s">החלף למעלה הקבצים של הדפדפן</a>.

[ctx: media item]
en: Edit
he: עריכה

[ctx: color]
en: Default: %s
he: ברירת מחדל: %s

[ctx: column name]
en: Uploaded to
he: משוייך ל...

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
he: הקובץ איננו תמונה תקינה. יש לנסות שנית.

en: Choose a Background Image
he: בחר תמונת רקע

en: Choose a Custom Header
he: בחר תמונת כותרת

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
he: ניתן לבחור צבע רקע על ידי לחיצה על ידי כפתור בחירת הצבעים ובחירת צבע מסויים או הקלדת ערך אקסדצימלי כגון &#8220;#ff0000&#8221; לצבע אדום.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
he: בכותרת טקסט ניתן לבחור האם להציג את הטקסט או להסתיר אותו. כמו כן ניתן לבחור את צבע הטקסט על ידי לחיצה על הכפתור בחר צבע ובחירת צבע או הזנת ערך אקסדצימלי, כגון &#8220;#ff0000&#8221; לצבע אדום.

en: Theme Customizer Options
he: אפשרויות התאמה אישית

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen. Note that your privacy is not complete; your site is still visible on the web.
he: ניתן לבחור אם לאפשר לרובוטים, שירותי פינג ועכבישים לסרוק את האתר. אם ברצונך לגרום לשירותים אילו להתעלם מהאתר, יש להקליק על תיבת הסימון ליד &#8220; אפשר למנועי חיפוש לאנדקס את האתר &#8221; ולהקליק על כפתור שמירת השינויים בתחתית המסך. שימו לב שהאתר ממשיך להיות זמין ברשת, הפעולה רק מבקשת ממנועי חיפוש שלא לאנדקס את תכניו.

en: More Actions
he: פעולות נוספות

en: Turn comments on or off
he: כיבוי והפעלה של תגובות

en: Learn more about getting started
he: למדו עוד על עבודה עם וורדפרס

en: File URL:
he: כתובת הקובץ:

en: In the <strong>In Response To</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If the bubble is gray, you have moderated all comments for that post. If it is blue, there are pending comments. Clicking the bubble will filter the comments screen to show only comments on that post.
he: בטור <strong>בתגובה על</strong>, ישנם שלושה אלמנטים. הטקסט הוא השם של הפוסט בו נכתבה התגובה. הקישור "הצג פוסט" מוביל לפוסט באתר. הבועה הקטנה מציגה את מספר התגובות המאושרות. אם הבועה אפורה, כל התגובות מאושרות. אם הבועה כחולה, קיימות תגובות הממתינות לאישור. לחיצה על הבועה תציג רק את התגובות ששייכות לאותו הפוסט.

en: Used: %1$s%% of %2$s
he: בשימוש: %1$s%% מתוך %2$s

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
he: ID #%1$s: %2$s <strong>המשתמש הנוכחי לא ימחק.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be removed.</strong>
he: ID #%1$s: %2$s <strong>המשתמש הנוכחי לא יוסר.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>You don't have permission to remove this user.</strong>
he: ID #%1$s: %2$s <strong>אין לך הרשאות להסיר את המשתמש.</strong>

en: Please select an option.
he: נא לבחור אפשרות.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address is already used.
he: <strong>שגיאה</strong>: כתובת האימייל כבר נמצאת בשימוש.

en: $image needs to be an WP_Image_Editor object
he: $image צריכה להיות אובייקט WP_Image_Editor

en: Use WP_Image_Editor::rotate
he: השתמש ב WP_Image_Editor::rotate

en: Use WP_Image_Editor::flip
he: השתמש ב WP_Image_Editor::flip

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
he: קבוצת הגדרות הפרטיות הוסרה. השתמש בקבוצת הגדרות אחרות.

en: WordPress is not notifying any <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%s">visibility settings</a>.
he: המערכת אינה מודיעה ל<a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">שרותי עדכון</a> בגלל <a href="%s">הגדרות הנראות</a> של האתר.

en: Search Engines Discouraged
he: מנועי חיפוש מתבקשים לא לאנדקס את האתר.

en: Welcome to WordPress!
he: ברוכים הבאים לוורדפרס!

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
he: להלן מספר קישורים שיעזרו להתחיל לעבוד:

en: Get Started
he: התחל ב...

en: or, <a href="%s">change your theme completely</a>
he: או, <a href="%s">שנה לחלוטין את ערכת העיצוב</a>

en: Next Steps
he: שלב הבא

en: Edit your front page
he: לערוך את העמוד ראשי

en: Add additional pages
he: הוספת עמודים נוספים

en: Add a blog post
he: הוספת פוסטים

en: Write your first blog post
he: כתיבת הפוסט הראשון לאתר

en: Add an About page
he: הוספת עמוד אודות

en: View your site
he: הצגת אתר

en: Uploaded on: <b>%1$s</b>
he: הועלה ב: <b>%1$s</b>

en: If you have marked plugins as favorites on WordPress.org, you can browse them here.
he: אם סימנת תוספים מועדפים ב-WordPress.org, ניתן לראות אותם כאן.

en: Your WordPress.org username:
he: שם משתמש ב-WordPress.org:

en: Get Favorites
he: מועדפים

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
he: קבוצת הגדרות "%s" הועברה. השתמש בקבוצת הגדרות אחרת.

en: Welcome to WordPress %1$s. You will be redirected to the About WordPress screen. If not, click <a href="%2$s">here</a>.
he: ברוכים הבאים לוורדפרס %1$s. הינך מועבר למסך אודות וורדפרס. אם לא, <a href="%2$s">לחץ כאן</a>.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum numbers of posts to display and whether to show full text or a summary.
he: ניתן לשלוט על תצוגת התכנים בקבצי RSS, לשלוט על כמות התכנים המקסימלית שתוצג והאם להציג תוכן מלא את תקצירים.

en: Search Engine Visibility
he: נראות במנועי חיפוש

en: Allow search engines to index this site
he: לאפשר למנועי חיפוש לאנדקס את האתר

en: Discourage search engines from indexing this site
he: לבקש ממנועי חיפוש לא לאנדקס את האתר

en: It is up to search engines to honor this request.
he: הגדרות אלה אינן חוסמות את הגישה לאתר, מנועי החיפוש רשאים לכבד (או לא) את בקשת האתר.

en: If you know what you&#8217;re looking for, Search is your best bet. The Search screen has options to search the WordPress.org Plugin Directory for a particular Term, Author, or Tag. You can also search the directory by selecting popular tags. Tags in larger type mean more plugins have been labeled with that tag.
he: אם ידוע לך מה מבוקשך, עדיף להשתמש בחיפוש. במסך החיפוש יש אפשרויות חיפוש בספריית התוספים של וורדפרס על פי מונח, יוצר או תגית מסוימים. ניתן גם לחפש בספרייה על ידי בחירה בתגיות פופולריות. תגית שמופיעה בכתב גדול יותר מסמלת שיש יותר תוספים שקשורים לתגית וז.

en: You can also browse a user&#8217;s favorite plugins, by using the Favorites link in the upper left of the screen and entering their WordPress.org username.
he: ניתן לדפדף בתוספים המועדפים של המשתמש, על ידי לחיצה על קישור המועדפים והזנת פרטי ההתחברות לאתר WordPress.org.

en: If you want to install a plugin that you&#8217;ve downloaded elsewhere, click the Upload link in the upper left. You will be prompted to upload the .zip package, and once uploaded, you can activate the new plugin.
he: אם ברצונך להתקין תוסף שהורדת במקום אחר, לחץ על כפתור העלאת הקובץ, בחר קובץ zip ובתום ההעלאה הפעל את התוסף.

en: If for any reason this automatic file creation doesn&#8217;t work, don&#8217;t worry. All this does is fill in the database information to a configuration file. You may also simply open <code>wp-config-sample.php</code> in a text editor, fill in your information, and save it as <code>wp-config.php</code>.
he: אם מסיבה כלשהי יצירת הקבצים האוטומטית אינה עובדת, אל דאגה. כל שהפעולה עושה היא להוסיף את פרטי מסד הנתונים לקובץ ההגדרות. באפשרותך לפתוח את הקובץ <code>wp-config-sample.php</code> בכל עורך טקסט, להוסיף את ההגדרות, ולשמור את הקובץ בשם <code>wp-config.php</code>.

en: Below you should enter your database connection details. If you&#8217;re not sure about these, contact your host.
he: יש להזין פרטי התחברות לשרת. אם אינך בטוח לגבי הפרטים, צור קשר עם חברת האכסון.

en: Sorry, but I can&#8217;t write the <code>wp-config.php</code> file.
he: לא ניתן לכתוב בקובץ <code>wp-config.php</code>.

en: After you&#8217;ve done that, click &#8220;Run the install.&#8221;
he: ללחוץ על &#8220;הפעל התקנה&#8221;.

en: Settings saved and theme activated. <a href="%s">Visit site</a>
he: ההגדרות נשמרו וערכת העיצוב הופעלה. <a href="%s">בקר באתר</a>

en: This <a href="%1$s">child theme</a> requires its parent theme, %2$s.
he: ל<a href="%1$s">תבנית בת</a> זו נדרשת תבנית אב, %2$s.

en: This screen allows you to edit four fields for metadata in a file within the media library.
he: מסך זה מאפשר לערוך שדות מטא של קובץ בתוך ספריית המדיה.

[ctx: Plugin Installer]
en: Favorites
he: מועדפים

en: Flexible Header
he: כותרת גמישה

en: Attribute all posts to:
he: שיוך כל הפוסטים ל:

en: Delete all posts.
he: מחיקת כל הפוסטים.

en: What should be done with posts owned by this user? | What should be done with posts owned by these users?
he[0]: מה צריך לעשות עם הפוסטים ששייכים למשתמש הזה?
he[1]: מה צריך לעשות עם הפוסטים ששייכים למשתמשים אלה?

en: To install the theme so you can preview it with your site&#8217;s content and customize its theme options, click the "Install" button at the top of the left-hand pane. The theme files will be downloaded to your website automatically. When this is complete, the theme is now available for activation, which you can do by clicking the "Activate" link, or by navigating to your Manage Themes screen and clicking the "Live Preview" link under any installed theme&#8217;s thumbnail image.
he: להתקנת ערכת העיצוב ניתן לראות איך היא תראה עם התוכן של האתר ולהתאים את אפשרות התבנית לאתר. לחץ על כפתור ההתקנה וערכת העיצוב תותקן אוטומטית באתר. בתום התהליך, ניתן יהיה להפעיל את ערכת העיצוב או להציג תצוגה מקדימה שלה.

en: The <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Character_set">character encoding</a> of your site (UTF-8 is recommended)
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Character_set">קידוד התווים</a> באתר (מומלץ להשתמש ב- UTF-8)

en: In the editing area the Tab key enters a tab character. To move below this area by pressing Tab, press the Esc key followed by the Tab key.
he: באזור העריכה, המקש Tab מכניס את התו טאב. כדי לעבור לאזור התחתי בעזרת המקש Tab, יש ללחוץ על המקש Esc ואחריו על המקש Tab.

[ctx: widget]
en: Add
he: הוספה

[ctx: widget]
en: Edit
he: עריכה

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
    
    <blockquote>Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my blog. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)</blockquote>
    
    ...or something like this:
    
    <blockquote>The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.</blockquote>
    
    As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he: זו דוגמה לעמוד וורדפרס. בניגוד לפוסטים, עמודים נשארים תמיד באותו מקום, וברוב ערכות העיצוב הם מופיעים כחלק מתפריט הניווט הראשי של האתר. מומלץ להתחיל ביצירת עמוד "אודות", ולהציג בו את האתר ואת בעליו. הנה עמוד אודות לדוגמה:
    
    <blockquote>שלום לכולם, אני שמח לארח אתכם כאן. כמוכר פלפל בימים, ורקדן חוצות בלילות, אני מוצא גם זמן לאיסוף בולים עם סמלי ערים. אני גר במרכז ושמח בכל פעם שיורד מעט גשם.</blockquote>
    
    גם זה עמוד אודות:
    
    <blockquote>החברה א.א. ובניו בע"מ מייצרת ומשווקת מוצרי איכות מאז 1971. אנו מעסיקים כ-2,000 עובדים במשרדינו שבמגדל משה, ועוסקים בפעילות חברתית ענפה בקרב הקהילה המקומית.</blockquote>
    
    את העמוד הזה אפשר למחוק דרך <a href="%s">לוח הבקרה</a> וליצור במקומו עמודים נוספים. תהנו!

en: Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post&#039;s comments. There you will have the option to edit or delete them.
he: שלום, זו תגובה.
    כדי למחוק תגובות, יש להתחבר למערכת ולהציג את התגובות של הפוסט. שם ישנה אפשרות לערוך או למחוק לתגובות.

en: Search by tag
he: חיפוש לפי תגית

en: Search by author
he: חיפוש לפי מחבר

en: Search by keyword
he: חיפוש לפי מילות מפתח

en: Type of search
he: להקליד חיפוש

en: Screen Options Tab
he: לשונית אפשרויות תצוגה

en: Contextual Help Tab
he: לשונית עזרה

en: Sorry, you have used your space allocation. Please delete some files to upload more files.
he: השתמשת בכל השטח שהוקצה לך. כדי להעלות קבצים חדשים יש למחוק ישנים.

en: Sorry, you have used all of your storage quota of %s MB.
he: השתמשת במלוא מכסת השטח שהוקצתה לך %s MB.

en: Select comment
he: בחירת תגובה

en: Select %s
he: בחר %s

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
he: ניתן להמיר תגיות לקטגוריות בעזרת <a href="%s">ממיר תגיות לקטגוריות</a>.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
he: ניתן למחוק קטגוריות קישור בעריכה הקבוצתית, אך פעולה זו אינה מוחקת את הקישורים בתוך הקטגוריה. במקום זאת, הפעולה מקטלגת את הקישורים בקטגוריית ברירת המחדל.

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box:
he: יצירת עמוד דומה מאוד ליצירת פוסט וניתן להתאים את המסכים באותו האופן על ידי גרירה והשלכה, לשונית אפשרויות המסך והרחבה/צמצום של התיבות לבחירתך. במסך זה ישנו גם מרחב כתיבה נטול הסחות דעת, הזמין לשימושך גם במצב הוויזואלי וגם במצב טקסט באמצעות לחצני הגדלה למסך מלא. עורך העמודים עובד פחות או יותר כמו עורך פוסטים אך ישנן כמה תכונות ייחודיות לעריכת עמוד בתיבת מאפייני העמוד:

en: <strong>Post editor</strong> - Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Line breaks will be converted to paragraphs automatically. You can insert media files by clicking the icons above the post editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in Text mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular post editor.
he: <strong>עורך ויזואלי</strong> - הזן את התוכן. קיימים שני מצבי עריכה, עורך טקסט ועורך ויזואלי. בחירת מצבי העריכה מתבצעת על ידי לחיצה על הלשונית המתאימה. העורך הויזואלי הוא עורך WYSIWYG "מה שרואים הוא מה שמקבלים" עם פקודות עיצוב. לחיצה על הכפתור האחרון בשורה מציגה שורת פקודות נוספת. עורך הטקסט מאפשר להוסיף פקודות HTML לתוכן. ירידת שורות תהפוך לפסקה נפרדת באופן אוטומטי. ניתן להכניס קבצי מדיה לתוכן על ידי לחיצה על כפתור הוספת המדיה מעל העורך. ניתן לעבור לכתיבה נטולת הפרעות על ידי לחיצה על כפתור עריכה במסך מלא (כפתור לפני אחרון בשורה הראשונה) או כפתור מסך מלא בעורך טקסט (הכפתור האחרון בשורה). במסך מלא ניתן להציג כפתורים על ידי ריחוף בחלק העליון של המסך. יציאה ממסך מלא מחזירה לעמוד העריכה.

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
he: ניתן לבחור תמונה שתוצג בראש האתר, על ידי העלאת תמונה מהמחשב או בחירת תמונה מספריית המדיה של וורדפרס. אחרי בחירת התמונה, ניתן יהיה לחתוך ולהתאים אותה לאתר.

en: Main content
he: תוכן ראשי

en: Skip to main content
he: לדלג לתוכן הראשי

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
he: ניתן להגדיר תמונת כותרת לאתר. יש להעלות תמונה, לחתוך אותה לגודל המתאים, ותמונת הכותרת תוצג באופן מיידי באתר. לחליפין, ניתן להשתמש בתמונה שכבר קיימת בספריית המדיה, על ידי לחיצה על הכפתור "בחר תמונה".

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
he: לדלג על החיתוך, פרסום תמונה כמו שהיא

en: You are previewing %s
he: מציג %s

en: Select Image
he: בחירת תמונה

en: Or choose an image from your media library:
he: או בחירת תמונה מספריית המדיה.

en: Choose Image
he: בחירת תמונה

en: Click the Live Preview links in the Available Themes list below to customize and preview another theme before activating it.
he: לחץ על התצוגה המקדימה בערכות העיצוב הנתמכות על מנת לבצע התאמות ולראות את התוצאות לפני שינוי העיצוב באתר.

en: Customize %s
he: התאמה אישית של %s

en: Collapse
he: למזער

en: New Feature: Choose Image from Library
he: מאפיין חדש: בחירת תמונה מספריית המדיה

en: Want to use an image you uploaded earlier? Select it from your media library instead of uploading it again.
he: ניתן להשתמש בתמונות שהעלית בעבר. במקום להעלות את אותה התמונה שוב ושוב, ניתן לבחור את התמונה הקודמת מספריית המדיה.

en: New Feature: Customizer
he: מאפיין חדש: עיצוב אתר

en: Click Customize to change the header, background, title and menus of the current theme, all in one place.
he: לחצו על התאמה אישית כדי לעדכן את צבע הרקע, תמונת הכותרת, שם האתר, והתפריטים בערכה הנוכחית - הכל במקום אחד.

en: If you don&#8217;t want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
he: אם אינך רוצה להציג תמונת כותרת יש ללחוץ על הכפתור "הסר תמונת כותרת" בתחתית העמוד. אם בהמשך תרצה להציג תמונת כותרת, כל שתצטרך לעשות הוא לבחור תמונה ולשמורה שינויים.

en: You attempted to edit an item that isn&#8217;t an attachment. Please go back and try again.
he: ניסיתי לעדכן פריט שאיננו קובץ מצורף. נא לחזור אחורה ולנסות שנית.

[ctx: plugin]
en: Installed
he: התוסף מותקן

en: This theme is already installed and is up to date
he: ערכת העיצוב כבר מותקנת והיא לא דורשת שדרוג

[ctx: theme]
en: Installed
he: ערכת העיצוב מותקנת

en: Once you have generated a list of themes, you can preview and install any of them. Click on the thumbnail of the theme you&#8217;re interested in previewing. It will open up in a full-screen Preview page to give you a better idea of how that theme will look.
he: לאחר יצירת רשימה של ערכות עיצוב, ניתן לצפות בתצוגה מקדימה שלהן ולהתקין כל אחת מהן. לחץ על התמונה הממוזערת של ערכת העיצוב שאתה מעוניין להציג. הפעולה תפתח תצוגה מקדימה במסך מלא כדי לתת לך מושג טוב יותר כיצד ייראה האתר בעיצוב החדש.

en: Previewing and Installing
he: הצג והתקן

en: Previewing and Customizing
he: תצוגה מקדימה

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
he: הינך משתמש במעלה הקבצים של הדפדפן. מעלה הקבצים של וורדפרס מאפשר בחירת קבצים מרובים ויכולת גרירה ושחרור. <a href="#">החלף למעלה קבצים מרובים</a>.

en: Preview %s
he: הצג %s

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
he: לקטגוריות יש היררכיה, כלומר ניתן לקנן תתי-קטגוריות. לתגיות אין היררכיה והן לא יכולות להיות מקוננות. לפעמים אנשים מתחילים לקטלג תכנים בסוג אחד, ואחר כך הם מבינים שהסוג השני עובד טוב יותר עבור התוכן שלהם.

en: The Categories and Tags Converter link on this screen will take you to the Import screen, where that Converter is one of the plugins you can install. Once that plugin is installed, the Activate Plugin &amp; Run Importer link will take you to a screen where you can choose to convert tags into categories or vice versa.
he: הקישור לממיר הקטגוריות והתגיות במסך זה מעביר למסך התקנת תוסף היבוא הנ"ל. אחרי התקנת בתוסף, יש להפעיל אותו. התוסף מאפשר לבחור להמיר תגיות לקטגוריות או להפך.

en: Live Preview
he: תצוגה מקדימה

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
he: מסך זה מאפשר לעצב באופן מותאם אישית לאתר, את החלק העליון של ערכת העיצוב.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
he: ניתן לבחור מתמונות ברירת המחדל של ערכת העיצוב, או לבחור כל תמונה אחרת. כמו כן, ניתן לבצע התאמה אישית של תצוגת כותרת האתר ותיאור האתר.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you&#8217;d like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
he: ערכות עיצוב מסויימות מגיעות עם מספר תמונות כותרת כברירת מחדל. אם מוצגות תמונות מרובות, בחרו את התמונה שמתאימה לכם, ותשמרו את השינויים.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
he: אם ערכת העיצוב מכילה יותר מתמונת כותר אחת כברירת מחדל, או שהעלית יותר מתמונה אחת, וורדפרס מאפשרת לך להציג תמונה אקראית בכל עמוד באתר. לחיצה על הכפתור "אקראי" לצד תמונות ברירת המחדל תפעיל תכונה זו.

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%1$s">General Settings</a> section.
he: עבור רוב ערכות העיצוב, הטקסט שמופיע בכותרת הוא שם האתר והתיאור שלו, כהגדרתם <a href="%1$s">בהגדרות הכלליות</a>.

en: Configuration Error
he: שגיאת תצורה

en: Your <code>wp-config.php</code> file has an empty database table prefix, which is not supported.
he: בקובץ ההגדרות <code>wp-config.php</code> שדה קידומת הטבלה ריק.

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
he: החלף ל<strong>מעלה הקבצים של הדפדפן</strong> על ידי לחיצה על קישור מתחת לאזור גרירת התמונות.

en: User deleted. | %s users deleted.
he[0]: משתמש נמחק.
he[1]: %s משתמשים נמחקו.

en: New user created. <a href="%s">Edit user</a>
he: משתמש חדש נוצר. <a href="%s">ערוך פרטי משתמש</a>

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
he: לא ניתן להעתיק קובץ. יתכן כי אין מקום על השרת.

en: Search for themes by keyword.
he: חיפוש ערכות עיצוב לפי מילות מפתח.

en: Find a theme based on specific features.
he: חיפוש ערכות עיצוב לפי מאפיינים.

en: In all likelihood, these items were supplied to you by your Web Host. If you do not have this information, then you will need to contact them before you can continue. If you&#8217;re all ready&hellip;
he: סביר להניח, כי פרטים אלה סופקו על ידי חברת האכסון. אם אין לך את המידע הזה, ניתן לפנות אל חברת האכסון. אם יש ברשותך את כל הפרטים ניתן להמשיך לשלב הבא...

en: This theme is broken.
he: ערכת העיצוב לא תקינה.

en: Version:
he: גרסה:

en: Set as background
he: קבע כתמונת רקע

en: Set as header
he: קבע כתמונת כותרת

en: Customize &#8220;%s&#8221;
he: התאמת &#8220;%s&#8221;

en: Edit comment
he: ערוך תגובה

en: Restore
he: שחזר

en: Actions
he: פעולות

en: Collapse Sidebar
he: מזער סרגל צדדי

en: Media
he: מדיה

en: Add
he: הוסף

en: Blavatar
he: בלאווטר

en: Edit Link
he: ערוך קישור

en: Keyword
he: מילות מפתח

en: This theme requires a parent theme. Checking if it is installed&#8230;
he: נדרשת תבנית אם. בודק האם מותקנת&#8230;

en: Preparing to install <strong>%1$s %2$s</strong>&#8230;
he: מתכונן להתקנה <strong>%1$s %2$s</strong>&#8230;

en: The parent theme, <strong>%1$s %2$s</strong>, is currently installed.
he: תבנית אם, <strong>%1$s %2$s</strong>, מותקנת.

en: Successfully installed the parent theme, <strong>%1$s %2$s</strong>.
he: תבנית האם, <strong>%1$s %2$s</strong>, הותקנה בהצלחה.

en: <strong>The parent theme could not be found.</strong> You will need to install the parent theme, <strong>%s</strong>, before you can use this child theme.
he: <strong>תבנית אם לא נמצאה.</strong> יש להתקין את תבנית האם, <strong>%s</strong>, לפני השימוש בתבנית בת.

en: Header Text
he: כותרת טקסט

en: Show header text with your image.
he: הצג כותרת טקסט עם התמונה.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" %5$s>update now</a>.
he: קיימת גרסה חדשה של %1$s. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">הצג פרטי גרסה %3$s</a> או <a href="%4$s" %5$s>בצע שדרוג</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">update now</a>.
he: קיימת גרסה חדשה של %1$s. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">הצג פרטי גרסה %4$s</a> או <a href="%5$s">בצע שדרוג</a>.

en: By %s.
he: מאת %s.

en: Add comment
he: הוסף תגובה

en: Add new Comment
he: תגובה חדשה

en: Add Comment
he: תגובה חדשה

en: Broken Theme:
he: תבנית לא תקינה:

en: Broken <span class="count">(%s)</span> | Broken <span class="count">(%s)</span>
he[0]: לא תקין <span class="count">(%s)</span>
he[1]: לא תקין <span class="count">(%s)</span>

en: Light
he: בהיר

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from comment and trackback spam</strong>. It keeps your site protected from spam even while you sleep. To get started: 1) Click the "Activate" link to the left of this description, 2) <a href="http://akismet.com/get/?return=true">Sign up for an Akismet API key</a>, and 3) Go to your Akismet configuration page, and save your API key.
he: נמצא בשימוש על ידי מיליונים, אקיזמט הוא שהדרך הטובה ביותר בעולם <strong>להגן על האתר מפני תגובות זבל</strong>. הוא שומר על האתר מפני תגובות זבל גם כשאתה ישן. כדי להתחיל: 1) לחץ על הקישור "הפעל" בצידו הימני של תיאור זה. 2) <a href="http://akismet.com/get/?return=true">הרשם למפתח ה-API של אקיזמט</a>. 3) עבור אל עמוד <a href="admin.php?page=akismet-key-config">הגדרות אקיזמט</a>, ושמור את מפתח ה-API.

en: Automattic
he: אוטומטיק

en: Hello Dolly
he: שלום דולי

en: This is not just a plugin, it symbolizes the hope and enthusiasm of an entire generation summed up in two words sung most famously by Louis Armstrong: Hello, Dolly. When activated you will randomly see a lyric from <cite>Hello, Dolly</cite> in the upper right of your admin screen on every page.
he: זה לא רק תוסף, הוא מסמל את התקווה ואת ההתלהבות של דור שלם בשתי מילים משירו המפורסם ביותר של לואיס ארמסטרונג: ​​שלום, דולי. כאשר התוסף מופעל ניתן לראות באופן אקראי מלים מתוך <cite>שלום, דולי</cite> בכל עמוד בממשק הניהול בפינה הימנית העליונה.

en: Matt Mullenweg
he: מאט מולנווג

en: Show on screen
he: הצג על המסך

en: <strong>Welcome</strong> - Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
he: <strong>ברוכים הבאים</strong> - קישורים למשימות הנפוצות ביותר אחרי הקמת אתר חדש.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this theme.</em>
he: גרסה חדשה של %1$s זמינה. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">הצג פרטי גרסה %4$s</a>. <em>שדרוג אוטומטי אינו זמין בערכת עיצוב זו.</em>

[ctx: start of week]
en: 1
he: 0

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
he: ברוכים הבאים

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
he: Asia/Jerusalem

en: %1$s-%2$s
he: %2$s

en: Images should be at least <strong>%1$d pixels</strong> wide.
he: התמונה צריכה להיות ברוחב מינימאלי של <strong>%1$d פיקסלים</strong>.

en: Suggested height is <strong>%1$d pixels</strong>.
he: גובה מוצע <strong>%1$d פיקסלים</strong>.

en: Images should be at least <strong>%1$d pixels</strong> tall.
he: התמונה צריכה להיות בגובה מינימאלי של <strong>%1$d פיקסלים</strong>.

[ctx: Howdy]
en: Welcome
he: ברוכים הבאים

en: Suggested width is <strong>%1$d pixels</strong>.
he: רוחב מוצע <strong>%1$d פיקסלים</strong>.

en: I'm sure I want to permanently disable my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
he: אני בטוח שאני מעוניין למחוק את האתר, ואני מודע לכך כי לא אוכל לקבל אותו בחזרה או להשתמש שוב %s.

en: Delete My Site Permanently
he: מחיקת האתר לצמיתות

en: Delete My Site
he: מחיקת אתר

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
he: שימו לב, ברגע שאתר נמחק, לא ניתן לשחזר אותו.

en: I'm sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
he: הקישור עליו לחצת הוא מיושן. יש לבחור אפשרות אחרת.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
he: תודה שהשתמשת ב%s, האתר נמחק.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
he: אם אינך רוצה להשתמש יותר באתר %s, ניתן למחוק אותו באמצעות הטופס הבא. בעת לחיצה על <strong>מחק אתר לצמיתות</strong> תישלח הודעת אימייל עם קישור לאישור המחיקה. לחיצה על הקישור תאשר את המחיקה והאתר ימחק לצמיתות.

en: You do not have sufficient permissions to delete this site.
he: אין לך הרשאות למחוק אתר זה.

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
he: יש לבדוק את האימייל לאישור הפעולה. האתר לא ימחק עד שהפעולה לא תאושר.

en: Dear User,
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here
    some time in the future! (But remember your current site and username
    are gone forever.)
    
    Thanks for using the site,
    Webmaster
    ###SITE_NAME###
he: משתמש יקר,
    
    ביקשת למחוק אתר, על מנת לאתר את הפעולה לחץ על הקישור הבא:
    ###URL_DELETE###
    
    אם תמחק את האתר, שקול לפתוח פה אתר חדש בעתיד!
    (אך זכור כי האתר הנוכחי והמשתמש נמחקו לצמיתות)
    
    תודה,
    ###SITE_NAME###

en: This file is too big. Files must be less than %1$s KB in size.
he: הקובץ גדול מדי. קבצים צריכים להיות בקטנים מ-%1$s KB.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
he: ניצלת את מלוא מכסת האחסון. נא למחוק קבצים לפני העלאה.

en: Back
he: חזרה

en: [%s] New Admin Email Address
he: [%s] כתובת אימייל חדשה למנהל

en: Dear user,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
he: משתמש יקר,
    
    התקבלה בקשה לעדכון כתובת האימייל של חשבונך.
    אם אכן ביקשת לבצע פעולה זו, יש ללחוץ על הקישור הבא לעדכון:
    ###ADMIN_URL###
    
    אם אין ברצונך לנקוט בפעולה זו, ניתן להתעלם מההודעה ולמחוק אותה.
    
    האימייל נשלח ל-###EMAIL###
    
    בברכה,
    צוות ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
he: כתובת האימייל טרם עודכנה. יש לבדוק את האימייל %s על מנת לאשר את השינוי.

en: [%s] New Email Address
he: [%s] כתובת אימייל חדשה

en: Network Disable
he: מכובה לכל הרשת

en: Sorry, you must delete files before you can upload any more.
he: יש לחמוק את הקבצים לפני שניתן יהיה להעלות קבצים חדשים.

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פעילים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: פעילים <span class="count">(%s)</span>

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: You do not appear to have any themes available at this time.
he: לא נמצאו ערכות עיצוב.

en: No themes found.
he: לא נמצאו ערכות עיצוב.

en: Visit Dashboard
he: לוח בקרה

en: Your Sites
he: האתרים שלך

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
he: אם תכננת לבקר באחד האתרים שלכם ובטעות הגעת לכאן, הנה כמה קיצורי דרך שיעזרו לך למצוא את דרכך.

[ctx: user]
en: Not Spam
he: משתמש לגיטימי

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
he[0]: לא פעילים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: לא פעילים <span class="count">(%s)</span>

en: Open this theme in the Theme Editor
he: פתח ערכת עיצוב בעורך

en: Disable this theme
he: נטרל ערכת עיצוב זו

en: Enable this theme
he: אפשר ערכת עיצוב זו

[ctx: user]
en: Mark as Spam
he: סמן כספאם

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
he: ניסית לגשת ללוח הבקרה של  "%1$s", אך אין לך הרשאות באתר זה. אם לדעתך צריכות להיות לך הרשאות ללוח הבקרה של "%1$s", אנא פנה למנהל הרשת.

en: MB (Leave blank for network default)
he: MB (השאירו ריק לברירת המחדל של הרשת)

en: Visit theme homepage
he: אתר הבית של ערכת העיצוב

en: British English
he: אנגלית בריטית

en: View Site
he: הצג אתר

en: Super Admin <span class="count">(%s)</span> | Super Admins <span class="count">(%s)</span>
he[0]: משתמש על <span class="count">(%s)</span>
he[1]: משתמשי על <span class="count">(%s)</span>

en: American English
he: אנגלית אמריקאית

en: Primary Site
he: אתר ראשי

en: Visit Theme Site
he: אתר ערכת העיצוב

en: Delete this theme
he: מחיקה

en: Site Upload Space Quota
he: מכסת שטח בשימוש באתר

en: Disable
he: לכבות

en: Not enough space to upload. %1$s KB needed.
he: אין מספיק מקום בשרת. נדרש %1$s KB.

en: English
he: אנגלית

en: You must be a member of at least one site to use this page.
he: כדי להשתמש בעמוד עליך להיות חבר באתר אחד לפחות.

en: Global Settings
he: הגדרות גלובליות

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_My_Sites_Screen" target="_blank">Documentation on My Sites</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_My_Sites_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא האתרים שלי</a>

en: You do not have sufficient permissions to view this page.
he: אין לך הרשאות לראות עמוד זה.

en: The primary site you chose does not exist.
he: האתר הראשי שנבחר אינו קיים.

en: Up until WordPress version 3.0, what is now called a Multisite Network had to be installed separately as WordPress MU (multi-user).
he: עד וורדפרס 3.0, מה שמכונה עתה רשת אתרים, כונה בעבר וורדפרס מולטי-יוזר והותקן בנפרד.

en: Sorry, I need a wp-config-sample.php file to work from. Please re-upload this file from your WordPress installation.
he: הקובץ wp-config-sample.php לא נמצא. יש להעתיק אותו מחדש מהתקנת וורדפרס.

en: The file 'wp-config.php' already exists. If you need to reset any of the configuration items in this file, please delete it first. You may try <a href='%s'>installing now</a>.
he: הקובץ wp-config.php כבר קיים. אם ברצונך לאפס או לשנות הגדרות בקובץ, יש למחוק תחילה את הקובץ. ניתן לנסות <a href='%s'>להתקין מחדש</a>.

en: The file 'wp-config.php' already exists one level above your WordPress installation. If you need to reset any of the configuration items in this file, please delete it first. You may try <a href='install.php'>installing now</a>.
he: הקובץ wp-config.php כבר קיים רמה אחת מעל ספריית ההתקנה של וורדפרס. אם ברצונך לאפס או לשנות הגדרות בקובץ, יש למחוק תחילה את הקובץ. ניתן לנסות <a href='install.php'>להתקין מחדש</a>.

en: WordPress &rsaquo; Setup Configuration File
he: וורדפרס &lsaquo; תצורת קובץ התקנה

en: Welcome to WordPress. Before getting started, we need some information on the database. You will need to know the following items before proceeding.
he: ברוכים הבאים לוורדפרס. לפני שמתחילים בתהליך ההתקנה, יש להזין הגדרות של מסד הנתונים.

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Database username
he: משתמש במסד הנתונים

en: Database password
he: סיסמת מסד נתונים

en: Database host
he: שרת (host) מסד נתונים

en: Table prefix (if you want to run more than one WordPress in a single database)
he: קידומת טבלה (להפעלת יותר מאתר אחד על מסד הנתונים)

en: Let&#8217;s go!
he: המשך

en: Database Name
he: בסיס נתונים

en: The name of the database you want to run WP in.
he: שם בסיס הנתונים בו תשתמש המערכת.

[ctx: example username]
en: username
he: שם משתמש

en: Your MySQL username
he: משתמש MySQL

[ctx: example password]
en: password
he: סיסמה

en: &hellip;and your MySQL password.
he: סיסמת MySQL

en: Database Host
he: שרת מסד נתונים

en: You should be able to get this info from your web host, if <code>localhost</code> does not work.
he: אם <code>localhost</code> לא עובד, צרו קשר עם חברת האכסון

en: Table Prefix
he: קידומת טבלה

en: If you want to run multiple WordPress installations in a single database, change this.
he: להתקנת רשת אתרים במסד נתונים אחד, שנו שדה זה.

en: You can create the <code>wp-config.php</code> manually and paste the following text into it.
he: ניתן ליצור את <code>wp-config.php</code> באופן ידני ולהדביק לתוכו את הטקסט הבא.

en: Run the install
he: התקנה

en: To allow use of this page to automatically repair database problems, please add the following line to your <code>wp-config.php</code> file. Once this line is added to your config, reload this page.
he: כדי לאפשר למערכת לבצע תיקונים אוטומטיים במסד הנתונים, יש להוסיף את הקוד הבא לקובץ <code>wp-config.php</code>. אחרי הוספת הקוד יש לטעון מחדש עמוד זה.

en: No comments awaiting moderation.
he: אין תגובות שממתינות לאישור.

[ctx: Plugin installer section title]
en: Changelog
he: שינויים

[ctx: Plugin installer section title]
en: Other Notes
he: הערות אחרות

[ctx: Plugin installer section title]
en: FAQ
he: שאלות נפוצות

[ctx: Plugin installer section title]
en: Installation
he: התקנה

[ctx: Plugin installer section title]
en: Description
he: תאור

[ctx: Plugin installer section title]
en: Screenshots
he: צילומי מסך

en: If you just want to get an idea of what&#8217;s available, you can browse Featured, Popular, and Newest plugins by using the links in the upper left of the screen. These sections rotate regularly.
he: בקישורים שבראש העמוד ניתן לעיין בתוספים מומלצים, תוספים פופולריים ותוספים שעודכנו לאחרונה.

en: If you like, you may enter custom structures for your category and tag <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s here. For example, using <code>topics</code> as your category base would make your category links like <code>http://example.org/%stopics/uncategorized/</code>. If you leave these blank the defaults will be used.
he: במידת הצורך, ניתן ליצור מבנה מותאם אישית לכתובות ה-<abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> של הקטגוריות והתגיות. לדוגמא, שימוש ב-<code>topics</code> כבסיס לקטגוריה יצור  קישורי קטגוריה במבנה הבא: <code>http://example.org/%stopics/uncategorized/</code>. אם השדות יישארו ריקים, יעשה שימוש בהגדרות ברירת המחדל.

en: You should update your web.config now.
he: יש לעדכן את קובץ web.config עכשיו.

en: You are about to delete this link '%s'
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he: למחוק את הקישור
    '%s'?

en: Plugin Homepage &#187;
he: אתר התוסף

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
he: ניתן לייצא את תוכן האתר כדי לייבא אותו לאתר אחר. הייצוא ישמר בקובץ XML בפורמט WXR אשר כולל פוסטים, עמודים, תגובות, שדות מיוחדים, קטגוריות ותגיות.

en: Failed to repair the %1$s table. Error: %2$s
he: תיקון הטבלה %1$s נכשל. שגיאה: %2$s

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
he: זמן תקני מתחיל ב-<code>%s</code> (שעון חורף).

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you don&#8217;t want the user to receive a welcome email.
he: משתמשים חדשים יקבלו אימייל המודיע להם שנפתח עבורם חשבון חדש באתר. המייל יכיל גם את סיסמת הכניסה שלהם. סמנו את התיבה כדי לא לשלוח למשתמש את המייל.

en: The plugin generated %d characters of <strong>unexpected output</strong> during activation. If you notice &#8220;headers already sent&#8221; messages, problems with syndication feeds or other issues, try deactivating or removing this plugin.
he: תוסף זה יצר %d תווים של <strong>פלט בלתי צפוי (unexpected output)</strong> בזמן הפעלתו. אם מופיעה ההודעה &quot;headers already sent&quot;, אם שמת לב לבעיות בפידים או אם יש כל בעיה אחרת, כדאי לכבות את התוסף הזה או להסיר אותו לגמרי.

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
he: עדכון ערכת העיצוב ימחק את כל השינויים המקומיים שבוצעו בה.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links in the upper left to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
he: ניתן לסנן את רשימת המשתמשים לפי תפקידים. במצב ברירת המחדל מוצגים כל המשתמשים.

en: You are using a development version of WordPress. You can update to the latest nightly build automatically or download the nightly build and install it manually:
he: זו גרסת הפיתוח של וורדפרס. ניתן לשדרג אוטומטית לגרסת הפיתוח האחרונה, או להוריד אותה למחשב ולבצע התקנה ידנית.

en: Post via email settings allow you to send your WordPress install an email with the content of your post. You must set up a secret e-mail account with POP3 access to use this, and any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret.
he: הגדרות עבור פרסום באמצעות דוא"ל מאפשרות לשלוח מיילים עם התוכן לפרסום. יש להגדיר חשבון דואר אלקטרוני עם גישת POP3, וכל הודעה המתקבלת לתיבת הדואר זו תפורסם באתר, כך שיהיה זה רעיון טוב לשמור את כתובת הדואר בסוד כדי שאנשים לא מורשים לא יוכלו לפרסם תכנים באתר.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
he: ישנם שינויים שלא נשמרו והם יכלו לאיבוד. 'OK' כדי לבטל, או 'Cancel' כדי לחזור לעורך התמונות.

en: In previous versions of WordPress, all importers were built-in. They have been turned into plugins since most people only use them once or infrequently.
he: בגרסאות קודמות של וורדפרס, כלי היבוא היו מובנים במערכת. מאחר מרבית המשתמשים לא עשו בהם שימוש תקוף, כלי היבוא הופרדו מהמערכת והפכו לתוספים חיצוניים הניתנים להורדה ממאגר התוספים.

en: The active theme is broken. Reverting to the default theme.
he: ערכת העיצוב לא תקינה. הופעלה ערכת ברירת המחדל.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
he: לא ניתן לעבד את התמונה. יש לחזור חזרה ולנסות שוב.

en: The %1$s table is not okay. It is reporting the following error: %2$s. WordPress will attempt to repair this table&hellip;
he: הטבלה %1$s אינה תקינה. היא מדווחת על השגיאה: %2$s. המערכת תנסה לתקן את הטבלה&hellip;

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
he: לפוסט זה יש גרסה שנשמרה אוטומטית והיא עשויה להיות חדשה יותר מגרסה זו. <a href="%s">הצג גרסה שנשמרה אוטומטית</a>.

en: Repairs complete. Please remove the following line from wp-config.php to prevent this page from being used by unauthorized users.
he: התיקונים הושלמו בהצלחה. ליתר ביטחון, רצוי להסיר את השורה הבאה מהקובץ wp-config.php, כדי שמשתמשים לא מורשים לא יוכלו להגיע לעמוד זה.

en: WordPress can automatically look for some common database problems and repair them. Repairing can take a while, so please be patient.
he: המערכת יודעת למצוא ולתקן בעיות מוכרות בבסיס הנתונים. התיקון יכול לארוך זמן מה, אז כדאי להתאזר בסבלנות.

en: WordPress can also attempt to optimize the database. This improves performance in some situations. Repairing and optimizing the database can take a long time and the database will be locked while optimizing.
he: המערכת יכולה לנסות לבצע אופטימיזציה לבסיס הנתונים. התיקונים והשיפורים יכולים להמשך זמן מה ובזמן זה בסיס הנתונים יהיה נעול.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
he: כדי להזמין משתמש קיים ברשת לאתר, אפשר להזין כאן כתובת אימייל או שם משתמש. ההזמנה תשלח אל המשתמש באימייל, עם קישור לאישור.

en: An avatar is an image that follows you from weblog to weblog appearing beside your name when you comment on avatar enabled sites. Here you can enable the display of avatars for people who comment on your site.
he: צלמית משתמש הוא תמונה המלווה את המשתמש באתרים שתומכים בשירות ומופיעה ליד שמו בתגובות ופוסטים שלו. הגדרות אלה מאפשרות להפעיל תמיכה בצלמיות משתמש למגיבים באתר.

en: <strong>Warning:</strong> Making changes to active plugins is not recommended. If your changes cause a fatal error, the plugin will be automatically deactivated.
he: <strong>אזהרה:</strong> לא מומלץ לבצע שינויים בתוספים פעילים. אם השינויים שבוצעו יגרמו לשגיאה, התוסף ייכובה אוטומטית.

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
he: להזמנת משתמשים אחרים מהרשת, יש להזין את כתובות המייל, אחת כל פעם. הזמנה להצטרפות לאתר תשלח לדואר של המשתמש.

en: Contributing Developers
he: מפתחים תורמים

en: Show Toolbar when viewing site
he: הצג סרגל הכלים כשצופים באתר

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bugs.
he[0]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת בסוגיית אבטחה ובבאג %2$s.
he[1]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת בסוגיית אבטחה וב-%2$s באגים.

en: For more information, see <a href="%s">the release notes</a>.
he: למידע נוסף, ראו <a href="%s">הודעת שחרור</a>.

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bugs.
he[0]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת במספר סוגיות אבטחה ובבאג %2$s.
he[1]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת במספר סוגיות אבטחה וב-%2$s באגים.

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bugs.
he[0]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת בבאג %2$s.
he[1]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת ב-%2$s באגים.

en: Welcome to your WordPress Dashboard! This is the screen you will see when you log in to your site, and gives you access to all the site management features of WordPress. You can get help for any screen by clicking the Help tab in the upper corner.
he: ברוכים הבאים ללוח הבקרה של וורדפרס! מסך זה יוצג עם ההתחברות לאתר, הוא נותן גישה לכל תכונות הניהול באתר. ניתן לקבל עזרה עבור כל מסך על ידי לחיצה על הלשונית עזרה.

en: Maintenance and Security Release | Maintenance and Security Releases
he[0]: גרסת אבטחה ותחזוקה
he[1]: גרסאות אבטחה ותחזוקה

en: What&#8217;s New
he: מה חדש

en: Security Release | Security Releases
he[0]: גרסת אבטחה
he[1]: גרסאות אבטחה

en: Maintenance Release | Maintenance Releases
he[0]: גרסת תחזוקה
he[1]: גרסאות תחזוקה

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues.
he[0]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת בסוגיית אבטחה.
he[1]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת במספר סוגיות אבטחה.

en: This screen allows you to choose your default permalink structure. You can choose from common settings or create custom URL structures.
he: מסך זה מאפשר להגדיר מבנה קישורים רצוי. ניתן לבחור מבין ההגדרות הנפוצות או ליצור מבנה מותאם אישית.

en: Return to Updates
he: חזרה לשדרוגים

en: Welcome to WordPress %1$s. <a href="%2$s">Learn more</a>.
he: ברוכים הבאים לוורדפרס %1$s. <a href="%2$s">למידע נוסף</a>.

en: Adding Categories
he: הוספת קטגוריות

en: Adding Tags
he: הוספת תגיות

en: Troubleshooting
he: פתרון בעיות

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
he: ניתן להעלות קבצי מדיה ללא יצירת פוסטים או עמודים. פעולה זו מאפשרת לשמור קבצים לשימוש עתידי בפוסטים, עמודים וכו'. אפשר גם ליצור קישור ישירות לקבצי המדיה מתוך עמודי התוכן. ישנן שלוש אפשרויות להעלאת הקבצים:

en: You must assign a password to the new user, which they can change after logging in. The username, however, cannot be changed.
he: יש להקצות סיסמה למשתמש החדש, אותה הוא יוכל לשנות אחרי ההתחברות. את שם המשתמש, לעומת זאת, לא ניתן לשינוי.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
he: להמרת קטגוריות לתגיות (או להפך), עשו שימוש ב<a href="%s">ממיר קטגוריות ותגיות</a> הזמין במסך היבוא.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
he: זכור ללחוץ על הכפתור "הוסף משתמש חדש" בתחתית המסך זה כשאתה מסיים.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
he: אחרי הורדת הקובץ, ניתן לעשות שימוש בפונקציית היבוא בהתקנת וורדפרס אחרת, על מנת ליבוא את תכני האתר.

en: Screen Display
he: הצגת מסכים

en: Attaching Files
he: הוספת קבצים

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
he: סקירה בסיסית של תפקידי משתמש וההרשאות שיש לכל תפקיד:

en: User Roles
he: תפקידי משתמש

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
he: להוספת משתמש חדש לאתר, יש למלא את הטופס במסך הזה וללחוץ על כפתור "הוסף משתמש חדש".

en: Moderating Comments
he: אישור תגובות

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
he: משתמש בתפקיד "מנוי" יכול לקרוא תגובות, להגיב לתגובות, לקבל ניוזלטרים וכו'. אך הוא אינו יכול ליצור תכנים רגילים לאתר.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
he: אם המייבא הנדרש לא נמצא ברשימה, ניתן <a href="%s">לחפש בספריית התוספים</a> כדי לראות את כל המייבאים הזמינים.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
he: כאשר משתמשים בעריכה קבוצתית, ניתן לשנות מידע (קטגוריות, מפרסם וכו') עבור כל הפריטים שנבחרו. על מנת להעביר פריט מתוך קבוצה, יש ללחוץ על האיקס לצד שם הפריט בעריכה הקבוצתית.

en: Available Actions
he: פעולות אפשריות

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
he: משתמש בתפקיד "כותב" יכול לפרסם ולערוך את הפוסטים שלו ולהעלות קבצים.

en: How to Update
he: איך לשדרג

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
he: מסך זה מאפשר גישה לכל הפוסטים באתר. ניתן להתאים את תצוגת המסך כדי שיתאים לצורת העבודה שלך.

en: You can also edit or move multiple posts to the trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
he: ניתן גם לערוך או למחוק מספר פוסטים. יש לבחור את הפוסטים ולבצע עליהם עריכה קבוצתית.

en: Adding Plugins
he: הוספת תוספים

en: Screen Content
he: תוכן מסך

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
he: ניתן להתאים את התצוגה במסך זה בכמה דרכים:

en: Adding Themes
he: הוספת ערכות עיצוב

en: Delete brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their posts. You can also delete multiple users at once by using Bulk Actions.
he: מחיקה מובילה למסך מחיקת משתמשים, לצורך אישור הפעולה. המחיקה מאפשרת למחוק משתמשים לצמיתות ואף למחוק את הפוסטים שלהם. ניתן גם למחוק משתמשים מרובים בעזרת עריכה קבוצתית.

en: Remove allows you to remove a user from your site. It does not delete their posts. You can also remove multiple users at once by using Bulk Actions.
he: הסרת משתמשים מאפשרת לך להסיר משתמשים מהאתר. ההסרה אינה מוחקת את הפסטים שלהם. אפשר להסיר מספר משתמשים בו זמנית באמצעות עריכה קבוצתית.

en: Plugins hook into WordPress to extend its functionality with custom features. Plugins are developed independently from the core WordPress application by thousands of developers all over the world. All plugins in the official <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Plugin Directory</a> are compatible with the license WordPress uses. You can find new plugins to install by searching or browsing the Directory right here in your own Plugins section.
he: תוספים מרחיבים את היכולות של וורדפרס ומוסיפים לאתר אפשרויות וכלים חדשים. אפשר להתקין תוספים מתוך <a href="%s" target="_blank">מאגר התוספים הרשמי</a> ישירות מתוך האתר, או להתקין ידנית תוספים ממקורות אחרים.

en: Permalinks are the permanent URLs to your individual pages and blog posts, as well as your category and tag archives. A permalink is the web address used to link to your content. The URL to each post should be permanent, and never change &#8212; hence the name permalink.
he: מבנה קישורים קובע איך תראה כתובת ה-URL לכל אחד מהדפים באתר (פוסטים, עמודים, קטגוריות, תגיות, ארכיונים). במילים אחרות, מבנה קישור הוא הכתובת רשת של דף האינטרנט. כתובת ה-URL לכל דף אמורה להיות קבוע ואין לשנותה.

en: Many people choose to use &#8220;pretty permalinks,&#8221; URLs that contain useful information such as the post title rather than generic post ID numbers. You can choose from any of the permalink formats under Common Settings, or can craft your own if you select Custom Structure.
he: רבים בוחרים להשתמש בקישורים "יפים" המכילים מידע שימושי כגון כותרת הפוסט ולא מידע גנריות כמו מספר זיהוי של הפוסט. ניתן להגדיר מבנה קישורים מבין המבנים הנפוצים, או לעצב מבנה קישורים מותאם אישית.

en: Common Settings
he: הגדרות נפוצות

en: Custom Structures
he: מותאם אישית

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
he: העלאת קבצים מאפשרת לבחור את הספרייה והנתיב שבהם יאוחסנו הקבצים שהועלו.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
he: וורדפרס מאפשרת לפרסם תכנים במספר דרכים. במסך זה ניתן להגדיר הגדרות פרסום תוכן המשפיעות על כל אפשרויות הפרסום. במקטע העליון קובעים את עורך התוכן בלוח הבקרה, ואילו במקטעים התחתונים ניתן להגדיר אפשרויות פרסום באמצעות כלים חיצוניים. למידע נוסף על כל אחת מהשיטות הפרסום, ראו תיעוד.

en: Installing themes on Multisite can only be done from the Network Admin section.
he: התקנת ערכות עיצוב על רשת אתרים יכולה להתבצע רק באזור ניהול הרשת.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, as opposed to by the site administrator, check the membership box. A default user role can be set for all new users, whether self-registered or registered by the site admin.
he: על מנת לאפשר למשתמשי האתר להירשם בעצמם, בניגוד לרישום ידני המתבצע על יד הנהלת האתר, לחצו על כפתור החברות. ניתן להגדיר תפקיד ברירת מחדל לנרשמים חדשים, בין אם מדובר במשתמשים שנרשמו בעצמם או במשתמשים בנוצרו על ידי הנהלת האתר.

en: Post Via Email
he: פרסום דרך אימייל

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
he: אם תרצה, וורדפרס תשלח באופן אוטומטי התראה לשירותים שונים על פרסום פוסטים חדשים.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they won&#8217;t all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
he: במסך זה אפשרויות לשליטה על ניהול התצוגה של התגובות וקישורים לפוסטים/עמודים. למעשה יש כל כך הרבה אפשרויות עד שאין פה מספיק מקום לפרט את כולן. השתמשו בקישור התיעוד כדי לקבל מידע על כל הגדרות הדיון.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
he: מלבד הפרופיל האישי, אפשר לשנות בעמוד זה גם מספר הגדרות אישיות, כמו השימוש בעורך הוויזואלי, ערכת הצבעים של לוח הבקרה, ועוד. אפשר להסתיר את סרגל הכלים בעת צפייה באתר, אבל אי אפשר להסתיר אותו בלוח הבקרה.

en: Inactive Sidebar (not used)
he: סרגל צדדי לא פעיל (לא בשימוש)

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
he: סרגל צדדי זה אינו זמין עוד והוא אינו מוצג באף מקום באתר. כדי להסירו לחלוטין יש להעביר את כל הוידג'טים להלן.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
he: <strong>גרור ושחרר</strong> את הקבצים לאזור למטה. ניתן לגרור מספר קבצים ביחד.

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
he: לחיצה על <strong>בחירת קבצים</strong> תציג חלון בו אפשר יהיה לבחור קבצים מתוך המחשב. בחלון זה ניתן לבחור מספר קבצים.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
he: ניתן ליצור קבוצות של קישורים בעזרת קטגוריות קישורים. קטגוריות הקישורים נפרדים מקטגוריות הפוסטים והשמות שלהם חייבים להיות יחודיים.

en: Removing and Reusing
he: הסרה ושימוש חוזר

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there&#8217;s no relationship from one tag to another.
he: ניתן לשייך מילות מפתח לפוסטים בעזרת <strong>תגיות</strong>. בניגוד לקטגוריות, לתגיות אין היררכיה, משמע שאין קשר בין תגית אחת לאחרת.

en: Missing Widgets
he: וידג'טים חסרים

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the Bulk Actions.
he: ניהול התגובות זהה לניהול פוסטים ותכנים אחרים באתר. במסך זה ניתן לבצע התאמות תצוגה בדומה לשאר המסכים, ולבצע עריכה מהירה ו/או עריכות קבוצתיות.

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and blog URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
he: בטור "מאת" מופיע שם המחבר, כתובת האימייל, כתובת האתר, וכתובת ה-IP. לחיצה על כתובת ה-IP תציג את כל התגובות האחרות שפורסמו מאותה כתובת. זו שיטה בסיסית אך יעילה לזיהוי מגיבים אנונימיים.

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
he: קישורים בסרגל הכלים בחלק העליון של המסך מחברים את האתר המוצג לגולשים לממשק הניהול שלו, הוא גם מספק גישה לפרופיל האישי ולמידע מועיל אחר על וורדפרס.

en: Deleting Links
he: מחיקת קישורים

en: Hovering over a row reveals action links: Edit, Delete Permanently, and View. Clicking Edit or on the media file&#8217;s name displays a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. Clicking Delete Permanently will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached). View will take you to the display page for that file.
he: כשהעכבר נמצא מעל אחד הפוסטים ברשימה, תוצגנה כל הפעולות שאפשר לבצע על הקובץ הזה.

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
he: ניהול דפים דומה מאוד לניהול פוסטים, והמסכים ניתנים להתאמה בדרך דומה.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk Actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
he: ניתן לבצע את אותן הפעולות, כולל צמצום הרשימה באמצעות מסננים, באמצעות קישורי הפעולה המופיעים כאשר מרחפים מעל הפריטים, או באמצעות עריכה קבוצתית.

en: If a media file has not been attached to any post, you will see that in the Attached To column, and can click on Attach File to launch a small popup that will allow you to search for a post and attach the file.
he: אם קובץ המדיה לא שוייך לאף פוסט, יהיה ניתן לראות זאת בטור נפרד. על מנת לשייך את הקובץ לפוסט מסויים ניתן ללחוץ על הקישור "לשייך" אשר מקפיץ חלון קטן ומאפשר לבחור את הפוסט אליו ישוייך הקובץ.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
he: כל הקבצים שהעלית לספריית המדיה, לפי סדר כרונולוגי יורד. אפשר להשתמש באפשרויות המסך כדי להתאים אישית את התצוגה.

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
he: עמודים דומים לפוסטים בכך שיש להם כותרת, תוכן, ומאפיינים שונים, אבל בניגוד לפוסטים, עמודים לא נמצאים ברצף הכרונולגי של האתר והם עומדים בזכות עצמם, בלי קשר לתאריך הפרסום שלהם. עמודים לא משתייכים לקטגוריות ולתגיות, אבל אפשר לסדר אותם בהיררכיה של עמודי אב ועמודים בנים, וכך ליצור קבוצות של עמודים תחת כל עמוד אב.

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
he: משתמשים רבים עושים שימוש בקיצורי מקלדת לניהול תגובות בצורה מהירה יותר. לקבל מידע נוסף אודות קיצורי מקלדת היכנסו לקישור בצד.

en: In the <strong>Comment</strong> column, above each comment it says &#8220;Submitted on,&#8221; followed by the date and time the comment was left on your site. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site. Hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
he: בטור <strong>מאת</strong> מופיע שם המחבר, כתובת האימייל, כתובת האתר, וכתובת ה-IP. לחיצה על כתובת ה-IP תציג את כל התגובות האחרות שפורסמו מאותה כתובת. לחיצה על התאריך תציג את התגובות באתר. רחיפה מעל התגובות תציג פעולות שניתן לבצע כמו להגיב לתגובה, לערוך תגובה, לאשר תגובה, לסמן כזבל או למחוק אותה.

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
he: ניתן לפצל קישורים לקטגוריות קישור; קטגוריות קישור שונות מהקטגרויות שמשתמשות את הפוסטים.

en: <a href="%s">Learn more about WordPress %s</a>.
he: <a href="%s">למידע נוסף על וורדפרס %s</a>.

en: Managing Pages
he: ניהול עמודים

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
he: אפשר להציג או להסתיר טורים לפי הצורך. אפשר גם להחליט כמה משתמשים יוצגו בכל עמוד. לשם כך יש להשתמש בלשונית אפשרויות התצוגה.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
he: <strong>תצוגה מקדימה</strong> מציגה את הטיוטה באתר כדי שנוכל לראות איך התוכן יראה באתר. הצג יעביר אותך לאתר כדי להציג את התוכן. איזה קישור, תצוגה מקדימה או הצג, תלוי במצב הפוסט.

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
he: רחיפה מעל שורות ברשימת המשתמשים יציג קישורים לפעולות המאפשרות לך לנהל את המשתמשים באתר. ניתן לבצע את הפעולות הבאות:

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
he: <strong>פח</strong> מאפשר להעביר את הפוסטים מרשימה זו מבלי למחוק אותם. מחיקת הפוסטים לצמיתות מתבצעת מהפח.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
he: <strong>עריכה מהירה</strong> מאפשרת גישה מהירה למידע אודות הפוסט, כדי לעדכן אותו מבלי לעזוב מסך זה.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
he: <strong>עריכה</strong> מובילה למסך עריכת הפוסט. ניתן להגיע למסך זה גם על ידי לחיצה עם כותרת הפוסט.

en: Edit takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
he: עריכת משתמש מובילה למסך עריכת פרופיל המשתמש. ניתן להגיע למסך זה גם על ידי לחיצה על שם המשתמש.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
he: ניתן לצפות בכל הפוסטים של משתמש מסוים בלחיצה על המספר מתחת לטור הפוסטים.

en: Because this is a multisite installation, you may add accounts that already exist on the Network by specifying a username or email, and defining a role. For more options, such as specifying a password, you have to be a Network Administrator and use the hover link under an existing user&#8217;s name to Edit the user profile under Network Admin > All Users.
he: מכיוון שזוהי התקנה של רשת אתרים, ניתן להוסיף משתמשים שכבר קיימים באתרים אחרים ברשת, תוך ציון שם במשתמש או אימייל, והגדרת תפקיד. למנהלי רשת יש אפשרויות נוספות, כגון ציון סיסמה. ריחוף מעל משתמש קיים מאפשר לערוך את פרופיל המשתמש מהתפריט מנהל רשת > כל המשתמשים.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
he: כנראה החדרה ישירה של wp-admin/includes/template.php על מנת להשתמש בפונקציה  add_meta_box(). זו פעולה שגויה. במקום זאת יש לקרוא לפונקציה add_meta_box() דרך האקשן add_meta_boxes.

en: Welcome to WordPress %s
he: ברוכים הבאים לוורדפרס %s

en: Go to Dashboard &rarr; Home
he: חזרה ללוח הבקרה

en: Return to Dashboard &rarr; Updates
he: חזרה לשדרוגים

en: WordPress is created by a worldwide team of passionate individuals.
he: וורדפרס נוצרה על ידי צוות של יחידים בעלי תשוקה מכל רחבי העולם.

en: We&#8217;ve combined the admin bar and the old Dashboard header into one persistent toolbar. Hover over the toolbar items to see what&#8217;s new.
he: שילבנו את כותרת הישנה של לוח הבקרה עם סרגל הניהול הקודם ויצרנו סרגל כלים חדש. רחפו מעל הפריטים השונים בסרגל הכלים כדי לראות מה השתנה.

en: New Feature: Saving Widgets
he: מאפיין חדש: שמירת וידג'טים

en: Network Admin is now located in the My Sites menu.
he: רשת האתרים ממוקמת עכשיו בתפריט אתרים שלי.

en: If you change your mind and revert to your previous theme, we&#8217;ll put the widgets back the way you had them.
he: אם שינית את דעתך, והחזרת את התבנית הקודמת, גם הווידג'יטים יוחזרו למצבם הקודם.

en: New Feature: Toolbar
he: מאפיין חדש: סרגל כלים

en: Core Developers
he: מפתחי ליבה

en: Customize Your Site
he: התאמות עיצוביות

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
he: בהעלאת קבצים מרובים, לדפדפן זה יש מגבלות מובנות בטיפול בקבצים גדולים. יש להשתמש במעלה הקבצים של הדפדפן בהעלאת קבצים הגדולים מ-100MB.

en: Profile updated.
he: הפרופיל עודכן.

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
he: היי,
    
    הצטרפת אל '%1$s' בכתובת %2$s בתפקיד %3$s.
    
    על מנת לאשר את ההצטרפות יש לאשר אותה על ידי לחיצה על הקישור הבא:
    %4$s

en: Core Developer
he: מפתח ליבה

en: The package could not be installed.
he: לא ניתן להתקין את החבילה.

en: The plugin contains no files.
he: התוסף אינו מכיל קבצים.

en: No valid plugins were found.
he: לא נמצאו תוספים חוקיים.

en: The theme is missing the <code>style.css</code> stylesheet.
he: הקובץ <code>style.css</code> חסר בערכת העיצוב.

en: The theme is missing the <code>index.php</code> file.
he: הקובץ <code>index.php</code> חסר בערכת העיצוב.

en: The <code>style.css</code> stylesheet doesn't contain a valid theme header.
he: הקובץ <code>style.css</code> אינו מכיל כותרת נושא תקפה.

en: Attachment Post URL
he: כתובת URL של הקובץ המצורף

[ctx: admin menu]
en: All Links
he: כל הקישורים

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
he: או

en: Drop files here
he: יש לגרור קבצים לכאן

en: %s plugins
he: %s תוספים

en: %s plugin
he: תוסף %s

en: Successfully optimized the %s table.
he: הטבלה %s עברה אופטימיזציה בהצלחה.

en: Failed to optimize the %1$s table. Error: %2$s
he: אופטימיזציה של הטבלה %1$s נכשלה. שגיאה: %2$s

en: Successfully repaired the %s table.
he: הטבלה %s תוקנה בהצלחה.

en: The %s table is already optimized.
he: הטבלה %s כבר עברה אופטימיזציה.

en: The %s table is okay.
he: הטבלה %s תקינה.

en: View version %1$s details
he: מידע נוסף על גרסה%1$s

en: Tumblr
he: טמבלר

en: Install the Tumblr importer to import posts &amp; media from Tumblr using their API.
he: תוסף הייבוא מ-Tumblr מייבא פוסטים וקבצי מדיה מתוך Tumblr.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
he: <a href="%1$s" class="update-browser-link">עדכן %2$s</a> או למד איך <a href="%3$s" class="browse-happy-link">לגלוש בצורה בטוחה</a>

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
he: שנה גודל תמונה כדי שתתאים לגודל שנבחר ב- %1$sהגדרות תמונה%2$s (%3$d &times; %4$d).

en: Audio, Video, or Other File
he: אודיו, וידאו, וקבצים אחרים

en: Insert media from another website
he: הוסף מדיה מאתר אחר

en: <strong>ERROR</strong>: options page not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: עמוד ההגדות לא נמצא.

en: <strong>ERROR:</strong> There was an error connecting to the server, Please verify the settings are correct.
he: <strong>שגיאה:</strong> אירעה שגיאה במהלך התחברות לשרת, יש לוודא שההגדרות נכונות.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
he: שגיאה: אתה משיב על תגובה בטיוטה.

en: ERROR: please type a comment.
he: שגיאה: יש להקליד תגובה.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
he: התפריט הניווט השמאלי מספק קישורים לכל מסכי הניהול של וורדפרס. ניתן למזער תפריט זה לרצועת אייקונים זעירה על ידי לחיצה על כפתור המיזעור בתחתית התפריט.

en: <strong>Drag and Drop</strong> - To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
he: <strong>גרור ושחרר</strong> - כדי לארגן מחדש את תיבות התוכן, יש לגרור ולשחרר אותן על ידי לחיצה על שורת הכותרת של התיבה ולשחרר אותה שמופיע מלבן אפור שם שירות מנוקדות שמופיע במיקום הרצוי.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
he: ניתן להשתמש בפקדים הבאים כדי לארגן את לוח הבקרה ולהתאים את התצוגה.

en: Overview
he: סקירה

en: Updates %s
he: שדרוגים %s

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
he: תוצאות חיפוש עבור &#8220;%s&#8221;

en: You can&#8217;t give users that role.
he: לא ניתן לתת למשתמשים את התפקיד הזה.

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
he[0]: עדכונים זמינים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: עדכונים זמינים <span class="count">(%s)</span>

en: Click to view entire list of files which will be deleted
he: הצג את רשימת הקבצים המלאה

en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em>
he: <strong>%1$s</strong> מאת <em>%2$s</em>

en: Caution:
he: זהירות:

en: Add New User
he: משתמש חדש

[ctx: users per page (screen options)]
en: Users
he: משתמשים

en: You do not have sufficient permissions to manage options for this site.
he: אין לך הרשאות לנהל הגדרות באתר זה.

[ctx: plugin editor]
en: Editor
he: עורך

en: Installed Plugins
he: תוספים מותקנים

en: Confirm Deletion
he: אישור מחיקה

en: Deactivate
he: לכבות

en: Version %s
he: גרסה %s

en: By %s
he: מאת %s

en: User added.
he: משתמש התווסף.

en: View
he: הצגה

en: Super Admin
he: מנהל רשת

en: You can&#8217;t remove users.
he: אינך יכול למחוק משתמשים.

en: <a href="http://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums</a>
he: <a href="http://he.forums.wordpress.org/" target="_blank">פורום תמיכה</a>

en: Changed roles.
he: התפקידים שונו.

en: User removed from this site.
he: משתמש הוסר מהאתר.

en: Search Users
he: חיפוש משתמשים

en: Add Existing User
he: הוספת משתמש קיים

en: Role
he: תפקיד

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he[0]: הכל <span class="count">(%s)</span>
he[1]: הכל <span class="count">(%s)</span>

en: For more information:
he: למידע נוסף

[ctx: user]
en: Add New
he: משתמש חדש

[ctx: theme editor]
en: Editor
he: עורך

en: Delete
he: מחיקה

en: All Users
he: כל המשתמשים

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Install
he: התקנה

en: Plugins %s
he: תוספים %s

en: Delete Site
he: מחיקת אתר

en: About Pages
he: אודות עמודים

en: Customizing This Display
he: התאמה אישית של תצוגה

en: Title and Post Editor
he: כותרת ועורך התוכן

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Tags_Screen" target="_blank">Documentation on Tags</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Tags_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא תגיות</a>

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
he: הערה: הגדרות אלה אינן חוסמות את הגישה לאתר - מנועי החיפוש רשאים לכבד (או לא) את בקשת האתר.

en: Post name
he: מזהה הפוסט

en: This importer is not installed. Please install importers from <a href="%s">the main site</a>.
he: כלי היבוא אינו מותקן. ניתן להתקין כלי יבוא דרך <a href="%s">האתר הראשי</a>.

en: E-mail Address
he: כתובת דוא"ל

en: Site Language
he: שפת האתר

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
he: להודיע לכל אתר שיש אליו קישור מאתר זה

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
he: שלום,
    
    הוזמנת להצטרף אל '%1$s' בכתובת %2$s בתפקיד %3$s.
    אם אינך מעוניין להצטרף לאתר אנא התעלם מהמייל הזה. ההזמנה תפוג באופן אוטומטי תוך מספר ימים.
    
    כדי להפעיל את החשבון, לחץ על הקישור הבא:
    %%s

en: Full Width Template
he: תבנית לעמוד מלא

en: Post Formats
he: סוגי תוכן

en: Featured Images
he: תמונה ראשית

en: Featured Image Header
he: תמונה ראשית בכותרת

en: It looks like you're using an old version of <a href='%s'>%s</a>. For the best WordPress experience, please update your browser.
he: זוהתה גרסה ישנה של <a href='%s'>%s</a>. כדי להפיק את המיטב מוורדפרס, מומלץ לשדרג את הדפדפן לגרסה עדכנית.

en: It looks like you're using an insecure version of <a href='%s'>%s</a>. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
he: זוהתה גרסה לא בטוחה של <a href='%s'>%s</a>. שימוש בגרסאות ישנות אינו בטוח. כדי להפיק את המיטב מוורדפרס, מומלץ לשדרג את הדפדפן לגרסה עדכנית.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
he: זוהו מספר פריטים לא תקינים בתפריט. יש לתקן או למחוק אותם.

en: %s (Invalid)
he: %s (לא קיים)

[ctx: plugin name]
en: Name
he: שם

[ctx: term name]
en: Name
he: שם

[ctx: meta name]
en: Name
he: שם

en: [%s] Your site invite
he: [%s] ההזמנה שלך

[ctx: theme name]
en: Name
he: שם

[ctx: link name]
en: Name
he: שם

en: Icon Design
he: אייקונים

en: You can find additional themes for your site by using the Theme Browser/Installer on this screen, which will display themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. These themes are designed and developed by third parties, are available free of charge, and are compatible with the license WordPress uses.
he: ישנן ערכות עיצוב נוספות שאפשר להשתמש בהן באתר זה - בלשונית התקנת ערכות עיצוב. ערכות העיצוב מגיעות  <a href="%s" target="_blank">ממאגר ערכות העיצוב הרשמי</a> של וורדפרס. המאגר מציע ערכות עיצוב חינמיות של מפתחים חיצוניים, שתואמות לתנאי הרישוי של וורדפרס.

en: Re-install Now
he: התקן מחדש

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
he: הקובץ שניסית להעלות חורג מהגודל שנקבע ב-upload_max_filesize בקובץ php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
he: הקובץ שניסית להעלות חורג מהגודל שנקבע ב-MAX_FILE_SIZE בטופס ה-HTML.

en: If your bookmarks toolbar is hidden: copy the code below, open your Bookmarks manager, create new bookmark, type Press This into the name field and paste the code into the URL field.
he: אם סרגל הסימניות מוסתר, אפשר לשמור את הסימניה כך: להעתיק את הקוד בהמשך, לפתוח את מנהל הסימניות, ליצור סימניה חדשה, ללחוץ על הכפתור "גהץ!" בשדה השם, ולהדביק את הקוד בשדה הכתובת.

en: Core Committer
he: מפתח ראשי

en: Guest Committer
he: מפתח אורח

en: External Libraries
he: ספריות חיצוניות

en: Add:
he: הוסף:

en: Add Photos
he: הוסף תמונות

en: Available Tools
he: כלים זמינים

en: Network Setup
he: הגדרות רשת האתרים

en: User Experience Lead
he: מנהלת חווית שימוש

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
he: מתרגמים

en: WordPress grows when people like you tell their friends about it, and the thousands of businesses and services that are built on and around WordPress share that fact with their users. We&#8217;re flattered every time someone spreads the good word, just make sure to <a href="%s">check out our trademark guidelines</a> first.
he: אנחנו שמחים כשאנשים מדברים על וורדפרס, אך אנחנו מבקשים להישמע להנחיות שלנו לגבי <a href="%s">השימוש בסימן הרשום</a>.

en: Every plugin and theme in WordPress.org&#8217;s directory is 100%% GPL or a similarly free and compatible license, so you can feel safe finding <a href="%1$s">plugins</a> and <a href="%2$s">themes</a> there. If you get a plugin or theme from another source, make sure to <a href="%3$s">ask them if it&#8217;s GPL</a> first. If they don&#8217;t respect the WordPress license, we don&#8217;t recommend them.
he: כל התוספים וערכות העיצוב במאגר הרשמי של וורדפרס משוחררים ברישיון GPL או ברישיון מקביל, אז אפשר להוריד משם <a href="%1$s">תוספים</a> <a href="%2$s">וערכות עיצוב</a> ללא חשש. אם הורדת תוסף או ערכת עיצוב ממקור אחר, כדאי לוודא שהם מופצים תחת  <a href="%3$s">תנאי רישיון GPL</a>. אנו לא ממליצים להשתמש בתוספים וערכות עיצוב שלא מכבדים את ה-GPL.

en: WordPress is Free and open source software, built by a distributed community of mostly volunteer developers from around the world. WordPress comes with some awesome, worldview-changing rights courtesy of its <a href="%s">license</a>, the GPL.
he: וורדפרס היא תוכנה חופשית, והיא מופצת ב<a href="%s">רישיון GPL</a>.

en: Lead Developer
he: מפתח ראשי

en: Developer
he: מפתח

en: Extended Core Team
he: צוות הליבה המורחב

en: Want to see your name in lights on this page? <a href="%s">Get involved in WordPress</a>.
he: רוצים לראות את שמכם בדף זה? <a href="%s">תתחילו להיות מעורבים בפרוייקט וורדפרס</a>.

en: Credits
he: קרדיט

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
he: כיבוי

en: Cofounder, Project Lead
he: מייסד, מנהל

en: Internationalization
he: בנאום (Internationalization)

en: Core Contributors to WordPress %s
he: צוות הליבה של וורדפרס %s

en: Recent Rockstars
he: כוכבים

en: All Comments
he: כל התגובות

en: WordPress is created by a <a href="%1$s">worldwide team</a> of passionate individuals. <a href="%2$s">Get involved in WordPress</a>.
he: וורדפרס נוצרה על ידי צוות נלהב של אנשים <a href="%1$s">מכל רחבי העולם</a>. רוצה להשתתף? <a href="%2$s">כדאי להתחיל כאן</a>.

en: Project Leaders
he: מנהלים

en: Designer
he: מעצב

en: You have the freedom to run the program, for any purpose.
he: הרישיון מעניק לך את החירות להפעיל את התוכנה, לכל מטרה.

en: You have access to the source code, the freedom to study how the program works, and the freedom to change it to make it do what you wish.
he: הרשיון מעניק לך חירות גישה לקוד המקור של התוכנה, חירות ללמוד איך התוכנה עובדת, וחירות לשנות אותה בהתאם לצרכיך.

en: You have the freedom to redistribute copies of the original program so you can help your neighbor.
he: הרשיון מעניק לך חירות להפיץ עותקים של התוכנה המקורית.

en: You have the freedom to distribute copies of your modified versions to others. By doing this you can give the whole community a chance to benefit from your changes.
he: הרשיון מעניק לך חירות להפיץ לאחרים עותקים של השינויים שעשית. כך יכולה כל הקהילה ליהנות מהעבודה שלך.

en: You are using an insecure browser!
he: הדפדפן שלך אינו בטוח!

en: Your browser is out of date!
he: הדפדפן שלך לא מעודכן!

en: Don&#8217;t you wish all software came with these freedoms? So do we! For more information, check out the <a href="http://www.fsf.org/">Free Software Foundation</a>.
he: לא היית רוצה שעם כל התוכנות היו לך החירויות האלה? גם אנחנו! לפרטים נוספים, אנו ממליצים לבקר באתר של <a href="http://www.fsf.org/">איגוד התוכנה החופשית</a>.

en: Freedoms
he: תוכנה חופשית

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
he: אפשר לבחור תמונה אחת מתוך התמונות הבאות, או להציג בכל פעם תמונה  אקראית.

en: If you don&lsquo;t want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
he: אם אינך רוצה להעלות תמונה, ניתן לבחור תמונה מתוך התמונות הבאות, או להציג תמונה אקראית.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
he: אפשר לבחור מבין אחת מתמונות הכותרת שכבר העלאת, או להציג בכל פעם תמונה שונה מתוכן, באקראי.

en: Collapse menu
he: מיזעור תפריטים

en: Drop-ins are advanced plugins in the <code>%s</code> directory that replace WordPress functionality when present.
he: תוספי מערכת (Drop-in) הם תוספים מיוחדים בספרייה <code>%s</code> שמחליפים פונקציות פנימיות של וורדפרס.

en: Files in the <code>%s</code> directory are executed automatically.
he: תוספים בספרייה <code>%s</code> יופעלו אוטומטית.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
he: <strong>אקראי</strong>: הצג בכל פעם תמונה אחרת.

en: Uploaded Images
he: תמונות שהעלת

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Uploading Media Files</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא העלאת קבצים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">Documentation on User Profiles</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא פרופילי משתמש</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">Documentation on Permalinks Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות קישורים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Categories</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא קטגוריות</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Link Categories</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא קטגוריות קישורים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">Documentation on Widgets</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא וידג'טים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">Documentation on Menus</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא תפריטים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">Documentation on Edit Media</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">תיעוד בנושא עריכת מדיה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen#Editing_Individual_Pages" target="_blank">Documentation on Editing Pages</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen#Editing_Individual_Pages" target="_blank">תיעוד בנושא עריכת דפים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">Documentation on Media Library</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא ספריית המדיה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Screen" target="_blank">Documentation on Tools</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא כלים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Header</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא כותרת עליונה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">Documentation on Export</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא יצוא</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">Documentation on General Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">Documentation on Media Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות מדיה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Updating WordPress</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא שדרוג</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הוספת פוסטים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Administration_Screens#Comments" target="_blank">Documentation on Comments</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Administration_Screens#Comments" target="_blank">תיעוד בנושא תגובות</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Users</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא ניהול משתמשים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">Documentation on Discussion Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות דיון</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Creating Links</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא יצירת קישורים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">Documentation on Reading Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות קריאה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Installing Plugins</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא התקנות תוספים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Posts</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא פוסטים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">Documentation on Dashboard</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא לוח הבקרה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">Documentation on Editing Plugins</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא עריכת תוספים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Background</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא רקעים מותאמים אישית</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">Documentation on Import</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא כלי יבוא</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Pages</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא ניהול עמודים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Pages</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הוספת עמודים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">Documentation on Writing Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות כתיבה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Links</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא ניהול קישורים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Users</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הוספת משתמשים</a>

en: Layout
he: פריסה

en: Save failed
he: השמירה נכשלה

en: You have specified this user for deletion: | You have specified these users for deletion:
he[0]: מחיקת משתמש:
he[1]: מחיקת משתמשים:

en: &larr; Back to Users
he: חזרה למשתמשים

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
he: %1$s מתוך %2$s

en: %s Page Template
he: %s תבנית עמוד

en: Post Format:
he: סוג תוכן:

en: This plugin may be active on other sites in the network. | These plugins may be active on other sites in the network.
he[0]: ייתכן שהתוסף הזה פועל באתרים אחרים ברשת.
he[1]: ייתכן שהתוספים האלה פעילים באתרים אחרים ברשת.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
he: לא ניתן למחוק תוסף בעודו פעיל באתר הראשי

en: Default Post Format
he: סוג ברירת מחדל לתוכן

en: You do not have sufficient permissions to update this site.
he: אין לך הרשאות לביצוע שדרוגים.

[ctx: user]
en: Add Existing
he: הוספת משתמש קיים

[ctx: user]
en: Add New User
he: משתמש חדש

en: Add New User
he: משתמש חדש

en: Add Existing User
he: הוספת משתמש קיים

en: Any edits to files from this screen will be reflected on all sites in the network.
he: שינויים שיבוצעו לקבצים אלה יחולו על כל האתרים ברשת.

[ctx: user]
en: Add Existing User
he: הוספת משתמש קיים

en: Press This is a bookmarklet that makes it easy to blog about something you come across on the web. You can use it to just grab a link, or to post an excerpt. Press This will even allow you to choose from images included on the page and use them in your post. Just drag the Press This link on this screen to your bookmarks bar in your browser, and you&#8217;ll be on your way to easier content creation. Clicking on it while on another website opens a popup window with all these options.
he: "לגהץ" הוא יישומון שמאפשר לכתוב בקלות פוסטים על דברים שנתקלת בהם ברשת. ניתן להשתמש בו כדי לפרסם קישור, או פרסם קטע מסוים. ""לגהץ" אף מאפשר לבחור מתוך התמונות בעמוד בו הוא הופעל, ולהשתמש בהן בפוסט. יש לגרור את "לגהץ" אל סרגל הסימניות בדפדפן, וללחוץ עליו כל פעם שיש משהו מעניין ברשת.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Documentation on Writing Plugins</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">תיעוד בנושא יצירת תוספים</a>

en: The boxes on your Dashboard screen are:
he: וידג'טים בלוח הבקרה:

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
he: מסך זה מציג רשימה של המשתמשים הקיימים באתר. כל משתמש מוגדר על ידי הנהלת האתר באחד מחמשת התפקידים הבאים: מנהל, עורך, כותב, תורם, מנוי. משתמשים עם תפקידים אחרים מאשר מנהל יראו פחות אפשרויות בלוח הבקרה כאשר הם מחוברים, בהתאם לתפקידם.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Documentation on Using Permalinks</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות קישור</a>

en: If you want to make changes but don&#8217;t want them to be overwritten when the plugin is updated, you may be ready to think about writing your own plugin. For information on how to edit plugins, write your own from scratch, or just better understand their anatomy, check out the links below.
he: אם בוצעו שינויים בקבצי התוסף, הם ימחקו כשהתוסף יעודכן. כדאי לחשוב על כתיבת תוסף משלך, הקישורים בהמשך הם התחלה מצויינת.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">תיעוד בנושא משתמשים ותפקידים</a>

en: Sample Page
he: עמוד לדוגמא

en: Retro (Generated)
he: רטרו (אוטומטי)

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> or <a href="%2$s">install</a> more themes.
he: באתר זה יש רק ערכת עיצוב פעילה אחת. אפשר <a href="%1$s">להפעיל</a> או <a href="%2$s">להתקין</a> ערכות עיצוב נוספות.

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> more themes.
he: באתר זה יש רק ערכת עיצוב פעילה אחת. אפשר <a href="%1$s">להפעיל</a> ערכות עיצוב נוספות.

en: Super admin privileges cannot be removed because this user has the network admin email.
he: לא ניתן להסיר הרשאות ניהול ממשתמש זה משום שהוא משתמש באימייל של ההנהלה.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress.org Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
he: רק ערכת עיצוב אחת מותקנת באתר זה. אפשר לבחור מתוך 1,000 ערכות עיצוב בלשונית <a href="%s">התקנת ערכות עיצוב</a>

en: One or more database tables are unavailable. To allow WordPress to attempt to repair these tables, press the &#8220;Repair Database&#8221; button. Repairing can take a while, so please be patient.
he: אחת או יותר מהטבלאות בבסיס הנתונים לא פועלות כהלכה. וורדפרס יכולה לנסות לתקן אותן אוטומית - לצורך כך יש ללחוץ על "תקן את בסיס הנתונים". התהליך יכול להמשך זמן מה, כדאי להיעזר בסבלנות.

en: This child theme inherits templates from a parent theme, %s.
he: ערכת עיצוב זו מבוססת על ערכת העיצוב %s.

en: This is a file in your current parent theme.
he: קובץ זה נמצא בערכת העיצוב הראשית.

en: Network Enable
he: מופעלת לכל הרשת

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
he: ארעה שגיאה. יש לטעון מחדש את העמוד ולנסות שוב.

en: Your WordPress database has been successfully updated!
he: בסיס הנתונים עודכן בהצלחה.

en: Update WordPress Database
he: עדכון בסיס הנתונים

en: You are about to install WordPress %s <strong>in English (US).</strong> There is a chance this update will break your translation. You may prefer to wait for the localized version to be released.
he: עדכון זה לוורדפרס %s <strong>לא כולל תרגום בעברית</strong> והוא עשוי לפגוע בתמיכה הקיימת בעברית. על מנת לשמור על תמיכה מלאה בעברית, מומלץ להתקין רק גרסאות עבריות של וורדפרס.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
he: תהליך העדכון עשוי להמשך זמן מה, יש כדאי להתאזר בסבלנות.

en: WordPress &rsaquo; Update
he: וורדפרס &lsaquo; עדכון

en: Update Complete
he: העדכון הושלם

en: Database Update Required
he: יש לעדכן את בסיס הנתונים

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we have to update your database to the newest version.
he: שדרוג וורדפרס הושלם! עתה יש לעדכן את בסיס הנתונים.

en: No Update Required
he: אין צורך בעדכון

en: Plugin updated successfully.
he: התוסף עודכן בהצלחה.

en: Update Theme
he: עדכון ערכת העיצוב

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this theme.</em>
he: יש גרסה חדשה של %1$s.
    
    <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">מידע נוסף על גרסה %4$s</a>, <em>אין אפשרות לעדכון אוטומטי</em>.

en: Plugin update failed.
he: שדרוג התוסף נכשל.

en: Theme update failed.
he: עדכון ערכת העיצוב נכשל.

en: Theme updated successfully.
he: ערכת העיצוב עודכנה בהצלחה.

en: Update Plugin
he: עדכון תוסף

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
he: יש גרסה חדשה של %1$s.
    
    <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">מידע נוסף על גרסה %4$s</a> כאן. <em>אין אפשרות לעדכון אוטומטי.</em>.

en: Update package not available.
he: העדכון לא זמין.

en: Date range:
he: תאריכים:

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus and custom posts.
he: קובץ הייצוא יכלול את כל הפוסטים, העמודים, התגובות, השדות המותאמים אישית, הטקסונומיות, תפריטי הניווט והפוסטים המותאמים אישית.

en: Choose what to export
he: מה לייצא

en: Authors:
he: מאת:

en: All content
he: הכל

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he[0]: הכל <span class="count">(%s)</span>
he[1]: הכל <span class="count">(%s)</span>

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
he: לא ניתן להעלות קבצים מהסוג הזה.

en: %1$s &#8212; WordPress
he: %1$s &#8212; וורדפרס

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">More information</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">מידע נוסף על קיצורי מקלדת</a>

[ctx: column name]
en: In Response To
he: בתגובה על

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
he: פורסמה בתאריך <a href="%1$s">%2$s בשעה %3$s</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Documentation on Comment Spam</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">תיעוד בנושא תגובות זבל</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">תיעוד בנושא קיצורי מקלדת</a>

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
he: הווידג'טים שאפשר להוסיף לסרגל הצדדי נמצאים תחת "ווידג'טים זמינים". ההגדרות של כל ווידג'ט תופענה אחרי גרירתו לסרגל הצדדי הרצוי.

en: Remember to click Update Media to save metadata entered or changed.
he: לשמירת השינויים, לא לשכוח ללחוץ על שמירה.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
he: אפשר לחתוך תמונה על ידי סימון האזור לחיתוך בגרירה עם העכבר. לסיום החיתוך, יש ללחוץ על שמירה.

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
he: אפשר לפתוח את עורך התמונות בלחיצה על הקישור "עריכה" שמופיע מתחת לתמונה.

en: This screen allows you to edit five fields for metadata in a file within the media library.
he: בעמוד זה אפשר לערוך מאפיינים של קבצים בספריית המדיה.

en: E-mail or Username
he: אימייל או שם משתמש

en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
he: %1$s &rsaquo; %2$s &#8212; וורדפרס

en: Add the user without sending them a confirmation email.
he: לא לשלוח סיסמה באימייל למשתמשים חדשים.

en: Search Installed Themes
he: חיפוש בערכות מותקנות

en: Enable this theme for all sites in this network
he: הפעל ערכת עיצוב זו עבור כל האתרים ברשת

en: <strong>Please Note:</strong> Any customizations you have made to theme files will be lost. Please consider using <a href="%s">child themes</a> for modifications.
he: <strong>שימו לב:</strong> אם ביצעתם שינויים בקבצי ערכת העיצוב, הם ימחקו במהלך השדרוג. להתאמה אישית של ערכות עיצוב, מומלץ להשתמש ב<a href="%s">ערכות בנות</a>.

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
he[0]: דביקים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: דביקים <span class="count">(%s)</span>

en: Please select one or more plugins to update.
he: לא נבחרו תוספים לעדכון.

en: Please select one or more themes to update.
he: לא נבחרו ערכות עיצוב לעדכון.

en: Last checked on %1$s at %2$s.
he: הבדיקה האחרונה בוצעה ב-%1$s בשעה %2$s.

en: Check Again
he: בדיקה חוזרת

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he: השדרוג התחיל והוא עשוי להמשך זמן מה. יש להתאזר בסבלנות.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Documentation on date and time formatting</a>.
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">תיעוד בנושא שינוי פורמט התאריך והזמן</a>.

en: You&rsquo;re using the auto-generated password for your account. Would you like to change it to something easier to remember?
he: הסיסמה שוורדפרס יצרה לא הוחלפה. רוצה לבחור סיסמה חדשה שיהיה קל יותר לזכור?

en: RTL Language Support
he: כתיבה מימין לשמאל

en: Editor Style
he: סגנונות מותאמים לעורך

en: Front Page Posting
he: פרסום פוסטים מהעמוד הראשי

en: Translation Ready
he: הכנה לתרגום

en: You are not allowed to edit this comment.
he: אין לך הרשאות לערוך תגובה זו.

en: To perform the requested action, WordPress needs to access your web server.
he: כדי לבצע את הפעולה, המערכת צריכה להתחבר לשרת.

en: Current page
he: עמוד נוכחי

en: Go to the previous page
he: העמוד הקודם

en: Go to the next page
he: העמוד הבא

en: Go to the last page
he: לעמוד הקודם

en: 1 item | %s items
he[0]: פריט אחד
he[1]: %s פריטים

en: No matching users were found.
he: לא נמצאו משתמשים.

en: No themes match your request.
he: לא נמצאו ערכות עיצוב מתאימות.

en: Go to the first page
he: לעמוד הראשון

en: Search Sites
he: חיפוש אתרים

en: Create a New User
he: משתמש חדש

en: You have %1$s and %2$s.
he: יש לך %1$s ו-%2$s.

en: %s site | %s sites
he[0]: אתר אחד
he[1]: %s אתרים

en: %s user | %s users
he[0]: משתמש אחד
he[1]: %s משתמשים

en: <strong>Important:</strong> before updating, please <a href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">back up your database and files</a>. For help with updates, visit the <a href="http://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">Updating WordPress</a> Codex page.
he: <strong>חשוב:</strong> לפני השדרוג, מומלץ <a href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">לגבות את הקבצים ואת בסיס הנתונים</a>. מידע נוסף על שדרוגים אוטומטיים נמצא בעמוד <a href="http://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">Updating WordPress</a> בקודקס.

en: http://wordpress.org/news/
he: http://he.wordpress.org/

en: http://wordpress.org/news/feed/
he: http://he.wordpress.org/feed/

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
he: (ההרשמה סגורה. רק מתשמשים קיימים יכולים להגיב.)

en: You can update to <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %2$s</a> automatically or download the package and install it manually:
he: אפשר לשדרג אוטומטית <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">לגרסה %2$s</a>, או להוריד את הגרסה החדשה ולהתקין אותה ידנית:

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. By default, this email will also contain their password. Uncheck the box if you don&#8217;t want the password to be included in the welcome email.
he: משתמשים חדשים יקבלו אימייל עם פרטים על האתר ועם הסיסמה שלהם. כאן אפשר לבחור שלא לשלוח את הסיסמה באימייל.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s details</a>.
he: יש גרסה חדשה של %1$s. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">מידע נוסף על גרסה %3$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>.
he: יש גרסה חדשה של  %1$s. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">מידע נוסף על גרסה %4$s</a>.

en: Go to themes page
he: כל ערכות העיצוב

en: Go to plugins page
he: כל התוספים

en: Go to WordPress Updates page
he: כל העדכונים

en: %s (Pending)
he: %s (בהמתנה)

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
he: שמירת התפריט תציג באתר את כל השינויים האחרונים שעשית.

en: Storage Space
he: שטח אחסון

en: Create a New Site
he: אתר חדש

[ctx: plugins per page (screen options)]
en: Plugins
he: תוספים

[ctx: items per page (screen options)]
en: Media items
he: קבצים

[ctx: comments per page (screen options)]
en: Comments
he: הערות

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
he: תמונות שמידותיהן הן בדיוק <strong>%1$d על %2$d פיקסלים</strong> תוצגנה כמות שהן, ללא חיתוך או הקטנה.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank">Documentation on Adding New Themes</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank"> תיעוד בנושא הוספת ערכות עיצוב</a>

en: Crop and Publish
he: שמירה

en: You can find additional plugins for your site by using the <a href="%1$s">Plugin Browser/Installer</a> functionality or by browsing the <a href="%2$s" target="_blank">WordPress Plugin Directory</a> directly and installing new plugins manually. To manually install a plugin you generally just need to upload the plugin file into your <code>/wp-content/plugins</code> directory. Once a plugin has been installed, you can activate it here.
he: אפשר למצוא תוספים חדשים ולהתקין אותם על ידי חיפוש <a href="%1$s">במאגר התוספים של וורדפרס</a>, או להוריד תוספים <a href="%2$s" target="_blank">באתר התוספים</a> ולהתקין אותם ידנית. להתקנה ידנית, צריך רק להעלות את קבצי התוסף לספרייה <code>/wp-content/plugins</code>. אחרי ההתקנה, אפשר להפעיל את התוסף בעמוד זה.

en: XFN stands for <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
he: XFN הוא קיצור של <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a>, ומידע זה לא נחוץ ליצירת קישור חדש. מאפייני XFN מאפשרים להגדיר את הקשר בינך לבין בעלי ה או העמוד שהקישור מפנה אליו, אך מידע זה לא מוצג באתר בצורה מפורשת.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Documentation on Managing Plugins</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">תיעוד בנושא ניהול תוספים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">Documentation on Template Tags</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">פונקציות תבנית</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Documentation on Editing Files</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">תיעוד בנושא עריכת קבצים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Documentation on Using Themes</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">תיעוד בנושא שימוש בערכות עיצוב</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Documentation on Theme Development</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">תיעוד בנושא פיתוח ערכות עיצוב</a>

en: FTP Password
he: סיסמת FTP

en: FTP Username
he: שם משתמש FTP

en: FTP/SSH Password
he: סיסמת FTP/SSH

en: FTP/SSH Username
he: שם משתמש FTP/SSH

en: You can choose what&#8217;s displayed on the front page of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static home page, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the front page, and the other will be where your posts are displayed.
he: האפשרויות תחת תצוגה בעמוד הראשי קובעות אם העמוד הראשי יהיה עמוד סטטי, ואם כן - איזה עמוד זה יהיה, או אם העמוד הראשי יציג את הפוסטים האחרונים באתר, ואם כן - כמה פוסטים יוצגו. כדי להשתמש בעמוד סטטי בתור עמוד ראשי, צריכים להיות באתר שני <a href="%s">עמודים</a> לפחות.

en: The Optional fields let you customize the &#8220;category&#8221; and &#8220;tag&#8221; base names that will appear in archive URLs. For example, the page listing all posts in the &#8220;Uncategorized&#8221; category could be <code>/topics/uncategorized</code> instead of <code>/category/uncategorized</code>.
he: האפשרויות הנוספות בהמשך העמוד קובעות את מבנה הקישורים לעמודי ארכיון של קטגוריות ותגיות. לדוגמה, כל עמודי הארכיון של הקטגוריה "General" יכולים להראות <code>/topics/general/</code> במקום <code>/category/general/</code>.

en: The following themes are installed but incomplete. Themes must have a stylesheet and a template.
he: ערכות העיצוב הבאות מותקנות, אבל חסרים בהן קבצים. בכל ערכת עיצוב חייבת להיות תבנית אחת לפחות וקובץ CSS.

en: When you assign multiple categories or tags to a post, only one can show up in the permalink: the lowest numbered category. This applies if your custom structure includes <code>%category%</code> or <code>%tag%</code>.
he: אם השתמשת בתגיות <code>%category%</code> או <code>%tag%</code> בקישורים, שם הקטגוריה או התגית שבחרת עבור הפוסט יופיעו בקישור אליו. אם בחרת מספר קטגוריות או תגיות עבור פוסט אחד, בקישור הקבוע שלו יופיעו התגית או הקטגוריה עם המספר הסידורי הנמוך ביותר.

en: If you pick an option other than Default, your general URL path with structure tags, terms surrounded by <code>%</code>, will also appear in the custom structure field and your path can be further modified there.
he: יש מספר אפשרויות מוגדרות מראש, וכל אחת מהאפשרויות להתאמה אישית באמצעות תגים מיוחדים, עם סימני אחוז <code>%</code>.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
he: ערכות עיצוב רבות מציגות מספר וידג'טים בסרגל הצדדי כברירת מחדל, אבל אלה נעלמים בעת עריכת הסרגל הצדדי. כדי להשיב אותם, אפשר לגרור אותם שוב לסרגל הצדדי מתוך רשימת הווידג'טים.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
he: כדי להסיר וידג'טים מהסרגל הצדדי מבלי שההגדרות שלהם תמחקנה, יש לגרור אותם לאזור הווידג'טים הלא פעילים.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
he: ניתן להוסיף משתמשים חדשים לאתר בעזרת הכפתור "משתמש חדש".

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
he: בעמוד זה ניתן לקבוע את הממדים של תמונות בפוסטים ובעמודים, אך תמיד אפשר לעקוף הגדרות אלה ולהציג תמונות בגודל המקורי שלהן.

en: Most themes display the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. The tagline is also displayed by many themes.
he: כמעט כל ערכות העיצוב מציגות את שם האתר בראש כל עמוד ובכותרת החלון של הדפדפן. ערכות עיצוב רבות מציגות גם את שורת התיאור.

en: <strong>Order</strong> - Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
he: <strong>סדר</strong> - כברירת מחדל, עמודים מסודרים בסדר אלפביתי, לפי שמם. בשדה זה אפשר להגדיר סידור חלופי, בו העמודים יסודרו לפי המספר שיוגדר לכל אחד.

en: Please enter your FTP or SSH credentials to proceed.
he: יש להזין את פרטי ההתחברות ל-FTP או ל-SSH.

en: Please enter your FTP credentials to proceed.
he: יש להזין את פרטי ההתחברות ל-FTP.

en: If you do not remember your credentials, you should contact your web host.
he: אם שכחת אם פרטי ההתחברות, יש ליצור קשר עם חברת האכסון.

en: You can Upload a theme manually if you have already downloaded its ZIP archive onto your computer (make sure it is from a trusted and original source). You can also do it the old-fashioned way and copy a downloaded theme&#8217;s folder via FTP into your <code>/wp-content/themes</code> directory.
he: אם יש לך ערכת עיצוב במחשב בקובץ ZIP, אפשר להעלות אותה עם הקישור "להעלות" שבראש העמוד, או להעלות אותה ישירות לשרת בעזרת תוכנת FTP, לתוך הספרייה <code>/wp-content/themes</code>.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
he: הפרופיל האישי מכיל מידע אודותיך ואפשרויות שקשורות לשימוש בוורדפרס.

en: Pages are similar to Posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest Pages under other Pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of Pages.
he: עמודים דומים לפוסטים בכך שיש להם כותרת, תוכן, ומאפיינים שונים, אבל בניגוד לפוסטים, עמודים לא נמצאים ברצף הכרונולגי של האתר והם עומדים בזכות עצמם, בלי קשר לתאריך הפרסום שלהם. עמודים לא משתייכים לקטגוריות ולתגיות, אבל אפשר לסדר אותם בהיררכיה של עמודי אב ועמודים בנים, וכך ליצור קבוצות של עמודים תחת כל עמוד אב.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> - Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
he: <strong>לשלוח טראקבאקים</strong> - טראקבאקים מאפשרים להודיע לאתרים, שלא תומכים בפינגבאקים, שקישרת אליהם. אם קישרת לאתרים שפועלים על וורדפרס או על כל מערכת אחרת שתומכת בפינגבאקים, הם יקבלו פינגבאק באופן אוטומאטי. אין צורך לשלוח טראקבאקים לאתרים כאלה.

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
he: משתמש בתפקיד "תורם" יכול לכתוב טיוטות ולנהל את הטיוטות שלו, אבל לא לפרסם פוסטים או להעלות קבצים.

en: Administrators have access to all the administration features.
he: משתמש בתפקיד "מנהל" יכול להשתמש בכל הכלים בלוח הבקרה.

en: You can use the editor to make changes to any of your plugins&#8217; individual PHP files. Be aware that if you make changes, plugins updates will overwrite your customizations.
he: בעורך התוספים אפשר לבצע שינויים בכל התוספים המותקנים באתר. עם זאת, השינויים עשויים להימחק בעת שדרוג התוסף ששונה.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
he: כאן ניתן אפשר להוסיף קישורים שיוצגו באתר - בדרך כלל בתוך <a href="%s">וידג'טים</a>. קישורים למספר אתרים שקשורים לוורדפרס בעברית נוצרו במהלך ההתקנה, לצורך הדגמה.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
he: מחיקת קישור תמחק אותו לצמיתות, לקישורים אין עדיין פח אשפה.

en: Don&#8217;t forget to click on the Save Changes button when you are finished.
he: יש ללחוץ על כפתור השמירה בתחתית העמוד כדי שהשינויים יכנסו לתוקף.

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
he: אפשר לשנות את מראה האתר בלי שום ניסיון בפיתוח ערכות עיצוב, על ידי בחירת רקע מותאם אישית. אפשר לבחור צבע לרקע, או להעלות תמונה מהמחשב.

en: <strong>Slug</strong> - The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
he: <strong>מזהה לכתובת</strong> - השם שיזהה את הפריט בכתובות (URL). המזהה יכול להכיל רק אותיות באנגלית, מספרים, ומקפים.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
he: אפשר ליצור פוסטים גם עם <a href="%s"> סימנייתPress This</a>.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
he: לא ניתן לשנות את שם המשתש, אך אפשר לשנות את הכינוי ואת שם התצוגה.

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
he: שדות החובה מסומנים בהתאם - כל שאר השדות הם אופציונליים. מידע מהפרופיל יוצג באתר רק אם ערכת העיצוב תומכת בכך.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
he: חשוב לזכור ללחוץ על לשמור בתחתית העמוד, אחרת השינויים לא ישמרו.

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
he: משתמש בתפקיד "עורך" יכול להעלות קבצים, לכתוב פוסטים, לערוך ולפרסם אותם. פוסטים שלו ושל משתמשים אחרים.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
he: בעמוד זה אפשר גם לסנן תגובות בתפריט מצב, או לשנות את תאריך התגובה.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
he: אפשר לערוך תגובות אחרי שהן התפרסמו - לדוגמה, אם יש בהן שגיאות כתיב או טעויות בולטות דומות.

en: Enter menu name here
he: שם התפריט

en: UTC means Coordinated Universal Time.
he: UTC משמעו זמן אוניברסלי מתואם.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
he: בעמוד זה אפשר לקבוע את כמה מההגדרות הבסיסיות של אופן הפעולה של האתר.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
he: אפשרויות אלה קובעות את האופן בו יוצגו תכני האתר.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
he: יש ללחוץ על כפתור השמירה בתחתית העמוד כדי שהשינויים יכנסו לתוקף.

en: The WordPress URL and the Site URL can be the same (example.com) or different; for example, having the WordPress core files (example.com/wordpress) in a subdirectory instead of the root directory.
he: כתובת האתר וכתובת ההתקנה של וורדפרס זהים בדרך כלל, אך לא תמיד. לדוגמה, אפשר לשמור את קבצי ההתקנה של וורדפרס בתת-ספרייה של הדומיין (למשל, example.com/wordpress(

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you don&#8217;t use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
he: לא ניתן להזיז את שם הקישור, הכתובת והתיאור, אבל את שאר התיבות אפשר לגרור משורת הכותרת כדי לשנות את המיקום שלהן, או ללחוץ על שורת הכותרת שלהן כדי לסגור ולפתוח אותן. בלשונית אפשרויות תצוגה אפשר להסתיר תיבות לא נחוצות, ולבחור אם להציג את התיבות בטור אחד או בשני טורים.

en: While your site is being updated, it will be in maintenance mode. As soon as your updates are complete, your site will return to normal.
he: במהלך השדרוג האתר יכנס למצב תחזוקה. כשהשדרוג יסתיים האתר ימשיך לפעול כרגיל.

en: Your plugins are all up to date.
he: כל התוספים מעודכנים.

en: You have the latest version of WordPress.
he: זו הגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס.

en: Your themes are all up to date.
he: כל ערכות העיצוב מעודכנות.

en: An updated version of WordPress is available.
he: יש גרסה חדשה יותר של וורדפרס.

en: Original: %s
he: מקורי %s

en: Function Name&hellip;
he: שם הפונקציה&hellip;

en: Activate importer
he: להפעיל את תוסף הייבוא

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
he: אין צורך למלא את כל השדות במסך הזה כדי לערוך או להוסיף קישורים. רק שם הקישור והכתובת הם שדות חובה.

en: Return to Importers
he: חזרה לתוספי הייבוא

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
he: להפעיל את התוסף ולהתחיל בייבוא

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
he: אפשר להמיר קטגוריות לתגיות באופן סלקטיבי, באמצעות <a href="%s">כלי המרת הקטגוריות לתגיות</a>.

[ctx: nav menu front page title]
en: Home: %s
he: דף הבית: %s

en: ERROR:
he: שגיאה:

en: The <strong>%s</strong> importer is invalid or is not installed.
he: תוסף הייבוא <strong>%s</strong> לא מותקן, או שאינו פועל כהלכה.

en: Page Attributes
he: מאפייני עמוד

en: Need help? Use the Help tab in the upper right of your screen.
he: צריך עזרה? בלשונית עזרה בראש העמוד יש מידע נוסף.

en: This screen lists links to plugins to import data from blogging/content management platforms. Choose the platform you want to import from, and click Install Now when you are prompted in the popup window. If your platform is not listed, click the link to search the plugin directory for other importer plugins to see if there is one for your platform.
he: תוספים אלה מאפשרים לייבא תכנים מאתרים אחרים. התוספים מסודרים לפי הפלטפורמה בה הם תומכים - לדוגמה, התוסף לייבוא מ-Blogger מאפשר לייבא תכנים מתוך Blogger.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
he: את הקובץ WXR אפשר לייבא לתוך התקנה אחרת של וורדפרס או לכל פלטפורמה אחר שתומכת בקבצים אלה.

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
he: אפשר להתאים אישית את המראה של העמוד הזה בלשונית אפשרויות תצוגה.

en: Choose a plugin to edit from the menu in the upper right and click the Select button. Click once on any file name to load it in the editor, and make your changes. Don&#8217;t forget to save your changes (Update File) when you&#8217;re finished.
he: בתפריט בצד שמאל יש לבחור את התוסף ותחתיו אפשר לבחור את הקובץ לעריכה. בסיום, יש לבצע שמירה, אחרת השינויים לא ישמרו.

en: Most of the time, plugins play nicely with the core of WordPress and with other plugins. Sometimes, though, a plugin&#8217;s code will get in the way of another plugin, causing compatibility issues. If your site starts doing strange things, this may be the problem. Try deactivating all your plugins and re-activating them in various combinations until you isolate which one(s) caused the issue.
he: בדרך כלל, תוספים עובדים מבלי להפריע לשאר חלקי האתר. יחד עם זאת, לעיתים תוספים מתנגשים בתוספים אחרים או בפונקציות פנימיות של וורדפרס, וגורמים לתקלות. אם האתר אינו פועל כראוי, יש לכבות את כל התוספים ולהפעיל אותם אחד-אחד כדי לזהות את התוסף האחראי.

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
he: אפשר להשתמש בכל ווידג'ט מספר פעמים, ובמידת הצורך, אפשר להעניק לווידג'טים כותרות.

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
he: בלשונית אפשרויות תצוגה אפשר להפעיל את מצב הנגישות, בו אפשר לערוך את הסרגלים הצדדיים ללא שימוש בגרירה ושחרור.

en: You can use the Theme Editor to edit the individual CSS and PHP files which make up your theme.
he: אפשר להשתמש בעורך ערכות העיצוב כדי לעשות שינויים בקבצי ערכת העיצוב.

en: Begin by choosing a theme to edit from the dropdown menu and clicking Select. A list then appears of all the template files. Clicking once on any file name causes the file to appear in the large Editor box.
he: בתפריט בצד שמאל אפשר לבחור את ערכת העיצוב, ומתחתיו אפשר לבחור את הקובץ לעריכה.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
he: וידג'טים הם יחידות תוכן עצמאיות שאפשר להציג באזורים התומכים בכך בערכת העיצוב (בדרך כלל, אזורים אלה נקראים "סרגלים צדדים", אבל לעתים קרובות הם מופיעים גם בתחתית העמוד). אפשר לגרור וידג'טים מרשימת הווידג'טים אל הסרגל הצדדי המתאים.

en: You can Search for themes by keyword, author, or tag, or can get more specific and search by criteria listed in the feature filter. Alternately, you can browse the themes that are Featured, Newest, or Recently Updated. When you find a theme you like, you can preview it or install it.
he: אפשר לחפש ערכות עיצוב לפי מילות מפתח, או לפי מאפיינים. לחלופין, אפשר לעיין בערכות העיצוב המומלצות, בערכות העיצוב החדשות, או בערכות העיצוב שעודכנו לאחרונה.

en: <strong>Advice:</strong> think very carefully about your site crashing if you are live-editing the theme currently in use.
he: <strong>חשוב:</strong> ביצוע שינויים בערכת העיצוב שפועלת כרגע באתר עלול להוביל לתקלות בלתי צפויות.

en: After typing in your edits, click Update File.
he: חשוב לזכור ללחוץ על כפתור השמירה בתחתית העמוד כדי שהשינויים יכנסו לתוקף.

en: (no parent)
he: ראשי (ללא עמוד אב)

en: <strong>Template</strong> - Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
he: <strong>תבנית</strong> - לערכות עיצוב מסוימות יש תבניות לעמודים מיוחדים, עם פיצ'רים מיוחדים או תצוגה מותאמת אישית. אם לערכת העיצוב יש תבניות כאלה, הן תופענה כאן.

en: <strong>Parent</strong> - You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
he: <strong>עמוד אב</strong> - אפשר לסדר את העמודים בעץ היררכי - לדוגמה יכול להיות לך עמוד &quot;אודות&quot; שתחתיו יש עמוד &quot;סיפור חיי&quot; ותחתיו יש עמוד &quot;הכלב שלי&quot;. אין מגבלה על גודל העץ או עומק ההיררכיה..

en: All updates have been completed.
he: כל השדרוגים הושלמו בהצלחה.

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
he: אלו השדות שאפשר למלא בעת הוספת תגיות בעמוד זה:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
he: אפשר להשתמש בקטגוריות כדי לארגן פוסטים לפי קבוצות לפי מאפיינים משותפים שונים. אלא אם כן שינית את ברירת המחדל בעמוד <a href="%s">הגדרות כתיבה</a>, קטגורית ברירת המחדל היא "כללי", ולקטגוריה זו משוייכים כל הפוסטים שלא בחרת עבורם קטגוריה אחרת במפורש.

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
he: מה ההבדל בין קטגוריות לתגיות? תגיות הן כמו מילות מפתח שקשורות לפוסט, וכשתגיות חוזרות על עצמן במספר פוסטים, אפשר להשתמש בהן כשיטה לניווט באתר ולאיתור פוסטים. לעומת זאת, קטגוריות הן כמו אזורים מוגדרים מראש באתר, והפוסטים שנמצאים בכל אזור חולקים מכנה משותף כלשהו. אם האתר הוא כמו ספר, אפשר לחשוב על הקטגוריות כעל תוכן העניינים, ועל התגיות כעל האינדקס.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
he: אפשר להתאים אישית את המידע שמוצג בעמוד זה בלשונית אפשרויות תצוגה.

en: <strong>Description</strong> - The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
he: <strong>תיאור</strong> - תיאור הקטגוריה לא מוצג בערכת העיצוב שמגיעה עם וורדפרס, אבל ערכות עיצוב אחרות עשויות להציג אותו.

en: <strong>Name</strong> - The name is how it appears on your site.
he: <strong>שם</strong> - השם שיוצג באתר.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
he: אלו השדות שאפשר למלא בעת הוספת קטגוריה בעמוד זה:

en: You can narrow the list by file type/status using the text link filters at the top of the screen. You also can refine the list by date using the dropdown menu above the media table.
he: אפשר לצמצם את הרשימה לפי סוג או מצב הקובץ, עם הקישורים שבראש העמוד, או לסנן את הרשימה לפי תאריכים עם התפריט שמעל הטבלה.

en: Default Images
he: תמונות מוכנות מראש

en: Crop Header Image
he: חיתוך תמונה

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
he: תמונת הכותרת תמחק - השינויים שבוצעו לא ישמרו ולא ניתן יהיה לשחזר אותם.

en: Remove Header Image
he: להסיר את תמונת הכותרת

en: Reset Image
he: לאפס תמונה

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
he: תמונת הכותרת תמחק ובמקומה תופיעה ברירת המחדל של ערכת העיצוב. לא ניתן לשחזר את השינויים האלה.

en: Restore Original Header Image
he: לשחזר את תמונת הכותרת המקורית

en: Text Color
he: צבע הטקסט

en: Image Upload Error
he: שגיאה בהעלאת התמונה

en: You need Javascript to choose a part of the image.
he: צריך להפעיל ג'אווהסקריפט בדפדפן כדי לחתוך את התמונה.

en: A yellow row means the comment is waiting for you to moderate it.
he: תגובות מודגשות בצהוב הן תגובות שממתינות לאישור.

en: Edit this item
he: עריכה

en: Edit this item inline
he: עריכה מהירה

en: Restore this item from the Trash
he: שיחזור פריט מהפח

en: Move this item to the Trash
he: מחיקת פריט

en: Delete this item permanently
he: מחיקה

en: Allow comments.
he: פתוח לתגובות.

en: Install the LiveJournal importer to import posts from LiveJournal using their API.
he: תוסף הייבוא מ-LiveJournal מייבא פוסטים ישירות מתוך LiveJournal.

en: Return to WordPress Updates
he: חזרה לשדרוגים

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
he: <strong>לפרסם</strong> - תיבת הפרסום מאפשרת לקבוע את מאפייני הפוסט ותנאי הפרסום. אפשרות התצוגה כולל הגנה עם סיסמה, הצגה בתחילת העמוד הראשי במצב "דביק". מועד הפרסום מאפשר לתזמן את תאריך הפרסום למועד עתידי, או לשנות תאריכי פרסום קיימים.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
he: <strong>תמונה ראשית</strong> - בתיבה זו אפשר לשייך לפוסט תמונה מבלי להוסיף אותה לתוכן הפוסט. אפשרות זו שימושית רק אם ערכת העיצוב תומכת בתמונות ראשיות, ומציגה אותן בעמוד הראשי, בעמודי ארכיון, בכותרת או במקומות אחרים.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
he: <strong>כותרת</strong> - כותרת הפוסט. אחרי הזנת הכותרת, יופיע מתחתיה הקישור הישיר לפוסט. בהתאם להגדרות האתר, אפשר לערוך את הקישור לפני פרסום הפוסט.

en: <strong>Discussion</strong> - You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
he: <strong>דיון</strong> - לשליטה באפשרויות הדיון בפוסט, ולעריכה או ניהול של תגובות שכבר התפרסמו לפוסט.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
he: אפשר להציג ברשימה רק פוסטים מקטגוריות מסוימות או מחודשים מסוימים באמצעות התפריטים שמעל הרשימה, או להציג את הפוסטים לפי מחברים, קטגוריות או תגיות על ידי לחיצה על שם המחבר, על הקטגוריה או על התגית הרלבנטית בתוך הרשימה.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
he: אפשר להציג פוסטים לפי כותרות בלבד, או להציג גם תקציר של השורות הראשונות. הכפתורים מצד ימין מעל רשימת הפוסטים בוחרים את מצב התצוגה הרצוי.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
he: בלשונית אפשרויות תצוגה אפשר להציג או להסתיר טורים בהתאם לצורך, ולקבוע כמה פוסטים יוצגו בכל עמוד.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, or Trashed posts. The default view is to show all posts.
he: אפשר לסנן את רשימת הפוסטים לפי מצב הפוסט, באמצעות הקישורים שמעל רשימת הפוסטים, ולהציג רק פוסטים שכבר פורסמו, טויוטות, או פוסטים שנמצאים בפח.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
he: ישנן מספר אפשרויות להתאמה אישית של התצוגה במסך זה:

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
he: כשהעכבר נמצא מעל אחד הפוסטים ברשימה, תוצגנה כל הפעולות שאפשר לבצע על הפוסט הזה:

en: Search Installed Plugins
he: חיפוש בתוספים המותקנים

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
he: ערכת העיצוב אינה תומכת בווידג'טים או בתפריטים.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload due to an error
he: העלאת הקובץ &qout;%s&qout; נכשל

en: Categories and Tags Converter
he: ממיר קטגוריות ותגיות

en: Install the category/tag converter to convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
he: תוסף המרת הקטגוריות והתגיות מאפשר להפוך קטגוריות קיימות לתגיות, ולהפך.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
he: הבקשה לשינוי האימייל לכתובת <code>%1$s</code> עדיין לא אושרה. <a href="%2$s">לבטל את בקשת השינוי</a>

en: Most Recent
he: החדש ביותר

en: End Date
he: חודש אחרון

en: Start Date
he: חודש ראשון

en: Install the WordPress importer to import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
he: תוסף הייבוא מוורדפרס מייבא פוסטים, תגובות, שדות מיוחדים, עמודים, קטגוריות ותגיות מקובץ ייצוא של וורדפרס (WXR).

en: Install the RSS importer to import posts from an RSS feed.
he: תוסף ייבוא ה-RSS מייבא פוסטים מפיד RSS.

en: Install the blogroll importer to import links in OPML format.
he: תוסף ייבוא ה-OPML מייבא קישורים מקובץ OPML.

en: Install the Movable Type importer to import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
he: תוסף הייבוא מ-MovableType מייבא פוסטים ותגובות מתוך Movable Type או Typepad.

en: Install the Blogger importer to import posts, comments, and users from a Blogger blog.
he: תוסף הייבוא מ-Blogeer מייבא פוסטים, תגובות ומשתמשים מתוך Blogger.

en: Install importer
he: התקן תוסף ייבוא

[ctx: site]
en: Mark as Spam
he: זבל

[ctx: Theme stylesheets in theme editor]
en: Styles
he: סגנונות

[ctx: Plugin Installer]
en: Tag
he: תגית

[ctx: Theme Installer]
en: Tag
he: תגית

[ctx: verb]
en: Clear
he: לאפס טופס

[ctx: Taxonomy Description]
en: Description
he: תיאור

[ctx: Taxonomy Slug]
en: Slug
he: מזהה לכתובת

[ctx: Taxonomy Name]
en: Name
he: שם

[ctx: Taxonomy Parent]
en: Parent
he: הורה

[ctx: adjective]
en: Pending
he: בהמתנה

[ctx: comment]
en: Mark as Spam
he: לסמן כתגובת זבל

en: Remove Background Image
he: להסיר את תמונת הרקע

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
he: תגובות על &quot;%s&quot;

en: Show advanced menu properties
he: להציג אפשרויות עריכה מתקדמות

en: You have version %1$s installed. Update to %2$s.
he: מותקנת גרסה %1$s, שדרוג לגרסה %2$s.

[ctx: nav menu home label]
en: Home
he: ראשי

en: Enable
he: ערכה פעילה

[ctx: %1$s: site name. %2$s: site tagline.]
en: %1$s &#8211; <em>%2$s</em>
he: %1$s &#8211; <strong>%2$s</strong>

[ctx: site]
en: Registered
he: נפתח בתאריך

[ctx: site]
en: Not Spam
he: לא זבל

[ctx: user]
en: Registered
he: תאריך רישום

[ctx: verb; site]
en: Archive
he: להעביר לארכיון

[ctx: site]
en: Spam
he: זבל

[ctx: comment]
en: Not Spam
he: תגובה לגיטימית

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
he: תמונת הרקע תימחק והתמונה המקורית תשוחזר - לא ניתן לשחזר השינויים שבוצעו בתמונה.

en: Create Menu
he: ליצור תפריט

en: Your new WordPress site has been successfully set up at:
    
    %1$s
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: %2$s
    Password: %3$s
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The WordPress Team
    http://wordpress.org/
he: אתרך החדש הותקן בהצלחה בכתובת:
    %1$s
    
    כניסה למערכת מתבצעת עם הפרטים הבאים:
    
    שם משתמש: %2$s
    סיסמה: %3$s
    
    כתיבה נעימה.
    
    --וורדפרס
    http://he.wordpress.org

en: WordPress Blog
he: חדשות וורדפרס

en: &mdash; No role for this site &mdash;
he: &mdash; ללא תפקיד &mdash;

en: Use Press This to clip text, images and videos from any web page. Then edit and add more straight from Press This before you save or publish it in a post on your site.
he:  אפשר להשתמש בה כדי לגהץ קטעי טקסט, תמונות ווידאו מכל עמוד ברשת לתוך פוסטים באתר, מבלי להיכנס לממשק הניהול.

en: Remove Users from Site
he: להסיר משתמשים מהאתר

en: You are not allowed to create posts or drafts on this site.
he: אין לך הרשאות ליצור פוסטים או טויוטות.

en: Custom site deleted message.
he: הודעת "אתר נמחק" מותאמת אישית.

en: Custom site suspended message.
he: הודעת "אתר בהשהיה" מותאמת אישית.

en: Custom site inactive message.
he: הודעת "אתר לא פעיל" מותאמת אישית.

en: No sites found.
he: לא נמצאו אתרים.

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using <a href="http://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">pingbacks</a>, no other action necessary.
he: טראקבאקים מאפשרים להודיע לאתרים, שלא תומכים בפינגבאקים, שקישרת אליהם. אם קישרת לאתרים שפועלים על וורדפרס או על כל מערכת אחרת שתומכת בפינגבאקים, הם יקבלו <a href="http://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">פינגבאק</a> באופן אוטומאטי.

en: You are not allowed to create pages on this site.
he: אין לך הרשאות ליצירת עמודים.

en: My Site
he: האתר שלי

en: New WordPress Site
he: אתר חדש

en: You do not have sufficient permissions to update themes for this site.
he: אין לך הרשאות לשדרוג ערכות עיצוב.

en: You do not have sufficient permissions to update plugins for this site.
he: אין לך הרשאות לשדרוג תוספים.

en: You do not have sufficient permissions to install themes on this site.
he: אין לך הרשאות להתקנת ערכות עיצוב.

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this site.
he: אין לך הרשאות לעריכת ערכות עיצוב.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
he: אין לך הרשאות להפעלת תוספים.

en: You do not have sufficient permissions to install plugins on this site.
he: אין לך הרשאות להתקנת תוספים.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
he: אין לך הרשאות לכיבוי תוספים.

en: You do not have sufficient permissions to delete plugins for this site.
he: אין לך הרשאות למחיקת תוספים.

en: You do not have sufficient permissions to add links to this site.
he: אין לך הרשאות להוסיף קישורים.

en: You do not have sufficient permissions to edit the links for this site.
he: אין לך הרשאות ערוך קישורים.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
he: אין לך הרשאות לייצא תכנים.

en: You do not have sufficient permissions to import content in this site.
he: אין לך הרשאות לייבא תכנים.

en: There are no plugins installed on this site.
he: באתר הזה לא מותקנים תוספים.

en: You do not have sufficient permissions to edit plugins for this site.
he: אין לך הרשאות לערוך תוספים.

en: No items.
he: לא נמצאו פריטים.

en: Menu Name
he: שם התפריט

en: Navigation Label
he: כותרת

en: To use a subdomain configuration, you must have a wildcard entry in your DNS. This usually means adding a <code>*</code> hostname record pointing at your web server in your DNS configuration tool.
he: כדי להשתמש בדומיינים בתור כתובות האתרים ברשת האתרים, צריך להוסיף Wildcard DNS entry בהגדרות ה-DNS של הדומיין.

en: The installer attempted to contact a random hostname (<code>%1$s</code>) on your domain.
he: תוכנית ההתקנה ניסתה להתחבר לכתובת אקראית (<code>%1$s</code>) בדומיין זה.

en: Usernames can have only alphanumeric characters, spaces, underscores, hyphens, periods and the @ symbol.
he: אפשר להשתמש רק באותיות באנגלית, במספרים, ברווחים, במקפים וקווים תחתונים, בנקודות ובסימן @.

en: Move down
he: להזיז למטה

en: The menu item has been successfully deleted.
he: הפריט המבוקש נמחק מהתפריט.

en: Move up
he: להזיז למעלה

en: Try again
he: לנסות שוב

en: Please provide a custom field name.
he: לא בחרת שם לשדה המיוחד.

en: Display Options
he: אפשרויות תצוגה

en: You have specified these users for removal:
he: ביקשת להסיר את המשתמשים הבאים:

en: User deletion is not allowed from this screen.
he: לא ניתן למחוק משתמשים ממסך זה.

en: You can&#8217;t delete that user.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחיקת משתמש זה.

en: Confirm Removal
he: לאשר את ההסרה

en: There are no valid users selected for removal.
he: לא בחרת אף משתמש שאפשר להסיר.

en: You can't remove the current user.
he: לא ניתן להסיר את המשתמש הנוכחי.

en: Other users have been removed.
he: המשתמשים הוסרו.

en: %1$s updated successfully.
he: %1$s שודרג בהצלחה.

en: Show Details
he: מידע נוסף

en: Hide Details
he: הסתר מידע נוסף

en: Yes, take me to my profile page
he: כן, אני רוצה להחליף סיסמה

en: Your chosen password.
he: הסיסמה שנבחרה.

en: No thanks, do not remind me again
he:  לא, ואין צורך להזכיר לי שוב

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשחזור פריט זה מהפח.

en: Error in deleting.
he: ארעה שגיאה במהלך המחיקה.

en: Error in restoring from Trash.
he: ארעה שגיאה בשחזור מהפח.

en: You are not allowed to restore this item from the Trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשחזור פריט זה מהפח.

en: Error in moving to Trash.
he: ארעה שגיאה במהלך המחיקה.

en: %s comment restored from the Trash | %s comments restored from the Trash
he[0]: תגובה אחת שוחזרה מהפח.
he[1]: %s תגובות שוחזרו מהפח.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
he[0]: תגובה אחת נמחקה.
he[1]: %s תגובות נמחקו.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחוק את הפריט.

en: The following themes have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Themes&#8221;.
he: לערכות העיצוב הבאות יש גרסאות עדכניות יותר.

en: User has been added to your site.
he: משתמש נוסף לאתר.

en: That user is already a member of this site.
he: משתמש זה כבר קיים באתר.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
he: ההזמנה נשלחה. החשבון החדש יופעל רק אחרי לחיצה על הקישור לאישור ההזמנה.

en: The following plugins have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Plugins&#8221;.
he: לתוספים הבאים יש גרסאות עדכניות יותר.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
he: תמונת הרקע תמחק - לא ניתן יהיה לשחזר את השינויים שבוצעו.

en: You did not select an item for editing.
he: לא בחרת פריט לעריכה.

en: Only the current theme is available to you. Contact the %s administrator for information about accessing additional themes.
he: ניתן להשתמש רק בערכת העיצוב הנוכחית. אפשר לנסות ליצור קשר עם ההנהלה של %s כדי לקבל פרטים נוספים על התקנת ערכות עיצוב אחרות.

en: Author Template
he: ארכיון מחבר

en: Visual Editor Stylesheet
he: עיצוב לעורך ויזואלי

en: Tag Template
he: ארכיון תגית

en: Page saved.
he: העמוד נשמר.

en: This plugin is already installed and is up to date
he: התוסף הזה כבר מותקן, בגרסה העדכנית ביותר.

en: More information about %s
he: מידע נוסף אודות %s

en: Update Now
he: שדרוג

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
he: לתת למשתמש זה הרשאות ניהול ברשת אתרים.

en: Important:
he: חשוב:

en: This user has super admin privileges.
he: למשתמש זה יש הרשאות ניהול ברשת אתרים.

en: Remove featured image
he: להסיר את התמונה הראשית

en: Featured Image
he: תמונה ראשית

en: Update to version %s
he: שדרוג לגרסה %s

en: You are about to archive the site %s.
he: ביקשת להעביר את האתר %s לארכיון.

en: You are about to unspam the site %s.
he: ביקשת להסיר את האתר %s מרשימת הזבל.

en: You are about to mark the site %s as spam.
he: ביקשת לסמן את האתר %s כזבל.

en: You are about to delete the site %s.
he: ביקשת למחוק את האתר %s.

en: You are about to unarchive the site %s.
he: ביקשת להסיר את האתר %s מהארכיון.

en: You cannot modify this Taxonomy.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת טקסונומיה.

en: items
he: פריטים

en: Usernames cannot be changed.
he:  לא ניתן לשנות את שם המשתמש.

en: The menu has been successfully deleted.
he: התפריט נמחק.

en: Your site is asking search engines not to index its content
he: האתר יוסתר ממנועי חיפוש

en: You do not have sufficient permissions to manage plugins for this site.
he: אין לך הרשאות לנהל תוספים.

en: Enter the address here if you want your site homepage <a href="http://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">to be different from the directory</a> you installed WordPress.
he: כאשר כתובת האתר <a href="http://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">שונה</a> מכתובת ההתקנה (הספרייה בה נמצאים הקבצים של וורדפרס).

en: In a few words, explain what this site is about.
he: במה עוסק האתר, במספר מילים.

en: Site Visibility
he: נראות האתר

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
he: קבוצת ההגדרות "שונות" הוסרה בגרסה 3.0 - יש להשתמש בקבוצת הגדרות שונות.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
he: אם ערכת העיצוב תומכת בכך, תיאור זה יוצג בתפריט.

en: You do not have sufficient permissions to modify unregistered settings for this site.
he: אין לך הרשאות לשנות הגדרות.

en: There is a pending change of the admin e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
he: הבקשה לשינוי האימייל לכתובת <code>%1$s</code> עדיין לא אושרה. <a href="%2$s">לבטל את בקשת השינוי</a>

en: Title Attribute
he: תיאור הכותרת

en: Link Target
he: פתיחה

en: CSS Classes (optional)
he: CSS Classes  (לא חובה)

en: Save Menu
he: שמור

en: A password will be automatically generated for you if you leave this blank.
he: אם השדה יישאר ריק, תונפק סיסמה אקראית.

en: Password, twice
he: סיסמה, פעמיים

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
he: שדרוג ערכת העיצוב %1$s &rlm;(%2$d/%3$d)

en: You must provide a domain name.
he: לא בחרת דומיין לאתר.

en: You must provide a name for your network of sites.
he: יש לבחור שם עבור רשת האתרים.

en: The network already exists.
he: הרשת קיימת כבר.

en: You must provide a valid e-mail address.
he: לא בחרת כתובת אימייל תקנית.

en: This resulted in an error message: %s
he: <br />תוצאות הבדיקה: %s

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
he: ניתן להמשיך להשתמש בוורדפרס, אך ייתכן שאתרים חדשים ברשת לא יהיו נגישים. אם הגדרות ה-DNS תקינות ולדעתך יש בעיה אחרת בבדיקה של תוכנית ההתקנה, אפשר פשוט להתעלם מהודעה זו ולהמשיך הלאה.

en: Notice:
he: חשוב:

en: Get Shortlink
he: כתובת מקוצרת

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he: שדרוג התוסף %1$s &rlm;(%2$d/%3$d)

en: The update of %1$s failed.
he: שדרוג %1$s נכשל.

en: The password you chose during the install.
he: הסיסמה שבחרת במהלך ההתקנה.

en: User already exists. Password inherited.
he: משתמש זה כבר קיים. הסיסמה הועברה למשתמש זה.

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: לא ניתן לשדרג משום ש<a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-MySQL בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר). בשרת זה יש MySQL בגרסה %3$s.

en: WordPress updated successfully
he: השדרוג הושלם בהצלחה

en: Update WordPress
he: שדרוג וורדפרס

en: Update Plugins
he: שדרוג תוספים

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: לא ניתן לשדרג משום ש<a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר). בשרת זה יש PHP בגרסה %3$s.

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
he: לא ניתן לשדרג משום ש<a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s ול-MySQL בגרסה %3$s (או גרסאות חדשות יותר). בשרת זה יש PHP בגרסה %4$s ו-MySQL בגרסה %5$s.

en: WordPress Updates
he: שדרוגים

en: Edit Menu Item
he: עריכה

en: This address is used for admin purposes. If you change this we will send you an e-mail at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
he: הכתובת משמשת לצורכי מערכת - אם תשנה את הכתובת, נשלח לך הודעת דוא"ל לכתובת החדשה כדי לאשר את השינוי. <strong> הכתובת החדשה לא תהיה בתוקף עד שתאושר</strong>

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
he: שעון הקיץ מתחיל בתאריך: <code>%s</code>

en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em> (will also <strong>delete its data</strong>)
he: <strong>%1$s</strong> מאת <em>%2$s</em> (מחיקת תוסף <strong>מסירה גם את כל ההגדרות והנתונים שלו</strong>)

en: You are about to remove the following plugin: | You are about to remove the following plugins:
he[0]: ביקשת להסיר את התוסף הבא:
he[1]: ביקשת להסיר את התוספים הבאים:

en: Delete Plugin | Delete Plugins
he[0]: מחק תוסף
he[1]: מחק תוספים

en: Are you sure you wish to delete these files and data?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הקבצים והנתונים האלה?

en: Yes, Delete these files and data
he: למחוק

en: Requires <code>%s</code> in <code>wp-config.php</code>.
he: יש להגדיר את <code>%s</code> בקובץ <code>wp-config.php</code>.

en: Inactive:
he: לא פעיל:

en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תוספים אוטומטיים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תוספים אוטומטיים <span class="count">(%s)</span>

en: Go to Dashboard
he: חזרה ללוח הבקרה

en: Please enter a valid menu name.
he: לא בחרת שם קביל לתפריט.

en: Delete Menu
he: מחיקת תפריט

en: Menu Item
he: קישור

en: View All
he: הצג הכל

en: Add to Menu
he: להוסיף לתפריט

en: This timezone is currently in daylight saving time.
he: באזור הזמן שבחרת נהוג כרגע שעון קיץ

en: This timezone does not observe daylight saving time.
he: באזור הזמן הזה אין שעון קיץ.

en: Drop-ins <span class="count">(%s)</span> | Drop-ins <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תוספי מערכת <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תוספי מערכת <span class="count">(%s)</span>

en: Executed before Multisite is loaded.
he: Executed before Multisite is loaded  (תוסף פוקנציות לרשתות אתרים).

en: External object cache.
he: תוסף לניהול זיכרון מטמון חלופי.

en: Custom maintenance message.
he: Custom maintenance message (תוסף הודעת תחזוקה).

en: Custom install script.
he: Custom install script (תוסף התקנה).

en: Custom database error message.
he: Custom database error message (תוסף שגיאות בסיס נתונים).

en: File is empty. Please upload something more substantial.
he: הקובץ ריק. כדאי להעלות משהו משמעותי יותר.

en: Install %s
he: להתקין את %s

en: Custom database class.
he: תוסף לתמיכה בבסיסי נתונים חיצוניים.

en: Advanced caching plugin.
he: תוסף מתקדם לניהול זיכרון מטמון.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: לא ניתן להתקין את וורדפרס. <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-MySQL בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר). בשרת זה יש MySQL בגרסה %3$s.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: לא ניתן להתקין את וורדפרס. <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר). בשרת זה יש PHP בגרסה %3$s.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! Please notify the site administrator.
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זמינה להורדה. מומלץ להודיע להנהלת האתר.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! <a href="%2$s">Please update now</a>.
he: שוחררה <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a>. לשדרוג אוטומטי <a href="%2$s">לחץ כאן</a>.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
he: לא ניתן להתקין את וורדפרס. <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s ול-MySQL בגרסה %3$s (או גרסאות חדשות יותר). בשרת זה יש PHP בגרסה %4$s ו-MySQL בגרסה %5$s.

en: You are about to activate the site %s
he: ביקשת להפעיל את האתר %s.

en: You are about to deactivate the site %s
he: ביקשת לכבות את האתר %s.

en: This comment is currently marked as spam.
he: תגובה זו מסומנת כתגובת זבל

en: Moderate Comment
he: אישור תגובה

en: This comment is currently approved.
he: התגובה הזו אושרה כבר

en: This comment is already approved.
he: התגובה הזו אושרה כבר.

en: This comment is currently in the Trash.
he: תגובה זו נמצאת בפח.

en: Repeat
he: חזרה

en: This comment is already in the Trash.
he: תגובה זו כבר נמצאת בפח.

en: View Trash
he: הצג פח אשפה

en: This comment is already marked as spam.
he: התגובה הזו כבר סומנה כתגובת זבל.

en: Screen Options
he: אפשרויות תצוגה

en: Screen Layout
he: פריסת מסך

en: Number of Columns:
he: מספר טורים:

en: Feature Filter
he: סינון מתקדם

en: Tan
he: חום בהיר

en: Dark
he: צבעים כהים

en: One Column
he: טור אחד

en: Two Columns
he: שני טורים

en: Three Columns
he: שלושה טורים

en: Four Columns
he: ארבעה טורים

en: Left Sidebar
he: סרגל צדדי בצד שמאל

en: Right Sidebar
he: סרגל צדדי בצד ימין

en: Features
he: תכונות מיוחדות

en: Custom Colors
he: צבעים מותאמים אישית

en: Theme Options
he: אפשרויות

en: Threaded Comments
he: תגובות משורשרות

en: Sticky Post
he: פוסטים דביקים

en: Microformats
he: מיקרו פורמטים

en: Subject
he: נושא

en: Holiday
he: חגים

en: Photoblogging
he: פוטו בלוג

en: Seasonal
he: עונתי

en: Find Themes
he: חיפוש ערכות עיצוב

en: Install a theme in .zip format
he: התקנת ערכות עיצוב בפורמט &lrm;.zip

en: If you have a theme in a .zip format, you may install it by uploading it here.
he: אם יש לך בכונן הקשיח ערכת עיצוב בפורמט &lrm;.zip, אפשר להעלות ולהתקין אותה.

en: Details
he: פרטים

en: Theme Install
he: התקנת ערכת עיצוב

en: Version: %s
he: גרסה: %s

en: Unable to locate WordPress theme directory.
he: ספריית ערכות העיצוב לא נמצאה.

en: Could not fully remove the theme %s.
he: לא ניתן להסיר לגמרי את ערכת העיצוב %s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
he: לא ניתן לשדרג משום שוורדפרס %1$s זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר) ול-MySQL בגרסה %3$s (או גרסה חדשה יותר). בשרת זה יש PHP בגרסה %4$s ו-MySQL בגרסה %5$s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: לא ניתן לשדרג משום שוורדפרס %1$s זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר), ובשרת זה יש PHP בגרסה %3$s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: לא ניתן לשדרג משום שוורדפרס %1$s זקוקה ל-MySQL בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר), ובשרת זה יש MySQL בגרסה %3$s.

en: Verifying the unpacked files&#8230;
he: בדיקת קבצים&#8230;

en: The update could not be unpacked
he: לא ניתן לפתוח את חבילת העדכון

en: Upgrading database&#8230;
he: שדרוג בסיס הנתונים&#8230;

en: You are using a development version (%1$s). Cool! Please <a href="%2$s">stay updated</a>.
he: גרסת פיתוח של וורדפרס &rlm;(&lrm;%1$s). נא לא לשכוח <a href="%2$s">לעדכן</a>.

en: <a href="%1$s">Get Version %2$s</a>
he: <a href="%1$s">לשדרג לגרסה %2$s</a>

en: You are using <span class="b">WordPress %s</span>.
he: <span class="b">וורדפרס %s</span>.

en: Update to %s
he: לשדרג ל-%s

en: Latest
he: הגרסה האחרונה

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
he: השדרוג האוטומטי לא הושלם. <a href="%s">אנא נסו לבצע זאת שנית</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
he: השדרוג האוטומטי לא הושלם. נא להודיע להנהלת האתר.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
he: <strong><em>כדאי לזכור את הסיסמה</em></strong>. זאת סיסמה <em>אקראית</em> שנוצרה במיוחד עבורך.

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
he: כללי

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
he: ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. אפשר למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל לכתוב.

en: Hello world!
he: שלום עולם!

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
he: שלום-עולם

en: Mr WordPress
he: גברת וורדפרס

en: <strong>ERROR</strong>: You entered your new password only once.
he: <strong>שגיאה</strong>: הסיסמה הוזנה רק פעם אחת.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your password.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא הוזנה סיסמה.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your password twice.
he: <strong>שגיאה</strong>: יש להקליד את הסיסמה פעמיים.

en: <strong>ERROR</strong>: Passwords may not contain the character "\".
he: <strong>שגיאה</strong>: לא ניתן להשתמש בתו "\" בסיסמה.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter the same password in the two password fields.
he: <strong>שגיאה</strong>: יש להזין סיסמה זהה בשני השדות.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter an e-mail address.
he: <strong>שגיאה</strong>: כתובת אימייל לא הוזנה.

en: No matching users were found!
he: לא נמצאו משתמשים מתאימים.

en: WordPress &rsaquo; Installation
he: וורדפרס &raquo; התקנה

en: User Name
he: שם משתמש

en: User(s) already exists.
he: משתמש כבר קיים.

en: Your E-mail
he: כתובת אימייל

en: Double-check your email address before continuing.
he: יש לוודא היטב שכתובת האיימייל שהוזנה היא הנכונה, לשם נשלחת הסיסמה.

en: Install WordPress
he: התקנת וורדפרס

en: Insufficient Requirements
he: המערכת לא עומדת בדרישות המינימום להתקנה

en: Welcome to the famous five minute WordPress installation process! You may want to browse the <a href="%s">ReadMe documentation</a> at your leisure. Otherwise, just fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to using the most extendable and powerful personal publishing platform in the world.
he: זוהי תוכנית ההתקנה המפורסמת של וורדפרס. מומלץ לעיין ב<a href="%s">הוראות ההתקנה</a> לפני שמתחילים. יש לעבור מספר שלבים פשוטים שבסופם יוקם אתר טרי מבוסס על פלטפורמת וורדפרס.

en: Information needed
he: פרטים נדרשים

en: Please provide the following information. Don&#8217;t worry, you can always change these settings later.
he: יש למלא את הפרטים הבאים לביצוע ההתקנה. ניתן לשנות הגדרות אלה אחרי ההתקנה.

en: Success!
he: ההתקנה הושלמה

en: WordPress has been installed. Were you expecting more steps? Sorry to disappoint.
he: וורדפרס הותקנה. אפשר להתחיל להשתמש באתר.

en: Add New Link
he: קישור חדש

[ctx: link]
en: Add New
he: קישור חדש

en: %s link deleted. | %s links deleted
he[0]: קישור %s נמחק
he[1]: %s קישורים נמחקו

en: Search Links
he: חיפוש קישורים

en: Visit %s
he: לפתוח את הקישור אל %s

en: No links found.
he: לא נמצאו קישורים.

en: XML error: %1$s at line %2$s
he: שגיאת XML: %1$s בשורה %2$s

en: Link not found.
he: הקישור לא נמצא.

en: WordPress &rsaquo; Database Repair
he: וורדפרס &rsaquo; תיקון בסיס הנתונים

en: Some database problems could not be repaired. Please copy-and-paste the following list of errors to the <a href="%s">WordPress support forums</a> to get additional assistance.
he: בבסיס הנתונים קיימות תקלות שאינן ניתנות לתיקון. עם זאת, ניתן להדביק את רשימת התקלות <a href="%s">בפורום התמיכה של וורדפרס</a> ולבקש עזרה.

en: Repair Database
he: לתקן את בסיס הנתונים

en: Repair and Optimize Database
he: תיקון ואופטימיזציה של בסיס הנתונים

en: Upload New Media
he: העלאת קבצים

en: You are not allowed to edit this attachment.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת קובץ זה.

en: You attempted to edit an attachment that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
he: ניסית לערוך קובץ שלא קיים. אולי הוא נמחק?

en: You can&#8217;t edit this attachment because it is in the Trash. Please move it out of the Trash and try again.
he: לא ניתן לערוך קובץ זה כי הוא נמצא בפח. כדי לערוך את הקובץ, יש לשחזר אותו מהפח.

en: Media attachment updated.
he: הקובץ עודכן.

en: Update Media
he: שמירה

en: Library
he: ספריה

[ctx: file]
en: Add New
he: קובץ חדש

en: Comments %s
he: תגובות %s

en: Appearance
he: עיצוב

[ctx: plugin]
en: Add New
he: תוסף חדש

en: Profile
he: פרופיל אישי

en: Your Profile
he: פרופיל אישי

en: Tools
he: כלים

[ctx: settings screen]
en: General
he: כללי

en: Writing
he: כתיבה

en: Reading
he: קריאה

en: Privacy
he: נראות

en: Permalinks
he: מבנה קישורים

en: Multisite support is not enabled.
he: אין כאן רשת אתרים - Multisite support is not enabled.

en: Domain
he: דומיין

en: Last Updated
he: עדכון אחרון

en: Archived
he: ארכיון

en: Mature
he: למבוגרים

en: Deleted
he: קפוא

en: Unarchive
he: להוציא מארכיון

en: Visit
he: אל האתר

en: Never
he: לא עודכן

en: Only showing first 5 users.
he: אלו רק 5 המשתמשים הראשונים.

en: More
he: עוד

en: Update Themes
he: שדרוג ערכות עיצוב

en: No users found.
he: אין משתמשים אחרים.

en: Discussion Settings
he: הגדרות דיון

en: Default article settings
he: ברירות מחדל

en: These settings may be overridden for individual articles.
he: ניתן לשנות את ההגדרות האלו עבור כל פוסט בנפרד.

en: Other comment settings
he: הגדרות תגובות נוספות

en: Comment author must fill out name and e-mail
he: המגיבים חייבים לכתוב את שמם ואת כתובת האימייל שלהם

en: Users must be registered and logged in to comment
he: כדי להגיב יש להירשם לאתר ולהתחבר למערכת.

en: Automatically close comments on articles older than %s days
he: לסגור תגובות עבור פוסטים בני יותר מ %s ימים

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
he: תגובות משורשרות בעומק %s רמות

en: last
he: האחרון

en: first
he: הראשון

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
he: לחלק את התגובות לעמודים עם %1$s תגובות ראשית בכל עמוד, ולהציג את העמוד %2$s כברירת מחדל

en: older
he: ישנות יותר

en: newer
he: חדשות יותר

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
he: התגובות ה%s תוצגנה בתחילת העמוד

en: E-mail me whenever
he: התראות באימייל

en: Anyone posts a comment
he: תגובות חדשות

en: A comment is held for moderation
he: תגובות שממתינות לאישור

en: Before a comment appears
he: תגובות

en: Comment author must have a previously approved comment
he: תגובות של מגיבים חדשים חייבים לעבור את אישור ההנהלה

en: Comment Moderation
he: טיפול בתגובות

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
he: תגובות שמכילות יותר מ-%s קישורים תועברנה לתגובות לאישור (תגובות זבל מכילות בדרך כלל קישורים רבים).

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
he: תגובות שמכילות אחת מהמילים האלה בתוכנן, בשמן, בכתובת (URL) שלהן, בכתובת האימייל של הכותב או בכתובת ה-IP של הכותב, <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">תועברנה לתגובות לאישור</a>. ניתן להשתמש גם בחלקי מילים - כך ששימוש במילה "פרס" תחסום גם תגובה עם המילה "וורדפרס".

en: Comment Blacklist
he: רשימה שחורה

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be marked as spam. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
he: תגובות שמכילות אחת מהמילים האלה בתוכנן, בשמן, בכתובת (URL) שלהן, בכתובת האימייל של הכותב או בכתובת ה-IP של הכותב, <strong><a href="edit-comments.php?comment_status=spam">תוגדרנה כתגובות זבל</a></strong>. אפשר להשתמש גם בחלקי מילים - לדוגמה, "פרס" תחסום כל תגובה עם המילה "וורדפרס".<br /><br /> שורה אחת עבור כל מילה או כתובת IP. <a href="http://codex.wordpress.org/Spam_Words">רשימת מילים לדוגמה</a>.

en: Avatars
he: צלמיות משתמשים

en: Avatar Display
he: תצוגת צלמיות משתמש

en: Show Avatars
he: הצג צלמית משתמש

en: Maximum Rating
he: צנזור צלמיות משתמש - דירוג מרבי

en: G &#8212; Suitable for all audiences
he: G - לא פוגעני

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
he: PG - עשוי להיות פוגעני

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
he: R - לבוגרים

en: X &#8212; Even more mature than above
he: X - לבוגרים יותר

en: Default Avatar
he: צלמית ברירת מחדל

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their e-mail address.
he: עבור מגיבים ללא צלמיות משתמש, אפשר להציג את צלמית ברירת מחדל או לייצר צלמית אקראית לפי כתובת האימייל שלו.

en: Mystery Man
he: צללית

en: Blank
he: תמונה ריקה

en: Gravatar Logo
he: הלוגו של Gravatar

en: Identicon (Generated)
he: &rlm;Identicon (אוטומטי)

en: Wavatar (Generated)
he: &rlm;Wavatar (אוטומטי)

en: MonsterID (Generated)
he: &rlm;MonsterID (אוטומטי)

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d G:i:s
he: j/m/Y G:i:s

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
he: כתובת זו תשמש להודעות מנהלתיות בלבד, כמו התראות על משתמשים חדשים.

en: Membership
he: רישום משתמשים

en: Anyone can register
he: כל אחד יכול להירשם

en: New User Default Role
he: תפקיד ברירת מחדל למשתמשים חדשים

en: Timezone
he: אזור זמן

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
he: <br /> הזמן עכשיו לפי שעון <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> הוא: <code>%s</code>

en: Local time is <code>%1$s</code>
he: <br />הזמן עכשיו לפי שעון מקומי: <code>%1$s</code>

en: Choose a city in the same timezone as you.
he: ניתן לבחור את אזור הזמן או לבחור את העיר הקרובה ביותר באותו אזור הזמן.

en: This timezone is currently in standard time.
he: באזור הזמן שנבחר נהוג כרגע זמן תקני (שעון חורף).

en: Custom:
he: מותאם אישית:

en: Week Starts On
he: היום הראשון בשבוע

en: Media Settings
he: הגדרות מדיה

en: Image sizes
he: גדלים של תמונות

en: Thumbnail size
he: תמונה מוקטנת

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
he: חיתוך התמונה המוקטנת למידות מדויקות

en: Medium size
he: בינוני

en: Max Width
he: רוחב מרבי

en: Max Height
he: גובה מרבי

en: Large size
he: גדול

en: Embeds
he: סרטונים מוטמעים

en: Uploading Files
he: ארגון קבצים

en: Store uploads in this folder
he: הספרייה בה יישמרו הקבצים שיועלו

en: Default is <code>wp-content/uploads</code>
he: ברירת המחדל היא <code>wp-content/uploads</code>

en: Full URL path to files
he: נתיב מלא לקבצים (לא חובה)

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
he: הגדרה זו אופציונלית וכברירת מחדל היא אמורה להיות ריקה.

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
he: לארגן את הקבצים שיועלו בספריות לפי חודשים ושנים

en: Permalink Settings
he: הגדרות מבנה קישורים

en: Permalink structure updated. Remove write access on web.config file now!
he: מבנה הקישורים עודכן. עכשיו ניתן להוריד את הרשאות הכתיבה של web.config.

en: You should update your .htaccess now.
he: צריך לעדכן את הקובץ &lrm;.htaccess עכשיו.

en: Permalink structure updated.
he: מבנה הקישורים עודכן.

en: Day and name
he: שנה, חודש, יום ומזהה הפוסט

en: Month and name
he: שנה, חודש ומזהה הפוסט

en: Numeric
he: טקסט כלשהו ומספר הפוסט

en: Custom Structure
he: מבנה מותאם אישית

en: Optional
he: אפשרויות נוספות

en: Category base
he: כתובת בסיס לקטגוריות

en: Tag base
he: כתובת בסיס לתגיות

en: If your <code>web.config</code> file were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this rule inside of the <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code> element in <code>web.config</code> file.
he: אם לקובץ <code>web.config</code> היו <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">הרשאות מתאימות לכתיבה</a>, השינויים הנחוצים היו מתבצעים באופן אוטומטי. מכיוון שאין לקובץ <code>web.config</code> הרשאות כתיבה, יש להעתיק לתוכו את השורות הבאות באופן ידנית. לחץ <kbd>CTRL + a</kbd> כדי לבחור הכל, והכנס את הקוד לתוך <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code>.

en: If you temporarily make your <code>web.config</code> file writable for us to generate rewrite rules automatically, do not forget to revert the permissions after rule has been saved.
he: אם שינית את ההרשאות על הקובץ <code>web.config</code> באופן זמני רק כדי לשנות את כללי שכתוב הכתובות, חשוב לזכור להחזיר את ההרשאות למצב הקודם אחרי שמירת השינויים.

en: If the root directory of your site were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Create a new file, called <code>web.config</code> in the root directory of your site. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this code into the <code>web.config</code> file.
he: אם בספרייה הראשית באתר היו <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">הרשאות מתאימות לכתיבה</a>, וורדפרס היתה עושה את השינויים הנחוצים באופן אוטומטי. במקום זאת, צריך ליצור קובץ <code>web.config</code> בספרייה הראשית, ולהדביק בו את השורות הבאות. יש ללחוץ על התיבה הבאה וללחוץ <kbd>CTRL + a</kbd> כדי לסמן הכל. את הקוד יש להכניס לקובץ <code>web.config</code>.

en: If you temporarily make your site&#8217;s root directory writable for us to generate the <code>web.config</code> file automatically, do not forget to revert the permissions after the file has been created.
he: אם באופן זמני שינית את הרשאות הכתיבה של ספריית השורש לניתנת לכתיבה, על מנת ליצור את הקובץ <code>web.config</code> באופן אוטומטי, אל תשכח להחזיר את ההרשאות לקדמותן בסיום התהליך.

en: If your <code>.htaccess</code> file were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so these are the mod_rewrite rules you should have in your <code>.htaccess</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all.
he: אילו היו <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">הרשאות כתיבה</a> לקובץ <code>.htaccess</code>, המערכת הייתה עושה זאת בצורה אוטומטית. אבל מכיוון שאין הרשאות כתיבה, יש להדביק את חוקי ה־mod_rewrite האלה בתוך הקובץ <code>.htaccess</code> ידנית. לחץ בתוך השדה ואז על <kbd>Ctrl+a</kbd> כדי לבחור הכול.

en: Reading Settings
he: הגדרות קריאה

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
he: <a href="%s">עמוד סטטי</a> (מהרשימה הבאה)

en: Front page: %s
he: עמוד ראשי: %s

en: Posts page: %s
he: עמוד פוסטים: %s

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
he: <strong>אזהרה:</strong> לא ניתן לבחור שני עמודים זהים.

en: Blog pages show at most
he: בעמוד הראשי ובעמודי ארכיון יוצגו לכל היותר

en: posts
he: פוסטים

en: Syndication feeds show the most recent
he: בפידים יוצגו לכל היותר

en: For each article in a feed, show
he: בפידים יוצגו

en: Full text
he: תכנים מלאים

en: Summary
he: תקצירים

en: Encoding for pages and feeds
he: קידוד לאתר ולפידים

en: Writing Settings
he: הגדרות כתיבה

en: Formatting
he: עיצוב

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
he: חיוכים כמו  <code>:-)</code> או <code>:-P</code> יוצגו בתמונות

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
he: תיקון שגיאות קינון של תגי XHTML

en: Default Post Category
he: קטגורית ברירת מחדל לפוסטים

en: Default Link Category
he: קטגורית ברירת מחדל לקישורים

en: Post via e-mail
he: כתיבת פוסטים באימייל

en: To post to WordPress by e-mail you must set up a secret e-mail account with POP3 access. Any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret. Here are three random strings you could use: <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>.
he: כדי לפרסם תכנים באמצעות האימייל, צריך חשבון אימייל עם גישת POP3. כל הודעה שתשלח לאימייל הזה תפורסם באתר, אז כדאי שהכתובת תישאר סודית ביותר. הנה כמה שמות אקראיים וקשים לניחוש שאפשר להשתמש בהם בכתובת: <kbd>%s</kbd>&rlm;, <kbd>%s</kbd>&rlm;, <kbd>%s</kbd>.

en: Mail Server
he: שרת דואר

en: Login Name
he: שם משתמש

en: Default Mail Category
he: קטגוריות ברירת מחדל עבור פוסטים באימייל

en: Update Services
he: שירותי עדכון

en: When you publish a new post, WordPress automatically notifies the following site update services. For more about this, see <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> on the Codex. Separate multiple service <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s with line breaks.
he: המערכת תודיע לשירותי העדכון הבאים בכל פעם שיפורסם פוסט חדש. לפרטים נוספים ורשימה של <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">שירותי עדכון</a> בקודקס. בהזנת שירותים מרובים, הוסיפו שורה אחת עבור כל כתובת.

en: All Settings
he: כל ההגדרות

en: Edit Plugins
he: עריכת תוספים

en: No such file exists! Double check the name and try again.
he: אין כזה קובץ. כדאי לבדוק את השם ולנסות שוב.

en: Files of this type are not editable.
he: לא ניתן לערוך קבצים מהסוג הזה.

en: File edited successfully.
he: הקובץ נשמר בהצלחה

en: This plugin has been deactivated because your changes resulted in a <strong>fatal error</strong>.
he: התוסף כובה משום שהשינויים גרמו ל<strong>שגיאה חמורה</strong>.

en: Editing <strong>%s</strong> (active)
he: עריכת הקובץ <strong>%s</strong> (בשימוש כרגע)

en: Browsing <strong>%s</strong> (active)
he: עיון בקובץ <strong>%s</strong> (בשימוש כרגע)

en: Editing <strong>%s</strong> (inactive)
he: עריכת הקובץ <strong>%s</strong> (לא בשימוש כרגע)

en: Browsing <strong>%s</strong> (inactive)
he: עיון בקובץ <strong>%s</strong> (לא בשימוש כרגע)

en: Select plugin to edit:
he: בחר תוסף לעריכה:

en: Plugin Files
he: קובצי תוספים

en: Documentation:
he: תיעוד:

en: Update File and Attempt to Reactivate
he: לעדכן את הקובץ ולנסות להפעיל מחדש את התוסף

en: Update File
he: עדכון קובץ

en: You need to make this file writable before you can save your changes. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
he: כדי לערוך קובץ, צריכות להיות לו הרשאות כתיבה מתאימות. <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions" title="מידע נוסף על הרשאות כתיבה">למידע נוסף</a>.

[ctx: Plugin Installer]
en: Featured
he: מומלצים

[ctx: Plugin Installer]
en: Popular
he: פופולריים

[ctx: Plugin Installer]
en: Newest
he: חדשים

en: Are you sure you wish to delete these files?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק קבצים אלה?

en: Yes, Delete these files
he: כן, למחוק את הקבצים האלה

en: No, Return me to the plugin list
he: לא, אני רוצה לחזור לרשימת התוספים

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. Once a plugin is installed, you may activate it or deactivate it here.
he: תוספים מוסיפים לוורדפרס תכונות ואפשרויות. אחרי התקנת תוסף, אפשר להפעיל או לכבות אותו בעמוד הזה.

en: If something goes wrong with a plugin and you can&#8217;t use WordPress, delete or rename that file in the <code>%s</code> directory and it will be automatically deactivated.
he: אם אחד התוספים משתבש ומקלקל את וורדפרס, יש למחוק את הקבצים שלו מהספרייה <code>%s</code>. המערכת תכבה את התוסף הסורר ותחזור לפעול כרגיל.

en: The plugin <code>%s</code> has been <strong>deactivated</strong> due to an error: %s
he: התוסף <code>%s</code> <strong>כובה</strong> בגלל שגיאה: %s

en: Plugin could not be activated because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
he: לא ניתן להפעיל תוסף זה. יש בו <strong>שגיאה חמורה</strong>.

en: Plugin could not be deleted due to an error: %s
he: לא ניתן למחוק את התוסף בגלל שגיאה: %s

en: The selected plugins have been <strong>deleted</strong>.
he: התוספים נמחקו.

en: Plugin <strong>activated</strong>.
he: התוסף <strong>הופעל</strong>.

en: Selected plugins <strong>activated</strong>.
he: התוספים שנבחרו <strong>הופעלו</strong>.

en: Plugin <strong>deactivated</strong>.
he: התוסף <strong>כובה</strong>.

en: Selected plugins <strong>deactivated</strong>.
he: התוספים שנבחרו <strong>כובו</strong>.

en: No out of date plugins were selected.
he: לא נבחרו תוספים לשדרוג.

en: Deactivate this plugin
he: כיבוי תוסף זה

en: Network Deactivate
he: כבה לכל הרשת

en: Activate this plugin for all sites in this network
he: הפעל תוסף בכל האתרים ברשת

en: Network Activate
he: הפעלה לכל הרשת

en: Open this file in the Plugin Editor
he: פתח את הקובץ זה בעורך התוספים

en: Delete this plugin
he: מחק תוסף

en: Visit plugin site
he: אתר התוסף

en: Clear List
he: נקה רשימה

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he[0]: כל התוספים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: כל התוספים <span class="count">(%s)</span>

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תוספים פעילים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תוספים פעילים <span class="count">(%s)</span>

en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תוספים שכובו לאחרונה <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תוספים שכובו לאחרונה <span class="count">(%s)</span>

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תוספים לא פעילים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תוספים לא פעילים <span class="count">(%s)</span>

en: No plugins found.
he: לא נמצאו תוספים.

en: You do not appear to have any plugins available at this time.
he: אין לך תוספים כרגע.

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
he: ניסית לערוך פריט שלא קיים. אולי הוא נמחק?

en: You are not allowed to edit this item.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת פריט זה.

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
he: לא ניתן לערוך פריט זה כי הוא נמצא בפח. כדי לערוך את הפריט, יש לשחזר אותו מהפח.

en: Unknown post type.
he: בעיה: סוג פוסט לא מוכר.

en: Embed Code
he: קוד להטמעה

en: Insert Video
he: הוסף וידאו

en: Click to insert.
he: לחץ להוספה.

en: Unable to retrieve images or no images on page.
he: לא ניתן להגיע לתמונות, או שאין תמונות בעמוד.

en: click images to select
he: לחץ על תמונות לסימון

en: Add from URL
he: תמונה מכתובת URL ברשת

en: Your post has been saved.
he: הפוסט נשמר.

en: View post
he: הצג פוסט

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Insert an Image
he: הוסף תמונה

en: Embed a Video
he: הוסף וידאו

en: via
he: היה ב-

en: Compare Revisions of &#8220;%1$s&#8221;
he: השוואת גרסאות של &quot;%1$s&quot;

en: Tags:
he: תגים:

en: Edit Themes
he: עריכת ערכות עיצוב

en: The requested theme does not exist.
he: ערכת העיצוב לא קיימת.

en: Select theme to edit:
he: ערכת עיצוב לעריכה:

en: Templates
he: תבניות

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
he: אין קובץ כזה. כדאי לבדוק את השם ולנסות שוב.

[ctx: Theme Installer]
en: Featured
he: מומלצות

[ctx: Theme Installer]
en: Newest
he: חדשות

[ctx: Theme Installer]
en: Recently Updated
he: עודכנו לאחרונה

en: New theme activated. <a href="%s">Visit site</a>
he: ערכת עיצוב הופעלה. <a href="%s">אל האתר</a>

en: Theme deleted.
he: ערכת העיצוב נמחקה.

en: Current Theme
he: ערכת העיצוב הנוכחית

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he: למחוק את ערכת העיצוב
    '%s'?

en: Broken Themes
he: ערכות עיצוב מקולקלות

en: Press This is a bookmarklet: a little app that runs in your browser and lets you grab bits of the web.
he: הסימנייה "לגהץ" היא יישום קטן שרץ בתוך הדפדפן ומאפשר לכתוב פוסטים מכל מקום ברשת.

en: Drag-and-drop the following link to your bookmarks bar or right click it and add it to your favorites for a posting shortcut.
he: צריך לשמור את הקישור "לגהץ" בשורת הקישורים או בתפריט היסמניות כדי להשתמש בו כקיצור לפרסום פוסטים:

en: Download nightly build
he: הורד את גרסת הפיתוח האחרונה

en: Download %s
he: הורדה של וורדפרס %s

en: Hide this update
he: להסתיר עדכון

en: Bring back this update
he: הצג עדכון זה

en: This localized version contains both the translation and various other localization fixes. You can skip upgrading if you want to keep your current translation.
he: יש לך גרסה מקומית של וורדפרס, מתורגמת לעברית ומותאמת לכתיבה בעברית. רצוי להמתין עם השדרוג עד שתצא גרסה מקומית מעודכנת.

en: Show hidden updates
he: להציג עדכונים שהוסתרו

en: Hide hidden updates
he: להסתיר עדכונים שהוסתרו

en: Compatibility with WordPress %1$s: 100%% (according to its author)
he: תאימות לוורדפרס %1$s: 100%% (לפי יוצר התוסף)

en: Compatibility with WordPress %1$s: %2$d%% (%3$d "works" votes out of %4$d total)
he: תאימות לוורדפרס %1$s: %2$d%% &rlm;(%3$d קולות בעד מתוך %4$d קולות בסך הכל)

en: Compatibility with WordPress %1$s: Unknown
he: תאימות לוורדפרס %1$s: לא ידוע

en: Installation Failed
he: ההתקנה נכשלה.

en: Plugin Reactivation
he: הפעלה מחדש

en: Plugin reactivated successfully.
he: התוסף הופעל מחדש.

en: Plugin failed to reactivate due to a fatal error.
he: הפעלת התוסף מחדש נכשלה עקב שגיאה חמורה.

en: Installing Plugin: %s
he: התקנת התוסף: %s

en: Upload Plugin
he: העלאת תוסף

en: Installing Plugin from uploaded file: %s
he: התקנת התוסף מהקובץ: %s

en: Installing Theme: %s
he: התקנת ערכת עיצוב: %s

en: Upload Theme
he: העלאת ערכת עיצוב

en: Installing Theme from uploaded file: %s
he: התקנת ערכת עיצוב מהקובץ: %s

en: Your WordPress database is already up-to-date!
he: בסיס הנתונים מעודכן.

en: %s queries
he: %s בקשות

en: %s seconds
he: %s שניות

en: You are not allowed to scan for lost attachments.
he: אין לך הרשאות מתאימות לחיפוש קבצים יתומים.

en: You are not allowed to move this post to the trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחוק פוסט זה.

en: You are not allowed to move this post out of the trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשחזור פוסט זה מהפח.

en: You are not allowed to delete this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחיקת פוסט זה.

en: Reattached %d attachment. | Reattached %d attachments.
he[0]: קובץ %d שוייך מחדש.
he[1]: %d קבצים שוייכו מחדש.

en: Media attachment permanently deleted. | %d media attachments permanently deleted.
he[0]: הקובץ נמחק.
he[1]: %d קבצים נמחקו.

en: Media attachment moved to the trash. | %d media attachments moved to the trash.
he[0]: הקובץ נמחק.
he[1]: %d קבצים נמחקו.

en: Media attachment restored from the trash. | %d media attachments restored from the trash.
he[0]: הקובץ שוחזר מהפח.
he[1]: %d קבצים שוחזרו מהפח.

en: Media permanently deleted.
he: התגובה נמחקה.

en: Error saving media attachment.
he: ארעה שגיאה במהלך שמירת קובץ המדיה.

en: Media moved to the trash.
he: הקבצים נמחקו.

en: Media restored from the trash.
he: קבצים שוחזרו מהפח.

[ctx: uploaded files]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he[0]: כל הקבצים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: כל הקבצים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: detached files]
en: Unattached <span class="count">(%s)</span> | Unattached <span class="count">(%s)</span>
he[0]: לא משויכים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: לא משויכים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: uploaded files]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פח <span class="count">(%s)</span>
he[1]: פח <span class="count">(%s)</span>

en: Attach to a post
he: לשייך לפוסט

en: Scan for lost attachments
he: מצא קבצים לא משוייכים

en: Edit User
he: עריכת פרטי משתמש

en: Use https
he: השתמש ב-https

en: Always use https when visiting the admin
he: השתמש תמיד ב-https עבור ממשק הניהול

en: You do not have permission to edit this user.
he: אין לך הרשאות לערוך משתמש זה.

en: User updated.
he: פרטי המשתמש עודכנו.

en: Personal Options
he: אפשרויות אישיות

en: Visual Editor
he: עורך ויזואלי

en: Disable the visual editor when writing
he: ניטרול העורך הוויזואלי

en: Admin Color Scheme
he: ערכת צבעים

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
he: אפשר שימוש בקיצורי מקלדת לניהול תגובות.

en: First Name
he: שם פרטי

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Nickname
he: כינוי

en: Display name publicly as
he: השם שיוצג בפומבי

en: Contact Info
he: מידע ליצירת קשר

en: About Yourself
he: אודותיך

en: About the user
he: אודות המשתמש

en: Biographical Info
he: מידע ביוגרפי

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
he: מידע ביוגרפי שיופיע בפרופיל. מידע זה עשוי להיות מוצג באופן פומבי באתר.

en: New Password
he: סיסמה חדשה

en: If you would like to change the password type a new one. Otherwise leave this blank.
he: לשינוי הסיסמה יש להקליד סיסמה החדשה. הסיסמה לא תשתנה אם השדה ישאר ריק.

en: Type your new password again.
he: אישור סיסמה.

en: Additional Capabilities
he: הרשאות נוספות

en: Update Profile
he: עדכן פרופיל

en: Update User
he: לעדכן פרטי משתמש

en: [%s] Joining confirmation
he: [%s] אישור הצטרפות

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
he: ההזמנה נשלחה. החשבון החדש יופעל רק אחרי לחיצה על הקישור לאישור ההזמנה.

en: Send Password?
he: לשלוח סיסמה באימייל?

en: Send this password to the new user by email.
he: לשלוח סיסמה למשתמש החדש באימייל.

en: Skip Confirmation Email
he: לא לשלוח אימייל לאישור

en: You can&#8217;t edit that user.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת משתמש זה.

en: You can&#8217;t delete users.
he: אין לך הרשמת מתאימות למחיקת משתמשים.

en: Delete Users
he: מחיקת משתמשים

en: There are no valid users selected for deletion.
he: לא נבחרו משתמשים תקינים שאפשר למחוק.

en: New user created.
he: יצירת משתמש חדש.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת משתמשים.

en: Other user roles have been changed.
he: השינויים בתפקידי המשתמשים האחרים נשמרו.

en: You can&#8217;t delete the current user.
he: לא ניתן למחוק משתמש פעיל.

en: Other users have been deleted.
he: המשתמשים האחרים נמחקו.

en: Change role to&hellip;
he: שינוי תפקיד ל&hellip;

en: Change
he: לשנות

en: Inactive Widgets
he: וידג'טים לא פעילים

en: The theme you are currently using isn&#8217;t widget-aware, meaning that it has no sidebars that you are able to change. For information on making your theme widget-aware, please <a href="http://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">follow these instructions</a>.
he: ערכת העיצוב לא תומכת בווידג'טים, ואין לה סרגל צדדי שאפשר לערוך באמצעות ממשק הניהול. אפשר להוסיף לכל ערכת עיצוב תמיכה בווידג'טים, <a href="http://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">לפי ההוראות האלו</a>.

en: Widget %s
he: וידג'ט: %s

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
he: להוספת הווידג'ט לסרגל צדדי, וכן לבחירת המיקום שלו בסרגל הצדדי שנבחר

en: Position
he: מיקום

en: Save Widget
he: שמירה

en: Changes saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Error while saving.
he: ארעה שגיאה במהלך השמירה.

en: Error in displaying the widget settings form.
he: שגיאה בתצוגת הגדרות ווידג'ט.

en: Available Widgets
he: וידג'טים זמינים

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
he: אפשר לגרור לכאן ווידג'טים כדי להסיר אותם מהסרגל הצדדי, אבל מבלי שההגדרות שלהם תמחקנה.

en: Categories:
he: :קטגוריות

en: Permanently Delete Comment
he: מחיקת תגובה לצמיתות

en: You are about to approve the following comment:
he: ביקשת לאשר לפרסום את התגובה הבאה:

en: Approve Comment
he: אישור תגובה

en: Unknown action.
he: פעולה לא מוכרת.

en: Custom Background
he: רקע מותאם אישית

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
he: הרקע עודכן. אפשר לראות איך זה נראה <a href="%s">באתר</a>.

en: Choose an image from your computer:
he: לבחור תמונה מהמחשב:

en: Custom Header
he: כותרת מותאמת אישית

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
he: הכותרת העליונה עודכנה. אפשר לראות איך זה נראה <a href="%s">באתר</a>.

en: Image Processing Error
he: שגיאה בעיבוד התמונה

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
he: החלק בתמונה שיופיע בכותרת האתר.

en: You do not have permission to customize headers.
he: אין לך הרשאות לשנות כותרת.

en: Edit &#8220;%s&#8221;
he: עריכת &quot;%s&quot;

en: Trash
he: מחיקה

en: View &#8220;%s&#8221;
he: להציג את &quot;%s&quot;

en: Unpublished
he: לא פורסם

en: Y/m/d g:i:s A
he: Y/m/d G:i:s

en: %s from now
he: %s מעכשיו

en: (Unattached)
he: (לא משוייך)

en: Attach
he: לשייך

en: %s pending
he: %s ממתין לאישור

en: No media attachments found.
he: לא נמצאו קבצי מדיה.

en: %s comment approved | %s comments approved
he[0]: תגובה %s אושרה
he[1]: %s תגובות אושרו

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
he[0]: תגובה %s סומנה כתגובת זבל
he[1]: %s תגובות סומנו כתגובות זבל

en: %s comment restored from the spam | %s comments restored from the spam
he[0]: תגובה %s שוחזרה מתגובות זבל
he[1]: %s תגובות שוחזרו מתגובות זבל

en: %s comment permanently deleted | %s comments permanently deleted
he[0]: תגובה %s נמחקה לצמיתות
he[1]: %s תגובות נמחקו לצמיתות

[ctx: comments]
en: All | All
he[0]: כל התגובות
he[1]: כל התגובות

en: Pending <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span> | Pending <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>
he[0]: בהמתנה <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>
he[1]: בהמתנה <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>

en: Approved | Approved
he[0]: תגובות מאושרות
he[1]: תגובות מאושרות

en: Spam <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span> | Spam <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span>
he[0]: תגובות זבל  <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span>
he[1]: תגובות זבל <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span>

en: Trash <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span> | Trash <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>
he[0]: פח <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>
he[1]: פח <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>

en: Search Comments
he: חיפוש בתגובות

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
he: %s עד %s מתוך %s&rlm;

en: Bulk Actions
he: עריכה קבוצתית

en: Unapprove
he: שלילת אישור

en: Approve
he: אישור

en: Move to Trash
he: מחיקה

en: Show all comment types
he: הצגת כל התגובות

en: Pings
he: פינגים

en: Filter
he: סינון

en: Empty Spam
he: מחיקת תגובות זבל

en: Empty Trash
he: רוקן פח

en: No comments found.
he: לא נמצאו תגובות.

en: Post updated. <a href="%s">View post</a>
he: הפוסט עודכן. <a href="%s">להציג באתר</a>

en: Custom field updated.
he: השדה המיוחד עודכן.

en: Custom field deleted.
he: השדה המיוחד נמחק.

en: Post updated.
he: הפוסט עודכן.

en: Post restored to revision from %s
he: הפוסט שוחזר לגרסה מתאריך %s

en: Post published. <a href="%s">View post</a>
he: הפוסט פורסם. <a href="%s">להציג באתר</a>

en: Post saved.
he: הפוסט נשמר.

en: Post submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview post</a>
he: הפוסט הוגש לאישור. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Post scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview post</a>
he: הפוסט תוזמן לפרסום <strong>%1$s</strong> .<a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה</a>

en: M j, Y @ G:i
he: j בF, Y בשעה G:i

en: Post draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview post</a>
he: הטיוטה עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Page updated. <a href="%s">View page</a>
he: העמוד עודכן. <a href="%s">להציג באתר</a>

en: Page updated.
he: העמוד עודכן.

en: Page restored to revision from %s
he: העמוד שוחזר לגרסה מתאריך %s

en: Page published. <a href="%s">View page</a>
he: העמוד פורסם. <a href="%s">אל העמוד</a>

en: Page submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview page</a>
he: העמוד הוגש לאישור. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Page scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview page</a>
he: העמוד תוזמן לפרסום <strong>%1$s</strong> .<a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה</a>

en: Page draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview page</a>
he: הטיוטה עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Send Trackbacks
he: שליחת טראקבאקים

en: Custom Fields
he: שדות מיוחדים

en: Discussion
he: דיון

en: Slug
he: מזהה לכתובת

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
he: עדכון אחרון מאת %1$s ב-%2$s בשעה %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
he: עדכון אחרון ב-%1$s בשעה %2$s

en: View Comment
he: תצוגה

en: Submitted on: <b>%1$s</b>
he: תאריך: <b>%1$s</b>

en: Update Comment
he: שמירה

en: Name:
he: שם:

en: E-mail (%s):
he: אימייל (%s):

en: send e-mail
he: שלח אימייל

en: E-mail:
he: אימייל:

en: visit site
he: אל האתר

en: URL (%s):
he: כתובת (%s):

en: URL:
he: כתובת:

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
he: המזהה בכתובת ה-URL. המזהה יכול להכיל רק אותיות, מספרים ומקפים.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
he: התיאור אינו מוצג כברירת מחדל, אבל ערכות עיצוב מסוימות עשויות להציג אותו.

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
he: <a href="%s">קישורים</a> / עריכת קישור

en: Update Link
he: עדכון קישור

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
he: <a href="%s">קישורים</a> / הוספת קישור חדש

en: Link Relationship (XFN)
he: יחסי קישורים (XFN)

en: Link added.
he: הקישור התווסף.

en: Example: Nifty blogging software
he: לדוגמה: תוכנת אתרים מצויינת

en: Web Address
he: כתובת URL

en: Example: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; don&#8217;t forget the <code>http://</code>
he: לדוגמה: <code>http://he.wordpress.org/</code> &#8212; לא לשכוח את ה-<code>http://</code>

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
he: יוצג כשגולשים ירחפו עם העכבר מעל הקישור, או מתחת לקישור - לפי בחירתך.

en: The name is how it appears on your site.
he: השם שיוצג באתר.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
he: קטגוריות, בניגוד לתגיות, תומכות במבנה היררכי. לדוגמה, יכולה להיות קטגוריה &quot;מוזיקה&quot;, ותחתיה תת-קטגוריות &quot;רוק&quot; או &quot;פופ&quot;. זה שדה אופציונלי לחלוטין.

en: Item added.
he: הפריט התווסף.

en: Item deleted.
he: הפריט נמחק.

en: Item updated.
he: הפריט עודכן.

en: Item not added.
he: הפריט לא התווסף.

en: Items deleted.
he: הפריטים נמחקו.

en: <strong>Note:</strong><br />Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the category <strong>%s</strong>.
he: <strong>שימו לב:</strong><br />מחיקת קטגוריה לא מוחקת את הפוסטים שמשויכים אליה. במקום זאת, פוסטים שהיו משוייכים לקטגוריה שנמחקה עוברים לקטגוריית ברירת המחדל <strong>%s</strong>.

en: You are not allowed to delete this item.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחיקת פריט זה.

en: %s post updated. | %s posts updated.
he[0]: פוסט %s עודכן.
he[1]: %s פוסטים עודכנו.

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
he[0]: שלי <span class="count">(%s)</span>
he[1]: שלי <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he[0]: הכל <span class="count">(%s)</span>
he[1]: הכל <span class="count">(%s)</span>

en: Show all dates
he: כל התאריכים

en: View all categories
he: כל הקטגוריות

en: List View
he: תצוגת רשימה

en: Excerpt View
he: תצוגת תקצירים

en: Export
he: יצוא

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
he: כלי היצוא מייצר קובץ XML שמכיל את כל תוכן האתר, ומאפשר לשמור אותו במחשב לצורכי גיבוי או העברה לאתר אחר.

en: This format, which we call WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
he: פורמט זה נקרא WordPress eXtended RSS, או WXR. הוא מכיל את כל הפוסטים, התגובות, השדות המיוחדים, הקטגוריות והתגיות באתר.

en: Download Export File
he: יצוא

en: No importers are available.
he: לא נמצאו כלי יבוא זמינים.

en: Continue
he: המשך

en: Posts
he: פוסטים

en: Movable Type and TypePad
he: Movable Type ו-TypePad

en: Blogroll
he: קישורים

en: Could not update link in the database
he: לא ניתן לעדכן את הקישור בבסיס הנתונים

en: Could not insert link into the database
he: לא ניתן להכניס את הקישור לבסיס הנתונים

en: Changing to %s
he: עובר לספרייה %s

en: Found %s
he: נמצא %s

en: The ftp PHP extension is not available
he: הרחבת ה-FTP של PHP לא זמינה

en: FTP hostname is required
he: לא הוזנה כתובת שרת FTP

en: FTP username is required
he: לא הוזן שם משתמש בשרת ה-FTP

en: FTP password is required
he: לא הוזנה סיסמה לשרת ה-FTP

en: Failed to connect to FTP Server %1$s:%2$s
he: התחברות לשרת ה-FTP %1$s:%2$s נכשלה

en: Username/Password incorrect for %s
he: שם משתמש או סיסמה לא נכונים עבור %s

en: The ssh2 PHP extension is not available
he: הרחבת SSH2 של PHP לא זמינה

en: The ssh2 PHP extension is available, however, we require the PHP5 function <code>stream_get_contents()</code>
he: הרחבת SSH2 של PHP זמינה אך היא פועלת רק עם הפונקציה <code>stream_get_contents()</code> של PHP בגרסה 5.

en: SSH2 hostname is required
he: לא הוזנה כתובת לשרת SSH2

en: SSH2 username is required
he: לא הוזן שם משתמש לשרת SSH2

en: SSH2 password is required
he: לא הוזנה סיסמה לשרת SSH2

en: Failed to connect to SSH2 Server %1$s:%2$s
he: התחברות לשרת ה-SSH2 %1$s:%2$s נכשלה

en: Public and Private keys incorrect for %s
he: שגיאה במפתח הפרטי והציבורי של %s

en: Unable to perform command: %s
he: לא ניתן לבצע את הפעולה: %s

en: Invalid Data provided.
he: הנתונים לא תקינים.

en: Could not access filesystem.
he: אין גישה למערכת הקבצים.

en: Filesystem error.
he: שגיאה במערכת הקבצים.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
he: הספרייה הראשית של וורדפרס לא נמצאה.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
he: ספריית התוכן של וורדפרס (wp-content) לא נמצאה.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
he: ספריית התוספים של וורדפרס לא נמצאה.

en: Unable to locate WordPress Theme directory.
he: ספריית ערכות העיצוב של וורדפרס לא נמצאה.

en: Unable to locate needed folder (%s).
he: לא נמצאה הספרייה הנחוצה (%s).

en: Download failed.
he: ההורדה נכשלה.

en: Installing the latest version&#8230;
he: התקנת גרסה חדשה&#8230;

en: Destination folder already exists.
he: הספרייה כבר קיימת.

en: Could not create directory.
he: לא ניתן ליצור את הספרייה.

en: Incompatible Archive.
he: קובץ ארכיון מקולקל.

en: Enabling Maintenance mode&#8230;
he: מעבר למצב תחזוקה&#8230;

en: Disabling Maintenance mode&#8230;
he: ביטול מצב תחזוקה&#8230;

en: The plugin is at the latest version.
he: זו הגרסה העדכנית ביותר של התוסף.

en: Downloading update from <span class="code">%s</span>&#8230;
he: הורדת קובץ השדרוג <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Unpacking the update&#8230;
he: פתיחת חבילה&#8230;

en: Removing the old version of the plugin&#8230;
he: הסרת הגרסה הקודמת של התוסף&#8230;

en: Could not remove the old plugin.
he: לא ניתן להסיר את הגרסה הקודמת של התוסף.

en: Install package not available.
he: קובץ ההתקנה לא נמצא.

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
he: הורדת קובץ ההתקנה מהכתובת <span class="code">%s</span>

en: Unpacking the package&#8230;
he: פתיחת חבילה&#8230;

en: Installing the plugin&#8230;
he:  התקנת תוסף&#8230;

en: Plugin install failed.
he: התקנת התוסף נכשלה.

en: Plugin installed successfully.
he: התוסף הותקן בהצלחה.

en: The theme is at the latest version.
he: זו הגרסה העדכנית ביותר של ערכת העיצוב.

en: Removing the old version of the theme&#8230;
he: הסרת הגרסה הקודמת של ערכת העיצוב&#8230;

en: Could not remove the old theme.
he: לא ניתן להסיר את הגרסה הקודמת של ערכת העיצוב.

en: Installing the theme&#8230;
he: התקנת ערכת עיצוב&#8230;

en: Theme install failed.
he: התקנת ערכת העיצוב נכשלה.

en: Theme installed successfully.
he: ערכת העיצוב הותקנה בהצלחה.

en: WordPress is at the latest version.
he: זו הגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס.

en: Could not copy files.
he: לא ניתן להעתיק את הקבצים.

en: Activate this plugin
he: הפעל תוסף זה

en: Activate Plugin
he: הפעל תוסף

en: Return to Plugins page
he: חזרה לתוספים

en: Successfully installed the plugin <strong>%s %s</strong>.
he: התוסף <strong>%s %s</strong> הותקן בהצלחה.

en: Return to Plugin Installer
he: חזרה להתקנת תוספים

en: Successfully installed the theme <strong>%1$s %2$s</strong>.
he: ערכת העיצוב <strong>%1$s %2$s</strong> הותקנה בהצלחה.

en: Preview &#8220;%s&#8221;
he: תצוגה מקדימה &quot;%s&quot;

en: Activate &#8220;%s&#8221;
he: הפעלת &quot;%s&quot;

en: Return to Theme Installer
he: חזרה להתקנת ערכות עיצוב

en: Themes page
he: עמוד ערכות העיצוב

en: Return to Themes page
he: חזרה לערכות העיצוב

en: Please select a file
he: בחר קובץ

en: The uploaded file could not be moved to %s.
he: ניסיון העברת הקובץ אל %s נכשל.

en: Right Now
he: מה המצב?

en: http://planet.wordpress.org/
he: http://planet.mazhir.com/

en: http://planet.wordpress.org/feed/
he: http://feeds.feedburner.com/planetwpheb

en: Other WordPress News
he: עדכוני וורדפרס נוספים

en: View all
he: הצג הכל

en: Configure
he: הגדרות

en: Press This
he: לגהץ

en: Submit for Review
he: הגש לאישור

en: Approve this comment
he: לאשר את התגובה הזו

en: Unapprove this comment
he: לשלול את האישור של התגובה הזו

en: Reply to this comment
he: להגיב לתגובה זו

en: Mark this comment as spam
he: תגובת זבל

[ctx: verb]
en: Spam
he: תגובת זבל

en: Move this comment to the trash
he: מחיקת תגובה

[ctx: verb]
en: Trash
he: מחיקה

en: From %1$s on %2$s%3$s
he: מאת %1$s על %2$s%3$s

en: [Pending]
he: [בהמתנה]

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s
he: %1$s לפוסט %2$s

en: Loading&#8230;
he: מעדכן&#8230;

en: This widget requires JavaScript.
he: להפעלת הווידג'ט נדרש ג'אווה-סקריפט.

en: Main Index Template
he: תבנית ראשית

en: RTL Stylesheet
he: קובץ העיצוב RTL

en: Popup Comments
he: תגובות בחלון חדש

en: Footer
he: פוטר

en: Category Template
he: עמוד קטגוריה

en: Page Template
he: תבנית עמוד

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Search Form
he: טופס חיפוש

en: Single Post
he: פוסט בודד

en: 404 Template
he: שגיאה 404

en: Links Template
he: עמוד קישורים

en: Theme Functions
he: פונקציות

en: Attachment Template
he: עמוד קובץ

en: Image Attachment Template
he: תבנית קובץ תמונה

en: Video Attachment Template
he: תבנית קובץ וידאו

en: Audio Attachment Template
he: תבנית קובץ אודיו

en: Application Attachment Template
he: תבנית קובץ יישום

en: .htaccess (for rewrite rules )
he: &lrm;.htaccess (שכתוב כתובות)

en: Comments Template
he: תגובות

en: Popup Comments Template
he: תגובות בחלון חדש

en: Sorry, can&#8217;t edit files with &#8220;..&#8221; in the name. If you are trying to edit a file in your WordPress home directory, you can just type the name of the file in.
he: לא ניתן לערוך קבצים שיש  &quot;..&quot; בשם שלהם. אם קובץ זה נמצא בספרייה הראשית של וורדפרס, אפשר פשוט לכתוב את שם הקובץ.

en: The uploaded file exceeds the <code>upload_max_filesize</code> directive in <code>php.ini</code>.
he: הקובץ חורג מהגודל שנקבע עבור <code>upload_max_filesize</code> ב- <code>php.ini</code>.

en: The uploaded file exceeds the <em>MAX_FILE_SIZE</em> directive that was specified in the HTML form.
he: הקובץ שניסית להעלות חורג מהגודל שנקבע תחת <code>MAX_FILE_SIZE</code> בטופס ה-HTML.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
he: הקובץ לא נשלח עד הסוף.

en: No file was uploaded.
he: לא הועלה קובץ.

en: Missing a temporary folder.
he: חסרה ספרייה זמנית.

en: Failed to write file to disk.
he: לא ניתן לכתוב את הקובץ לכונן הקשיח.

en: File upload stopped by extension.
he: תוסף עצר את העלאת הקובץ.

en: Invalid form submission.
he: הטופס לא מולא כהלכה.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
he: הקובץ ריק. או שהעלת קובץ לא נכון או קובץ מקולקל, או שהתקנת ה-PHP לא מאפשרת להעלות קבצים (רצוי לבדוק בקובץ php.ini או לברר עם חברת האכסון)

en: Specified file failed upload test.
he: הקובץ שנבחר לא עבר את בדיקת השליחה.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini.
he: הקובץ ריק. או שהועלה לא נכון, או שהוא מקולקל, או שהתקנת ה-PHP לא מאפשרת להעלות קבצים. רצוי לבדוק בקובץ php.ini או לברר עם חברת האכסון.

en: Specified file does not exist.
he: הקובץ שנבחר לא קיים.

en: Invalid URL Provided.
he: כתובת לא תקנית.

en: Could not create Temporary file.
he: לא ניתן ליצור קובץ זמני.

en: Could not retrieve file from archive.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ.

en: Could not extract file from archive.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ.

en: Could not copy file.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ.

en: Empty archive.
he: הקובץ ריק.

en: FTPS (SSL)
he: <span dir="ltr">FTPS (SSL)</span>

en: Connection Information
he: פרטי התחברות

en: Hostname
he: כתובת שרת

en: Authentication Keys
he: מפתחות

en: Public Key:
he: מפתח ציבורי:

en: Private Key:
he: מפתח פרטי:

en: Enter the location on the server where the keys are located. If a passphrase is needed, enter that in the password field above.
he: הנתיב בשרת בו מאוחסנים המפתחות. אם יש צורך ב-passphrase, לשימוש במפתח, יש להזין אותו בשדה הסיסמה.

en: Connection Type
he: סוג חיבור

en: Proceed
he: המשך

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
he: אין מספיק פרטים על התמונה הזו. יש להעלות את התמונה מחדש.

en: Crop
he: לחתוך

en: Rotate counter-clockwise
he: לסובב נגד כיוון השעון

en: Rotate clockwise
he: לסובב עם כיוון השעון

en: Flip vertically
he: הפוך אנכית

en: Flip horizontally
he: הפוך אופקית

en: Scale Image
he: שינוי גודל

en: Original dimensions %s
he: מידות מקוריות %s

en: Restore Original Image
he: לשחזר תמונה מקורית

en: Discard any changes and restore the original image.
he: התעלם מכל השינויים ושחזר תמונה מקורית

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
he: שינויים שביצעת (ושמרת) בעותקים אחרים של התמונה לא ימחקו.

en: Restore image
he: לשחזר תמונה מקורית

en: Image Crop
he: חיתוך תמונה

en: (help)
he: (עזרה)

en: The image can be cropped by clicking on it and dragging to select the desired part. While dragging the dimensions of the selection are displayed below.
he: אפשר לחתוך את התמונה על ידי סימון האזור הרצוי עם העכבר. בעת הסימון, מידות האזור המסומן תוצגנה למטה.

en: Keyboard Shortcuts
he: קיצורי מקלדת

en: Crop Aspect Ratio
he: יחס גובה:רוחב לחיתוך

en: You can specify the crop selection aspect ratio then hold down the Shift key while dragging to lock it. The values can be 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc. If there is a selection, specifying aspect ratio will set it immediately.
he: כדי לחתוך את התמונה לפי יחס גובה:רוחב אחר, אפשר לקבוע אותו בשדות למטה ולהחזיק את המקש Shift לחוץ בזמן גרירת העכבר על התמונה. אפשר לבחור יחס גובה:רוחב כמו 1:1 (ריבוע), 4:3, 16:9 וכו'.

en: Crop Selection
he: קטע לחיתוך

en: Once started, the selection can be adjusted by entering new values (in pixels). Note that these values are scaled to approximately match the original image dimensions. The minimum selection size equals the thumbnail size as set in the Media settings.
he: אחרי בחירת אזור מסויים בתמונה, אפשר לשנות את הבחירה באמצעות השדות בהמשך. הערכים האלה יתעדכנו אוטומטית כדי להתאים לממדי התמונה המקורית. הגודל המינימלי הוא גודל התמונה המוקטנת, כפי שנקבע בעמוד ההגדרות.

en: Aspect ratio:
he: יחס גובה:רוחב:

en: Selection:
he: חיתוך:

en: Thumbnail Settings
he: הגדרות תמונה מוקטנת

en: The thumbnail image can be cropped differently. For example it can be square or contain only a portion of the original image to showcase it better. Here you can select whether to apply changes to all image sizes or make the thumbnail different.
he: כדי  לחתוך את התמונה המוקטנת בנפרד (לדוגמה, לבחירת חלק שמייצג את התמונה המלאה בצורה טובה יותר), אפשר לבחור אם להחיל את השינויים על כל הגדלים או אם לערוך את התמונה המוקטנת בנפרד.

en: Current thumbnail
he: התמונה המוקטנת הנוכחית

en: Apply changes to:
he: להחיל שינויים על:

en: All image sizes
he: כל הגדלים

en: All sizes except thumbnail
he: כל הגדלים מלבד התמונה המוקטנת

en: Cannot load image metadata.
he: לא ניתן לטעון את נתוני התמונה.

en: Cannot save image metadata.
he: לא ניתן לשמור את נתוני התמונה.

en: Image metadata is inconsistent.
he: נתוני התמונה לא תקינים.

en: Image restored successfully.
he: התמונה שוחזרה בהצלחה.

en: Unable to create new image.
he: לא ניתן ליצור תמונה חדשה.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
he: ארעה שגיאה במהלך שמירת התמונה הערוכה. יש לטעון מחדש את העמוד ולנסות שוב.

en: Nothing to save, the image has not changed.
he: לא נשמר, לא בוצעו שינויים בתמונה.

en: Unable to save the image.
he: לא ניתן לשמור את התמונה.

en: Image saved
he: התמונה נשמרה

en: From Computer
he: מהמחשב

en: From URL
he: מכתובת URL ברשת

en: Gallery
he: גלריה

en: Gallery (%s)
he: גלריה (%s)

en: Uploads
he: קבצים

en: WordPress
he: וורדפרס

en: File URL
he: כתובת URL לקובץ

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
he: טקסט חלופי (Alt text), לדוגמה &quot;המונה ליזה&quot;

en: Empty Title filled from filename.
he: לא הוזנה כותרת לכן במקום זאת נעשה שימוש בשם הקובץ.

en: Order
he: סדר

en: Location of the uploaded file.
he: מיקום הקובץ שהועלה.

en: Show
he: הצג

en: Hide
he: הסתר

en: File name:
he: שם הקובץ:

en: File type:
he: סוג הקובץ:

en: Upload date:
he: תאריך העלאה:

en: Dimensions:
he: מידות:

en: Insert into Post
he: להכניס לפוסט

en: You are about to delete <strong>%s</strong>.
he: ביקשת למחוק את <strong>%s</strong>.

en: Add media files from your computer
he: הוספת קובצי מדיה מהמחשב

en: Save all changes
he: שמור את כל השינויים

en: All Tabs:
he: כל הלשוניות:

en: Sort Order:
he: סדר:

en: Ascending
he: סדר עולה

en: Descending
he: סדר יורד

en: Link thumbnails to:
he: קישור תמונות מוקטנות:

en: Image File
he: קובץ תמונה

en: Order images by:
he: סידור תמונות לפי:

en: Menu order
he: סדר תפריט

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Random
he: אקראי

en: Order:
he: סדר:

en: Gallery columns:
he: טורים בגלריה:

en: Update gallery settings
he: עדכון הגדרות

en: Search Media
he: חיפוש מדיה

en: All Types
he: כל הסוגים

en: Filter &#187;
he: לסנן את הרשימה &#187;

en: Image Caption
he: כיתוב התמונה

en: Link Image To:
he: קישור:

en: Link to image
he: קישור לתמונה

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
he: טקסט לקישור, לדוגמה: &quot;דרישות כופר (PDF)&rlm;&quot;

en: Preview Changes
he: תצוגה מקדימה

en: Status:
he: מצב:

en: Visibility:
he: תצוגה:

en: Password protected
he: מוגן בסיסמה

en: Stick this post to the front page
he: להדביק לעמוד הראשי

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>
he: מתוזמן לפרסום: <b>%1$s</b>

en: Published on: <b>%1$s</b>
he: פרסום: <b>%1$s</b>

en: Publish <b>immediately</b>
he: פרסום: <b>מיידי</b>

en: Schedule for: <b>%1$s</b>
he: מתוזמן לפרסום: <b>%1$s</b>

en: Publish on: <b>%1$s</b>
he: מתוזמן לפרסום: <b>%1$s</b>

en: Most Used
he: נפוצות ביותר

en: + Add New Category
he: + קטגוריה חדשה

en: New category name
he: שם לקטגוריה החדשה

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="http://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">Learn more about manual excerpts.</a>
he: התקציר הוא הקדמה או סיכום לתוכן. אפשר <a href="http://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">להשתמש בו בערכת העיצוב</a>.

en: Already pinged:
he: כבר קיבלו פינג:

en: Send trackbacks to:
he: לשלוח טראקבאקים אל:

en: Separate multiple URLs with spaces
he: להפריד עם רווחים

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">use in your theme</a>.
he: אפשר להשתמש בשדות מיוחדים כדי לשמור מידע נוסף אודות הפוסט. <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">אפשר להשתמש במידע זה בערכת העיצוב</a>.

en: Allow <a href="%s" target="_blank">trackbacks and pingbacks</a> on this page.
he: פתוח ל<a href="%s" target="_blank">טראקבאקים ופינגבאקים</a>.

en: Show comments
he: הצג תגובות

en: Parent
he: עמוד אב

en: Main Page (no parent)
he: ראשי (אין עמוד אב)

en: Default Template
he: תבנית רגילה

en: Visit Link
he: פתיחת קישור

en: Keep this link private
he: קישור פרטי

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he: למחוק את הקישור
    '%s'?

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
he: <code>_blank</code> - חלון חדש או לשונית חדשה.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
he: <code>_top</code> - החלון או הלשונים הנוכחיים, ללא מסגרות.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
he: <code>_none</code> - אותו החלון או הלשונית.

en: Choose the target frame for your link.
he: אופן פתיחת הקישור

en: identity
he: זהות

en: another web address of mine
he: כתובת אינטרנט אחרת שלי

en: friendship
he: ידידים

en: contact
he: אנשי קשר

en: acquaintance
he: מכרים

en: friend
he: חברים

en: none
he: אין

en: physical
he: במציאות

en: met
he: נפגשנו

en: professional
he: קשר מקצועי

en: co-worker
he: עובדים יחד

en: colleague
he: עמיתים למקצוע

en: geographical
he: קשר גיאוגרפי

en: co-resident
he: גרים ביחד

en: neighbor
he: שכן

en: family
he: משפחה

en: child
he: צאצא

en: kin
he: קשר דם

en: parent
he: הורה

en: sibling
he: אחים

en: spouse
he: בני זוג

en: romantic
he: רומנטיקה

en: muse
he: סימפטיה

en: crush
he: הערצה

en: date
he: יוצאים

en: sweetheart
he: אוהבים

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
he: אם זה קישור לאתר או אתר אישי, אפשר להגדיר את הקשר שלך עם בעלי האתר באמצעות הטופס. פרטים נוספים באתר של <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: Image Address
he: כתובת תמונה

en: RSS Address
he: כתובת פידים

en: Notes
he: הערות

en: Rating
he: דירוג

en: (Leave at 0 for no rating.)
he: (0 כדי לא לדרג)

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
he: אין לך הרשאות לגשת לעמוד זה.

en: Popular tags
he: תגיות נפוצות

en: You may also browse based on the most popular tags in the Plugin Directory:
he: אפשר לעיין בתוספים לפי התגיות הנפוצות ביותר במאגר:

en: Search Plugins
he: חיפוש בתוספים

en: Install a plugin in .zip format
he: התקנת תוסף מהכונן הקשיח

en: If you have a plugin in a .zip format, you may install it by uploading it here.
he: אם יש לך תוסף בקובץ &lrm;.zip , אפשר להעלות אותו ולהתקין אותו ידנית.

en: Plugin zip file
he: תוסף בקובץ ZIP

en: Install Now
he: התקנה

en: No plugins match your request.
he: לא נמצאו תוספים מתאימים.

en: (based on %s rating) | (based on %s ratings)
he[0]: (לפי %s דירוגים)
he[1]: (לפי %s דירוגים)

en: Plugin Install
he: התקנת תוסף

en: Install Update Now
he: עדכן

en: Newer Version (%s) Installed
he: גרסה חדשה יותר (%s) כבר מותקנת

en: Latest Version Installed
he: כבר מותקן

en: FYI
he: לידיעתך

en: Author:
he: מאת:

en: Last Updated:
he: עודכן לאחרונה:

en: Requires WordPress Version:
he: גרסת וורדפרס מינימלית:

en: %s or higher
he: %s או יותר

en: Compatible up to:
he: תואם לגרסאות וורדפרס:

en: Downloaded:
he: מספר הורדות:

en: %s time | %s times
he[0]: פעם אחת <!--%s-->
he[1]: %s פעמים

en: WordPress.org Plugin Page &#187;
he: עמוד התוסף במאגר התוספים

en: Average Rating
he: דירוג ממוצע

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
he: <strong>זהירות:</strong> תוסף זה <strong>לא נבדק</strong> תחת הגרסה של וורדפרס שמותקנת אצלך, ועלול לגרום לתקלות חמורות.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WordPress.
he: <strong>זהירות:</strong> התוסף הזה <strong>לא תואם</strong> לגרסה של וורדפרס שמותקנת אצלך, ועלול לגרום לתקלות חמורות.

en: The <code>%1$s</code> plugin header is deprecated. Use <code>%2$s</code> instead.
he: כותרת התוסף <code>%1$s</code> לא קיימת. השתמש ב<code>%2$s</code> במקום.

en: Visit plugin homepage
he: אתר התוסף

en: The plugin generated unexpected output.
he: התוסף יצר פלט לא צפוי.

en: One of the plugins is invalid.
he: אחד התוספים לא תקין.

en: Could not fully remove the plugin(s) %s.
he: לא ניתן להסיר לגמרי את התוספים %s.

en: Invalid plugin path.
he: נתיב התוסף לא תקין.

en: Plugin file does not exist.
he: קובץ התוסף לא קיים.

en: The plugin does not have a valid header.
he: לתוסף הזה אין תיאור.

en: You are not allowed to edit pages as this user.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת עמודים מטעם משתמש זה.

en: You are not allowed to edit posts as this user.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת פוסטים מטעם משתמש זה.

en: You are not allowed to edit pages.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת עמודים.

en: You are not allowed to edit posts.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת פוסטים.

en: Auto Draft
he: טיוטה משמירה אוטומטית

en: Click to edit this part of the permalink
he: לחץ כדי לערוך חלק זה בקישור

en: Temporary permalink. Click to edit this part.
he: קישור ישיר זמני.

en: Permalink:
he: קישור ישיר:

en: Change Permalinks
he: שמור קישור

en: Preview not available. Please save as a draft first.
he: תצוגה מקדימה אינה זמינה. צריך לשמור טיוטה כדי שניתן יהיה לראות תצוגה מקדימה.

en: Just another WordPress site
he: אתר וורדפרס חדש

en: Just another %s site
he:  חדש - %s

[ctx: User role]
en: Administrator
he: מנהל

[ctx: User role]
en: Editor
he: עורך

[ctx: User role]
en: Author
he: כותב

[ctx: User role]
en: Contributor
he: תורם

[ctx: User role]
en: Subscriber
he: מנוי

en: Welcome to <a href="SITE_URL">SITE_NAME</a>. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
he: ברוכים הבאים אל <a href="SITE_URL">SITE_NAME</a>. זה הפוסט הראשון; אפשר למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל לכתוב.

en: Warning! Wildcard DNS may not be configured correctly!
he: אזהרה! הגדרות Wildcard DNS אינן תקינות.

en: Quick Edit
he: עריכה מהירה

en: Quick&nbsp;Edit
he: עריכה&nbsp;מהירה

[ctx: column name]
en: Title
he: כותרת

[ctx: column name]
en: File
he: קובץ

[ctx: column name]
en: Date
he: תאריך

[ctx: column name]
en: Comment
he: תגובה

en: Relationship
he: קשרים אישיים

en: Visible
he: להציג

en: Bulk Edit
he: עריכה קבוצתית

en: &mdash; No Change &mdash;
he: &mdash; אין שינוי &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
he: &mdash;או&mdash;

en: Allow
he: להרשות

en: Do not allow
he: לא להרשות

en: Allow Comments
he: פתוח לתגובות

en: Allow Pings
he: פתוח לפינגבאקים וטראקבאקים

en: Sticky
he: דביק

en: Not Sticky
he: לא דביק

en: Make this post sticky
he: פוסט דביק

en: Missed schedule
he: מועד הפרסום חלף

en: Last Modified
he: עדכון אחרון

en: View posts by this author
he: הצג פוסטים של מחבר זה

en: In reply to <a href="%1$s">%2$s</a>.
he: בתגובה על <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Y/m/d \a\t g:ia
he: Y/m/d בשעה H:i

en: Reply to Comment
he: להגיב

en: Submit Reply
he: להגיב

en: Comment by %s moved to the trash.
he: התגובות של %s נמחקו.

en: Comment by %s marked as spam.
he: התגובה של %s סומנה כתגובת זבל.

en: Value
he: ערך

en: Key
he: מפתח

en: Add New Custom Field:
he: שדה מיוחד חדש:

en: Enter new
he: חדש

en: Add Custom Field
he: הוסף שדה מיוחד

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
he: לפני שאפשר יהיה להעלות את קובץ הייבוא, צריך לתקן את השגיאה הבאה:

en: Choose a file from your computer:
he: בחר קובץ:

en: Maximum size: %s
he: גודל מרבי: %s

en: Upload file and import
he: להעלות ולייבא

en: Click to toggle
he: לחץ לשינוי

en: Find Posts or Pages
he: חיפוש פוסטים או עמודים

en: Install Plugins
he: תוסף חדש

en: Install Themes
he: התקנת ערכות עיצוב

en: Manage Themes
he: ניהול ערכות עיצוב

[ctx: post state]
en: Pending
he: בהמתנה

en: Enable accessibility mode
he: הפעלת מצב נגישות

en: Disable accessibility mode
he: כיבוי מצב נגישות

en: Comment %d does not exist
he: התגובה %d לא קיימת

en: You did not enter a category name.
he: לא ניתן שם לקטגוריה.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
he: צריך להתחבר למערכת כדי להגיב.

en: Please provide a custom field value.
he: לא ניתן ערך לשדה המיוחד.

en: User <a href="#%s">%s</a> added
he: המשתמש <a href="#%s">%s</a> נוצר

en: g:i:s a
he: G:i

en: Draft saved at %s.
he: הטיוטה נשמרה: %s.

en: Someone
he: (לא ידוע)

en: You are not allowed to edit this page.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת העמוד.

en: You are not allowed to edit this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת הפוסט.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
he: לא ניתן לשמור: עמוד זה פתוח אצל %s.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
he: לא ניתן לשמור: פוסט זה פתוח אצל %s.

en: Item not updated.
he: הפריט לא עודכן.

en: Date
he: תאריך

en: Status
he: מצב

en: Scheduled
he: מתוזמן לפרסום

en: Thank you for creating with <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>.
he: תודה שהשתמשת ב<a href="http://he.wordpress.org/">וורדפרס</a>.

en: Invalid plugin page
he: עמוד התוסף מקולקל

en: Cannot load %s.
he: לא ניתן לטעון את %s

en: You are not allowed to import.
he: אין לך הרשאות מתאימות לייבוא תכנים.

en: Import
he: יבוא

en: Edit Comment
he: עריכת תגובה

en: Oops, no comment with this ID.
he: אין תגובה עם מספר זיהוי זה.

en: Go back
he: חזרה

en: You are not allowed to edit comments on this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת תגובות בפוסט זה.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
he: לא ניתן לערוך את התגובה כי היא נמצאת בפח. כדי לערוך את התגובה, יש לשחזר אותה מהפח.

en: You are about to mark the following comment as spam:
he: ביקשת לסמן את התגובה הבאה כתגובת זבל:

en: Spam Comment
he: תגובת זבל

en: You are about to move the following comment to the Trash:
he: הינך עומד למחוק את התגובה הבאה:

en: Trash Comment
he: מחיקה

en: You are about to delete the following comment:
he: ביקשת למחוק את התגובה הבאה:
