Administration - en to kk translation catalogue (1437 entries)

en: %1$s linked here <a href="%2$s">saying</a>, "%3$s"
kk: %1$s сілтеме жіберіп <a href="%2$s">айтқаны</a>: "%3$s"

en: %1$s linked here saying, "%3$s"
kk: %1$s сілтеме жіберіп айтқаны: "%3$s"

en: %1$s updated successfully.
kk: %1$s сәтті жаңартылды..

en: %1$s%2$s, %3$s @ %4$s : %5$s
kk: %3$s %1$s%2$s @ %4$s : %5$s

en: %s (Pending)
kk: %s (қаңтарылған)

en: %s Page Template
kk: %s бет үлгісі

en: %s comment approved | %s comments approved
kk[0]: %s пікір мақұлданды
kk[1]: %s пікір мақұлданды

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
kk[0]: %s пікір қалаусыз шенін алды.
kk[1]: %s пікір қалаусыз шенін алды.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
kk[0]: %s пікір Себетке жылжытылды.
kk[1]: %s пікір Себетке жылжытылды.

en: %s comment permanently deleted | %s comments permanently deleted
kk[0]: %s пікір тұрақты жойылды
kk[1]: %s пікір тұрақты жойылды

en: %s comment restored from the Trash | %s comments restored from the Trash
kk[0]: %s пікір Себеттен қалпына келтірілді
kk[1]: %s пікір Себеттен қалпына келтірілді

en: %s comment restored from the spam | %s comments restored from the spam
kk[0]: %s пікір қалаусыздан қалпына келтірілді
kk[1]: %s пікір қалаусыздан қалпына келтірілді

en: %s from now
kk: %s қазірден бастап

en: %s item not updated, somebody is editing it. | %s items not updated, somebody is editing them.
kk[0]: %s элемент жаңартылмады, мұны біреу өңдеуде.
kk[1]: %s элемент жаңартылмады, мұны біреу өңдеуде.

en: %s link deleted. | %s links deleted
kk[0]: %s сілтеме жойылды.
kk[1]: %s сілтеме жойылды.

en: %s or higher
kk: %s немесе жоғары

en: %s pending
kk: %s қаңтарылған

en: %s post updated. | %s posts updated.
kk[0]: %s жазба жаңартылды.
kk[1]: %s жазба жаңартылды.

en: %s queries
kk: %s сауал

en: %s seconds
kk: %s секөнд

en: %s site | %s sites
kk[0]: %s сайт
kk[1]: %s сайт

en: %s time | %s times
kk[0]: %s рет
kk[1]: %s рет

en: %s user | %s users
kk[0]: %s пайдаланушы
kk[1]: %s пайдаланушы

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload due to an error
kk: &#171;%s&#187; кері қотарылуы сәтсіз, қате себебінен

en: &mdash; No Change &mdash;
kk: &mdash; Өзгертпеу &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
kk: &mdash; Бұл сайт үшін еш рөлі жоқ &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
kk: &ndash;НЕМЕСЕ&ndash;

en: (Leave at 0 for no rating.)
kk: (Рейтингсіз үшін 0 қалдыру)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
kk: (Тіркелу өшірілген. Тек бұл сайттың мүшелері пікір қалдыруы мүмкін).

en: (Unattached)
kk: (Тіркелмеген)

en: (based on %s rating) | (based on %s ratings)
kk[0]: (%s бағалау негізінде)
kk[1]: (%s бағалау негізінде)

en: (help)
kk: (анықтама)

en: (no parent)
kk: (еш тектігі жоқ)

en: (twice, required)
kk: (екі мәрте, міндетті)

en: + Add New Category
kk: + Жаңа санат үстеу

en: .htaccess (for rewrite rules )
kk: .htaccess (қайта жазу ежелері үшін )

en: 1 item | %s items
kk[0]: 1 элемент
kk[1]: %s элемент

en: 404 Template
kk: 404 үлгісі

en: <a href="%1$s">Get Version %2$s</a>
kk: <a href="%1$s">%2$s нобайын алу</a>

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
kk: <a href="%s">Сілтемелер</a> / Жаіа сілтеме үстеу

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
kk: <a href="%s">Сілтемелер</a> / Сілтемені өңдеу

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Documentation on Comment Spam</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Қалаусыз пікір туралы құжаттама</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Documentation on Editing Files</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Файлдарды өңдеу туралы құжаттама</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Documentation on date and time formatting</a>.
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Күн-ай және уақыт пішімдеу туралы құжаттама</a>.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Перне тіркесімдері туралы құжаттама</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">More information</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Көбірек мәліметтер</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Documentation on Managing Plugins</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Қондырма реттеу туралы құжаттама</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Рөлдер мен мүмкіндіктер сипаттамалары</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">Documentation on Template Tags</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">Үлгі тегтері туралы құжаттама</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Documentation on Theme Development</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Тақырып жасақтау туралы құжаттама</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Documentation on Using Permalinks</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Тұрақты сілтемелерді пайдалану туралы құжаттама</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Documentation on Using Themes</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Тақырыптарды пайдалану туралы құжаттама</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank">Documentation on Adding New Themes</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank">Жаңа тақырып үстеу туралы құжаттама</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! <a href="%2$s">Please update now</a>.
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> қатынаулы! <a href="%2$s">Қазір жаңартыңыз</a>.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! Please notify the site administrator.
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> қатынаулы! Сайт әкімшісін құлақтандырыңыз.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Documentation on Writing Plugins</a>
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Қондырмаларды жазу туралы құжаттама</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
kk: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> уақыты <code>%s</code>

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
kk: <code>_blank</code> &mdash; жаңа терезе не қойынша.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
kk: <code>_none</code> &mdash; сол терезе не қойынша.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
kk: <code>_top</code> &mdash; жаңа терезе не қойынша, жақтаусыз.

en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em> (will also <strong>delete its data</strong>)
kk: <strong>%1$s</strong>, туындыгері <em>%2$s</em> (сонымен қатар <strong>бұның деректері жойылады</strong>)

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
kk: Мына құпия сөзге <strong><em>абайлап ескеріңіз</em></strong>! Бұл тек сіз үшін арнайы құрылған <em>кездейсоқ</em> құпия сөз.

en: <strong>ALERT: You are logged out!</strong> Could not save draft. <a href="%s" target="_blank">Please log in again.</a>
kk: <strong>ДАБЫЛ: Сіз шықтыңыз!</strong> Жобажазбаны сақтау мүмкін емес. <a href="%s" target="_blank">Қайта кіріңіз.</a>

en: <strong>Advice:</strong> think very carefully about your site crashing if you are live-editing the theme currently in use.
kk: <strong>Кеңес:</strong> егер ағымда пайдаланудағы тақырыпты жұмыс барысында өңдесеңіз, сайтыңыздың істен шығу туралы өте абайлап ойластырыңыз.

en: <strong>Description</strong> - The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
kk: <strong>Сипаттама</strong> - Сипаттама әдепкі жағдайда көзге түспейді, бірақ кейбір тақырыптарда көрсетілуі мүмкін.

en: <strong>Discussion</strong> - You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
kk: <strong>Талқылау</strong> - Пікірлер мен үнқосуларды қосу/ажырату мүмкіндігіңіз бар. Егер мұнда жазба туралы пікірлер болса, бұларды қарауыңыз және модерация істеуіңіз мүмкін.

en: <strong>ERROR</strong>: %s
kk: <strong>ҚАТЕ</strong>: %s

en: <strong>ERROR</strong>: Passwords may not contain the character "\".
kk: <strong>ҚАТЕ</strong>: Құпия сөздерде "\" таңбасы болуы мүмкін емес.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter an e-mail address.
kk: <strong>ҚАТЕ</strong>: Э-пошта мекенжайын енгізіңіз.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter the same password in the two password fields.
kk: <strong>ҚАТЕ</strong>: Құпия сөзді бірдей екі өрісте енгізіңіз.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your password twice.
kk: <strong>ҚАТЕ</strong>: Құпия сөзіңізді екі мәрте енгізіңіз.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your password.
kk: <strong>ҚАТЕ</strong>: Құпия сөзіңізді енгізіңіз.

en: <strong>ERROR</strong>: You entered your new password only once.
kk: <strong>ҚАТЕ</strong>: Жаңа құпия сөзіңізді тек бір рет енгіздіңіз.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
kk: <strong>Дайын сурет</strong> - Бұл суретті кірістірмей жазбаңызбен байланыстыру рұқсат етеді. Бұл әдетте пайдалы тек егер тақырыбыңыз дайын суретті басты беттегі жазба нобайы ретінде, өзгертпелі бас тақырыпта ж.т.б. пайдалануын істесе.

en: <strong>Important:</strong> before updating, please <a href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">back up your database and files</a>. For help with updates, visit the <a href="http://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">Updating WordPress</a> Codex page.
kk: <strong>Маңызды:</strong> жаңарту алдынан, <a href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">дерекқорыңыздың және файлдарыңыздың сақтық көшірмелеуін</a> істеңіз. Жаңарту жөнінде көмек алу үшін, <a href="http://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">WordPress жаңартуы</a> туралы Кодекс бетіне барыңыз.

en: <strong>Incoming Links</strong> - Shows links to your site found by Google Blog Search.
kk: <strong>Кіресін сілтемелер</strong> - Сайтыңызда Google Блогтар іздеу арқылы табылған сілтемелерді бейнелейді.

en: <strong>Name</strong> - The name is how it appears on your site.
kk: <strong>Атау</strong> - Бұл атау сайтыңызда қалай көрсетілетінін білдіреді.

en: <strong>Note:</strong><br />Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the category <strong>%s</strong>.
kk: <strong>Ескерім:</strong><br />Санатты жою сол санаттағы жазбаларды жоймайды. Мұның орнына, тек жойылған санатқа тағайындалған жазбалар <strong>%s</strong> санатына орнатылады.

en: <strong>Order</strong> - Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
kk: <strong>Реті</strong> - Әдетте беттер әліпби бойынша реттеледі, дегенмен бұл өріске сан енгізіп (1 - бірінші үшін, ж.т.б.) өз ретін таңдауыңызға болады.

en: <strong>Parent</strong> - You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
kk: <strong>Тектік</strong> - Беттерді сатылы құрымдарда ұйымдаструыңыз мүмкін. Мысал үшін, &#171;Өзім туралы&#187; беті болса, соған тәуелді &#171;Ғұмырнама&#187; және &#171;Үй жануарлары&#187; беттері болуы мүмкін. Мұнда беттердін бірі біріне салынуының қаншалықты деңгейлері болуына еш шек жоқ.

en: <strong>Please Note:</strong> Any customizations you have made to theme files will be lost. Please consider using <a href="%s">child themes</a> for modifications.
kk: <strong>Ескерту:</strong>Тақырып файлдарына жасалған қайсыбір теңшеулеріңіз жоғалады. Өзгертулер жасау үшін <a href="%s">еншілес тақырыптарды</a> пайдаланыңыз.

en: <strong>Plugins</strong> - Features the most popular, newest, and recently updated plugins from the WordPress.org Plugin Directory.
kk: <strong>Қондырмалар</strong> - WordPress.org Қондырма тізімдемесіндегі ең танымал, ең жаңа және жуырда жаңартылған қондырмаларды ерекшелейді.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
kk: <strong>Жариялау</strong> - Жариялау ұясында жазбаңыз жариялану шарттарын орнатуыңыз мүмкін. Күйі, Көзге көрерлігі және Жариялау (дереу) көбірек параметрлерін айқындап ашу үшін Өңдеу сілтемесін нұқыңыз. Көрерлік ішінде мына параметрлер бар: жазбаны құпия сөзбен қорғау үшін, не мұны блогыңыздың жоғары жағында тұрлаусыз уақытқа тұруын (жапсырма) істеу  үшін. Жариялау (дереу)  күні мен уақытының келер не өткен шағын орнатуына рұқсат етеді, жазбаны келешекте жариялауын іс кестеде жоспарлауыңыз не жазбаны бұрыңғы күнмен белгілеуіңіз мүмкін.

en: <strong>QuickPress</strong> - Allows you to create a new post and either publish it or save it as a draft.
kk: <strong>Жылдам бастыру</strong> - Жаңа жазба жасауыңызға рұқсат етеді де, не мұны жариялау үшін, немесе жобажазба ретінде сақтау үшін мүмкіндіктерін береді.

en: <strong>Recent Comments</strong> - Shows the most recent comments on your posts (configurable, up to 30) and allows you to moderate them.
kk: <strong>Соңғы пікірлер</strong> - Жазбаларыңыз туралы ең соңғы пікрлерді (теңшеуілі, 30 дейін) бейнелейді және оларға модерация істеу үшін рұқсат етеді.

en: <strong>Recent Drafts</strong> - Displays links to the 5 most recent draft posts you&#8217;ve started.
kk: <strong>Соңғы жобажазбалар</strong> - Сіз бастаған ең соңғы 5 жобажазба үшін сілтемелер бейнелейді.

en: <strong>Right Now</strong> - Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
kk: <strong>Тура қазір</strong> - Сайтыңыздың мазмұн жиындығын бейнелейді және қандай тақырып пен WordPress нобайы пайдалануыңызда екенін анықтайды.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> - Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
kk: <strong>Қайтарма бағдарлар жіберу</strong> - Қайтарма бағдарлар мұра блог жүйелері үшін соған сілтеме жасағаныңызды хабарландыру тәсілі. Қайтарма бағдарларды қайда жіберетін URL-мекенжайларын енгізіңіз. Егер сілтемені басқа WordPress сайттарына жасасаңыз, бұлар қайтарма үнқосуларды пайдаланып өздігінен хабарландырылады, сонда бұл өрісті толтыру керегі жоқ.

en: <strong>Slug</strong> - The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
kk: <strong>Мөртабан</strong> - &#171;Мөртабан&#187; атаудың түсінікті URL нұсқасы. Бұл әдетте бәрі кіші әрпімен келеді де құрамында тек латын (ағылшын) әрптері, сандар және сызықшалар болады.

en: <strong>Template</strong> - Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
kk: <strong>Үлгі</strong> - Кейбір тақырыптар қосымша үлгілерді игереді. Бұл үлгілерді қосымша мүмкіндіктерін не арнайы орналасуларын игеретін белгілі беттер үшін пайдалануңыз мүмкін. Егер солай болса, бұларды ашылмалы мәзірден көруіңіз мүмкін.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
kk: <strong>Аталым</strong> - Жазбаңыздың аталымын енгізіңіз. Aталым енгізілгеннен соң, төменнен тұрақты сілтемені көресіз, мұны кейін өңдеу мүмкіндігіңіз бар.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WordPress.
kk: <strong>Ескерту:</strong> Бұл қондырма сіздегі WordPress нобайымен <strong>сыйысымды ретінде белгіленбеді</strong>.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
kk: <strong>Ескерту:</strong> Бұл қондырма сіздегі WordPress ағымдық нобайымен <strong>тексерілмеді</strong>.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
kk: <strong>Ескерту:</strong> мына беттер дәл осындай болмауы жөн!

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
kk: <a href="%s">Орнықты бет</a> (төменде бөлектеңіз)

en: A comment is held for moderation
kk: Пікір модерация үшін ұсталған

en: A password will be automatically generated for you if you leave this blank.
kk: Егер мұны бос қалдырсаңыз, құпия сөзіңіз өздігінен құрылмақ.

en: A yellow row means the comment is waiting for you to moderate it.
kk: Сары жол пікір модерация істеуіңізді күтуде мағынасын береді.

en: About Yourself
kk: Өзі туралы

en: About the user
kk: Пайдаланушы туралы

en: Activate &#8220;%s&#8221;
kk: &#171;%s&#187; белсендіру

en: Activate Plugin
kk: Қондырманы белсендіру

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
kk: Қондырманы белсендіру және Әкелім басқарушысын жегу

en: Activate importer
kk: Әкелім басқарушысын белсендіру

en: Activate this plugin
kk: Бұл қондырманы белсендіру

en: Activate this plugin for all sites in this network
kk: Бұл желідегі сайт бәріне бұл қондырманы белсендіру

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Белсенді <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Белсенді <span class="count">(%s)</span>

en: Add Custom Field
kk: Қосымша өрісті үстеу

en: Add Existing User
kk: Бар тіркелгіні үстеу

en: Add New Custom Field:
kk: Жаңа қосымша өрісті үстеу:

en: Add New Link
kk: Жаңа сілтеме үстеу

en: Add New Menu
kk: Жаңа мәзір үстеу

en: Add New User
kk: Жаңа тіркелгіні үстеу

en: Add from URL
kk: URL көзін үстеу

en: Add media files from your computer
kk: Тасушы файлдарын компьютеріңізден үстеу

en: Add menu
kk: Мәзір үстеу

en: Add the user without sending them a confirmation email.
kk: Растау Э-поштасын жіберусіз пайдаланушыны үстеу.

en: Add to Menu
kk: Мәзірге үстеу

en: Additional Capabilities
kk: Қосымша қабілеттер

en: Admin Color Scheme
kk: Басқару бөлімінің түстері схемасы

en: Administrators have access to all the administration features.
kk: Әкімшілер баскару мүмкіндіктердін бәріне қатынауын игереді.

en: Advanced caching plugin.
kk: Қосымша бүркемелеу қондырмасы.

en: After typing in your edits, click Update File.
kk: Түзетулеріңізді тергеннен кейін, Файлды жаңарту түймешігін нұқыңыз.

en: After you have added your items, drag and drop to put them in the order you want. You can also click each item to reveal additional configuration options.
kk: Элементтеріңізді үстегеннен соң, қалаған ретінде қою үшін бұларды орнына апарып тастаңыз. Сонымен қатар қосымша теңшелімдік параметрлерін ашу үшін әр элементті нұқуыңыз мүмкін.

en: All Settings
kk: Параметр бәрі

en: All Tabs:
kk: Қойынша бәрі:

en: All Types
kk: Түр бәрі

en: All content
kk: Мазмұн бәрі

en: All image sizes
kk: Сурет өлшемінің бәрі

en: All sizes except thumbnail
kk: Нобайдан басқа өлшем бәрі

en: All updates have been completed.
kk: Жаңарту бәрі аяқталды.

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Allow <a href="%s" target="_blank">trackbacks and pingbacks</a> on this page.
kk: Бұл бетте <a href="%s" target="_blank">қайтарма бағдарлар мен үнқосулар</a> үшін рұқсат ету.

en: Allow Comments
kk: Пікірлерге рұқсат ету

en: Allow Pings
kk: Үнқосуларға рұқсат ету

en: Allow comments.
kk: Пікір қалдыруға рұқсат ету.

en: Already pinged:
kk: Әлдеқашан үнқосылған:

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
kk: Сурет үшін баламалы мәтін, мыс. &#171;Мона Лиза&#187;

en: Always use https when visiting the admin
kk: Басқару бөліміне барғанда әрқашан https пайдалану.

en: An administrator must always approve the comment
kk: Әкімші әрқашан пікірді мақұлдау жөн

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
kk: Өздігінен WordPress жаңарту сәтті аяқталмады - <a href="%s">жәңартуды қазір қайталаңыз</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
kk: WordPress өз жаңарту аяқталуы сәтсіз бітті! Сайт әкімшісіне хабарландырыңыз.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
kk: Қате орын алды. Бұл бетті қайта жүктеңіз де әрекетті қайталаңыз.

en: An error occurred while updating %1$s: <strong>%2$s</strong>.
kk: Жаңартылу кезінде қате орын алды %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: An updated version of WordPress is available.
kk: Жаңартылған WordPress нобайы қатынаулы.

en: Any edits to files from this screen will be reflected on all sites in the network.
kk: Бұл экрандағы файлдарға істелген қайсыбір өңдемелер желідегі сайт бәріне шағылысады.

en: Anyone can register
kk: Әркім тіркелуі мүмкін

en: Anyone posts a comment
kk: Біреу пікірін орналастырғанда

en: Appearance
kk: Көрініс

en: Application Attachment Template
kk: Қолданба тіркеме үлгісі

en: Apply Filters
kk: Сүзгілерді қолдану

en: Apply changes to:
kk: Өзгерістерді қайсыған қолдану:

en: Approve
kk: Мақұлдау

en: Approve Comment
kk: Пікірді мақұлдау

en: Approve this comment
kk: Бұл пікірді мақұлдау

en: Approved | Approved
kk[0]: Мақұлданған
kk[1]: Мақұлданған

en: Are you sure you wish to delete these files and data?
kk: Мына файлдар мен деректерді жоюыңызды қалағанына нақтылысыз ба?

en: Are you sure you wish to delete these files?
kk: Мына файлдарды жоюыңызды қалағанына нақтылысыз ба?

en: Ascending
kk: Артуы бойынша

en: Aside from the default theme included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
kk: WordPress орнатымыныңызға кіргізілген әдепкі тақырыптан бөлек, тақырыптар үшінші жақтағылар арқылы құрастырылады және жасақталады.

en: Aspect ratio:
kk: Пішімдік арақатынасы:

en: Attach
kk: Файлды тіркеу

en: Attach to a post
kk: Жазбаға тіркеу

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Attachment Template
kk: Тіркеме үлгісі

en: Audio Attachment Template
kk: Дыбыс тіркеме үлгісі

en: Authentication Keys
kk: Түпнұсқалық растама кілттері

en: Author Template
kk: Туындыгер үлгісі

en: Author:
kk: Туындыгері:

en: Authors:
kk: Туындыгерлері:

en: Auto Draft
kk: Өз жобажазба

en: Automatically add new top-level pages
kk: Жоғарғы деңгейдегі жаңа беттерді өз үстеу

en: Automatically close comments on articles older than %s days
kk: %s күннен ескілеу мақалалар туралы пікірлер қалдыруды өздігінен жабу.

en: Available Themes
kk: Қатынаулы тақырыптар

en: Available Widgets
kk: Қатынаулы уиджеттер

en: Avatar Display
kk: Аватар бейнеленуі

en: Avatars
kk: Аватарлар

en: Average Rating
kk: Орташа рейтингі

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
kk: Өңдік жаңартылды. Көрінісі үшін <a href="%s">сайт бетіне барыңыз</a>.

en: Before a comment appears
kk: Пікір жариялау алдында

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
kk: Әкелім файлын кері қотару мүмкін болуыңыздың алдында, келесі қатені жөндеуіңіз керек:

en: Begin by choosing a theme to edit from the dropdown menu and clicking Select. A list then appears of all the template files. Clicking once on any file name causes the file to appear in the large Editor box.
kk: Ашылмалы мәзірден өңделетін тақырыпты таңдап және Таңдау түймешігін нұқып бастаңыз. Тақырып файлы бәрі бар тізім шыға келеді. Қайсыбір файл атын нұқуымен, сол файл кең Өңдегіш ұясында шыға келеді.

en: Biographical Info
kk: Өмірбаяндық мәліметтері

en: Blank
kk: Бос

en: Blog pages show at most
kk: Блог беттерінде бейнеленетін ең көбі

en: Blogroll
kk: Блог-таспа

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
kk: Пікірлерді әр бетте %1$s үстіңгі деңгейлі пікірі бар және әдепкі бейнелетін %2$s беті бар беттерге ажырату.

en: Bring back this update
kk: Бұл жаңартуды қайтарып беру

en: Broken Themes
kk: Бұзылған тақырыптар

en: Browsing <strong>%s</strong> (active)
kk: <strong>%s</strong> (белсенді) шолу

en: Browsing <strong>%s</strong> (inactive)
kk: <strong>%s</strong> (доғарылған) шолу

en: Bulk Actions
kk: Топтық әрекеттер

en: Bulk Edit
kk: Топтық өңдеу

en: By default WordPress uses web <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s which have question marks and lots of numbers in them, however WordPress offers you the ability to create a custom URL structure for your permalinks and archives. This can improve the aesthetics, usability, and forward-compatibility of your links. A <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">number of tags are available</a>, and here are some examples to get you started.
kk: Әдепкіде WordPress ғаламторда сұрақ белгілері және бірнеше сандары бар <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>-мекенжайларын пайдаланады, дегенмен WordPress тұрақты сілтемелеріңіз бен мұрағатыңыз үшін URL-мекенжайының арнайы құрылымын жасау мүмкіндігін ұсынады. Бұл сілтемелеріңіздің әсемдігін, ыңғайлығын және ілгері сыйысымдылығын арттыру мүмкін. <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">Бірнеше кілтсөзге қол жетімді</a> болады, және бастауыңыз үшін мұнда кейбір мысалдар келтірілген.

en: CSS Classes
kk: CSS таптары

en: CSS Classes (optional)
kk: CSS таптары (міндетті емес)

en: Cannot load %s.
kk: %s қотарылмады.

en: Cannot load image metadata.
kk: Сурет метадеректерінің жүктелуі мүмкін емес.

en: Cannot save image metadata.
kk: Сурет метадеректерінің сақталуы мүмкін емес.

en: Categories and Tags Converter
kk: Санаттар мен кілтсөздер түрлендіргіші

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
kk: <a href="%s">Санатты кілтсөзге түрлендіргішін</a> пайдаланып, санаттарды кілтсөздерге іріктемелі түрлендіренуі мүмкін.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
kk: Кілтсөздерге қарағанда санаттар сатылы құрымды игеруі мүмкін. Мысалы Күйлер санаты болса, соның ішінде Төкпе және Шертпе үшін еншілес санаттар болуы мүмкін. Толығымен қалауыңыз бойынша.

en: Categories:
kk: Санаттары:

en: Category | Categories
kk[0]: санат
kk[1]: санат

en: Category Template
kk: Санат үлгісі

en: Category base
kk: Санат негізі

en: Change
kk: Өзгерту

en: Change Permalinks
kk: Тұрақты сілтемені өзгерту

en: Change role to&hellip;
kk: Рөлін өзгерту&hellip;

en: Changes saved.
kk: Өзгерстір сақталды.

en: Changing to %s
kk: %s қалтасына өзгерту

en: Check Again
kk: Қайта тексеру

en: Choose a city in the same timezone as you.
kk: Бірдей уақыт белдеуіндегі қаланы таңдаңыз.

en: Choose a file from your computer:
kk: Компьютеріңізден файл таңдау:

en: Choose a plugin to edit from the menu in the upper right and click the Select button. Click once on any file name to load it in the editor, and make your changes. Don&#8217;t forget to save your changes (Update File) when you&#8217;re finished.
kk: Өңделетін қондырманы жоғарғы оң жақтағы мәзірден таңдаңыз және Таңдау түймешігін нұқыңыз. Өңдегішке жүктеу үшін қайсыбір файл атына бір мәрте нұқыңыз, және өзгерістеріңізді істеңіз. Аяқтағаныңызда өзгерістеріңізді сақтауын (Файлды жаңарту) ұмытпаңыз.

en: Choose an image from your computer:
kk: Компьютеріңізден сурет таңдау:

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
kk: Бас тақырып ретінде пайдалануын қалаған суреттің бөлігін таңдаңыз.

en: Choose the target frame for your link.
kk: Сілтемеңіздің мақсаттық жақтауын таңдаңыз.

en: Choose what to export
kk: Әкетім үшін таңдаңыз

en: Clear List
kk: Тізімді тазалау

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
kk: Қаңтарылған мәзір элементтерін ашық ету үшін Мәзірді сақтау түймешігін нұқыңыз.

en: Click to edit this part of the permalink
kk: Тұрақты сілтеменің бұл бөлігін өңдеу ұшін нұқыңыз.

en: Click to insert.
kk: Кірістіру үшін нұқыңыз.

en: Click to toggle
kk: Ажыратып-қосу үшін нұқыңыз

en: Close Window
kk: Терезені жабу

en: Close filters
kk: Сүзгілерді жабу

en: Comment | Comments
kk[0]: пікір
kk[1]: пікір

en: Comment %d does not exist
kk:  %d пікір жоқ

en: Comment Blacklist
kk: Пікірлердің Қара тізімі

en: Comment Moderation
kk: Пікір модерациясы

en: Comment author must fill out name and e-mail
kk: Пікір туындыгері атын және Э-поштасын толтыруы жөн.

en: Comment author must have a previously approved comment
kk: Пікір туындыгері өткенде мақұлданған пікірді игеруі жөн

en: Comment by %s marked as spam.
kk: %s пікірі қалаусыз ретінде белгіленді.

en: Comment by %s moved to the trash.
kk: %s пікірі Себетке жылжытылды.

en: Comments %s
kk: Пікірлер %s

en: Comments Template
kk: Пікірлер үлгісі

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
kk: &#171;%s&#187; туралы пікірлер

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
kk: Пікірлер әр бет үстінде %s пікір болып бейнеленуі жөн

en: Compare Revisions of &#8220;%1$s&#8221;
kk: &#171;%1$s&#187; түзетулерін сәйкестіру

en: Compatibility with WordPress %1$s: %2$d%% (%3$d "works" votes out of %4$d total)
kk: WordPress %1$s үшін сыйысымдылығы: %2$d%% (%3$d дауыс бойынша"істейді", не бары %4$d ішінен)

en: Compatibility with WordPress %1$s: 100%% (according to its author)
kk: WordPress %1$s үшін сыйысымдылығы: 100%% (туындыгері мәліметіне қарағанда)

en: Compatibility with WordPress %1$s: Unknown
kk: WordPress %1$s үшін сыйысымдылығы: Белгісіз

en: Compatible up to:
kk: Шеткі сыйысымдығы:

en: Configure
kk: Теңшеу

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
kk: Мұны теңшеу міндетті емес. Әдепкіснде бұл бос қалады.

en: Confirm Removal
kk: Аластауды құптау

en: Connection Information
kk: Қосылым мәліметі

en: Connection Type
kk: Қосылым түрі

en: Contact Info
kk: Іс байланыс мәліметтері

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
kk: Қатысушылар өзінің жазбаларын жазуы және реттеуі мүмкін, бірақ жазбаларды жарияламайды не тасушы файлдарын кері қотармайды.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
kk: <code>:-)</code> and <code>:-P</code> сияқты көңіл-күй белгішелерін экранда кескінге түрлендіру

en: Could not access filesystem.
kk: Файл жүйесіне қатынау мүмкін емес.

en: Could not copy file.
kk: Файл көшірілмеді.

en: Could not copy files.
kk: Файлдарды көшіру мүмкін емес.

en: Could not create Temporary file.
kk: Уақытша файл жасауы мүмкін емес.

en: Could not create directory.
kk: Тізімдеме жасалмады.

en: Could not extract file from archive.
kk: Мурағаттан файлды шығару мүмкін емес.

en: Could not fully remove the plugin(s) %s.
kk: Қондырма(лар) толық аласталмады %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
kk: Тақырып толық аласталмады %s.

en: Could not insert link into the database
kk: Дерекқорға сілтеме кірістіру мүмкін емес

en: Could not remove the old plugin.
kk: Ескі қондырманы аластау мүмкін емес.

en: Could not remove the old theme.
kk: Ескі тақырыпты аластау мүмкін емес.

en: Could not retrieve file from archive.
kk: Файл мұрағаттан шығарып алынуы мүмкін емес.

en: Could not update link in the database
kk: Дерекқордағы сілтемені жаңарту мүмкін емес

en: Create Menu
kk: Мәзірді жасау

en: Create a New Site
kk: Жаңа сайт жасау

en: Create a New User
kk: Жаңа тіркелгі жасау

en: Create a brand new user and add it to this site.
kk: Пайдаланушының жап-жаңа тіркелгісін жасау да бұл сайтқа үстеу.

en: Crop
kk: Қию

en: Crop Aspect Ratio
kk: Пішімдік арақатынасын қию

en: Crop Header Image
kk: Бас тақырып суретін қию

en: Crop Selection
kk: Бөлектелгенді қию

en: Crop and Publish
kk: Қию және жариялау

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
kk: Нобайды дәл өлшемдеріне қию (қалыпты жағдайда нобайлар қатысты шамада)

en: Current Theme
kk: Ағымдық тақырып

en: Current page
kk: Ағымдық бет

en: Current theme preview
kk: Ағымдық тақырып қарау

en: Current thumbnail
kk: Ағымдық нобай

en: Custom Background
kk: Өзгертпелі өң

en: Custom Colors
kk: Арнайы түстер

en: Custom Fields
kk: Қосымша өрістер

en: Custom Header
kk: Өзг. бас тақырып

en: Custom Links
kk: Қосымша сілтемелер

en: Custom Structure
kk: Арнайы құрылымы

en: Custom database class.
kk: Дерекқордың өзгертпелі табы.

en: Custom database error message.
kk: Дерекқор қатесінің өзгертпелі хабары.

en: Custom field deleted.
kk: Қосымша өріс жойылды.

en: Custom field updated.
kk: Қосымша өріс жаңартылды.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">use in your theme</a>.
kk: Қосымша өрістер сыртқы метадерктерді жазбаға үстеу үшін пайдалануы мүмкін, мұны <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">өз тақырыбыңызда пайдалану</a> мүмкіндігіңіз бар.

en: Custom install script.
kk: Орнатудың өзгертпелі сценарийі.

en: Custom maintenance message.
kk: Қызмет көрсетуде туралы өзгертпелі хабары.

en: Custom site deleted message.
kk: Сайт жойылған туралы өзгертпелі хабары.

en: Custom site inactive message.
kk: Сайт белсенді емес туралы өзгертпелі хабары.

en: Custom site suspended message.
kk: Сайт аялданған туралы өзгертпелі хабары.

en: Custom:
kk: Өзгертпелі:

en: Dark
kk: Күңгірттеу

en: Database Update Required
kk: Дерекқор жаңарту міндетті

en: Date
kk: Күні

en: Date range:
kk: Күн ауқымы:

en: Date/Time
kk: Күні/Уақыты

en: Day and name
kk: Күні мен атауы

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
kk: Жазғы уақыт басталу кезі: <code>%s</code>.

en: Deactivate this plugin
kk: Бұл қондырманы доғару

en: Default Avatar
kk: Әдепкі аватар

en: Default Images
kk: Әдепкі суреттер

en: Default Link Category
kk: Сілтеменің әдепкі санаты

en: Default Mail Category
kk: Э-поштаның әдепкі санаты

en: Default Post Category
kk: Жазбаның әдепкі санаты

en: Default Post Format
kk: Жазбаның әдепкі пішімі

en: Default Template
kk: Әдепкі үлгі

en: Default article settings
kk: Мақаланың әдепкі параметрлері

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
kk: sanattalmaghan

en: Default is <code>wp-content/uploads</code>
kk: Әдепкі орны <code>wp-content/uploads</code>

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
kk: saelem-aelem

en: Delete Menu
kk: Мәзірді аластау

en: Delete Plugin | Delete Plugins
kk[0]: Қондырманы жою
kk[1]: Қондырмаларды жою

en: Delete Users
kk: Тіркелгілерді аластау

en: Delete this item permanently
kk: Бұл элементті тұрақты жою

en: Delete this plugin
kk: Бұл қондырманы жою

en: Descending
kk: Кемуі бойынша

en: Destination folder already exists.
kk: Тағайындалған қалта әлдеқашан бар.

en: Details
kk: Егжей-тегжейі

en: Dimensions:
kk: Өлшемділіктері:

en: Disable accessibility mode
kk: Қол жетімділік режімін ажырату

en: Disable the visual editor when writing
kk: Жазған кезде көрнекі өңдегішті өшіру

en: Disabling Maintenance mode&#8230;
kk: Қызмет көрсету режімі өшірілуде&#8230;

en: Discard any changes and restore the original image.
kk: Қайсыбір өзгерістерді қабылдамау және бастапқы суретті қалпына келтіру.

en: Discussion
kk: Талқылаулар

en: Discussion Settings
kk: Талқылаулар параметрлері

en: Display Options
kk: Бейнелеу параметрлері

en: Display name publicly as
kk: Ашық бейнеленетін аты

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
kk: Бейнелеуде %s&#8211;%s (%s ішінен)

en: Do not allow
kk: Рұқсат етпеу

en: Documentation:
kk: Құжаттамасы:

en: Don&#8217;t forget to click on the Save Changes button when you are finished.
kk: Аяқтағаныңызда Өзгерістерді сақтау түймешігіне нұқуды умытпаңыз.

en: Double-check your email address before continuing.
kk: Жалғастыру алдынан Э-пошта мекенжайларын екі мәрте тексеріңіз.

en: Download %s
kk: %s қотару

en: Download Export File
kk: Әкетім файлын қотару

en: Download failed.
kk: Қотару сәтсіз аяқталды.

en: Download nightly build
kk: Түнгі құрастырымды қотару

en: Downloaded:
kk: Қотарылғаны:

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
kk: Орнату бумасы <span class="code">%s</span> қотарылуда&#8230;

en: Downloading update from <span class="code">%s</span>&#8230;
kk: <span class="code">%s</span> көзінен жанарту қотарылуда&#8230;

en: Draft saved at %s.
kk: Жобажазба сақталған кезі %s.

en: Draft saved. <a href="%s">Preview post</a> | <a href="%s">Edit post</a>
kk: Жобажазба сақталды. <a href="%s">Жазбаны қарау</a> | <a href="%s">Жазбаны өңдеу</a>

en: Drag widgets from here to a sidebar on the right to activate them. Drag widgets back here to deactivate them and delete their settings.
kk: Уиджеттерді белсендіру үшін мыннан оң жақтағы бүйірлік тақтаға әкетіңіз. Уиджеттерді доғару үшін және параметрлерін жою үшін кері апарыіыз.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
kk: Уиджеттерді аластау үшін, бірақ параметрлерін сақтап, бүйірлік тақтадан мұнда апарыңыз.

en: Drag-and-drop the following link to your bookmarks bar or right click it and add it to your favorites for a posting shortcut.
kk: Келесі сілтемені шолғышыңыздың Таңдаулылар жолағына (Бетбелгілер панеліне) апарып тастаңыз немесе соны оң жақ нұқуымен орналастыру таңбашасын жасау үшін Таңдаулыларға (Бетбелгілерге) үстеңіз.

en: Drop-ins <span class="count">(%s)</span> | Drop-ins <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Ендірме <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Ендірме <span class="count">(%s)</span>

en: E-mail (%s):
kk: Э-пошта (%s):

en: E-mail me whenever
kk: Әрқашан маған Э-пошта жіберілсін

en: E-mail or Username
kk: Э-поштасы не кіру аты

en: E-mail:
kk: Э-поштасы:

en: ERROR:
kk: ҚАТЕ:

en: Edit &#8220;%s&#8221;
kk: &#171;%s&#187; өңдеу

en: Edit Comment
kk: Пікірді өңдеу

en: Edit Menu Item
kk: Мәзір элементін өңдеу

en: Edit Plugins
kk: Қондырмаларды өңдеу

en: Edit Themes
kk: Тақырыпты өңдеу

en: Edit User
kk: Тіркелгіні өңдеу

en: Edit this item
kk: Бұл элементті өңдеу

en: Edit this item inline
kk: Бұл элементті ішкі өңдеу

en: Editing <strong>%s</strong> (active)
kk: Өңделуде: <strong>%s</strong> (белсенді)

en: Editing <strong>%s</strong> (inactive)
kk: Өңделуде: <strong>%s</strong> (доғарылған)

en: Editor Style
kk: Өңдегіш мәнері

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
kk: Өңдеушілер жазбаларды жариялауы, жазбаларды реттеуі мүмкін сонымен қатар басқа адамдардың жажбаларын реттейді ж.т.б.

en: Embed Code
kk: Ендіру коды

en: Embed a Video
kk: Бейне ендіру

en: Embeds
kk: Ендірулер

en: Empty Spam
kk: Қалаусызды босату

en: Empty Title filled from filename.
kk: Бос аталым файл атынан толтырылды.

en: Empty Trash
kk: Себетті босату

en: Empty archive.
kk: Бос мұрағат.

en: Enable accessibility mode
kk: Қатынасу жеңілдігін қосу

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
kk: Пікірлер модерациясын істеу үшін перне тіркесімдерін қосу.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
kk: Тізбектелген (салынған) пікірлерге %s тереңдік деңгейін қосу.

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
kk: Экран параметрлері арқылы Қатынасу жеңілдігін қосқанда, апарып тастау тәсілінің орнына Үстеу мен Өңдеу түймешіктерін пайдалануыңыз мүмкін.

en: Enabling Maintenance mode&#8230;
kk: Қызмет көрсету режімі қосылуда&#8230;

en: Encoding for pages and feeds
kk: Беттер мен арналар кодтауы

en: End Date
kk: Аяқтау күні:

en: Enter menu name here
kk: Мәзір атауын мұнда енгізіңіз

en: Enter new
kk: Жаңаны енгізу

en: Enter the address here if you want your site homepage <a href="http://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">to be different from the directory</a> you installed WordPress.
kk: Егер сайтыңыздың басты беті WordPress орнатылған <a href="http://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">тізімдемесінен басқа болуын</a> қаласаңыз, мұнда мекенжайын енгізіңіз.

en: Enter the location on the server where the keys are located. If a passphrase is needed, enter that in the password field above.
kk: Кілттердің қай серверде орналасқанын енгізіңіз. Егер құпия сөйлем қажет болса, мұны жоғарыдағы құпия сөз өрісіне енгізіңіз.

en: Error in deleting.
kk: Жою кезіндегі қате.

en: Error in deleting...
kk: Жойылудағы қате...

en: Error in displaying the widget settings form.
kk: Уиджет параметрлері пішінін бейнелеудегі қате.

en: Error in moving to Trash.
kk: Себетке жылжыту қатесі.

en: Error in moving to trash...
kk: Себетке жылжыту қатесі...

en: Error in restoring from Trash.
kk: Себеттен қалпына келтіру қатесі.

en: Error in restoring from trash...
kk: Себеттен шығару қатесі...

en: Error saving media attachment.
kk: Тасушы тіркемесін сақтаудағы қате.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
kk: Шәкілі өзгертілген суретті сақтау кезіндегі қате. Бетті қайта кеі көрыңыз да әрекетті қайталаңыз.

en: Error while saving.
kk: Сақтау кезіндегі қате.

en: Example: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; don&#8217;t forget the <code>http://</code>
kk: Мысал: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; алдынан <code>http://</code> енгізуді ұмытпаңыз

en: Example: Nifty blogging software
kk: Мысал: Мәнерлі блогтау жасақтамасы

en: Excerpt View
kk: Үзінді көрсету

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="http://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">Learn more about manual excerpts.</a>
kk: Үзінділер тақырыбыңызда пайдалануы мүмкін мазмұныңыздың қалау бойынша қолмен жасалған тұжырымдары. <a href="http://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">Қолмен үзінділер жасау туралы көбірек үйреніңіз.</a>

en: Executed before Multisite is loaded.
kk: Multisite жүктелуінің алдынан жегіледі.

en: Export
kk: Әкетім

en: External object cache.
kk: Сыртқы нысан бүркемесі.

en: F j, Y
kk: Y ж. F j

en: F j, Y g:i a
kk: Y ж. F j  G:i T

en: FTP Password
kk: FTP құпия сөзі

en: FTP Username
kk: FTP пайдаланушы аты

en: FTP hostname is required
kk: FTP хост аты міндетті

en: FTP password is required
kk: FTP құпия сөз міндетті

en: FTP username is required
kk: FTP кіру аты міндетті

en: FTP/SSH Password
kk: FTP/SSH құпия сөзі

en: FTP/SSH Username
kk: FTP/SSH пайдаланушы аты

en: FYI
kk: Мәліметтері

en: Failed to connect to FTP Server %1$s:%2$s
kk: FTP сереверіне қосылым сәтсіз аяқталды %1$s:%2$s

en: Failed to connect to SSH2 Server %1$s:%2$s
kk: SSH2 серверіне қосылым сәтсіз аяқталды %1$s:%2$s

en: Failed to write file to disk.
kk: Файлды дискіге жазу сәтсіз аяқталды.

en: Feature Filter
kk: Мүмкіндік сүзгісі

en: Featured Image
kk: Дайын сурет

en: Features
kk: Мүмкіндіктері

en: File URL
kk: Файл URL-мекенжайы

en: File edited successfully.
kk: Файл сәтті өңделінді.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
kk: Файл бос. Көбірек мәнді бірдеңені кері қотарыңыз.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
kk: Файл бос. Көбірек мәнді бірдеңені кері қотарыңыз. Бұл қате үшін тағы да себебі болатыны: php.ini теңшелімінде кері қотару өшірілген, не php.ini теңшелімінде post_max_size анықталған мәні upload_max_filesize мәнінен кішілеу.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini.
kk: Файл бос. Көбірек мәнді бірдеңені кері қотарыңыз. Бұл қате үшін тағы да себебі болатыны: php.ini теңшелімінде кері қотару өшірілген.

en: File name:
kk: Файл аты:

en: File type:
kk: Файл түрі;

en: File upload stopped by extension.
kk: Файлдың кері қотарылуы кеңейтім бола тоқтатылды.

en: Files of this type are not editable.
kk: Бұл түрі бар файлдар өңделмейді.

en: Filesystem error.
kk: Файл жүйесінің қатесі.

en: Filter
kk: Сүзу

en: Filter &#187;
kk: Сүзу &#187;

en: Find Posts or Pages
kk: Жазбаларды не беттерді табу

en: Find Themes
kk: Тақырыпты табу

en: First Name
kk: Есімі

en: Fixed Width
kk: Бекітілген ені

en: Flexible Width
kk: Серпінді ені

en: Flip horizontally
kk: Көлденең аудару

en: Flip vertically
kk: Тігінен аудару

en: Footer
kk: Төле

en: For PHP files, you can use the Documentation dropdown to select from functions recognized in that file. Lookup takes you to a web page with reference material about that particular function.
kk: PHP файлдары үшін: бұл файлда танылатын жетелер арасынан таңдау үшін Құжаттамасы ашылмалы тізімін пайдалануыңыз мүмкін.

en: For each article in a feed, show
kk: Веб-арнадағы әр мақала үшін түсірілуі

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
kk: Тек суреттерге қатысты, қию, бұру, не аудару, сондай-ақ болдырмау мен қайталау белгішелері бар ішкі сурет өңдегішін жаю үшін нобай астындағы Суретті өңдеу түймешігін нұқуыңыз мүмкін. Оң жақтағы ұялар суреттің шәкілін өзгерту үшін, қию үшін және нобайды бастапқы суреттен басқаша қию үшін параметрлерін келтіреді. Көбірек ақпарат алу үшін бұл ұяларда Анықтама сілтемесін нұқуыңыз мүмкін.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their e-mail address.
kk: Өзі дайындаған өзіндік аватары жоқ пайдаланушылар үшін, не әмбебап рәмізді, немесе Э-пошта мекенжайынан құрылған біреуін бейнелеуіңіз мүмкін.

en: Formatting
kk: Пішімдеуі

en: Found %s
kk: %s табылды

en: Four Columns
kk: Төрт баған

en: From %1$s on %2$s%3$s
kk: %1$s тарапынан, %2$s туралы %3$s

en: From Computer
kk: Компьютерден

en: From URL
kk: URL-мекенжайынан

en: Front Page Posting
kk: Мұқаба бетіне орн.

en: Front page: %s
kk: Мұқаба беті: %s

en: Full URL path to files
kk:  Файлдарға толық URL бағдары

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: Function Name&hellip;
kk: Жете атауы&hellip;

en: Function Name...
kk: Жете атауы...

en: G &#8212; Suitable for all audiences
kk: G &#8212; Көрермен бәріне ыңғайлы

en: Gallery
kk: Жиынтық

en: Gallery (%s)
kk: Жиынтық (%s)

en: Gallery columns:
kk: Жиынтық бағандары:

en: General Settings
kk: Жалпы параметрлер

en: Get Shortlink
kk: Қысқа сілтеме алу

en: Global Dashboard
kk: Ғаламдық бақылау тақтасы

en: Go back
kk: Кері қайту

en: Go to Dashboard
kk: Бақылау тақтасына

en: Go to WordPress Updates page
kk: WordPress жаңарту бетіне өту

en: Go to plugins page
kk: Қондырмалар бетіне өту

en: Go to the first page
kk: Бірінші бетке өту

en: Go to the last page
kk: Ақырғы бетке өту

en: Go to the next page
kk: Келесі бетке өту

en: Go to the previous page
kk: Алдыңғы бетке өту

en: Go to themes page
kk: Тақырыптар бетіне өту

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
kk: Бұл пайдаланушыға Желінің бас әкімшісі құқықтарын беру.

en: Gravatar Logo
kk: Gravatar рәмізі

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
kk: Бас тақырып жаңартылды. Көрінісін қарап шығу үшін <a href="%s">Сайтыңызға барыңыз</a>.

en: Hello world!
kk: Сәлем, әлем!

en: Hide
kk: Жасыру

en: Hide Details
kk: Егжей-тегжейін жасыру

en: Hide hidden updates
kk: Жасырын жаңартуларды жасыру

en: Hide this update
kk: Бұл жаңартуды жасыру

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
kk: Егер пікірде %s не көбірек сілтеме болса, пікірді кезекке қою. (Қалаусыз пікірдің жалпы сипаттамасында еренсілтемелердің ірі мөлшер саны).

en: Holiday
kk: Мереке

en: Hostname
kk: Хост атауы

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
kk: Көрсеткіні жазба тізіміндегі жол үстіне апарғанда жазбаңызды реттеу үшін рұқсат ететін әрекет сілтемелері бейнеленеді. Келесі әрекеттерді атқаруыңыз мүмкін:

en: Identicon (Generated)
kk: Identicon (Құрылған)

en: If something goes wrong with a plugin and you can&#8217;t use WordPress, delete or rename that file in the <code>%s</code> directory and it will be automatically deactivated.
kk: Егер қондырмамен бірдеңе дұрыс емес болып жатырса, және WordPress бағдарламасын пайдалануы тоқтатылса, <code>%s</code> тізімдемесіндегі бұл файлды жойыңыз не қайта атаңыз, сонда бұл өздігінен доғарылады.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
kk: Егер сілтеме кісіге байланыстырса, жоғарыдағы пішінді пайдаланып қатынасыңызды келтіруіңіз мүмкін. Егер бұл идея туралы көбірек білуіңізді қаласаңыз, <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a> қор көзіне барып шығыңыз.

en: If the root directory of your site were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Create a new file, called <code>web.config</code> in the root directory of your site. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this code into the <code>web.config</code> file.
kk: Егер сайтыңыздың түбір тізімдемесінде <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">жазылу рұқсаты</a> болса, бұл өздігінен істелінеді, бірақ бұл солай емес, сонымен бұл url-мекенжайының қайта жазу ережесі <code>web.config</code> файлыңызда болуы жөн. Сайтыңыздың түбір тізімдемесінде <code>web.config</code> аталған жаңа файлды жасаңыз. Өрісті нұқыңыз және бәрін бөлектеу үшін <kbd>CTRL + a</kbd> басыңыз. Кейін бұл кодты <code>web.config</code> файл ішіне кірістіріңіз.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
kk: Егер сілтемені жойсаңыз, бұл турақты аласталады, себебі сілтемелер үшін Себет жетелері әлі игерілмейді.

en: If you do not remember your credentials, you should contact your web host.
kk: Егер тіркелгіңіз деректері есте сақталмаса, веб хостыңызбен хабарласуыңыз жөн.

en: If you have a plugin in a .zip format, you may install it by uploading it here.
kk: Егер қондырма .zip пішімімен болса, мұны мұнда кері қотарып орнатуыңыз мүмкін.

en: If you have a theme in a .zip format, you may install it by uploading it here.
kk: Егер тақырып .zip пішімімен болса, мұны мұнда кері қотарып орнатуыңыз мүмкін.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
kk: Егер жазбаларыңызды не пікірлеріңізді басқа жүйеде игерсеңіз, мұны бұл сайтқа WordPress әкелім жасауы мүмкін. Бастау үшін, төменнен әкелім жасайтын жүйені таңдаңыз:

en: If you pick an option other than Default, your general URL path with structure tags, terms surrounded by <code>%</code>, will also appear in the custom structure field and your path can be further modified there.
kk: Егер Әдепкі емес басқа параметрді таңдасаңыз,  құрылымдық тегтерімен бірлескен жалпы URL бағдарыңыз және <code>%</code> арқылы қоршалған терминдер, сондай-ақ арнайы құрылым өрісінде шыға келеді және бағдарыңыз мұнда әрі қарай өзгертілуі мүмкін.

en: If you temporarily make your <code>web.config</code> file writable for us to generate rewrite rules automatically, do not forget to revert the permissions after rule has been saved.
kk: Егер <code>web.config</code> файлына қайта жазылу ережелері өздігінен құрылу үшін  уақытша жазылу рұқсаты берілсе, ереже сақталғаннан кейін рұқсаттарды кері қайтару үшін ұмытпаңыз.

en: If you temporarily make your site&#8217;s root directory writable for us to generate the <code>web.config</code> file automatically, do not forget to revert the permissions after the file has been created.
kk: Егер <code>web.config</code> файлы өздігінен құрылу үшін сайтыңыздың түбір тізімдемесіне уақытша жазылу рұқсаты берілсе, файл жасалғаннан кейін рұқсаттарды кері қайтару үшін ұмытпаңыз.

en: If you want to make changes but don&#8217;t want them to be overwritten when the plugin is updated, you may be ready to think about writing your own plugin. For information on how to edit plugins, write your own from scratch, or just better understand their anatomy, check out the links below.
kk: Егер өзгерістерді істеуін қаласаңыз, бірақ қондырма жаңартылғанда бұлардың үстіне жазылуын қаламасаңыз, өз қондырмаңызды жазу туралы ойластыруыңызға дайын болуыңыз мүмкін. Қондырмаларды қалай өңдеу туралы ақпарат үшін, жоқтан бастап өзіңіздікін жазыңыз, не тек мұның құрылысын жақсырақ түсіну үшін, төмендегі сілтемелерді тексеріп шығыңыз.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
kk: Егер уиджетті аластауын қаласаңыз, бірақ болуы мүмкін келешек пайдалану үшін мұның параметрін сақтағыңыз келсе, мұны тек Доғарылған уиджеттер аймағына апарыңыз. Бұларды осы аймақтан әрқашан кері үстеуіңіз мүмкін. Бұл әсіресе пайдалы болады, азырақ не басқа уиджет аймақтары бар тақырыпқа ауысқаныңызда.

en: If you would like to change the password type a new one. Otherwise leave this blank.
kk: Егер құпия сөзіңізді өзгерткіңіз келсе, жаңасын енгізіңіз. Әйтпесе, мұны бос қалдырыңыз.

en: If your <code>.htaccess</code> file were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so these are the mod_rewrite rules you should have in your <code>.htaccess</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all.
kk: Егер <code>.htaccess</code> файлында <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">жазылу рұқсаты</a> болса, бұл өздігінен істелінеді, бірақ бұл солай емес, сонымен бұл mod_rewrite ережелері <code>.htaccess</code> файлыңызда болуы жөн. Өрісті нұқыңыз және бәрін бөлектеу үшін <kbd>CTRL + a</kbd> басыңыз.

en: If your <code>web.config</code> file were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this rule inside of the <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code> element in <code>web.config</code> file.
kk: Егер <code>web.config</code> файлыңызда <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">жазылу рұқсаты</a> болса, бұл өздігінен істелінеді, бірақ бұл солай емес, сонымен бұл url-мекенжайының қайта жазу ережесі <code>web.config</code> файлыңызда болуы жөн. Өрісті нұқыңыз және бәрін бөлектеу үшін <kbd>CTRL + a</kbd> басыңыз. Кейін бұл ережені <code>web.config</code> файлындағы <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code> элементі ішіне кірістіріңіз.

en: Image Address
kk: Сурет мекенжайы

en: Image Attachment Template
kk: Сурет тіркеме үлгісі

en: Image Caption
kk: Сурет ұғындырмасы

en: Image Crop
kk: Суретті қию

en: Image File
kk: Сурет файлы

en: Image Processing Error
kk: Сурет өңдеу қатесі

en: Image Upload Error
kk: Суретті қайта қотару қатесі

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
kk: Суреттің деректері жоқ. Суретті қайта кері қотарыңыз.

en: Image linked to file
kk: Сурет бетке байланған

en: Image linked to page
kk: Сурет бетке байланған

en: Image metadata is inconsistent.
kk: Сурет метадеректері келісілмеген.

en: Image restored successfully.
kk: Сурет сәтті қалпына келтірілді.

en: Image saved
kk: Сурет сақталды

en: Image sizes
kk: Сурет өлшемдері

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
kk: Дәл <strong>%1$d &times; %2$d пиксел</strong> өлшемді суреттері болу ретінде пайдаланмақ.

en: Import
kk: Әкелім

en: Important:
kk: Маңызды:

en: In a few words, explain what this site is about.
kk: Аз сөзбен сайт жөнінде сипаттап беріңіз.

en: In reply to <a href="%1$s">%2$s</a>.
kk: <a href="%1$s">%2$s</a> үшін жауап ретінде.

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Доғарылған <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Доғарылған <span class="count">(%s)</span>

en: Inactive Widgets
kk: Доғарылған уиджеттер

en: Inactive:
kk: Доғарылған:

en: Incoming Links
kk: Кіресін сілтемелер

en: Incompatible Archive.
kk: Үйлесімсіз мұрағат.

en: Information needed
kk: Мәліметтер қажет.

en: Insert Video
kk: Бейне кірістіру

en: Insert an Image
kk: Сурет кірістіру

en: Insert into Post
kk: Жазбаға кірістіру

en: Install %s
kk: %s орнату

en: Install Now
kk: Қазір орнату

en: Install Plugins
kk: Қондырмалар орнату

en: Install Themes
kk: Тақырыптар орнату

en: Install Update Now
kk: Жаңартуды қазір орнату

en: Install WordPress
kk: WordPress орнату

en: Install a plugin in .zip format
kk: .zip пішіміндегі қондырманы орнату

en: Install a theme in .zip format
kk: .zip пішімндегі тақырыпты орнату

en: Install importer
kk: Әкелім басқарушысын орнату

en: Install package not available.
kk: Орнату бумасы қол жеткізгісіз.

en: Install the Blogger importer to import posts, comments, and users from a Blogger blog.
kk: Blogger блогынан жазбаларды, пікірлерді және пайдаланушыларды әкелім жасау үшін Blogger әкелім басқарушысын орнату.

en: Install the LiveJournal importer to import posts from LiveJournal using their API.
kk: LiveJournal API арқылы жазбаларды әкелім жасау үшін LiveJournal әкелім басқарушысын орнату.

en: Install the Movable Type importer to import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
kk: Movable Type не TypePad блогынан жазбалар мен пікірлерді әкелім жасау үшін Movable Type әкелім басқарушысын орнату.

en: Install the RSS importer to import posts from an RSS feed.
kk: RSS веб-арнасынан жазбаларды әкелім ету үшін RSS әкелім басқарушысын орнату.

en: Install the WordPress importer to import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
kk: WordPress әкетім файлынан жазбаларды, беттерді, пікірлерді қосымша өрістерді, санаттарды және кілтсөздерді әкелім ету үшін WordPress әкелім басқарушысын орнату.

en: Install the blogroll importer to import links in OPML format.
kk: OPML пішіміндегі сілтемелерді әкелім ету үшін блог-таспа әкелім басқарушысын орнату.

en: Install the category/tag converter to convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
kk: Бар санаттарды кілтсөздерге немесе кілтсөздерді санаттарға іріктімелі түрлендіру үшін санат/кілтсөз түрлендіргішін орнату.

en: Installation Failed
kk: Орнату сәтсіз аяқталды

en: Installing Plugin from uploaded file: %s
kk: Орнатылудағы қондырманың кері қотарылған файлы: %s

en: Installing Plugin: %s
kk: Орнатылудағы қондырма: %s

en: Installing Theme from uploaded file: %s
kk: Орнатылудағы тақырыптың кері қотарылған файлы: %s

en: Installing Theme: %s
kk: Орнатылудағы тақырып: %s

en: Installing the latest version&#8230;
kk: Ең соңғы нобайы орнатылуда&#8230;

en: Installing the plugin&#8230;
kk: Қондырма орнатылуда&#8230;

en: Installing the theme&#8230;
kk: Тақырыпты орнатуда&#8230;

en: Insufficient Requirements
kk: Жеткіліксіз талаптар

en: Invalid Data provided.
kk: Жарамсыз дерек келтірілген.

en: Invalid URL Provided.
kk: Жарамсыз URL келтірілген.

en: Invalid form submission.
kk: Пішін жіберуі жарамсыз.

en: Invalid plugin page
kk: Қондырма беті жарамсыз

en: Invalid plugin path.
kk: Қондырмаға жарамсыз жол.

en: Invalid user ID.
kk: Пайдаланушы теңдестіргіші жарамсыз.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
kk: Шақыру Э-поштасы жаңа пайдаланушыға жіберілді. Мұның тіркелгісі жасалуы үшін алдынан растау сілтемесіне нұқуы жөн.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
kk: Шақыру Э-поштасы пайдаланушыға жіберілді. Сайтыңызға бұл үстелу үшін растау сілтемесіне нұқуы жөн.

en: Item added.
kk: Элемент үстелді.

en: Item deleted.
kk: Элемент аласталды.

en: Item moved to the Trash. | %s items moved to the Trash.
kk[0]: Элемент Себетке жылжытылды.
kk[1]: %s элемент Себетке жылжытылды.

en: Item not added.
kk: Элемент үстелмеді.

en: Item not updated.
kk: Элемент жаңартылмады.

en: Item permanently deleted. | %s items permanently deleted.
kk[0]: Элемент тұрақты жойылды.
kk[1]: %s элемент тұрақты жойылды.

en: Item restored from the Trash. | %s items restored from the Trash.
kk[0]: Элемент Себеттен қалпына келтірілді.
kk[1]: %s элемент Себеттен қалпына келтірілді.

en: Item updated.
kk: Элемент жаңартылды.

en: Items deleted.
kk: Элементтер жойылды.

en: Just another %s site
kk: Тағы басқа %s сайты

en: Just another WordPress site
kk: Тағы басқа WordPress сайты

en: Keep this link private
kk: Бұл сілтемені жеке қалдыру

en: Key
kk: Кілт

en: Keyboard Shortcuts
kk: Перне тіркесімдері

en: Label
kk: Құлақшасы

en: Large size
kk: Үлкен өлшемі

en: Last Modified
kk: Соңғы өзгертілгені

en: Last Name
kk: Тегі

en: Last Updated:
kk: Соңғы жаңартылғаны:

en: Last checked on %1$s at %2$s.
kk: Соңғы тексерілгені %1$s күні %2$s уақытында.

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
kk: Соңғы өңдегені %1$s %2$s күні %3$s уақытында

en: Last edited on %1$s at %2$s
kk: Соңғы өңделгені %1$s күні %2$s уақытында

en: Latest
kk: Ең соңғы

en: Latest Version Installed
kk: Ең соңғы нобай орнатылған

en: Left Sidebar
kk: Сол (бүйір. тақта)

en: Library
kk: Кітапхана

en: Link Image To:
kk: Суретті байланыстыру:

en: Link Relationship (XFN)
kk: Сілтеме қатынасы (XFN)

en: Link Target
kk: Сілтеме мақсаты

en: Link added.
kk: Сілтеме үстелінді.

en: Link not found.
kk: Сілтеме табылмады.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
kk: Сілтеме мәтіні, мыс. &#171;Ransom Demands (PDF)&#187;

en: Link thumbnails to:
kk: Нобайларды қайда байланыстыру:

en: Link to file
kk: Файлға байландыру

en: Link to image
kk: Сурет үшін сілтеме

en: Link to page
kk: Бетке байландыру

en: Links Template
kk: Сілтемелер үлгісі

en: List View
kk: Тізім көрсету

en: Loading&#8230;
kk: Қотарылуда&#8230;

en: Loading...
kk: Қотарылуда...

en: Local time is <code>%1$s</code>
kk: Жергілікті уақыт <code>%1$s</code>

en: Location of the uploaded file.
kk: Кері қотарылған файлдың орналасуы.

en: Login Name
kk: Кіру аты

en: Lookup
kk: Іздестіру

en: M j, Y @ G:i
kk: Y M j @ G:i

en: Mail Server
kk: Э-пошта сервері

en: Main Index Template
kk: Басты реттеуіш үлгісі

en: Main Page (no parent)
kk: Басты бет (еш тектігі жоқ)

en: Make this post sticky
kk: Бұл жазбаны жапсыру

en: Manage Themes
kk: Тақырып реттеу

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
kk: Тақырыптардың көбі бүйірлік тақталарыңызды өңдеу бастағанша дейін, кейбір бүйірлік тақта уиджеттерін әдепкі бейнелейді, бірақ бұлар бүйірлік тақта реттеу құралыңызды өздігінен бейнеленбейді. Уиджетті бірінші рет өзгерткеніңіз кейін, әдепкі уиджеттерді Қатынаулы уиджеттер аймағынан үстеп қайта қосуыңыз мүмкін.

en: Mark this comment as spam
kk: Бұл пікірді қалаусыз ретінде белгілеу

en: Max Height
kk: Ең көп биіктігі

en: Max Width
kk: Ең көп ені

en: Maximum Rating
kk: Ең көп рейтингі

en: Maximum size: %s
kk: Ең көп өлшемі: %s

en: Media Settings
kk: Тасушылар параметрлері

en: Media attachment moved to the trash. | %d media attachments moved to the trash.
kk[0]: Тасушы тіркемесі Себетке жылжытылды.
kk[1]: %d тасушы тіркемесі Себетке жылжытылды.

en: Media attachment permanently deleted. | %d media attachments permanently deleted.
kk[0]: Тасушы тіркемесі тұрақты жойылды.
kk[1]: %d тасушы тіркемесі тұрақты жойылды.

en: Media attachment restored from the trash. | %d media attachments restored from the trash.
kk[0]: Тасушы тіркемесі Себеттен қалпына келтірілді.
kk[1]: %d тасушы тіркемесі Себеттен қалпына келтірілді.

en: Media attachment updated.
kk: Тасушы тіркемесі жаңартылды.

en: Media moved to the trash.
kk: Тасушылар себетке жылжытылды.

en: Media permanently deleted.
kk: Тасушылар тұрақты жойылды.

en: Media restored from the trash.
kk: Тасушылар Себеттен қалпына келтірілді.

en: Medium size
kk: Орташа өлшемі

en: Membership
kk: Мүшелігі

en: Menu Item
kk: Мәзір элементі

en: Menu Name
kk: Мәзір атауы

en: Menu order
kk: Мәзір реті

en: Microformats
kk: Шағын пішімдер

en: Missed schedule
kk: Жіберіп алған іс кесте

en: Missing a temporary folder.
kk: Уақытша қалта табылмады.

en: Moderate Comment
kk: Пікір модерациясын істеу

en: MonsterID (Generated)
kk: MonsterID (Құрылған)

en: Month and name
kk: Айы мен атауы

en: More information about %s
kk: %s туралы көбірек ақпарат

en: Most Popular
kk: Ең танымалдылар

en: Most Recent
kk: Ең соңғы

en: Most Used
kk: Жиі пайдаланылған

en: Most of the time, plugins play nicely with the core of WordPress and with other plugins. Sometimes, though, a plugin&#8217;s code will get in the way of another plugin, causing compatibility issues. If your site starts doing strange things, this may be the problem. Try deactivating all your plugins and re-activating them in various combinations until you isolate which one(s) caused the issue.
kk: Көбінесе, қондырмалар WordPress негізімен және басқа қондырмалармен бірге жағымды сыйысады. Кейде, дегенмен, қондырма коды сыйысымдық мәселелерін тудырып басқа қондырмамен шатасады. Егер сайтыңыз ерсі заттарды істей бастаса, бұл мәселе болуы мүмкін. Қондырма бәрін доғарып және қайсысы мәселе тудырған біреу(лер)ін оңашалап алғанша дейін бұларды әртүрлі қисындастыруымен қайта белсендіру әрекеттерін істеп көріңіз.

en: Most themes display the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. The tagline is also displayed by many themes.
kk: Тақырыптардың көбі сайт аталымын әр беттін үстінде, шолғыштың тақырып жолағында, және біріктірілген веб-арналары үшін анықтайтын атау ретінде бейнелейді. Сонымен қатар ұран да көптеген тақырыптар арқылы бейнеленеді.

en: Movable Type and TypePad
kk: Movable Type және TypePad

en: Move down
kk: Төменге жылжыту

en: Move this comment to the trash
kk: Бұл пікірді себетке жылжыту

en: Move this item to the Trash
kk: Бұл элементті себетке жылжыту

en: Move to Trash
kk: Себетке жіберу

en: Move up
kk: Жоғарыға жылжыту

en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Пайдаланатын <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Пайдаланатын <span class="count">(%s)</span>

en: My Site
kk: Сайтым

en: Mystery Man
kk: Ғажайып Адам

en: Name:
kk: Аты:

en: Navigation Label
kk: Шарлау құлақшасы

en: Need help? Use the Help tab in the upper right of your screen.
kk: Көмек керек пе? Экраныңыздың жоғарғы оң жақтағы Анықтама қойыншасын пайдалаңыз.

en: Network Activate
kk: Желіде белсендіру

en: Network Deactivate
kk: Желіде доғару

en: New Password
kk: Жаңа құпия сөз

en: New User Default Role
kk: Жаңа пайдаланушының әдепкі рөлі

en: New WordPress Site
kk: Жаңа WordPress сайты

en: New category name
kk: Жаңа санат атауы

en: New theme activated. <a href="%s">Visit site</a>
kk: Жаңа тақырып белсендірілді. <a href="%s">Сайтқа бару</a>

en: New user created.
kk: Жаңа тіркелгі жасалды.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. By default, this email will also contain their password. Uncheck the box if you don&#8217;t want the password to be included in the welcome email.
kk: Сайтыңыздың пайдаланушысы ретінде үстеуін білгізу жөніндегі Э-пошта хабары жаңа пайдаланушыларға жіберіледі. Әдепкіде, бұл хабарда сонымен бірге олардың құпия сөзі де болады. Егер қош келдіңіз деген Э-поштаға құпия сөздің кіргізбеуін қаласаңыз, ұядағы құсбелгіні аластаңыз.

en: Newer Version (%s) Installed
kk: Жаңа нобайы (%s) орнатылды

en: Newer: %s
kk: Жаңалауы: %s

en: Newest Plugins
kk: Ең жаңа қондырмалар

en: Nickname
kk: Бүркеншік аты

en: No Update Required
kk: Еш жаңарту міндетті емес

en: No comments found.
kk: Еш пікір табылмады.

en: No file was uploaded.
kk: Еш файл кері қотарылмады.

en: No importers are available.
kk: Еш әкелім басқарушы қатынаулы емес.

en: No items.
kk: Еш элемент жоқ.

en: No links found.
kk: Еш сілтеме табылмады.

en: No matching users were found!
kk: Еш сәйкес пайдаланушы табылмады.

en: No matching users were found.
kk: Еш сәйкес пайдаланушы табылмады.

en: No media attachments found.
kk: Еш тасушы тіркемелесі табылмады.

en: No out of date plugins were selected.
kk: Еш ескірген қондырма таңдалмады.

en: No plugins found.
kk: Еш қондырма табылмады.

en: No plugins match your request.
kk: Сауалыңызға сай еш қондырма жоқ.

en: No such file exists! Double check the name and try again.
kk: Мынадай файл жоқ! Атауын қайта-қайта тексеріңіз де әрекетті қайталаңыз.

en: No tags found!
kk: Еш кілтсөз табылмады!

en: No thanks, do not remind me again
kk: Жоқ, рақмет, кайтадан еске түсірілмесін

en: No themes match your request.
kk: Сауалыңызға еш тақырып сай емес.

en: No, Return me to the plugin list
kk: Жоқ, қондырма тізіміне кері қайту

en: Not Sticky
kk: Жапсырмау

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
kk: Ескеріңіз, суретті үстіне нұқып (Қию белгішесі әлдеқашан таңдалған) және қию жақтауларын таңдау үшін қалаған бөлігіне апарып қидыңыз. Қиюды сақтап қалдыру үшін енді Сақтау түймешігін нұқыңыз.

en: Notes
kk: Ескерімдер

en: Nothing to save, the image has not changed.
kk: Сақтау үшін ештеңе жоқ, сурет өзгертілмейді.

en: Notice:
kk: Хабарлама:

en: Number of Columns:
kk: Баған саны:

en: Numeric
kk: Сандық

en: Older: %s
kk: Ескілеуі: %s

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
kk: Құрылысымен, WXR файлыңызды басқа WordPress сайты не бұл пішімге қатынауы мүмкін басқа блогтау тұғырнамасы әкелім істеуі мүмкін.

en: Once started, the selection can be adjusted by entering new values (in pixels). Note that these values are scaled to approximately match the original image dimensions. The minimum selection size equals the thumbnail size as set in the Media settings.
kk: Іске қосуымен, таңдау жаңа мәндер енгізуімен (пикселдер) нақтылауы мүмкін. Ескеріңіз, бұл мәндер шәкілі суреттің бастапқы өлшемділіктеріне жақын сәйкес болуы үшін өзгертіледі. Таңдалған ең аз өлшем Тасушылар параметрлерінде орнатылған нобай өлшеміне тәң.

en: One Column
kk: Бір баған

en: One of the plugins is invalid.
kk: Қондырмалардың біреуі жарамсыз.

en: One or more database tables are unavailable. To allow WordPress to attempt to repair these tables, press the &#8220;Repair Database&#8221; button. Repairing can take a while, so please be patient.
kk: Дерекқор кестелерінің біреуі не бірнешеуі қатынаулы емес. Бұл кестелерді жөндеу әрекетін WordPress істеуіне рұқсат ету үшін, &#171;Дерекқорды жөндеу&#187; түймешігін басыңыз. Жөндеу біраз уақытын алуы мүмкін, сонымен сабыр болыңыз.

en: Only the current theme is available to you. Contact the %s administrator for information about accessing additional themes.
kk: Сізге тек ағымдық тақырып қатынаулы. Қосымша тақырыптар қатынау туралы ақпарат үшін %s әкімшісімен байланысыңыз.

en: Oops, no comment with this ID.
kk: Қате, бұл теңдестіргішпен еш пікір жоқ.

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
kk: Қате, мынадай файл жоқ! Атын қайта-қайта тексеріңіз де қайталаңыз. Рақмет.

en: Open this file in the Plugin Editor
kk: Бұл файлды Қондырма өңдегіште ашу

en: Optional
kk: Міндетті еместер

en: Options:
kk: Параметрлері:

en: Order
kk: Реті

en: Order images by:
kk: Суреттерді реттеу:

en: Order:
kk: Реті:

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
kk: Кері қотарылғандарды ай мен жыл негізіндегі қалталарға ұйымдастыру

en: Original dimensions %s
kk: Бастапқы өлшемділіктер %s

en: Original: %s
kk: Бастапқы: %s

en: Other WordPress News
kk: Басқа WordPress жаңалықтары

en: Other comment settings
kk: Пікірдің басқа параметрлері

en: Other user roles have been changed.
kk: Басқа пайдаланушы рөлдері өзгертілді.

en: Other users have been deleted.
kk: Басқа тіркелгілер жойылды.

en: Other users have been removed.
kk: Басқа пайдаланушылар аласталды.

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
kk: PG &#8212; Ренішті мүмкін, әдетте 13-тен бастап жоғарыларға

en: Page | Pages
kk[0]: бет
kk[1]: бет

en: Page Attributes
kk: Беттің төлсипаттары

en: Page Template
kk: Бет үлгісі

en: Page draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview page</a>
kk: Беттің жобажазбасы жаңартылды. <a target="_blank" href="%s">Қарау</a>

en: Page published. <a href="%s">View page</a>
kk: Бет жарияланды. <a href="%s">Бетті көрсету</a>

en: Page restored to revision from %s
kk: Беттің %s кезіндегі түзетуі қалпына келтірілді

en: Page saved.
kk: Бет сақталды.

en: Page scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview page</a>
kk: Бет жоспарланған кезі: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Бетті қарау</a>

en: Page submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview page</a>
kk: Бет жіберілді. <a target="_blank" href="%s">Бетті қарау</a>

en: Page updated.
kk: Бет жаңартылды.

en: Page updated. <a href="%s">View page</a>
kk: Бет жаңартылды. <a href="%s">Бетті көрсету</a>

en: Pages are similar to Posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest Pages under other Pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of Pages.
kk: Беттер жазбаларға ұқсайды, солар сияқты аталымы, негізгі мәтіні және байланыстырылған метадеректері бар, бірақ негізгі айырмашылығы - бұлар уақыт бойынша тізбектелген блог ағынының бөлігі емес, басқаша айтқанда бұлар тұрақты жазбалар түрі. Беттерде санаттары не кілтсөздері болмайды, бірақ сатылы құрымы болуы мүмкін. Беттердің біреуін басқаларына &#171;Тектік&#187; етіп, беттерді басқа беттер астына салуыңыз мүмкін, осылай бет тобын жасайсыз.

en: Parent
kk: Тектігі

en: Password protected
kk: Қорғалған (құпия сөз)

en: Password, twice
kk: Құпия сөз, екі мәрте

en: Pending | Pending
kk[0]: қаңтарылған
kk[1]: қаңтарылған

en: Pending <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span> | Pending <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>
kk[0]: Қаңтарылған <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>
kk[1]: Қаңтарылған <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>

en: Permalink Settings
kk: Тұрақты сілтеме параметрлері

en: Permalink structure updated.
kk: Тұрақты сілтеме құрылымы жаңартылды.

en: Permalink structure updated. Remove write access on web.config file now!
kk: Тұрақты сілтеме құрылымы жаңартылды. Енді web.config файлына жазу рұқсатын аластаңыз!

en: Permalink:
kk: Тұрақты&nbsp;сілтемесі:

en: Permalinks
kk: Тұрақты&nbsp;сілтемелер

en: Permanently Delete Comment
kk: Пікірді тұрақты жою

en: Personal Options
kk: Дербес параметрлері

en: Photoblogging
kk: Фотоблогтау

en: Pings
kk: Үнқосулар

en: Please enter a valid menu name.
kk: Мәзірдің жарамды атауын енгізіңіз.

en: Please enter your FTP credentials to proceed.
kk: Жалғастыру үшін FTP тіркелгіздің деректерін енгізіңіз

en: Please enter your FTP or SSH credentials to proceed.
kk: Жалғастыру үшін FTP не SSH тіркелгі деректерін енгізіңіз.

en: Please provide a custom field name.
kk: Қосымша өріс атауын келтіріңіз.

en: Please provide a custom field value.
kk: Қосымша өріс мәнін келтіріңіз.

en: Please provide the following information. Don&#8217;t worry, you can always change these settings later.
kk: Келесі мәліметтерді келтіріңіз. Абыржымаңыз, мына параметрлерді әрқашан кейін өзгертуіңіз мүмкін.

en: Please select a file
kk: Файлды таңдаңыз

en: Please select one or more plugins to update.
kk: Жаңарту үшін қондырманың біреуін не бірнешеуін таңдаңыз.

en: Please select one or more themes to update.
kk: Жаңарту үшін тақырыптың біреуін не бірнешеуін таңдаңыз.

en: Plugin <strong>activated</strong>.
kk: Қондырма <strong>белсендірілді</strong>.

en: Plugin <strong>deactivated</strong>.
kk: Қондырма <strong>доғарылды</strong>.

en: Plugin Files
kk: Қондырма файлдары

en: Plugin Install
kk: Қондырма орнату

[ctx: Plugin Installer]
en: Featured
kk: Таңдаулы

[ctx: Plugin Installer]
en: Newest
kk: Ең  жаңа

[ctx: Plugin Installer]
en: Popular
kk: Танымал

[ctx: Plugin Installer]
en: Tag
kk: Кілтсөзі

en: Plugin Reactivation
kk: Қондырманы қайта белсендіру

en: Plugin could not be activated because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
kk: Қондырма белсендіруі мүмкін емес, себебі бұл <strong>жөнделмес қате</strong> тудырды.

en: Plugin could not be deleted due to an error: %s
kk: Қондырма жойылуы мүмкін емес, себебі мына қате: %s

en: Plugin failed to reactivate due to a fatal error.
kk: Қондырманың қайта белсендіруі сәтсіз аяқталды, себебі жөнделмес қате.

en: Plugin file does not exist.
kk: Қондырма файлы жоқ.

en: Plugin install failed.
kk: Қондырма орнатылуы сәтсіз аяқталды

en: Plugin installed successfully.
kk: Қондырма сәтті орнатылды.

en: Plugin reactivated successfully.
kk: Қондырма қайта белсендіруі сәтті.

en: Plugin update failed.
kk: Қондырма жаңартылуы сәтсіз аяқталды.

en: Plugin updated successfully.
kk: Қондырма сәтті жаңартылды.

en: Plugin zip file
kk: Қондырманың zip файлы

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. Once a plugin is installed, you may activate it or deactivate it here.
kk: Қондырмалар WordPress атқарымдығын күшейтеді де кеңейтеді. Қондырманы орнатылғаннан кейін оны мұнда белсендіруіңіз не доғаруыңыз мүмкін.

en: Popular tags
kk: Танымал кілтсөздер

en: Popup Comments
kk: Қалқымалы пікірлер

en: Popup Comments Template
kk: Қалқымалы пікір үлгісі

en: Port
kk: Порты

en: Position
kk: Жайғасымы

en: Post | Posts
kk[0]: жазба
kk[1]: жазба

en: Post Format:
kk: Жазба пішімі:

en: Post draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview post</a>
kk: Жобажазба жаңартылды. <a target="_blank" href="%s">Жазбаны қарау</a>

en: Post published. <a href="%s">View post</a>
kk: Жазба жарияланды. <a href="%s">Жазбаны көрсету</a>

en: Post published. <a href="%s">View post</a> | <a href="%s">Edit post</a>
kk: Жазба жарияланды. <a href="%s">Жазбаны көрсету</a> | <a href="%s">Жазбаны өңдеу</a>

en: Post restored to revision from %s
kk: Жазбаның %s кезіндегі түзетуі қалпына келтірілді

en: Post saved.
kk: Жазба сақталды.

en: Post scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview post</a>
kk: Жазба жоспарланған кезі: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Жазбаны қарау</a>

en: Post submitted. <a href="%s">Preview post</a> | <a href="%s">Edit post</a>
kk: Жазба жіберілді. <a href="%s">Жазбаны қарау</a> | <a href="%s">Жазбаны өңдеу</a>

en: Post submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview post</a>
kk: Жазба жіберілді. <a target="_blank" href="%s">Жазбаны қарау</a>

en: Post updated.
kk: Жазба жаңартылды.

en: Post updated. <a href="%s">View post</a>
kk: Жазба жаңартылды. <a href="%s">Жазбаны көрсету</a>

en: Post via e-mail
kk: Э-пошта арқылы орналастыру

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Posts page: %s
kk: Жазбалар беті: %s

en: Press This
kk: Мынаны бастыру

en: Press This is a bookmarklet that makes it easy to blog about something you come across on the web. You can use it to just grab a link, or to post an excerpt. Press This will even allow you to choose from images included on the page and use them in your post. Just drag the Press This link on this screen to your bookmarks bar in your browser, and you&#8217;ll be on your way to easier content creation. Clicking on it while on another website opens a popup window with all these options.
kk: Мынаны бастыру - ғаламторда кездескенде бірдеңе туралы ақпаратты блогқа үстеуді жеңілдететін букмарклет. Мынаны тек сілтемені түсіріп алу үшін, не үзінді орналастыру үшін пайдалануыңыз мүмкін. Мынаны бастыру тіпті бетке кіргізілген суреттер арасынан таңдау және оларды жазбаңыз пайдалану мүмкіндіктерін береді. Тек осы экрандаңы Мынаны бастыру сілтемесін алып, шолғышығыңыздың Таңдаулылар жолағына (Бетбелгілер жолағына) апарып тастаңыз да, мазмұныңызды жеңіл жасау үшін өз жолыңызға түсесіз. Басқа веб-сайтта болғанда, соған нұқысаңыз, өз параметрлері бар қалқымалы терезе ашылады.

en: Press This is a bookmarklet: a little app that runs in your browser and lets you grab bits of the web.
kk: Мынаны бастыру букмарклеті: шолғышыңызда жегілетін және ғаламтордан мазмұнды қармауыңызға мүмкіншілігін беретін кішігірім қолданба.

en: Preview &#8220;%s&#8221;
kk: Қаралуда: &#171;%s&#187;

en: Preview Changes
kk: Өзгерістерді қарау

en: Preview not available. Please save as a draft first.
kk: Алдын ала қарау қол жеткізгісіз. Алдынан жобажазбаны сақтаңыз.

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
kk: Суреттің алдыңғы өңделген көшірмелері жойылмайды.

en: Privacy
kk: Құпиялылық

en: Private Key:
kk: Жеке кілт:

en: Proceed
kk: Жалғастыру

en: Profile
kk: Профайл

en: Public Key:
kk: Ашық кілт:

en: Public and Private keys incorrect for %s
kk: %s үшін Ашық пен Жеке кілттері дұрыс емес

en: Publish <b>immediately</b>
kk: Жариялау <b>(дереу)</b>

en: Publish on: <b>%1$s</b>
kk: Жарияға: <b>%1$s</b>

en: Published on: <b>%1$s</b>
kk: Жарияда: <b>%1$s</b>

en: Quick Edit
kk: Сипаттарды өңдеу

en: Quick&nbsp;Edit
kk: Сипаттар

en: QuickPress
kk: Жылдам бастыру

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
kk: R &#8212; 17-ден жоғары бойжеткендерге арналған

en: RSS Address
kk: RSS мекенжайы

en: RTL Language Support
kk: Оңнан солға жазу

en: RTL Stylesheet
kk: Оңнан солға жазу мәнер кестесі

en: Random
kk: Кедейсоқ

en: Rating
kk: Рейтингі

en: Reading
kk: Оқу

en: Reading Settings
kk: Оқу параметрлері

en: Reattached %d attachment. | Reattached %d attachments.
kk[0]: %d тіркеме қайта тіркелді.
kk[1]: %d тіркеме қайта тіркелді.

en: Recent Drafts
kk: Соңғы жобажазбалар

en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Жуырда белсендірілген <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Жуырда белсендірілген <span class="count">(%s)</span>

en: Relationship
kk: Қатынасы

en: Remember to click Update Media to save metadata entered or changed.
kk: Енгізілген не өзгертілген метадерктерді сақтау үшін Тасушыны жаңарту түймешігін нұқуын ұмытпаңыз.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
kk: Аяқтағаныңызда Профайлды жаңарту түймешігіне нұқуды умытпаңыз.

en: Remove Background Image
kk: Өңдік суретті аластау

en: Remove Header Image
kk: Бас тақырып суретін аластау

en: Remove Users from Site
kk: Тіркелгілерді сайттан аластау

en: Remove featured image
kk: Дайын суретті аластау

en: Removing the old version of the plugin&#8230;
kk: Қондырманың ескі нобайы аласталуда&#8230;

en: Removing the old version of the theme&#8230;
kk: Тақырыптың ескі нұсқасын аластауда&#8230;

en: Repair Database
kk: Дерекқорды жөндеу

en: Repair and Optimize Database
kk: Дерекқорды жөндеу және оңтайландыру

en: Repeat
kk: Қайталау

en: Reply to Comment
kk: Пікірге жауап беру

en: Reply to this comment
kk: Бұл пікірге жауап беру

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
kk: Міндетті өрістер белгіленген; қалғаны міндетті емес. Профайл мәліметтері бейнеленеді, тек егер тақырыбыңыз солай істеу үшін орнатылса.

en: Requires <code>%s</code> in <code>wp-config.php</code>.
kk: <code>wp-config.php</code> теңшелімінде <code>%s</code> параметрін қажет етеді.

en: Requires WordPress Version:
kk: Міндетті WordPress нобайы:

en: Reset
kk: Ысыру

en: Reset Image
kk: Суретті ысыру

en: Restore Original Header Image
kk: Бастапқы бас тақырып суретін қалпына келтіру

en: Restore Original Image
kk: Бастапқы суретті қалпына келтіру

en: Restore image
kk: Суретті қалпына келтіру

en: Restore this item from the Trash
kk: Бұл элементті Себеттен қалпына келтіру

en: Retro (Generated)
kk: Retro (Құрылған)

en: Return to Importers
kk: Әкелім басқарушыларына қайту

en: Return to Plugin Installer
kk: Қондырма орнатушысына кері қайту

en: Return to Plugins page
kk: Қондырмалар бетіне кері қайту

en: Return to Theme Installer
kk: Тақырып орнатушысына кері қайту

en: Return to Themes page
kk: Тақырыптар бетіне кері қайту

en: Return to WordPress Updates
kk: WordPress жаңартулары бетіне кері қайту

en: Revision for &#8220;%1$s&#8221; created on %2$s
kk: &#171;%1$s&#187; үшін түзету, жасалғаны %2$s кезінде

en: Right Now
kk: Тура қазір

[ctx: Right Now]
en: Approved | Approved
kk[0]: мақұлданған
kk[1]: мақұлданған

en: Right Sidebar
kk: Оң (бүйір. тақта)

en: Rotate clockwise
kk: Сағат тілі бойынша бұру

en: Rotate counter-clockwise
kk: Сағат тілінің бағытына қарсы бұру

en: SSH2 hostname is required
kk: SSH2 хост аты міндетті

en: SSH2 password is required
kk: SSH2 құпия сөзі қажет

en: SSH2 username is required
kk: SSH2 кіру аты міндетті

en: Sample Page
kk: Үлгілік бет

en: Save Changes
kk: Өзгерістерді сақтау

en: Save Menu
kk: Мәзірді сақтау

en: Save Widget
kk: Уиджетті сақтау

en: Save all changes
kk: Өзгеріс бәрін сақтау

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
kk: Сақтау тоқтата тұрылған: %s ағымда бұл бетті өңдеуде.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
kk: Сақтау тоқтата тұрылған: %s ағымда бұл жазбаны өңдеуде.

en: Scale Image
kk: Сурет шәкілі

en: Scan for lost attachments
kk: Жоғалған тіркемелер үшін саралау

en: Schedule for: <b>%1$s</b>
kk: Іскестеге: <b>%1$s</b>

en: Scheduled
kk: Жоспараланған

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>
kk: Іскестеде: <b>%1$s</b>

en: Screen Layout
kk: Экран құрылымы

en: Screen Options
kk: Экран параметрлері

en: Search Comments
kk: Пікірді іздеу

en: Search Form
kk: Іздеу пішіні

en: Search Links
kk: Сілтемені іздеу

en: Search Media
kk: Тасушыны іздеу

en: Search Plugins
kk: Қондырма іздеу

en: Search Results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Search Sites
kk: Сайтты іздеу

en: Seasonal
kk: Маусымдық

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
kk: Бұл уиджет үшін бүйірлік тақта екеуін және сол бүйірлік тақтадағы уиджет жайғасымын таңдаңыз.

en: Select menu items (pages, categories, links) from the boxes at left to begin building your custom menu.
kk: Қосымша мәзір құруын бастау үшін сол жақтағы тақталардан мәзіріңізге кіретін элементтерді (беттерді, санаттарды, сілтемелерді) бөлектеңіз.

en: Select plugin to edit:
kk: Өңдейтін қондырманы таңдау:

en: Select theme to edit:
kk: Өңделетін тақырыпты таңдау:

en: Selected plugins <strong>activated</strong>.
kk: Таңдалған қондырмалар <strong>белсендірілді</strong>.

en: Selected plugins <strong>deactivated</strong>.
kk: Таңдалған қондырмалар <strong>доғарылды</strong>.

en: Selection:
kk: Таңдау:

en: Send Password?
kk: Құпия сөзді жібереміз бе?

en: Send Trackbacks
kk: Қайтарма бағдарларын жіберу

en: Send this password to the new user by email.
kk: Бұл құпия сөзді жаңа пайдалунышыға Э-пошта арқылы жіберіу.

en: Send trackbacks to:
kk: Қайтарма бағдарларды мұнда жіберу:

en: Separate multiple URLs with spaces
kk: Бірнеше URL-мекенжайларын бос орындармен бөліңіз

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
kk: Профайлыңызды толтыру үшін азғантай өмірбаяндық  мәліметтермен бөлісу. Бұл ашық бейнеленеді.

en: Show
kk: Бейнелеу

en: Show Avatars
kk: Аватарларды бейнелеу

en: Show Details
kk: Егжей-тегжейліні бейнелеу

en: Show advanced menu properties
kk: Қосымша мәзір сипаттарын бейнелеу

en: Show all comment types
kk: Пікір түрі бәрін бейнелеу

en: Show all dates
kk: Күн бәрін бейнелеу

en: Show comments
kk: Пікірлерді бейнелеу

en: Show hidden updates
kk: Жасырын жаңартуларды бейнелеу

en: Single Post
kk: Жалғыз жазба

en: Site Visibility
kk: Сайттың көзге көрерлігі

en: Skip Confirmation Email
kk: Растау Э-пошта хабарын өткізіп жіберу

en: Slug
kk: Мөртабаны

en: Some database problems could not be repaired. Please copy-and-paste the following list of errors to the <a href="%s">WordPress support forums</a> to get additional assistance.
kk: Кейбір дерекқор мәселелерді жөндеу мүмкін емес. Қосымша жәрдем алу үшін келесі қате тізімін <a href="%s">WordPress қолдау форумдарына</a> көшіріңіз және қойыңыз.

en: Somebody
kk: Басқа біреу

en: Someone
kk: Әлдебіреу

en: Sorry, can&#8217;t edit files with &#8220;..&#8221; in the name. If you are trying to edit a file in your WordPress home directory, you can just type the name of the file in.
kk: Кешіріңіз, атында &#171;..&#187; бар файлдарды -өңдеу мүмкін емес. Егер WordPress орнатылған тізімдемедегі файлды өңдеу әрекетін істесеңіз, тек мұндағы файл атын теруіңіз мүмкін.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
kk: Кешіріңіз, қауіпсіздік себептерімен бұл файлдың түрі рұқсатталмаған.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
kk: Кешіріңіз, пікірге жауап беру үшін кіруіңіз жөн.

en: Sort Order:
kk: Сұрыптау реті:

en: Spam <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span> | Spam <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span>
kk[0]: Қалаусыз <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span>
kk[1]: Қалаусыз <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span>

en: Spam Comment
kk: Қалаусыз пікір

en: Specified file does not exist.
kk: Келтірілген файл жоқ.

en: Specified file failed upload test.
kk: Көрсетілген файлдың сынағы сәтсіз аяқталды.

en: Standard
kk: Қалыпты

en: Start Date
kk: Бастау күні:

en: Status
kk: Күйі

en: Status:
kk: Күйі:

en: Stick this post to the front page
kk: Бұл жазбаны мұқаба бетіне жапсыру

en: Sticky
kk: Жапсыру

en: Sticky Post
kk: Жапсырма жазба

en: Store uploads in this folder
kk: Кері қотарылғандардың жинақтауышы қалтасы

en: Subject
kk: Сюжеті

en: Submit Reply
kk: Жауап жіберу

en: Submit for Review
kk: Сараптау үшін жіберу

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
kk: Жіберілген кезі: <a href="%1$s">%2$s күні %3$s уақытында</a>

en: Submitted on: <b>%1$s</b>
kk: Жіберілгені: <b>%1$s</b>

en: Success!
kk: Сәтті!

en: Successfully installed the plugin <strong>%s %s</strong>.
kk: <strong>%s %s</strong> қондырмасы сәтті орнатылды.

en: Successfully installed the theme <strong>%1$s %2$s</strong>.
kk: <strong>%1$s %2$s</strong> тақырыбы сәтті орнатылды.

en: Summary
kk: Жиындық

en: Super admin privileges cannot be removed because this user has the network admin email.
kk: Бас әкімші құқықтары аласталмады, себебі бұл пайдаланушы желі әкімшілігі Э-поштасының иегері.

en: Syndication feeds show the most recent
kk: Біріктіру веб-арналары ең сонғысын бейнелейді

en: Tag | Tags
kk[0]: кілтсөз
kk[1]: кілтсөз

en: Tag Template
kk: Кілтсөз үлгісі

en: Tag base
kk: Кілтсөз негізі

en: Tan
kk: Ақшыл қоңыр

[ctx: Taxonomy Description]
en: Description
kk: Сипаттамасы

[ctx: Taxonomy Name]
en: Name
kk: Атау

[ctx: Taxonomy Parent]
en: Parent
kk: Тектік

[ctx: Taxonomy Slug]
en: Slug
kk: Мөртабан

en: Templates
kk: Үлгілер

en: Temporary permalink. Click to edit this part.
kk: Уақытша жасалған тұрақты сілтеме. Бұл бөлікті өңдеу ұшін нұқыңыз.

en: Text Color
kk: Мәтін түсі

en: Thank you for creating with <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>.
kk: <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a> арқылы жасағаныңыз үшін рақмет.

en: That user is already a member of this site.
kk: Бұл пайдаланушы әлдеқашан осы сайттың мүшесі.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
kk: &#171;Мөртабан&#187; атаудың түсінікті URL нұсқасы. Бұл әдетте бәрі кіші әрпімен келеді де құрамында тек латын (ағылшын) әрптері, сандар және сызықшалар болады.

en: The <code>%1$s</code> plugin header is deprecated. Use <code>%2$s</code> instead.
kk: Қондырманың <code>%1$s</code> бас тақрыбы көнеріп ұсынылмайды. Орнына <code>%2$s</code> қолданыңыз.

en: The <code>%1$s</code> setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See http://codex.wordpress.org/Settings_API
kk: Параметр <code>%1$s</code> тіркеуін жойған. Тіркеуін жойған параметрлер көнеріп ұсынылмайды. Мынаны қараңыз: http://codex.wordpress.org/Settings_API

en: The <strong>%s</strong> importer is invalid or is not installed.
kk: <strong>%s</strong> әкелім басқарушысы жарамсыз немесе орнатылмаған.

en: The <strong>%s</strong> menu has been successfully created.
kk: <strong>%s</strong> мәзірі сәтті жасалынды.

en: The <strong>%s</strong> menu has been updated.
kk: <strong>%s</strong> мәзірі жаңартылды.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
kk: Қатынаулы уиджеттер бөлігінде таңдауыңыз мүмкін уиджеттердің бәрі болады. Уиджетті бүйірлік тақтаға апарып тастағанда, мұның параметрлерін теңшеу үшін бұл ашылады. Уиджет параметрлеріңіз қанағаттандырса, Сақтау түймешігін нұқыңыз да уиджет сайтыңызда іске қосылады. Егер Жою түймешігін нұқысаңыз, бұл уиджетті аластайды.

en: The Documentation menu below the editor lists the PHP functions recognized in the plugin file. Clicking Lookup takes you to a web page about that particular function.
kk: Өңдегіш төменіндегі Құжаттамасы мәзірі қондырма файлында танылған PHP жетелерін тізімдейді. Іздестіру түймешігін нұқығанда ерекше жете туралы ғаламтор беті шыға келеді.

en: The Optional fields let you customize the &#8220;category&#8221; and &#8220;tag&#8221; base names that will appear in archive URLs. For example, the page listing all posts in the &#8220;Uncategorized&#8221; category could be <code>/topics/uncategorized</code> instead of <code>/category/uncategorized</code>.
kk: Қосымша өрістер мұрағаттың URL-мекенжайларында шыға келетін &#171;category&#187; мен &#171;tag&#187; негізгі атауларын теңшеу мүмкіндігін береді. Мысал үшін, &#171;Санатталмаған&#187; санатындағы жазбаның бәрін тізімдейтін бет <code>/category/sanattalmaghan</code> орнына <code>/maqala/sanattalmaghan</code> мекенжайында болады.

en: The Walker class named <strong>%s</strong> does not exist.
kk: <strong>%s</strong> аталған өтімді тап жоқ.

en: The WordPress URL and the Site URL can be the same (example.com) or different; for example, having the WordPress core files (example.com/wordpress) in a subdirectory instead of the root directory.
kk: WordPress URL-мекенжайы мен Сайт URL-мекенжайы бірдей (example.com) не әртүрлі болуы мүмкін; мысал үшін, WordPress өзекті файлдарын (example.com/wordpress) түбір тізімдеменің орнына ішкі тізімдемесінде ұстау.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you don&#8217;t use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
kk: Сілтеме атауына, веб-мекенжайға және сипаттамаларына арналған ұялардың жайғасымдары бекітілген, басқалар болса апарып тастауды пайдаланып қайта жайғастырылуы мүмкін. Экран параметрлері қойыншасында пайдалануын қаламаған  ұяларды жасыруыңыз, не ұяның тақырып жолағын нұқып ұяларды қайыруыңыз мүмкін.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
kk: Бақылау тақтасы экраныңыздағы ұялар:

en: The current theme does not natively support menus, but you can use the &#8220;Custom Menu&#8221; widget to add any menus you create here to the theme&#8217;s sidebar.
kk: Ағымдық тақырып мәзірлерді түпкіден қолдамайды, бірақ &#171;Қосымша мәзір&#187; уиджетін пайдаланып қандай болса да жасаған мәзірлеріңізді тақырыптың бүйірлік тақтасына үстеуіңіз мүмкін.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
kk: Ағымдық пайдаланушының рөлі өңдеу қабілетіліктерін игеруі жөн.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
kk: Сипаттама әдепкі жағдайда көзге түспейді, бірақ кейбір тақырыптарда бейнеленуі мүмкін.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
kk: Егер ағымдық тақырып қолдайтын болса, бұл сипаттама мәзірде бейнелмек.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
kk: Мына экрандағы өрістер сайтыңызды орнатудың кейбір негіздерін анықтайды.

en: The following plugins have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Plugins&#8221;.
kk: Келесі қондырмалардың жаңа нобайлары қатынаулы. Жаңартуын қалағандарды тексеріп шығыңыз да сосын &#171;Қондырмаларды жаңарту&#187; түймешігін нұқыңыз.

en: The following themes are installed but incomplete. Themes must have a stylesheet and a template.
kk: Келесі тақырыптар орнатылған, бірақ толық емес. Тақырыптар мәнер кестесін және үлгісін игеруі жөн.

en: The following themes have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Themes&#8221;.
kk: Келесі тақырыптардың жаңа нобайлары қатынаулы. Жаңарту үшін қалағандарды тексеріңіз де кейін &#8222;Тақырыптарды жаңарту&#8220; түймешігін нұқыңыз.

en: The ftp PHP extension is not available
kk: ftp PHP кеңейтімі қатынаулы емес.

en: The image can be cropped by clicking on it and dragging to select the desired part. While dragging the dimensions of the selection are displayed below.
kk: Сурет үстіне нұқып және қалаған бөлігін апарып қиюлы мүмкін. Апарған кезде бөлектелген өлшемділіктер төменнде бейнеленеді.

en: The installer attempted to contact a random hostname (<code>%1$s</code>) on your domain.
kk: Орнатушы доменіңіздегі кездейсоқ хост атына (<code>%1$s</code>) байланысу әрекеттенді.

en: The menu has been successfully deleted.
kk: Мәзір сәтті аласталды.

en: The menu item has been successfully deleted.
kk: Мәзір элементі сәтті аласталды.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
kk: Әр түрлі параметрлер тобы аласталды. Басқа параметрлер тобын сынап көріңіз.

en: The name is how it appears on your site.
kk: Бұл атау сайтыңызда көрсетіледі.

en: The network already exists.
kk: Желі әлдеқашан бар.

en: The password you chose during the install.
kk: Орнату кезіндегі таңдаған құпия сөзіңіз.

en: The plugin <code>%s</code> has been <strong>deactivated</strong> due to an error: %s
kk: <code>%s</code> қондырмасы <strong>доғарылды</strong>, себебі мына қате: %s

en: The plugin does not have a valid header.
kk: Бұл қондырмада жарамды бас тақырып жоқ.

en: The plugin generated unexpected output.
kk: Қондырма күтпеген шығыс құрды.

en: The plugin is at the latest version.
kk: Бұл қондырма ең соңғы нобайында.

en: The requested theme does not exist.
kk: Сұралған тақырып жоқ.

en: The selected plugins have been <strong>deleted</strong>.
kk: Бөлектелген қондырмалар <strong>жойылды</strong>.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when inserting an image into the body of a post.
kk: Жазбаның негізгі мазмұнына сурет кірістіргенде пайдалану үшін төменде тізімделінген өлшемдер ең көп өлшемдіктерін пиксел бойынша анықтайды.

en: The ssh2 PHP extension is available, however, we require the PHP5 function <code>stream_get_contents()</code>
kk: ssh2 PHP кеңейтімі қатынаулы, дегенмен, <code>stream_get_contents()</code> PHP5 жетесі қажет болып тұр

en: The ssh2 PHP extension is not available
kk: ssh2 PHP кеңейтімі қатынаулы емес.

en: The theme is at the latest version.
kk: Бұл тақырып ең соңғы нобайында.

en: The theme you are currently using isn&#8217;t widget-aware, meaning that it has no sidebars that you are able to change. For information on making your theme widget-aware, please <a href="http://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">follow these instructions</a>.
kk: Ағымдағы пайдаланудағы тақырыбыңыз уиджет қолдайтын емес, яғни мұнда өзгертуіңіз мүмкін бүйірлік тақталар жоқ. Тақырыбыңызды уиджет қолдайтын істеу туралы ақпарат үшін, <a href="http://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">келесі нұсқауларға еріңіз</a>.

en: The thumbnail image can be cropped differently. For example it can be square or contain only a portion of the original image to showcase it better. Here you can select whether to apply changes to all image sizes or make the thumbnail different.
kk: Нобай сурет басқаша қиылуы мүмкін. Мысал үшін, бұл шаршы не жақсырақ көрме үшін бастапқы суреттің тек бөлігі болуы мүмкін. Мұнда не сурет өлшемі бәріне өзгерістерді қолдануын немесе нобайды басқаша жасауын таңдауыңыз мүмкін.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
kk: Жаңарту орнатылуы мүмкін емес, себебі WordPress %1$s талабы бойынша MySQL нобайы %2$s немесе одан жоғары болу жөн. Қазір жегудегі %3$s нобайы.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
kk: Жаңарту орнатылуы мүмкін емес, себебі WordPress %1$s талабы бойынша PHP нобайы %2$s немесе одан жоғары және MySQL нобайы %3$s немесе одан жоғары болу жөн. Қазір жегудегі PHP %4$s нобайы және MySQL %5$s нобайы.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
kk: Жаңарту орнатылуы мүмкін емес, себебі WordPress %1$s талабы бойынша PHP нобайы %2$s немесе одан жоғары болу жөн. Қазір жегудегі %3$s нобайы.

en: The update could not be unpacked
kk: Жаңарту бумасын шешу мүмкін емес

en: The update of %1$s failed.
kk: %1$s жаңартылуы сәтсіз аяқталды.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
kk: Жаңарту үдерісі іске қосылды. Бұл үдеріс бірқатар хосттарда біраз уақыт алуы мүмкін, сонықтан сабырлы болыңыз.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
kk: Жаңарту үдерісі біраз уақыт алуы мүмкін, сондықтан сабырлы болыңыз.

en: The uploaded file could not be moved to %s.
kk: Кері қотарылған файл %s үшін жылжытылу мүмкін емес.

en: The uploaded file exceeds the <code>upload_max_filesize</code> directive in <code>php.ini</code>.
kk: Кері қотарылған файл <code>php.ini</code> теңшеліміндегі <code>upload_max_filesize</code> нұсқауын асып кетті.

en: The uploaded file exceeds the <em>MAX_FILE_SIZE</em> directive that was specified in the HTML form.
kk: Кері қотарылған файл өлшемі HTML пішінінде көрсетілген <em>MAX_FILE_SIZE</em> нұсқауынан асты.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
kk: Кері қотарылған фал тек ішінара кері қотарылды.

en: Theme <span class="b">%1$s</span>
kk: Тақырып <span class="b">%1$s</span>

en: Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b">%2$s Widget</span> | Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b">%2$s Widgets</span>
kk[0]: <span class="b">%2$s уидждеті</span> бар <span class="b">%1$s</span> тақырыбы
kk[1]: <span class="b">%2$s уидждеті</span> бар <span class="b">%1$s</span> тақырыбы

en: Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b"><a href="widgets.php">%2$s Widget</a></span> | Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b"><a href="widgets.php">%2$s Widgets</a></span>
kk[0]: <span class="b">%1$s</span> тақырыбында <span class="b"><a href="widgets.php">%2$s уиджет</a></span> қосылған
kk[1]: <span class="b">%1$s</span> тақырыбында <span class="b"><a href="widgets.php">%2$s уиджет</a></span> қосылған

en: Theme <span class="b"><a href="themes.php">%1$s</a></span>
kk: Тақырып <span class="b"><a href="themes.php">%1$s</a></span>

en: Theme Functions
kk: Тақырып жетелері

en: Theme Install
kk: Тақырып орнату

[ctx: Theme Installer]
en: Featured
kk: Таңдаулы

[ctx: Theme Installer]
en: Newest
kk: Ең жаңа

[ctx: Theme Installer]
en: Recently Updated
kk: Жуырда жаңартылған

[ctx: Theme Installer]
en: Tag
kk: Кілтсөзі

en: Theme Locations
kk: Тақырып орналасуы

en: Theme Options
kk: Тақырып парам.

en: Theme deleted.
kk: Тақырып жойылды.

en: Theme filters
kk: Тақырып сүзгілері

en: Theme install failed.
kk: Тақырып орнатылуы сәтсіз аяқталды.

en: Theme installed successfully.
kk: Тақырып сәтті орнатылды.

[ctx: Theme stylesheets in theme editor]
en: Styles
kk: Мәнерлер

en: Theme update failed.
kk: Тақырып орнатылуы сәтсіз аяқталды.

en: Theme updated successfully.
kk: Тақырып сәтті жаңартылды.

en: Themes page
kk: Тақырыптар беті

en: There are no drafts at the moment
kk: Мұнда қазір еш жобажазба жоқ

en: There are no plugins installed on this site.
kk: Бұл сайтқа орнатылған мұнда еш қондырма жоқ.

en: There are no valid users selected for deletion.
kk: Мұнда жою үшін таңдалған жарамды тіркелгілер жоқ.

en: There are no valid users selected for removal.
kk: Мұнда аластау үшін таңдалған жарамды тіркелгілер жоқ.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s details</a>.
kk: Мұнда %1$s жаңа нобайы қатынаулы. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">%3$s нобайының егжей-тегжейін көрсету</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this theme.</em>
kk: Мұнда %1$s жаңа нобайы қатынаулы. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">%3$s нобайының егжей-тегжейін көрсету</a>. <em>Бұл тақырып үшін өз жаңарту қатынаулы емес.</em>

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>.
kk: Мұнда %1$s жаңа нобайы қатынаулы. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">%4$s нобайының егжей-тежейлерін көрсету</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
kk: Мұнда %1$s жаңа нобайы қатынаулы. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">%4$s нобайының егжей-тежейлерін көрсету</a>. <em>Бұл қондырма үшін өздігінен жаңарту қатынаулы емес.</em>

en: There is a pending change of the admin e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
kk: Әкімшілік Э-поштасын <code>%1$s</code> мекенжайына өзгертілуді мұнда күтуде. <a href="%2$s">Болдырмау</a>

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
kk: Мұнда Э-поштаңызды <code>%1$s</code> мекенжайына ауыстьру үшін қаңтарылған өзгеріс бар. <a href="%2$s">Болдырмау</a>

en: These revisions are identical.
kk: Мына түзетулер бірі-біріне сәйкес келеді.

en: These settings may be overridden for individual articles.
kk: Бұл параметрлер жекелеген мақалалар үшін қайта жазылуы мүмкін.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
kk: Бұл мекенжай әкімшілік мақсаттары үшін (жаңа пайдаланушыны хабарландыру сияқты) пайдаланылады.

en: This address is used for admin purposes. If you change this we will send you an e-mail at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
kk: Бұл мекенжай әкімшілік мақсаттары  үшін пайдаланылады. Егер мұны өзгертсеңіз, растау үшін жаңа мекенжайыңызға Э-пошта хабары жіберіледі. <strong>Жаңа мекенжай расталғанша дейін белсенді болмайды.</strong>

en: This child theme inherits templates from a parent theme, %s.
kk: Бұл еншілес тақырып үшін үлгілер тектік тақырыбынан (%s) мұраланады.

en: This comment is already approved.
kk: Бұл пікір әлдеқашан мақұлданған.

en: This comment is already in the Trash.
kk: Бұл пікір әлдеқашан Себетте.

en: This comment is already marked as spam.
kk: Бұл пікір әлдеқашан қалаусыз ретінде бегіленген.

en: This comment is currently approved.
kk: Бұл пікір ағымда мақұлданған.

en: This comment is currently in the Trash.
kk: Бұл пікір ағымда Себетте.

en: This comment is currently marked as spam.
kk: Бұл пікір ағымда қалаусыз ретінде белгіленген.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
kk: Бұл пікір Себетте. Өңдеуін қаласаңыз, мұны Себеттен сыртқа жылжытыңыз.

en: This dashboard widget queries <a href="http://blogsearch.google.com/">Google Blog Search</a> so that when another blog links to your site it will show up here. It has found no incoming links&hellip; yet. It&#8217;s okay &#8212; there is no rush.
kk: Бұл бақылау тақтасының уиджеті <a href="http://blogsearch.google.com/">Google Блог іздеу</a> қызметіне сауалдар жібереді, сонымен басқа блогтан сайтыңызға сілтеме жасалғанда, бұл мұнда шыға келеді. Мұнда еш кіресін сілтеме табылмады&hellip; әлі. Бұл жөнді &#8212; мұнда асығатын ештеңе жоқ.

en: This format, which we call WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
kk: WordPress eXtended RSS немесе WXR деп аталатын бұл пішім құрамында сайтыңыздағы барлық жазбалар, беттер, пікірлер, қосымша өрістер, санаттар және кілтсөздер болады.

en: This is a file in your current parent theme.
kk: Бұл ағымдық тектік тақырыбының файлы.

en: This localized version contains both the translation and various other localization fixes. You can skip upgrading if you want to keep your current translation.
kk: Жерсіндірілген нобайда тәржіме мен түрлі жерсіндіру түзетулер бар. Егер ағымдық тәржімені сақтап қалдыруын қаласаңыз, жаңартуды өткізіп жіберуіңіз мүмкін.

en: This plugin has been deactivated because your changes resulted in a <strong>fatal error</strong>.
kk: Бұл қондырма доғарылды, себебі өзгерістеріңіздің нәтижесінде <strong>жөнделмес қате</strong> болды.

en: This plugin is already installed and is up to date
kk: Бұл қондырма әлдеқашан орнатылған және көкейтесті күйінде

en: This plugin may be active on other sites in the network. | These plugins may be active on other sites in the network.
kk[0]: Бұл қондырма желінің басқа сайттарында белсенді болуы мүмкін.
kk[1]: Бұл қондырмалар желінің басқа сайттарында белсенді болуы мүмкін.

en: This resulted in an error message: %s
kk: Бұның нәтижесінде қателік хабары: %s

en: This screen allows you to edit five fields for metadata in a file within the media library.
kk: Бұл экранда тасушы кітапханасынадағы файл метадеректері үшін бес өрісті өңдеуге рұқсат етіледі.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
kk: Бұл бетте мазмүныңыз бейнеленуіне ықпал ететін параметрлер бар.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
kk: Бұл экранда сайтыңыз үшін бар пайдаланушы бәрін тізімделінеді. Әр пайдаланушы сайтты басқару арқылы тағайындап орнатқан бес рөлдің біреуін игереді: Сайт әкімшісі, Өңдеуші, Туындыгер,Қатысушы не Жазылушы. Әкімші рөлінен басқа рөлдерді игерген пайдаланушылар бақылау тақтасы шарлауына кіргенде,  параметрдің кемдеу санын (өз рөлі негізінде) көреді.

en: This screen lists links to plugins to import data from blogging/content management platforms. Choose the platform you want to import from, and click Install Now when you are prompted in the popup window. If your platform is not listed, click the link to search the plugin directory for other importer plugins to see if there is one for your platform.
kk: Бұл экранда блогтау/мазмұн реттеу тұғырнамалардан әкелім басқаратын қондырмаларының сілтемелері тізімделінеді. Әкелім істеу үшін қалаған тұғырнаманы таңдаңыз, және қалқымалы терезеде ұсынылған Қазір орнату түймешігін нұқыңыз. Егер тұғырнамаңыз тізімде жоқ болса, қондырма тізімдемесінде тұғырнамаңызға біреуі бар-жоғын қарап басқа әкелім басқарушы қондырмаларды іздеу үшін сілтемені нұқыңыз7

en: This timezone does not observe daylight saving time.
kk: Бұл уақыт белдеуінде жазғы уақыт қолданылмайды.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
kk: Бұл уақыт белдеуі ағымда жазғы уақытында.

en: This timezone is currently in standard time.
kk: Бұл уақыт белдеуі ағымда қысқы уақытында.

en: This user has super admin privileges.
kk: Бұл пайдаланушыда бас әкімші құқықтары бар.

en: This widget requires JavaScript.
kk: Бұл уиджет JavaScript қажет етеді.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
kk: Бұл блог-таспасындағы сілтеменің үстіне әлдебіреу меңзегенде көрсетілмек, немесе қажет жағдайда сілтеменің төменінде болады.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus and custom posts.
kk: Мұның құрамында сайтыңыздағы барлық жазбалар, беттер, пікірлер, қосымша өрістер, терминдер, шарлау мәзірлер және қосымша жазбалар болады.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
kk: Бұл өңдік суретті аластамақ. Қайсыбір теңшеулеріңізді қалпына келтіру мүмкіндігіңіз болмайды.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
kk: Бұл бас тақырып суретін аластайды. Қайсыбір теңшеулеріңізді қалпына келтіру мүмкіндігіңіз болмайды.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
kk: Бұл бастапқы өңдік суретін қалпына келтіреді. Қайсыбір теңшеулеріңізді қалпына келтіру мүмкіндігіңіз болмайды.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
kk: Бұл бастапқы бас тақырып суретін қалпына келтірмек. Қайсыбір теңшеулеріңізді қалпына келтіру мүмкіндігіңіз болмайды.

en: Threaded Comments
kk: Пікірлер тізбегі

en: Three Columns
kk: Үш баған

en: Thumbnail Settings
kk: Нобай параметрлері

en: Thumbnail linked to file
kk: Нобай файлға байланған

en: Thumbnail linked to page
kk: Нобай бетке байланған

en: Thumbnail size
kk: Нобай өлшемі

en: Timezone
kk: Уақыт белдеуі

en: Title Attribute
kk: "Title" төлсипаты

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
kk: Сайтыңызға жаңа пайдаланушыны үстеу үшін, экранның үстіндегі Жаңаны үстеу түймешігін, не мәзірідің Тіркелгілер бөліміндегі Жаңаны үстеу сілтемесін нұқыңыз.

en: To create a custom menu, give it a name above and click Create Menu. Then choose items like pages, categories or custom links from the left column to add to this menu.
kk: Қосымша мәзір жасау үшін, жоғарыда атауын келтіріңіз және Мәзірді жасау түймешіңін нұқыңыз. Кейін бұл мәзірге үстеу үшін сол жақ бағаннан беттер, санаттар не қосымша сілтемелер сияқты элементтерді таңдаңыз.

en: To perform the requested action, WordPress needs to access your web server.
kk: Сұралған әрекетті атқару үшін, WordPress веб-серверіңізге қатынауды қазет етеді.

en: To post to WordPress by e-mail you must set up a secret e-mail account with POP3 access. Any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret. Here are three random strings you could use: <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>.
kk: Жазбаны WordPress бетінде Э-пошта арқылы орналастыру үшін POP3 арқылы қатынаулы құпия Э-пошта тіркелгісін орнатуыңыз жөн. Бұл мекенжайдан қабылданған қайсыбір Э-пошта хабары орналастырылады, сонымен бұл мекенжайды өте құпия сақтап қалдыруы жақсы сана болады. Мұнда пайдалануыңыз мүмкін кездейсоқ құрылған үш мәтін жолы бар: <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>.

en: To update themes or plugins from this screen, use the checkboxes to make your selection and click on the appropriate Update button. Check the box at the top of the Themes or Plugins section to select all and update them all at once.
kk: Бұл экранда тақырыптарды не қондырмаларды жаңарту үшін, таңдау жасап қусбелгілерді пайдаланыңыз және тиісті Жаңарту түймешігін нұқыңыз. Бәрін бөлектеу және бұларды бір мәрте әрекетпен жаңарту үшін Тақырыптар не Қондырмалар бөлімінің үстіндегі ұяға құсбелгі қойыңыз.

en: To use a subdomain configuration, you must have a wildcard entry in your DNS. This usually means adding a <code>*</code> hostname record pointing at your web server in your DNS configuration tool.
kk: Ішкі домен теңшелімін пайдалану үшін, қойылмалы таңбамен DNS жазбасы болуы жөн. Мұның әдеттегі мағынасы: DNS теңшеу құралымен веб серверіңізге меңзейтін <code>*</code> хост аты жазбасын үстеу.

en: Tools
kk: Құралдар

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using <a href="http://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">pingbacks</a>, no other action necessary.
kk: Қайтарма бағдарлар мұра блог жүйелері үшін соған сілтеме жасағаныңызды хабарландыру тәсілі. Егер сілтемені басқа WordPress сайттарына жасасаңыз, бұлар <a href="http://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">қайтарма үнқосуларды</a> пайдаланып өздігінен хабарландырылады, еш басқа әрекеттің керегі жоқ.

en: Translation Ready
kk: Тәржімеге дайын

en: Trash
kk: Себет

en: Trash <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span> | Trash <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>
kk[0]: Себет <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>
kk[1]: Себет <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>

en: Trash Comment
kk: Пікірді себетке жіберу

en: Try again
kk: Әрекетті қайталау

en: Two Columns
kk: Екі баған

en: Type your new password again.
kk: Жаңа құпия сөзді қайта енгізіңіз.

en: URL:
kk: URL-мекенжайы:

en: UTC means Coordinated Universal Time.
kk: UTC (Coordinated Universal Time) мағынасы - Реттелген Әмбебап Уақыт.

en: Unable to create new image.
kk: Жаңа суретті жасау мүмкін емес.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
kk: WordPress мазмұн тізімдемесі табылмады.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
kk: WordPress қондырма тізімдемесі табылмады.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
kk: WordPress түбірлік тізімдемесі табылмады.

en: Unable to locate WordPress Theme directory.
kk: WordPress тақырып тізімдемесі табылмады.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
kk: WordPress тақырыбының тізімдемесін табу мүмкін емес.

en: Unable to locate needed folder (%s).
kk: Қажет қалта (%s) табылмады.

en: Unable to perform command: %s
kk: Мына пәрменді атқару мүмкін емес: %s

en: Unable to retrieve images or no images on page.
kk: Суреттерді алу мүмкін емес немесе бетте еш сурет жоқ.

en: Unable to save the image.
kk: Суретті сақтау мүмкін емес.

en: Unapprove
kk: Мақұлдамау

en: Unapprove this comment
kk: Бұл пікірді мақұлдамау

en: Unknown action.
kk: Белгісіз әрекет.

en: Unknown post type.
kk: Жазбаның белгісіз түрі.

en: Unpacking the package&#8230;
kk: Бума жайылуда&#8230;

en: Unpacking the update&#8230;
kk: Жаңарту бумасын шешу&#8230;

en: Unpublished
kk: Жарияланбаған

en: Update Comment
kk: Пікірді жаңарту

en: Update Complete
kk: Жаңарту аяқталды

en: Update File
kk: Файлды жаңарту

en: Update File and Attempt to Reactivate
kk: Файлды жаңарту және қайта белсендіру әрекеті

en: Update Link
kk: Сілтемені жаңарту

en: Update Media
kk: Тасушыны жаңарту

en: Update Now
kk: Қазір жаңарту

en: Update Plugin
kk: Қондырманы жаңарту

en: Update Plugins
kk: Қондырмаларды жаңарту

en: Update Profile
kk: Профайлды жаңарту

en: Update Services
kk: Жаңарту қызметтері

en: Update Theme
kk: Тақырыпты жаңарту

en: Update Themes
kk: Тақырыптарды жаңарту

en: Update User
kk: Тіркелгіні жаңарту

en: Update WordPress
kk: WordPress жаңарту

en: Update WordPress Database
kk: WordPress дерекқорын жаңарту

en: Update gallery settings
kk: Жиынтық параметрлерін жаңарту

en: Update package not available.
kk: Жаңарту бумасы қол жеткігісіз.

en: Update to %s
kk: %s дейін жаңарту

en: Update to version %s
kk: %s нобайына дейін жаңарту

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
kk: %1$s қондырмасы жаңартылуда (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
kk: %1$s тақырыбы жаңартылуда (%2$d/%3$d)

en: Updating your WordPress installation is a simple one-click procedure; just click on the Update button when it says a new version is available.
kk: WordPress орнатымыңызды жаңартуы жайдан-жай бір мәрте нұқу іс рәсімі; жаңа нобай қатынаулы деп айтылғанда тек Жаңарту түймешігін нұқыңыз.

en: Upgrading database&#8230;
kk: Дерекқор жаңартылуда&#8230;

en: Upgrading to a newer version of the same theme will override changes made here. To avoid this, consider creating a <a href="http://codex.wordpress.org/Child_Themes" target="_blank">child theme</a> instead.
kk: Әлгі тақырыптың жаңа нобайына жаңартуы мұнда істелген өзгерістерді қайта анықтайды.  Бұдан бастарту үшін, орнына <a href="http://codex.wordpress.org/Child_Themes" target="_blank">еншілес тақырыпты</a> жасауын ескеріңіз.

en: Upload New Media
kk: Жаңа тасушыны кері қотару

en: Upload Plugin
kk: Қондырманы кері қотару

en: Upload Theme
kk: Тақырыпты кері қотару

en: Upload date:
kk: Кері қотарылған күні:

en: Upload file and import
kk: Файлды кері қотару және әкелім

en: Uploading Files
kk: Файлдарды кері қотару

en: Uploads
kk: Кері қотарулар

en: Use Press This to clip text, images and videos from any web page. Then edit and add more straight from Press This before you save or publish it in a post on your site.
kk: Мынаны бастыру құралын кез-келген ғаламтор бетінен мәтінді, суретті және бейнені қиып алу үшін пайдаланыңыз. Сосын сайтыңыздағы жазбаға сақтау не жариялау алдынан өңдеңіз де тікелей Мынаны бастыру құралынан үстеңіз.

en: Use https
kk: https хаттамасын пайдалану

en: User <a href="#%s">%s</a> added
kk: Пайдаланушы <a href="#%s">%s</a> тіркелгісі үстелінді

en: User already exists. Password inherited.
kk: Пайдаланушы әлдеқашан бар. Құпия сөз мұра етілген.

en: User deletion is not allowed from this screen.
kk: Бұл экрандан тіркелгі жою рұқсаты жоқ.

en: User has been added to your site.
kk: Пайдаланушы сайтыңызға үстелінді.

[ctx: User role]
en: Administrator
kk: Әкімші

[ctx: User role]
en: Author
kk: Туындыгер

[ctx: User role]
en: Contributor
kk: Қатысушы

[ctx: User role]
en: Editor
kk: Өңдеуші

[ctx: User role]
en: Subscriber
kk: Жазылушы

en: User updated.
kk: Тіркелгі жаңартылды.

en: User(s) already exists.
kk: Пайдаланушы(лар) әлдеқашан бар.

en: Username/Password incorrect for %s
kk: %s үшін Кіру аты / Құпия сөз бұрыс

en: Usernames can have only alphanumeric characters, spaces, underscores, hyphens, periods and the @ symbol.
kk: Кіру атында тек әріп-сандық таңбалар, бос орындар, астынғы сызықтар, сызықшалар, нүктелер және @ ("айқұлақ" нышаны) болуы мүмкін.

en: Usernames cannot be changed.
kk: Кіру аттарын өзгерту мүмкін емес.

en: Users must be registered and logged in to comment
kk: Пікір қалдыру үшін пайдаланушылар тіркелуі және кіруі жөн

en: Value
kk: Мәні

en: Verifying the unpacked files&#8230;
kk: Бумадан шығарылған файлдар тексерілуде&#8230;

en: Video Attachment Template
kk: Бейне тіркеме үлгісі

en: View &#8220;%s&#8221;
kk: &#171;%s&#187; көрсету

en: View All
kk: Бәрін көрсету

en: View Comment
kk: Пікір көрсету

en: View Trash
kk: Себетті көрсету

en: View all
kk: Бәрін көрсету

en: View all categories
kk: Санат бәрін көрсету

en: View post
kk: Жазбаны көрсету

en: View posts by this author
kk: Осы туындыгердің жазбаларын көрсету

en: Visibility:
kk: Көрерлігі:

en: Visible
kk: Көзге көрінетіні

en: Visit %s
kk: %s сілтемесіне өту

en: Visit Link
kk: Сілтемеге өту

en: Visit plugin homepage
kk: Қондырманың өзіндік бетіне бару

en: Visit plugin site
kk: Қондырма сайтына бару

en: Visual Editor
kk: Көрнекі өңдегіш

en: Visual Editor RTL Stylesheet
kk: Көрнекі өңдегіштің оңнан солға жазу мәнер кестесі

en: Visual Editor Stylesheet
kk: Көрнекі өңдегіштің мәнер кестесі

en: Warning! Wildcard DNS may not be configured correctly!
kk: Ескерту! Қойылмалы таңбамен орнатылған DNS серверінің теңшелуі дұрыс емес мүмкін!

en: Warning: %s is currently editing this page
kk: Ескерту: %s ағымда бұл бетті өңдеуде

en: Warning: %s is currently editing this post
kk: Ескерту: %s ағымда бұл жазбаны өңдеуде

en: Warning: %s is currently editing this.
kk: Ескерту: %s ағымда мұны өңдеуде

en: Wavatar (Generated)
kk: Wavatar (Құрылған)

en: Web Address
kk: Веб-мекенжайы

en: Week Starts On
kk: Аптаның бірінші күні

en: Welcome to <a href="SITE_URL">SITE_NAME</a>. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
kk: <a href="SITE_URL">SITE_NAME</a> үшін қош келдіңіз. Бұл Сіздің тұңғыш жазбаңыз. Мұны өңдеңіз немесе жойыңыз, сосын блогтауды бастаңыз!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
kk: WordPress үшін қош келдіңіз. Бұл Сіздің тұңғыш жазбаңыз. Мұны өңдеңіз немесе жойыңыз, сосын блогтауды бастаңыз!

en: Welcome to the famous five minute WordPress installation process! You may want to browse the <a href="%s">ReadMe documentation</a> at your leisure. Otherwise, just fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to using the most extendable and powerful personal publishing platform in the world.
kk: Әйгілі бес-минөттік WordPress орнату үрдісіне қош келдіңіз! Қолыңыз бос болса <a href="%s">ReadMe құжаттамасын</a> оқып шығуыңызға болады. Әйтпесе, тек төмендегі мәліметтерді толтырыңыз да әлемде ең кеңейтпелі және қуаты мол жариялау тұғырнамасын пайдалану жолына түсіңіз.

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
kk: Санаттар мен кілтсөздердің арасында қандай айырмашылығы бар? Қалыпта, кілтсөздер жазбаңыздағы маңызды ақпаратты (есімдер, заттар ж.т.б.) сипаттайтын арнайы анықтаушылар болады, бұлар басқа жазбаларда қайталануы, не қайталанбауы мүмкін, сол кезде ше санаттар алдын-ала анықталған бөлімдер болады. Егер сайтыңызды көз алдына кітаптай елестетсеңіз, санаттар Мазмұны деректемесіне ұқсайды да кілтсөздер Реттеуіштегі сөздерге ұқсайды.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
kk: Пікірдің мазмұнында қайсыбір мынадай сөздер, атау, URL, Э-пошта, не IP мекенжайлары болғанда, бұл <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">модерация кезегінде</a> тұрады. Әр жолда бір сөз не IP болуы жөн. Бұл ішіндегі сөздерге сәйкес болмақ, сонымен &#171;press&#187; сөзі &#171;WordPress&#187; сөзімен сәйкес болады.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be marked as spam. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
kk: Пікірдің мазмұнында қайсыбір мына сөздер болғанда, атау, URL, Э-пошта, не IP, бұл қалаусыз ретінде белгіленеді. Әр жолда бір сөз не IP болуы жөн. Бұл ішіндегі сөздерге сәйкес болады, сонымен &#171;press&#187; сөзі &#171;WordPress&#187; сөзімен сәйкес болады.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
kk: Бұл бетте жаңа санатты үстегенде, келесі өрістерді толтырасыз:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
kk: Бұл бетте жаңа кілтсөз үстегенде келесі өрістерді толтырасыз:

en: When you assign multiple categories or tags to a post, only one can show up in the permalink: the lowest numbered category. This applies if your custom structure includes <code>%category%</code> or <code>%tag%</code>.
kk: Жазбаға бірнеше санат не қілтсөздерді байланыстығанда, тек біреуі тұрақты сілтемеде шығып бейнеленеді: бұл ең аз нөмірі бар санат. Мұның қолданылу шарты, егер арнайы құрылымыңызда <code>%category%</code> не <code>%tag%</code> тегтері болса.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
kk: Төмендегі түймешікті нұқығанда WordPress компьютеріңізде сақтау үшін XML файлын жасамақ.

en: When you have finished building your custom menu, make sure you click the Save Menu button.
kk: Қосымша мәзір құруыңызды аяқтағағанда, Мәзірді сақтау түймешігіне нұқуды нақтылаңыз.

en: When you publish a new post, WordPress automatically notifies the following site update services. For more about this, see <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> on the Codex. Separate multiple service <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s with line breaks.
kk: Жаңа жазбаңыз орналастырылғанда, келесі сайт жаңарту қызметтерін WordPress өзі құлақтандырады. Бұл туралы көбірек ақпарат үшін <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">Жаңарту қызметтері</a> бөлімін қараңыз. Бірнеше қызмет <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>-мекенжайларын жол үзілімдерімен бөліңіз.

en: While your site is being updated, it will be in maintenance mode. As soon as your updates are complete, your site will return to normal.
kk: Сайтыңыз жаңартылу кезінде бұл қызмет көрсету режімінде болады. Жаңарту аяқталысымен сайтыңыз қалыпты режіміне қайта оралады.

en: Widget %s
kk: %s уиджеті

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
kk: Уиджеттер - мазмұнның тәуелсіз бөліктері, бұлар тақырыбыңыз қамтамасыз ететін (жалпы атауы - бүйірлік тақталар) қайсыбір уиджет аймағына орналастырылады. Бүйірлік тақта/уиджет аймақтарына жеке уиджеттерді қондыру үшін, тақырып жолақтарын қалаулы аймаққа апарып тастаңыз. Әдепкіде, тек негізгі уиджет аймағы жайылып тұрады. Қосымша уиджет аймақтарына қондырғанда, бұларды жаю үшін тақырып жолақтарын нұқыңыз.

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
kk: Уиджеттерді бірнеше рет пайдалануыңыз мүмкін. Сайтыңызда бейнелеу үшін әр уиджетке өз аталымын беруіңіз мүмкін, бірақ бұл міндетті емес.

en: WordPress &rsaquo; Database Repair
kk: WordPress &rsaquo; Дерекқорды жөндеу

en: WordPress &rsaquo; Installation
kk: WordPress &rsaquo; Орнату

en: WordPress &rsaquo; Update
kk: WordPress &rsaquo; Жаңарту

en: WordPress Blog
kk: WordPress блогы

en: WordPress Updates
kk: WordPress жаңартулары

en: WordPress has been installed. Were you expecting more steps? Sorry to disappoint.
kk: WordPress орнатылды. Көбірек қадам күтіп едіңіз бе? Түңілгеніңізге кешіріңіз.

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we have to update your database to the newest version.
kk: WordPress жаңартылды! Өз жолыңызға жіберудің алдынан, дерекқорыңызды жаңа нобайына жаңартуымыз керек.

en: WordPress is at the latest version.
kk: WordPress ең соңғы нобайында.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
kk: Бұрыс салынған XHTML тегтерін WordPress өзі дұрыстауы жөн

en: WordPress updated successfully
kk: WordPress сәтті жаңартылды

en: WordPress.org Plugin Page &#187;
kk: WordPress.org қондырма беті &#187;

en: Writing
kk: Жазу

en: Writing Settings
kk: Жазу параметрлері

en: X &#8212; Even more mature than above
kk: X &#8212; Жоғарыда көрсеткенден де ересектер үшін

en: XFN stands for <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
kk: XFN қысқармасы <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a> (XHTML Достар Желісі) ұғымын білдіреді, бұл міндетті емес. WordPress қайсыған сілтеме жасаған сайттың туындыгерлеріне/иелеріне қатынасыңызды көрсету үшін XFN төлсипаттарын құру мүмкіндігін береді.

en: XML error: %1$s at line %2$s
kk: XML қатесі: %1$s %2$s жолда

en: Y/m/d \a\t g:i A
kk: Y-m-d \@ G:i A

en: Y/m/d \a\t g:ia
kk: Y-m-d \@ G:i T

en: Y/m/d g:i:s A
kk: Y-m-d G:i:s T

en: Yes, Delete these files
kk: Иә, бұл файлдарды жою

en: Yes, Delete these files and data
kk: Иә, бұл файлдарды және деректерді жою

en: Yes, take me to my profile page
kk: Иә, профайлымның бетіне мені өткізіңіз

en: You are about to approve the following comment:
kk: Келесі пікірді мақұлдау үшін ниеттенудесіз:

en: You are about to delete <strong>%s</strong>.
kk: <strong>%s</strong> жою үшін ниеттенудесіз.

en: You are about to delete the following comment:
kk: Келесі пікірді жою үшін ниеттенудесіз:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
kk: Мына сілтемені жою үшін ниеттенудесіз "%s"
    
      "Болдырмау" тоқтату үшін, "Жарайды" жою үшін.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
kk: Мына тақырыпты жою үшін ниеттенудесіз "%s"
     "Болдырмау" тоқтату үшін, "Жарайды" жою үшін.

en: You are about to install WordPress %s <strong>in English (US).</strong> There is a chance this update will break your translation. You may prefer to wait for the localized version to be released.
kk: WordPress %s <strong>ағылшынша (АҚШ)</strong> орнатуын көзделгенсіз. Бұл жаңарту тәржімеңізді бұзбақ ықтималдығы бар. Жерсіндірілген нұсқасы шығарылу кезі үшін күте тұруды ұнатуыңыз  мүмкін.

en: You are about to mark the following comment as spam:
kk: Келесі пікірді қалаусыз ретінде белгілеуді ниеттенудесіз:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
kk: Келесі пікірді Себетке жылжыту үшін ниеттенудесіз:

en: You are about to remove the following plugin: | You are about to remove the following plugins:
kk[0]: Келесі қондырманы аластау үшін ниеттенудесіз:
kk[1]: Келесі қондырмаларды аластау үшін ниеттенудесіз:

en: You are not allowed to create pages on this site.
kk: Бұл сайтта беттерді жасау рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to create posts or drafts on this site.
kk: Бұл сайтта жазбаларды не жобажазбаларды жасау рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to delete this item.
kk: Бұл элементті жою рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to delete this post.
kk: Бұл жазбаны жою рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to edit comments on this post.
kk: Бұл жазба туралы пікірлерді өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to edit pages as this user.
kk: Бұл пайдаланушы ретінде беттерді өңдеу үшін сізге рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to edit pages.
kk: Беттерді өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to edit posts as this user.
kk: Бұл пайдаланушы ретінде жазбаларды өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to edit posts.
kk: Жазбаларды өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to edit this attachment.
kk: Бұл тіркемені өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to edit this comment.
kk: Бұл пікірді өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to edit this item.
kk: Бұл элементті өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to edit this page.
kk: Бұл бетті өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to edit this post.
kk: Бұл жазбаны өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to import.
kk: Әкелім ету рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
kk: Бұл элементті Себет сыртына жылжыту рұқсатыңыз жоқ

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
kk: Бұл элементті Себетке жылжыту рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to move this post out of the trash.
kk: Бұл жазбаны Себет сыртына жылжыту рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to move this post to the trash.
kk: Бұл жазбаны Себетке жылжыту рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to restore this item from the Trash.
kk: Бұл элементті Себеттен қалпына келтіру рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not allowed to scan for lost attachments.
kk: Жоғалған тіркемелер үшін саралау рұқсатыңыз жоқ.

en: You are using <span class="b">WordPress %s</span>.
kk: <span class="b">WordPress %s</span> нобайын пайдаланудасыз.

en: You are using a development version (%1$s). Cool! Please <a href="%2$s">stay updated</a>.
kk: Жасақтау нобайын пайдаланудасыз (%1$s). Керемет! <a href="%2$s">Жаңартып тұрыңыз</a>.

en: You attempted to edit an attachment that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
kk: Жоқ тіркеме өңдеуді әрекеттендіңіз. Мүмкін бұл жойылған?

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
kk: Жоқ элемент өңдеуді әрекеттендіңіз. Мүмкін бұл жойылған?

en: You can Search for themes by keyword, author, or tag, or can get more specific and search by criteria listed in the feature filter. Alternately, you can browse the themes that are Featured, Newest, or Recently Updated. When you find a theme you like, you can preview it or install it.
kk: Тақырыптарды шартсөз, туындыгер не кілтсөз бойынша іздеуіңіз мүмкін, немесе неғұрлым ерекше алуыңыз мүмкін және Мүмкіндік сүзгісінде тізімделген шарт бойынша іздеуіңіз мүмкін.

en: You can Upload a theme manually if you have already downloaded its ZIP archive onto your computer (make sure it is from a trusted and original source). You can also do it the old-fashioned way and copy a downloaded theme&#8217;s folder via FTP into your <code>/wp-content/themes</code> directory.
kk: Егер компьютеріңізге тақырыптың ZIP мұрағаты (бұл сенімді және бастапқы көзден алынғанын нақтылаңыз) әлдеқашан қотарылған болса, тақырыпты сайтыңызға қолмен кері қотаруыңыз мүмкін. Сонымен қатар, мұны ескі сән тәсілімен істеуіңіз мүмкін, және FTP арқылы қотарылған тақырып қалтасын <code>/wp-content/themes</code> тізімдемеңізге көшіруіңіз мүмкін.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
kk: Әдетте <a href="%s">Уиджеттерді</a> пайдаланып, сайтыңызда бейнеленетін сілтемелерді үстеуіңіз мүмкін. Әдепкіде WordPress қауымдастығы ішіндегі әртүрлі сайттарға байланыстыратын сілтемелер мысалдар ретінде кіргізілген.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
kk: Бұл экрандағы ұялардың әрқайсысына мәліметтерді енгізіп сілтемелерді үстеуіңіз не өңдеуіңіз нмүмкін. Сілтемелердің тек веб-мекенжайы мен атауы міндетті өрістер болады.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
kk: Тағы да жазбаларды <a href="%s">Мынаны бастыру букмарклеті</a> арқылы жасауыңыз мүмкін.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
kk: Сонымен қатар бұл экранда Қүйі ұясын пайдаланып пікірге модерация істеуіңіз мүмкін, мұнда сондай-ақ пікірдің уақыт белгісін өзгертуіңіз мүмкін

en: You can also try %s, easy blogging from anywhere on the Web.
kk: Сонымен қатар, Ғаламторда әлдеқайдан жеңіл блогтау үшін, %s сынап көріңіз.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
kk: Экран параметрлері қойыншасын пайдаланып, экран бойынша тізімде қанша элмент бейнелеуін орнату үшін, және кестедегі бағандарды жасыру/көрсету жасау үшін бұл экранның бейнелеуін өзгертуіңіз мүмкін.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the front page of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static home page, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the front page, and the other will be where your posts are displayed.
kk: Сайтыңыздың мұқаба бетінде нені бейнелеуін таңдауыңыз мүмкін. Бұл уақыты бойынша керісінше тізбектелген жазбалар (дәстүрлі блог), не бекітілген/орнықты бет болуы мүмкін. Орнықты басты бет орнату үшін, алғашқыдан екі <a href="%s">Бет</a> жасауыңыз керек. Біреуі мұқаба бет болады, басқасы жазбаларыңыз бейнеленетін орында болады.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
kk: Бұл экранның бейнелеуін бірнеше жолмен теңшеуіңіз мүмкін:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
kk: Бұл экранның бейнелеуін Экран параметрлері қойыншасын және/не сілтемелер кестесінің жоғарындағы сүзгілердің ашылмалы мәзірін пайдаланып теңшеуіңіз мүмкін.

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
kk: Әрқайсы тақырыптарыңыз кодына тимей, өзгертпелі өңдік суретті пайдаланып сайтыңыздың сыртқы көрінісін теңшеуіңіз мүмкін. Сайт өңі ретінде сурет не түс болуы мүмкін.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
kk: Қажеті болса, пікірде келтірілген ақпаратты өңдеуіңіз мүмкін. Пікір қалдырушы емле қатесін жасағанын байқасаңыз, бұл жиі пайдалы болады.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, or Trashed posts. The default view is to show all posts.
kk: Жоғарғы сол жақтағы мәтіндік сілтемелерді пайдаланып Бәрі, Жарияланған, Жобажазба не Себеттегі жазбаларды бейнелеу үшін жазба күйі бойынша жазба тізімін сүзуіңіз мүмкін. Әдепкі көріністе жазба бәрі бейнеленеді.

en: You can find additional plugins for your site by using the <a href="%1$s">Plugin Browser/Installer</a> functionality or by browsing the <a href="%2$s" target="_blank">WordPress Plugin Directory</a> directly and installing new plugins manually. To manually install a plugin you generally just need to upload the plugin file into your <code>/wp-content/plugins</code> directory. Once a plugin has been installed, you can activate it here.
kk: Сайтыңыз үшін <a href="%1$s">Қондырма Шолғыш/Орнатушы</a> жетелік жұмысын пайдаланып не <a href="%2$s" target="_blank">WordPress қондырма тізімдемесін</a> тікелей шолып және жаңа қондырмаларды қолмен орнатып қосымша қондырмаларды табуыңыз мүмкін. Қондырманы қолмен орнату үшін жалпы тек қондырма қалтасын <code>/wp-content/plugins</code> тізімдемесіне кері қотаруыңыз керек. Қондырма орнатылысымен, мұны мұнда белсендіруіңіз мүмкін.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
kk: Экран параметрлері қойыншасын пайдаланып қажеттіліктеріңіз негізінде бағандарды жасыру/көрсету жасауыңыз және экран бойынша тізімде қанша жазба болуын шешуіңіз мүмкін.

en: You can narrow the list by file type/status using the text link filters at the top of the screen. You also can refine the list by date using the dropdown menu above the media table.
kk: Экранның жоғарғы жағындағы мәтін сілтемелері арқылы сүзгілерді пайдаланып тізімді файл түрі/күйі бойынша тарылутыңыз мүмкін. Тағы да тасушы кестесі жоғары ашылмалы мәзірді пайдаланып тізімді күн-айы бойынша нақтылауыңыз мүмкін.

en: You can proportionally scale the original image. For best results the scaling should be done before performing any other operations on it like crop, rotate, etc. Note that if you make the image larger it may become fuzzy.
kk: Қатынас шамасын сақтап бастапқы суреттің шәкілін өзгертуіңіз мүмкін. Ең жақсы нәтижелер үшін шәкіл өзгертілуі қайсыбір басқа әркеттерді (қию, бұру, аудару т.б. сияқты) атқарудың алдынан дайындалуы жөн.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
kk: Тек ерекше санаттағы немесе жазба тізімі үстіндегі ашылмалы мәзірлерді пайдаланып ерекше айдан жазбаларды бейнелеу үшін тізімді нақтылауыңыз мүмкін.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
kk: Жазылған мазмұныңыз ішіне кірістірлетін суреттер үшін ең көп өлшемдерін орнатуыңыз мүмкін; сонымен қатар суретті толық өлшемді ретінде кірістіруіңіз мүмкін.

en: You can specify the crop selection aspect ratio then hold down the Shift key while dragging to lock it. The values can be 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc. If there is a selection, specifying aspect ratio will set it immediately.
kk: Қиюға таңдалған арақатынасын келтіруіңіз, сонда апарғанда кілттеу үшін Shift пернесін басып тұруыңыз мүмкін. Мәндері 1:1 (шаршы), 4:3, 16:9, ж.т.б. болуы мүмкін. Егер мұнда бөлектеу болса, арақатынасын келтіруі  мұны дереу орнатылады.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
kk: Сайтыңызды әлі де пайдалануыңыз мүмкін, бірақ жасаған қайсыбір ішкі доменіңіз қатынаулы болмауы мүмкін. Егер DNS жазбаңыз дұрыс болса, бұл хабарға елемеңіз.

en: You can update to <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %2$s</a> automatically or download the package and install it manually:
kk: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %2$s</a> үшін өздігінен жаңартуыңыз не буманы қотарып алып қолмен орнатуыңыз мүмкін:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
kk: Сайтыңыздың бөлімдерін және топтық қатынасы бар жазбаларды анықтау үшін санаттарды пайдалануыңыз мүмкін. Әдепкі санат атауы <a href="%s">жазу параметрлері</a> өзгертілгенше дейін &#171;Санатталмаған&#187;.

en: You can use the Theme Editor to edit the individual CSS and PHP files which make up your theme.
kk: Тақырыбыңыздың құрамдас CSS және PHP жеке файлдарын өңдеу үшін Тақырып өңдегішін пайдалануыңыз мүмкін.

en: You can use the editor to make changes to any of your plugins&#8217; individual PHP files. Be aware that if you make changes, plugins updates will overwrite your customizations.
kk: Бұл Өңдегішті қайсыбір қондырмаларыңыздың жеке PHP файлдарына өзгерістер істеу үшін пайдалануыңыз мүмкін. Сақ болыңыз: егер өзгерістер істесеңіз, қондырмалардың жаңартулары теңшеулеріңіздің үстіне жазылады.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
kk: Жазбаларды қарапайым аталым тізімінде немесе қабаттасқан үзіндімен көруіңіз мүмкін.

en: You can&#8217;t delete that user.
kk: Бұл тіркелгіні жоюыңыз мүмкін емес.

en: You can&#8217;t delete the current user.
kk: Ағымдық тіркелгіні жоюңыз мүмкін емес.

en: You can&#8217;t delete users.
kk: Тіркелгілерді жоюыңыз мүмкін емес.

en: You can&#8217;t edit that user.
kk: Бұл тіркелгіні өңдеуіңіз мүмкін емес.

en: You can&#8217;t edit this attachment because it is in the Trash. Please move it out of the Trash and try again.
kk: Бұл тіркемені өңдеуіңіз мүмкін емес, себебі бұл Себетте. Мұны Себеттен сыртқа жылжытыңыз да әрекетті қайталаңыз.

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
kk: Бұл элементті өңдеуіңіз мүмкін емес, себебі бұл Себетте. Мұны қалпына келтіріңіз де әрекетті қайталаңыз.

en: You can't remove the current user.
kk: Ағымдық тіркелгіні аластауыңыз мүмкін емес.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
kk: Басты сайтта әлі белсенді болғанда қондырманы жоюңыз мүмкін емес.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
kk: Орнатуыңыз мүмкін емес, себебі <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> талабы бойынша MySQL нобайы %2$s немесе одан жоғары болу жөн. Қазір жегудегі %3$s нобайы.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
kk: Орнатуыңыз мүмкін емес, себебі <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> талабы бойынша PHP нобайы %2$s немесе одан жоғары және MySQL нобайы %3$s немесе одан жоғары болу жөн. Қазір жегудегі PHP %4$s нобайы және MySQL %5$s нобайы.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
kk: Орнатуыңыз мүмкін емес, себебі <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> талабы бойынша PHP нобайы %2$s немесе одан жоғары болу жөн. Қазір жегудегі %3$s нобайы.

en: You cannot modify this Taxonomy.
kk: Бұл топтастыруды өзгерте алмайсыз.

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
kk: Жаңартуды орнатуыңыз мүмкін емес, себебі <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> талабы бойынша MySQL нобайы %2$s немесе одан жоғары болу жөн. Қазір жегудегі %3$s нобайы.

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
kk: Жаңарту істеуіңіз мүмкін емес, себебі <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> талабы бойынша PHP нобайы %2$s немесе одан жоғары және MySQL нобайы %3$s немесе одан жоғары болу жөн. Қазір жегудегі PHP %4$s нобайы және MySQL %5$s нобайы.

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
kk: Жаңарту істеуіңіз мүмкін емес, себебі <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> талабы бойынша PHP нобайы %2$s немесе одан жоғары болу жөн. Қазір жегудегі %3$s нобайы.

en: You did not enter a category name.
kk: Санат атауын енгізбедіңіз.

en: You did not select an item for editing.
kk: Өңдеу үшін элементті таңдамадыңыз.

en: You do not appear to have any plugins available at this time.
kk: Осы уақытта еш қондырма табылмауы мүмкін.

en: You do not have permission to customize headers.
kk: Бас тақырыптарды теңшеу рұқсатыңыз жоқ.

en: You do not have permission to edit this user.
kk: Бұл тіркелгіні өңдеу үшін рұқсатыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
kk: Бұл бетті қатынау үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
kk: Бұл сайтта қондырмаларды белсендіру үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to add links to this site.
kk: Бұл сайтқа сілтемелерді үстеу үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
kk: Бұл сайтта қондырмаларды доғару үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to delete plugins for this site.
kk: Бұл сайтта қондырмаларды жою үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to edit plugins for this site.
kk: Бұл сайтта қондырмаларды өңдеу үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this site.
kk: Бұл сайтта үлгілерді өңдеу үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to edit the links for this site.
kk: Бұл сайтта сілтемелерді өңдеу үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
kk: Бұл сайттың мазмұнын әкетім ету жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to import content in this site.
kk: Бұл сайтқа мазмұн әкелім ету жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to install plugins on this site.
kk: Бұл сайтта қондырмаларды орнату үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to install themes on this site.
kk: Бұл сайтта тақырыптарды орнату үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to manage plugins for this site.
kk: Бұл сайтта қондырмаларды реттеу үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to modify unregistered settings for this site.
kk: Бұл сайтта тіркелмеген ппараметрлерді өзгерту үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to update plugins for this site.
kk: Бұл сайтта қондырмаларды жаңарту үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to update themes for this site.
kk: Бұл сайтта тақырыптарды жаңарту үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to update this site.
kk: Бұл сайтты жаңарту үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You have %1$s and %2$s.
kk: %1$s және %2$s бар.

en: You have specified these users for removal:
kk: Мына пайдаланушыларды аластау үшін келтірдіңіз:

en: You have the latest version of WordPress.
kk: Ең соңғы WordPress нобайын игерудесіз.

en: You have the latest version of WordPress. You do not need to update. However, if you want to re-install version %s, you can do so automatically or download the package and re-install manually:
kk: Ең соңғы WordPress нұсқасын игеріп отырсыз. Жаңарту қажет емес. Бірақ, егер %s нобайын қайта орнатуын қаласаңыз, мұны өздігінен істеуге болады, немесе буманы қотарып алып қолмен істеуге болады:

en: You have version %1$s installed. Update to %2$s.
kk: Орнатылған %1$s нобайын игерудесіз. Мұны %2$s дейін жаңартыңыз.

en: You may also browse based on the most popular tags in the Plugin Directory:
kk: Тағы да Қондырма тізімдемесін ең танымал кілтсөздер негізінде шолуыңыз мүмкін:

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
kk: Параметрлердің жаңа мәндері әсер етуі үшін экран төменіндегі Өзгерістерді сақтау тұймешігіне нұқуыңыз жөн.

en: You must provide a domain name.
kk: Домен атауын келтіруіңіз жөн.

en: You must provide a name for your network of sites.
kk: Сайттар желісі атауын келтіруіңіз жөн.

en: You must provide a valid e-mail address.
kk: Жарамды Э-пошта мекенжайын келтіруңіз жөн.

en: You need Javascript to choose a part of the image.
kk: Суреттің бөлігін таңдау үшін Javascript қажет.

en: You need to make this file writable before you can save your changes. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
kk: Өзгерістеріңізді сақтау мүмкіндігін игеруіңіздін алдында, бұл файлға жазу рұқсат етуіңіз керек. Көбірек ақпарат үшін <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">Кодексті</a> қараңыз.

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> more themes.
kk: Тура қазір бұл сайт үшін тек бір тақырып қосылуын игересіз. Көбірек тақырып <a href="%1$s">қосу</a> үшін Желі басқаруына барыңыз.

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> or <a href="%2$s">install</a> more themes.
kk: Тура қазір бұл сайт үшін тек бір тақырып қосылуын игересіз. Көбірек тақырып <a href="%1$s">қосу</a> не <a href="%2$s">орнату</a> үшін Желі басқаруына барыңыз.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress.org Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
kk: Тура қазір тек бір тақырып орнатымын игересіз. Бұл өмірге аз! WordPress.org тақырып тізімдемесіндегі 1000 астам тегін тақырып арасынан әрқашан таңдап алуыңыз мүмкін: тек жоғарыдағы <a href="%s">Тақырыптар орнату</a> қойыншасын нұқыңыз.

en: You should update your .htaccess now.
kk: .htaccess файлын қазір жаңартуыңыз тиіс.

en: You&rsquo;re using the auto-generated password for your account. Would you like to change it to something easier to remember?
kk: Тіркелгіңіз үшін өздігінен құрвылған құпия сөзді пайдаланудасыз. Есте қалдыруға жеңілдеу үшін басқасына ауыстыруын қалайсыз ба?

en: Your E-mail
kk: Э-поштаңыз

en: Your Profile
kk: Профайлыңыз

en: Your WordPress database has been successfully updated!
kk: WordPress дерекқорыңыз сәтті жаңартылды!

en: Your WordPress database is already up-to-date!
kk: WordPress дерекқорыңыз әлдеқашан осы күнге дейн жаңартылған!

en: Your chosen password.
kk: Таңдаған құпия сөзіңіз.

en: Your new WordPress site has been successfully set up at:
    
    %1$s
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: %2$s
    Password: %3$s
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The WordPress Team
    http://wordpress.org/
kk: Жаңа WordPress сайтыңыз мұнда сәтті орнатылды:
    
    %1$s
    
    Әкімші тіркелгісіне келесі мәліметтер арқылы кіруіңіз мүмкін:
    
    Кіру аты: %2$s
    Құпия сөз: %3$s
    
    Жаңа сайтыңыз Сізге ұнайтына үміттенеміз. Рақмет!
    
    --WordPress тобы
    http://wordpress.org/

en: Your plugins are all up to date.
kk: Қондырмаңыз бәрі көкейтесті күйінде.

en: Your post has been saved.
kk: Жазбаңыз сақталды.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
kk: Профайлыңызда өзіңіз туралы мәліметтер бар ( &#171;тіркелгіңіз&#187;), сонымен қатар WordPress пайдалануына қатысты кейбір дербес параметрлер бар.

en: Your site is asking search engines not to index its content
kk: Сайтыңыз іздеу құралдарына мұның мазмұнын реттемеуін талап етеді

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
kk: Тақырыбыңыз шарлау мәзірлерін не уиджеттерді қолдамайды.

en: Your themes are all up to date.
kk: Тақырыбыңыз бәрі көкейтесті күйінде.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
kk: Кіру атыңызды өзгерту мүмкін емес, бірақ басқа өрістерді пайдаланып шын атыңызды не бүркеншік атыңызды енгізуіңіз, және атыңыздың қайсысы жазбаларда бейнеленетінін өзгертуіңіз мүмкін.

en: [%s] Joining confirmation
kk: [%s] Қосылғанын растау

en: [Pending]
kk: [Қаңтарылған]

en: [less]
kk: [азырақ]

en: [more]
kk: [көбірек]

en: acquaintance
kk: таныс

[ctx: adjective]
en: Pending
kk: Қаңтарылған

en: another web address of mine
kk: басқа веб-мекенжайым

en: child
kk: еншілес

en: click images to select
kk: бөлектеу үшін суретті нұқыңыз

en: co-resident
kk: қосарлас

en: co-worker
kk: қызметкер

en: colleague
kk: қызметтес

[ctx: column name]
en: Comment
kk: Пікір

[ctx: column name]
en: Date
kk: Күні

[ctx: column name]
en: File
kk: Файл

[ctx: column name]
en: In Response To
kk: Қайсыған жауап берілгені

[ctx: column name]
en: Title
kk: Аталымы

[ctx: comment]
en: Mark as Spam
kk: Қалаусыз белгісі

[ctx: comment]
en: Not Spam
kk: Қалаусыз емес

[ctx: comment]
en: Spam | Spam
kk[0]: қалаусыз
kk[1]: қалаусыз

[ctx: comments]
en: All | All
kk[0]: Бәрі
kk[1]: Бәрі

[ctx: comments per page (screen options)]
en: Comments
kk: пікір

en: contact
kk: іс байланыс

en: crush
kk: құмарлық

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s
kk: %2$s үшін %1$s

en: date
kk: жолығысу

[ctx: detached files]
en: Unattached <span class="count">(%s)</span> | Unattached <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Тіркелмеген <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Тіркелмеген <span class="count">(%s)</span>

en: family
kk: отбасылық

[ctx: file]
en: Add New
kk: Жаңаны үстеу

en: first
kk: алғашқы

en: friend
kk: дос

en: friendship
kk: достық

en: g:i a
kk: G:i T

en: g:i:s a
kk: G:i:s T

en: geographical
kk: географиялық

en: identity
kk: растау

en: items
kk: элемент

[ctx: items per page (screen options)]
en: Media items
kk: тасушы

en: kin
kk: туыстас

en: last
kk: соңғы

[ctx: link]
en: Add New
kk: Жаңаны үстеу

en: met
kk: кездескен

en: muse
kk: шабыт

en: my-hacks.php (legacy hacks support)
kk: my-hacks.php (мұралық хактарды қолдау)

[ctx: nav menu front page title]
en: Home: %s
kk: Басты беті: %s

[ctx: nav menu home label]
en: Home
kk: Басты бет

en: neighbor
kk: көрші

en: newer
kk: жаңалау

en: none
kk: ешкім

en: older
kk: ескілеу

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
kk: %1$s (%2$s ішінен)

en: parent
kk: тектік

en: physical
kk: табиғи

[ctx: plugin]
en: Add New
kk: Жаңаны үстеу

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Бәрі <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Бәрі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins per page (screen options)]
en: Plugins
kk: қондырма

[ctx: post state]
en: Pending
kk: Қаңтарылған

en: posts
kk: жазба

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Бәрі <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Бәрі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Менің <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Менің <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Жапсырма <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Жапсырма <span class="count">(%s)</span>

en: professional
kk: кәсіби

en: rel:
kk: "rel:" төлсипаты:

en: romantic
kk: құштарлық

en: sample-page
kk: uelgilik-bet

en: send e-mail
kk: хабар жіберу

[ctx: settings screen]
en: General
kk: Жалпы

en: sibling
kk: қандас

en: spouse
kk: жұбайлық

en: sweetheart
kk: сүйікті

en: the username you provided has invalid characters.
kk: сіз келтірген қіру атында жарамсыз таңбалар бар.

[ctx: theme]
en: Install Themes
kk: Тақырыптарды орнату

[ctx: theme]
en: Manage Themes
kk: Тақырып реттеу

[ctx: uploaded files]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Бәрі <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Бәрі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: uploaded files]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
kk[0]: Себет <span class="count">(%s)</span>
kk[1]: Себет <span class="count">(%s)</span>

[ctx: user]
en: Add Existing
kk: Барын үстеу

[ctx: user]
en: Add Existing User
kk: Бар тіркелгіні үстеу

[ctx: user]
en: Add New User
kk: Жаңа тіркелгіні үстеу

[ctx: verb]
en: Clear
kk: Тазалау!

[ctx: verb]
en: Spam
kk: Бұл қалаусыз!

[ctx: verb]
en: Trash
kk: Себетке жіберу!

en: via
kk: көзі:

en: visit site
kk: сайтқа бару

en: you must provide a valid username.
kk: жарамды кіру атын келтіруіңіз жөн.

en: you must provide an e-mail address.
kk: Э-пошта мекенжайын келтіруіңіз жөн.

en: your passwords do not match. Please try again
kk: құпия сөздеріңіз сәйкес емес. Әрекетті қайталаңыз.
