Administration - en to ky translation catalogue (670 entries)

en: %s comment approved | %s comments approved
ky[0]: %s комментарий жактырылды

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
ky[0]: %s комментарий спам деп белгиленди.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
ky[0]: %s комментарий себетке ташылды.

en: %s comment permanently deleted | %s comments permanently deleted
ky[0]: %s комментарий түбөлүккө өчүрүлдү

en: %s comment restored from the Trash | %s comments restored from the Trash
ky[0]: %s комментарий себеттен калыбына келтирилди

en: %s comment restored from the spam | %s comments restored from the spam
ky[0]: %s комментарий спамдан калыбына келтирилди

en: %s link deleted. | %s links deleted
ky[0]: %s шилтеме өчүрүлдү.

en: %s plugin
ky: %s плагин

en: %s plugins
ky: %s плагин

en: %s queries
ky: %s суроо

en: %s seconds
ky: %s секунда

en: %s site | %s sites
ky[0]: %s сайт

en: %s user | %s users
ky[0]: %s колдонуучу

en: &laquo;
ky: &larr;

en: &larr; Back to Users
ky: &larr; Колдонуучулар тизмесине кайтуу

en: &raquo;
ky: &rarr;

en: (help)
ky: (жардам)

en: + Add New Category
ky: + Жаңы рубриканы кошуу

en: 1 item | %s items
ky[0]: %s элемент

en: 404 Template
ky: 404 шаблону

en: <a href="%1$s">Get Version %2$s</a>
ky: <a href="%1$s">%2$s версиясын жүктөп алуу</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! <a href="%2$s">Please update now</a>.
ky: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> жеткиликтүү! <a href="%2$s">Жаңылап алыңыз</a>.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! Please notify the site administrator.
ky: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> жеткиликтүү! Сайттын администраторуна билдириңиз.

en: A password will be automatically generated for you if you leave this blank.
ky: Эгер бул талааны бош калтырганда, автоматтуу түрдө сырсөз жаратылат.

en: About Pages
ky: Барактар жөнүндө

en: About Yourself
ky: Өзүм жөнүндө

en: About the user
ky: Колдонуучу жөнүндө

en: Activate Plugin
ky: Плагинди активациялоо

en: Activate importer
ky: Импорт плагинин активациялоо

en: Activate this plugin
ky: Плагинди активациялоо

en: Add Comment
ky: Комментарий кошуу

en: Add New Link
ky: Жаңы шилтемени кошуу

en: Add New User
ky: Жаңы колдонуучуну кошуу

en: Add New User
ky: Жаңы колдонуучуну кошуу

en: Add Photos
ky: Фотолорду кошуу

en: Add an About page
ky: &laquo;Мен жөнүндө&raquo; барагын жаратуу

en: Add comment
ky: Комментарий кошуу

en: Add from URL
ky: Сайттан кошуу

en: Add new Comment
ky: Комментарий кошуу

en: Add to Menu
ky: Менюга кошуу

en: Add:
ky: Кошуу:

en: Adding Categories
ky: Рубрикаларды кошуу

en: Adding Plugins
ky: Плагиндерди кошуу

en: Adding Tags
ky: Белгилерди кошуу

en: Adding Themes
ky: Темаларды кошуу

en: All Comments
ky: Бүт комментарийлер

en: All Settings
ky: Бүт ырастоолор

en: All Tabs:
ky: Бүт салмалар:

en: All Types
ky: Бүт түрлөр

en: All Users
ky: Бүт колдонуучулар

en: All content
ky: Бүт мазмун

en: Allow
ky: Уруксат берүү

en: Allow comments.
ky: Комментарийлерге уруксат берүү

en: American English
ky: Америка англис тили

en: Anyone can register
ky: Каалаган каттай алат

en: Appearance
ky: Сырткы көрүнүш

en: Approve
ky: Жактыруу

en: Approve Comment
ky: Комментарийди жактыруу

en: Approve this comment
ky: Бул комментарийди жактыруу

en: Approved | Approved
ky[0]: Жактырылды

en: Attachment Template
ky: Салуунун шаблону

en: Attributes
ky: Атрибуттар

en: Author Template
ky: Автордун шаблону

en: Author:
ky: Автор:

en: Authors:
ky: Авторлор:

en: Auto Draft
ky: Сомо

en: Available Tools
ky: Бүт аспаптар

en: Avatar Display
ky: Аватарларды көрсөтүү

en: Avatars
ky: Аватарлар

en: Back
ky: Артка

en: Biographical Info
ky: Өмүр баян

en: Blank
ky: Бош

en: Blavatar
ky: Блаватар

en: Blogroll
ky: Шилтемелер

en: British English
ky: Британ англис тили

en: Broken Theme:
ky: Бузук тема:

en: Broken Themes
ky: Бузулган темалар

en: Bulk Actions
ky: Аракеттер

en: By %s
ky: Автор: %s

en: By %s.
ky: Автор: %s.

en: Cannot load %s.
ky: %s жүктөөгө мүмкүн эмес.

en: Categories:
ky: Рубрикалар:

en: Category Template
ky: Рубрикалардын шаблону

en: Caution:
ky: Көңүл буруңуз:

en: Change
ky: Өзгөртүү

en: Change Permalinks
ky: Туруктуу шилтемелерди өзгөртүү

en: Change role to&hellip;
ky: Ролду өзгөртүү&hellip;

en: Changed roles.
ky: Ролдор өзгөртүлдү.

en: Changes saved.
ky: Өзгөртүүлөр сакталды.

en: Check Again
ky: Кайта текшерүү

en: Choose Image
ky: Сүрөттү тандоо

en: Clear List
ky: Тизмени тазалоо

en: Click to insert.
ky: Коюу үчүн басыңыз.

en: Click to toggle
ky: Которуу үчүн басыңыз

en: Close Window
ky: Терезени жабуу

en: Collapse
ky: Түрүү

en: Collapse menu
ky: Менюну түрүү

en: Comment Blacklist
ky: Кара тизме

en: Comment Moderation
ky: Комментарийлерди модерациялоо

en: Comments %s
ky: Комментарийлер %s

en: Comments Template
ky: Комментарийлер шаблону

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
ky: Комментарийлер: &laquo;%s&raquo;

en: Common Settings
ky: Жалпы ырастоолор

en: Configuration Error
ky: Конфигурация катасы

en: Configure
ky: Ырастоо

en: Confirm Deletion
ky: Өчүрүүнү аныктоо

en: Confirm Removal
ky: Өчүрүүнү аныктоо

en: Connection Information
ky: Туташтыруу маалыматы

en: Contact Info
ky: Байланыштар

en: Continue
ky: Улантуу

en: Contributing Developers
ky: Иштетүү боюнча жардамчылар

en: Core Committer
ky: Ядронун иштетүүчүсү

en: Core Developer
ky: Ядронун иштетүүчүсү

en: Core Developers
ky: Ядронун иштетүүчүлөрү

en: Could not copy file.
ky: Файлды көчүрүү оңунан чыккан жок.

en: Could not copy files.
ky: Файлдарды көчүрүү оңунан чыккан жок.

en: Create Menu
ky: Менюну жаратуу

en: Create a New Site
ky: Жаңы сайт жаратуу

en: Create a New User
ky: Жаңы колдонуучуну жаратуу

en: Credits
ky: Катышуучулар

en: Current Theme
ky: Кезектеги тема

en: Current page
ky: Кезектеги барак

en: Custom field deleted.
ky: Талаа өчүрүлдү.

en: Custom field updated.
ky: Талаа жаңыланды.

en: Database Host
ky: Маалымат базасынын сервери

en: Database Name
ky: Маалымат базасынын аты

en: Database Update Required
ky: Маалымат базасынын жаңыланышы талап кылынат

en: Database host
ky: Маалымат базасынын сервер дареги

en: Database name
ky: Маалымат базасынын аты

en: Database password
ky: Маалымат базасынын сырсөзү

en: Database username
ky: Маалымат базасынын колдонуучу аты

en: Date
ky: Дата

en: Date/Time
ky: Дата жана убакыт

en: Day and name
ky: Күн жана ат

en: Deactivate this plugin
ky: Плагинди деактивациялоо

en: Default Avatar
ky: Жарыяланбасча аватар

en: Default Link Category
ky: Негизги шилтеме рубрикасы

en: Default Post Category
ky: Негизги рубрика

en: Default Post Format
ky: Негизги жазуу форматы

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
ky: Рубрикасыз

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
ky: салам-дүйнө

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Delete Menu
ky: Менюну өчүрүү

en: Delete My Site
ky: Менин сайтымды өчүрүү

en: Delete My Site Permanently
ky: Менин сайтымды түбөлүккө өчүрүү

en: Delete Plugin | Delete Plugins
ky[0]: Плагинди өчүрүү

en: Delete Site
ky: Сайтты өчүрүү

en: Delete Users
ky: Колдонуучуларды өчүрүү

en: Delete all posts.
ky: Бүт жазууларды өчүрүү.

en: Delete this plugin
ky: Бул плагинди өчүрүү

en: Delete this theme
ky: Бул теманы өчүрүү

en: Deleted
ky: Өчүрүлдү

en: Deleting Links
ky: Шилтемелерди өчүрүү

en: Designer
ky: Дизайнер

en: Developer
ky: Иштетүүчү

en: Dimensions:
ky: Өлчөмдөрү:

en: Discussion
ky: Талкуулоо

en: Discussion Settings
ky: Талкуулоонун ырастоолору

en: Do not allow
ky: Тыюу

en: Documentation:
ky: Документация:

en: Domain
ky: Домен

en: Double-check your email address before continuing.
ky: Улантуунун астында, электрондук почтанын дарегин көңүл салып текшериңиз.

en: Download Export File
ky: Экспорт файлын жүктөп алуу

en: Download failed.
ky: Жүктөп алуу оңунан чыккан жок.

en: Download nightly build
ky: Түнкү чогултууну жүктөп алуу

en: Downloaded:
ky: Жүктөп алынды:

en: Drop files here
ky: Файлдарды бул жерге ташыңыз

en: E-mail Address
ky: E-mail дареги

en: E-mail or Username
ky: E-mail же колдонуучу аты

en: ERROR:
ky: КАТА:

en: Edit Comment
ky: Комментарийди оңдоо

en: Edit Plugins
ky: Плагиндерди оңдоо

en: Edit Themes
ky: Темаларды оңдоо

en: Edit User
ky: Колдонуучуну оңдоо

en: Edit this item
ky: Бул элементти оңдоо

en: Editor Style
ky: Редактор стили

en: Embed Code
ky: Коюу үчүн код

en: Embed a Video
ky: Видеофайл коюу

en: Embeds
ky: Объекттер

en: Empty Spam
ky: Спамды тазалоо

en: Empty Trash
ky: Себетти тазалоо

en: Empty archive.
ky: Архив бош.

en: English
ky: Англис тили

en: Error in deleting.
ky: Өчүрүү учурундагы ката.

en: Error while saving.
ky: Сактоо учурундагы ката.

en: Export
ky: Экспорт

en: FTP Password
ky: FTP сырсөз

en: FTP Username
ky: FTP колдонуучу аты

en: FTP hostname is required
ky: FTP-сервердин дареги талап кылынат

en: FTP password is required
ky: FTP сырсөзү талап кылынат

en: FTP username is required
ky: FTP колдонуучусунун аты талап кылынат

en: FTP/SSH Password
ky: FTP/SSH сырсөз

en: FTP/SSH Username
ky: FTP/SSH колдонуучу аты

en: Features
ky: Функциялар

en: File edited successfully.
ky: Файл ийгиликтүү өзгөртүлдү.

en: File name:
ky: Файл аты:

en: File type:
ky: Файл түрү:

en: Filesystem error.
ky: Файлдык системанын катасы.

en: Filter
ky: Фильтр

en: Filter &#187;
ky: Табуу &#187;

en: Find Themes
ky: Темаларды табуу

en: First Name
ky: Ат

en: Footer
ky: Подвал

en: For more information:
ky: Кошумча маалымат:

en: Formatting
ky: Форматтоо

en: Four Columns
ky: Төрт тилке

en: Freedoms
ky: Укуктар

en: From Computer
ky: Компьютерден

en: Full URL path to files
ky: Файлдарга толук URL-жол

en: Full text
ky: Толук текст

en: GB
ky: ГБ

en: Gallery
ky: Галерея

en: Gallery (%s)
ky: Галерея (%s)

en: Gallery columns:
ky: Тилкелердин саны:

en: General Settings
ky: Жалпы ырастоолор

en: Get Favorites
ky: Тизмени алуу

en: Get Shortlink
ky: кыска шилтемени алуу

en: Global Settings
ky: Глобалдык параметрлер

en: Go back
ky: Артка

en: Go to Dashboard
ky: &laquo;Консоль&raquo; барагына өтүү

en: Go to plugins page
ky: Плагиндердин барагына өтүү

en: Go to themes page
ky: Темалардын барагына өтүү

en: Gravatar Logo
ky: Gravatar логотипи

en: Guest Committer
ky: Чакырылган иштетүүчү

en: Header Text
ky: Баштын тексти

en: Hello world!
ky: Салам, дүйнө!

en: Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post&#039;s comments. There you will have the option to edit or delete them.
ky: Саламатсызбы! Бул комментарий.
    Муну өчүрүш үчүн, кириңиз анан жазуунун комментарийлерин караңыз. Ал жерде оңдоо жана өчүрүү үчүн шилтемелер бар болот.

en: Hide
ky: Жашыруу

en: Hide Details
ky: Деталдарды жашыруу

en: Hide hidden updates
ky: Жашырылган жаңылоолорду жашыруу

en: Hide this update
ky: Бул жаңылоону жашыруу

en: Holiday
ky: Майрам

en: Hostname
ky: Сервер

en: How to Update
ky: Кантип жаңылоо

[ctx: Howdy]
en: Welcome
ky: Кош келиңиз

en: Icon Design
ky: Иконкалардын дизайны

en: Image Address
ky: Сүрөттүн дареги

en: Image File
ky: Сүрөт файлы

en: Image saved
ky: Сүрөт сакталды

en: Image sizes
ky: Сүрөттөрдүн өлчөмдөрү

en: Import
ky: Импорт

en: Inactive Widgets
ky: Активдүү эмес виджеттер

en: Information needed
ky: Маалымат талап кылынат

en: Insert Video
ky: Видеофайлды кошуу

en: Insert an Image
ky: Сүрөт коюу

en: Inserting Media
ky: Медиафайлдарды коюу

en: Install
ky: Орнотуу

en: Install Now
ky: Орнотуу

en: Install Plugins
ky: Плагиндерди орнотуу

en: Install Themes
ky: Темаларды орнотуу

en: Install Update Now
ky: Жаңылоону орнотуу

en: Install WordPress
ky: WordPress'ти орнотуу

en: Install importer
ky: Импорт плагинин орнотуу

en: Installation Failed
ky: Орнотуу оңунан чыккан жок

en: Installed Plugins
ky: Орнотулгандар

en: Installing Plugin: %s
ky: Плагинди орнотуу: %s

en: Installing Theme: %s
ky: Теманы орнотуу: %s

en: Installing the plugin&#8230;
ky: Плагинди орнотуу&#8230;

en: Installing the theme&#8230;
ky: Теманы орнотуу&#8230;

en: Internationalization
ky: Интернационализация

en: Invalid plugin path.
ky: Плагинге туура эмес жол.

en: Item added.
ky: Элемент кошулду.

en: Item deleted.
ky: Элемент өчүрүлдү.

en: Item not added.
ky: Элемент кошулган жок.

en: Item not updated.
ky: Элемент жаңыланган жок.

en: Item updated.
ky: Элемент жаңыланды.

en: Items deleted.
ky: Элементтер өчүрүлдү.

en: Just another %s site
ky: %s'теги дагы бир сайт

en: Just another WordPress site
ky: Дагы бир WordPress сайт

en: Keep this link private
ky: Шилтемени өздүк кылып калтыруу

en: Key
ky: Ачкыч

en: Keyword
ky: Сөз

en: Last Name
ky: Фамилия

en: Lead Developer
ky: Жетекчи иштетүүчү

en: Left Sidebar
ky: Сол меню

en: Let&#8217;s go!
ky: Алга!

en: Library
ky: Медиакана

en: Link added.
ky: Шилтеме кошулду.

en: Link not found.
ky: Шилтеме табылган жок.

en: Link to image
ky: Сүрөткө шилтеме

en: Links Template
ky: Шилтемелер шаблону

en: Live Preview
ky: Көрүү

en: Loading&#8230;
ky: Жүктөө&#8230;

en: Local time is <code>%1$s</code>
ky: Жердик убакыт: <code>%1$s</code>

en: Login Name
ky: Логин

en: MB
ky: МБ

en: Mail Server
ky: Почталык сервер

en: Manage Themes
ky: Темаларды башкаруу

en: Managing Pages
ky: Барактарды башкаруу

en: Mark this comment as spam
ky: Бул комментарийди спам деп белгилөө

en: Maximum Rating
ky: Максималдуу рейтинг

en: Media
ky: Медиа

en: Media Settings
ky: Медиафайлдардын ырастоолору

en: Membership
ky: Мүчөлүк

en: Menu Item
ky: Меню элементи

en: Menu Name
ky: Менюнун башы

en: Microformats
ky: Микроформаттар

en: Missing Widgets
ky: Жоголгон виджеттер

en: Moderate Comment
ky: Комментарийди модерациялоо

en: Moderating Comments
ky: Комментарийлерди модерациялоо

en: Month and name
ky: Ай жана ат

en: More
ky: Көбүрөөк

en: Most Recent
ky: Эң жаңылар

en: Move to Trash
ky: Өчүрүү

en: Mr WordPress
ky: WordPress мырза

en: My Site
ky: Менин сайтым

en: Mystery Man
ky: Жашырын киши

en: Name:
ky: Ат:

en: Network Setup
ky: Тармакты орнотуу

en: Never
ky: Эч качан

en: New Feature: Toolbar
ky: Жаңы функция: Үстүңкү панель

en: New Password
ky: Жаңы сырсөз

en: New User Default Role
ky: Жаңы колдонуучунун ролу

en: New WordPress Site
ky: Жаңы WordPress сайты

en: New category name
ky: Жаңы рубриканын аты

en: New user created.
ky: Жаңы колдонуучу жаратылды.

en: Next Steps
ky: Кийинки кадамдар

en: Nickname
ky: Такма ат

en: No Update Required
ky: Жаңылоо талап кылынбайт

en: No comments found.
ky: Комментарийлер табылган жок.

en: No file was uploaded.
ky: Файл жүктөлгөн жок.

en: No items.
ky: Элементтер жок.

en: No links found.
ky: Шилтемелер табылган жок.

en: No plugins found.
ky: Плагиндер табылган жок.

en: No themes found.
ky: Темалар табылган жок.

en: No users found.
ky: Колдонуучулар табылган жок.

en: No, Return me to the plugin list
ky: Жок, плагиндер тизмесине кайтуу

en: Notes
ky: Эсбелгилер

en: Number of Columns:
ky: Тилкелердин саны:

en: Numeric
ky: Сан

en: One Column
ky: Бир тилке

en: Only showing first 5 users.
ky: Биринчи 5 колдонуучу гана көрсөтүлүп турат.

en: Optional
ky: Кошумча

en: Order
ky: Тартип

en: Other WordPress News
ky: Башка WordPress жаңылыктары

en: Overview
ky: Сереп

en: Page Template
ky: Барактын шаблону

en: Page saved.
ky: Барак сакталды.

en: Page updated.
ky: Барак жаңыланды.

en: Parent
ky: Энелик

en: Password protected
ky: Сырсөз менен корголгон

en: Password, twice
ky: Сырсөз, эки жолу

en: Permalink Settings
ky: Туруктуу шилтемелердин ырастоолору

en: Permalink structure updated.
ky: Туруктуу шилтемелердин түзүлүшү жаңыланды.

en: Permalink:
ky: Туруктуу шилтеме:

en: Permalinks
ky: Туруктуу шилтемелер

en: Permanently Delete Comment
ky: Комментарийди түбөлүккө өчүрүү

en: Personal Options
ky: Жеке ырастоолор

en: Photoblogging
ky: Фотоблог

en: Please provide the following information. Don&#8217;t worry, you can always change these settings later.
ky: Төмөнкү маалыматты көрсөтүп бериңиз. Убара болбоңуз, сиз анан ар убакытта бул параметрлерди өзгөртө аласыз.

en: Please select a file
ky: Файлды тандаңыз

en: Please select an option.
ky: Вариантты тандаңыз.

en: Plugin Files
ky: Плагин файлдары

en: Plugin Install
ky: Плагинди орнотуу

[ctx: Plugin Installer]
en: Popular
ky: Популярдуулар

[ctx: Plugin Installer]
en: Tag
ky: Белги

en: Plugin install failed.
ky: Плагинди орнотуу оңунан чыккан жок.

en: Plugin installed successfully.
ky: Плагин ийгиликтүү орнотулду.

[ctx: Plugin installer section title]
en: Changelog
ky: Өзгөртүүлөр

[ctx: Plugin installer section title]
en: Description
ky: Баяндама

[ctx: Plugin installer section title]
en: Installation
ky: Орнотуу

[ctx: Plugin installer section title]
en: Other Notes
ky: Эсбелгилер

[ctx: Plugin installer section title]
en: Screenshots
ky: Скриншоттор

en: Plugin update failed.
ky: Плагинди жаңылоо оңунан чыккан жок.

en: Plugin zip file
ky: Плагиндин zip-файлы

en: Plugins %s
ky: Плагиндер %s

en: Popular tags
ky: Популярдуу белгилер

en: Popup Comments
ky: Калкып чыгуучу комментарийлер

en: Port
ky: Порт

en: Post Format:
ky: Жазуу форматы:

en: Post Formats
ky: Жазуулар форматы

en: Post Via Email
ky: E-mail аркылуу жарыялоо

en: Post name
ky: Жазуунун аты

en: Post saved.
ky: Жазуу сакталды.

en: Post updated.
ky: Жазуу жаңыланды.

en: Post via e-mail
ky: E-mail аркылуу жарыялоо

en: Posts
ky: Жазуулар

en: Press This
ky: Жарыялоо

en: Previewing and Customizing
ky: Көрүү жана ырастоо

en: Previewing and Installing
ky: Көрүү жана орнотуу

en: Primary Site
ky: Негизги сайт

en: Privacy
ky: Жашырындуулук

en: Profile
ky: Профиль

en: Profile updated.
ky: Профиль жаңыланды.

en: Project Leaders
ky: Долбоордун жетекчилери

en: Publish Settings
ky: Жарыялоонун ырастолоору

en: Publish on: <b>%1$s</b>
ky: Дата: <b>%1$s</b>

en: Published on: <b>%1$s</b>
ky: Дата: <b>%1$s</b>

en: Quick Edit
ky: Өзгөчөлүктөрү

en: Quick&nbsp;Edit
ky: Өзгөчөлүктөрү

en: RSS Address
ky: RSS дарек

en: RTL Stylesheet
ky: RTL стилдер таблицасы

en: Random
ky: Кокустук

en: Re-install Now
ky: Кайта орнотуу

en: Reading
ky: Окуу

en: Reading Settings
ky: Окуунун ырастоолору

en: Recent Rockstars
ky: Жакындагы жылдыздар

en: Relationship
ky: Катыш

en: Remove Background Image
ky: Фон сүтөтүн өчүрүү

en: Remove Header Image
ky: Баштын сүрөтүн өчүрүү

en: Remove Users from Site
ky: Колдонуучуларды сайттан өчүрүү

en: Repair Database
ky: Маалымат базасын оңдоо

en: Repeat
ky: Кайталоо

en: Reply to Comment
ky: Комментарийге жооп берүү

en: Reply to this comment
ky: Комментарийге жооп берүү

en: Reset Image
ky: Сүрөттү түшүрүү

en: Restore Original Image
ky: Баштапкы сүрөтүн калыбына келтирүү

en: Restore image
ky: Сүрөттү калыбына келтирүү

en: Return to Plugin Installer
ky: Плагин орноткучуна кайтуу

en: Return to Plugins page
ky: Плагиндер барагына кайтуу

en: Return to Theme Installer
ky: Тема орноткучуна кайтуу

en: Return to Updates
ky: &laquo;Жаңылоолор&raquo; барагына өтүү

en: Right Now
ky: Азыркы абал

en: Right Sidebar
ky: Оң меню

en: Role
ky: Роль

en: Run the install
ky: Орнотууну жүргүзүү

en: Sample Page
ky: Үлгү барак

en: Save Menu
ky: Менюну сактоо

en: Save Widget
ky: Виджетти сактоо

en: Save all changes
ky: Бүт өзгөртүүлөрдү сактоо

en: Save failed
ky: Сактоо оңунан чыккан жок

en: Schedule for: <b>%1$s</b>
ky: Пландоо: <b>%1$s</b>

en: Scheduled
ky: Пландалган

en: Screen Content
ky: Экран мазмуну

en: Screen Display
ky: Экранды көрсөтүү

en: Screen Options
ky: Экрандын ырастоолору

en: Search Comments
ky: Комментарийлерди издөө

en: Search Engine Visibility
ky: Издөөчү системаларына көрүнүү

en: Search Form
ky: Издөө формасы

en: Search Installed Plugins
ky: Орнотулган плагиндерди издөө

en: Search Installed Themes
ky: Орнотулган темаларды издөө

en: Search Links
ky: Шилтемелерди издөө

en: Search Media
ky: Медиафайлдарды издөө

en: Search Plugins
ky: Плагиндерди издөө

en: Search Sites
ky: Сайттарды издөө

en: Search Users
ky: Колдонуучуларды издөө

en: Search by author
ky: Автор боюнча издөө

en: Search by keyword
ky: Ачкыч сөз боюнча издөө

en: Search by tag
ky: Белги боюнча издөө

en: Seasonal
ky: Жыл мезгилдери

en: Security Release | Security Releases
ky[0]: Коопсуздукту жаңылоо

en: Select Image
ky: Сүрөттү тандаңыз

en: Select comment
ky: Комментарийди тандоо

en: Select plugin to edit:
ky: Оңдоо үчүн плагинди тандаңыз:

en: Select theme to edit:
ky: Оңдоо үчүн теманы тандаңыз:

en: Selection:
ky: Өлчөм:

en: Send Password?
ky: Сырсөздү жөнөтүү?

en: Set as background
ky: Фон кылып коюу

en: Set as header
ky: Баш кылып коюу

en: Show
ky: Көрсөтүү

en: Show Avatars
ky: Аватарларды көрсөтүү

en: Show Details
ky: Деталдарды көрсөтүү

en: Show comments
ky: Комментарийлерди көрсөтүү

en: Show hidden updates
ky: Жашырылган жаңылоолорду көрсөтүү

en: Single Post
ky: Бир жазуу

en: Site Language
ky: Сайттын тили

en: Site Visibility
ky: Сайттын көрүнүүсү

en: Slug
ky: Ярлык

en: Someone
ky: Бирөө

en: Spam Comment
ky: Комментарийди спам деп белгилөө

en: Status
ky: Статус

en: Status:
ky: Статус:

en: Storage Space
ky: Диск мейкиндиги

en: Store uploads in this folder
ky: Жүктөөлөрдү бул папкага сактоо

en: Subject
ky: Тема

en: Success!
ky: Куттуктайбыз!

en: Successfully installed the theme <strong>%1$s %2$s</strong>.
ky: <strong>%1$s %2$s</strong> темасы ийгиликтүү орнотулду.

en: Summary
ky: Анонс

en: Super Admin
ky: Администратор

en: Table Prefix
ky: Таблицалардын префикси

en: Tag Template
ky: Белгинин шаблону

[ctx: Taxonomy Description]
en: Description
ky: Баяндама

[ctx: Taxonomy Name]
en: Name
ky: Ат

[ctx: Taxonomy Parent]
en: Parent
ky: Ата-энелик

[ctx: Taxonomy Slug]
en: Slug
ky: Ярлык

en: Templates
ky: Шаблондор

en: Thank you for creating with <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>.
ky: <a href="http://ky.wordpress.org/">WordPress</a> менен жасап жатканыңызга ыракмат.

en: The plugin contains no files.
ky: Плагинде файлдар жок.

en: Theme
ky: Тема

en: Theme Functions
ky: Теманын функциялары

en: Theme Install
ky: Теманы орнотуу

[ctx: Theme Installer]
en: Featured
ky: Тандалмалар

[ctx: Theme Installer]
en: Newest
ky: Жаңылар

[ctx: Theme Installer]
en: Recently Updated
ky: Жакында жаңылангандар

[ctx: Theme Installer]
en: Tag
ky: Белги

en: Theme Options
ky: Теманын ырастоолору

en: Theme deleted.
ky: Тема өчүрүлдү.

en: Theme install failed.
ky: Теманы орнотуу оңунан чыккан жок.

en: Theme installed successfully.
ky: Тема ийгиликтүү орнотулду.

[ctx: Theme stylesheets in theme editor]
en: Styles
ky: Стилдер

en: Theme update failed.
ky: Теманы жаңылоо оңунан чыккан жок.

en: Theme updated successfully.
ky: Тема ийгиликтүү жаңыланды.

en: Themes page
ky: Темалардын барагы

en: This theme is broken.
ky: Бул тема бузук.

en: Three Columns
ky: Үч тилке

en: Timezone
ky: Сааттык алкак

en: Tools
ky: Аспаптар

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
ky: Локализация командасы

en: Translation Ready
ky: Которууга даяр

en: Trash
ky: Өчүрүү

en: Trash Comment
ky: Комментарийди себетке ташуу

en: Troubleshooting
ky: Маселелерди чечүү

en: Try again
ky: Дагы аракет кылып көрүү

en: Two Columns
ky: Эки тилке

en: Type of search
ky: Издөөнүн түрү

en: Unable to save the image.
ky: Сүрөттү сактоо оңунан чыккан жок.

en: Unapprove
ky: Кабыл албоо

en: Unapprove this comment
ky: Бул комментарийди кабыл албоо

en: Unknown action.
ky: Белгисиз аракет.

en: Unpublished
ky: Жарыяланган жок

en: Update Comment
ky: Комментарийди жаңылоо

en: Update Complete
ky: Жаңылоо аякталды

en: Update File
ky: Файлды жаңылоо

en: Update Link
ky: Шилтемени жаңылоо

en: Update Media
ky: Медиафайлды жаңылоо

en: Update Now
ky: Жаңылоо

en: Update Plugin
ky: Плагинди жаңылоо

en: Update Plugins
ky: Плагиндерди жаңылоо

en: Update Profile
ky: Профилди жаңылоо

en: Update Services
ky: Жаңылоо кызматтары

en: Update Theme
ky: Теманы жаңылоо

en: Update Themes
ky: Темаларды жаңылоо

en: Update User
ky: Маалыматты жаңылоо

en: Update WordPress
ky: WordPress'ти жаңылоо

en: Update WordPress Database
ky: WordPress маалымат базасын жаңылоо

en: Update to %s
ky: %s версиясына чейин жаңылоо

en: Updates %s
ky: Жаңылоолор %s

en: Upgrading database&#8230;
ky: Маалымат базасын жаңылоо&#8230;

en: Upload New Media
ky: Жаңы медиафайлды жүктөө

en: Upload Plugin
ky: Плагинди жүктөө

en: Upload Theme
ky: Теманы жүктөө

en: Upload date:
ky: Жүктөө датасы:

en: Upload file and import
ky: Файлды жүктөө анан импорттоо

en: Uploaded Images
ky: Жүктөлгөн сүрөттөр

en: Uploaded on: <b>%1$s</b>
ky: Жүктөлдү: <b>%1$s</b>

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
ky: же

en: Uploading Files
ky: Файлдарды жүктөө

en: Uploads
ky: Жүктөөлөр

en: Use https
ky: https колдонуу

en: Used: %1$s%% of %2$s
ky: Колдонулду: %1$s%% (%2$s)

en: User Name
ky: Колдонуучу аты

en: User Roles
ky: Колдонуучулардын ролдору

en: User added.
ky: Колдонуучу кошулду.

en: User deleted. | %s users deleted.
ky[0]: %s колдонуучу өчүрүлдү.

en: User removed from this site.
ky: Колдонуучу бул сайттан өчүрүлдү.

[ctx: User role]
en: Administrator
ky: Администратор

[ctx: User role]
en: Author
ky: Автор

[ctx: User role]
en: Contributor
ky: Катышуучу

[ctx: User role]
en: Editor
ky: Редактор

[ctx: User role]
en: Subscriber
ky: Жазылуучу

en: User updated.
ky: Колдонуучу жөнүндөгү маалымат жаңыланды.

en: Usernames can have only alphanumeric characters, spaces, underscores, hyphens, periods and the @ symbol.
ky: Колдонуучу атында латин тамгалары, боштуктар, сызуулар, дефистер, чекиттер жана @ символу гана бар боло алат.

en: Usernames cannot be changed.
ky: Колдонуучу аттарын өзгөртүүгө болбойт.

en: Value
ky: Чоңдук

en: Version %s
ky: Версия %s

en: Version:
ky: Версия:

en: View
ky: Көрүү

en: View All
ky: Баары

en: View Comment
ky: Комментарийди көрүү

en: View Site
ky: Сайтты көрүү

en: View Trash
ky: Себетти көрүү

en: View all
ky: Баарын көрүү

en: View all categories
ky: Бүт категориялар

en: View post
ky: Жазууну көрүү

en: Visibility:
ky: Көрүнүү:

en: Visit Dashboard
ky: Консолго өтүү

en: Visit Link
ky: Шилтемеден өтүү

en: Visit Theme Site
ky: Теманын сайтына өтүү

en: Visit plugin homepage
ky: Плагиндин барагына өтүү

en: Visit plugin site
ky: Плагиндин барагына өтүү

en: Visual Editor
ky: Редактор

en: Web Address
ky: Дарек

en: Week Starts On
ky: Жуманын биринчи күнү

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
ky: Кош келиңиз

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
ky: WordPress'ке кош келиңиз. Бул сиздин биринчи жазууңуз. Муну оңдоңуз же өчүрүңүз, анан блогду толтуруп баштаңыз!

en: Welcome to the famous five minute WordPress installation process! You may want to browse the <a href="%s">ReadMe documentation</a> at your leisure. Otherwise, just fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to using the most extendable and powerful personal publishing platform in the world.
ky: Атактуу беш мүнөттүк WordPress'ти орнотуу процессине кош келиңиз! Бош убакытыңызда <a href="%s">ReadMe документациясын</a> карап чыксаңыз болот. Же жөн эле төмөндөгү маалыматты толтуруңуз &#8212; анан дүйнөдөгү эң кеңейтилүүчү жана күчтүү болгон жеке жарыялоо платформасын колдонууга өтүңүз!

en: Widget %s
ky: Виджет %s

en: WordPress &rsaquo; Installation
ky: WordPress &rsaquo; Орнотуу

en: WordPress Blog
ky: WordPress блогу

en: WordPress Updates
ky: WordPress жаңылоолору

en: WordPress has been installed. Were you expecting more steps? Sorry to disappoint.
ky: WordPress орнотулду. Сиз көбүрөөк кадамдарды күтүп жаттыңыз беле? Ыранжытуу үчүн кечириңиз.

en: WordPress updated successfully
ky: WordPress ийгиликтүү жаңыланды

en: Writing
ky: Жазуу

en: Writing Settings
ky: Жарыялоонун ырастоолору

en: Yes, Delete these files
ky: Ооба, бул файлдарды өчүрүү

en: Yes, Delete these files and data
ky: Ооба, бул файлдарды жана маалыматтарды өчүрүү

en: You are using <span class="b">WordPress %s</span>.
ky: Сиз <span class="b">WordPress %s</span> версиясын колдонуп жатасыз.

en: You are using a development version (%1$s). Cool! Please <a href="%2$s">stay updated</a>.
ky: Сиз %1$s версиясын колдонуп жатасыз. Супер! <a href="%2$s">Жаңылоолорду байкап туруңуз</a>.

en: You can&#8217;t delete that user.
ky: Сиз бул колдонуучуну өчүрө албайсыз.

en: You can&#8217;t delete users.
ky: Сиз колдонуучуларды өчүрө албайсыз.

en: You can&#8217;t remove users.
ky: Сиз колдонуучуларды өчүрө албайсыз.

en: Your E-mail
ky: Сиздин e-mail

en: Your MySQL username
ky: MySQL колдонуучусунун аты

en: Your Profile
ky: Сиздин профиль

en: Your Sites
ky: Сиздин сайттар

en: Your browser is out of date!
ky: Сиздин браузериңиз эски!

en: Your chosen password.
ky: Сиз тандаган сырсөз.

en: Your plugins are all up to date.
ky: Сиздин плагиндериңизге жаңылоо талап кылынбайт.

en: [Pending]
ky: [Текшерүүнү күтүүдө]

[ctx: adjective]
en: Pending
ky: Текшерүүнү күтүүдө

[ctx: admin menu]
en: All Links
ky: Бүт шилтемелер

en: child
ky: бала

en: click images to select
ky: тандоо үчүн басыңыз

[ctx: column name]
en: Comment
ky: Комментарий

[ctx: column name]
en: Date
ky: Дата

[ctx: column name]
en: File
ky: Файл

[ctx: column name]
en: Title
ky: Аталыш

[ctx: comment]
en: Mark as Spam
ky: Спам деп белгилөө

[ctx: comment]
en: Not Spam
ky: Спам эмес

[ctx: comments]
en: All | All
ky[0]: Баары

[ctx: comments per page (screen options)]
en: Comments
ky: комментарий

en: contact
ky: тааныш

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
ky: Asia/Bishkek

en: family
ky: үй-бүлө

[ctx: file]
en: Add New
ky: Жаңысын кошуу

en: first
ky: биринчи

en: friend
ky: дос

en: friendship
ky: достук

en: identity
ky: инсан

en: items
ky: элемент

[ctx: items per page (screen options)]
en: Media items
ky: медиафайл

en: kin
ky: тууган

en: last
ky: акыркы

[ctx: link]
en: Add New
ky: Жаңысын кошуу

[ctx: link name]
en: Name
ky: Ат

[ctx: media item]
en: Edit
ky: Оңдоо

en: met
ky: кесиптеш

[ctx: meta name]
en: Name
ky: Ат

[ctx: nav menu front page title]
en: Home: %s
ky: Башкы: %s

[ctx: nav menu home label]
en: Home
ky: Башкы

en: neighbor
ky: кошуна

en: newer
ky: кечкилер

en: none
ky: жок

en: older
ky: эртекилер

[ctx: plugin]
en: Add New
ky: Жаңысын кошуу

[ctx: plugin]
en: Installed
ky: Орнотулду

[ctx: plugin editor]
en: Editor
ky: Редактор

[ctx: plugin name]
en: Name
ky: Ат

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Баары <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins per page (screen options)]
en: Plugins
ky: плагин

[ctx: post state]
en: Pending
ky: Бекитүүнү күтүүдө

en: posts
ky: жазуу

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Баары <span class="count">(%s)</span>

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
ky: Деактивациялоо

en: sample-page
ky: үлгү-барак

en: send e-mail
ky: кат жазуу

[ctx: settings screen]
en: General
ky: Жалпы

[ctx: site]
en: Not Spam
ky: Спам эмес

[ctx: site]
en: Spam
ky: Спам

en: spouse
ky: жубайлар

[ctx: term name]
en: Name
ky: Ат

[ctx: theme]
en: Installed
ky: Орнотулду

[ctx: theme editor]
en: Editor
ky: Редактор

[ctx: theme name]
en: Name
ky: Ат

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Баары <span class="count">(%s)</span>

[ctx: uploaded files]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Баары <span class="count">(%s)</span>

[ctx: user]
en: Add New
ky: Жаңысын кошуу

[ctx: user]
en: Add New User
ky: Жаңы колдонуучуну кошуу

[ctx: user]
en: Mark as Spam
ky: Спамер деп белгилөө

[ctx: user]
en: Not Spam
ky: Спамер эмес

[ctx: user]
en: Registered
ky: Катталган

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Баары <span class="count">(%s)</span>

[ctx: users per page (screen options)]
en: Users
ky: колдонуучу

[ctx: verb]
en: Clear
ky: Тазалоо

[ctx: verb]
en: Spam
ky: Спам

[ctx: verb]
en: Trash
ky: Өчүрүү

[ctx: verb; site]
en: Archive
ky: Архивге

en: visit site
ky: сайтка өтүү

[ctx: widget]
en: Add
ky: Кошуу

[ctx: widget]
en: Edit
ky: Оңдоо
