Development (trunk) - en to he translation catalogue (1684 entries)

[ctx: text direction]
en: ltr
he: rtl

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
he: זריחה

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
he: אקטופלסמה

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
he: אוקיינוס

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
he: קפה

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
he: בוצע ניסיון להגדיר איכות תמונה מחוץ לטווח [1,100].

en: A term with the name and slug provided already exists with this parent.
he: השם או מזהה הכתובת כבר קיימים עם ההורה הזה.

en: A term with the name and slug provided already exists.
he: השם או מזהה הכתובת כבר קיימים באתר.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
he: רשימת העמודים באתר.

en: A search form for your site.
he: טופס חיפוש של האתר.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
he: ארכיון פוסטים חודשי של האתר.

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
he: התחברות, RSS, וקישורי WordPress.org

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
he: לוח שנה של הפוסטים באתר.

en: Arbitrary text or HTML.
he: תוכן טקסטואלי או HTML.

en: A list or dropdown of categories.
he: רשימה או תיבת בחירה של הקטגוריות באתר.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
he: הפוסטים האחרונים באתר.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
he: התגובות האחרונות באתר.

en: Entries from any RSS or Atom feed.
he: רשומות מתוך כתובת RSS או Atom.

en: A cloud of your most used tags.
he: ענן של התגיות הכי פופולריות באתר.

en: Add a custom menu to your sidebar.
he: הוספת תפריט מותאם אישית לאזור הוידג&#8216;טים.

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
he: off

[ctx: admin color scheme]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: admin color scheme]
en: Light
he: בהיר

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
he: כהה

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
he: השתמש בפסיקים במקום %s כדי להפריד מונחים שלא נכללו.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="http://wordpress.org/support/">support forums</a>.
he: שגיאה בלתי צפויה התרחשה. משהו יכול להיות לא בסדר עם WordPress.org או עם התצורה של השרת. אם הבעיות ממשיכות להופיע, יש לפנות ל<a href="http://wordpress.org/support/">פורום התמיכה</a>.

en: Menu
he: תפריט

en: Translation Updates
he: עדכוני תרגום

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
he: פג התוקף של המפתח. נא לנסות שוב.

en: The theme directory "%s" does not exist.
he: התיקייה של התבנית "%s" אינה קיימת.

en: In <code>%1$s</code>, use the <code>%2$s</code> method, not the <code>%3$s</code> function. See %4$s.
he: ב-<code>%1$s</code>, יש להשתמש בפעולה <code>%2$s</code>, ולא בפונקציה <code>%3$s</code>. לפרטים נוספים: %4$s.

en: ERROR: This is not a valid feed template.
he: שגיאה: תבנית הפיד אינה תקינה

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
he: התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין אותה כאן:

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
he: ואת, את, מה, גם אני,את,אתה,אנחנו, אתן,אתם,הם,הן,היא,הוא,שלי,שלו,שלך,שלה,שלנו,שלכם,שלכן,שלהם,שלהן,לי,לו,לה,לנו,לכם, לכן,להם,להן,אותה,אותו,זה,זאת,אלה,אלו,תחת,מתחת,מעל,בין,עם,עד,נגר,על,אל,מול,של,אצל,כמו,אחר,אותו, בלי,לפני,אחרי,מאחורי,עלי,עליו,עליה,עליך,עלינו,עליכם,לעיכן,עליהם,עליהן, כל,כולם,כולן,כך,ככה,כזה,זה,זות,אותי,אותה,אותם,אותך,אותו,אותן,אותנו, ואת,את,אתכם,אתכן,איתי,איתו,איתך,איתה,איתם,איתן,איתנו,איתכם,איתכן, יהיה,תהיה,היתי,היתה,היה,להיות,עצמי,עצמו,עצמה,עצמם,עצמן,עצמנו,עצמהם,עצמהן,מי,מה,איפה,היכן,במקום שבו,אם,לאן,למקום שבו,מקום בו,איזה,מהיכן,איך,כיצד,באיזו מידה,מתי,בשעה ש,כאשר,כש,למרות,לפני,אחרי,מאיזו סיבה,הסיבה שבגללה,למה,מדוע,לאיזו תכלית,כי,יש,אין,אך,מנין,מאין,מאיפה,יכל,יכלה,יכלו,יכול,יכולה,יכולים, יכולות,יוכלו,יוכל,מסוגל,לא,רק,אולי,אין,לאו,אי,כלל, נגד,אם,עם,אל,אלה,אלו,אף,על,מעל, מתחת,מצד,בשביל,לבין,באמצע,בתוך,דרך,מבעד,באמצעות,למעלה,למטה, מחוץ,מן,לעבר,מכאן,כאן,הנה,הרי,פה,שם,אך,ברם,שוב,אבל,מבלי,בלי,מלבד, רק,בגלל,מכיוון,עד,אשר,ואילו,למרות,אס,כמו,כפי,אז,אחרי,כן,לכן,לפיכך,מאד,עז, מעט,מעטים,במידה,שוב,יותר,מדי,גם,כן,נו,אחר, אחרת ,אשר,או

en: Failed to write request to temporary file.
he: לא ניתן היה לרשום את הבקשה לקובץ זמני.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
he: לא ניתן לאמת את תעודת ה-SSL של השרת.

en: Embed Media Player
he: הטמעת נגן מדיה

en: Length:
he: אורך זמן:

en: Embed or Link
he: הטמעה או קישור

en: Link to Media File
he: קישור לקובץ המדיה

en: Link to Attachment Page
he: קישור לעמוד הקובץ

en: Download File
he: הורד קובץ

en: Download Video
he: הורד וידאו

en: Play/Pause
he: נגן/השהה

en: Mute Toggle
he: השתק

en: Turn off Fullscreen
he: תצוגה רגילה

en: Go Fullscreen
he: מסך מלא

en: Unmute
he: בטל השתקה

en: Captions/Subtitles
he: כתוביות

en: Empty
he: ריק

en: Valid
he: תקין

en: Invalid
he: לא תקין

en: Failed
he: נכשל

en: Activate your Akismet account
he: הפעל חשבון אקיזמט

en: <strong>Almost done</strong> - activate your account and say goodbye to comment spam
he: <strong>התהליך כמעט הסתיים</strong> - יש להפעיל את החשבון ולהגיד שלום לדואר זבל

en: %s week | %s weeks
he[0]: שבוע %s
he[1]: %s שבועות

en: %s month | %s months
he[0]: חודש %s
he[1]: %s חודשים

en: %s year | %s years
he[0]: שנה %s
he[1]: %s שנים

en: #%d (no title)
he: #%d (ללא כותרת)

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
he: כדי להשתמש במאפיין זה יש להפעיל JavaScript.

en: F j, Y
he: j בF Y

en: F j, Y g:i a
he: j בF Y G:i

en: Your Akismet account has been successfully set up and activated. Happy blogging!
he: חשבון האקיזמט של הוגדר והופעל בהצלחה.

en: Please enter an API key
he: נא להזין מפתח API

en: Akismet <a href="%s" class="add-new-h2">Stats</a>
he: <a href="%s" class="add-new-h2">סטטיסטיקות</a> אקיזמט

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site. To use Akismet you may need to sign up for an API key. Click the button below to get started.
he: אקיזמט מסנן תגובות זבל וספאם בטראקבקים שנשלח אל האתר. כדי להשתמש אקיזמט ייתכן שיהיה צורך להירשם לקבלת מפתח API. יש ללחוץ על הכפתור למטה כדי להתחיל.

en: Create a new Akismet Key
he: יצירת מפתח אקיזמט חדש

en: I already have a key
he: כבר יש לי מפתח

en: You must enter a valid Akismet API key here. If you need an API key, you can <a href="%s">create one here</a>
he: יש להזין מפתח API. אם אין ברשותך מפתח אקיזמט, ניתן <a href="%s">ליצור מפתח חדש</a>.

en: Auto-detete old spam
he: מחיקה אוטומטית של ספאם ישן

en: Show approved comments
he: הצג תגובות שאושרו

en: Save Changes
he: שמירת שינויים

en: Server Status
he: סטטוס שרת

en: Check Network Status
he: בדוק סטטוס רשת

en: Last Checked
he: נבדק לאחרונה

en: %s Ago
he: לפני %s

en: Not yet
he: עדיין לא

en: You can confirm that Akismet.com is up by <a href="%s" target="_blank">clicking here</a>.
he: ניתן לאשר שאקיזמט מופעל על ידי <a href="%s" target="_blank">לחיצה כאן</a>.

en: Akismet Error Code
he: קוד שגיאה באקיזמט

en: Login Address (URL)
he: כתובת התחברות

en: The URL to the admin area
he: כתובת לוח הבקרה

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
he: הדפדפן של המכשיר לא מאפשר העלאת תמונות. ניתן להשתמש <a href="%s">באפליקציה המותאמת למכשיר</a> במקום הדפדפן.

en: (more&hellip;)
he: המשך&hellip;

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
he: סיבה אפשרית: חברת האכסון השביתה את הפונקציה mail().

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
he: <strong>שגיאה</strong>: הרישום נכשל&hellip; יש ליצור קשר עם <a href="mailto:%s">מנהל האתר</a> !

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
he: %1$s [שמירה אוטומטית]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
he: %1$s [גרסה נוכחית]

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
he: פג תוקף ה-Session. ניתן להתחבר שוב מהעמוד הזה או לעבור לעמוד ההתחברות הראשי.

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s : %5$s
he: %2$s ב%1$s, %3$s בשעה %4$s : %5$s

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
he: פג תוקף ה-Session. נא להתחבר שוב.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
he: האם כתובת המייל שהזנת תקינה? הזנת %s, אם היא לא תקינה, לא תקבל מייל.

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist, but you can create it now!
he: האתר שחיפשת, <strong>%s</strong>, אינו קיים, אבל אתה יכול ליצור אותו עכשיו!

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist.
he: האתר שחיפשת, <strong>%s</strong>, אינו קיים.

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
he: עמוד ההתחברות יפתח בחלונית חדשה. אחרי ההתחברות ניתן לסגור את החלונית ולחזור לעמוד זה.

[ctx: post revision title]
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
he: %1$s %2$s,לפני %3$s (%4$s)

en: %s <span class="says">says:</span>
he: %s <span class="says">הגיב:</span>

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
he: %1$s בשעה %2$s

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
he: חיפוש &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
he: חפש:

[ctx: submit button]
en: Search
he: חפש

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i:s
he: d/m/Y בשעה H:i

en: Session expired
he: פג תוקף ה-Session

en: No tags found.
he: לא נמצאו תגיות.

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
he: אל תסיר את הסקריפט %1$s מלוח הבקרה. כדי להשפיע על התבנית, השתמש בהוק %2$s.

en: WordPress Address (URL)
he: כתובת URL של וורדפרס

en: Site Address (URL)
he: כתובת URL של האתר

en: Invalid user ID.
he: מספר משתמש לא תקני.

en: Random Order
he: סדר אקראי

en: Caption this image&hellip;
he: מסגרת תמונה&hellip;

en: %d selected
he: %d נבחרו

en: Insert from URL
he: להכניס מכתובת באינטרנט

en: Set Featured Image
he: הגדרת תמונה ראשית

[ctx: Links widget]
en: Random
he: אקראי

en: No items found.
he: פריט לא נמצא.

en: Add to Gallery
he: הוספה לגלריה

en: Reverse order
he: הפוך סדר

en: Set featured image
he: בחירת תמונה ראשית

en: Deselect
he: ביטול בחירה

en: Sorry, that file cannot be edited.
he: סליחה, קובץ זה אינו ניתן לעריכה.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the <a href="%1$s" target="%2$s">browser uploader</a> for files over 100MB.
he: הדפדפן מגביל העלאת קבצים גדולים עם טוען הקבצים המרובים. <a href="%1$s" target="%2$s">מומלץ לעדכן את הדפדפן</a> על מנת לפתור את הבעיה.

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he: הנך עומד למחוק פריט זה לצמיתות.
    לחוץ 'ביטול' למניעת המחיקה, או 'אישור' למחיקת הפריט.

en: Delete Permanently
he: למחוק לצמיתות

en: Upload Limit Exceeded
he: חריגה מהגבלת גודל

en: Maximum upload file size: %d%s.
he: גודל קובץ מקסימלי: %d%s.

en: Dismiss Errors
he: התעלם משגיאות

en: Error
he: שגיאה

en: No editor could be selected.
he: לא ניתן לבחור עורך.

en: Uploading
he: מעלה

en: Manage Images
he: ניהול תמונות

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תמונות <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תמונות <span class="count">(%s)</span>

en: Manage Audio
he: ניהול אודיו

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
he[0]: אודיו <span class="count">(%s)</span>
he[1]: אודיו <span class="count">(%s)</span>

en: Video
he: וידאו

en: Manage Video
he: ניהול וידאו

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
he[0]: וידאו <span class="count">(%s)</span>
he[1]: וידאו <span class="count">(%s)</span>

en: Insert into page
he: להכניס לתוכן

en: Uploaded to this page
he: משוייך לעמוד

en: All media items
he: כל פריטי המדיה

en: Uploaded to this post
he: משוייך לפוסט

en: Audio
he: אודיו

en: &#8592; Return to library
he: חזרה לספרייה

en: Custom URL
he: כתובת מותאמת אישית

en: Attachment Details
he: פרטים

en: Alt Text
he: טקסט חלופי

en: Columns
he: טורים

en: Drag and drop to reorder images.
he: גרור תמונה לשינוי מיקום.

en: Large
he: גדול

en: Attachment Display Settings
he: הגדרות תצוגה

en: Gallery Settings
he: הגדרות גלריה

en: Upload Images
he: העלאת קבצים

en: &#8592; Cancel Gallery
he: בטל גלריה

en: WordPress &rsaquo; Success
he: וורדפרס &lsaquo; הצלחה

en: Drop files anywhere to upload
he: יש לשחרר את הקבצים במקום כלשהו בכדי להעלות

en: Upload Files
he: העלאת קבצים

en: Insert gallery
he: להכניס גלריה

en: Drop files to upload
he: גרור לכאן קבצים כדי להעלותם לאתר

en: Media Library
he: ספריית מדיה

en: Create Gallery
he: יצירת גלרייה

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
he: להפעלת המשתמש, יש ללחוץ על הקישור הבא:
    
    %s
    
    לאחר הפעלת המשתמש, תקבל מייל נוסף עם פרטי ההתחברות.

en: Already Installed
he: כבר מותקן

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
he: עושה רושם שוורדפרס כבר מותקן. בכדי להתקין מחדש צריך למחוק את הטבלאות הישנות מבסיס הנתונים.

en: Taxonomies cannot exceed 32 characters in length
he: טקסונומיה לא יכולה לחרוג מ-32 תווים

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
he: אתר חדש: %1$s
    כתובת: %2$s
    כתובת IP מרוחקת: %3$s
    
    נטרל התראות: %4$s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
he: משתמש חדש: %1$s
    כתובת IP מרוחקת: %2$s
    
    נטרל התראות: %3$s

en: Link To
he: קישור אל

en: Attachment Page
he: עמוד הקובץ

en: Media File
he: קובץ מדיה

en: Describe this video&hellip;
he: תיאור&hellip;

en: Describe this audio file&hellip;
he: תיאור קובץ שמע&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
he: תיאור קובץ מדיה&hellip;

en: Update gallery
he: עדכון גלריה

en: The requested user does not exist.
he: המשתמש אינו קיים.

en: Please enter a valid email address.
he: נא להזין כתובת אימייל תקנית.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
he: <strong>שגיאה</strong>: שם המשתמש כבר קיים. יש לבחור שם משתמש חלופי.

en: File doesn&#8217;t exist?
he: הקובץ אינו קיים?

en: File is not an image.
he: הקובץ איננו קובץ תמונה.

en: Could not read image size.
he: לא ניתן לקרוא את גודל התמונה.

en: Image resize failed.
he: שינוי גודל התמונה נכשל.

en: Image crop failed.
he: חיתוך התמונה נכשל.

en: Image rotate failed.
he: סיבוב התמונה נכשל.

en: Image flip failed.
he: סיבוב התמונה נכשל.

en: Image Editor Save Failed
he: שמירה נכשלה

[ctx: post type general name]
en: Media
he: מדיה

[ctx: add new media]
en: Add New
he: קובץ חדש

en: View Attachment Page
he: צפייה בעמוד הנספח

en: Whoops, the provided date is invalid.
he: התאריך לא תקני.

en: Insert Media
he: הוספת מדיה

en: Create a new gallery
he: גלריה חדשה

en: Insert into post
he: להוסיף לתוכן

en: Add to gallery
he: להוסיף לגלריה

en: Clear
he: נקה

en: Select Color
he: בחירת צבע

en: Current Color
he: צבע נוכחי

en: Could not insert term relationship into the database
he: לא ניתן להכניס למסד הנתונים קשרי טקסונומיה.

en: Incorrect username or password.
he: שם משתמש או סיסמה לא נכונים.

en: XML-RPC services are disabled on this site.
he: שירותי XML-RPC באתר זה מנותקים.

en: There is a revision of this post that is more recent.
he: קיימת גרסה עדכנית יותר של הפוסט.

en: %1$s %2$s %3$s Feed
he: הזנת %1$s %2$s %3$s

en: Display post date?
he: הצגת תאריך?

en: You are not allowed to create pages as this user.
he: אינך רשאי ליצור עמודים עם חשבון המשתמש הנוכחי.

en: Invalid post ID
he: מספר פוסט לא תקני.

en: Sorry, you cannot edit users.
he: אינך יכול לערוך משתמשים.

en: Invalid user ID
he: מספר משתמש לא תקני

en: Sorry, you cannot list users.
he: אינך רשאי להציג משתמשים.

en: The role specified is not valid
he: התפקיד שהוגדר אינו חוקי

en: Sorry, you cannot edit your profile.
he: אינך יכול לערוך את הפרופיל שלך.

en: Sorry, the user cannot be updated.
he: לא ניתן לעדכן את פרטי המשתמש.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
he: אין לך הרשאות לערוך פוסטים.

en: Sorry, revisions are disabled.
he: ניהול גרסאות לא פעיל.

en: Alternative Text
he: טקסט חלופי

en: Select Files
he: בחירת קבצים

en: Distraction Free Writing mode
he: כתיבה במסך מלא

en: For more information about this software visit the <a href="http://tinymce.com" target="_blank">TinyMCE website</a>.
he: למידע נוסף אודות התוכנה בקרו באתר של <a href="http://tinymce.com" target="_blank">TinyMCE</a>.

en: GNU Library General Public License
he: הרישיון הכללי של גנו

en: Pasting content from another application, like Word or Excel, is best done with the Paste from Word button on the second row, or in Text mode.
he: הדבקת תכנים מתוכנות אחרות, כמו וורד או אקסל, נעשית בצורה מיטבית בעזרת הכפתור "הדבק מוורד" בשורה השנייה, או דרך עורך ה-HTML.

en: When pasting content from another web page the results can be inconsistent and depend on your browser and on the web page you are pasting from. The editor tries to correct any invalid HTML code that was pasted, but for best results try using the Text tab or one of the paste buttons that are on the second row. Alternatively try pasting paragraph by paragraph. In most browsers to select one paragraph at a time, triple-click on it.
he: בעת הדבקת תוכן מדף אינטרנט אחר התוצאות יכולות להיות לא זהות ותלויות בדפדפן ובדף האינטרנט ממנו הועתק התוכן. העורך מנסה לתקן את הקוד הלא תקין שהודבק, אך כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר מומלץ להשתמש בלשונית הטקסט או אחד מכפתורי ההדבקה הנמצאים בשורה השנייה. לחלופין ניתן להדביק פסקה אחר פסקה. ברוב הדפדפנים, כדי לבחור פסקה אחת בכל פעם, לחצו עליו שלוש פעמים.

en: Any HTML entered directly into the rich editor will show up as text when the post is viewed. What you see is what you get. When you want to include HTML elements that cannot be generated with the toolbar buttons, you must enter it by hand in the Text editor. Examples are tables and &lt;code&gt;. To do this, click the Text tab and edit the code, then switch back to Visual mode. If the code is valid and understood by the editor, you should see it rendered immediately.
he: כל HTML המוזן ישירות לעורך הויזואלי יופיע כטקסט כאשר יוצג באתר. כאשר ברצוננו להוסיף אלמנטים של HTML, לא ניתן להפיק אותם בעזרת הכפתורים בסרגל הכלים, יש להוסיף אותם ידנית דרך לשונית ה-HTML. לדוגמא טבלאות וכן &lt;code&gt;. על מנת לעשות זאת, יש להקליק על הלשונית HTML ולערוך את הקוד, ואז לחזור לעורך הויזואלי. אם הקוד תקני, הפלט אמור להיות מוצג באופן מיידי.

en: If you need to upload an image or another media file from your computer, you can use the Media Library button above the editor. The media library will attempt to create a thumbnail-sized copy from each uploaded image. To insert your image into the post, first click on the thumbnail to reveal a menu of options. When you have selected the options you like, click "Insert into Post" and your image or file will appear in the post you are editing.
he: אם ברצונך להעלות תמונה או קובץ מדיה כלשהו מהמחשב שלך, באפשרותך להשתמש בכפתור ספריית מדיה מעל העורך. ספריית המדיה תיצור עותק של תמונה ממוזערת מכל תמונה שהועלתה. כדי להוסיף את התמונה לתוכן, יש ללחוץ על התמונה הממוזערת כדי לחשוף את התפריט האפשרויות. לאחר בחירת האפשרות בה הינך מעוניין, יש ללחוץ על "להכניס לתוכן" והתמונה או הקובץ תופיע בעורך הויזואלי.

en: Editor width in Distraction Free Writing mode:
he: רוחב העורך הויזואלי במסך מלא:

en: QuickTime options
he: אפשרויות QuickTime

en: Skip to toolbar
he: מעבר לסרגל הכלים

en: Top navigation toolbar.
he: סרגל ניווט עליון.

en: Distraction Free Writing mode (Alt + Shift + W)
he: מסך מלא (Alt + Shift + W)

en: Horizontal rule
he: סרגל אופקי

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
he: עורך טקסט

en: Hex Value
he: ערך הקסדצימלי

en: Header Text Color
he: צבע כותרת האתר

en: Colors
he: צבעים

en: Save &amp; Activate
he: שמירה והפעלה

en: Saved
he: נשמר

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to experience the awesomeness.
he: <strong>המערכת שודרגה בהצלחה!</strong>

en: Save &amp; Publish
he: שמירה ופרסום

en: Select File
he: בחירת קובץ

en: Customize
he: התאמה אישית

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
he: לא הועברו מספיק פרמטרים לשיטת XML-RPC זו.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
he: לא ניתן להדביק פוסט פרטי.

en: This key is invalid.
he: מפתח זה שגוי.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation. Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
he: תגובות מסוימות לא נבדקו בעזרת אקיזמט. הן נחסמו באופן זמני לעריכה. אנא בדוק את <a href="%s">הגדרות אקיזמט</a> או צור קשר עם חברת האכסון עם הבעיה נמשכת.

en: Awaiting spam check
he: ממתין לבדיקת ספאם

en: Akismet Widget
he: וידג'ט אקיזמט

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
he: הצג את מספר תגובות הזבל שאקיזמט איתר.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
he[0]: <strong class="count">תגובת זבל %1$s</strong> נחסמה על ידי <strong>אקיזמט</strong>
he[1]: <strong class="count">%1$s תגובות זבל</strong> נחסמו על ידי <strong>אקיזמט</strong>

en: No Image
he: אין תמונה

en: Random Default Image
he: תמונה אקראית מתוך תמונות ברירת מחדל

en: Random Uploaded Image
he: תמונה אקראית מהתמונות שהועלו

en: You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
he: ניתן לערוך את תוכן התפריט במסך "עיצוב".

en: Drop a file here or <a href="#" class="upload">select a file</a>.
he: יש לגרור את התמונה לכאן או <a href="#" class="upload">לבחור קובץ</a>.

en: Header Image
he: תמונה ראשית

en: Post Thumbnail
he: תמונה ראשית

en: text direction
he: כיוון טקסט

en: Toggle Editor Text Direction
he: כיוון טקסט

en: Site name must be at least 4 characters.
he: שם האתר חייב להיות מעל 4 תווים.

en: Please enter a site name.
he: יש להזין את שם האתר.

en: That username is not allowed.
he: המשתמש הזה אינו מורשה

en: Please enter a username.
he: יש להזין שם משתמש.

en: Please enter a site title.
he: יש להזין את כותרת האתר.

en: That name is not allowed.
he: השם הזה אינו מורשה.

en: Username must be at least 4 characters.
he: שם משתמש חייב להיות מעל 4 תווים.

en: A static page
he: עמוד סטטי

en: Display Header Text
he: הצג טקסט כותרת

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background Image
he: תמונת רקע

en: Background Repeat
he: חזרת תמונת רקע

en: Background Position
he: מיקום תמונת רקע

en: Background Attachment
he: רקע מצורף

en: Uploaded
he: הועלה

en: Upload New
he: חדש

en: Remove Image
he: הסר תמונה

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
he: אין לך הרשאות לערוך תכנים מסוג זה.

en: Scroll
he: גלילה

en: Fixed
he: קבוע

en: No Repeat
he: ללא חזרה

en: Tile
he: חזרה אופקית ואנכית

en: Tile Horizontally
he: חזרה אופקית

en: Tile Vertically
he: חזרה אנכית

en: Front page
he: עמוד ראשי

en: Posts page
he: עמוד פוסטים

en: Upload
he: העלאה

en: Remove
he: הסרה

en: Allowed Files
he: קבצים מותרים

en: The term name cannot be empty.
he: יש להזין כותרת לפריט.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
he: אין לך הרשאות ליצור פריטים בטקסונומיה זו.

en: This taxonomy is not hierarchical.
he: הטקסונומיה איננה היררכית.

en: Parent term does not exist.
he: לא קיים פריט אב.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
he: לא ניתן ליצור את הפריט.

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
he: אין לך הרשאות לערוך פריטים בטקסונומיה זו.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
he: הטקסונומיה אינה בעלת מבנה היררכי, לכן לא ניתן להגדיר לה אב.

en: Sorry, editing the term failed.
he: עריכת הפריט נכשלה.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
he: אין לך הרשאות למחוק פריטים בטקסונומיה זו.

en: Sorry, deleting the term failed.
he: מחיקת הפריט נכשלה.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
he: אין לך הרשאות לשייך פריטים לטקסונומיה זו.

en: Select Link Category:
he: קטגוריית קישור:

en: Template
he: תבנית עמוד

en: Stylesheet
he: גיליון סגנון

en: Link title
he: כותרת קישור

en: Link rating
he: דרוג הקישור

en: Link ID
he: מספר הקישור

en: Number of links to show:
he: מספר קישורים להצגה:

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
he: שגיאה: ספריית ערכות העיצוב ריקה או שהיא אינה קיימת. יש לבדוק את ההתקנה.

en: Stylesheet is not readable.
he: גיליון הסגנון אינו קריא.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
he: ערכת העיצוב "%s" אינה ערכת-אב תקינה.

en: Navigation
he: ניווט

en: Your theme supports %s menu. Select which menu you would like to use. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
he[0]: ערכת העיצוב תומכת בתפריט %s. בחר באיזה תפריט ברצונך להשתמש.
he[1]: ערכת העיצוב תומכת ב-%s תפריטים. בחר באילו תפריטים ברצונך להשתמש.

en: Refresh
he: רענן

en: Static Front Page
he: עמוד ראשי סטטי

en: Your theme supports a static front page.
he: ערכת העיצוב תומכת בעמוד ראשי סטטי.

en: Your latest posts
he: פוסטים אחרונים

en: Front page displays
he: תצוגה בעמוד הראשי

en: Site Title & Tagline
he: שם ותיאור האתר

en: Tagline
he: תיאור האתר

en: &mdash; Select &mdash;
he: &mdash; בחירה &mdash;

en: Styles
he: עיצוב

en: Use left and right arrows to navigate.
he: ניתן להשתמש בכפתורי החצים כדי לנווט ימינה ושמאלה.

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
he: מילים

en: The post type may not be changed.
he: לא ניתן לשנות את סוג הפוסט.

en: Image default size
he: מימדי תמונת ברירת מחדל

en: Image default link type
he: קישור תמונת ברירת מחדל

en: Image default align
he: יישור תמונת ברירת מחדל

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
he: אין לך הרשאות לערוך פוסט זה.

en: Edit Site
he: עריכת אתר

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type
he: אין לך הרשאות לערוך תכנים מסוג זה.

en: Invalid author ID.
he: מספר משתמש לא תקני.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
he: אין לך הרשאות למחוק פוסט זה.

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
he: נעשה שימוש במונח מעורפל בטקסונומיה היררכית. נא להשתמש במספר ID של הפריט.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
he: אין לך הרשאות להוסיף שדות טקסונומיות זו.

en: The post cannot be deleted.
he: לא ניתן למחוק את הפוסט.

en: The post type specified is not valid
he: סוג הפוסט שנבחר לא תקין

en: Invalid post type
he: סוג תוכן לא תקני.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
he: אין לך הרשאות ליצור תכנים מוגנים בסיסמה.

en: You are not allowed to create posts as this user.
he: אין לך הרשאות ליצור פוסטים.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
he: אין לך הרשאות ליצור תכנים פרטיים.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
he: אין לך הרשאות לפרסם תכנים.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
he: אין לך הרשאות להוסיף שדות לטקסונומיות זו.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
he: אחת מהטקסונומיות לא נתמכת על ידי סוג התוכן.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
he: אין לך הרשאות להדביק פוסט זה לעמוד ראשי.

en: English=en,Danish=da,Dutch=nl,Finnish=fi,French=fr,German=de,Italian=it,Polish=pl,Portuguese=pt,Spanish=es,Swedish=sv
he: עברית=he,אנגלית=en,דנית=da,הולנדית=nl,פינית=fi,צרפתית=fr,גרמנית=de,איטלקית=it,פולנית=pl,פורטוגזית=pt,ספרדית=es,שבדית=sv

[ctx: opening curly double quote]
en: &#8220;
he: &quot;

[ctx: closing curly double quote]
en: &#8221;
he: &quot;

[ctx: apostrophe]
en: &#8217;
he: '

[ctx: prime]
en: &#8242;
he: '

[ctx: double prime]
en: &#8243;
he: &quot;

[ctx: opening curly single quote]
en: &#8216;
he: '

[ctx: closing curly single quote]
en: &#8217;
he: '

en: Allow search engines to index this site.
he: אפשר למנועי חיפוש לאנדקס את האתר.

en: There doesn't seem to be a <code>wp-config.php</code> file. I need this before we can get started.
he: להתקנת וורדפרס בעברית, יש ליצור קובץ הגדרות בשם <code>wp-config.php</code>.המערכת צריכה אותו בשביל להתחיל בהתקנה.

en: Need more help? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>We got it</a>.
he: למידע נוסף ראו <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>הוראות בקודקס</a>.

en: You can create a <code>wp-config.php</code> file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
he: ניתן ליצור את קובץ ההגדרות <code>wp-config.php</code> באמצעות ממשק אינטרנטי, אך הדבר אינו עובד בכל שרת. הדרך הבטוחה ביותר היא ליצור את הקובץ באופן ידני.

en: Create a Configuration File
he: יצירת קובץ הגדרות

en: http://wordpress.org/
he: http://he.wordpress.org/

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
he: האתר <a href="%1$s">%2$s</a> פעיל. ניתן להתחבר לאתר באמצעות שם המשתמש &#8220;%3$s&#8221;. אנא בדוק את תיבת הדואר %4$s אליה נשלחה הסיסמה והוראות ההתחברות. אם טרם נתקבלו אימייל עם פרטי ההתחברות, יש לבדוק בתיקיית דואר זבל. אם תוך שעה האימייל לא התקבל ניתן לבצע <a href="%5$s">איפוס סיסמה</a>.

en: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
he: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> הוא האתר החדש שלך. <a href="%3$s">התחבר</a> תחת &#8220;%4$s&#8221; עם הסיסמה שלך.

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
he: החשבון הופעל. כעת ניתן <a href="%1$s">להתחבר</a> לאתר באמצעות שם המשתמש &#8220;%2$s&#8221;. אנא בדוק את תיבת הדואר %3$s אליה נשלחה הסיסמה והוראות ההתחברות. אם טרם נתקבלו אימייל עם פרטי ההתחברות, יש לבדוק בתיקיית דואר זבל. אם תוך שעה האימייל לא התקבל ניתן לבצע <a href="%4$s">איפוס סיסמה</a>.

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
he: אחת או יותר מהטבלאות בבסיס הנתונים אינן פועלות כהלכה. ייתכן שצריך <a href="%s">לתקן</a> את בסיס הנתונים.

en: Mission complete. Message <strong>%s</strong> deleted.
he: המשימה הושלמה. ההודעה <strong>%s</strong> נמחקה.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
he: שלחת יותר מדי תגובות בבת אחת. לאט לך.

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
he: חדש

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
he[0]: תגובה %s ממתינה לאישור
he[1]: %s תגובות ממתינות לאישור

en: What do I do now?
he: מה לעשות עכשיו?

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
he: %s חורג מהגודל המקסימאלי שניתן להעלות.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
he: יש לנסות להעלות את הקובץ בעזרת %1$sמעלה הקבצים של הדפדפן%2$s.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
he: נכשל ניסיון העלאת הקובץ &#8220;%s&#8221;.

en: Toggle spellchecker (Alt + Shift + N)
he: הפעל/כבה בודק איות (Alt + Shift + N)

en: Toggle fullscreen mode (Alt + Shift + G)
he: מסך מלא (Alt + Shift + G)

en: Align Center (Alt + Shift + C)
he: יישור למרכז (Alt + Shift + C)

en: Align Left (Alt + Shift + L)
he: יישור לשמאל (Alt + Shift + L)

en: Strikethrough (Alt + Shift + D)
he: קו חוצה (Alt + Shift + D)

en: Align Full (Alt + Shift + J)
he: יישור לצדדים (Alt + Shift + J)

en: Redo (Ctrl + Y)
he: לבצע פעולה שבוטלה (Ctrl + Y)

en: Undo (Ctrl + Z)
he: ביטול פעולה (Ctrl + Z / Cmd + Z)

en: Insert Page break (Alt + Shift + P)
he: מעבר עמוד (Alt + Shift + P)

en: Insert More Tag (Alt + Shift + T)
he: המשך קריאה (Alt + Shift + T)

en: Show/Hide Kitchen Sink (Alt + Shift + Z)
he: הצג/הסתר סרגל כלים מורחב (Alt + Shift + Z)

en: Blockquote (Alt + Shift + Q)
he: ציטוט (Alt + Shift + Q)

en: Align Right (Alt + Shift + R)
he: יישור לימין (Alt + Shift + R)

[ctx: links widget]
en: All Links
he: כל הקישורים

en: The menu ID should not be empty.
he: מזהה התפריט לא יכול להישאר ריק.

en: About WordPress
he: אודות וורדפרס

en: http://wordpress.org/support/
he: http://he.forums.wordpress.org/

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
he: %s עולה על הגודל המרבי שאפשר להעלות לאתר זה.

en: Please see <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information.
he: כנסו ל-<a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> למידע נוסך.

en: Feedback
he: משוב

en: Dear User,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
he: משתמש יקר,
    
    האתר החדש שלך SITE_NAME הותקן בהצלחה ב:
    BLOG_URL
    
    ניתן להתחבר למערכת עם הפרטים הבאים:
    שם משתמש: USERNAME
    סיסמה: PASSWORD
    קישור: BLOG_URLwp-login.php
    
    אנו מקווים שתהנה מהאתר החדש.
    
    --צוות האתר @ SITE_NAME

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
he: <strong>שגיאה</strong>: נא להקליד תגובה.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
he: <strong>שגיאה</strong>: נא להזין אימייל תקין.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
he: <strong>שגיאה</strong>: יש למלא את שדות החובה.

en: ERROR: Invalid values entered, these are marked in red.
he: שגיאה: הוזנו ערכים לא תקינים.

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
he: אין אפשרות לטעון את התצוגה המקדימה של התמונה. יש לטעון מחדש את הדף ולנסות שנית.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
he: <strong>שגיאה</strong>: כתובת האתר כבר תפוסה.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
he: <strong>שגיאה</strong>: בעיה בעת יצירת האתר.

en: No
he: לא

en: Email
he: אימייל

en: Users
he: משתמשים

en: Update
he: עדכון

en: Sites
he: אתרים

en: E-mail
he: כתובת אימייל

en: Name
he: שם

en: Username
he: שם משתמש

en: Settings
he: הגדרות

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: Cheatin&#8217; uh?
he: מרמה, אה?

en: Themes
he: ערכות עיצוב

en: Log In
he: התחבר

en: Title
he: כותרת

en: Public
he: ציבורי

en: Path
he: נתיב

en: Plugins
he: תוספים

en: Yes
he: כן

en: My Sites
he: האתרים שלי

en: Site Title
he: שם האתר

en: First Post
he: הפוסט הראשון

en: Password:
he: סיסמה:

en: Activate
he: הפעלה

en: Documentation
he: תיעוד

en: Support Forums
he: פורום תמיכה

en: Database Error
he: שגיאה במסד הנתונים

en: Error establishing a database connection
he: שגיאת התחברות למסד הנתונים

en: Global Dashboard: %s
he: לוח בקרה גלובלי: %s

en: Network Admin: %s
he: מנהל רשת: %s

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
he: תגיות

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
he: תגית

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
he: סקריפטים וסגנונות לא צריכים להרשם או להיטען לפני ווים %1$s,%2$s, או %3$s.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
he: אפשר הצגה של קישורים לפוסטים מאתרים אחרים (פינגים וטראקבאקים)

en: Use <code>WP_User->ID</code> instead.
he: השתמש ב <code>WP_User->ID</code> במקום.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
he: נוספת לאתר זה. אנא בקשר ב<a href="%s">עמוד הבית</a> או <a href="%s">התחבר</a> בעזרת שם המשתמש וסיסמה.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
he: חריגה של זיכרון. יש לנסות קובץ קטן יותר.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
he: גדול מהמקסימום האפשרי. יש לנסות אחר.

en: This file is not an image. Please try another.
he: הקובץ אינו קובץ תמונה. יש לנסות אחר.

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
he: כחול

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
he: אזור הזמן שנבחר אינו קיים. יש לבחור אזור זמן תקין.

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
he: פוסט

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
he: עמוד

[ctx: html attribute]
en: Name
he: שם

[ctx: html attribute]
en: Name:
he: שם

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
he: מדיה

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
he: קישור

[ctx: add new from admin bar]
en: User
he: משתמש

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
he: כדאי להגדיר פעולה אירעית שתהיה מאומתת באמצעות הפרמטר הראשון.

en: View Tag
he: הצג תגית

en: View Category
he: הצג קטגוריה

en: Wider
he: רחב יותר

en: Narrower
he: צר יותר

en: Default width
he: רוחב ברירת מחדל

en: Word count: %s
he: ספירת מילים: %s

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
he: החשבון מופעל כעת. <a href="%1$s">התחבר</a> או חזור <a href="%2$s">לעמוד הבית</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
he: החשבון הופעל. <a href="%1$s">בקר באתר שלך</a> או <a href="%2$s">התחבר למערכת</a>

en: Help (Alt + Shift + H)
he: עזרה (Alt + Shift + H)

en: Howdy, %1$s
he: שלום %1$s

en: Exit fullscreen
he: תצוגה רגילה

en: Just write.
he: פשוט לכתוב.

en: Approve and Reply
he: לאשר ולהגיב

en: All Posts
he: כל הפוסטים

en: All Pages
he: כל העמודים

en: Updated.
he: עודכן.

en: fullscreen
he: מסך מלא

en: Bold (Ctrl + B)
he: מודגש (Ctrl+B)

en: Italic (Ctrl + I)
he: נטוי (Ctrl + I)

en: Ordered list (Alt + Shift + O)
he: רשימה ממוספרת (Alt + Shift + O)

en: Unordered list (Alt + Shift + U)
he: רשימה לא ממוספרת (Alt + Shift + U)

en: Insert/edit image (Alt + Shift + M)
he: הוספת/עריכת תמונה (Alt + Shift + M)

en: Insert/edit link (Alt + Shift + A)
he: הוספת/עריכת קישור (Alt + Shift + A)

en: Unlink (Alt + Shift + S)
he: הסרת קישור (Alt + Shift + S)

en: Pingback:
he: פינגבק:

en: TinyMCE is a platform independent web based Javascript HTML WYSIWYG editor released as Open Source under %sLGPL</a>	by Moxiecode Systems AB. It has the ability to convert HTML TEXTAREA fields or other HTML elements to editor instances.
he: TinyMCE הוא עורך HTML ויזואלי מבוסס JavaScript, שמופץ בקוד פתוח תחת רישיון %sLGPL</a>	על ידי Moxicode Systems AB. עם TinyMCE, שדות HTML TEXTAREA או תגי HTML אחרים הופכים לעורכי HTML ויזואליים.

en: Indigo
he: כחול אינדיגו

en: Navy Blue
he: כחול כהה

en: Dark green
he: ירוק כהה

en: Amber
he: כתום צהוב

en: Olive
he: זית

en: Words:
he: מילים:

en: Maroon
he: חום אדום

en: Poster
he: פוסטר

en: Alternative source 2
he: מקור חלופי 2

en: Alternative source 1
he: מקור חלופי 1

en: Disc
he: עיגול ריק

en: Upper roman
he: ספרות רומיות גדולות

en: Aqua
he: מים

en: Lime
he: ליים

en: Magenta
he: מג'נטה

en: Royal blue
he: כחול מלכותי

en: Turquoise
he: טורקיז

en: Yellow green
he: צהוב ירוק

en: Upper alpha
he: אותיות לטיניות גדולות

en: Lower roman
he: ספרות רומיות קטנות

en: Burnt orange
he: כתום שרוף

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode.
he: ההדבקה מופעלת במצב טקסט ללא עיצוב. לחיצה נוספת תחזיר למצב הדבקה רגיל.

en: Plum
he: שזיף

en: {#field} must be a number
he: {#field} חייב להיות מספר

en: Medium gray
he: אפור בינוני

en: Sea green
he: ירוק ים

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode. After you paste something you will be returned to regular paste mode.
he: ההדבקה פועלת במצב טקסט ללא עיצוב. לחיצה נוספת תחזיר למצב הדבקה רגיל. בכל מקרה, ההדבקה תחזור למצב הרגיל אחרי ההדבקה הבאה.

en: HTML5 Video Options
he: אפשרויות לווידאו ב-HTML5

en: Very dark gray
he: אפור כהה מאוד

en: Press ALT F10 for toolbar. Press ALT 0 for help.
he: הקיצור Alt+F10 מציג את סרגל הכלים. הקיצור Alt+0 מציג את מסך העזרה.

en: Accessibility Help
he: סיוע נגישות

en: General Usage
he: שימוש כללי

en: {#field} must be a number greater than {#min}
he: {#field} חייב להיות מספר גדול יותר מ-{#min}

en: Dark azure
he: תכלת כהה

en: Dark olive
he: זית כהה

en: Lower greek
he: ספריות יווניות קטנות

en: Lower alpha
he: אותיות קטנות

en: Learn word
he: לשמור את המילה

en: Types
he: סוגים

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: {#field} must be a number or percentage
he: {#field} חייב להיות מספר או אחוז

en: Square
he: ריבוע

en: Gold
he: זהב

en: Light sky blue
he: שמיים בהירים

en: Circle
he: עיגול

en: Peach
he: אפרסק

en: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, All rights reserved.
he: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, כל הזכויות שמורות.&lrm;

en: Sky blue
he: כחול שמיים

en: Rich Text Area
he: עריכה ויזואלית

en: Pale green
he: ירוק חיוור

en: Light yellow
he: צהוב בהיר

en: Teal
he: טורקיז מלוכלך

en: Pale cyan
he: ציאן חיוור

en: Grayish blue
he: כחול אפרפר

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
he: ספריית היעד של הקובץ לא קיימת או לא זמינה.

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
he: There are no HTTP transports available which can complete the requested request

[ctx: post format]
en: Format
he: סוג תוכן

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
he[0]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> סינן %2$s תגובות זבל.
he[1]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> סינן %2$s תגובות זבל.

en: There's <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
he[0]: <a href="%2$s">תגובה אחת</a> ממתינה לאישור.
he[1]: <a href="%2$s">%1$s תגובות</a> ממתינות לאישור.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
he: <a href="%1$s">אקיזמט</a> חוסם תגובות זבל באתר זה.

en: <strong>Sign up success!</strong> Please check your email for your Akismet API Key and enter it below.
he: <strong>ההרשמה הושלמה!</strong> מפתח ה-API צריך להגיע אליך באימייל כל רגע.

en: Flagged as spam by Akismet
he: תגובת זבל

en: History
he: היסטוריה

[ctx: comments]
en: Spam
he: תגובת זבל

en: There's nothing in your <a href='%1$s'>spam queue</a> at the moment.
he: אין תגובות <a href='%1$s'>שממתינות לאישור</a>.

en: Cleared by Akismet
he: אושר על ידי אקיזמט

en: Enter the destination URL
he: כתובת לקישור חיצוני

en: Or link to existing content
he: או קישור פנימי באתר

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
he: תגי שאילתא מותנים אינם פועלים בטרם הרצת השאילתא.  לפני הרצת השאילתה הם תמיד יחזירו ערך "לא-אמת"(FALSE)

en: The user is already active.
he: המשתמש כבר פעיל.

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
he: %1$s נקרא <strong>בצורה לא תקינה</strong>. %2$s %3$s

en: (This message was added in version %s.)
he: (הודעה זו נוספה בגרסה %s.)

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
he: <strong>שגיאה</strong>: הסיסמה שהזנת עבור המשתמש <strong>%1$s</strong>, אינה נכונה. <a href="%2$s" title="שחזור סיסמה">שחזור סיסמה</a>.

en: Sorry, you cannot publish this post.
he: אין לך הרשאות לפרסום פוסט זה.

en: Comment History
he: היסטוריית תגובות

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
he: אקיזמט %s פועל רק תחת וורדפרס 3.0 או גרסאות חדשות יותר.

en: %s approved | %s approved
he[0]: %s תגובות אושרו
he[1]: %s תגובות אושרו

en: %s reported this comment as not spam
he: לפי %s, תגובה זו היא תגובה לגיטימית

en: Akismet caught this comment as spam
he: אקיזמט סימן תגובה זו כתגובת זבל

en: %s reported this comment as spam
he: לפי %s, תגובה זו היא תגובת זבל

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
he: אקיזמט סימן תגובה זו כתגובת זבל במהלך בדיקה אוטומטית.

en: Re-trying
he: מנסה שנית

en: Auto-delete spam submitted on posts more than a month old.
he: למחוק אוטומטית תגובות זבל על פוסטים בני יותר מחודש.

en: Your WordPress home URL %s is invalid.  Please fix the <a href="%s">home option</a>.
he: תיקיית הבית של וורדפרס לא מוגדרת כהלכה. צריך לתקן את האפשרות <a href="%s">home</a> לפני שאפשר יהיה להמשיך.

en: Show the number of comments you've approved beside each comment author.
he: עבור כל מחבר, להציג את מספר התגובות האחרות שכבר אושרו.

en: %s changed the comment status to %s
he: סטאטוס התגובה שונה על ידי %s ל %s

en: Comment status was changed to %s
he: סטאטוס התגובה שונה ל%s

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
he: אקיזמט אישר תגובה זו במהלך סריקה אוטומטית.

en: Akismet cleared this comment
he: אקיזמט אישר תגובה זו

en: Comment was caught by wp_blacklist_check
he: התגובה סוננה על ידי wp_blacklist_check

en: Accessible
he: נגיש

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s), will automatically retry again later.
he: אקיזמט לא הצליח לבדוק תגובה זו (הודעת השרת: %s), הוא ינסה שנית מאוחר יותר.

en: Permalink: %s
he: קישור ישיר: %s

[ctx: Post format]
en: Standard
he: רגיל

en: Post types cannot exceed 20 characters in length
he: סוגי פוסטים צריכים להיות בני 20 תווים או פחות

en: Your address will be %s.
he: הכתובת שלך תהיה %s.

en: domain
he: שם מתחם

[ctx: admin bar menu group label]
en: Add New
he: חדש

[ctx: Post format]
en: Audio
he: אודיו

en: Invalid post format
he: סוג תוכן לא תקני

en: Open link in a new window/tab
he: הקישור יפתח בלשונית חדשה

en: No search term specified. Showing recent items.
he: לא הוזנו מילים לחיפוש. מוצגים פריטים אחרונים.

[ctx: Post format]
en: Aside
he: הערה

[ctx: Post format]
en: Chat
he: צ'אט

[ctx: Post format]
en: Gallery
he: גלריה

[ctx: Post format]
en: Link
he: קישור

[ctx: Post format]
en: Image
he: תמונה

[ctx: Post format]
en: Quote
he: ציטוט

[ctx: Post format]
en: Status
he: סטטוס

[ctx: Post format]
en: Video
he: וידאו

en: No pages found in Trash.
he: לא נמצאו עמודים בפח.

en: No pages found.
he: לא נמצאו עמודים.

en: No posts found in Trash.
he: לא נמצאו פוסטים בפח.

en: Shortlink
he: כתובת מקוצרת

en: Invalid attachment ID.
he: מספר קובץ לא תקני.

en: This file no longer needs to be included.
he: כבר אין צורך לכלול את הקובץ הזה.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
he: לאיפוס הסיסמה, יש להזין את שם המשתמש או כתובת האימייל. הוראות איפוס הסיסמה ישלחו באימייל.

en: Display as dropdown
he: הצג כרשימה נפתחת

en: Large size image height
he: גובה תמונה גדולה

en: Medium size image width
he: רוחב תמונה בינונית

en: Medium size image height
he: גובה תמונה בינונית

en: Large size image width
he: רוחב תמונה גדולה

en: Crop thumbnail to exact dimensions
he: לחתוך לממדים מדויקים

en: Thumbnail Height
he: גובה לתמונה מוקטנת

en: Thumbnail Width
he: רוחב לתמונה מוקטנת

en: No matches found.
he: לא נמצאו תוצאות.

en: New password
he: סיסמה חדשה

en: Confirm new password
he: לאישור הסיסמה החדשה

en: To reset your password, visit the following address:
he: בקישור הבא אפשר לבחור סיסמה חדשה:

en: Reset Password
he: איפוס סיסמה

en: The passwords do not match.
he: הסיסמאות לא תואמות.

en: Password Reset
he: איפוס סיסמה

en: Your password has been reset.
he: הסיסמה אופסה.

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
he: התקבלה בקשה לאיפוס הסיסמה עבור המשתמש הבא:

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
he: אם לא רצית לאפס את סיסמתך, התעלם מהודעה זו ושום דבר לא יקרה.

en: Enter your new password below.
he: יש להזין סיסמה חדשה.

en: Invalid post
he: פוסט לא תקני

en: Edit My Profile
he: פרופיל אישי

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Manage Comments
he: ניהול תגובות

en: View comment history
he: צפה בהיסטוריית תגובות

en: Akismet
he: אקיזמט

en: Akismet was unable to re-check this comment (response: %s)
he: אקיזמט לא הצליח לבדוק מחדש את התגובה הזו (הודעת השרת: %s)

en: Flagged as spam by %s
he: סומנה כתגובת זבל על ידי %s

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
he: אקיזמט בדק מחדש את התגובה הזו וזיהה אותה כתגובת זבל.

en: Please <a href="%s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
he: כדאי <a href="%s">לעדכן את וורדפרס</a> לגרסה האחרונה, או לחזור  <a href="%s">לגרסה 2.4 של אקיזמט</a>.

en: Un-spammed by %s
he: סומן כתגובת לגיטימית על ידי %s

en: Akismet re-checked and cleared this comment
he: אקיזמט בדק מחדש את התגובה הזו וזיהה אותה כתגובה לגיטימית.

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
he: מותרות להשתמש רק באותיות קטנות (a-z) ומספרים.

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
he: The function "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead

en: New Link Category Name
he: שם לקטגוריית קישורים חדשה

en: Add New Link Category
he: קטגוריית קישורים חדשה

en: Update Link Category
he: עדכון

en: All Link Categories
he: כל קטגוריות הקישורים.

en: Search Link Categories
he: חיפוש קטגוריות קישורים

en: Link Category
he: קטגורית קישורים

en: Network Admin
he: הנהלת הרשת

en: <h1>Can&#8217;t select database</h1>
    <p>We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the <code>%1$s</code> database.</p>
    <ul>
    <li>Are you sure it exists?</li>
    <li>Does the user <code>%2$s</code> have permission to use the <code>%1$s</code> database?</li>
    <li>On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?</li>
    </ul>
    <p>If you don't know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="http://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>
he: <h1>לא ניתן לגשת לבסיס הנתונים</h1>
    <p>אפשר להתחבר לשרת - כלומר, שם המשתמש והסיסמה נכונים - אבל אי אפשר לבחור את בסיס הנתונים <code>%1$s</code>.</p>
    <ul>
    <li>כדאי לוודא שבסיס נתונים זה אכן קיים.</li>
    <li>כדאי לוודא שלמשתמש <code>%2$s</code> אכן יש גישה מלאה לבסיס הנתונים <code>%1$s</code>.</li>
    \t<li>במערכות מסוימות, שם בסיס הנתונים מתחיל תמיד בשם המשתמש - למשל, <code>username_%1$s</code>. שווה לנסות.</li>\n
    </ul>\n
    <p>אם כל זה לא אומר לך כלום, כדאי <strong>לפנות לתמיכה של ספקית האחסון</strong> בטלפון או באימייל. לחלופין, תמיד אפשר לפנות <a href="http://wordpress.org/support/">לקבוצת הדיון של וורדפרס בעברית</a>.</p>

en: Read the <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
he: ההנחיות בעמוד <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> בקודקס עשויות לעזור לך להבין מה קרה כאן.

en: [%1$s] Activate %2$s
he: [%1s] להפעיל את האתר %2s

en: No site defined on this host. If you are the owner of this site, please check <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">Debugging a WordPress Network</a> for help.
he: אין פה התקנה של וורדפרס (No site defined on this host). אם זה האתר שלך, אפשר למצוא מידע נוסף בעמוד <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">Debugging a WordPress Network</a> בקודקס.

en: Spam Blocked
he: תגובות נחסמו

en: You must <a href="%1$s">enter your Akismet API key</a> for it to work.
he: צריך להזין <a href="%1$s">מפתח API מ-WordPress.com</a> כדי שאקיזמט יעבוד.

en: Akismet API Key
he: מפתח API של אקיזמט

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
he: בשרת מותקנת גרסה %1$s של PHP, אך דרישת המינימום להפעלת וורדפרס %2$s היא גרסה %3$s או גרסה חדשה יותר.

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
he: טראקבאק חדש לפוסט "%s" ממתין לאישור

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
he: אם זו הרשת שלך, כדאי לבדוק ש-MySQL פועל כהלכה ושאין שגיאות באף אחת מהטבלאות.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
he: אם האתר שלך לא מוצג כהלכה, אפשר לנסות לברר את זה עם הנהלת הרשת.

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
he[0]: תגובה אחת על %2$s
he[1]: %1$s תגובות על %2$s

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
he: פתוחה למשתמשים חדשים

[ctx: Multisite active signup type]
en: blog
he: פתוח לאתרים חדשים של משתמשים קיימים

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
he: סגורה

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
he: פתוחה

en: Custom Menu
he: תפריט

en: New pingback on your post "%s"
he: יש פינגבאק חדש לפוסט "%s"

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
he: פינגבאק חדש לפוסט "%s" ממתין לאישור

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
he: תגובה חדשה לפוסט "%s" ממתינה לאישור

en: New trackback on your post "%s"
he: יש טראקבאק חדש לפוסט "%s"

en: New comment on your post "%s"
he: יש תגובה חדשה לפוסט "%s"

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
he: <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr> תקני

en: %1$s and %2$s.
he: %1$s ו-%2$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives.
he: אלו פוסטים מארכיון האתר <a href="%1$s/">%2$s</a>.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for %3$s.
he: אלו פוסטים מארכיון האתר <a href="%1$s/">%2$s</a> שפורסמו בחודש %3$s.

en: Comments are closed.
he: סגור לתגובות.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the year %3$s.
he: אלו פוסטים מארכיון האתר <a href="%1$s/">%2$s</a> שפורסמו בשנה %3$s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
he: שלום <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
he: שלום <a href="%1$s">%2$s</a>. (זה לא אני! <a href="%3$s" title="התחבר בשם אחר">לצאת ולהתחבר למערכת בשם אחר &raquo;</a>)

en: Submit Comment
he: להגיב

en: %1$s is proudly powered by %2$s
he: %1$s פועל על %2$s

en: <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>
he: אתר

en: Your Comment
he: התגובה שלך

en: Say It!
he: להגיב

en: Close this window.
he: סגור חלון זה.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
he: לא נמצאו פוסטים מתאימים.

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
he: פועל על <a href="http://he.wordpress.org/" title="וורדפרס, מערכת אישית פתוחה לניהול אתרים עצמאיים"><strong>וורדפרס<strong></a><!-- %s -->

en: Log out of this account
he: לצאת ולהתחבר בשם אחר

en: Log out &raquo;
he: התנתקות

en: Mail (will not be published)
he: אימייל (לא יוצג באתר)

en: <strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code>%s</code>
he: <strong>HTML:</strong> אפשר להשתמש בתגים הבאים: <code>%s</code>

en: You have searched the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
he: אלו תוצאות החיפוש <strong>"%3$s"</strong> בארכיון האתר <a href="%1$s/">%2$s</a>. אם לא מצאת את מה שחיפשת, אולי זה נמצא באחד הקישורים הבאים.

en: l, F jS, Y
he: l, j בF, Y

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the day %3$s.
he: אלו פוסטים מארכיון האתר <a href="%1$s/">%2$s</a> שפורסמו בתאריך %3$s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
he: אלו פוסטים מהארכיון שפורסמו בקטגוריה %s.

en: Comments (RSS)
he: פיד RSS לתגובות

en: Entries (RSS)
he: פיד RSS לפוסטים

en: Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> allowed: <code>%s</code>
he: חלוקה אוטומטית לשורות ופסקאות, האימייל לא יוצג באתר, תגי <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> מותרים: <code>%s</code>

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
he: פוסט זה מוגן בסיסמה. צריך להזין את הסיסמה כדי לראות את התגובות.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
he: עמוד זה תואם לתקן XHTML 1.0 Transitional

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
he: פוסט זה סגור לתגובות.

en: %1$s - Comments on %2$s
he: %1$s - תגובות על %2$s

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
he: פיד <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> של התגובות על פוסט הזה

en: The <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> to TrackBack this entry is: <em>%s</em>
he: כתובת לשליחת טראקבאקים לפוסט זה: <em>%s</em>

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
he: מאת %1$s &#8212; %2$s בשעה <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: Leave a comment
he: כתיבת תגובה

en: Choose from the most used tags
he: לבחור מבין התגיות הנפוצות ביותר

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
he: תגי <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> מותרים: %s

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
he: קטגוריה

en: Search Tags
he: חיפוש תגיות

en: Popular Tags
he: תגיות פופולריות

en: New Category Name
he: שם

en: New Tag Name
he: שם

en: Add New Category
he: קטגוריה חדשה

en: Add New Tag
he: תגית חדשה

en: Update Tag
he: עדכון

en: Parent Category:
he: קטגורית אם:

en: Parent Category
he: קטגורית אם

en: All Tags
he: כל התגיות

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
he: קטגוריות

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
he: ההרשמה סגורה כרגע.

en: Check your inbox at <strong>%s</strong> and click the link given.
he: נשלח אימייל לכתובת <strong>%s</strong> עם קישור הפעלה.

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
he: לחכות עוד קצת. אימיילים לפעמים מתעכבים בגללים דברים שמחוץ תהליכים שמחוץ לשליטתנו.

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
he: יש לבדוק גם דואר זבל, לפעמים הודעות מגיעות לשם בטעות.

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
he: ההרשמה לרשת %s.<br/>אפשר לשנות את הגדרות הרישום  <a href="%s">בהגדרות הרשת</a>.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
he: פרטי ההתחברות ישלחו לאימייל הזה. לפני השלב הבא יש לוודא שהכתובת נכונה.

en: Search Pages
he: חיפוש עמודים

en: Add New Post
he: פוסט חדש

en: Parent Page:
he: עמוד אב:

[ctx: post type general name]
en: Posts
he: פוסטים

en: Edit Page
he: עריכה

en: Search Posts
he: חיפוש פוסטים

en: Add New Page
he: עמוד חדש

[ctx: post type general name]
en: Pages
he: עמודים

[ctx: post type singular name]
en: Page
he: עמוד

[ctx: post type singular name]
en: Post
he: פוסט

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
he: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
he: <strong>שגיאה</strong>: שם המשתמש מכיל תווים לא חוקיים.

en: Required fields are marked %s
he: (%s) שדות חובה מסומנים

en: Please include a %1$s template in your theme.
he: צריך להוסיף לערכת העיצוב שלך תבנית %1$s.

en: Theme without %1$s
he: ערכת עיצוב בלי %1$s

en: <strong>Could not find site <code>%1$s</code>.</strong> Searched for table <code>%2$s</code> in database <code>%3$s</code>. Is that right?
he: <strong>לא מצאתי את האתר <code>%1$s</code>.</strong> חיפשתי את הטבלה <code>%2$s</code> בבסיס הנתונים <code>%3$s</code>. זה נשמע נכון?

en: Your web host or server administrator has disabled PHP's <code>fsockopen</code> or <code>gethostbynamel</code> functions.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet's system requirements</a>.
he: Your web host or server administrator has disabled PHP's <code>fsockopen</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet's system requirements</a>.

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted <code>%s</code>. You really should look at your database now.
he: <strong>חסרות טבלאות בבסיס הנתונים.</strong> זה אומר ש-MySQL לא פועל, שוורדפרס לא הותקנה כהלכה, או שהטבלאות הבאות פשוט נמחקו: <code>%s</code>. כדאי לבדוק מה קורה עם בסיס הנתונים,בהקדם האפשרי.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
he: אין לך הרשאות לגשת לנתוני משתמשים.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
he: אין לך הרשאות לכתוב פוסטים.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
he: אין לך הרשאות לפרסום פוסטים.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
he: אין לך הרשאות לעריכת פוסטים, ולכן גם רשימת הקטגוריות חסומה.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
he: אין לך הרשאות לפרסום עמודים.

en: Sorry, that site already exists!
he: כתובת זו כבר תפוסה.

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
he: להפעלת האתר החדש שלך, יש ללחוץ על הקישור הבא:
    
    %s
    
    
    אחרי ההפעלה, נשלח לך אימייל נוסף עם פרטי ההתחברות.
    
    כשהאתר יופעל, אפשר לראות אותו כאן:
    
    %s

en: New Site Registration: %s
he: אתר חדש: %s

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
he: אי אפשר להשתמש בקו תחתון (_) בכתובת.

en: New %1$s Site: %2$s
he: %2$s - אתר חדש - %1$s

en: The site is already active.
he: האתר הזה הופעל כבר.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
he: אין לך הרשאות לערוך פוסטים.

en: Sorry, you must be able to edit posts to this site in order to view categories.
he: אין לך הרשאות לערוך פוסטים, ולכן גם רשימת הקטגוריות חסומה.

en: You are not allowed access to details about this site.
he: אין לך הרשאות להציג פרטים על אתר זה.

en: Could not create site.
he: לא הצלחתי לפתוח את האתר.

en: Sorry, site names must have letters too!
he: הכתובת צריכה להכיל גם אותיות.

en: Sorry, you may not use that site name.
he: אי אפשר להשתמש בכתובת זו.

en: Sorry, that site is reserved!
he: כתובת זו שמורה, אי אפשר להשתמש בה.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
he: כתובת זו תפוסה בשלב זה, אולי היא תתפנה בעוד מספר ימים.

en: New user registration on your site %s:
he: רישום משתמשים חדשים באתר %s:

en: You are not allowed to moderate comments on this site.
he: אין לך הרשאות לנהל תגובות.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
he: אין לך הרשאות לערוך פוסטים, ולכן גם רשימת התגיות חסומה.

en: Site Tagline
he: תיאור האתר

en: This site has been archived or suspended.
he: האתר הזה הוקפא או הועבר לארכיון.

en: No site by that name on this system.
he: אין אתר בשם זה.

en: That site does not exist. Please try <a href="%s">%s</a>.
he: אין פה אתר כזה. אפשר לנסות: <a href="%s">%s</a>.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
he: האתר עדיין לא מותקן כהלכה. יש ליצור קשר עם הנהלת האתר.

[ctx: search results]
en: No results found.
he: לא נמצאו תוצאות.

en: The menu name <strong>%s</strong> conflicts with another menu name. Please try another.
he: כבר קיים תפריט בשם <strong>%s</strong>‏.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
he: כתובת האימייל שהוזנה איננה כתובת אימייל תקינה. יש לנסות שנית.

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
he: כתובת וורדפרס שהוזנה איננה כתובת תקינה. יש לנסות שנית.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
he: כתובת האתר שהוזנה איננה כתובת תקינה. יש לנסות שנית.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
he: כבר יש מונח עם אותו שם ועם אותו הורה.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
he: ארעה שגיאה בעת ההוספה לאתר. <a href="%s">חזרה לעמוד הראשי</a>.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
he: הקובץ הזה גדול מדי. אפשר להעלות קבצים בגודל %1$sKb לכל היותר.

en: number_format_decimal_point
he: .

en: Your email address will not be published.
he: האימייל לא יוצג באתר.

en: A valid URL was not provided.
he: לא הוזנה כתובת תקינה.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
he: שלום <a href="%1$s">%2$s</a>. זה לא אני! <a href="%3$s" title="לצאת ולהתחבר בשם אחר">להתחבר בשם אחר</a>

en: Could not calculate resized image dimensions
he: לא ניתן לחשב את מידות התמונה

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
he: <br />ארבעה תווים לפחות, עם אותיות וספרות בלבד. אי אפשר לשנות את זה בהמשך, אז כדאי להקדיש לזה קצת מחשבה.

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
he: צריך <a href="%s">להתחבר למערכת</a> כדי ליצור אתר חדש.

en: You are logged in already. No need to register again!
he: כבר התחברת למערכת - אין צורך להרשם מחדש.

en: Use <code>get_trackback_url()</code> instead if you do not want the value echoed.
he: השתמש ב-<code>get_trackback_url()</code> כדי לשלוף את הערך מבלי להציג אותו.

en: This action has been disabled by the administrator.
he: ההנהלה חסמה את האפשרות הזו.

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
he: שלום, %s. עם הטופס בהמשך העמוד אפשר <strong>לפתוח אתר נוסף</strong>. אין גבול לכמות האתרים שאפשר לפתוח.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
he: אי אפשר להשתמש בקו תחתון (_) בשם המשתמש.

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
he: אם האימייל עדיין לא הגיע, יש כמה דברים שאפשר לעשות:

en: Use <code>get_the_author()</code> instead if you do not want the value echoed.
he: אפשר להשתמש ב-<code>get_the_author()</code> כדי לשלוף את הערך מבלי להציג אותו.

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
he: יש לבדוק שהטבלאות הבאות קיימות בבסיס הנתונים:

en: Enter title here
he: כותרת

en: Are you sure you want to install this plugin?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להתקין תוסף זה?

en: Use as featured image
he: השתמש כתמונה ראשית

en: Mismatch
he: ססמאות לא תואמות

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
he: אתר זה עובר עבודות תחזוקה יזומות. יש לנסות שנית בעוד מספר דקות.

en: Navigation Menu Items
he: פריטי תפריט

en: Navigation Menu Item
he: פריט תפריט

en: Navigation Menus
he: תפריטים

en: Multisite only works without the port number in the URL.
he: אי אפשר להקים רשת אתרים עם מספר Port בכתובת.

en: Links for %s
he: קישורים של %s

en: Custom
he: מותאם אישית

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
he: אין כאן <a href="%s">תפריטים</a> שאפשר להשתמש בהם.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he: ביקשת למחוק תפריט זה
      'OK' כדי למחוק, 'Cancel' כדי לבטל.

en: This is the short link.
he: כתובת מקוצרת.

en: %d WordPress Update
he: %d שדרוג וורדפרס

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
he[0]: %d שדרוג ערכות עיצוב
he[1]: %d שדרוג ערכות עיצוב

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
he[0]: %d שדרוג תוספים
he[1]: %d שדרוג תוספים

en: The site %s is yours.
he: פתחת את האתר %s.

en: Create Site
he: לפתוח אתר

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
he: אם יש לך כתובת טובה שלא נמצאת בשימוש, אפשר לפנות אותה לטובת משתמשים אחרים.

en: Sites you are already a member of:
he: האתרים שלך:

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.
he: אתר זה טרם הופעל. אם זה האתר שלך ולא הצלחת להפעיל אותו, אפשר לפנות לתמיכה:  <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.

en: File canceled.
he: הקובץ בוטל.

en: Site Title:
he: שם האתר:

en: Site Domain:
he: כתובת האתר:

en: Site Name:
he: כתובת האתר:

en: sitename
he: blog_address

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
he: %s - לפתוח אתר חדש

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
he: האתר החדש שלך, %s, כמעט מוכן לשימוש.

en: Site registration has been disabled.
he: לא ניתן לפתוח אתרים חדשים.

en: Gimme a site!
he: אני רוצה אתר!

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
he: לפני שאפשר יהיה להשתמש באתר שלך, <strong>צריך  להפעיל אותו</strong>.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
he: אם האתר לא יופעל בתוך יומיים, ההרשמה תבוטל - אבל תמיד אפשר להתחיל את ההרשמה מחדש.

en: Select Menu:
he: תפריט:

en: Navigation Menu
he: תפריט

en: Taxonomy:
he: טקסונומיה:

en: Menus
he: תפריטים

en: Software Name
he: שם התוכנה

en: Software Version
he: גרסת התוכנה

en: Time Zone
he: אזור זמן

en: Allow new users to sign up
he: אפשר למשתמש חדשים להירשם לאתר

en: Sorry, you cannot edit this page.
he: אין לך הרשאות לערוך עמוד זה.

en: Sorry, no such page.
he: העמוד לא קיים.

en: Sorry, you cannot edit pages.
he: אין לך הרשאות לערוך עמודים.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
he: אין לך הרשאות למחוק עמוד זה.

en: Failed to delete the page.
he: מחיקת הדף נכשלה.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
he: אין לך הרשאות למחוק עמוד זה.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
he: אין לך הרשאות להוסיף קטגוריות.

en: Sorry, the new category failed.
he: יצירת הקטגוריה נכשלה.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
he: אין לך הרשאות למחוק קטגוריות.

en: Invalid comment ID.
he: מספר תגובה לא תקני.

en: Sorry, you cannot edit comments.
he: אין לך הרשאות לערוך תגובות.

en: Invalid comment status.
he: סטאטוס תגובה לא תקני.

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
he: עריכת התגובה נכשלה.

en: You must be registered to comment
he: צריך להתחבר למערכת כדי להשתתף בדיון

en: Invalid post ID.
he: מספר פוסט לא תקני.

en: Comment author name and email are required
he: יש להזין שם וכתובת אימייל כדי להגיב

en: A valid email address is required
he: לא הוזנה כתובת אימייל תקינה

en: You are not allowed access to details about comments.
he: אין לך הרשאות להציג פרטי תגובות.

en: You are not allowed to update options.
he: אין לך הרשאות לשנות הגדרות.

en: Sorry, you cannot edit this post.
he: אין לך הרשאות לערוך פוסט זה.

en: Either there are no posts, or something went wrong.
he: בעיה: או שאין פוסטים, או שמשהו השתבש.

en: Sorry, no such post.
he: הפוסט לא קיים.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
he: אין לך הרשאות לפרסם פוסט זה.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
he: אין לך הרשאות לשנות את המחבר בפוסט זה.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
he: אין לך הרשאות לשנות את המחבר בעמוד זה.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
he: אין לך הרשאות לפרסם עמוד זה.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
he: לא ניתן לערוך את פוסט. ארעה תקלה.

en: Could not write file %1$s (%2$s)
he: לא ניתן לכתוב לקובץ %1$s (%2$s)

en: Sorry, you can not edit this post.
he: אין לך הרשאות לערוך פוסט זה.

en: Is there no link to us?
he: אין קישור אלינו?

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
he: לא ניתן לשלוח פינגבאק לכתובת שנבחרה. הכתובת לא קיימת או שהיא לא תומכת בפינגבאקים.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
he: בעיה: כתובות המקור והיעד לא יכולות להיות זהות.

en: The pingback has already been registered.
he: בעיה: הפינגבאק הזה נרשם כבר.

en: The source URL does not exist.
he: בעיה: כתובת המקור לא קיימת.

en: We cannot find a title on that page.
he: לא נמצאה כותרת בעמוד זה.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
he: בעיה: כתובת המקור לא מכילה קישור ליעד, ולכן אי אפשר להשתמש בה.

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
he: בעיה: נשלח פינגבאק מ-%1$s אל-%2$s.

en: The specified target URL does not exist.
he: כתובת היעד שנבחרה לא קיימת.

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
he: התקנת PHP אינה כוללת הרחבת MySQL אשר נדרש על ידי וורדפרס.

en: <strong>ERROR</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> can only contain numbers, letters, and underscores.
he: <strong>שגיאה</strong>: אפשר להשתמש רק באותיות, מספרים וקווים תחתונים בקידומת בסיס הנתונים (<code>$table_prefix</code>) בקובץ <code>wp-config.php</code>

en: 
    <h1>Error establishing a database connection</h1>
    <p>This either means that the username and password information in your <code>wp-config.php</code> file is incorrect or we can't contact the database server at <code>%s</code>. This could mean your host's database server is down.</p>
    <ul>
    	<li>Are you sure you have the correct username and password?</li>
    	<li>Are you sure that you have typed the correct hostname?</li>
    	<li>Are you sure that the database server is running?</li>
    </ul>
    <p>If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href='http://wordpress.org/support/'>WordPress Support Forums</a>.</p>
he: <div dir="rtl" style="direction:rtl; text-align:right;">
    
    <h1>שגיאת התחברות למסד הנתונים</h1>
    <p>שם המשתמש ו/או הסיסמה שהוגדרו בקובץ <code>wp-config.php</code> אינם נכונים, או שאי אפשר להתחבר לשרת בכתובת <code>%s</code>. ייתכן גם שהשרת לא זמין כרגע.</p>
    <ul>
    	<li>יש לוודא ששם המשתמש והסיסמה נכונים, ושהם הוקלדו ללא שגיאות בקובץ ההגדרות.</li>
    	<li>יש לוודא שכתובת שרת בסיס הנתונים נכונה.</li>
    	<li>יש לוודא שהשרת אכן פעיל וזמין.</li>
    </ul>
    <p>אם אינך איש טכני, מומלץ לפנות למחלקת התמיכה של ספקית האחסון שלך. לחלופין, ניתן לפנות <a href="http://wordpress.org/support/">לקבוצת הדיון של וורדפרס</a>.</p>
    
    </div>

en: Cancel reply
he: לבטל

en: Post Comment
he: להגיב

en: Unapproved
he: תגובה לא מאושרת

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
he: התגובה הזאת קיימת; נראה שכבר אמרת את זה.

en: Could not update comment status
he: לא ניתן לעדכן את מצב התגובה

en: Once Hourly
he: פעם בשעה

en: Twice Daily
he: פעמיים ביום

en: Once Daily
he: פעם ביום

en: Sort by:
he: איך למיין את הרשימה?

en: Page title
he: לפי כותרות העמודים

en: Page order
he: לפי סדר העמודים

en: Page ID
he: לפי מספרי העמודים

en: Exclude:
he: לא להציג:

en: Page IDs, separated by commas.
he: מספרי עמודים, עם פסיקים ביניהם

en: Your blogroll
he: הקישורים שלך

en: Show Link Image
he: הצג את תמונת הקישור

en: Show Link Name
he: הצגאת את שם הקישור

en: Show Link Description
he: הצג את תיאור הקישור

en: Show Link Rating
he: הצג דירוג לינקים

en: Select Month
he: בחירת חודש

en: Show post counts
he: להציג את כמות הפוסטים בכל קטגוריה?

en: Syndicate this site using RSS 2.0
he: פיד RSS עם הפוסטים האחרונים באתר הזה

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
he: פיד <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> לפוסטים

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Text
he: טקסט

en: Automatically add paragraphs
he: לחלק אוטומטית לפסקאות

en: Select Category
he: בחירת קטגוריה

en: Show hierarchy
he: הצג היררכיה

en: Recent Posts
he: פוסטים אחרונים

en: Number of posts to show:
he: כמות הפוסטים שיוצגו:

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
he: %1$s על %2$s

en: Syndicate this content
he: פיד RSS

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: RSS Error: %s
he: בעיה ב-RSS: %s

en: Enter the RSS feed URL here:
he: כתובת URL לפיד:

en: Give the feed a title (optional):
he: כותרת לפיד (לא חובה):

en: How many items would you like to display?
he: כמה פריטים להציג?

en: Display item content?
he: להציג את התוכן?

en: Display item author if available?
he: להציג את המחבר, במידת האפשר?

en: Display item date?
he: להציג את התאריך?

en: Tag Cloud
he: ענן תגיות

en: new WordPress Loop
he: לולאת וורדפרס חדשה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Missing Attachment
he: חסר קובץ מצורף

en: Comments for %1$s searching on %2$s
he: תגובות על %1$s לפי החיפוש %2$s

en: Comments for %s
he: תגובות לפוסט: &quot;%s&quot;

en: Comment on %1$s by %2$s
he: תגובה לפוסט: &quot;%1$s&quot; מאת &quot;%2$s&quot;

en: By: %s
he: מאת: %s

en: Comments on: %s
he: תגובות לפוסט: &quot;%s&quot;

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
he: פוסט זה מוגן בסיסמה. צריך להזין את הסיסמה כדי לראות את התגובות.

en: %s min | %s mins
he[0]: דקה אחת
he[1]: %s דקות

en: %s hour | %s hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: %s שעות

en: %s day | %s days
he[0]: יום אחד
he[1]: %s ימים

en: , and
he: , ו

en:  and
he:  ו

en: %s is a protected WP option and may not be modified
he: %s היא אפשרות מוגנת של וורדפרס ואי אפשר לשנות אותה

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
he: לא ניתן ליצור את התיקייה %s. יש לבדוק שתיקיית האב שלה ניתנת לכתיבה.

en: Empty filename
he: שם הקובץ ריק

en: Could not write file %s
he: לא ניתן לשמור את הקובץ %s

en: You are attempting to log out of %s
he: ניסית לצאת מהמערכת באתר %s

en: WordPress Failure Notice
he: וורדפרס &raquo; בעיה

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
he: באמת רצית <a href='%s'>לצאת מהמערכת</a>?

en: Please try again.
he: יש לנסות שנית.

en: &laquo; Back
he: &laquo; לחזור אחורה

en: WordPress &rsaquo; Error
he: וורדפרס &rsaquo;שגיאה

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
he: %1$s <strong>לא קיים</strong> מאז גרסה %2$s! השתמשו ב %3$s במקום.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
he: %1$s <strong>לא קיים</strong> מאז גרסה %2$s ואין תחליף חלופי.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
he: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s. %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
he: %1$s הופעל עם ארגומנט אשר <strong>אינו קיים</strong> החל מגרסה %2$s וללא תחליף זמין.

en: Select a city
he: בחירת עיר

en: Manual Offsets
he: התאמות ידניות

en: Log in
he: התחבר

en: Log out
he: לצאת

en: Remember Me
he: זכור אותי

en: Register
he: הרשמה

en: Site Admin
he: ניהול

en: Search Results %1$s %2$s
he: תוצאות חיפוש %1$s %2$s

en: Page not found
he: העמוד לא נמצא

en: View posts for %1$s %2$s
he: הפוסטים מהחודש  %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Feed
he: %1$s %2$s פיד‏

en: %1$s %2$s Comments Feed
he: %1$s %2$s פיד תגובות‏

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
he: %1$s %2$s תגובות על הפוסט &quot;%3$s&quot;&rlm;

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
he: %1$s %2$s פוסטים מהקטגוריה &quot;%3$s&quot;&rlm;

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
he: %1$s %2$s פוסטים עם התג &quot;%3$s&quot;&rlm;

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
he: %1$s %2$s פוסטים מאת %3$s&rlm;

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
he: %1$s %2$s תוצאות החיפוש &quot;%3$s&quot; (פיד עדכונים)&rlm;

en: &laquo; Previous
he: &laquo; אחורה

en: Next &raquo;
he: הבא &raquo;

en: Gray
he: אפור

en: User has blocked requests through HTTP.
he: המשתמש חסם את הגישה ב-HTTP

en: Do you want to use the WYSIWYG mode for this textarea?
he: רוצה להשתמש בעורך הוויזואלי (WYSIWYG) לעריכת טקסטים באתר?

en: Insert
he: להכניס

en: Browse
he: לעיין

en: -- Not set --
he: -- לא מוגדר --

en: Copy/Cut/Paste is not available in Mozilla and Firefox.
he: אי אפשר להשתמש בהעתקה/גזירה/הדבקה במוזילה ופיירפוקס.

en: Currently not supported by your browser, use keyboard shortcuts instead.
he: הדפדפן שלך לא תומך באפשרויות האלו כרגע, אפשר להשתמש במקום בקיצורי המקלדת הרגילים.

en: Sorry, but we have noticed that your popup-blocker has disabled a window that provides application functionality. You will need to disable popup blocking on this site in order to fully utilize this tool.
he: חוסם הפופ-אפים חסם חלון של המערכת. יש לנטרל את חוסם הפופ-אפים עבור אתר זה כדי שהמערכת תוכל לפעול כהלכה.

en: More colors
he: עוד צבעים

en: Full
he: מלא

en: Insert date
he: להכניס תאריך

en: Insert time
he: להכניס זמן

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Jan_January_abbreviation
he: ינואר

en: Feb_February_abbreviation
he: פברואר

en: Mar_March_abbreviation
he: מרץ

en: Apr_April_abbreviation
he: אפריל

en: May_May_abbreviation
he: מאי

en: Jun_June_abbreviation
he: יוני

en: Jul_July_abbreviation
he: יולי

en: Aug_August_abbreviation
he: אוגוסט

en: Sep_September_abbreviation
he: ספטמבר

en: Oct_October_abbreviation
he: אוקטובר

en: Nov_November_abbreviation
he: נובמבר

en: Dec_December_abbreviation
he: דצמבר

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Monday
he: יום שני

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Friday
he: יום שישי

en: Saturday
he: יום שבת

en: Sun
he: א

en: Mon
he: ב

en: Tue
he: ג

en: Wed
he: ד

en: Thu
he: ה

en: Fri
he: ו

en: Sat
he: ש

en: Print
he: להדפיס

en: Direction left to right
he: כיווניות משמאל לימין

en: Direction right to left
he: כיווניות מימין לשמאל

en: Insert new layer
he: להוסיף שכבה חדשה

en: Move forward
he: להעביר קדימה

en: Move backward
he: להעביר אחורה

en: Toggle absolute positioning
he: להפעיל/לבטל מיקום אבסולוטי

en: New layer...
he: שכבה חדשה&#8230;

en: Cancel all changes
he: לבטל את כל השינויים

en: Insert non-breaking space character
he: להוסיף תו non-breaking space

en: Run spell checking
he: בדיקת איות

en: ieSpell not detected. Do you want to install it now?
he: ה-ieSpell לא נמצא. להתקין אותו עכשיו?

en: Emotions
he: אמוטיקונים

en: Find
he: חיפוש

en: Find/Replace
he: חיפוש/החלפה

en: Insert/edit image
he: הוספת/עריכת תמונה

en: Insert/edit link
he: הוספת/עריכת קישור

en: Citation
he: ציטטה

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Acronym
he: ראשי תיבות

en: Deletion
he: מחיקה

en: Insertion
he: תוספת

en: Insert/Edit Attributes
he: הוספת/עריכת מאפיינים

en: Edit CSS Style
he: עריכת CSS

en: Paste as Plain Text
he: להדביק כטקסט רגיל (בלי עיצוב)

en: Paste from Word
he: להדביק מ-Word

en: Use CTRL+V on your keyboard to paste the text into the window.
he: הדבק את הטקסט בחלון זה עם קיצור המקלדת Ctrl+V.

en: Keep linebreaks
he: לשמר את שבירת השורות בטקסט

en: Inserts a new table
he: להוסיף טבלה חדשה

en: Insert row before
he: להוסיף שורה לפני

en: Insert row after
he: להוסיף שורה אחרי

en: Delete row
he: למחוק שורה

en: Insert column before
he: להוסיף טור לפני

en: Insert column after
he: להוסיף טור אחרי

en: Remove column
he: להסיר תאים

en: Split merged table cells
he: לפצל תאים

en: Merge table cells
he: למזג תאי טבלה

en: Table row properties
he: מאפייני שורת טבלה

en: Table cell properties
he: מאפייני תא טבלה

en: Table properties
he: מאפייני טבלה

en: Paste table row before
he: להדביק שורת טבלה לפני השורה הנוכחית

en: Paste table row after
he: להדביק שורת טבלה אחרי השורה הנוכחית

en: Cut table row
he: לחתוך שורת טבלה

en: Copy table row
he: להעתיק שורת טבלה

en: Delete table
he: למחוק טבלה

en: Row
he: שורה

en: Column
he: טור בטבלה

en: Cell
he: תא בטבלה

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
he: ניסית לעבור לעמוד אחר אבל עדיין לא שמרת את השינויים שעשית בעמוד הזה.

en: Toggle fullscreen mode
he: מסך מלא

en: Insert / edit embedded media
he: הכנסת / עריכת מדיה embed

en: Edit embedded media
he: עריכת מדיה embed

en: Document properties
he: מאפייני מסמך

en: Insert predefined template content
he: להכניס תוכן מוגדר מראש מהתבנית

en: Visual control characters on/off.
he: הצג/הסתר תווי בקרה ויזואליים

en: Spellchecker settings
he: הגדרות בודק האיות

en: Ignore word
he: להתעלם

en: Ignore all
he: להתעלם תמיד

en: Languages
he: שפות

en: Please wait...
he: נא להמתין.

en: Suggestions
he: הצעות

en: No suggestions
he: אין הצעות

en: No misspellings found.
he: לא נמצאו שגיאות איות.

en: Insert Page Break
he: להוסיף מעבר עמוד

en: Font size
he: גודל גופן

en: Font family
he: גופנים

en: Format
he: פורמט

en: Paragraph
he: פסקה רגילה

en: Address
he: כתובת

en: Preformatted
he: שבירת שורות ידנית (pre)

en: Heading 1
he: כותרת ברמה 1 (h1)

en: Heading 2
he: כותרת ברמה 2 (h2)

en: Heading 3
he: כותרת ברמה 3 (h3)

en: Heading 4
he: כותרת ברמה 4 (h4)

en: Heading 5
he: כותרת ברמה 5 (h5)

en: Heading 6
he: כותרת ברמה 6 (h6)

en: Blockquote
he: ציטוט (Blockquote)

en: Code
he: קוד

en: Code sample
he: דוגמת קוד

en: Definition term
he: מונח ברשימת הגדרות

en: Definition description
he: תיאור מונח ברשימת הגדרות

en: Bold
he: מודגש (Bold)

en: Italic
he: נטוי (Italic)

en: Underline
he: קו תחתי

en: Strikethrough
he: קו חוצה (מחיקה)

en: Align Left
he: יישור לשמאל

en: Align Center
he: יישור למרכז

en: Align Right
he: יישר לימין

en: Outdent
he: להסיר ציטוט/להקטין כניסה

en: Indent
he: לצטט/להגדיל כניסה

en: Cleanup messy code
he: לנקות קוד מבולגן

en: Edit HTML Source
he: עריכת HTML

en: Subscript
he: כתב תחתי

en: Superscript
he: כתב עילי

en: Insert horizontal ruler
he: להכניס קו הפרדה אנכי

en: Remove formatting
he: להסיר עיצוב

en: Select text color
he: צבע הטקסט

en: Select background color
he: צבע הרקע

en: Insert custom character
he: להכניס תו מיוחד

en: Toggle guidelines/invisible elements
he: הצג/הסתר אלמנטים בלתי-נראים

en: Insert/edit anchor
he: הכנסת/עריכת עוגן (a)

en: Cut
he: לחתוך

en: Copy
he: להעתיק

en: Paste
he: להדביק

en: Image properties
he: מאפייני תמונה

en: New document
he: מסמך חדש

en: Are you sure you want to clear all contents?
he: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את התוכן?

en: Jump to tool buttons - Alt+Q, Jump to editor - Alt-Z, Jump to element path - Alt-X
he: לעבור לכלים - Alt+Q, לעבור לעורך - Alt-Z, לעבור לנתיב - Alt-X

en: About TinyMCE
he: אודות TinyMCE

en: License
he: רישיון

en: Loaded plugins
he: תוספים פעילים

en: Anchor name
he: שם העוגן

en: HTML Source Editor
he: עורך קוד HTML

en: Word wrap
he: שבירת שורות

en: Select a color
he: בחירת צבע

en: Picker
he: מכל הצבעים

en: Color picker
he: בחירת צבע

en: Palette
he: מפלטת צבעים

en: Palette colors
he: פלטת צבעים

en: Named
he: לפי שמות

en: Named colors
he: צבעים עם שמות

en: Color:
he: צבע:

en: Select custom character
he: תו מיוחד

en: Image description
he: תיאור תמונה

en: Image list
he: רשימת תמונות

en: Border
he: גבול

en: Dimensions
he: מידות

en: Vertical space
he: רווח אנכי

en: Horizontal space
he: רווח אופקי

en: Baseline
he: קו בסיס (baseline)

en: Top
he: למעלה

en: Middle
he: באמצע

en: Bottom
he: תחתית

en: Text top
he: בראש הטקסט

en: Text bottom
he: בתחתית הטקטס

en: Open link in the same window
he: לפתוח את הקישור באותו חלון

en: Open link in a new window
he: לפתוח את הקישור בחלון חדש

en: The URL you entered seems to be an email address, do you want to add the required mailto: prefix?
he: הכתובת שהוזנה נראית כמו כתובת אימייל. האם להוסיף לה את הקידומת "mailto:" (בלעדיה הקישור לא יעבוד)?

en: The URL you entered seems to external link, do you want to add the required http:// prefix?
he: הכתובת שהוזנה נראית כמו קישור חיצוני. האם להוסיף לה את  הקידומת "http://" (בלעדיה הקישור לא יעבוד)?

en: Link list
he: רשימת קישורים

en: General
he: כללי

en: File/URL
he: קובץ/URL

en: List
he: רשימה

en: Constrain proportions
he: שמור על יחס גובה/רוחב

en: Type
he: סוג

en: Id
he: מספר (ID)

en: V-Space
he: רווח אנכי

en: H-Space
he: רווח אופקי

en: Auto play
he: להתחיל לנגן אוטומטית

en: Loop
he: לנגן בלי הפסקה

en: Show menu
he: הצג תפריט

en: Quality
he: איכות

en: Align
he: יישור

en: SAlign
he: ליישר לשמאל

en: WMode
he: עורך קוד

en: Background
he: רקע

en: Base
he: בסיס

en: Cache
he: מטמון

en: Hidden
he: מוסתר

en: Controller
he: בקר

en: Kiosk mode
he: מצב קיוסק

en: Play every frame
he: לנגן כל פריים

en: No correction
he: ללא תיקון

en: Enable JavaScript
he: JavaScript

en: Start time
he: זמן התחלה

en: End time
he: זמן סיום

en: Volume
he: עוצמת קול

en: Auto start
he: התחלה אוטומטית

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Invoke URLs
he: לקרוא לכתובת URL

en: Mute
he: להשתיק

en: Stretch to fit
he: למתוח

en: Windowless video
he: וידאו ללא חלון

en: Balance
he: איזון (Balance)

en: Current marker
he: מרקר נוכחי

en: Current position
he: מיקום נוכחי

en: Default frame
he: מסגרת ברירת מחדל

en: Play count
he: מספר צפיות

en: Rate
he: קצב

en: UI Mode
he: מצב ממשק

en: Flash options
he: אפשרויות פלאש

en: Windows media player options
he: אפשרויות Windows Media Player

en: Real media player options
he: אפשרויות Real Media

en: Shockwave options
he: אפשרויות Shockwave

en: Auto goto URL
he: מעבר אוטומטי לכתובת

en: Image status
he: מצב תמונה

en: Maintain aspect
he: שמור על יחס גובה/רוחב

en: No java
he: ללא ג'אווה

en: Shuffle
he: סדר אקראי

en: Controls
he: בקרים

en: Stretch style
he: סגנון מתיחה

en: Stretch H-Align
he: למתוח וליישר לרוחב

en: Stretch V-Align
he: למתוח וליישר לגובה

en: Sound
he: סאונד

en: Progress
he: התקדמות

en: Streamed rtsp resources should be added to the QT Src field under the advanced tab.
he: צריך להוסיף מקורות RTSP בסטרימינג לשדה QT Src תחת הלשונית &quot;אפשרויות נוספות&quot;

en: Top left
he: למעלה בצד שמאל

en: Top right
he: למעלה בצד ימין

en: Bottom left
he: למטה בצד שמאל

en: Bottom right
he: למטה בצד ימין

en: Flash video options
he: אפשרויות וידאו פלאש

en: Scale mode
he: שיטת מתיחה

en: Start image
he: תמונה ראשונית

en: Default volume
he: עוצמת קול ברירת מחדל

en: Hidden GUI
he: בקרים מוסתרים

en: Show scale modes
he: הצג שיטות מתיחה

en: Smooth video
he: וידאו חלק

en: Insert More Tag
he: להכניס תג המשך (&lt;!--more-->)

en: More...
he: המשך&#8230;

en: Next page...
he: העמוד הבא...

en: Edit Gallery
he: הגדרות גלריה

en: Delete Gallery
he: למחוק גלריה

en: Delete Image
he: למחוק תמונה

en: Advanced Settings
he: אפשרויות נוספות

en: Current Link
he: קישור נוכחי

en: Link to Image
he: קישור לתמונה

en: Advanced Image Settings
he: אפשרויות תמונה נוספות

en: Source
he: מקור

en: Original Size
he: הגודל המקורי

en: Advanced Link Settings
he: אפשרויות קישור נוספות

en: Link Rel
he: קשר סמנטי (Rel)

en: Rich Editor Help
he: עזרה לעורך הוויזואלי

en: Basics of Rich Editing
he: מבוא לעורך הוויזואלי

en: Basics
he: אפשרויות בסיסיות

en: Advanced use of the Rich Editor
he: שימוש מתקדם בעורך הוויזואלי

en: Hotkeys
he: מקשי קיצור

en: About the software
he: אודות התוכנה

en: Rich Editing Basics
he: מבוא לעורך הוויזואלי

en: <em>Rich editing</em>, also called WYSIWYG for What You See Is What You Get, means your text is formatted as you type. The rich editor creates HTML code behind the scenes while you concentrate on writing. Font styles, links and images all appear approximately as they will on the internet.
he: <em>עורך ויזואלי</em>, שידועה גם בתור WYSIWYG (קיצור של "מה שרואים זה מה שמקבלים" באנגלית), מראה את הטקסט בחלון העריכה כפי שהוא יראה באתר. העורך הוויזואלי עובד על הקוד מאחורי הקלעים, ולך נשאר רק להתרכז בכתיבה. עיצובי אות, קישורים, ותמונות נראים בעורך כמעט אותו דבר כפי שהם יראו באתר אחרי הפרסום.

en: WordPress includes a rich HTML editor that works well in all major web browsers used today. However editing HTML is not the same as typing text. Each web page has two major components: the structure, which is the actual HTML code and is produced by the editor as you type, and the display, that is applied to it by the currently selected WordPress theme and is defined in style.css. WordPress is producing valid XHTML 1.0 which means that inserting multiple line breaks (BR tags) after a paragraph would not produce white space on the web page. The BR tags will be removed as invalid by the internal HTML correcting functions.
he: וורדפרס כוללת עורך HTML ויזואלי שפועל בכל הדפדפנים המובילים. TinyMCE, עורך HTML ויזואלי שעובד היטב ברוב הדפדפנים הנפוצים. עם זאת, עריכת HTML שונה מעריכת טקסט במעבד תמלילים. לכל עמוד יש שני מרכיבים עיקריים - המבנה, שכולל את התוכן שתכתבי בעורך הוויזואלי, והעיצוב, שמוגדר על ידי ערכת העיצוב שלך. העורך הוויזואלי שולט על המבנה בלבד. מכיוון שוורדפרס מייצרת קוד XHTML תקני, אי אפשר לעקוף את הגדרות העיצוב באמצעות אלמנטיים מבניים. לכן, לדוגמה, הוספת מספר תגי שבירת שורת (BR) לא תיצור שורות ריקות - העורך ימחוק את תגי ה-BR הלא תקניים יחד עם תגים לא תקניים אחרים.

en: While using the editor, most basic keyboard shortcuts work like in any other text editor. For example: Shift+Enter inserts line break, Ctrl+C = copy, Ctrl+X = cut, Ctrl+Z = undo, Ctrl+Y = redo, Ctrl+A = select all, etc. (on Mac use the Command key instead of Ctrl). See the Hotkeys tab for all available keyboard shortcuts.
he: בעת השימוש בעורך, רוב קיצורי המקלדת פועלים כמו בכל עורך טקסט אחר. לדוגמה - Shift+Enter מכניס שבירת שורה, Ctrl+C מעתיק, Ctrl+X חותך ו-Ctrl+V מדביק, Ctrl+Y מבצע מחדש את הפעולה האחרונה, Ctrl+A בוחר הכל, וכו' (במק, המקש Command משמש במקום המקש Ctrl). פירוט מלא של מקשי הקיצור נמצא תחת הלשונית &quot;קיצורי מקלדת&quot;.

en: If you do not like the way the rich editor works, you may turn it off from Your Profile submenu, under Users in the admin menu.
he: אפשר לכבות את העורך הוויזואלי ולהשתמש בעורך HTML רגיל בעמוד &quot;פרופיל&quot;, תחת &quot;משתמשים&quot;. עם זאת, העורך הרגיל לא מציע שמירה אוטומטית או הגנה מפני מחיקה של פוסטים ועמודים.

en: Advanced Rich Editing
he: אפשרויות נוספות בעורך הוויזואלי

en: Images and Attachments
he: תמונות וקבצים מצורפים

en: There is a button in the editor toolbar for inserting images that are already hosted somewhere on the internet. If you have a URL for an image, click this button and enter the URL in the box which appears.
he: בסרגל הכלים של העורך יש כפתור להוספת תמונות מהאינטרנט. אם יש לך כתובת URL של התמונה, אין צורך להעלות אותה לאתר, אפשר להכניס אותה ישר לפוסט.

en: HTML in the Rich Editor
he: HTML בעורך הוויזואלי

en: Pasting in the Rich Editor
he: הדבקה בעורך העשיר

en: Writing at Full Speed
he: מקשי קיצור חוסכים זמן

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
he: במקום להעביר את היד לעכבר כדי להשתמש בסרגל הכלים, אפשר להשתמש במקשי הקיצור האלה. בחלונות ובלינוקס, הקיצורים משתמשים במקשים Ctrl+(אות הקיצור). במקינטוש, הקיצורים משתמשים במקשים Command+(אות הקיצור).

en: Letter
he: אות

en: Action
he: פעולה

en: Select all
he: לסמן הכל

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
he: לקיצורים הבאים יש קיצורי מקלדת שונים: Alt + Shift + אות.

en: Check Spelling
he: בדיקת איות

en: Justify Text
he: ליישר לצדדים

en: Insert link
he: להכניס קישור

en: Remove link
he: להסיר קישור

en: Quote
he: ציטוט

en: Insert Page Break tag
he: להכניס תג מעבר עמוד (&lt;!--page-->)

en: Comments Feed
he: פיד תגובות

en: Previous Post
he: הפוסט הקודם

en: Next Post
he: הפוסט הבא

en: Last Post
he: הפוסט האחרון

en: Newer Comments &raquo;
he: תגובות חדשות יותר &laquo;

en: &laquo; Older Comments
he: &laquo; תגובות ישנות יותר

en: S_Sunday_initial
he: א

en: M_Monday_initial
he: ב

en: T_Tuesday_initial
he: ג

en: W_Wednesday_initial
he: ד

en: T_Thursday_initial
he: ה

en: F_Friday_initial
he: ו

en: S_Saturday_initial
he: ש

en: number_format_thousands_sep
he: ,

en: Could not read image size
he: לא ניתן לזהות את מידות התמונה

en: That user does not exist.
he: אין משתמש כזה.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
he: אי אפשר להשתמש באימייל הזה - ספק האימייל שלך חוסם חלק מההודעות שלנו. צריך להשתמש באימייל אחר.

en: Sorry, usernames must have letters too!
he: השם צריך להכיל גם אותיות - אי אפשר להשתמש רק בספרות.

en: Sorry, that email address is not allowed!
he: אי אפשר להשתמש באימייל הזה.

en: Sorry, that username already exists!
he: השם הזה תפוס כבר.

en: Sorry, that email address is already used!
he: האימייל הזה תפוס כבר.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
he: השם הזה תפוס כרגע, אבל אולי הוא יתפנה בעוד מספר ימים.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
he: האימייל הזה תפוס כבר. אם זה האימייל שלך, יש לבדוק אם בתיבת הדואר הנכנס האם התקבל אישור הרשמה.

en: Invalid activation key.
he: קוד הפעלה שגוי.

en: Could not create user
he: לא הצלחתי ליצור את המשתמש

en: That username is already activated.
he: החשבון הזה הופעל כבר.

en: New User Registration: %s
he: משתמש חדש: %s

en: New %1$s User: %2$s
he: %2$s - משתמש חדש ברשת - %1$s

en: Dear User,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
he: החשבון שלך מוכן לשימוש.
    
    לשימושך, אלו פרטי ההתחברות שלך:
    
    שם משתמש:
    USERNAME
    
    סיסמה:
    PASSWORD
    
    LOGINLINK
    
    יום טוב,
    SITE_NAME

en: This user has elected to delete their account and the content is no longer available.
he: האתר הזה נמחק על ידי בעליו.

en: Database tables are missing.
he: חסרות טבלאות בבסיס הנתונים.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
he: <strong>שגיאה</strong>: שם המשתמש או הסיסמה אינם נכונים.

en: Author : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
he: מאת : %1$s‏ (IP: %2$s , %3$s)

en: E-mail : %s
he: כתובת אימייל: %s

en: URL    : %s
he: אתר: %s

en: Comment:
he: תגובה:

en: You can see all comments on this post here:
he: אפשר לראות כאן את כל התגובות לפוסט הזה:

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
he: [%1$s] ,תגובה: "%2$s"

en: Website: %1$s (IP: %2$s , %3$s)
he: אתר: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Excerpt:
he: תקציר:

en: You can see all trackbacks on this post here:
he: אפשר לראות כאן את כל הטראקבקים לפוסט הזה:

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
he: [%1$s] טראקבאק: "%2$s"

en: You can see all pingbacks on this post here:
he: אפשר לראות כאן את כל הפינגבאקים לפוסט הזה:

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
he: [%1$s] פינגבאק: "%2$s"

en: Trash it: %s
he: מחיקה: %s

en: Delete it: %s
he: למחיקה: %s

en: Spam it: %s
he: לסימון כתגובת זבל: %s

en: Website : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
he: אתר: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Trackback excerpt:
he: תקציר הטראקבאק:

en: Pingback excerpt:
he: תקציר הפינגבאק:

en: Approve it: %s
he: לאשר: %s

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
he[0]: תגובה אחת ממתינה לאישור:
he[1]: %s תגובות ממתינות לאישור:

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
he: [%1$s] צריך לאשר: "%2$s"

en: Password Lost and Changed for user: %s
he: הסיסמה אופסה עבור: %s

en: [%s] Password Lost/Changed
he: [%s] שחזור סיסמה

en: Username: %s
he: שם משתמש:
    %s

en: [%s] New User Registration
he: [%s] רישום משתמשים חדשים

en: Password: %s
he: סיסמה: %s

en: [%s] Your username and password
he: [%s] הסיסמה ושם המשתמש שלך

en: Protected: %s
he: מוגן: %s

en: Private: %s
he: פרטי: %s

en: There is no excerpt because this is a protected post.
he: זהו פוסט מוגן ואין לו תקציר.

en: Next page
he: העמוד הבא

en: Previous page
he: העמוד הקודם

en: Home
he: ראשי

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i
he: j/n/Y בשעה H:i

en: %1$s [Autosave]
he: %1$s [שמירה אוטומטית]

en: %1$s [Current Revision]
he: %1$s [הגרסה הנוכחית]

en: Revision
he: גרסה

[ctx: post]
en: Published
he: פורסם

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פורסמו <span class="count">(%s)</span>
he[1]: פורסמו <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Scheduled
he: מתוזמן לפרסום

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
he[0]: מתוזמנים לפרסום <span class="count">(%s)</span>
he[1]: מתוזמנים לפרסום <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Draft
he: טיוטה

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
he[0]: טיוטות <span class="count">(%s)</span>
he[1]: טיוטות <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Pending
he: פוסטים בהמתנה

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
he[0]: בהמתנה <span class="count">(%s)</span>
he[1]: בהמתנה <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Private
he: פרטי

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פרטיים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: פרטיים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Trash
he: מחיקה

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פח <span class="count">(%s)</span>
he[1]: פח <span class="count">(%s)</span>

en: Content, title, and excerpt are empty.
he: התוכן, הכותרת והתקציר ריקים.

en: Could not update post in the database
he: לא ניתן לעדכן את הפוסט בבסיס הנתונים

en: Could not insert post into the database
he: לא ניתן להכניס את הפוסט לבסיס הנתונים

en: The page template is invalid.
he: תבנית העמוד לא תקינה.

en: Cannot create a revision of a revision
he: אי אפשר ליצור גרסה של גרסה

en: You do not have permission to preview drafts.
he: אין לך הרשאות לראות תצוגה מקדימה של טיוטות.

en: Cannot create a user with an empty login name.
he: אי אפשר ליצור משתמש בלי שם משתמש

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
he: לא ניתן להגיע לפיד, השרת כנראה לא פעיל. יש לנסות שנית מאוחר יותר.

en: You are about to permanently delete the selected items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he: ביקשת למחוק את הפריטים שסומנו לצמיתות
      'OK' כדי למחוק, 'Cancel' כדי לבטל.

en: Close all open tags
he: סגור את כל התגים הפתוחים

en: close tags
he: סגור תגים

en: Enter the URL
he: כתובת URL

en: Enter the URL of the image
he: כתובת URL לתמונה

en: Enter a description of the image
he: תיאור התמונה

en: You do not have permission to do that.
he: אין לך הרשאות לבצע פעולה זו.

en: An unidentified error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מזוהה.

en: Next &gt;
he: הבא &gt;

en: &lt; Prev
he: &lt; הקודם

en: Image
he: תמונה

en: of
he: מתוך

en: not configured
he: לא מוגדר

en: You have attempted to queue too many files.
he: ניסית להוסיף יותר מדי קבצים לתור.

en: This file is empty. Please try another.
he: הקובץ ריק. יש לנסות קובץ אחר.

en: This file type is not allowed. Please try another.
he: אי אפשר להעלות את סוג הקובץ שבחרת. יש לנסות קובץ אחר.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
he: העלאת הקובץ לא הושלמה. יש לנסות שנית.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
he: יש שגיאה בהגדרות. כדאי ליצור קשר עם מנהל השרת.

en: You may only upload 1 file.
he: אפשר להעלות רק קובץ אחד.

en: HTTP error.
he: שגיאת HTTP.

en: Upload failed.
he: ההעלאה נכשלה.

en: IO error.
he: שגיאת IO.

en: Security error.
he: שגיאת אבטחה.

en: Upload stopped.
he: ההעלאה הופסקה.

en: Crunching&hellip;
he: מעלה&hellip;

en: moved to the trash.
he: נמחק.

[ctx: password strength]
en: Medium
he: בינוני

en: Publish on:
he: לפרסם ב:

en: Schedule for:
he: פרסום מתוזמן:

en: Published on:
he: פורסם:

en: Show more comments
he: הצג תגובות נוספות

en: No more comments found.
he: אין עוד תגובות.

en: Password Protected
he: מוגן בסיסמה

en: Submitted on:
he: הוגש לאישור ב:

en: Error while saving the changes.
he: ארעה שגיאה במהלך שמירת השינויים.

en: Remove From Bulk Edit
he: לא לכלול בעריכה קבוצתית

en: Plugin Information:
he: נתוני התוסף:

en: Saving...
he: שומרת&#8230;

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
he: לא ניתן להגדיר את התמונה הזו כתמונה מוקטנת. יש לבחור קובץ אחר.

en: Saving Draft&#8230;
he: שומרת טיוטה&#8230;

en: Invalid Taxonomy
he: מונח לא תקני

en: Empty Term
he: מונח ריק

en: Invalid term ID
he: מזהה לא תקני

en: A name is required for this term
he: לא הזנת שם

en: Could not insert term into the database
he: לא ניתן להכניס את המונח לבסיס הנתונים

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
he: המזהה &qout;%s&qout; כבר תפוס

en: Invalid object ID
he: מזהה אובייקט לא תקני

en: Template is missing.
he: התבנית מקולקלת או חסרה.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
he: ערכת העיצוב שבחרת היא ערכת בת, אבל ערכת האם לא מותקנת. צריך להתקין את הערכה "%s" כדי להשתמש בערכת העיצוב שבחרת.

en: Stylesheet is missing.
he: חסר קובץ CSS.

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא הוזן שם משתמש.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא הוזנה סיסמה

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
he: <strong>שגיאה</strong>: שם המשתמש לא זוהה. <a href="%s" title="שחזור סיסמה">שחזור סיסמה</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
he: <strong>שגיאה</strong>: חשבון משתמש זה סומן כחשבון זבל.

en: Please log in again.
he: נא להתחבר מחדש.

en: Sidebar %d
he: בר %d

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
he: <strong>שגיאה</strong>: וורדפרס %1$s זקוקה ל-MySQL %2$s או גרסה חדשה יותר

en: Powered by WordPress
he: פועל על וורדפרס

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
he: <strong>שגיאה</strong>: יש להזין שם משתמש או כתובת אימייל

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא נמצא משתמש עם כתובת האימייל שהוזנה.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
he: <strong>שגיאה</strong>: שם המשתמש או כתובת האימייל אינם תקינים.

en: Password reset is not allowed for this user
he: לא ניתן לאפס סיסמה למשתמש זה

en: [%s] Password Reset
he: [%s] איפוס סיסמה

en: The e-mail could not be sent.
he: אי אפשר לשלוח את ההודעה.

en: Invalid key
he: מפתח לא תקני

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא הוזנה כתובת אימייל.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
he: <strong>שגיאה</strong>: כתובת האימייל אינה תקינה.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
he: המפתח לא תקין.

en: Lost Password
he: שחזור סיסמה

en: Username or E-mail:
he: שם משתמש או כתובת אימייל:

en: Get New Password
he: קבל סיסמה חדשה

en: Are you lost?
he: הלכת לאיבוד?

en: &larr; Back to %s
he: חזרה אל %s

en: Registration Form
he: הרשמה

en: Register For This Site
he: הרשמה לאתר

en: A password will be e-mailed to you.
he: הסיסמה תשלח לכתובת האימייל.

en: Password Lost and Found
he: שחזור סיסמה

en: Lost your password?
he: שחזור סיסמה

en: You have logged in successfully.
he: התחברת בהצלחה

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href='http://www.google.com/cookies.html'>enable cookies</a> to use WordPress.
he: <strong>שגיאה</strong>: הדפדפן לא תומך בעוגיות (Cookies), או חוסם עוגיות מאתר זה. לא ניתן להשתמש בוורדפרס <a href='http://www.google.com/cookies.html'>בלי עוגיות</a>.

en: You are now logged out.
he: יצאת מהמערכת.

en: User registration is currently not allowed.
he: בשלב זה האתר אינו פתוח להרשמת משתמשים חדשים.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
he: נשלחה אליך הודעה עם קישור לאישור איפוס הסיסמה.

en: Check your e-mail for your new password.
he: נשלחה הודעה עם סיסמה חדשה.

en: Registration complete. Please check your e-mail.
he: ההרשמה הושלמה בהצלחה. אישור על ההרשמה יחד עם שם המשתמש והסיסמה, נשלחו לכתובת האימייל שהוזנה.

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
he: לאט לאט, לא צריך לבדוק אימיילים כל כך הרבה.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
he: אין הודעות אימייל חדשות

en: Author is %s
he: מאת %s

en: <strong>Author:</strong> %s
he: <strong>מאת:</strong> %s

en: <strong>Posted title:</strong> %s
he: <strong>כותרת:</strong> %s

en: Oops: %s
he: אופס: %s

en: Privacy:
he: נראות:

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
he: ארבעה תווים לפחות, עם אותיות וספרות בלבד.

en: Email&nbsp;Address:
he: אימייל:

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
he: ארעה שגיאה. יש לתקן את השגיאה המודגשת ולנסות שנית.

en: Get your own %s account in seconds
he: %s - ליצור חשבון חדש

en: Just a username, please.
he: רק שם משתמש, בבקשה.

en: Next
he: לשלב הבא

en: %s is your new username
he: שם המשתמש החדש שלך הוא %s

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
he: לפני שאפשר יהיה להתחבר לחשבון החדש שלך,  <strong>צריך  להפעיל אותו</strong>.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
he: אם החשבון לא יופעל בתוך יומיים, ההרשמה תבוטל - אבל תמיד אפשר להתחיל את ההרשמה מחדש.

en: Signup
he: להרשם

en: Still waiting for your email?
he: עדיין מחכה לאימייל?

en: Registration has been disabled.
he: ההרשמה לרשת סגורה כרגע.

en: User registration has been disabled.
he: אי אפשר לרשום משתמשים חדשים כרגע.

en: Help
he: עזרה

en: Black
he: שחור

en: Blue
he: כחול

en: Brown
he: חום

en: Green
he: ירוק

en: Orange
he: כתום

en: Pink
he: ורוד

en: Purple
he: סגול

en: Red
he: אדום

en: Silver
he: כסף

en: White
he: לבן

en: Yellow
he: צהוב

en: Width
he: רוחב

en: About
he: אודות

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא הוזן שם משתמש.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
he: <strong>שגיאה</strong>: כתובת אימייל זו כבר תפוסה.

en: There are no options for this widget.
he: לווידג'ט הזה אין אפשרויות.

en: Strength indicator
he: חוזק סיסמה

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
he: רמז: סיסמה צריכה להיות בת שבע תווים לפחות. כדי שתהיה בטוחה יותר, יש להשתמש באותיות גדולות וקטנות, ספרות, וסימנים כמו ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Very weak
he: חלש מאוד

en: Weak
he: חלש

en: Strong
he: סיסמה חזקה

en: Edit Category
he: עריכת קטגוריה

[ctx: page]
en: Add New
he: עמוד חדש

en: Options saved.
he: האפשרויות נשמרו.

en: Enabled
he: מופעל

en: Allow people to post comments on new articles
he: להרשות לקוראים להגיב לפוסטים חדשים

en: Date Format
he: תבנית תאריך

en: Time Format
he: תבנית שעה

en: Settings saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Height
he: גובה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Plugin
he: תוסף

en: Insert Image
he: הוספת תמונה

en: Visual
he: עורך ויזואלי

en: Title:
he: כותרת:

en: Separate tags with commas
he: להפריד תגיות בפסיקים

en: Select All
he: בחירת הכל

en: (required)
he: (חובה)

en: Website
he: אתר

en: Widgets
he: וידג'טים

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
he: פרסום הפוסט נכשל.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
he: אין לך הרשאות לערוך פוסט זה.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
he: מסיבה כלשהי, לא ניתן לשמור שינויים בפוסט זה.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
he: אין לך הרשאות למחוק פוסט זה.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be deleted.
he: מסיבה כלשהי, מחיקת הפוסט נכשלה.

en: Sorry, comments are closed for this item.
he: פריט זה סגור לתגובות.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
he: צריך להתחבר למערכת כדי להגיב.

en: Your key has been cleared.
he: המפתח נמחק.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
he: המפתח שהוזן אינו תקין.

en: The key you entered could not be verified because a connection to akismet.com could not be established. Please check your server configuration.
he: לא ניתן לאמת את המפתח שהוזן בגלל קשיי התחברות אל akismet.com. יש לבדוק את הגדרות השרת או לנסות שנית מאוחר יותר.

en: There was a problem connecting to the Akismet server. Please check your server configuration.
he: לא ניתן להתחבר אל שרתי אקיזמט. יש לבדוק את הגדרות השרת או לנסות שנית מאוחר יותר.

en: The key below was previously validated but a connection to akismet.com can not be established at this time. Please check your server configuration.
he: המפתח כבר אומת בעבר, אך כרגע לא ניתן להתחבר לשרתי אקיזמט. יש לבדוק את הגדרות השרת או לנסות שנית מאוחר יותר.

en: Server Connectivity
he: קישוריות לשרת

en: Unable to reach some Akismet servers.
he: לא ניתן להתחבר לחלק מהשרתים של אקיזמט

en: Unable to reach any Akismet servers.
he: לא ניתן להתחבר לשרתים של אקיזמט.

en: All Akismet servers are available.
he: כל השרתים של אקיזמט פועלים.

en: Akismet is working correctly.  All servers are accessible.
he: אקיזמט פועל כהלכה. כל השרתים נגישים ופעילים.

en: Network functions are disabled.
he: פונקציות הרשת לא זמינות.

en: Unable to find Akismet servers.
he: לא ניתן להתחבר לשרתים של אקיזמט.

en: Akismet server
he: שרת אקיזמט

en: Network Status
he: מצב הרשת

en: Akismet Stats
he: סטטיסטיקות אקיזמט

en: Akismet is almost ready.
he: אקיזמט כמעט מוכן.

en: Akismet has detected a problem.
he: בעיה באקיזמט.

en: Akismet Spam (%s)
he: תגובות זבל (%s)

en: Akismet Spam
he: תגובות זבל

en: You do not have sufficient permission to moderate comments.
he: אין לך הרשאות לנהל תגובות.

en: %1$s comments recovered.
he: שחזרו %1$s תגובות.

en: All spam deleted.
he: כל תגובות הזבל נמחקו.

en: Caught Spam
he: תגובות זבל

en: Akismet has caught <strong>%1$s spam</strong> for you since you first installed it.
he: אקיזמט חסם <strong>%1$s</strong> תגובות זבל מאז הפעלתו.

en: You have no spam currently in the queue. Must be your lucky day. :)
he: אין תגובות זבל שממתינות לאישור.

en: You can delete all of the spam from your database with a single click. This operation cannot be undone, so you may wish to check to ensure that no legitimate comments got through first. Spam is automatically deleted after 15 days, so don&#8217;t sweat it.
he: אפשר למחוק את כל תגובות הזבל מבסיס הנתונים בלחיצה אחת. פעולה זו לא ניתנת לביטול או לשחזור, לכן כדאי לוודא שאין תגובות לגיטימיות ברשימה. תגובות זבל נמחקות אוטומטית בתוך 15 יום.

en: There are currently %1$s comments identified as spam.
he: %1$s תגובות סומנו כתגובות זבל.

en: Delete all
he: למחוק הכל

en: These are the latest comments identified as spam by Akismet. If you see any mistakes, simply mark the comment as "not spam" and Akismet will learn from the submission. If you wish to recover a comment from spam, simply select the comment, and click Not Spam. After 15 days we clean out the junk for you.
he: אלו התגובות האחרונות שאקיזמט הגדיר כתגובות זבל. אם יש טעויות, יש לסמן את התגובה כתגובה לגיטימית. התגובה תוצג כרגיל באתר ואקיזמט ילמד מהטעות שלו. תגובות זבל נמחקות אוטומטית תוך 15 יום.

en: All
he: הכל

en: Search Spam &raquo;
he: חיפוש תגובות זבל

en: &laquo; Previous Page
he: &laquo; העמוד הקודם

en: Next Page &raquo;
he: העמוד הבא &raquo;

en: IP:
he: &rlm;IP&rlm;:

en: De-spam marked comments &raquo;
he: שיחזור תגובות שסומנו בטעות כתגובות זבל &raquo;

en: Comments you de-spam will be submitted to Akismet as mistakes so it can learn and get better.
he: תגובות שאקיזמט סיווג בטעות כתגובות זבל תישלחנה לאקיזמט כטעויות, כדי שהוא יוכל ללמוד מהן ולהשתפר.

en: No results found.
he: לא נמצאו תוצאות.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
he[0]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> הגן על האתר <a href="%2$s">מ-%3$s תגובות זבל</a>.
he[1]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> הגן על האתר <a href="%2$s">מ-%3$s תגובות זבל</a>.

en: Recheck Queue for Spam
he: סריקה חוזרת של התגובות שממתינות לאישור

en: Check for Spam
he: מצא תגובות זבל

en: Comments on %s
he: תגובות לפוסט: &quot;%s&quot;&rlm;

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
he: פועל על וורדפרס, מערכת אישית פתוחה לניהול אתרים עצמאיים

en: Enter your password to view comments.
he: יש להזין סיסמה כדי לראות את התגובות.

en: No Comments
he: אין תגובות

en: 1 Comment
he: תגובה אחת

en: % Comments
he: % תגובות

en: Edit This
he: עריכה

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
he: יש <a href="%s">להתחבר למערכת</a> כדי לכתוב תגובה.

en: Tags:
he: תגיות:

en: Pages:
he: :עמודים

en: The latest comments to all posts in RSS
he: התגובות האחרונות של כל הפוסטים, ב־RSS

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
he: הזנת <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> לתגובות

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
he: <span class="says">מאת</span> <cite class="fn">%s</cite>:

en: Your comment is awaiting moderation.
he: התגובה ממתינה לאישור.

en: %1$s at %2$s
he: %1$s בשעה %2$s

en: (Edit)
he: (עריכה)

en: View all posts in %s
he: כל הפוסטים ב%s

en: Meta
he: כלים

en: XML error: %s at line %d
he: שגיאת XML: %s בשורה %d

en: Visit %s&#8217;s website
he: אל האתר של %s

en: Posts by %s
he: פוסטים מאת %s

en: Last updated: %s
he: עדכון אחרון: %s

en: Bookmarks
he: קישורים

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
he: אין להשתמש יותר ברמות משתמש (User Levels), במקום זאת יש להשתמש בתפקידים והיכולות (Roles and Capabilities).

en: No categories
he: אין קטגוריות

en: %s topic | %s topics
he[0]: נושא %s
he[1]: %s נושאים

en: No server specified
he: לא הוגדר שרת

en: Error
he: שגיאה

en: no login ID submitted
he: אין נתוני התחברות

en: connection not established
he: ההתחברות נכשלה

en: No password submitted
he: לא הוזנה סיסמה

en: Authentication failed
he: לא ניתן להתחבר

en: No connection to server
he: אין חיבור לשרת

en: No login ID submitted
he: אין נתוני התחברות

en: No server banner
he: בעיה עם השרת

en: abort
he: ביטול

en: apop authentication failed
he: לא ניתן להתחבר

en: Premature end of list
he: לא כל הרשימה התקבלה

en: Empty command string
he: רשימת פקודות ריקה

en: connection does not exist
he: לא נמצא חיבור

en: No msg number submitted
he: אין מספר הודעה

en: Command failed
he: הפקודה נכשלה

en: View all posts filed under %s
he: כל הפוסטים ב%s

en: Feed for all posts filed under %s
he: פיד של כל הפוסטים בקטגוריה %s

en: Comments Off
he: סגור לתגובות

en: Comment on %s
he: תגובה לפוסט: &quot;%s&quot;&rlm;

en: Log in to Reply
he: התחבר למערכת כדי להשתתף בדיון

en: Leave a Comment
he: להגיב

en: Log in to leave a Comment
he: להגיב

en: Click here to cancel reply.
he: ביטול

en: Leave a Reply
he: כתיבת תגובה

en: Leave a Reply to %s
he: להגיב על %s

en: Author
he: מאת

en: URL
he: כתובת URL

[ctx: noun]
en: Comment
he: התגובה שלך

en: Are you sure you want to do this?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לעשות זאת?

en: Edit
he: עריכה

en: %s ago
he: לפני %s

en: Undo
he: ביטול פעולה אחרונה

en: Not Spam
he: תגובה לגיטימית

en: Apply
he: החל

en: Comments
he: תגובות

en: Publish
he: לפרסם

en: Excerpt
he: תקציר

en: Revisions
he: גרסאות

[ctx: adjective]
en: Approved
he: תגובות מאושרות

[ctx: adjective]
en: Spam
he: תגובות זבל

en: Link Categories
he: קטגוריות קישורים

en: Search Categories
he: חיפוש קטגוריות

en: Edit Link Category
he: עריכת קטגוריית קישורים

en: Update Category
he: עדכון

en: Add Link
he: הוספת קישור

en: Save
he: שמירה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Target
he: חלון (target)

en: Advanced
he: אפשרויות נוספות

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Invalid taxonomy
he: מונח לא תקני

en: Edit Tag
he: עריכת תגית

[ctx: post]
en: Add New
he: פוסט חדש

en: View Post
he: הצג פוסט

en: Edit Post
he: עריכה

en: Done
he: הושלם

en: Anonymous
he: משתמש אנונימי (לא מזוהה)

en: Submit
he: שלח

en: Invalid file type
he: סוג קובץ לא תקני

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Recent Comments
he: תגובות אחרונות

en: Cancel
he: בטל

en: Content
he: תוכן

en: Tags
he: תגיות

en: Save Draft
he: שמירת טיוטה

en: No comments yet.
he: אין תגובות.

en: Reply
he: להגיב

en: Pingback
he: פינגבאק

en: Trackback
he: טראקבאק

en: Number of comments to show:
he: כמות התגובות שיוצגו:

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
he: <strong>שגיאה בפיד RSS</strong>:&rlm; %s

en: Unknown Feed
he: פיד לא מוכר

en: Header
he: תמונת כותרת

en: Sidebar
he:  סרגל צדדי

en: Archives
he: ארכיון

en: Password
he: סיסמה

en: Redo
he: בצע שוב

en: Scale
he: קנה מידה

en: Thumbnail
he: תמונה מוקטנת

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
he: הקובץ &quot;%s&quot; לא קיים?

en: The GD image library is not installed.
he: ספריית עיבוד התמונות GD לא מותקנת.

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
he: הקובץ &quot;%s&quot; הוא לא תמונה.

en: Add Media
he: הוספת מדיה

en: Add an Image
he: הוספת תמונה

en: Add Video
he: הוספת וידאו

en: Add Audio
he: הוספת אודיו

en: Saved.
he: נשמר

en: Left
he: לשמאל

en: Center
he: למרכז

en: Right
he: לימין

en: Medium
he: בינוני

en: Full Size
he: גודל מלא

en: Size
he: גודל

en: Alignment
he: יישור

en: Caption
he: כיתוב

en: Link URL
he: כתובת URL לקישור

en: Enter a link URL or click above for presets.
he: אפשר להזין קישור, או להשתמש באחד הקישורים הקבועים למעלה.

en: Edit Image
he: עריכת תמונה

en: Actions
he: פעולות

en: Image URL
he: כתובת URL לתמונה

en: Save as Pending
he: שמור והמתן לאישור

en: Privately Published
he: פורסם כפרטי

en: OK
he: אישור

en: Private
he: פרטי

en: Public, Sticky
he: ציבורי, דביק

en: Schedule
he: לתזמן פרסום

en: Add or remove tags
he: להוסיף או להסיר תגיות

en: All Categories
he: כל הקטגוריות

en: Dismiss
he: סגור

en: Search
he: חיפוש

en: Version
he: גרסה

en: Version:
he: גרסה:

en: Visit author homepage
he: עמוד הבית של המפתחים

en: Images
he: תמונות

en: View Page
he: הצג עמוד

en: Links
he: קישורים

en: Uncategorized
he: כללי

en: E-mail: %s
he: כתובת אימייל:
    %s

en: Pages
he: עמודים

en: Close
he: סגור

en: Select
he: בחירה

en: New Page
he: עמוד חדש

en: Edit Media
he: עריכת מדיה

en: New Post
he: פוסט חדש

en: (no title)
he: (אין כותרת)

en: Activation Key Required
he: נדרש קוד הפעלה

en: Activation Key:
he: קוד הפעלה:

en: Your account is now active!
he: החשבון הופעל.

en: An error occurred during the activation
he: ארעה שגיאה במהלך הפעלת החשבון.

en: Username:
he: שם משתמש:

en: No posts found.
he: לא נמצאו פוסטים.

en: Published
he: פורסם

en: Pending Review
he: ממתין לאישור

en: Draft
he: טיוטה

en: Y/m/d
he: d/m/Y

en: Visit Site
he: אל האתר

en: Log Out
he: יציאה

en: You do not have permission to upload files.
he: אין לך הרשאות להעלות קבצים.
