Development (trunk) - en to hu translation catalogue (1701 entries)

en: 
    <h1>Error establishing a database connection</h1>
    <p>This either means that the username and password information in your <code>wp-config.php</code> file is incorrect or we can't contact the database server at <code>%s</code>. This could mean your host's database server is down.</p>
    <ul>
    	<li>Are you sure you have the correct username and password?</li>
    	<li>Are you sure that you have typed the correct hostname?</li>
    	<li>Are you sure that the database server is running?</li>
    </ul>
    <p>If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href='http://wordpress.org/support/'>WordPress Support Forums</a>.</p>
hu: 
    <h1>Nem sikerült létrehozni az adatbázis kapcsolatot</h1>
    
    <p>Ez vagy azt jelenti, hogy hibásan lett megadva a felhasználónév vagy a jelszó a <code>wp-config.php</code> fájlban, vagy nincs kapcsolódás az adatbázis szerverhez a megadott <code>%s</code> címen. Ez azt jelenti, hogy a tárhely-szolgáltató adatbázis szervere nem elérhető.</p>
    
    <ul>
    
    	<li>Biztos, hogy helyes a felhasználónév és a jelszó?</li>
    
    	<li>Biztos, hogy jó adatbázis szerver cím került beírásra?</li>
    
    	<li>Biztos, hogy fut az adatbázis szerver?</li>
    
    </ul>
    
    <p>Ha nem vagyunk biztosak az előzőek bármelyikében, kapcsolatba kell lépni a tárhely-szolgáltatóval. Ha további segítségre van szükség, bármikor meglátogatható a <a href='http://forum.wpm.hu/' target="_blank">WordPress Magyarország Fórum</a>.</p>

en:  and
hu:  és

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
hu: A "caller_get_posts" használata nem ajánlott, helyette az "ignore_sticky_posts" kifejezés használata javasolt.

en: #%d (no title)
hu: #%d (cím nélkül)

en: % Comments
hu: % hozzászólás

en: %1$s %2$d
hu: %2$d. %1$s

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
hu: %1$s %2$s %3$s kategória hírcsatorna

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
hu: %1$s %2$s %3$s hozzászólás hírcsatorna

en: %1$s %2$s %3$s Feed
hu: %1$s %2$s %3$s hírfolyam

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
hu: %1$s %2$s %3$s címke hírcsatorna

en: %1$s %2$s Comments Feed
hu: %1$s %2$s hozzászólás hírcsatorna

en: %1$s %2$s Feed
hu: %1$s %2$s hírcsatorna

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
hu: %1$s %2$s Szerző: %3$s hírcsatorna

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
hu: %1$s %2$s Keresés eredménye a(z) &quot;%3$s&quot; feed-ben

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s : %5$s
hu: %3$s %1$s %2$s  - %4$s:%5$s

en: %1$s - Comments on %2$s
hu: %1$s - %2$s hozzászólás

en: %1$s [Autosave]
hu: %1$s [Automatikus mentés]

en: %1$s [Current Revision]
hu: %1$s  [Jelenlegi változat]

en: %1$s and %2$s.
hu: %1$s és %2$s.

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: %1$s comments recovered.
hu: %1$s hozzászólás visszaállítva.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
hu: %1$s már <strong>használata nem támogatott</strong> a %2$s verzió óta, és nincs helyette javaslatunk.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
hu: %1$s <strong>használata nem támogatott</strong> a %2$s verzió óta! Ezt javasoljuk helyette: %3$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
hu: %1$s büszke arra, hogy %2$s szív hajtja

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
hu: %1$s <strong>helytelenül került meghívásra</strong>. %2$s %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
hu: %1$s meghívás <strong>használata nem támogatott</strong> lehetőség a %2$s verzió óta, és nincs helyette javaslatunk.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
hu: %1$s meghívás <strong>használata nem támogatott</strong> lehetőség a %2$s verzió óta. %3$s

en: %H:%M:%S
hu: %H:%i:%s

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
hu[0]: %d bővítmény frissítése
hu[1]: %d bővítmény frissítése

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
hu[0]: %d sablon frissítése
hu[1]: %d sablon frissítése

en: %d WordPress Update
hu: WordPress %d frissítés

en: %d queries. %s seconds.
hu: %d lekérdezés %s másodperc

en: %d selected
hu: %d kiválasztva

en: %s <span class="says">says:</span>
hu: %s <span class="says">szerint:</span>

en: %s Ago
hu: %s idővel ezelőtt

en: %s ago
hu: %s telt el a bejegyzés óta

en: %s approved | %s approved
hu[0]: %s elfogadva
hu[1]: %s elfogadva

en: %s changed the comment status to %s
hu: %s megváltoztatta a hozzászólás állapotát erre: %s

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
hu[0]: %s hozzászólás vár moderációra
hu[1]: %s hozzászólás vár moderációra

en: %s day | %s days
hu[0]: %s nap
hu[1]: %s nap

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
hu: %s meghaladja a maximális fájl méretet.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
hu: %s meghaladja a honlaphoz engedélyezett maximális feltöltési méretet.

en: %s hour | %s hours
hu[0]: %s óra
hu[1]: %s óra

en: %s is a protected WP option and may not be modified
hu: %s egy védett WP beállítás, nem nagyon módosítható

en: %s is your new username
hu: Az új felhasználói név: %s

en: %s min | %s mins
hu[0]: %s perc
hu[1]: %s perc

en: %s month | %s months
hu[0]: %s hónap
hu[1]: %s hónap

en: %s reported this comment as not spam
hu: %s tájékoztatása alapján ez a hozzászólás nem spam

en: %s reported this comment as spam
hu: %s a hozzászólást spamnak minősítette

en: %s topic | %s topics
hu[0]: %s téma
hu[1]: %s téma

en: %s week | %s weeks
hu[0]: %s hét
hu[1]: %s hét

en: %s year | %s years
hu[0]: %s év
hu[1]: %s év

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
hu: &#8220;%s&#8221; hiba a feltöltés során

en: &#8592; Cancel Gallery
hu: &#8592; Galéria művelet megszakítása

en: &#8592; Return to library
hu: &#8592; Visszatérés a Médiatárba

en: &laquo; Back
hu: &laquo; Vissza

en: &laquo; Older Comments
hu: &laquo; Korábbi hozzászólások

en: &laquo; Previous
hu: &laquo; Előző

en: &laquo; Previous Page
hu: &laquo; Előző oldal

en: &larr; Back to %s
hu: &larr; Vissza (%s)

en: &lt; Prev
hu: &lt; Előző

en: &mdash; Select &mdash;
hu: &mdash; Választás &mdash;

en: (Edit)
hu: (Szerkeszt)

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
hu: (Legalább 4 karakter hosszúnak kell lennie, csak ékezet nélküli betűket és számokat tartalmazhat.)

en: (This message was added in version %s.)
hu: (Ez az üzenet a %s verzióban került hozzáadásra.)

en: (more&hellip;)
hu: (tovább&hellip;)

en: (no title)
hu: (nincs cím)

en: (required)
hu: (kötelező)

en: , and
hu: , és

en: -- Not set --
hu: -- Nincs beállítva --

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: <a href="%1$s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
hu: Az <a href="%1$s">Akismet</a> megakadályozza, hogy spam-ek érjék el a honlapot.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
hu[0]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> már %2$s spam-től óvta meg a honlapot.
hu[1]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> már %2$s spam-től óvta meg a honlapot.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
hu[0]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> <a href="%2$s">%3$s spam-hozzászólás</a>tól védte meg a honlapot.
hu[1]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> <a href="%2$s">%3$s spam-hozzászólás</a>tól védte meg a honlapot.

en: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
hu: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> az új honlap.  <a href="%3$s">Bejelentkezés</a>, mint  &#8220;%4$s &#8221;, a megadott jelszó használatával.

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
hu: <acronym title="Really Simple Syndication">RSS</acronym> hírcsatorna a bejegyzéshez kapcsolódó hozzászólásokról.

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
hu: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">szerint:</span>

en: <em>Rich editing</em>, also called WYSIWYG for What You See Is What You Get, means your text is formatted as you type. The rich editor creates HTML code behind the scenes while you concentrate on writing. Font styles, links and images all appear approximately as they will on the internet.
hu: A szövegszerkesztő egy, úgynevezett <acronym title="What You See Is What You Get">WYSIWYG</acronym> szerkesztő, ami nagyjából annyit tesz, hogy a begépelt szöveg rögtön a formázásoknak megfelelően jelenik meg. A háttérben természetesen HTML kód keletkezik, de ezzel nem kell foglalkoznia a felhasználónak.

en: <h1>Can&#8217;t select database</h1>
    <p>We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the <code>%1$s</code> database.</p>
    <ul>
    <li>Are you sure it exists?</li>
    <li>Does the user <code>%2$s</code> have permission to use the <code>%1$s</code> database?</li>
    <li>On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?</li>
    </ul>
    <p>If you don't know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="http://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>
hu: <h1>Nem sikerült kiválasztani az adatbázist</h1>
    <p>Sikerült kapcsolódni az adatbázis szerverhez (ami azt jelenti, hogy a felhasználónév és a jelszó helyes), de nem sikerült kiválasztani a(z) <code>%1$s</code> adatbázist.</p>
    <ul>
    <li>Biztosan létezik ez az adatbázis?</li>
    <li>Van a(z) <code>%2$s</code> felhasználónak joga, hogy használja a(z) <code>%1$s</code> adatbázist?</li>
    <li>Néhány rendszeren a felhasználói név az adatbázis előtagja, szóval így nézne ki: <code>felhasználónév_%1$s</code>. Lehet, hogy ez a probléma?</li>
    </ul>
    <p>Ha semmi nem segít, <strong>fel kell venni a kapcsolatot a szolgáltatóval</strong>. Ha bármi más hiba áll elő, bizonyosan lehet segítséget találni a <a href='http://kozosseg.wphu.org/forumok/' target="_blank">WordPress Magyarország Fórum</a> oldalain.</p>

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
hu[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> került az <strong>Akismet</strong> által blokkolásra.
hu[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> került az <strong>Akismet</strong> által blokkolásra.

en: <strong>Almost done</strong> - activate your account and say goodbye to comment spam
hu: <strong>Majdnem kész</strong> - a fiók bekapcsolását követően búcsút inthetünk a kéretlen hozzászólásoknak

en: <strong>Author:</strong> %s
hu: <strong>Szerző:</strong> %s

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
hu: <strong>Ellentétes konstans a VHOST és a SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> A SUBDOMAIN_INSTALL értékét tekintjük az aldomaines beállításaként.

en: <strong>Could not find site <code>%1$s</code>.</strong> Searched for table <code>%2$s</code> in database <code>%3$s</code>. Is that right?
hu: <strong>Nem található weboldal: <code>%1$s</code>.</strong> Ezt az adatbázis táblát kerestem: <code>%2$s</code>, ebben az adatbázisban <code>%3$s</code>. Ez helyes?

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted <code>%s</code>. You really should look at your database now.
hu: <strong>Hiányzó adatbázis táblák.</strong> Ezt azt jelenti, hogy a MySQL nem fut, vagy a  WordPress nincs helyesen telepítve, vagy valaki törölte a(z) <code>%s</code> állományt. Ami jó lenne: belenézni az adatbázisba...

en: <strong>ERROR</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> can only contain numbers, letters, and underscores.
hu: <strong>HIBA</strong>: <code>$table_prefix</code> változó a <code>wp-config.php</code> fájlban csak számokat, angol ABC betűit és alulvonásokat tartalmazhat.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href='http://www.google.com/cookies.html'>enable cookies</a> to use WordPress.
hu: <strong>HIBA</strong>: A sütik blokkolva vannak, vagy nem támogatja őket a böngésző. A WordPress használatához <a href='http://www.google.com/cookies.html'>engedélyezni kell a sütiket</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
hu: <strong>HIBA</strong>: Nem sikerült a regisztráció, lépjünk kapcsolatba a <a href="mailto:%s">webmesterrel</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
hu: <strong>HIBA</strong>: A felhasználónevet, vagy email címet meg kell adni.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
hu: <strong>HIBA</strong>: Hibás felhasználónév, vagy email.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
hu: <strong>HIBA!</strong> Hibás felhasználónév, vagy jelszó!

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
hu: <strong>HIBA</strong>: Hibás felhasználónév, vagy jelszó. <a href="%s" title="Elfelejtett jelszó">Mi lehet a jelszó?</a>

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
hu: <strong>HIBA</strong>: Meg kell adni a felhasználónevet.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
hu: <strong>HIBA</strong>: Az email címet meg kell adni.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a honlap URL már használatban van.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
hu: <strong>HIBA</strong>: Hibás a megadott email cím.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
hu: <strong>HIBA</strong>: A jelszó-mező üres.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
hu: <strong>HIBA!</strong>: A(z) <strong>%1$s</strong> felhasználónévhez megadott jelszó nem megfelelő. <a href="%2$s" title="Elfelejtett jelszó">Mi lehet a jelszó?</a>

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
hu: <strong>HIBA</strong>: A felhasználónév-mező üres.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ilyen email címmel nincs regisztrált felhasználó.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez az email cím már foglalt, másikat kell választani.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a felhasználónév már létezik. Válasszunk másikat!

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a felhasználónév szabálytalan karaktert tartalmaz. Érvényes felhasználónevet kell megadni.

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
hu: <strong>HIBA</strong>: A WordPress %1$s futtatásához legalább MySQL %2$s, vagy magasabb verzió szükséges

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
hu: <strong>HIBA</strong>: a felhasználói fiók spamnek lett megjelölve.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
hu: <strong>HIBA</strong> valós email címet kell megadni.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
hu: <strong>HIBA!</strong> A kötelező mezőket (név, email) ki kell tölteni.

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
hu: <strong>HIBA</strong> A hozzászólás mező ne maradjon üresen.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
hu: <strong>HIBA</strong>: nem sikerült bejegyzést létrehozni.

en: <strong>Posted title:</strong> %s
hu: <strong>Elküldve ezzel a címmel:</strong> %s

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
hu: <strong>RSS hiba</strong>: %s

en: <strong>Sign up success!</strong> Please check your email for your Akismet API Key and enter it below.
hu: <strong>Sikeres művelet!</strong> Az alapértelmezettként megadott email fiókba érkező Akismet API kulcsot az alsó mezőbe kell beírni.

en: <strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code>%s</code>
hu: <strong>XHTML</strong> (az alábbi tag-ek használhatóak): <code>%s</code>

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to experience the awesomeness.
hu: <strong>A WordPress frissítése sikeresen megtörtént.</strong> Jelentkezzünk be újra, hogy megtapasztaljuk a csodát.

en: A DNS problem or firewall is preventing all access from your web server to Akismet.com.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
hu: DNS probléma, vagy tűzfal akadályozza a szervert, hogy elérje az Akismet.com-ot.  <strong>Akismet szolgáltatás nem működik helyesen, amíg ez a hiba javításra nem kerül.</strong> A tárhely szolgáltató, vagy a tűzfal adminisztrátor számára el kellene juttatni az <a href="%s" target="_blank">Akismet és a tűzfal beállítások</a> információit.

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
hu: Honlapunk bejegyzéseinek naptára

en: A cloud of your most used tags.
hu: A legtöbbet használt címkék felhőszerűen.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
hu: Honlap oldalainak listája

en: A list or dropdown of categories.
hu: Kategóriák listában, vagy legördülő menüvel

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
hu: Honlap bejegyzései havonta

en: A name is required for this term
hu: Név megadása kötelező a kifejezéshez

en: A network problem or firewall is blocking all connections from your web server to Akismet.com.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
hu: Hálózati probléma történt, vagy tűzfal akadályozza az összes kapcsolatot az Akismet.com felé. <strong>Akismet szolgáltatás nem működik helyesen, amíg ez a hiba javításra nem kerül.</strong> A tárhely szolgáltató, vagy a tűzfal adminisztrátor számára el kellene juttatni az <a href="%s" target="_blank">Akismet és a tűzfal beállítások</a> információit.

en: A network problem or firewall is blocking some connections from your web server to Akismet.com.  Akismet is working but this may cause problems during times of network congestion.  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
hu: Hálózati probléma történt, vagy a tűzfal akadályoz néhány kapcsolatot az Akismet.com felé. Az Akismet szolgáltatás működik, de a hálózati kimaradások idején lehetséges, hogy problémák akadnak vele. A tárhely-szolgáltató, vagy a kiszolgáló adminisztrátor számára el kellene juttatni az <a href="%s" target="_blank">Akismet és a tűzfal beállítások</a> információit.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
hu:  "%s" bejegyzéshez egy új hozzászólás elfogadásra várakozik

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
hu:  "%s" bejegyzéshez egy új visszajelzés (pingback) elfogadásra várakozik

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
hu: "%s" bejegyzéshez egy új visszakövetés (trackback) elfogadásra várakozik

en: A password will be e-mailed to you.
hu: A jelszót emailben küldjük meg.

en: A search form for your site.
hu: Honlap keresési űrlap

en: A static page
hu: Statikus oldal

en: A term with the name and slug provided already exists with this parent.
hu: Egy kifejezés már létezik ennél a szülőnél ezzel a névvel és slug-gal.

en: A term with the name and slug provided already exists.
hu: Egy kifejezés már létezik ezzel a névvel és slug-gal.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
hu: A megadott nevű kifejezés már létezik ezzel a szülőelemmel.

en: A valid URL was not provided.
hu: Érvénytelen URL került megadásra.

en: A valid email address is required
hu: Valós email megadása szükséges

en: AM
hu: DE.

en: Abbreviation
hu: Rövidítés

en: About
hu: Névjegy

en: About TinyMCE
hu: TinyMCE névjegye

en: About WordPress
hu: WordPress, a csodás

en: About the software
hu: A szoftverről

en: Accessibility Help
hu: Elérhetőség segítség

en: Accessible
hu: Elérhetőség

en: Acronym
hu: Betűszó

en: Action
hu: Művelet

en: Actions
hu: Műveletek

en: Activate
hu: Bekapcsol

en: Activate your Akismet account
hu: Akismet felhasználói fiók aktiválása

en: Activation Key Required
hu: Az aktiváló kulcs megadása kötelező

en: Activation Key:
hu: Aktiválási kulcs:

en: Add Audio
hu: Audió hozzáadása

en: Add Link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Add Media
hu: Média hozzáadása

en: Add New Category
hu: Új kategória létrehozása

en: Add New Link Category
hu: Új hivatkozás-kategória hozzáadása

en: Add New Page
hu: Új oldal

en: Add New Post
hu: Új bejegyzés

en: Add New Tag
hu: Új címke hozzáadása

en: Add Video
hu: Videó hozzáadása

en: Add a custom menu to your sidebar.
hu: Egyedi menü hozzáadása az oldalsávhoz.

en: Add an Image
hu: Kép hozzáadása

en: Add or remove tags
hu: Címke hozzáadása, vagy eltávolítása

en: Add to Gallery
hu: Hozzáadás galériához

en: Add to gallery
hu: Galériához hozzáadás

en: Address
hu: Cím

en: Advanced
hu: Haladó

en: Advanced Image Settings
hu: Haladó kép beállítások

en: Advanced Link Settings
hu: Haladó hivatkozás beállítások

en: Advanced Rich Editing
hu: A szerkesztő további lehetőségei

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Advanced use of the Rich Editor
hu: A szövegszerkesztő további lehetőségei

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
hu: Az Akismet %s működéséhez 3.0 vagy frissebb verzió szükséges

en: Akismet <a href="%s" class="add-new-h2">Stats</a>
hu: Akismet <a href="%s" class="add-new-h2">statisztikák</a>

en: Akismet API Key
hu: Akismet API kulcs

en: Akismet Error Code
hu: Akismet hibakód

en: Akismet Spam
hu: Akismet spam

en: Akismet Spam (%s)
hu: Akismet spam (%s)

en: Akismet Stats
hu: Akismet statisztikák

en: Akismet Widget
hu: Akismet widget

en: Akismet caught this comment as spam
hu: Akismet ezt a hozzászólást spamnek minősítette

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
hu: Az Akismet ezt a hozzászólást spam-ként érzékelte egy automatikus válaszban.

en: Akismet cleared this comment
hu: Az Akismet ellenőrizte ezt a hozzászólást

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
hu: A hozzászólást az Akismet tisztította meg egy automatikus ismétlés közben.

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site. To use Akismet you may need to sign up for an API key. Click the button below to get started.
hu: Az Akismet a honlapra érkező hozzászólás- és visszakövetés spam-ek támadását igyekszik elhárítani. Az Akismet használatához szükséges API kulcsért regisztrálni kell. A folyamat indításához az alul található gombra kell kattintani.

en: Akismet has caught <strong>%1$s spam</strong> for you since you first installed it.
hu: Akismet a telepítés óta <strong>%1$s spam</strong>-et blokkolt.

en: Akismet has detected a problem.
hu: Az Akismet szolgáltatás hibát észlelt.

en: Akismet is almost ready.
hu: Az Akismet majdnem kész.

en: Akismet is working correctly.  All servers are accessible.
hu: Akismet hibátlanul működik. Minden kiszolgáló elérhető.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
hu: Akismet újra ellenőrizte, és spam hozzászólásnak minősítette

en: Akismet re-checked and cleared this comment
hu: Az Akismet ismételten ellenőrizte és megtisztította ezt a hozzászólást

en: Akismet server
hu: Akismet szerver

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s), will automatically retry again later.
hu: Akismet nem tudta ellenőrizni ezt a hozzászólást (válasz: %s), később újabb kísérletet tesz az ellenőrzésre.

en: Akismet was unable to re-check this comment (response: %s)
hu: Akismet nem tudta újra ellenőrizni ezt a hozzászólást (válasz: %s)

en: Align
hu: Igazít

en: Align Center
hu: Középre igazítás

en: Align Center (Alt + Shift + C)
hu: Igazítás középre (Alt + Shift + C)

en: Align Full (Alt + Shift + J)
hu: Sorkizárt (Teljes igazítás) (Alt + Shift + J)

en: Align Left
hu: Balra igazítás

en: Align Left (Alt + Shift + L)
hu: Igazítás balra (Alt + Shift + L)

en: Align Right
hu: Jobbra igazítás

en: Align Right (Alt + Shift + R)
hu: Igazítás jobbra (Alt + Shift + R)

en: Alignment
hu: Illesztés

en: All
hu: Összes

en: All Akismet servers are available.
hu: Minden Akismet kiszolgáló elérhető.

en: All Categories
hu: Összes kategória

en: All Link Categories
hu: Összes hivatkozás-kategória

en: All Pages
hu: Összes oldal

en: All Posts
hu: Összes bejegyzés

en: All Tags
hu: Összes címke

en: All media items
hu: Valamennyi média elem

en: All spam deleted.
hu: Minden spam törölve.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
hu: Jelzések fogadásának engedélyezése más blogokból (visszajelzés és visszakövetés)

en: Allow new users to sign up
hu: Új felhasználói regisztráció engedélyezése

en: Allow people to post comments on new articles
hu: Hozzászólások engedélyezése az új bejegyzésekhez

en: Allow search engines to index this site.
hu: Engedélyezzük a honlap tartalmának indexelését a keresőrobotok számára.

en: Allowed Files
hu: Engedélyezett fájlok

en: Already Installed
hu: Már telepítve van

en: Alt Text
hu: Alternatív szöveg

en: Alternative Text
hu: Helyettesítő szöveg

en: Alternative source 1
hu: Másik forrás 1

en: Alternative source 2
hu: Másik forrás 2

en: Amber
hu: Borostyánsárga

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
hu: Kétértelmű kifejezés nevet használtunk az osztályozási szerkezetben. Adjuk meg inkább a kifejezés azonosító számát.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
hu: Hiba történt: a hírcsatorna nem elérhető. Később próbálkozzunk újra.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
hu: Hiba történt a honlaphoz történő hozzáadás során.Vissza a <a href="%s">Kezdőlap</a>-hoz.

en: An error occurred during the activation
hu: Hiba történt az aktiváló folyamat során.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
hu: Hiba történt a feltöltés közben. Próbálkozzunk újra.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="http://wordpress.org/support/">support forums</a>.
hu: Egy nem várt hiba történt. Valami baj lehet a WordPress.org, vagy ennek a szervernek a beállításaival. Amennyiben továbbra is fennáll a hiba, nézzünk utána a <a href="http://wordpress.org/support/" target="_blank">Fórum</a>on (angol).

en: An unidentified error has occurred.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Anchor name
hu: Hivatkozás (horgony) neve

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Any HTML entered directly into the rich editor will show up as text when the post is viewed. What you see is what you get. When you want to include HTML elements that cannot be generated with the toolbar buttons, you must enter it by hand in the Text editor. Examples are tables and &lt;code&gt;. To do this, click the Text tab and edit the code, then switch back to Visual mode. If the code is valid and understood by the editor, you should see it rendered immediately.
hu: A szövegszerkesztőbe írt HTML kód egyszerű szövegként fog megjelenni. Ezt hívják "Amit látsz azt kapod"-nak. Ha olyan HTML elemeket szeretnénk beszúrni, amit az eszköztáron lévő gombok segítségével nem tudunk beszúrni, akkor azt kézzel kell beírni a HTML szerkesztőbe. Például &lt;table&gt; vagy &lt;code&gt;. Ehhez kattintsunk a HTML gombra, módosítsuk a kódot, majd visszaváltunk előnézetbe. Ha a kód nem tartalmaz hibát és a szövegszerkesztő is értelmezni tudja, akkor az eredmény azonnal látszódni fog.

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Approve and Reply
hu: Elfogadás és válasz

en: Approve it: %s
hu: Elfogad: %s

en: Apr_April_abbreviation
hu: ápr_április_abbreviation

en: April
hu: április

en: Aqua
hu: Tengerkék

en: Arbitrary text or HTML.
hu: Tetszőleges szöveg, vagy HTML kód.

en: Archives
hu: Archívum

en: Are you lost?
hu: Bonyolult? Nem egyértelmű? Utat tévesztettünk?

en: Are you sure you want to clear all contents?
hu: Egészen biztos az, hogy a teljes tartalom törlésre kerüljön?

en: Are you sure you want to do this?
hu: Biztosan ezt szeretnénk?

en: Are you sure you want to install this plugin?
hu: Biztosan telepíteni kívánjuk ezt a bővítményt?

en: Attachment Details
hu: Csatolmány részletei

en: Attachment Display Settings
hu: Csatolmány megjelenési beállítások

en: Attachment Page
hu: Csatolmány oldal

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
hu: A megadott tartományon kívülre [1,100] próbáltuk meg állítani a képminőséget.

en: Audio
hu: Hang

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Audió <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Audió <span class="count">(%s)</span>

en: Aug_August_abbreviation
hu: aug_augusztus_abbreviation

en: August
hu: augusztus

en: Authentication failed
hu: Azonosítási hiba

en: Author
hu: Szerző

en: Author : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
hu: Szerző: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

en: Author is %s
hu: Szerző: %s

en: Auto goto URL
hu: Automatikus ugrás az URL címre

en: Auto play
hu: Automatikus lejátszás

en: Auto start
hu: Automatikus indítás

en: Auto-delete spam submitted on posts more than a month old.
hu: Egy hónapnál régebbi bejegyzésekhez tartozó spam-ek automatikusan törlése

en: Auto-detete old spam
hu: A régebbi spam-ek törlődjenek automatikusan

en: Automatically add paragraphs
hu: Automatikus bekezdés-hozzáadás

en: Awaiting spam check
hu: Spam ellenőrzésre vár

en: Background
hu: Háttér

en: Background Attachment
hu: Háttér tartozék

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Image
hu: Háttér-kép

en: Background Position
hu: Háttér pozíció

en: Background Repeat
hu: Háttér ismétlődés

en: Balance
hu: Egyensúly

en: Base URL
hu: URL

en: Baseline
hu: Alapvonal

en: Basics
hu: Alapok

en: Basics of Rich Editing
hu: A szövegszerkesztő használata

en: Black
hu: Fekete

en: Blockquote
hu: Hosszabb idézet

en: Blockquote (Alt + Shift + Q)
hu: Hosszabb idézet (Alt + Shift + Q)

en: Blue
hu: Kék

en: Bold
hu: Félkövér

en: Bold (Ctrl + B)
hu: Kövér (Ctrl + B)

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: Border
hu: Keret

en: Bottom
hu: Lent

en: Bottom left
hu: Balra lent

en: Bottom right
hu: Jobbra lent

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
hu: Elnézést kérünk, de tervezett karbantartási munkák történnek, ezért a honlap tartalma jelenleg nem elérhető. Pár perc múlva érdemes lesz visszatérni.<br />Köszönjük szépen a türelmet és megértést!

en: Brown
hu: Barna

en: Browse
hu: Tallózás

en: Buffer
hu: Puffer

en: Burnt orange
hu: Égő-narancs

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
hu: Mielőtt használatba vehetnénk, <strong>az új felhasználói nevet aktiválni kell</strong>.

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
hu: Mielőtt használatba lenne véve az új honlap, <strong>aktiválni kell</strong>.

en: By: %s
hu: Szerző: %s

en: CSS Class
hu: CSS Osztály

en: Cache
hu: Gyorstár

en: Calendar
hu: Naptár

en: Cancel
hu: Megszakítás

en: Cancel all changes
hu: Minden változás visszavonása

en: Cancel reply
hu: Kilépés a válaszból

en: Cannot create a revision of a revision
hu: Nem lehet egy korábbi változatból egy másikat menteni

en: Cannot create a user with an empty login name.
hu: Nem lehet üres a felhasználónév.

en: Caption
hu: Felirat

en: Caption this image&hellip;
hu: Felirat ehhez a képhez&hellip;

en: Captioning id
hu: Felirat azonosító

en: Captions/Subtitles
hu: Képaláírás/Felirat

en: Categories
hu: kategória

en: Caught Spam
hu: Blokkolt spam

en: Cell
hu: Cella

en: Center
hu: Közép

en: Cheatin&#8217; uh?
hu: Csalunk-csalunk?

en: Check Network Status
hu: Hálózat állapotának ellenőrzése

en: Check Spelling
hu: Helyesírásellenőrzés

en: Check for Spam
hu: Spam-ellenőrzés

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
hu: Ellenőrizni kell a levelező-rendszerben a levélszemét-, és/vagy a spam könyvtárat is. Néha, véletlenül, ott kötnek ki az emailek.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
hu: Ellenőrizni kell a megadott postafiókot - megerősítés kérése elküldve.

en: Check your e-mail for your new password.
hu: Ellenőrizni kell a megadott postafiókot - új jelszó elküldve.

en: Check your inbox at <strong>%s</strong> and click the link given.
hu: Ellenőrizzük a(z) <strong>%s</strong> bejövő email fiókot, és kattintsunk a kapott hivatkozásra.

en: Choke speed
hu: Dugulási sebesség

en: Choose from the most used tags
hu: Választás a leggyakrabban előforduló címkék közül

en: Circle
hu: Kör

en: Citation
hu: Idézés

en: Class
hu: Osztály

en: Cleanup messy code
hu: Kód rendbetétele

en: Clear
hu: Kiürítés

en: Cleared by Akismet
hu: Akismet által felügyelt

en: Click here to cancel reply.
hu: Kattintás ide a válaszadás megszakításához

en: Close
hu: Bezárás

en: Close all open tags
hu: Nyitott tag-ek lezárása

en: Close this window.
hu: Ablak bezárása.

en: Code
hu: Kód

en: Code sample
hu: Kód minta

en: Color picker
hu: Színkereső

en: Color:
hu: Szín:

en: Colors
hu: Színek

en: Column
hu: Oszlop

en: Columns
hu: Oszlopok

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
hu: a,az,egy,be,ki,le,fel,meg,el,át,rá,ide,oda,szét,össze,vissza,de,hát,és,vagy,hogy,van,lesz,volt,csak,nem,igen,mint,én,te,ő,mi,ti,õk,ön,ide,volt,ahogy,ahol,aki,akik,akkor,alatt,által,stb

en: Command failed
hu: Hibás parancs-futtatás/végrehajtás

en: Comment History
hu: Hozzászólás története

en: Comment author name and email are required
hu: A hozzászólás írójának meg kell adnia a nevét és email címét

en: Comment on %1$s by %2$s
hu: %2$s hozzászólása (%1$s)

en: Comment on %s
hu: Hozzászólás: %s

en: Comment status was changed to %s
hu: Hozzászólás állapota erre változott: %s

en: Comment was caught by wp_blacklist_check
hu: A hozzászólást a <em>wp_blacklist_check</em> csípte el.

en: Comment:
hu: Hozzászólás:

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Comments (RSS)
hu: RSS (Hozzászólás)

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
hu: <acronym title="Really Simple Syndication">RSS</acronym> (hozzászólás)

en: Comments Feed
hu: Hozzászólások hírcsatorna

en: Comments Off
hu: Hozzászólások kikapcsolva

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lehetősége itt nem engedélyezett.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
hu: %1$s hozzászólás a %2$s kifejezésre

en: Comments for %s
hu: Hozzászólások: %s

en: Comments on %s
hu: Hozzászólások: %s

en: Comments on: %s
hu: Hozzászólás: %s

en: Comments you de-spam will be submitted to Akismet as mistakes so it can learn and get better.
hu: Azokat a hozzászólásokat, amelyek mégsem spam-ek, elküldjük az Akismetnek, mint hibajelzés. Ezekből az Akismet képes tanulni, és így egyre jobb lesz.

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
hu: A feltételes lekérdezési címkék nem működnek a lekérdezés futtatása előtt. Az előtt mindig false értéket adnak vissza.

en: Confirm new password
hu: Az új jelszó megerősítése

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
hu: Gratulálunk! Az új honlap -  %s -  rendelkezésre áll!

en: Console
hu: Konzol

en: Constrain proportions
hu: Arány megtartása

en: Content
hu: Tartalom

en: Content, title, and excerpt are empty.
hu: A tartalom, a cím és a kivonat egyaránt üres.

en: Controller
hu: Vezérlő

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy table row
hu: Táblázat sorának másolása

en: Copy/Cut/Paste is not available in Mozilla and Firefox.
hu: Másolás/Kivágás/Beillesztés nem támogatott Mozilla és Firefox alatt.

en: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, All rights reserved.
hu: Copyright &copy; 2003-2012. <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a> - Minden jog fenntartva!

en: Could not calculate resized image dimensions
hu: Nem sikerült az átméretezett kép adatait meghatározni

en: Could not create site.
hu: Nem sikerült honlapot létrehozni.

en: Could not create user
hu: Nem sikerült felhasználót létrehozni

en: Could not insert post into the database
hu: Nem sikerült beilleszteni a bejegyzést az adatbázisba.

en: Could not insert term into the database
hu: Nem sikerült beilleszteni a kifejezést az adatbázisba.

en: Could not insert term relationship into the database
hu: Nem sikerült a kifejezések kapcsolatát elmenteni az adatbázisba

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
hu: Az előnézeti kép nem olvasható be. Frissítsük a böngészőnkben az oldalt, és próbáljuk meg újra.

en: Could not open handle for fopen() to %s
hu: Nem sikerült megnyitni az fopen() függvény fájl mutatóját ehhez a fájlhoz: %s

en: Could not read image size
hu: Nem sikerült a képméretet beolvasni

en: Could not read image size.
hu: Nem lehetséges a kép méretét meghatározni.

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
hu: A bélyegkép nem állítható be. Egy másikkal kellene próbálkozni.

en: Could not update comment status
hu: Nem sikerült frissíteni a hozzászólás állapotát.

en: Could not update post in the database
hu: Nem sikerült frissíteni a bejegyzést az adatbázisban.

en: Could not write file %1$s (%2$s)
hu: %1$s -  a fájl nem írható (%2$s)

en: Could not write file %s
hu: %s fájl nem írható

en: Create Gallery
hu: Galéria létrehozása

en: Create Site
hu: Honlap létrehozása

en: Create a Configuration File
hu: Konfigurációs fájl létrehozása

en: Create a new Akismet Key
hu: Új Akismet kulcs létrehozása

en: Create a new gallery
hu: Új galéria létrehozása

en: Crop thumbnail to exact dimensions
hu: A bélyegképet pontos méretre kell vágni.

en: Crunching&hellip;
hu: Feldolgozás&hellip;

en: Current Color
hu: Aktuális szín

en: Current Link
hu: Aktuális hivatkozás

en: Current marker
hu: Aktuális jelző

en: Current position
hu: Aktuális pozíció

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
hu[0]: Pillanatnyilag %s hozzászólás várakozik elfogadásra. A moderációs lista megtekintése:
hu[1]: Pillanatnyilag %s hozzászólás várakozik elfogadásra. A moderációs lista megtekintése:

en: Currently not supported by your browser, use keyboard shortcuts instead.
hu: Nem támogatja a használt böngésző, a gyorsbillentyűket kellene használni.

en: Custom
hu: egyéni

en: Custom Menu
hu: Egyéni menü

en: Custom URL
hu: Egyedi URL

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Cut
hu: Kivágás

en: Cut table row
hu: Táblázat sorának kivágása

en: Dark azure
hu: Sötét azúr

en: Dark green
hu: Sötétzöld

en: Dark olive
hu: Sötét olivazöld

en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

en: Database Error
hu: Adatbázis hiba

en: Database tables are missing.
hu: Hiányzó adatbázis táblák.

en: Date Format
hu: Alapértelmezett dátum formátum

en: De-spam marked comments &raquo;
hu: Jelölt hozzászólások nem spam-ek &raquo;

en: Dear User,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
hu: Kedves Felhasználó!
    
    Az új SITE_NAME honlap sikeresen beállításra került az alábbi URL címen:
    BLOG_URL
    
    Mint adminisztrátor, akár be is lehet lépni a következő adatokkal:
    Felhasználónév: USERNAME
    Jelszó: PASSWORD
    Belépés: BLOG_URLwp-login.php
    
    Reméljük öröm lesz a honlap használata! Sok sikert!
    
    -- SITE_NAME Csapata --

en: Dear User,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
hu: Kedves Felhasználó!
    
    Az új felhasználói fiók elkészült.
    
    A belépéshez szükséges információk:
    Felhasználónév: USERNAME
    Jelszó: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Köszöntettel:
    
    SITE_NAME Csapata

en: Dec_December_abbreviation
hu: dec_december_abbreviation

en: December
hu: december

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default frame
hu: Alapértelmezett keret

en: Default volume
hu: Alapértelmezett hangerő

en: Default width
hu: Alapértelmezett szélesség

en: Definition description
hu: Definíció leírása

en: Definition term
hu: Kifejezés meghatározása

en: Delete Gallery
hu: Galéria törlése

en: Delete Image
hu: Kép törlése

en: Delete Permanently
hu: Végleges törlés

en: Delete all
hu: Töröljük az összeset

en: Delete it: %s
hu: Törlés: %s

en: Delete row
hu: Sor törlése

en: Delete table
hu: Táblázat törlése

en: Deletion
hu: Törlés

en: Describe this audio file&hellip;
hu: Jellemezzük ezt a hang fájlt&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
hu: Jellemezzük ezt a média fájlt&hellip;

en: Describe this video&hellip;
hu: Jellemezzük ezt a videót&hellip;

en: Description
hu: Leírás

en: Deselect
hu: Megszüntet

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
hu: A fájl fogadására megjelölt célkönyvtár nem létezik, vagy nem írható.

en: Dimensions
hu: Méretek

en: Direction left to right
hu: Balról jobbra irány

en: Direction right to left
hu: Jobbról balra irány

en: Disc
hu: Korong

en: Dismiss
hu: Bezárás

en: Dismiss Errors
hu: Hibák átugrása

en: Display Header Text
hu: Fejrész szöveg megjelenítése

en: Display as dropdown
hu: Mutatás lenyíló listában

en: Display item author if available?
hu: Szerző megjelenítése, ha elérhető?

en: Display item content?
hu: Mutassuk az elem tartalmát?

en: Display item date?
hu: Dátum megjelenítése?

[ctx: Display name based on first name and last name]
en: %1$s %2$s
hu: %2$s %1$s

en: Display post date?
hu: Megjelenítsük a bejegyzés dátumát?

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
hu: Jelenítsük meg az Akismet által spam-nek jelölt hozzászólások számát.

en: Distraction Free Writing mode
hu: Zavartalan írás mód

en: Distraction Free Writing mode (Alt + Shift + W)
hu: Zavartalan írás mód (Alt + Shift + W)

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
hu: %1$s szkriptet ne távolítsuk el az adminisztrációs felületen, %2$s hurkot használjuk inkább a sablonhoz.

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
hu: <a href='%s'>Kijelentkezés a felhasználói fiókból?</a>

en: Do you want to use the WYSIWYG mode for this textarea?
hu: Grafikus szerkesztő (WYSIWYG) használata a szövegdobozhoz?

en: Document properties
hu: Dokumentum tulajdonságai

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Done
hu: Kész

en: Download File
hu: Fájl letöltése

en: Download Video
hu: Videó letöltése

en: Draft
hu: Vázlat

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Vázlat <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Vázlat <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to reorder images.
hu: Húzzuk a képeket a kívánt sorrendbe.

en: Drop a file here or <a href="#" class="upload">select a file</a>.
hu: Húzzunk ide egy fájlt, vagy <a href="#" class="upload">válasszunk egy fájlt</a>.

en: Drop files anywhere to upload
hu: Húzzunk ide fájlt a feltöltéshez

en: Drop files to upload
hu: Húzzunk ide fájlt a feltöltéshez

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
hu: Azonos hozzászólásokat észleltünk, úgy tűnik ez már egyszer megírásra került.

en: E-mail
hu: Email cím

en: E-mail : %s
hu: Email:  %s

en: E-mail: %s
hu: Email: %s

en: ERROR: Invalid values entered, these are marked in red.
hu: HIBA: Az érvénytelen adatokat piros színnel jelöltük.

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
hu: HIBA: a sablon könyvtár üres, vagy nem létezik. Ellenőrizzük a telepítést!

en: ERROR: This is not a valid feed template.
hu: HIBA: Érvénytelen

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit CSS Style
hu: CSS szerkesztés

en: Edit Category
hu: Kategória szerkesztése

en: Edit Gallery
hu: Galéria szerkesztése

en: Edit HTML Source
hu: HTML forrás szerkesztése

en: Edit Image
hu: Kép szerkesztése

en: Edit Link Category
hu: Hivatkozás-kategória szerkesztése

en: Edit Media
hu: Média módosítása

en: Edit My Profile
hu: Adatlapom szerkesztése

en: Edit Page
hu: Oldal szerkesztése

en: Edit Post
hu: Bejegyzés szerkesztése

en: Edit Site
hu: Honlap szerkesztése

en: Edit Tag
hu: Címke szerkesztés

en: Edit This
hu: Módosít

en: Edit embedded media
hu: Beágyazott kép / videó szerkesztése

en: Editor width in Distraction Free Writing mode:
hu: A szerkesztőfelület szélessége a Zavartalan írás módban:

en: Either there are no posts, or something went wrong.
hu: Nincsenek bejegyzések, vagy valami hiba történt.

en: Email&nbsp;Address:
hu: Email&nbsp;Cím:

en: Embed Media Player
hu: Médialejátszó beágyazása

en: Embed or Link
hu: Beágyazás vagy hivatkozás

en: Emotions
hu: Hangulatjelek

en: Empty
hu: Üres

en: Empty Term
hu: Üres kifejezés

en: Empty command string
hu: Üres parancs

en: Empty filename
hu: Üres fájlnév

en: Enable JavaScript
hu: JavaScript engedélyezése

en: Enabled
hu: Bekapcsolva

en: End time
hu: Befejezési idő

en: English=en,Danish=da,Dutch=nl,Finnish=fi,French=fr,German=de,Italian=it,Polish=pl,Portuguese=pt,Spanish=es,Swedish=sv
hu: angol=en, magyar=hu, dán=da, finn=fi, francia=fr, német=de, olasz=it, portugál=pt, spanyol=es, svéd=sv

en: Enter a description of the image
hu: Képhez tartozó leírás

en: Enter a link URL or click above for presets.
hu: Meg kell adni egy hivatkozás URL címet, vagy választani a fent megadottakból egyet.

en: Enter the RSS feed URL here:
hu: Hírcsatorna URL címe:

en: Enter the URL
hu: URL megadása

en: Enter the URL of the image
hu: Kép URL-címe

en: Enter the destination URL
hu: A cél URL megadása,

en: Enter title here
hu: Itt kell a címet megadni

en: Enter your new password below.
hu: Az új jelszót alul meg kell adni.

en: Enter your password to view comments.
hu: A hozzászólások megtekintéséhez meg kell adni a  jelszót.

en: Entries (RSS)
hu: RSS (Bejegyzés)

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
hu: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> (bejegyzés)

en: Entries from any RSS or Atom feed.
hu: Bejegyzések RSS vagy Atom hírforrásból.

en: Error
hu: Hiba

en: Error
hu: Hiba

en: Error establishing a database connection
hu: Hiba az adatbázis-kapcsolat létrehozása során

en: Error while saving the changes.
hu: Hiba történt a módosítások mentése közben.

en: Excerpt
hu: Kivonat

en: Excerpt:
hu: Kivonat:

en: Exclude:
hu: Kizárás:

en: Exit fullscreen
hu: Kilépés a teljes képernyős módból

en: F j, Y
hu: Y-m-d

en: F j, Y g:i a
hu: Y-m-d H:i

en: F, Y
hu: Y. F

en: F_Friday_initial
hu: P_péntek_initial

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Failed to delete the page.
hu: Az oldal törlése nem sikerült.

en: Failed to write request to temporary file.
hu: A kérés ideiglenes fájlba írása sikertelen.

en: Feb_February_abbreviation
hu: feb_február_abbreviation

en: February
hu: február

en: Feed for all posts filed under %s
hu: %s kategória összes bejegyzésének hírcsatornája

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
hu: &#8220;%s&#8221; fájl nem létezik?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
hu: &#8220;%s&#8221; fájl nem kép.

en: File canceled.
hu: Fájlfeltöltés megszakítva.

en: File doesn&#8217;t exist?
hu: Nem létezik a fájl?

en: File is not an image.
hu: A fájl nem kép.

en: File/URL
hu: Fájl/URL

en: Find
hu: Keres

en: Find/Replace
hu: Keresés/Csere

en: First Post
hu: Első bejegyzés

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Flagged as spam by %s
hu: Spamnak jelölte: %s

en: Flagged as spam by Akismet
hu: Akismet által spam-nek jelölve

en: Flash options
hu: Flash beállítások

en: Flash video options
hu: Flash videó beállításai

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: Font size
hu: Betűméret

en: For more information about this software visit the <a href="http://tinymce.com" target="_blank">TinyMCE website</a>.
hu: További információk a <a href="http://tinymce.com" target="_blank">TinyMCE</a> honlapján.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be deleted.
hu: Valami furcsa, és nagyon idegesítő hiba miatt a bejegyzés nem törölhető.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
hu: Valami furcsa, és nagyon idegesítő hiba miatt a bejegyzés nem szerkeszthető.

en: Format
hu: Formátum

en: Fri
hu: pén

en: Friday
hu: péntek

en: Front page
hu: Kezdőoldal

en: Front page displays
hu: A kezdőoldalon jelenjen meg

en: Full
hu: Teljes

en: Full Size
hu: Teljes méret

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: GNU Library General Public License
hu: GNU Library General Public Licence

en: Gallery Settings
hu: Galéria beállítások

en: General
hu: Általános

en: General Usage
hu: Általános használat

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
hu: <em>Újabb </em> %s honlap másodperceken belül

en: Get New Password
hu: Új jelszó kérése

en: Get your own %s account in seconds
hu: Legyen saját %s felhasználói fiókunk másodpercek alatt

en: Gimme a site!
hu: Kérek egy honlapot!

en: Give the feed a title (optional):
hu: Hírcsatorna neve (opcionális):

en: Global Dashboard: %s
hu: Általános vezérlőpult: %s

en: Go Fullscreen
hu: Teljes képernyő bekapcsolása

en: Gold
hu: Arany

en: Gray
hu: Szürke

en: Grayish blue
hu: Szürkéskék

en: Green
hu: Zöld

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
hu: Üdvözlet a honlap adminisztrátorának! Jelenleg &#8220;%s&#8221; regisztrációját engedélyezzük. A regisztráció kikapcsolása, vagy módosítása a <a href="%s">Beállítások oldalon</a> lehetséges.

en: H-Space
hu: Vízszintes táv

en: HTML Source Editor
hu: HTML kód szerkesztő

en: HTML in the Rich Editor
hu: HTML a szövegszerkesztőben

en: HTML5 Video Options
hu: HTML5 videó beállítások

en: HTTP error.
hu: HTTP hiba.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
hu: A megadott email cím helyes? A megadott email cím: %s. Amennyiben nem megfelelően adjuk meg az email címet, nem fog a kívánt helyre érkezni email.

en: Header
hu: Fejrész

en: Header Image
hu: Fejrész kép

en: Header Text Color
hu: Fejrész szöveg színe

en: Heading 1
hu: Kiemelés 1

en: Heading 2
hu: Kiemelés 2

en: Heading 3
hu: Kiemelés 3

en: Heading 4
hu: Kiemelés 4

en: Heading 5
hu: Kiemelés 5

en: Heading 6
hu: Kiemelés 6

en: Height
hu: Magasság

en: Help
hu: Súgó

en: Help (Alt + Shift + H)
hu: Segítség (Alt + Shift + S)

en: Hex Value
hu: Hexa érték

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Hidden GUI
hu: Rejtett felhasználói felület

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
hu: Tipp: A jelszó legalább 7 karakter hosszúságú legyen. Annak érdekében, hogy erősebb legyen, célszerű kis- és nagybetűket, számokat és szimbólumokat kombinálni pl.: " ? $ % ^ &amp; ). Ékezetes betűket ne használjunk!

en: History
hu: Előzmények

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Horizontal rule
hu: Vízszintes sortörés

en: Horizontal space
hu: Vízszintes táv

en: Hotkeys
hu: Gyorsbillentyűk

en: How many items would you like to display?
hu: Hány bejegyzést jelenítsünk meg?

en: Howdy, %1$s
hu: Üdvözlet %1$s!

en: I already have a key
hu: Már rendelkezem egy kulccsal

en: IO error.
hu: Kimenet/bemenet hiba.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
hu: Amennyiben nem kértük, egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni ezt az emailt, és semmi sem fog történni.

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
hu: Hálózat tulajdonjogának birtokában ellenőrizzük, hogy a MySQL helyesen fut-e, és minden tábla hibamentes-e.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
hu: Amennyiben kettő napon belül nem történik meg az aktiválás, a rendszer a kérést törli, és újból kell kezdeni a regisztrációt.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
hu: Amennyiben a felhasználói név aktiválására kettő napon belül nem kerül sor, a regisztrációs folyamatot újból el kell végezni.

en: If you do not like the way the rich editor works, you may turn it off from Your Profile submenu, under Users in the admin menu.
hu: Ha bármilyen probléma merül fel a szövegszerkesztő működésével, akkor kikapcsolható a személyes beállításoknál, az admin menüben a felhasználók megnevezés alatt.

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
hu: Amennyiben még mindig nem érkezett meg az email, van néhány dolog aminek utána kell nézni:

en: If you need to upload an image or another media file from your computer, you can use the Media Library button above the editor. The media library will attempt to create a thumbnail-sized copy from each uploaded image. To insert your image into the post, first click on the thumbnail to reveal a menu of options. When you have selected the options you like, click "Insert into Post" and your image or file will appear in the post you are editing.
hu: Ha képet, vagy hangot a számítógépről szeretnénk feltölteni, a kép-/videótár ikonját kell használni a fenti szerkesztőn. A médiatár megpróbál bélyegképet készíteni, amikor a kép feltöltésre kerül. A feltöltött kép beszúrásához egy bejegyzésbe először kattintás a bélyegképre, hogy a további lehetőségek láthatóvá váljanak. Ha a kívánt opció kiválasztásra került, kattintás a "Szerkesztőbe másol" gombra, és a kép, vagy a fájl megjelenik az aktuális szerkesztő ablakban. Ha videót illesztenénk be, további lehetőségeket a "Média" párbeszédablakban találhatunk, ami az eszköztár második sorában látható.

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
hu: Ha nem szeretnénk használni egy remek honlap domain nevet, akkor legyen szívünk meghagyni más felhasználó számára! De most még szabad... :)

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
hu: Ha már beleakadtunk ebbe az üzenetbe, akkor ellenőrizni kell az adatbázis tartalmát a következő táblákban:

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
hu: Amennyiben a honlap nem jelenik meg, értesíteni kell a hálózat tulajdonosát.

en: Ignore all
hu: Mindet mellőz

en: Ignore word
hu: Szó mellőzése

en: Image
hu: Kép

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: <span class="count">(%s)</span> kép
hu[1]: <span class="count">(%s)</span> kép

en: Image Editor Save Failed
hu: A képszerkesztés mentése sikertelen

en: Image URL
hu: Kép URL

en: Image crop failed.
hu: A kép körbevágása nem sikerült.

en: Image default align
hu: Alapértelmezett kép-elrendezés

en: Image default link type
hu: Alapértelmezett kép hivatkozás típus

en: Image default size
hu: Alapértelmezett képméret

en: Image description
hu: Kép leírás

en: Image flip failed.
hu: A kép tükrözése nem sikerült.

en: Image list
hu: Kép lista

en: Image properties
hu: Kép tulajdonságai

en: Image resize failed.
hu: A kép átméretezése nem sikerült.

en: Image rotate failed.
hu: A kép forgatása nem sikerült.

en: Image status
hu: Kép állapota

en: Images
hu: Képek

en: Images and Attachments
hu: Képek és mellékletek

en: In <code>%1$s</code>, use the <code>%2$s</code> method, not the <code>%3$s</code> function. See %4$s.
hu: <code>%1$s</code> műveletnél használjuk a <code>%2$s</code> módszert, ne a <code>%3$s</code> funkciót. (%4$s.)

en: Incorrect username or password.
hu: Hibás felhasználó név vagy jelszó.

en: Indent
hu: Bekezdés

en: Indigo
hu: Indigókék

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Insert / edit embedded media
hu: Beágyazott kép / videó beszúrása / szerkesztése

en: Insert Image
hu: Kép beszúrása

en: Insert Media
hu: Média beillesztése

en: Insert More Tag
hu: "Tovább" hivatkozás beillesztése

en: Insert More Tag (Alt + Shift + T)
hu: Tovább tag beillesztése  (Alt + Shift + T)

en: Insert Page Break
hu: Oldaltörés beillesztése

en: Insert Page Break tag
hu: Oldaltörés beszúrása

en: Insert Page break (Alt + Shift + P)
hu: Oldaltörés beillesztése  (Alt + Shift + P)

en: Insert column after
hu: Oszlop beszúrása mögé

en: Insert column before
hu: Oszlop beszúrása elé

en: Insert custom character
hu: Különleges karakter beszúrása

en: Insert date
hu: Dátum beszúrása

en: Insert from URL
hu: Beillesztés webcímből

en: Insert gallery
hu: Galéria beillesztése

en: Insert horizontal ruler
hu: Vízszintes vonalzó beszúrása

en: Insert into page
hu: Oldalba illesztés

en: Insert into post
hu: Bejegyzésbe illesztés

en: Insert link
hu: Hivatkozás beszúrás

en: Insert new layer
hu: Új réteg beszúrása

en: Insert non-breaking space character
hu: Nem-törhető szóköz-karakter beillesztése

en: Insert predefined template content
hu: Előre meghatározott sablonminta tartalom beillesztése

en: Insert row after
hu: Sor beszúrása mögé

en: Insert row before
hu: Sor beszúrása elé

en: Insert time
hu: Idő beszúrása

en: Insert/Edit Attributes
hu: Tulajdonság beszúrása/szerkesztése

en: Insert/edit anchor
hu: Hivatkozás beszúrása/szerkesztése

en: Insert/edit image
hu: Kép beszúrása/szerkesztése

en: Insert/edit image (Alt + Shift + M)
hu: Kép beszúrása/szerkesztése (Alt + Shift + M)

en: Insert/edit link
hu: Hivatkozás beillesztés/szerkesztés

en: Insert/edit link (Alt + Shift + A)
hu: Hivatkozás beillesztés/szerkesztés (Alt + Shift + A)

en: Insertion
hu: Beszúrás

en: Inserts a new table
hu: Új táblázat beillesztése

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
hu: Elégtelen számú paraméter került átadásra ennek az XML-RPC metódusnak.

en: Invalid
hu: Hibás

en: Invalid Taxonomy
hu: Hibás osztályozás

en: Invalid activation key.
hu: Érvénytelen aktiváló kulcs.

en: Invalid attachment ID.
hu: Érvénytelen csatolmány azonosító.

en: Invalid author ID.
hu: Érvénytelen szerző ID.

en: Invalid comment ID.
hu: Érvénytelen hozzászólás azonosító.

en: Invalid comment status.
hu: Hibás hozzászólás-állapot.

en: Invalid file type
hu: Érvénytelen fájltípus

en: Invalid key
hu: Érvénytelen kulcs

en: Invalid object ID
hu: Hibás objektum ID

en: Invalid post
hu: Érvénytelen bejegyzés

en: Invalid post ID
hu: Hibás bejegyzés azonosító

en: Invalid post ID.
hu: Hibás bejegyzés ID.

en: Invalid post format
hu: Érvénytelen bejegyzés forma

en: Invalid post type
hu: Hibás bejegyzés típus

en: Invalid taxonomy
hu: Érvénytelen osztály

en: Invalid term ID
hu: Érvénytelen kifejezés ID

en: Invalid user ID
hu: Hibás felhasználói azonosító

en: Invalid user ID.
hu: Hibás felhasználói azonosító (ID).

en: Invoke URLs
hu: URL-ek lehívása

en: Is there no link to us?
hu: Nincs egy hivatkozás hozzánk?

en: Italic
hu: Dőlt

en: Italic (Ctrl + I)
hu: Dőlt (Ctrl + I)

en: JS Callback
hu: JavaScript visszahívás

en: Jan_January_abbreviation
hu: jan_január_abbreviation

en: January
hu: január

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
hu: A funkció használatához be kell kapcsolni a JavaScriptet.

en: Jul_July_abbreviation
hu: júl_július_abbreviation

en: July
hu: július

en: Jump to tool buttons - Alt+Q, Jump to editor - Alt-Z, Jump to element path - Alt-X
hu: Ugrás az eszköz gombokra - ALt + Q, Ugrás a szerkesztéshez - Alt+Z, Ugrás az útvonalhoz - Alt+X

en: Jun_June_abbreviation
hu: jún_június_abbreviation

en: June
hu: június

en: Just a username, please.
hu: Csak felhasználónevet kérek.

en: Just write.
hu: Csak a tartalommal kell törődni!

en: Justify Text
hu: Sorkizárt szöveg

en: Keep linebreaks
hu: Sortörések megtartása

en: Kiosk mode
hu: Kiosk mód

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Large
hu: Nagy

en: Large size image height
hu: Nagy képméret magassága

en: Large size image width
hu: Nagy képméret szélessége

en: Last Checked
hu: Legutóbbi ellenőrzés

en: Last Post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Last updated
hu: Legutóbbi frissítés

en: Last updated: %s
hu: Legutóbbi frissítés: %s

en: Learn word
hu: Szótanulás

en: Leave a Comment
hu: Vélemény?

en: Leave a Reply
hu: MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

en: Leave a Reply to %s
hu: Hozzászólás a(z) %s bejegyzéshez

en: Leave a comment
hu: Hozzászólás most!

en: Left
hu: Bal

en: Length:
hu: Hossz:

en: Letter
hu: Betű

en: License
hu: Licenc

en: Light sky blue
hu: Halvány égszínkék

en: Light yellow
hu: Világossárga

en: Lime
hu: Borostyánszín

en: Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> allowed: <code>%s</code>
hu: A sorok és a bekezdések tördelése automatikus, az email cím soha nem jelenik meg, engedélyezett <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> tag-ek: <code>%s</code>

en: Link Categories
hu: Hivatkozás-kategóriák

en: Link Category
hu: Hivatkozás-kategória

en: Link ID
hu: Hivatkozás URL

en: Link Rel
hu: Kapcsolódó hivatkozás

en: Link To
hu: Hivatkozás

en: Link URL
hu: Hivatkozás URL

en: Link list
hu: Hivatkozás lista

en: Link rating
hu: Hivatkozás értékelése

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Link to Attachment Page
hu: Hivatkozás a csatolmány oldalhoz

en: Link to Image
hu: Képre hivatkozás

en: Link to Media File
hu: Hivatkozás a média fájlhoz

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Links for %s
hu: %s hivatkozások

[ctx: Links widget]
en: Random
hu: Véletlenszerű

en: List
hu: Lista

en: Loaded plugins
hu: Betöltött bővítmények

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Log in to Reply
hu: Be kell jelentkezni a válaszadáshoz

en: Log in to leave a Comment
hu: Be kell jelentkezni a hozzászólás beküldéséhez

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Log out &raquo;
hu: Kijelentkezés &raquo;

en: Log out of this account
hu: Kijelentkezés a felhasználói fiókból

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
hu: Bejelentkezve <a href="%1$s">%2$s</a> néven |

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
hu: Bejelentkezve <a href="%1$s">%2$s</a> néven |  <a href="%3$s" title="Kijelentkezés a felhasználói fiókból">Kijelentkezés &raquo;</a>

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
hu: Bejelentkezve <a href="%1$s">%2$s</a> néven | <a href="%3$s" title="Kijelentkezés a felhasználói fiókból">Kijelentkezés a felhasználói fiókból</a>

en: Login Address (URL)
hu: Belépési cím (URL)

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
hu: Bejelentkezés, RSS &amp; WordPress.org hivatkozások.

en: Lost Password
hu: Elfelejtett jelszó

en: Lost your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Lower alpha
hu: Kisbetűs lista

en: Lower greek
hu: Kis görögbetűs lista

en: Lower roman
hu: Kisbetűs római számos lista

en: M_Monday_initial
hu: H_hétfő_initial

en: Magenta
hu: Bíbor

en: Mail (will not be published)
hu: Email cím (nem tesszük közzé)

en: Maintain aspect
hu: Arány tartása

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: Manage Audio
hu: Audió kezelése

en: Manage Comments
hu: Hozzászólások kezelése

en: Manage Images
hu: Képek kezelése

en: Manage Video
hu: Videó kezelése

en: Manual Offsets
hu: Eltérés kézi beállítása

en: Mar_March_abbreviation
hu: márc_március_abbreviation

en: March
hu: március

en: Maroon
hu: Gesztenyebarna

en: Maximum upload file size: %d%s.
hu: Maximálisan feltölthető fájlméret: %d%s.

en: May
hu: május

en: May_May_abbreviation
hu: máj_május_abbreviation

en: Media File
hu: Média fájl

en: Media Library
hu: Médiatár

en: Medium
hu: Közepes

en: Medium gray
hu: Középszürke

en: Medium size image height
hu: Közepes képméret magassága

en: Medium size image width
hu: Közepes képméret szélessége

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
hu: Memória túllépés. Kisebb fájllal kellene próbálkozni.

en: Menu
hu: Menü

en: Menus
hu: Menük

en: Merge table cells
hu: Cella egyesítése

en: Middle
hu: Középen

en: Mismatch
hu: Ellentmondás

en: Missing Attachment
hu: Hiányzó melléklet

en: Mission complete. Message <strong>%s</strong> deleted.
hu: Feladat elvégezve. <strong>%s</strong> üzenet törölve.

en: Mon
hu: hét

en: Monday
hu: hétfő

en: More colors
hu: Több szín

en: More...
hu: Tovább...

en: Move backward
hu: Mozgatás hátra

en: Move forward
hu: Előre mozgatás

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
hu: összes

[ctx: Multisite active signup type]
en: blog
hu: honlap

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
hu: nem

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
hu: felhasználó

en: Multisite only works without the port number in the URL.
hu: A multisite csak akkor működik, ha nincs port szám az URL-ben.

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
hu: Legalább 4 karakternek kell lennie, csak betűket és számokat tartalmazhat. Nem lehet megváltoztatni, szóval körültekintően kell választani.

en: Mute
hu: Némítás

en: Mute Toggle
hu: Némítás

en: My Account
hu: Felhasználói fiókom

en: My Sites
hu: Honlapjaim

en: Name
hu: Név

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
hu: HTML

en: Named
hu: Név

en: Named colors
hu: Elnevezett színek

en: Narrower
hu: Keskenyebb

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Navigation Menu
hu: Navigációs menü

en: Navigation Menu Item
hu: Navigációs menü tétel

en: Navigation Menu Items
hu: Navigációs menü tétel

en: Navigation Menus
hu: Navigációs menük

en: Navy Blue
hu: Tengerkék

en: Need more help? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>We got it</a>.
hu: További segítségre van szükségünk? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>Mi segítünk</a> (angol).

en: Network Admin
hu: Hálózat kezelő

en: Network Admin: %s
hu: Hálózat kezelő: %s

en: Network Status
hu: Hálózat állapota

en: Network functions are disabled.
hu: Hálózati szolgáltatások le vannak tiltva.

en: New %1$s Site: %2$s
hu: Új %1$s honlap: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
hu: Új %1$s felhasználó: %2$s

en: New Category Name
hu: Új kategória neve

en: New Link Category Name
hu: Új hivatkozás-kategória név

en: New Page
hu: Új oldal

en: New Post
hu: Új bejegyzés

en: New Site Registration: %s
hu: Új honlap regisztrációja: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
hu: Új honlap: %1$s
    URL: %2$s
    Távoli IP: %3$s
    
    Értesítések kikapcsolása: %4$s

en: New Tag Name
hu: Új címke neve

en: New User Registration: %s
hu: Új felhasználó regisztrációja: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
hu: Új felhasználó: %1$s
    Távoli IP: %2$s
    
    Értesítések kikapcsolása: %3$s

en: New comment on your post "%s"
hu: "%s" bejegyzéshez új hozzászólás

en: New document
hu: Új dokumentum

en: New layer...
hu: Új réteg...

en: New password
hu: Új jelszó

en: New pingback on your post "%s"
hu: "%s" bejegyzéshez új visszajelzés

en: New trackback on your post "%s"
hu: "%s" bejegyzéshez új visszakövetés

en: New user registration on your site %s:
hu: Új felhasználói regisztráció a honlapon (%s):

en: Newer Comments &raquo;
hu: Újabb hozzászólások &raquo;

en: Next
hu: Következő

en: Next &gt;
hu: Következő  &gt;

en: Next &raquo;
hu: Következő &raquo;

en: Next Page &raquo;
hu: Következő oldal &raquo;

en: Next Post
hu: Következő bejegyzés

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Next page...
hu: Következő oldal...

en: No
hu: Nem

en: No Comments
hu: Nincs hozzászólás

en: No Image
hu: Nincs kép

en: No Repeat
hu: Nincs ismétlés

en: No categories
hu: Nincs kategória

en: No comments yet.
hu: Vélemény?

en: No connection to server
hu: Nincs kapcsolat a kiszolgálóval

en: No correction
hu: Nincs korrigálás

en: No editor could be selected.
hu: Nem sikerült szerkesztőt kiválasztani.

en: No items found.
hu: Nem találhatóak elemek.

en: No java
hu: Nincs Java

en: No login ID submitted
hu: A felhasználói azonosító nem került elküldésre

en: No matches found.
hu: Nincs a feltételnek megfelelő eredmény.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
hu: Még nincs menü létrehozva. <a href="%s">Menü létrehozása</a>.

en: No misspellings found.
hu: Hibátlan

en: No more comments found.
hu: Nincsenek további hozzászólások.

en: No msg number submitted
hu: Az üzenetszám nem került elküldésre

en: No pages found in Trash.
hu: Nem található oldal a lomtárban.

en: No pages found.
hu: Az oldal nem található.

en: No password submitted
hu: A jelszó nem került elküldésre

en: No posts found in Trash.
hu: Nem található bejegyzés a lomtárban.

en: No posts found.
hu: Nincsenek bejegyzések.

en: No results found.
hu: Nincs ilyen adat.

en: No search term specified. Showing recent items.
hu: Nem adtunk meg kifejezést. A legutóbbi elemek jelennek meg.

en: No server banner
hu: Nincs kiszolgáló  banner

en: No server specified
hu: Nincs megadva kiszolgáló

en: No site by that name on this system.
hu: Nincs ilyen nevű honlap ebben a rendszerben.

en: No site defined on this host. If you are the owner of this site, please check <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">Debugging a WordPress Network</a> for help.
hu: Ezen a kiszolgálón nincs ilyen honlap. A honlap tulajdonosa segítséget találhat a <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">WordPress-hálózat hibakeresés</a> oldalon.

en: No suggestions
hu: Nincsenek javaslatok

en: No tags found.
hu: Nincs címke

en: None
hu: Egyik sem

en: Not Spam
hu: Nem spam

en: Not yet
hu: Még nem történt ellenőrzés

en: Nov_November_abbreviation
hu: nov_november_abbreviation

en: November
hu: november

en: Num loops
hu: Hurkok száma

en: Number of comments to show:
hu: Mutatott hozzászólások száma:

en: Number of links to show:
hu: Mutatott hivatkozások száma:

en: Number of posts to show:
hu: Mutatott bejegyzések száma:

en: Oct_October_abbreviation
hu: okt_október_abbreviation

en: October
hu: október

en: Olive
hu: Olivazöld

en: Once Daily
hu: Naponta egyszer

en: Once Hourly
hu: Óránként

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
hu[0]: Egy hozzászólás a(z) %2$ bejegyzéshez
hu[1]: %1$s hozzászólás a(z) %2$s bejegyzéshez

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
hu: Egy vagy több adattábla nem található az adatbázisban. Szükséges lehet az <a href="maint/repair.php?referrer=is_blog_installed">adatbázis javítás</a>ra.

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
hu: Csak egy statikus osztály mód/eljárás, vagy függvény használható egy telepítetlen hurokban.

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
hu: Csak ékezet nélküli kisbetűk (a-z) és számok (0-9) használata engedélyezett.

en: Oops: %s
hu: Hoppá: %s

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
hu: be

en: Open link in a new window
hu: Hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Open link in a new window/tab
hu: Hivatkozás megnyitása új ablakban/új fülön

en: Open link in the same window
hu: Hivatkozás megnyitása aktuális ablakban

en: Options saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Or link to existing content
hu:  vagy hivatkozás létező tartalomhoz

en: Orange
hu: Narancssárga

en: Ordered list (Alt + Shift + O)
hu: Rendezett lista (Alt + Shift + O)

en: Original Size
hu: Eredeti méret

en: Outdent
hu: Kihúzás

en: PM
hu: DU.

en: Page ID
hu: Oldal ID

en: Page IDs, separated by commas.
hu: Oldal ID-k, vesszővel elválasztva.

en: Page not found
hu: Oldal nem található

en: Page order
hu: Oldal sorrend

en: Page title
hu: Oldal cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: Pale cyan
hu: Halvány ciánszín

en: Pale green
hu: Halványzöld

en: Palette
hu: Színpaletta

en: Palette colors
hu: Paletta színei

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Parent Category
hu: Szülő kategória

en: Parent Category:
hu: Szülő kategória:

en: Parent Page:
hu: Szülő oldal:

en: Parent term does not exist.
hu: Szülő kifejezés nem érhető el.

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
hu: Már nem lehet számként továbbadni a bejegyzések számát. Adjuk át egy tömb elemként.

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Lost and Changed for user: %s
hu: %s felhasználó jelszava megváltoztatva

en: Password Lost and Found
hu: Új jelszó kérése

en: Password Protected
hu: Jelszóval védett

en: Password Reset
hu: Jelszó újragenerálás

en: Password reset is not allowed for this user
hu: Ez a felhasználó nem kérhet új jelszót.

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Password: %s
hu: Jelszó: %s

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Paste as Plain Text
hu: Beillesztés egyszerű szövegként

en: Paste from Word
hu: Beszúrás Word-ből

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode.
hu: A beillesztés egyszerű szöveg módban van használatban. Újbóli kattintással vissza lehet térni a hagyományos beillesztési módhoz.

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode. After you paste something you will be returned to regular paste mode.
hu: A beillesztés egyszerű szöveg módban van használatban. Újbóli kattintással vissza lehet térni a hagyományos beillesztési módhoz. Miután beillesztettük a kívánt szöveget, vissza fogunk térni a hagyományos beillesztési módhoz.

en: Paste table row after
hu: Táblázat beszúrása mögé

en: Paste table row before
hu: Táblázat beszúrása elé

en: Pasting content from another application, like Word or Excel, is best done with the Paste from Word button on the second row, or in Text mode.
hu: Tartalom beillesztése más alkalmazásokból, mint a Word, vagy az Excel,  a legjobb módja a Beillesztés Wordből gombbal, vagy HTML módban.

en: Pasting in the Rich Editor
hu: HTML editorba illesztés

en: Path
hu: Útvonal

en: Peach
hu: Barack

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Függőben <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Függőben <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
hu: Függőben lévő

en: Permalink: %s
hu: %s közvetlen hivatkozása

en: Picker
hu: Színkereső

en: Pingback
hu: Visszajelzés

en: Pingback excerpt:
hu: Visszajelzés kivonat:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
hu: A visszajelzés %1$s -> %2$s viszonylatban regisztrálva. Hagyjuk beszélni a webet! :-)

en: Pingback:
hu: Visszajelzés:

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Play count
hu: Lejátszások száma

en: Play every frame
hu: Minden képkocka lejátszása

en: Play/Pause
hu: Lejátszás/Szünet

en: Please <a href="%s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
hu: <a href="%s">WordPress frissítése</a> a legutóbbi verzióra, vagy az <a href="%s">Akismet bővítményt állítsuk vissza a 2.4-es verzióra</a>.

en: Please enter a site name.
hu: Adjuk meg a honlap nevét.

en: Please enter a site title.
hu: Kérjük a honlap címét (elnevezését) megadni.

en: Please enter a username.
hu: A felhasználói nevet meg kell adni.

en: Please enter a valid email address.
hu: Adjunk meg egy valós email címet.

en: Please enter an API key
hu: Adjuk meg az API kulcsot

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hu: A felhasználónév vagy email cím megadását követően a rendszer emai-ben egy hivatkozást fog küldeni, amelyre kattintva új jelszót lehet létrehozni.

en: Please include a %1$s template in your theme.
hu: %1$s használata a sablonban erősen ajánlatos.

en: Please log in again.
hu: Ismételten be kell jelentkezni.

en: Please see <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information.
hu: További információk a<a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress" target="_blank"> WordPress hibakeresés</a> oldalon.

en: Please try again.
hu: Újra kellene próbálkozni.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
hu: Próbáljuk meg ezt a fájlt a %1$s böngésző alapú feltöltővel %2$s feltölteni.

en: Please wait...
hu: Folyamatban...

en: Plugin
hu: Bővítmény

en: Plugin Information:
hu: Bővítmény információk:

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Plum
hu: Szilva

en: Popular Tags
hu: Népszerű címkék

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
hu: Lehetséges ok: a tárhelyszolgáltató letiltotta a mail() függvény használatát.

en: Post Comment
hu: Hozzászólás küldése

en: Post Thumbnail
hu: Bélyegkép küldése

[ctx: Post format]
en: Aside
hu: Széljegyzet

[ctx: Post format]
en: Audio
hu: Audió

[ctx: Post format]
en: Gallery
hu: Galéria

[ctx: Post format]
en: Image
hu: Kép

[ctx: Post format]
en: Link
hu: Hivatkozás

[ctx: Post format]
en: Quote
hu: Idézet

[ctx: Post format]
en: Standard
hu: Általános

[ctx: Post format]
en: Status
hu: Állapot

[ctx: Post format]
en: Video
hu: Videó

en: Post types cannot exceed 20 characters in length
hu: A bejegyzés típus nem lehet 20 karakternél hosszabb

en: Poster
hu: Poszter

en: Posts by %s
hu: %s bejegyzése

en: Posts page
hu: Bejegyzések oldala

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
hu: Köszönjük <a href="%s" target="_blank" title="WordPress Közösség"><strong>WordPress</strong></a>! | <small>Fordítás: <a href="http://djz.hu" target="_blank">DjZoNe</a> & <a href="http://www.wordpress2you.com" target="_blank">FYGureout</a></small>

en: Powered by WordPress
hu: A honlap lelke a WordPress

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
hu: Köszönet a WordPress Közösségnek!

en: Prefetch
hu: Előtöltés

en: Preformatted
hu: Előreformázott szöveg

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Premature end of list
hu: A lista váratlanul végetért

en: Press ALT F10 for toolbar. Press ALT 0 for help.
hu: Eszközkezelőhöz: Alt+F10. Segítséghez: Alt+F0.

en: Preview
hu: Előnézet

en: Previous Post
hu: Előző bejegyzés

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Privacy:
hu: Adatvédelem:

en: Private
hu: Magánjellegű

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Magánjellegű <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Magánjellegű <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
hu: Magánjellegű: %s

en: Privately Published
hu: Magánjellegűként közzétéve

en: Progress
hu: Folyamat

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
hu: Védett hozzászólás: megtekintéséhez meg kell adni a jelszót.

en: Protected: %s
hu: Védett: %s

en: Public
hu: Nyilvános

en: Public, Sticky
hu: Nyilvános, "ragadós"

en: Publish
hu: Közzététel

en: Publish on:
hu: Közzététel:

en: Published
hu: Közzétéve

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Közzétéve <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Közzétéve <span class="count">(%s)</span>

en: Published on:
hu: Közzétéve:

en: Purple
hu: Lila

en: QT Src
hu: QT forrása

en: Quality
hu: Minőség

en: QuickTime options
hu: QuickTime beállítások

en: Quote
hu: Idéz

en: RSS Error: %s
hu: RSS hiba: %s

en: Random Default Image
hu: Véletlenszerű alapértelmezett kép

en: Random Order
hu: Véletlen sorrend

en: Random Uploaded Image
hu: Véletlenszerű feltöltött kép

en: Rate
hu: Sebesség

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
hu: Az eszköztáron lévő gombok nyomkodása helyett, a gyorsbillentyűket érdemes használni. Windows és Linux alatt Alt+&lt;betű>, Macintosh-on CTRL+&lt;betű>.

en: Re-trying
hu: Újra

en: Read the <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
hu: Nézzük meg a <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">hibajegyzék</a> oldalt. Talán sikerül kinézni onnan, hogy mi okozta a hibát.

en: Real media player options
hu: Real media beállítások

en: Recent Comments
hu: Legutóbbi hozzászólások

en: Recent Posts
hu: Legutóbbi bejegyzések

en: Recheck Queue for Spam
hu: Spamek újraellenőrzése

en: Red
hu: Vörös

en: Redo
hu: Ismét

en: Redo (Ctrl + Y)
hu: Újra csinálni (Ctrl + Y)

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Register
hu: Regisztráció

en: Register For This Site
hu: Regisztráció a honlaphoz

en: Registration Form
hu: Regisztrációs űrlap

en: Registration complete. Please check your e-mail.
hu: Sikeres regisztráció. Ellenőrizni kell a megadott postafiókot.

en: Registration has been disabled.
hu: A regisztráció jelenleg nem elérhető.

en: Remember Me
hu: Emlékezzen rám

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove From Bulk Edit
hu: Eltávolítás a csoportos szerkesztésből

en: Remove Image
hu: Kép eltávolítása

en: Remove column
hu: Oszlop törlése

en: Remove formatting
hu: Formázás elvetése

en: Remove link
hu: Hivatkozás eltávolítás

en: Reply
hu: Válasz

en: Required fields are marked %s
hu: A kötelezően kitöltendő mezőket %s karakterrel jelöljük

en: Reset Password
hu: Jelszó újragenerálás

en: Reverse order
hu: Fordított sorrend

en: Revision
hu: Változat

en: Revisions
hu: Változatok

en: Rich Editing Basics
hu: A szövegszerkesztő használata

en: Rich Editor Help
hu: Szövegszerkesztő segítség

en: Rich Text Area
hu: Szövegszerkesztő terület

en: Right
hu: Jobb

en: Row
hu: Sor

en: Royal blue
hu: Királykék

en: Run spell checking
hu: Helyesírás ellenőrzés

en: S_Saturday_initial
hu: S_szombat_initial

en: S_Sunday_initial
hu: V_vasárnap_initial

en: Sat
hu: szo

en: Saturday
hu: szombat

en: Save
hu: Mentés

en: Save &amp; Activate
hu: Mentés &amp; Aktiválás

en: Save &amp; Publish
hu: Mentés &amp; Közzététel

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Save Draft
hu: Mentés vázlatként

en: Save as Pending
hu: Mentés, mint függőben lévő

en: Saved
hu: Elmentve

en: Saved.
hu: Elmentve.

en: Saving Draft&#8230;
hu: Piszkozat mentése...&#8230;

en: Saving...
hu: Mentés....

en: Say It!
hu: Beküldöm!

en: Scale
hu: Átméretezés

en: Scale mode
hu: Átméretezés

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Schedule for:
hu: Időzítés:

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Időzített <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Időzített <span class="count">(%s)</span>

en: Script callbacks
hu: Szkript visszahívás

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
hu: %1$s, %2$s, vagy %3$s hurkok futásáig a szkripteket és stíluslapokat nem lehet regisztrálni, vagy hozzáadni.

en: Scroll
hu: Gördít

en: Sea green
hu: Tengerzöld

en: Search
hu: Keresés

en: Search Categories
hu: Kategória keresése

en: Search Link Categories
hu: Hivatkozás-kategóriák keresése

en: Search Pages
hu: Oldal keresése

en: Search Posts
hu: Bejegyzés keresése

en: Search Results %1$s %2$s
hu: Keresési eredmények %2$s %1$s

en: Search Spam &raquo;
hu: Spam keresés &raquo;

en: Search Tags
hu: Címkék keresése

en: Security error.
hu: Biztonsági hiba.

en: Select
hu: Választás

en: Select All
hu: Mindent kijelöl

en: Select Category
hu: Kategória kiválasztása

en: Select Color
hu: Szín kiválasztása

en: Select File
hu: Fájl kiválasztása

en: Select Files
hu: Fájlok kiválasztása

en: Select Link Category:
hu: Hivatkozás-kategória kiválasztása:

en: Select Menu:
hu: Menü kiválasztása:

en: Select Month
hu: Hónap kiválasztása

en: Select a city
hu: Város kiválasztása

en: Select a color
hu: Szín kiválasztása

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Select background color
hu: Háttérszín kiválasztása

en: Select custom character
hu: Különleges karakter választása

en: Select text color
hu: Szövegszín kiválasztása

en: Sep_September_abbreviation
hu: szept_szeptember_abbreviation

en: Separate tags with commas
hu: Több címke megadása esetén vesszővel válasszuk el őket.

en: September
hu: szeptember

en: Server Connectivity
hu: Kiszolgáló kapcsolatok

en: Server Status
hu: Kiszolgáló állapota

en: Session expired
hu: Lejárt a munkamenet

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
hu: A munkamenet lejárt. Újra be kell jelentkezni. Erről az oldalról nem fogunk elmozdulni.

en: Set Featured Image
hu: Beállítás kiemelt képként

en: Set featured image
hu: Kiemelt kép beállítása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Shockwave options
hu: Shockwave beállítások

en: Shortlink
hu: Rövidített URL

en: Show Link Description
hu: Mutassa a hivatkozás leírását

en: Show Link Image
hu: Mutassa a kép hivatkozást

en: Show Link Name
hu: Mutassa a hivatkozás nevét

en: Show Link Rating
hu: Mutassa a hivatkozás értékelését

en: Show approved comments
hu: Az engedélyezett hozzászólások mutatása

en: Show hierarchy
hu: Hierarchia mutatása

en: Show menu
hu: Menü mutatása

en: Show more comments
hu: További hozzászólások

en: Show post counts
hu: Mutassa a bejegyzések számát

en: Show scale modes
hu: Átméretező mutatása

en: Show the number of comments you've approved beside each comment author.
hu: Mutassa az engedélyezett hozzászólások számát mindegyik hozzászólás-szerző mellett.

en: Show/Hide Kitchen Sink (Alt + Shift + Z)
hu: További lehetőségek mutatás/elrejtés  (Alt + Shift + Z)

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Sidebar %d
hu: Oldalsáv %d

en: Signup
hu: Elfogadom

en: Silver
hu: Ezüst

en: Site Address (URL)
hu: Honlap cím (URL)

en: Site Admin
hu: Honlap adminisztráció

en: Site Domain:
hu: Honlap domain:

en: Site Name:
hu: Honlap neve:

en: Site Tagline
hu: Honlap elnevezése

en: Site Title
hu: Honlap neve

en: Site Title & Tagline
hu: Honlap elnevezése & Címsor

en: Site Title:
hu: Honlap címe:

en: Site name must be at least 4 characters.
hu: A honlap nevének legalább 4 karakter hosszúságúnak kell lennie.

en: Site registration has been disabled.
hu: Honlap regisztráció kikapcsolva.

en: Sites
hu: Honlapok

en: Sites you are already a member of:
hu: Honlapok, melyeknek már tagja:

en: Size
hu: Méret

en: Skip to toolbar
hu: Tovább az eszköztárra

en: Sky blue
hu: Égkék

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
hu: Lassíts Polgártárs! Nem kell az új emaileket ilyen gyakran ellenőrizni!

en: Smooth video
hu: Videó simítás

en: Software Name
hu: Szoftver neve

en: Software Version
hu: Szoftver verziója

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation. Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
hu: Néhány hozzászólást még nem ellenőrzött az Akismet; ezek átmenetileg moderációra várakoznak.  Ellenőrizzük az <a href="%s">Akismet beállítás</a>okat, és lépjünk kapcsolatba a tárhelyszolgáltatóval, amennyiben a probléma állandósulna.

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
hu: Valaki új jelszó generálását kérte az alábbi felhasználói fiókhoz:

en: Sorry, but we have noticed that your popup-blocker has disabled a window that provides application functionality. You will need to disable popup blocking on this site in order to fully utilize this tool.
hu: Sajnos, azt vettük észre, hogy a böngésző hatástalanított egy felugró ablakot, ami fontos funkciókat tartalmazott volna az alkalmazás számára. Engedélyezni kell a felugró ablakokat, annak érdekében, hogy teljes mértékben ki lehessen használni ezt, az eszköz nyújtotta, lehetőséget.

en: Sorry, comments are closed for this item.
hu: Elnézést, ehhez a bejegyzéshez a hozzászólások nem engedélyezettek.

en: Sorry, deleting the term failed.
hu: Elnézést, a kifejezés törlése során hiba történt.

en: Sorry, editing the term failed.
hu: Elnézést, a kifejezés szerkesztése hibás.

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
hu: Elnézést, jelenleg a regisztráció nem engedélyezett.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
hu: Elnézést, a feltételeknek megfelelő bejegyzést nem találtunk.

en: Sorry, no such page.
hu: Bocsánat, de nincs ilyen oldal.

en: Sorry, no such post.
hu: Elnézést, nincs ilyen bejegyzés.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
hu: Elnézést, a megadott osztályozások egyike nem támogatott a bejegyzés típusa által.

en: Sorry, revisions are disabled.
hu: Sajnos, a változatok mentése ki van kapcsolva.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
hu: Elnézést, a honlap neve nem tartalmazhatja a &#8220;_&#8221; karaktert!

en: Sorry, site names must have letters too!
hu: Sajnálom, a honlap nevében lennie kell betűknek is!

en: Sorry, that email address is already used!
hu: Elnézést, ez az email cím már használatban van.

en: Sorry, that email address is not allowed!
hu: Elnézést, ennek az email címnek a használata nem engedélyezett.

en: Sorry, that file cannot be edited.
hu: Sajnos, ezt a fájlt nem lehet szerkeszteni.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
hu: Elnézést, a megadott kulcs nem tűnik érvényesnek.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
hu: Elnézést, ez a kulcs lejárt. Próbálkozzunk ismételten.

en: Sorry, that site already exists!
hu: Sajnálom, ilyen honlap már létezik!

en: Sorry, that site is reserved!
hu: Sajnálom, ez a honlap foglalt!

en: Sorry, that username already exists!
hu: Elnézést, ezen a néven már van felhasználó.

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
hu: Bocsánat, de a bejegyzés nem szerkeszthető. Valami hiba történt.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
hu: Bocsánat, de a bejegyzéshez egyelőre nem engedélyezett a hozzászólás.

en: Sorry, the new category failed.
hu: Bocsánat, az új kategória hibás.

en: Sorry, the user cannot be updated.
hu: Sajnos, a felhasználó adatait nem lehet frissíteni.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
hu: Elnézést, a felhasználó név nem tartalmazhat ilyen karaktert: &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, usernames must have letters too!
hu: Elnézést, a felhasználó nevében betűknek is kell lenni.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
hu: Sajnos, nem lehetséges a megadott kifejezést hozzáadni az egyik megadott osztályozáshoz.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
hu: Sajnos, nem lehetséges a megadott kifejezést hozzárendelni az egyik megadott osztályozáshoz.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
hu: Elnézést, de nincs jogosultság létrehozni jelszóval védett bejegyzéseket ebben a bejegyzés típusban.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
hu: Elnézést, ebben a bejegyzéstípusban nincs jogosultság magánbejegyzést létrehozni.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
hu: Elnézést, nincs jogosultság az üzenet törléséhez.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type
hu: Elnézést, de nincs megfelelő jogosultság szerkeszteni a bejegyzéseket ebben a bejegyzés típusban

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
hu: Sajnos, nem szerkeszthetjük a bejegyzéseket.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
hu: Elnézést, nincs engedélyezve bejegyzés típusának módosítása.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
hu: Elnézést, nincs jogosultság a bejegyzés módosításához.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság bejegyzés írásához

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság oldalak közzétételéhez.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
hu: Elnézést, de nincs jogosultság bejegyzések közzétételéhez ebben a bejegyzés típusban.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság bejegyzések közzétételéhez.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
hu: Elnézést, de nincs jogosultság a bejegyzést ragadósnak jelölni.

en: Sorry, you can not edit this post.
hu: Elnézést, a bejegyzés nem szerkeszthető.

en: Sorry, you cannot edit comments.
hu: Elnézést, de a hozzászólások szerkesztése nem lehetséges.

en: Sorry, you cannot edit pages.
hu: Elnézést, de az oldalak szerkesztése nem lehetséges.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
hu: Elnézést, de a bejegyzések nem szerkeszthetőek ezen a honlapon.

en: Sorry, you cannot edit this page.
hu: Elnézést, de ez az oldal nem  szerkeszthető.

en: Sorry, you cannot edit this post.
hu: Elnézést, de ezt a bejegyzés nem szerkeszthető.

en: Sorry, you cannot edit users.
hu: Sajnos, nem tudjuk a felhasználókat szerkeszteni.

en: Sorry, you cannot edit your profile.
hu: Sajnos, nem lehetséges a saját adatlapunk szerkesztése.

en: Sorry, you cannot list users.
hu: Sajnos, nem lehetséges a felhasználókat listázni.

en: Sorry, you cannot publish this post.
hu: Elnézést, de ez a bejegyzés nem tehető közzé.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
hu: Elnézést, de nem lehetséges magán bejegyzést beszúrni.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
hu: Elnézést, de nincs jogosultság a felhasználó adataihoz történő hozzáférésre.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság új kategória felvételére.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
hu: Sajnálom, nincs jogosultság kategóriát törölni.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság az oldal törléséhez.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
hu: Elnézést, nincs megfelelő jogosultság törölni a bejegyzést.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság az oldal szerkesztéséhez.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
hu: Elnézést, nincs megfelelő jogosultság módosítani a bejegyzést.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
hu: Elnézést, nincs elegendő jog az oldal közzétételéhez.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
hu: Elnézést, nincs elegendő jogosultság a bejegyzés közzétételéhez.

en: Sorry, you may not use that site name.
hu: Elnézést, ennek a honlap-névnek a használata nem engedélyezett.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
hu: Sajnálom, ezen az oldalon a kategóriák megtekintéséhez bejegyzés szerkesztési jogok kellenek.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
hu: Sajnálom, ezen az oldalon a címkék megtekintéséhez bejegyzés szerkesztési jogok kellenek.

en: Sorry, you must be able to edit posts to this site in order to view categories.
hu: Sajnálom, ezen az oldalon a kategóriák megtekintéséhez bejegyzés szerkesztési jogok kellenek.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
hu: Elnézést, hozzászólás írásához bejelentkezés szükséges.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
hu: Elnézést, a bejegyzés nem szerkeszthető. Valami hiba történt.

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
hu: Elnézést, a bejegyzés nem került közzétételre. Valami hiba történt.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
hu: Elnézést, a kifejezés nem hozható létre. Valami hiba történt...

en: Sort by:
hu: Sorrend:

en: Sound
hu: Hang

en: Source
hu: Forrás

en: Spam Blocked
hu: Spam blokkolva

en: Spam it: %s
hu: Spam jelölés: %s

en: Spellchecker settings
hu: Helyesírás-ellenőrző beállításai

en: Split merged table cells
hu: Egyesített cellák szétválasztása

en: Square
hu: Négyzet

en: Start image
hu: Kezdőkép

en: Start time
hu: Kezdési idő

en: Static Front Page
hu: Statikus oldal

en: Still waiting for your email?
hu: Még mindig nem érkezett meg az email?

en: Streamed rtsp resources should be added to the QT Src field under the advanced tab.
hu: Streamelt rtsp erőforrást a QT src mezőben kellene megadni a haladó beállítások fülön.

en: Strength indicator
hu: Jelszóerősség mérő

en: Stretch H-Align
hu: Vízszintes nyújtás

en: Stretch V-Align
hu: Függőleges nyújtás

en: Stretch style
hu: Stílus megnyújtása

en: Stretch to fit
hu: Ablak méretre nyújtása

en: Strikethrough
hu: Áthúzott

en: Strikethrough (Alt + Shift + D)
hu: Áthúzott szöveg Alt + Shift + D)

en: Strong
hu: Erős

en: Styles
hu: Stíluslapok

en: Stylesheet
hu: Stíluslap

en: Stylesheet is missing.
hu: Hiányzó/hibás stíluslap.

en: Stylesheet is not readable.
hu: A stíluslap nem olvasható.

en: Submit
hu: Küldés

en: Submit Comment
hu: Hozzászólás küldése

en: Submitted on:
hu: Elküldve:

en: Subscript
hu: Alsóindex

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Sun
hu: vas

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Superscript
hu: Felsőindex

en: Support Forums
hu: Támogató fórum

en: Syndicate this content
hu: A tartalom kerüljön a hírcsatornába

en: Syndicate this site using RSS 2.0
hu: Honlap hírcsatornája RSS 2.0 szabvány szerint

en: T_Thursday_initial
hu: C_csütörtök_initial

en: T_Tuesday_initial
hu: K_kedd_initial

en: Table cell properties
hu: Cella tulajdonságai

en: Table properties
hu: Táblázat tulajdonságai

en: Table row properties
hu: Sor tulajdonságai

en: Tag Cloud
hu: Címkefelhő

en: Tagline
hu: Honlap egysoros leírása

en: Tags
hu: Címke

en: Tags:
hu: Címke:

en: Target
hu: Cél

en: Target cache
hu: Cél gyorstár

en: Taxonomies cannot exceed 32 characters in length
hu: Egy osztályozás neve nem lehet 32 karakternél hosszabb

en: Taxonomy:
hu: Osztályozás (taxonomy):

en: Teal
hu: Pávakék

en: Template
hu: Sablonminta

en: Template is missing.
hu: Hibás vagy hiányzó sablonminta.

en: Text
hu: Szöveg

en: Text bottom
hu: Szöveg alul

en: Text top
hu: Szöveg felül

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
hu: Ez az email cím már használatban van. Az aktiváló levél megérkezését ellenőrizni kell a bejövő emailek fiókban. Az email cím napokon belül használható lesz, ha nem teszünk semmit.

en: That name is not allowed.
hu: Ez a név nem megengedett.

en: That site does not exist. Please try <a href="%s">%s</a>.
hu: A honlap nem érhető el. Próbáljuk meg <a href="%s">%s</a>.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
hu: A honlap jelenleg foglalt, de lehet, hogy pár napon belül elérhető lesz.

en: That user does not exist.
hu: Nincs ilyen felhasználó.

en: That username is already activated.
hu: Ez a felhasználó már aktív.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
hu: Igaz, hogy ez a felhasználó név jelenleg foglalt, de lehetséges, hogy elérhetővé válik pár napon belül.

en: That username is not allowed.
hu: Ez a felhasználónév nem engedélyezett.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
hu: A "%s" sablon nem szabványos szülősablon.

en: The <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> to TrackBack this entry is: <em>%s</em>
hu: A bejegyzés visszakövetési <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> címe: <em>%s</em>

en: The <code>%s</code> option is deprecated for the family of <code>bloginfo()</code> functions.
hu: <code>%s</code> opció nem ajánlott a <code>bloginfo()</code> függvénycsalád funkciókkal.

en: The GD image library is not installed.
hu: A GD image library nincs telepítve.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
hu: A kiszolgáló tanúsítványának ellenőrzése sikertelen.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
hu: A megadott honlapcím hibás, vagy helytelen formátumban került megadásra. Valódi URL-t kell megadni.

en: The URL to the admin area
hu: Az adminisztrációs rész elérhetősége

en: The URL you entered seems to be an email address, do you want to add the required mailto: prefix?
hu: A megadott hivatkozás email címnek tűnik. Ha így van, beillesszük a szükséges mailto: előtagot?

en: The URL you entered seems to external link, do you want to add the required http:// prefix?
hu: A megadott cím külső hivatkozásnak tűnik. Ha így van, beillesszük a szükséges http:// előtagot?

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
hu: A megadott WordPress cím nem tűnik érvényes URL-címnek. Valódi URL-címet kell megadni.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hu: A változtatások elvesznek, ha elhagyjuk az oldalt.

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
hu: A <code>VHOST</code> állandó már <strong>elavult</strong>. Használjuk helyette a <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> állandót az aldomaines telepítés engedélyezésére a wp-config.php fájlban. Használhatjuk az is_subdomain_install() függvényt az aldomaines telepítés ellenőrzésére.

en: The e-mail could not be sent.
hu: Az emailt nem tudtam elküldeni.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
hu: A megadott email cím hibásnak tűnik. Valódi email címet kell megadni.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
hu: A következő gyorsbillentyűket más kombinációval lehet elérni: Alt + Shift + betű.

en: The given object ID is not that of a menu item.
hu: A megadott azonosító nem menü elem.

en: The key below was previously validated but a connection to akismet.com can not be established at this time. Please check your server configuration.
hu: Az alábbi kulcs már korábban érvényesítve lett, de az akismet.com-mal most nem sikerült kapcsolatot létesíteni. Ellenőrizzük ismételten a beállításainkat.

en: The key you entered could not be verified because a connection to akismet.com could not be established. Please check your server configuration.
hu: A megadott kulcsot nem sikerült ellenőrizni, mert az akismet.com nem elérhető. ellenőrizzük újra a beállításainkat.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
hu: A kulcs nem megfelelő. Ellenőrizzük kétszer is, mielőtt újra megadjuk.

en: The latest comments to all posts in RSS
hu: Hozzászólások RSS-ben

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
hu: A bejelentkező oldal új ablakban fog megnyílni. Bejelentkezés után bezárható, majd visszatérhetünk erre az oldalra.

en: The menu ID should not be empty.
hu: A menü ID nem lehet üres.

en: The menu name <strong>%s</strong> conflicts with another menu name. Please try another.
hu: <strong>%s</strong> menü elnevezés már használatban van, egy másik nevet kellene megadni.

en: The page template is invalid.
hu: Az oldal sablonminta hibás.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
hu: A szülő sablon hibás. "%s" szülő sablont telepíteni kell.

en: The passwords do not match.
hu: Nem egyeznek egymással a jelszavak.

en: The pingback has already been registered.
hu: A pingback már regisztrálva van.

en: The post cannot be deleted.
hu: A bejegyzés nem törölhető.

en: The post type may not be changed.
hu: A bejegyzés típusa nem cserélhető.

en: The post type specified is not valid
hu: A megadott bejegyzés-típus nem támogatott

en: The requested user does not exist.
hu: A kért felhasználó nem létezik.

en: The role specified is not valid
hu: A megadott szerepkör hibás

en: The site %s is yours.
hu: A(z) %s honlap már az Öné!

en: The site is already active.
hu: Ez a felhasználó már aktív.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
hu: A keresett honlap nincs telepítve. Értesíteni kellene a rendszeradminisztrátort.

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist, but you can create it now!
hu: <strong>%s</strong> a keresett oldal nem található, de most készíthetünk egyet.

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist.
hu: <strong>%s</strong> a keresett oldal ne található.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
hu: &#8220;%s&#8221; keresőbarát nevet már egy másik kifejezés használja

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
hu: A forrás- és a cél URL nem lehet ugyanaz.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
hu: A forrás URL nem tartalmazza a cél URL-re mutató hivatkozást, így nem használható forrásnak.

en: The source URL does not exist.
hu: A megadott URL nem létezik.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
hu: A megadott URL nem használható. Nem létezik, vagy nem kezeli a visszajelzéseket.

en: The specified target URL does not exist.
hu: A megadott URL nem létezik.

en: The term name cannot be empty.
hu: A kifejezés neve nem lehet üres.

en: The theme directory "%s" does not exist.
hu: A sablon "%s" könyvtára nem létezik.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
hu: A megadott időzóna érvénytelen! Érvényes időzónát kell kiválasztani.

en: The user is already active.
hu: Ez a felhasználó már aktív.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
hu: Az eszköz böngészője nem tud fájlokat feltölteni. Próbáljuk meg az eszközhöz készült <a href="%s">alkalmazással</a> inkább.

en: Theme without %1$s
hu: Sablon %1$s nélkül

en: Themes
hu: Sablonok

en: There are currently %1$s comments identified as spam.
hu: Pillanatnyilag %1$s hozzászólás van spam-nek minősítve.

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
hu: Nem érhető el olyan HTTP közvetítő szolgáltatás, amely végre tudná hajtani a lekérdezést.

en: There are no options for this widget.
hu: Ehhez a widgethez nincs beállítási lehetőség.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
hu: Úgy tűnik nincs új email.

en: There doesn't seem to be a <code>wp-config.php</code> file. I need this before we can get started.
hu: Úgy tűnik, hogy nincs <code>wp-config.php</code> fájl. A telepítéshez mindenképpen szükség van rá.

en: There is a button in the editor toolbar for inserting images that are already hosted somewhere on the internet. If you have a URL for an image, click this button and enter the URL in the box which appears.
hu: A szerkesztősávban van egy gomb, amely arra való, hogy egy olyan képet lehessen beilleszteni, amelyik már valahol fent van az interneten. Ha megvan a kép URL-je, akkor kattintás a gombra és adjuk meg az URL-címet.

en: There is a revision of this post that is more recent.
hu: A bejegyzésnek létezik ennél frissebb változata is.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
hu: Nincs kivonat, mert ez egy védett tartalmú bejegyzés.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
hu: Beállításokkal kapcsolatos hiba fordult elő. Értesítsük a tárhelyszolgáltatót.

en: There was a problem connecting to the Akismet server. Please check your server configuration.
hu: Az Akismet szervere nem elérhető. Ellenőrizzük újra a beállításainkat.

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
hu: Hiba történt, az alul látható űrlapot javítás után ismételten küldjük el.

en: There's <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
hu[0]:  <a href="%2$s">%1$s hozzászólás</a> van spam-nek minősítve.
hu[1]:  <a href="%2$s">%1$s hozzászólás</a> van spam-nek minősítve.

en: There's nothing in your <a href='%1$s'>spam queue</a> at the moment.
hu: Jelenleg a <a href='%1$s'>spam tároló</a> üres. Micsoda szerencse! :)

en: These are the latest comments identified as spam by Akismet. If you see any mistakes, simply mark the comment as "not spam" and Akismet will learn from the submission. If you wish to recover a comment from spam, simply select the comment, and click Not Spam. After 15 days we clean out the junk for you.
hu: Ezek a legutóbbi hozzászólások, amelyeket az Akismet spam-nek minősített. Ha a hozzászólás mégsem spam lenne, akkor egyszerűen klikk a "Nem spam"-re. 15 nap múlva a spam-nek minősített hozzászólások automatikusan törlődnek.

en: This action has been disabled by the administrator.
hu: Ezt a műveleti lehetőséget az adminisztrátor kikapcsolta.

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
hu: Ez a paraméter tömbbé módosult, hogy hasonlóan működjön, mint más időzíthető funkciók.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
hu: Ez a tartalom jelszóval védett, megtekintéséhez alul meg kell adni a jelszót:

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
hu: Ehhez a funkcióhoz szükség lenne iframe támogatásra, amely tiltva van, vagy a böngésző nem támogatja.

en: This file is empty. Please try another.
hu: Üres fájl. Próbáljunk egy másikat.

en: This file is not an image. Please try another.
hu: Ez a fájl nem kép. Próbáljunk egy másikat.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
hu: A fájl mérete túl nagy. A fájloknak %d  KB-nál kisebbnek kell lenniük.

en: This file no longer needs to be included.
hu: Ezt a fájlt a továbbiakban nem kell betölteni.

en: This file type is not allowed. Please try another.
hu: Ez a fájltípus nem engedélyezett. Próbáljunk egy másikat.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
hu: Az engedélyezett méretnél nagyobb a fájl.

en: This is the short link.
hu: Ez a rövidített hivatkozás.

en: This key is invalid.
hu: A kulcs érvénytelen.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
hu: Ez az oldal az  XHTML 1.0 Transitional szabványnak megfelel.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hu: A bejegyzést jelszó védi. Meg kell adni a jelszót a hozzászólások megtekintéséhez.

en: This site has been archived or suspended.
hu: Ez a honlap archiválásra, vagy felfüggesztésre került.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.
hu: Ez a honlap még nem került aktiválásra. Ha probléma merül fel a honlap aktiválása során, akkor írjunk egy emailt: <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
hu: Ez az osztályozás nem támogatja az alá- és fölérendelést, tehát nem lehetséges szülőt kijelölni.

en: This taxonomy is not hierarchical.
hu: Ez az osztályozás nem támogatja az alá- és fölérendelést.

en: This user has elected to delete their account and the content is no longer available.
hu: A felhasználó úgy döntött, hogy törli a felhasználói fiókot, így a tartalom a továbbiakban nem érhető el.

en: Thu
hu: csü

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Thumbnail Height
hu: Bélyegkép magasság

en: Thumbnail Width
hu: Bélyegkép szélesség

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Tile
hu: Ismétel

en: Tile Horizontally
hu: Ismétlés vízszintesen

en: Tile Vertically
hu: Ismétlés függőlegesen

en: Time Format
hu: Idő formátum

en: Time Zone
hu: Időzóna

en: TinyMCE is a platform independent web based Javascript HTML WYSIWYG editor released as Open Source under %sLGPL</a>	by Moxiecode Systems AB. It has the ability to convert HTML TEXTAREA fields or other HTML elements to editor instances.
hu: A TinyMCE egy platformfüggetlen, webalapú szövegszerkesztő JavaScript és HTML alapokon, melyet a Moxiecode Systems AB fejleszt és ad ki %sLGPL</a> licenc alatt.	Segítségével lehetővé válik a HTML TEXTAREA eleme (illetve bármely más HTML beviteli mező) helyett egy szövegszerkesztőt használni.

en: Title
hu: Cím

en: Title:
hu: Cím:

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
hu: A honlap aktiválásához a következő hivatkozásra kell kattintani:
    
    %s
    
    Az aktiválást követően érkezik *egy újabb email* a felhasználói adatokkal.
    
    Az aktiválást követően a honlap ezen a címen tekinthető meg:
    
    %s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
hu: A felhasználói fiók aktiválásához kattintsunk a következő hivatkozásra:
    
    %s
    
    Miután aktiváltuk, egy *újabb levelet* fogunk kapni, a belépési adatokkal.

en: To reset your password, visit the following address:
hu: Új jelszó generálásához kattintás a következő hivatkozásra:

en: Toggle Editor Text Direction
hu: Szövegirány megfordítása a szerkesztőben

en: Toggle absolute positioning
hu: Váltás abszolút pozicionáltra

en: Toggle fullscreen mode
hu: Váltás teljes képernyős módra

en: Toggle fullscreen mode (Alt + Shift + G)
hu: Teljes képernyős mód kapcsoló (Alt + Shift + G)

en: Toggle guidelines/invisible elements
hu: Segédvonalak és láthatatlan elemek kikapcsolása

en: Toggle spellchecker (Alt + Shift + N)
hu: Helyesírás ellenőrző kapcsoló (Alt + Shift + N)

en: Too many redirects.
hu: Túl sok átirányítás.

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Top
hu: Fent

en: Top left
hu: Balra fent

en: Top navigation toolbar.
hu: Felső navigációs eszköztár.

en: Top right
hu: Jobbra fent

en: Trackback
hu: Visszakövetés

en: Trackback excerpt:
hu: Visszakövetés kivonat:

en: Translation Updates
hu: Fordítási frissítések

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Lomtárban <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Lomtárban <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
hu: Lomtárba: %s

en: Tue
hu: ked

en: Tuesday
hu: kedd

en: Turn off Fullscreen
hu: Teljes képernyő kikapcsolása

en: Turquoise
hu: Türkiz

en: Twice Daily
hu: Naponta kétszer

en: Type
hu: Típus

en: Types
hu: Típusok

en: UI Mode
hu: Grafikus mód

en: URL    : %s
hu: URL:   %s

en: Un-spammed by %s
hu: Spam-jelölés %s által megszüntetve

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
hu: %s könyvtár létrehozása sikertelen. Ellenőrizzük, hogy írható-e a szülő könyvtár a szerveren.

en: Unable to find Akismet servers.
hu: Nem sikerült megtalálni az Akismet szervereket.

en: Unable to reach any Akismet servers.
hu: Egyik Akismet kiszolgálót sem lehet elérni.

en: Unable to reach some Akismet servers.
hu: Nem lehetséges elérni néhány Akismet kiszolgálót.

en: Unapproved
hu: Elutasítva

en: Uncategorized
hu: Egyéb

en: Underline
hu: Aláhúzás

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Undo (Ctrl + Z)
hu: Visszavonás (Ctrl + Z)

en: Unknown Feed
hu: Ismeretlen csatorna

en: Unlink (Alt + Shift + S)
hu: Hivatkozás eltávolítása (Alt + Shift + S)

en: Unmute
hu: Némítás feloldása

en: Unordered list (Alt + Shift + U)
hu: Rendezetlen lista (Alt + Shift + U)

en: Untitled
hu: Névtelen

en: Update
hu: Frissítés

en: Update Category
hu: Kategória frissítése

en: Update Link Category
hu: Hivatkozás-kategória frissítése

en: Update Tag
hu: Címke frissítése

en: Update gallery
hu: Galéria frissítése

en: Updated.
hu: Frissítve.

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload Files
hu: Fájlok feltöltése

en: Upload Images
hu: Képek feltöltése

en: Upload Limit Exceeded
hu: Elértük a feltöltési korlátot

en: Upload New
hu: Új feltöltés

en: Upload failed.
hu: Sikertelen fájl-feltöltés.

en: Upload stopped.
hu: Feltöltés megállt.

en: Uploaded
hu: Feltöltve

en: Uploaded to this page
hu: Feltöltve ehhez az oldalhoz

en: Uploaded to this post
hu: Feltöltve ehhez a bejegyzéshez

en: Uploading
hu: Feltöltés

en: Upper alpha
hu: Nagybetűs lista

en: Upper roman
hu: Római számos lista

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
hu: A felhasználói szintek használata a sablonokban és a bővítményekben már elavult. Helyettük inkább a  szerepköröket és képességeket használjuk.

en: Use <code>WP_User->ID</code> instead.
hu: Használjuk a <code>WP_User</code>-t az <code>ID</code> helyett.

en: Use <code>get_the_author()</code> instead if you do not want the value echoed.
hu: A <code>get_the_author()</code> függvényt használjuk, ha nem akarjuk az értéket kiíratni.

en: Use <code>get_trackback_url()</code> instead if you do not want the value echoed.
hu: A<code>get_trackback_url()</code> függvényt használjuk, ha nem akarjuk az értéket kiíratni.

en: Use CTRL+V on your keyboard to paste the text into the window.
hu: A szövegablakba illesztéséhez a Ctrl+V billentyű kombinációt használjuk

en: Use as featured image
hu: Használat kiemelt képként

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
hu: Használjunk vesszőt %s helyett a kizárandó kifejezések elválasztásához.

en: Use left and right arrows to navigate.
hu: A navigációhoz a bal és jobb nyilakat használjuk.

en: Use the <code>%s</code> option instead.
hu: <code>%s</code> opció használata az ajánlott.

en: User has blocked requests through HTTP.
hu: A HTTP alapú kérések blokkolásra kerültek.

en: User registration has been disabled.
hu: Felhasználók regisztrációja jelenleg nem lehetséges.

en: User registration is currently not allowed.
hu: Felhasználók regisztrációja pillanatnyilag nem engedélyezett.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username must be at least 4 characters.
hu: A felhasználó névnek legalább 4 karakter hosszúságúnak kell lennie.

en: Username or E-mail:
hu: Felhasználónév, vagy email:

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Username: %s
hu: Felhasználónév: %s

en: Users
hu: Felhasználók

en: V-Space
hu: Függőleges táv

en: Valid
hu: Helyes

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
hu: <acronym title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</acronym> szabványnak megfelel

en: Version
hu: Verzió

en: Version:
hu: Verzió:

en: Vertical space
hu: Függőleges táv

en: Very dark gray
hu: Nagyon sötétszürke

en: Very weak
hu: Nagyon gyenge

en: Video
hu: Videó

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: <span class="count">(%s)</span> videó
hu[1]: <span class="count">(%s)</span> videó

en: View Attachment Page
hu: Csatolmány oldal megtekintése

en: View Category
hu: Kategória megtekintése

en: View Page
hu: Oldal megtekintése

en: View Post
hu: Bejegyzés megtekintése

en: View Tag
hu: Címke megtekintése

en: View all posts filed under %s
hu: %s kategória összes bejegyzése

en: View all posts in %s
hu: %s kategória összes bejegyzése

en: View comment history
hu: Hozzászólás történetének megtekintése

en: View posts for %1$s %2$s
hu: Bejegyzések %2$s %1$s

en: Visit %s&#8217;s website
hu: %s honlapjának megtekintése

en: Visit Site
hu: A honlap megtekintése

en: Visit author homepage
hu: A szerző honlapja

en: Visual
hu: Grafikus

en: Visual control characters on/off.
hu: Megjelenést szabályzó gombok be/ki

en: Volume
hu: Hangerő

en: W_Wednesday_initial
hu: S_szerda_initial

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
hu: Egy kis türelmet kérünk.... Az emailek továbbítása néha lassulhat, és ennek orvoslása kívül esik a mi lehetőségeinken.

en: We cannot find a title on that page.
hu: Az oldalon nem található cím.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
hu: A regisztrációs emailt erre a címre küldjük. (A folytatás előtt kétszer is ellenőrizzük az email címet!)

en: Weak
hu: Gyenge

en: Website
hu: Honlap

en: Website : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
hu: Honlap: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Website: %1$s (IP: %2$s , %3$s)
hu: Honlap: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Wed
hu: sze

en: Wednesday
hu: szerda

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
hu: Üdvözlet ismét, kedves %s! Az űrlap kitöltésével <strong>további honlapot lehet hozzáadni a felhasználói fiókhoz</strong>. Nincs korlátozás arra vonatkozólag, hogy hány honlapja lehet valakinek.<strong>Alkotni tiszta szívvel, gondozni felelősséggel!</strong>

en: What do I do now?
hu: Jelenlegi tevékenységem

en: When pasting content from another web page the results can be inconsistent and depend on your browser and on the web page you are pasting from. The editor tries to correct any invalid HTML code that was pasted, but for best results try using the Text tab or one of the paste buttons that are on the second row. Alternatively try pasting paragraph by paragraph. In most browsers to select one paragraph at a time, triple-click on it.
hu: Amikor másik weboldalból illesztünk be tartalmat, az eredmény eltérő lehet: függhet a használt böngészőtől, és attól a weboldaltól is, ahonnan a tartalom másolásra került. A szerkesztő megpróbál kijavítani minden helytelen HTML kódot, de a legjobb eredmény úgy érhető el, ha a HTML fület használjuk, vagy valamelyik Beillesztés gombot, a második sorban. Másik megoldásként megpróbálható bekezdésről-bekezdésre beilleszteni. A legtöbb böngészőben egy bekezdés kiválasztásához hármat kell rá kattintani.

en: While using the editor, most basic keyboard shortcuts work like in any other text editor. For example: Shift+Enter inserts line break, Ctrl+C = copy, Ctrl+X = cut, Ctrl+Z = undo, Ctrl+Y = redo, Ctrl+A = select all, etc. (on Mac use the Command key instead of Ctrl). See the Hotkeys tab for all available keyboard shortcuts.
hu: A szerkesztő használata közben, az alap gyorsbillentyűk úgy működnek, mint bármilyen másik szerkesztőben. Például: Shift+Enter beszúr egy sortörést, CTRL+C = másolás, CTRL+X = kivágás, CTRL+Z = visszavonás, CTRL+Y = Újra, CTRL+A = Mind kijelöl, stb. (Mac-en a Command billentyűt kell használni a CTRL helyett). Az összes elérhető kombinációt a gyorsbillentyűk fülön lehet megtekinteni.

en: White
hu: Fehér

en: Whois  : http://whois.arin.net/rest/ip/%s
hu: Ki ez?: http://whois.arin.net/rest/ip/%s

en: Whoops, the provided date is invalid.
hu: Hoppá, a megadott dátum hibás.

en: Wider
hu: Szélesebb

en: Widgets
hu: Widgetek

en: Width
hu: Szélesség

en: Windowless video
hu: Ablak nélküli videó

en: Windows media player options
hu: Windows media player opciók

en: Word count: %s
hu: Szavak száma: %s

en: Word wrap
hu: Szótörés

en: WordPress &rsaquo; Error
hu: WordPress &rsaquo; hiba

en: WordPress &rsaquo; Success
hu: WordPress &rsaquo; Sikeres

en: WordPress Address (URL)
hu: WordPress cím (URL)

en: WordPress Failure Notice
hu: WordPress hibajelentés

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
hu: WordPress adatbázis hiba %1$s a lekérdezésben %2$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
hu: WordPress adatbázis hiba %1$s a lekérdezésben %2$s készítette %3$s

en: WordPress includes a rich HTML editor that works well in all major web browsers used today. However editing HTML is not the same as typing text. Each web page has two major components: the structure, which is the actual HTML code and is produced by the editor as you type, and the display, that is applied to it by the currently selected WordPress theme and is defined in style.css. WordPress is producing valid XHTML 1.0 which means that inserting multiple line breaks (BR tags) after a paragraph would not produce white space on the web page. The BR tags will be removed as invalid by the internal HTML correcting functions.
hu: WordPress tartalmaz egy gazdag felszereltségű HTML szerkesztőt, ami nagyszerűen működik a legtöbb, manapság elterjedt böngészővel. Ennek ellenére HTML-t szerkeszteni nem ugyanaz, mint egyszerű szöveget gépelni.Minden oldalnak két fő része van: a struktúra - ami az aktuális HTML kód -, amelyet a szerkesztő hoz létre gépelés közben -, és az előnézet - ami az aktuálisan kiválasztott WordPress témára való illeszkedést mutatja -, a style.CSS-ben megadottak alapján. Ráadásul, a WordPress szabványos XHTML 1.0 kódot állít elő, ami annyit jelent, hogy megjelenítést nem befolyásolják más szerkezeti elemek. Tehát, több soros sortörések(BR elemek) elhelyezése egy bekezdés után nem eredményez üres tereket az oldalban. A BR elemek, eltávolításra kerülnek a belső HTML szerkesztő javító funkciója által.

en: WordPress.org
hu: WordPress Magyarország

en: Words:
hu: Szavak:

en: Writing at Full Speed
hu: Gépelés teljes sebességgel

en: XML error: %s at line %d
hu: XML hiba: %s a(z) %d. sorban

en: XML-RPC services are disabled on this site.
hu: Ezen a honlapon az XML-RPC szolgáltatások ki vannak kapcsolva.

en: Y/m/d
hu: Y-m-d

en: Yellow
hu: Sárga

en: Yellow green
hu: Sárgászöld

en: Yes
hu: Igen

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
hu: WordPress már telepítve van. Az újratelepítéshez töröljük le a régi adatbázis táblákat.

en: You are about to permanently delete the selected items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu: Biztos, hogy véglegesen töröljük a kiválasztott tételeket?
     'Megszakítás', ha nem, vagy 'OK', ha törölhetőek

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu: Arra készülünk, hogy véglegesen töröljük ezt az elemet.
      'OK' ha tényleg ezt akarjuk, 'Mégsem' ha nem.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu: Biztos, hogy véglegesen töröljük a kiválasztott menüt?
     'Megszakítás', ha nem, vagy 'OK', ha törölhetőek

en: You are attempting to log out of %s
hu: %s felhasználói fiókból történő kijelentkezés

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for %3$s.
hu: Jelenleg a <a href="%1$s/">%2$s</a>, %3$s havi bejegyzések között vagyunk.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the day %3$s.
hu: Jelenleg a(z) <a href="%1$s/">%2$s</a> honlap %3$s napi bejegyzései olvashatóak.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the year %3$s.
hu: Jelenleg a(z) <a href="%1$s/">%2$s</a> honlap %3$s évi bejegyzései között vagyunk.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives.
hu: Jelenleg a(z) <a href="%1$s/">%2$s</a> honlap bejegyzései között olvasgatunk.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
hu: %s kategória bejegyzései

en: You are logged in already. No need to register again!
hu: A bejelentkezés már megtörtént, nincs szükség ismételt regisztrációra!

en: You are not allowed access to details about comments.
hu: Nincs hozzáférési jogosultság a hozzászólások adataihoz.

en: You are not allowed access to details about this site.
hu: Nincs hozzáférési jogosultság ezen honlapon a részletekhez történő csatlakozásra.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
hu: Ebben az osztályozásban nem lehetséges kifejezések hozzárendelése.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
hu: Az oldal szerzőjének módosításához nincs elegendő jogosultság.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
hu: A bejegyzés szerzőjének módosításához nincs elegendő jogosultság.

en: You are not allowed to create pages as this user.
hu: Az aktuális felhasználó nem hozhat létre oldalakat.

en: You are not allowed to create posts as this user.
hu: Ezen felhasználóként nem engedélyezett a bejegyzések létrehozása.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
hu: Nincs jogosultság létrehozni kifejezést ebben az osztályozásban.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
hu: Nincs megfelelő jogosultság a kifejezés törléséhez ebben az osztályozásban.

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
hu: Nincs jogosultság ebben az osztályozásban szerkeszteni a kifejezést.

en: You are not allowed to moderate comments on this site.
hu: Nincs jogosultság a hozzászólások moderálásához ezen az oldalon.

en: You are not allowed to update options.
hu: Nincs jogosultság az opciók frissítéséhez.

en: You are now logged out.
hu: Kijelentkezés megtörtént.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
hu: Túl gyorsan követik egymást a hozzászólások. Lassítsunk.

en: You can confirm that Akismet.com is up by <a href="%s" target="_blank">clicking here</a>.
hu: <a href="%s" target="_blank">Akismet.com regisztráció megerősítése</a>.

en: You can create a <code>wp-config.php</code> file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
hu: A <code>wp-config.php</code> fájl létrehozható egy webes felületen keresztül is, de ez nem minden szerver-beállítás esetén működik.Biztonságosabb út a kézzel történő létrehozás.

en: You can delete all of the spam from your database with a single click. This operation cannot be undone, so you may wish to check to ensure that no legitimate comments got through first. Spam is automatically deleted after 15 days, so don&#8217;t sweat it.
hu: Egy kattintással az összes spam törölhető. Ezt a műveletet viszont nem lehet visszavonni, szóval nagyon alaposan kell ellenőrizni ! De igazán nem is nagyon kell velük foglalkozni, hiszen 15 nap múlva úgyis automatikusan törlődnek a spam-nek minősítettek.

en: You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
hu: A menü tartalmát a Menük képernyőn lehetséges szerkeszteni a Megjelenés részben.

en: You can see all comments on this post here:
hu: A bejegyzéshez tartozó összes hozzászólás:

en: You can see all pingbacks on this post here:
hu: A bejegyzéshez tartozó összes visszajelzés:

en: You can see all trackbacks on this post here:
hu: A bejegyzéshez tartozó összes visszakövetés:

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
hu: Ez az email cím a feliratkozáshoz nem használható, egyes ilyen email cím blokkolja némely levelünket. Másik email-szolgáltató használata ajánlott.

en: You do not have permission to do that.
hu: Nincs megfelelő jogosultság a művelet végrehajtására.

en: You do not have permission to preview drafts.
hu: Nincs jogosultság a vázlat mentéséhez.

en: You do not have permission to upload files.
hu: Nincs megfelelő jogosultság a fájlok feltöltéséhez.

en: You do not have sufficient permission to moderate comments.
hu: Nincs megfelelő jogosultság a hozzászólások moderálásához.

en: You have attempted to queue too many files.
hu: Túl sok fájl sorbaállítására történt kísérlet.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
hu: A honlaphoz hozzáadva. <a href="%s">Kezdőlap</a> megtekintése, vagy a megadott felhasználónévvel és jelszóval <a href="%s">Bejelentkezés</a>.

en: You have logged in successfully.
hu: A bejelentkezés sikeres.

en: You have no spam currently in the queue. Must be your lucky day. :)
hu: Nincs spam! Micsoda szerencsés nap! :)

en: You have searched the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
hu: <a href="%1$s/">%2$s</a> bejegyzései között keressük a következő kifejezéseket: <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. Ha nincs a keresésnek megfelelő eredménye, érdemes próbálkozni az alábbi hivatkozások egyikével:

en: You may only upload 1 file.
hu: Csak egy fájlt lehet feltölteni.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
hu: A következő <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: %s

en: You must <a href="%1$s">enter your Akismet API key</a> for it to work.
hu: A működéshez <a href="%1$s">meg kell adni a Akismet API kulcsot</a>!

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hu: Hozzászólás küldéséhez <a href="%s">be kell jelentkezni</a>.

en: You must be registered to comment
hu: Hozzászólás írásához regisztráció szükséges

en: You must enter a valid Akismet API key here. If you need an API key, you can <a href="%s">create one here</a>
hu: Az érvényes Akismet API kulcsot itt kell megadni. <a href="%s">Akismet API kulcs létrehozása</a>

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
hu: Először <a href="%s">be kell jelentkezni</a>, csak azután lehet új honlapot létrehozni.

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
hu: Meg kell adnunk a nonce action-t, amit ellenőrizni kell, mint első paramétert.

en: Your Akismet account has been successfully set up and activated. Happy blogging!
hu: Az Akismet felhasználói fiók beállítása és aktiválása sikeres. Kellemes munkát a WordPress rendszerével!

en: Your Comment
hu: Hozzászólás

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
hu: Úgy tűnik, hogy hiányzik a MySQL kiterjesztés a PHP telepítéséből, pedig arra a WordPressnek szüksége van.

en: Your WordPress home URL %s is invalid.  Please fix the <a href="%s">home option</a>.
hu: A WordPress %s kezdő URL címe nem megfelelő. <a href="%s">Kezdőlap beállítási lehetőségek</a>.

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
hu: A felhasználói fiók aktiválásra került. Most már lehetőség van <a href="%1$s">Belépni a honlapra</a> a választott &#8220;%2$s&#8221; felhasználói névvel. A jelszóval és a belépéssel kapcsolatos tájékoztatásért ellenőrizni kell a megadott email fiókot: %3$s. Amennyiben nem érkezett email, érdemes ellenőrizni a levelező rendszer levélszemét (spam) tárolóját is . Amennyiben egyáltalán nem érkezik email egy órán belül, úgy ismét lehet kérni a <a href="%4$s">jelszó újragenerálása</a>t.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
hu: A felhasználói fiók bekapcsolva. <a href="%1$s">Bejelentkezés</a>, vagy vissza a <a href="%2$s">Kezdőlap</a>ra.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
hu: A felhasználói fiók bekapcsolva. <a href="%1$s">A honlap megtekintése</a>, vagy <a href="%2$s">bejelentkezés</a>!

en: Your account is now active!
hu: A felhasználói fiók aktiválva!

en: Your address will be %s.
hu: Ez lesz a cím: %s

en: Your blogroll
hu: Hivatkozások, amelyek a blogtárlatunkba felvett helyekre (oldalakra) mutatnak

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the <a href="%1$s" target="%2$s">browser uploader</a> for files over 100MB.
hu: A böngészőnek ismert hiányosságai vannak a többfájlos feltöltés használatával, használjuk inkább a <a href="%1$s" target="%2$s">böngésző alapú feltöltőt</a> a 100MB feletti fájlok esetén.

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

en: Your email address will not be published.
hu: Email cím (nem tesszük közzé)

en: Your key has been cleared.
hu: A kulcs törölve.

en: Your latest posts
hu: a legutóbbi saját bejegyzés(ek)

en: Your password has been reset.
hu: A kérésnek megfelelően új jelszó került létrehozásra.

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
hu: A szerveren futó PHP verziója %1$s, de a WordPress %2$s legalább %3$s verziót igényel.

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
hu: Lejárt a munkamenet-idő. A további munkához újra be kell jelentkezni erről az oldalról, vagy a bejelentkezési felületről.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
hu: Gratulálunk! <br /> A(z)<a href="%1$s">%2$s</a> honlap aktiválásra került.<br /> A honlapra a választott &#8220;%3$s&#8221; felhasználói névvel be lehet lépni.  Ellenőrizzük az email fiókunkat (%4$s) a jelszó és belépési információk  adataiért.  Amennyiben az email nem érkezik meg, javasoljuk a levélszemét-mappa ellenőrzését is.  Amennyiben egy órán belül sem érkezik meg a jelszót tartalmazó email, a <a href="%5$s">jelszó beállítása</a>feliratra kattintva lehet új jelszót kérni.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
hu: A honlap legutóbbi bejegyzései

en: Your site&#8217;s most recent comments.
hu: A honlap legutóbbi hozzászólásai

en: Your theme supports %s menu. Select which menu you would like to use. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
hu[0]: A sablon %s menüt támogat. Ki kell választani, hogy melyiket szeretnénk használni.
hu[1]: A sablon %s menüt támogat. Ki kell választani, hogy melyik, hol jelenjen meg.

en: Your theme supports a static front page.
hu: A sablon egy statikus oldalt támogat.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP's <code>fsockopen</code> or <code>gethostbynamel</code> functions.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet's system requirements</a>.
hu: A tárhely szolgáltató, vagy a kiszolgáló adminisztrátora letiltotta a PHP <code>fsockopen</code> funkciót, vagy a <code>gethostbynamel</code> funkciót .  <strong>Az Akismet szolgáltatás nem működik helyesen, amíg a probléma nem kerül javításra.</strong>  A tárhely szolgáltató, vagy a kiszolgáló adminisztrátor számára el kellene juttatni a ezeket <a href="%s" target="_blank"> az információkat az Akismet rendszer-követelményeiről</a>.

en: [%1$s] Activate %2$s
hu: [%1$s] %2s bekapcsolás

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
hu: [%1$s] hozzászólás: "%2$s"

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
hu: [%1$s] Visszajelzés: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
hu: [%1$s] Kérem moderálását: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
hu: [%1$s] visszakövetés: "%2$s"

en: [%s] New User Registration
hu: [%s] Új felhasználó regisztrációja

en: [%s] Password Lost/Changed
hu: [%s] Jelszó elveszett/megváltozott

en: [%s] Password Reset
hu: [%s] Jelszó újragenerálás

en: [%s] Your username and password
hu: [%s] Felhasználónév és jelszó

en: abort
hu: megszakít

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
hu: Hivatkozás

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
hu: Média

[ctx: add new from admin bar]
en: User
hu: Felhasználó

[ctx: add new media]
en: Add New
hu: Új hozzáadása

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
hu: Oldal

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
hu: Bejegyzés

[ctx: adjective]
en: Approved
hu: Elfogadva

[ctx: admin bar menu group label]
en: Add New
hu: Új hozzáadása

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
hu: Új

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
hu: Kék

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
hu: Kávé

[ctx: admin color scheme]
en: Default
hu: Alapértelmezett

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
hu: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
hu: Világos

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
hu: Középsötét

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
hu: Óceán

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
hu: Napkelte

en: am
hu: de.

en: apop authentication failed
hu: hibás apop azonosítás

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
hu: Szerző: %1$s &#8212; %2$s -- <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

[ctx: calendar caption]
en: %1$s %2$s
hu: %2$s. %1$s

en: close tags
hu: tag-ek lezárása

en: connection does not exist
hu: a kapcsolat nem él

en: connection not established
hu: a kapcsolat nem jött létre

en: fullscreen
hu: teljes képernyő

en: g:i a
hu: H:i

[ctx: html attribute]
en: Name
hu: Név

[ctx: html attribute]
en: Name:
hu: Név:

en: http://codex.wordpress.org/
hu: http://codex.wordpress.org

en: http://wordpress.org/
hu: http://wphu.org

en: http://wordpress.org/support/
hu: http://kozosseg.wphu.org/forumok/

en: ieSpell not detected. Do you want to install it now?
hu: ieSpell nem található. Telepítsük?

en: l, F jS, Y
hu: Y. F j.  l

[ctx: label]
en: Search for:
hu: Keresés:

[ctx: links widget]
en: All Links
hu: Összes hivatkozás

en: moved to the trash.
hu: lomtárba helyezve

en: new WordPress Loop
hu: új WordPress Loop

en: no login ID submitted
hu: a bejelentkezési azonosító nincs elküldve

en: not configured
hu: nincs beállítva

[ctx: noun]
en: Comment
hu: Hozzászólás

en: of
hu:  -  összesen:

[ctx: page]
en: Add New
hu: Új hozzáadása

[ctx: password strength]
en: Medium
hu: Közepes

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
hu: Keresés &hellip;

en: pm
hu: du.

[ctx: post]
en: Add New
hu: Új hozzáadása

[ctx: post]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: post]
en: Pending
hu: Függőben

[ctx: post]
en: Private
hu: Magánjellegű

[ctx: post]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: post]
en: Scheduled
hu: Időzített

[ctx: post]
en: Trash
hu: Lomtár

[ctx: post format]
en: Format
hu: Formátum

[ctx: post revision title]
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
hu: %1$s %2$s, %3$s ezelőtt (%4$s)

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
hu: %1$s [Automatikus mentés]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
hu: %1$s [Aktuális változat]

[ctx: post type general name]
en: Media
hu: Média

[ctx: post type general name]
en: Pages
hu: Oldalak

[ctx: post type general name]
en: Posts
hu: Bejegyzés

[ctx: post type singular name]
en: Page
hu: oldal

[ctx: post type singular name]
en: Post
hu: bejegyzés

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i
hu: Y-m-d  H:i

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i:s
hu: Y-m-d H:i

[ctx: search results]
en: No results found.
hu: Nincs eredmény.

en: sitename
hu: honlapnev

[ctx: submit button]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
hu: Kategória

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
hu: Címke

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
hu: Kategória

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
hu: Címke

en: text direction
hu: szöveg irány

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
hu: %1$s - %2$s

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
hu: szó

en: {#field} must be a number
hu: {#field} mező értéke számjegy lehet csak

en: {#field} must be a number greater than {#min}
hu: {#field} mező értéke csak számjegy lehet, olyan amelyik nagyobb, mint  {#min}

en: {#field} must be a number or percentage
hu: {#field} mező értéke szám, vagy százalékérték lehet
