Development (trunk) - en to ky translation catalogue (731 entries)

[ctx: admin color scheme]
en: Default
ky: Жарыяланбаган

[ctx: admin color scheme]
en: Light
ky: Ачык

en: Menu
ky: Меню

en: Translation Updates
ky: Котормо жаңылоолору

en: Length:
ky: Узундугу:

en: Play/Pause
ky: Ойнотуу/Бир азга токтотуу

en: Go Fullscreen
ky: Толук экранга баруу

en: Empty
ky: Бош

en: %s week | %s weeks
ky[0]: %s жума

en: %s month | %s months
ky[0]: %s ай

en: %s year | %s years
ky[0]: %s жыл

en: %s Ago
ky: %s мурун

en: Random Order
ky: Туш келди тартип

en: %d selected
ky: %d тандалды

en: Insert from URL
ky: Сайттан коюу

[ctx: Links widget]
en: Random
ky: Туш келди

en: No items found.
ky: Элементтер табылган жок.

en: Add to Gallery
ky: Галереяга кошуу

en: Deselect
ky: Белгилөөнү алуу

en: Delete Permanently
ky: Түбөлүккө өчүрүү

en: Upload Limit Exceeded
ky: Жүктөө лимитинен ашырылды

en: Dismiss Errors
ky: Каталарды жашыруу

en: Error
ky: Ката

en: Uploading
ky: Жүктөө

en: Manage Images
ky: Сүрөттөрдү башкаруу

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Сүрөт <span class="count">(%s)</span>

en: Manage Audio
ky: Аудиофайлдарды башкаруу

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Аудиофайл <span class="count">(%s)</span>

en: Video
ky: Видео

en: Manage Video
ky: Видеофайлдарды башкаруу

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Видеофайл <span class="count">(%s)</span>

en: Uploaded to this page
ky: Бул баракка жүктөлгөндөр

en: All media items
ky: Бүт медиафайлдар

en: Uploaded to this post
ky: Бул жазууга жүктөлгөндөр

en: Audio
ky: Аудио

en: Custom URL
ky: Тапшырылма дарек

en: Attachment Details
ky: Файлдын параметрлери

en: Columns
ky: Тилкелер

en: Gallery Settings
ky: Галерея параметрлери

en: Upload Images
ky: Сүрөттөрдү жүктөө

en: Upload Files
ky: Файлдарды жүктөө

en: Insert gallery
ky: Галереяны коюу

en: Drop files to upload
ky: Файлдарды бул жерге ташыңыз

en: Media Library
ky: Файлдар медиаканасы

en: Create Gallery
ky: Галереяны жаратуу

en: Already Installed
ky: Эч убак эле орнотулган

en: Attachment Page
ky: Салуу барагы

en: Media File
ky: Медиа файл

en: Update gallery
ky: Галереяны жаңылоо

en: Please enter a valid email address.
ky: Анык e-mail даректи киргизиңиз.

en: File is not an image.
ky: Файл сүрөт эмес.

[ctx: post type general name]
en: Media
ky: Медиа

[ctx: add new media]
en: Add New
ky: Жаңысын кошуу

en: Insert Media
ky: Медиафайлды коюу

en: Create a new gallery
ky: Жаңы галереяны жаратуу

en: Add to gallery
ky: Галереяга кошуу

en: Clear
ky: Тазалоо

en: Select Color
ky: Түстү тандоо

en: Select Files
ky: Файлдарды тандоо

en: QuickTime options
ky: QuickTime ырастоолору

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
ky: Текст

en: Colors
ky: Түстөр

en: Saved
ky: Сакталды

en: Select File
ky: Файлды тандоо

en: Customize
ky: Ырастоо

en: This key is invalid.
ky: Ачкычыңыз туура эмес.

en: Akismet Widget
ky: Akismet виджети

en: No Image
ky: Сүрөт жок

en: Header Image
ky: Баш сүрөтү

en: text direction
ky: текст багыты

en: Please enter a site name.
ky: Сайттын атын киргизиңиз.

en: Please enter a username.
ky: Колдонуучу атын киргизиңиз.

en: Please enter a site title.
ky: Сайттын аталышын киргизиңиз.

en: Background Color
ky: Фондун түсү

en: Background Image
ky: Фон сүрөтү

en: Uploaded
ky: Жүктөлдү

en: Upload New
ky: Жаңысын жүктөө

en: Remove Image
ky: Сүрөттү өчүрүү

en: Front page
ky: Башбарак

en: Posts page
ky: Жазуулар барагы

en: Upload
ky: Жүктөө

en: Remove
ky: Өчүрүү

en: Template
ky: Шаблон

en: Stylesheet
ky: Стилдер таблицасы

en: Link title
ky: Шилтеменин аталышы

en: Navigation
ky: Навигация

en: Refresh
ky: Жаңылоо

en: Site Title & Tagline
ky: Сайттын аты жана баяндамасы

en: Tagline
ky: Кыска баяндама

en: Styles
ky: Стилдер

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
ky: сөздөр

en: Edit Site
ky: Сайтты оңдоо

en: English=en,Danish=da,Dutch=nl,Finnish=fi,French=fr,German=de,Italian=it,Polish=pl,Portuguese=pt,Spanish=es,Swedish=sv
ky: Кыргыз=ky,Англис=en,Дат=da,Нидерланд=nl,Финн=fi,Француз=fr,Немис=de,Итальян=it,Поляк=pl,Португал=pt,Испан=es,Швед=sv

en: Allow search engines to index this site.
ky: Издөөчү системаларга индексация кылууга уруксат берүү.

en: Create a Configuration File
ky: Ырастоо файлын жаратуу

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
ky: Жаңы

en: What do I do now?
ky: Эми эмне кылуу керек?

en: Redo (Ctrl + Y)
ky: Кайталоо (Ctrl + Y)

en: Undo (Ctrl + Z)
ky: Жокко чыгаруу (Ctrl + Z)

[ctx: links widget]
en: All Links
ky: Бүт шилтемелер

en: About WordPress
ky: WordPress жөнүндө

en: Feedback
ky: Кербайланыш

en: No
ky: Жок

en: Email
ky: Электрондук почта

en: Users
ky: Колдонуучулар

en: Update
ky: Жаңылоо

en: Sites
ky: Сайттар

en: E-mail
ky: Электрондук почта

en: Name
ky: Ат

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Settings
ky: Ырастоолор

en: Dashboard
ky: Консоль

en: Themes
ky: Темалар

en: Log In
ky: Кирүү

en: Title
ky: Аталыш

en: Path
ky: Жол

en: Plugins
ky: Плагиндер

en: Yes
ky: Ооба

en: My Sites
ky: Менин сайттарым

en: Site Title
ky: Сайттын аты

en: First Post
ky: Биринчи жазуу

en: Password:
ky: Сырсөз:

en: Activate
ky: Активдештирүү

en: Documentation
ky: Документация

en: Support Forums
ky: Колдоо форумдары

en: Database Error
ky: Маалымат базасынын катасы

en: Global Dashboard: %s
ky: Жалпы аспап панели: %s

en: Network Admin: %s
ky: Тармакты башкаруу: %s

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
ky: Белгилер

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
ky: Белги

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
ky: Көк

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
ky: Жазуу

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
ky: Барак

[ctx: html attribute]
en: Name
ky: Ат

[ctx: html attribute]
en: Name:
ky: Ат:

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
ky: Медиафайл

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
ky: Шилтеме

[ctx: add new from admin bar]
en: User
ky: Колдонуучу

en: View Tag
ky: Белгини көрүү

en: View Category
ky: Рубриканы көрүү

en: Word count: %s
ky: Сөз саны: %s

en: Help (Alt + Shift + H)
ky: Жардам (Alt + Shift + H)

en: Howdy, %1$s
ky: Саламатсызбы, %1$s

en: Just write.
ky: Жазыңыз.

en: Approve and Reply
ky: Жактырып жооп берүү

en: All Posts
ky: Бүт жазуулар

en: All Pages
ky: Бүт барактар

en: Updated.
ky: Жаңыланды.

en: fullscreen
ky: толук экран

en: Bold (Ctrl + B)
ky: Кара (Ctrl + B)

en: Italic (Ctrl + I)
ky: Курсив (Ctrl + I)

en: Olive
ky: Саргыч жашыл

en: Words:
ky: Сөз:

en: Alternative source 2
ky: Альтернативалык булак 2

en: Alternative source 1
ky: Альтернативалык булак 1

en: Aqua
ky: Деңиз толкунунун түсү

en: Magenta
ky: Маджента

en: Yellow green
ky: Сары-жашыл

en: Burnt orange
ky: Индиго

en: Plum
ky: Кара өрүк

en: Accessibility Help
ky: Атайы мүмкүнчүлүктөр боюнча жардам

en: General Usage
ky: Жалпы суроолор

en: Types
ky: Түрлөр

en: Toolbar
ky: Аспап панели

en: Gold
ky: Алтын

en: Circle
ky: Тегерек

en: Peach
ky: Шабдалы

en: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, All rights reserved.
ky: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, Бардык укуктар корголгон.

en: Sky blue
ky: Асман түстүү көгүлтүр

[ctx: post format]
en: Format
ky: Формат

en: History
ky: Тарых

[ctx: comments]
en: Spam
ky: Спам

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
ky: <strong>КАТА</strong>: <strong>%1$s</strong> колдонуучусу үчүн сиз киргизген сырсөз туура эмес. <a href="%2$s" title="Сырсөздү калыбына келтирүү">Сырсөзүңүздү унуттуңузбу</a>?

en: Sorry, you cannot publish this post.
ky: Кечириңиз, сизге бул жазууну жарыяласа болбойт.

en: Comment History
ky: Комментарий тарыхы

en: %s approved | %s approved
ky[0]: %s жактырылды

en: Re-trying
ky: Кайта текшерүү

en: Permalink: %s
ky: Туруктуу шилтеме: %s

[ctx: Post format]
en: Standard
ky: Стандарттуу

en: Your address will be %s.
ky: Сиздин дарегиңиз %s болот.

en: domain
ky: домен

[ctx: admin bar menu group label]
en: Add New
ky: Жаңысын кошуу

[ctx: Post format]
en: Audio
ky: Аудио

[ctx: Post format]
en: Chat
ky: Чат

[ctx: Post format]
en: Gallery
ky: Галерея

[ctx: Post format]
en: Link
ky: Шилтеме

[ctx: Post format]
en: Image
ky: Сүрөт

[ctx: Post format]
en: Quote
ky: Цитата

[ctx: Post format]
en: Status
ky: Статус

[ctx: Post format]
en: Video
ky: Видео

en: No pages found in Trash.
ky: Барактар себетте табылган жок.

en: No pages found.
ky: Барактар табылган жок.

en: No posts found in Trash.
ky: Жазуулар себетте табылган жок.

en: Shortlink
ky: Кыска шилтеме

en: No matches found.
ky: Дал келүүлөр табылган жок.

en: New password
ky: Жаңы сырсөз

en: Confirm new password
ky: Жаңы сырсөздү аныктаңыз

en: Reset Password
ky: Сырсөздү түшүрүү

en: The passwords do not match.
ky: Сырсөздөр дал келген жок.

en: Password Reset
ky: Сырсөздү түшүрүү

en: Your password has been reset.
ky: Сиздин жаңы сырсөзүңүз күчкө кирди.

en: Enter your new password below.
ky: Жаңы сырсөңүздү киргизиңиз.

en: Invalid post
ky: Туура эмес жазуу

en: Edit My Profile
ky: Профилди оңдоо

en: My Account
ky: Менин эсеп жазуум

en: New Link Category Name
ky: Жаңы шилтеме категориясынын аты

en: Add New Link Category
ky: Жаңы шилтеме категориясын кошуу

en: All Link Categories
ky: Бүт рубрика шилтемелери

en: Link Category
ky: Шилтеме рубрикасы

en: Network Admin
ky: Тармакты башкаруу

en: Spam Blocked
ky: Спам статистикасы

en: Akismet API Key
ky: Akismet API-ачкычы

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
ky[0]: %2$s жазуусунда %1$s жооп

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
ky: колдонуучу

[ctx: Multisite active signup type]
en: blog
ky: блог

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
ky: жок

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
ky: баары

en: Custom Menu
ky: Өз меню

en: F, Y
ky: Y F

en: Comments are closed.
ky: Комментарийлер жабык.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
ky: <a href="%1$s">%2$s</a> болуп кирдиңиз.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
ky: Сиз <a href="%1$s">%2$s</a> болуп кирдиңиз. <a href="%3$s" title="Бул эсеп жазуусунан чыгуу">Чыгуу &raquo;</a>

en: Submit Comment
ky: Жөнөтүү

en: %1$s is proudly powered by %2$s
ky: %1$s сайты сыймык менен %2$s'те иштейт

en: Your Comment
ky: Сиздин комментарийиңиз

en: Say It!
ky: Комментарий кошуу

en: Close this window.
ky: Бул терезени жабуу.

en: Log out of this account
ky: Бул эсеп жазуусунан чыгуу

en: Log out &raquo;
ky: Чыгуу &raquo;

en: Comments (RSS)
ky: Комментарийлер (RSS)

en: Entries (RSS)
ky: Жазуулар (RSS)

en: Leave a comment
ky: Комментарий кошуу

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
ky: Төмөнкүдөй <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr>-тегдерди жана атрибуттарды колдонсо болот: %s

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
ky: Рубрика

en: Search Tags
ky: Белгилерди издөө

en: Popular Tags
ky: Популярдуу белгилер

en: New Category Name
ky: Жаңы категориянын аты

en: New Tag Name
ky: Жаңы белгинин аты

en: Add New Category
ky: Жаңы категория кошуу

en: Add New Tag
ky: Жаңы белги кошуу

en: Update Tag
ky: Белгини жаңылоо

en: Parent Category:
ky: Ата-энелик рубрика:

en: Parent Category
ky: Ата-энелик рубрика

en: All Tags
ky: Бүт белгилер

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
ky: Рубрикалар

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
ky: Кечириңиз, азыркы учурда каттоо жабык.

en: Search Pages
ky: Барактарды издөө

en: Add New Post
ky: Жаңы жазууну кошуу

en: Parent Page:
ky: Ата-энелик барак:

[ctx: post type general name]
en: Posts
ky: Жазуулар

en: Edit Page
ky: Баракты оңдоо

en: Search Posts
ky: Жазууларды издөө

en: Add New Page
ky: Жаңы баракты кошуу

[ctx: post type general name]
en: Pages
ky: Барактар

[ctx: post type singular name]
en: Page
ky: Барак

[ctx: post type singular name]
en: Post
ky: Жазуу

en: Required fields are marked %s
ky: Милдеттүү талаалар белгиленген %s

en: Could not create site.
ky: Сайтты жаратуу оңунан чыккан жок.

[ctx: search results]
en: No results found.
ky: Эчтеке табылган жок.

en: Your email address will not be published.
ky: Сиздин электрондук почтаңыз жарыяланбайт.

en: Enter title here
ky: Аталышын киргизиңиз

en: Mismatch
ky: Дал келген жок

en: Maintenance
ky: Тейлөө

en: Navigation Menus
ky: Навигация менюсу

en: Links for %s
ky: &laquo;%s&raquo; сайтынын шилтемелери

en: This is the short link.
ky: Бул кыска шилтеме.

en: Create Site
ky: Сайтты жаратуу

en: File canceled.
ky: Жүктөө жокко чыгарылды.

en: Site Title:
ky: Сайттын аталышы:

en: Site Domain:
ky: Сайт домени:

en: Site Name:
ky: Сайт аты:

en: sitename
ky: сайт-аты

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
ky: Куттуктайбыз! Сиздин жаңы %s сайтыңыз, даяр болуп калды.

en: Site registration has been disabled.
ky: Сайттарды каттатуу өчүрүлгөн.

en: Gimme a site!
ky: Мага сайтты бериңиз!

en: Select Menu:
ky: Менюну тандаңыз:

en: Navigation Menu
ky: Навигация менюсу

en: Taxonomy:
ky: Таксономия:

en: Menus
ky: Менюлар

en: Software Name
ky: Платформанын аты

en: Software Version
ky: Платформанын версиясы

en: Time Zone
ky: Саатык алкак

en: Cancel reply
ky: Жоопту жокко чыгаруу

en: Post Comment
ky: Комментарийди жөнөтүү

en: Unapproved
ky: Жактырылган жок

en: Page title
ky: Барактын аталышы

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
ky: Жазуулар <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Calendar
ky: Календарь

en: Text
ky: Текст

en: Select Category
ky: Рубриканы тандаңыз

en: Show hierarchy
ky: Иерархияны көрсөтүү

en: Recent Posts
ky: Жаңы жазуулар

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
ky: %1$s (%2$s)

en: Untitled
ky: Аты жок

en: RSS Error: %s
ky: RSS катасы: %s

en: Tag Cloud
ky: Белгилер булуту

en: Last updated
ky: Акыркы өзгөртүүлөр

en: By: %s
ky: Автор: %s

en: Comments on: %s
ky: Комментарийлер: %s

en: %s min | %s mins
ky[0]: %s мүнөт

en: %s hour | %s hours
ky[0]: %s саат

en: %s day | %s days
ky[0]: %s күн

en: , and
ky:  жана

en:  and
ky:  жана

en: Empty filename
ky: Бош файл аты

en: Please try again.
ky: Кайта аракет кылып көрүңүз.

en: &laquo; Back
ky: &laquo; Артка

en: WordPress &rsaquo; Error
ky: WordPress &rsaquo; Ката

en: Select a city
ky: Шаарды тандоо

en: Manual Offsets
ky: Кол менен жылдыруу

en: Log in
ky: Кирүү

en: Log out
ky: Чыгуу

en: Remember Me
ky: Мени эске сактоо

en: Register
ky: Каттоо

en: Site Admin
ky: Сайтты башкаруу

en: Search Results %1$s %2$s
ky: Издөө жыйынтыктары %1$s %2$s

en: Page not found
ky: Барак табылган жок

en: &laquo; Previous
ky: &laquo; Мурунку

en: Next &raquo;
ky: Кийинки &raquo;

en: Gray
ky: Боз

en: Too many redirects.
ky: Өтө көп кайта жөнөтүүлөр.

en: Insert
ky: Коюу

en: Browse
ky: Кароо

en: More colors
ky: Башка түстөр

en: Full
ky: Туурасынан

en: %Y-%m-%d
ky: %Y-ж. %m. %d

en: Insert date
ky: Датаны коюу

en: Insert time
ky: Убакытты коюу

en: January
ky: Үчтүн айы

en: February
ky: Бирдин айы

en: March
ky: Жалган куран айы

en: April
ky: Чын куран айы

en: May
ky: Бугу айы

en: June
ky: Кулжа айы

en: July
ky: Теке айы

en: August
ky: Баш оона айы

en: September
ky: Аяк оона айы

en: October
ky: Тогуздун айы

en: November
ky: Жетинин айы

en: December
ky: Бештин айы

en: Jan_January_abbreviation
ky: Үч

en: Feb_February_abbreviation
ky: Бир

en: Mar_March_abbreviation
ky: Жал

en: Apr_April_abbreviation
ky: Чын

en: May_May_abbreviation
ky: Буг

en: Jun_June_abbreviation
ky: Кул

en: Jul_July_abbreviation
ky: Тек

en: Aug_August_abbreviation
ky: Баш

en: Sep_September_abbreviation
ky: Аяк

en: Oct_October_abbreviation
ky: Тог

en: Nov_November_abbreviation
ky: Жет

en: Dec_December_abbreviation
ky: Беш

en: Sunday
ky: Жекшемби

en: Monday
ky: Дүйшөмбү

en: Tuesday
ky: Шейшемби

en: Wednesday
ky: Шаршемби

en: Thursday
ky: Бейшемби

en: Friday
ky: Жума

en: Saturday
ky: Ишемби

en: Print
ky: Басма

en: New layer...
ky: Жаңы кат...

en: Emotions
ky: Эмотикондор

en: Find
ky: Табуу

en: Find/Replace
ky: Табуу/алмаштыруу

en: Insert/edit link
ky: Коюу/сүрөттү оңдоо

en: Citation
ky: Цитата

en: Abbreviation
ky: Аббревиатура

en: Acronym
ky: Кыскартуу

en: Deletion
ky: Өчүрүү

en: Edit CSS Style
ky: CSS стилди оңдоо

en: Delete row
ky: Сапты өчүрүү

en: Remove column
ky: Тилкени өчүрүү

en: Delete table
ky: Таблицаны өчүрүү

en: Row
ky: Сап

en: Column
ky: Тилке

en: Edit embedded media
ky: Медиафайлды оңдоо

en: Document properties
ky: Документ өзгөчөлүктөрү

en: Spellchecker settings
ky: Орфографияны текшерүүнүн ырастоолору

en: Languages
ky: Тилдер

en: Please wait...
ky: Күтө туруңуз...

en: Suggestions
ky: Варианттар

en: No suggestions
ky: Варианттар жок

en: Font size
ky: Шрифт өлчөмү

en: Font family
ky: Шрифт үй-бүлөсү

en: Format
ky: Формат

en: Paragraph
ky: Параграф

en: Address
ky: Дарек

en: Code
ky: Код

en: Bold
ky: Кара

en: Italic
ky: Курсив

en: Underline
ky: Асты сызык

en: Cleanup messy code
ky: Кодду иретке келтирүү

en: Edit HTML Source
ky: HTML'ди оңдоо

en: Remove formatting
ky: Форматтоону алуу

en: Select text color
ky: Текст түсүн тандоо

en: Select background color
ky: Фон түсүн тандоо

en: Cut
ky: Кесүү

en: Copy
ky: Көчүрүү

en: Paste
ky: Коюу

en: Image properties
ky: Сүрөттүн өзгөчөлүктөрү

en: New document
ky: Жаңы документ

en: About TinyMCE
ky: TinyMCE жөнүндө

en: License
ky: Лицензия

en: Loaded plugins
ky: Жүктөлгөн плагиндер

en: HTML Source Editor
ky: HTML редактору

en: Select a color
ky: Түстү тандоо

en: Picker
ky: Түстү тандоо

en: Palette
ky: Палитра

en: Color:
ky: Түс:

en: Image description
ky: Баяндама

en: Image list
ky: Сүрөттөр тизмеси

en: Border
ky: Чек

en: Dimensions
ky: Чечимдер

en: Horizontal space
ky: Кемтик (H)

en: Open link in the same window
ky: Кезектеги терезеден ачуу

en: Open link in a new window
ky: Жаңы терезеден ачуу

en: Link list
ky: Шилтеме тизмеси

en: General
ky: Жалпы

en: File/URL
ky: Файл/URL

en: List
ky: Тизме

en: Type
ky: Түр

en: V-Space
ky: Кемтик (V)

en: H-Space
ky: Кемтик (H)

en: Auto play
ky: Автоойнотуу

en: Show menu
ky: Менюну көрсөтүү

en: Quality
ky: Сапат

en: Background
ky: Фон

en: Cache
ky: Кэш

en: Hidden
ky: Жашырылган

en: Volume
ky: Көлөм

en: Fullscreen
ky: Бүтүн экранга

en: Mute
ky: Басуу

en: Windowless video
ky: Терезесиз видео

en: Balance
ky: Баланс

en: Base URL
ky: Базалык URL

en: Play count
ky: Көрсөтүү саны

en: Rate
ky: Жыштык

en: UI Mode
ky: Интерфейс режими

en: Flash options
ky: Flash ырастоолору

en: Shockwave options
ky: Shockwave ырастоолору

en: No java
ky: java'сыз

en: Console
ky: Консоль

en: Controls
ky: Башкаруу

en: Sound
ky: Үн

en: Top left
ky: Жогору сол

en: Top right
ky: Жогору оң

en: Bottom left
ky: Төмөн сол

en: Bottom right
ky: Төмөн оң

en: Flash video options
ky: Flash-видео ырастоолору

en: Buffer
ky: Буфер

en: Start image
ky: Башкы сүрөт

en: Default volume
ky: Жарыяланбасча катуулук

en: More...
ky: Алга...

en: Next page...
ky: Кийинки барак...

en: Edit Gallery
ky: Галереяны оңдоо

en: Delete Gallery
ky: Галереяны өчүрүү

en: Delete Image
ky: Сүрөттү өчүрүү

en: Advanced Settings
ky: Кошумча параметрлер

en: Current Link
ky: Кезектеги шилтеме

en: Link to Image
ky: Сүрөткө шилтеме

en: Source
ky: Булак

en: Original Size
ky: Баштапкы өлчөм

en: Basics
ky: Негиздер

en: Hotkeys
ky: Ысык клавишалар

en: About the software
ky: Программа жөнүндө

en: Letter
ky: Тамга

en: Action
ky: Аракет

en: Select all
ky: Баарын белгилөө

en: Check Spelling
ky: Орфографияны текшерүү

en: Remove link
ky: Шилтемени өчүрүү

en: Quote
ky: Цитата

en: Insert Page Break tag
ky: Баракты үзүү тегин коюу

en: Previous Post
ky: Мурунку жазуу

en: Next Post
ky: Кийинки жазуу

en: Last Post
ky: Акыркы жазуу

en: Newer Comments &raquo;
ky: Кийинки комментарийлер &raquo;

en: &laquo; Older Comments
ky: &laquo; Мурунку комментарийлер

en: S_Sunday_initial
ky: жк

en: M_Monday_initial
ky: дш

en: T_Tuesday_initial
ky: ше

en: W_Wednesday_initial
ky: ша

en: T_Thursday_initial
ky: бш

en: F_Friday_initial
ky: жм

en: S_Saturday_initial
ky: иш

en: am
ky: тч

en: pm
ky: тк

en: AM
ky: ТЧ

en: PM
ky: ТК

en: That user does not exist.
ky: Мындай колдонуучу жок.

en: Invalid activation key.
ky: Туура эмес активация ачкычы.

en: Could not create user
ky: Колдонуучуну жаратуу оңунан чыккан жок

en: Database tables are missing.
ky: Маалымат базасында таблицалар жок.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
ky: <strong>КАТА</strong>: Туура эмес колдонуучу аты же сырсөз.

en: Author : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
ky: Автор : %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: E-mail : %s
ky: Электрондук почта : %s

en: URL    : %s
ky: Дарек    : %s

en: Comment:
ky: Комментарий:

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
ky: [%1$s] Комментарий: "%2$s"

en: Website: %1$s (IP: %2$s , %3$s)
ky: Сайт: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Trash it: %s
ky: Себетке: %s

en: Delete it: %s
ky: Өчүрүү: %s

en: Spam it: %s
ky: Спам: %s

en: Website : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
ky: Сайт: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Approve it: %s
ky: Жактыруу: %s

en: Username: %s
ky: Колдонуучу аты: %s

en: [%s] New User Registration
ky: [%s] Жаңы колдонуучуну каттатуу

en: Password: %s
ky: Сырсөз: %s

en: [%s] Your username and password
ky: [%s] Сиздин колдонуучу атыңыз жана сырсөзүңүз

en: Private: %s
ky: Өздүк: %s

en: Next page
ky: Кийинки барак

en: Previous page
ky: Мурунку барак

en: Home
ky: Башкы

[ctx: post]
en: Draft
ky: Сомо

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Сомо <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Pending
ky: Бекитүүдө

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Бекитүүдө <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Private
ky: Өздүк

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Өздүк <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Trash
ky: Себетте

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ky[0]: Себет <span class="count">(%s)</span>

en: Close all open tags
ky: Бүт ачык тегдерди жабуу

en: close tags
ky: тегдерди жабуу

en: Next &gt;
ky: Алга &gt;

en: &lt; Prev
ky: &lt; Артка

en: Image
ky: Сүрөт

en: not configured
ky: ырасталган жок

en: You may only upload 1 file.
ky: Сиз 1 файлды гана жүктөсөңүз болот.

en: HTTP error.
ky: HTTP катасы.

en: Upload failed.
ky: Жүктөө оңунан чыккан жок.

en: IO error.
ky: Кириш/чыгыш катасы.

en: Security error.
ky: Коопсуздук катасы.

en: Upload stopped.
ky: Жүктөө токтотулду.

[ctx: password strength]
en: Medium
ky: Орточо

en: Show more comments
ky: Дагы комментарийлерди көрсөтүү

en: No more comments found.
ky: Дагы комментарийлер табылган жок.

en: Plugin Information:
ky: Плагин жөнүндө маалымат:

en: Saving...
ky: Сакталууда...

en: Empty Term
ky: Бош элемент

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
ky: <strong>КАТА</strong>: Сиз колдонуучу атын киргизген жоксуз.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
ky: <strong>КАТА</strong>: Сиз сырсөздү киргизген жоксуз.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
ky: <strong>КАТА</strong>: Колдонуучу аты туура эмес. <a href="%s" title="Сырсөздү калыбына келтирүү">Сырсөзүңүздү унуттуңузбу</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
ky: <strong>КАТА</strong>: Сиздин эсеп жазууңуз спамердик деп белгиленген.

en: Please log in again.
ky: Кайрадан кириңиз.

en: Sidebar %d
ky: Каптал тилке %d

en: Powered by WordPress
ky: Сайт WordPress менен иштейт

en: [%s] Password Reset
ky: [%s] Жаңы сырсөз

en: Invalid key
ky: Туура эмес ачкыч

en: Lost Password
ky: Сырсөздү унуттуңузбу?

en: Username or E-mail:
ky: Колдонуучу ат же e-mail:

en: Get New Password
ky: Жаңы сырсөздү алуу

en: Are you lost?
ky: Жоголдуңузбу?

en: &larr; Back to %s
ky: &larr; &laquo;%s&raquo; сайтына кайтуу

en: Registration Form
ky: Каттоо формасы

en: Register For This Site
ky: Бул сайтка катталуу

en: A password will be e-mailed to you.
ky: Сырсөзүңүз почтаңызга жиберилет.

en: Password Lost and Found
ky: Сырсөздү калыбына келтирүү

en: Lost your password?
ky: Сырсөзүңүздү унуттуңузбу?

en: You have logged in successfully.
ky: Сиз ийгиликтүү системага кирдиңиз.

en: You are now logged out.
ky: Сиз системадан чыктыңыз.

en: Registration complete. Please check your e-mail.
ky: Каттоо аякталды. Почтаңызды текшериңиз.

en: Author is %s
ky: Автор: %s

en: <strong>Author:</strong> %s
ky: <strong>Автор:</strong> %s

en: Oops: %s
ky: Ой: %s

en: Privacy:
ky: Жашырындуулук:

en: Email&nbsp;Address:
ky: E-mail&nbsp;дарек:

en: Just a username, please.
ky: Колдонуучу атын гана.

en: Next
ky: Кийинки

en: Signup
ky: Каттоо

en: Registration has been disabled.
ky: Каттоо өчүрүлгөн.

en: User registration has been disabled.
ky: Колдонуучуларды каттатуу өчүрүлгөн.

en: Help
ky: Жардам

en: Black
ky: Кара

en: Blue
ky: Көк

en: Brown
ky: Күрөң

en: Green
ky: Жашыл

en: Orange
ky: Саргылт

en: Pink
ky: Кызгылт

en: Red
ky: Кызыл

en: Silver
ky: Күмүш

en: White
ky: Ак

en: Yellow
ky: Сары

en: Width
ky: Туурасы

en: About
ky: Деталдар

en: Strength indicator
ky: Ишенимдүүлүктүн индикатору

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ky: Кеңеш: Сырсөздүн узундугу минимум жети символдон туруш керек. Аны ишенимдүүрөк кылыш үчүн, үстүңкү жана астыңкы регистрдеги тамгаларды, сандарды жана ! " ? $ % ^ &amp; ) сыяктуу символдорду колдонуңуз.

en: Very weak
ky: Өтө начар

en: Weak
ky: Начар

en: Strong
ky: Ишенимдүү

en: Edit Category
ky: Рубриканы түзөтүү

[ctx: page]
en: Add New
ky: Жаңысын кошуу

en: Options saved.
ky: Ырастоолор сакталды.

en: Date Format
ky: Дата форматы

en: Time Format
ky: Убакыт форматы

en: Height
ky: Бийиктик

en: Default
ky: Жарыяланбасча

en: Plugin
ky: Плагин

en: Insert Image
ky: Сүрөттү коюу

en: Title:
ky: Аталыш:

en: Select All
ky: Баарын тандоо

en: (required)
ky: (сөзсүз)

en: Website
ky: Сайт

en: Widgets
ky: Виджеттер

en: Server Connectivity
ky: Серверге туташтыруу

en: Akismet server
ky: Akismet сервери

en: Network Status
ky: Тармак абалы

en: All spam deleted.
ky: Бүт спам өчүрүлдү.

en: Caught Spam
ky: Байкалган спам

en: Delete all
ky: Баарын өчүрүү

en: All
ky: Баары

en: &laquo; Previous Page
ky: &laquo; Мурунку барак

en: Next Page &raquo;
ky: Кийинки барак &raquo;

en: No results found.
ky: Натыйжалар табылган жок.

en: Check for Spam
ky: Спамга текшерүү

en: Comments on %s
ky: Комментарийлер: %s

en: Enter your password to view comments.
ky: Комментарийлерди көрүш үчүн сырсөзүңүздү киргизиңиз.

en: No Comments
ky: Комментарийлер жок

en: 1 Comment
ky: 1 комментарий

en: % Comments
ky: % комментарий

en: Edit This
ky: Муну түзөтүү

en: Tags:
ky: Белгилер:

en: Pages:
ky: Барактар:

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
ky: Комментарийлер <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
ky: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">сүйлөп жатат:</span>

en: %1$s at %2$s
ky: %1$s (%2$s)

en: (Edit)
ky: (Оңдоо)

en: Meta
ky: Мета

en: Last updated: %s
ky: Акыркы өзгөртүү: %s

en: Bookmarks
ky: Чөп каттар

en: No categories
ky: Рубрикалар жок

en: %s topic | %s topics
ky[0]: %s тема

en: No server specified
ky: Сервер көрсөтүлгөн жок

en: Error
ky: Ката

en: No server banner
ky: Сервер башы жок

en: Command failed
ky: Команда оңунан чыккан жок

en: Comments Off
ky: Комментарийлер өчүк

en: Log in to Reply
ky: Жооп берүү үчүн кириңиз

en: Leave a Comment
ky: Комментарий калтыруу

en: Leave a Reply
ky: Комментарий кошуу

en: Author
ky: Автор

en: URL
ky: Дарек

[ctx: noun]
en: Comment
ky: Комментарий

en: Edit
ky: Түзөтүү

en: %s ago
ky: %s мурун

en: Undo
ky: Жокко чыгаруу

en: Not Spam
ky: Спам эмес

en: Apply
ky: Колдонуу

en: Comments
ky: Комментарийлер

en: Publish
ky: Жарыялоо

[ctx: adjective]
en: Approved
ky: Жактырылды

[ctx: adjective]
en: Spam
ky: Спам

en: Link Categories
ky: Шилтеме рубрикалары

en: Search Categories
ky: Рубрикаларды издөө

en: Edit Link Category
ky: Категория шилтемесин оңдоо

en: Update Category
ky: Рубриканы жаңылоо

en: Add Link
ky: Шилтемени кошуу

en: Save
ky: Сактоо

en: Categories
ky: Рубрикалар

en: Target
ky: Максат

en: Advanced
ky: Кошумча

en: Description
ky: Баяндама

en: None
ky: Жок

en: Edit Tag
ky: Белгини оңдоо

[ctx: post]
en: Add New
ky: Жаңысын кошуу

en: View Post
ky: Жазууну көрүү

en: Edit Post
ky: Жазууну оңдоо

en: Done
ky: Даяр

en: Anonymous
ky: Аноним

en: Submit
ky: Жөнөтүү

en: Invalid file type
ky: Туура эмес файл түрү

en: Preview
ky: Көрүү

en: Recent Comments
ky: Жаңы комментарийлер

en: Cancel
ky: Жокко чыгаруу

en: Content
ky: Текст

en: Tags
ky: Белгилер

en: Save Draft
ky: Сактоо

en: No comments yet.
ky: Комментарийлер жок.

en: Reply
ky: Жооп берүү

en: Pingback
ky: Кабарландыруу

en: Trackback
ky: Кершилтеме

en: Unknown Feed
ky: Белгисиз лента

en: Header
ky: Баш

en: Sidebar
ky: Каптал тилке

en: Archives
ky: Архивдер

en: Password
ky: Сырсөз

en: Redo
ky: Кайталоо

en: Thumbnail
ky: Миниатюра

en: Add Media
ky: Медиафайл кошуу

en: Add an Image
ky: Сүрөттү кошуу

en: Add Video
ky: Видеону кошуу

en: Add Audio
ky: Аудиону кошуу

en: Saved.
ky: Сакталды.

en: Left
ky: Сол

en: Center
ky: Борбор

en: Right
ky: Оң

en: Medium
ky: Орточо

en: Full Size
ky: Толук

en: Size
ky: Өлчөм

en: Caption
ky: Кол жазма

en: Edit Image
ky: Сүрөттү оңдоо

en: Actions
ky: Аракеттер

en: Image URL
ky: Сүрөт (URL)

en: Private
ky: Өздүк

en: Schedule
ky: Пландоо

en: Add or remove tags
ky: Белгилерди кошуу же өчүрүү

en: All Categories
ky: Бардык рубрикалар

en: Dismiss
ky: Жабуу

en: Search
ky: Издөө

en: Version
ky: Версия

en: Version:
ky: Версия:

en: Visit author homepage
ky: Автордун барагына өтүү

en: Images
ky: Сүрөттөр

en: View Page
ky: Баракты көрүү

en: Links
ky: Шилтемелер

en: Uncategorized
ky: Рубрикасыз

en: E-mail: %s
ky: Электрондук почта: %s

en: Pages
ky: Барактар

en: Close
ky: Жабуу

en: Select
ky: Тандоо

en: New Page
ky: Жаңы барак

en: Edit Media
ky: Медиафайлды түзөтүү

en: New Post
ky: Жаңы жазуу

en: (no title)
ky: (атсыз)

en: Activation Key Required
ky: Активдештирүү ачкычы талап кылынат

en: Activation Key:
ky: Активдештирүү ачкычы:

en: Username:
ky: Колдонуучу аты:

en: No posts found.
ky: Жазуулар табылган жок.

en: Published
ky: жарыяланды

en: Draft
ky: Сомо

en: Visit Site
ky: Сайтка баруу

en: Log Out
ky: Чыгуу

en: You do not have permission to upload files.
ky: Файлдарды жүктөгөнгө укуктарыңыз жок.
