Multisite - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Cannot add user.
lv: Nevar pievienot lietotāju

en: Network Settings
lv: Tīkla uzstādījumi

en: This file is too big. Files must be less than %1$s KB in size.
lv: Šī datne ir pārāk liela. Datnei ir jābūt mazākai par %1$s KB.

en: Back
lv: Atpakaļ

en: New Site: %1s
    URL: %2s
    Remote IP: %3s
    
    Disable these notifications: %4s
lv: Jaunās lapas adrese: %1s
    Saite: %2s
    IP: %3s
    
    Atslēgt šos paziņojumus: %4s

en: Please enter a username
lv: Lūdzu ievadi lietotājvārdu

en: Only lowercase letters and numbers allowed
lv: Tikai mazie burti un skaitļi ir atļauti

en: That username is not allowed
lv: Šāds lietotājvārds nav atļauts

en: Username must be at least 4 characters
lv: Lietotājvārdam jābūt vismaz 4 simbolu garam

en: Sorry, usernames must have letters too!
lv: Piedod, bet lietotājvārdam jāsatur arī kāds burts!

en: Please enter a correct email address
lv: Lūdzu ievadi derīgu e-pastu

en: Sorry, that email address is not allowed!
lv: Piedod, bet tāds e-pasts nav atļauts!

en: Sorry, that username already exists!
lv: Piedod, bet tāds lietotājvārds jau ir!

en: Sorry, that email address is already used!
lv: Piedod, bet šāds e-pasts jau tiek lietots!

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
lv: Lai aktivizētu lietotāju, lūdzu nospied uz saites:
    
    %s
    
    Pēc aktivizācijas, Tev tiks nosūtīts *vēl viens e-pasts* ar autorizācijas datiem..

en: That username is already activated.
lv: Šāds lietotājs jau tika aktivizēts.

en: New User: %1s
    Remote IP: %2s
    
    Disable these notifications: %3s
lv: Jauns lietotājs: %1s
    IP: %2s
    
    Atslēgt šos paziņojumus: %3s

en: New User Registration: %s
lv: Jauna lietotāja reģistrācija: %s

en: New %1$s User: %2$s
lv: Jauns %1$s lietotājs: %2$s

en: Next
lv: Nākamais raksts

en: Add New Users
lv: Pievienot jaunus lietotājus

en: First Page
lv: Pirmā lapa

en: Max upload file size
lv: Maksimālais augšupielādējamā faila izmērs

en: Default Language
lv: Noklusētā valoda

en: Domain
lv: Domēns

en: Last Updated
lv: Pēdējo reizi atjaunots

en: Archived
lv: Arhivēts

en: Mature
lv: Pieaugušajiem

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Unarchive
lv: Atarhivēt

en: Visit
lv: Apmeklēt

en: Never
lv: Nekad

en: Only showing first 5 users.
lv: Parāda tikai pirmos 5 lietotājus

en: More
lv: Vairāk

en: Server Address
lv: Servera adrese

en: Your email address.
lv: Tava e-pasta adrese.

en: Username:
lv: Lietotājvārds:
