Development (trunk) - en to sk translation catalogue (1661 entries)

en: 
    <h1>Error establishing a database connection</h1>
    <p>This either means that the username and password information in your <code>wp-config.php</code> file is incorrect or we can't contact the database server at <code>%s</code>. This could mean your host's database server is down.</p>
    <ul>
    	<li>Are you sure you have the correct username and password?</li>
    	<li>Are you sure that you have typed the correct hostname?</li>
    	<li>Are you sure that the database server is running?</li>
    </ul>
    <p>If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href='http://wordpress.org/support/'>WordPress Support Forums</a>.</p>
sk: 
    <h1>Počas spojenia s databázou sa vyskytla chyba</h1>
    <p>To môže znamenať, že prihlasovacie meno a heslo v súbore <code>wp-config.php</code> nie sú správne, alebo na adrese <code>%s</code> nie je možné kontaktovať databázu. To by mohlo znamenať, že server na ktorom databáza beží, je nefunkčný.</p>
    <ul>
    	<li>Ste si istý správnosťou prihlasovacieho mena a hesla?</li>
    	<li>Ste si istý správnosťou adresy servera s databázou?</li>
    	<li>Ste si istý, že server s databázou beží v poriadku?</li>
    </ul>
    <p>Ak neviete čo tieto výrazy znamenajú, mali by ste kontaktovať svojho poskytovateľa webového priestoru. Ak stále potrebujete pomoc, môžete navštíviť <a href="http://www.wp.sk/forum/">Fórum podpory pre Wordpress</a> alebo <a href="http://wordpress.org/support/">Anglické fórum podpory [EN]</a>.</p>

en:  and
sk: a

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
sk: "caller_get_posts" je neplatný príkaz. Použite namiesto toho "ignore_sticky_posts".

en: #%d (no title)
sk: #%d (bez názvu)

en: % Comments
sk: Komentáre (%)

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
sk: RSS kanál kategórie %1$s %2$s %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
sk: RSS kanál komentárov webu %1$s %2$s ku článku %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Feed
sk: %1$s %2$s %3$s RSS kanál

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
sk: KRSS kanál tagu %1$s %2$s %3$s

en: %1$s %2$s Comments Feed
sk: RSS kanál komentárov webu %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Feed
sk: RSS kanál: %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
sk: %1$s %2$s - kanál článkov od %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
sk: %1$s %2$s Výsledky vyhľadávania: &#8220;%3$s&#8221; RSS kanál

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s : %5$s
sk: %2$s %1$s, %3$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s - Comments on %2$s
sk: %1$s - Komentáre na %2$s

en: %1$s [Autosave]
sk: %1$s [Automatické uloženie]

en: %1$s [Current Revision]
sk: %1$s [aktuálna revízia]

en: %1$s and %2$s.
sk: %1$s a %2$s.

en: %1$s at %2$s
sk: %1$s o %2$s

en: %1$s comments recovered.
sk: %1$s komentárov obnovených.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
sk: %1$s je od verzie %2$s <strong>nepoužívané</strong> bez možnosti alternatívy.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
sk: %1$s je od verzie %2$s <strong>nepoužívané</strong>! Použite namiesto toho %3$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
sk: %1$s je vyvíjaný %2$s

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
sk: %1$s bola nazývaná <strong>nesprávne</strong>. %2$s %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
sk: %1$s bol zavolaný argumentom ktorý je <strong>zastaraný</strong> od verzie %2$s bez dostupnej alternatívy.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
sk: %1$s bol zavolaný argumentom ktorý je <strong>zastaraný</strong> od verzie %2$s! %3$s

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
sk[0]: %d aktualizácia modulu
sk[1]: %d aktualizácie modulov
sk[2]: %d aktualizácií modulov

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
sk[0]: %d aktualizácia témy
sk[1]: %d aktualizácie tém
sk[2]: %d aktualizácií tém

en: %d WordPress Update
sk: %d aktualízácia WordPress

en: %d queries. %s seconds.
sk: %d dotazov. %s sekúnd.

en: %d selected
sk: vybrané: %d

en: %s <span class="says">says:</span>
sk: %s <span class="says">hovorí:</span>

en: %s Ago
sk: %s dozadu

en: %s ago
sk: %s dozadu

en: %s approved | %s approved
sk[0]: %s schválený
sk[1]: %s schválené
sk[2]: %s schválených

en: %s changed the comment status to %s
sk: %s zmenil stav komentáru na %s

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
sk[0]: %s komentár čaká na schválenie
sk[1]: %s komentáre čakajú na schválenie
sk[2]: %s komentárov čaká na schválenie

en: %s day | %s days
sk[0]: %s deň
sk[1]: %s dni
sk[2]: %s dní

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
sk: %s prekračuje maximálnu veľkosť nahrávaných súborov pre multi-súborový nahrávač vo vašom prehliadači.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
sk: %s prekračuje maximálnu veľkosť nahrávaných súborov na tejto webovej stránke.

en: %s hour | %s hours
sk[0]: %s hodinu
sk[1]: %s hodiny
sk[2]: %s hodín

en: %s is a protected WP option and may not be modified
sk: %s je chránené nastavenie WordPress, ktoré nie je možné upravovať.

en: %s is your new username
sk: %s je vaše nové používateľské meno

en: %s min | %s mins
sk[0]: %s minúta
sk[1]: %s minúty
sk[2]: %s minút

en: %s month | %s months
sk[0]: %s mesiac
sk[1]: %s mesiace
sk[2]: %s mesiacov

en: %s reported this comment as not spam
sk: %s nahlásil tento komentár, že nie je spam

en: %s reported this comment as spam
sk: %s nahlásil tento komentár ako spam

en: %s topic | %s topics
sk[0]: %s téma
sk[1]: %s témy
sk[2]: %s tém

en: %s week | %s weeks
sk[0]: %s týždeň
sk[1]: %s týždne
sk[2]: %s týždňov

en: %s year | %s years
sk[0]: %s rok
sk[1]: %s roky
sk[2]: %s rokov

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
sk: Nepodarilo sa nahrať:  &#8220; %s&#8221

en: &#8592; Cancel Gallery
sk: &#8592; Stornovať galériu

en: &#8592; Return to library
sk: &#8592; Návrat do knižnice

en: &laquo; Back
sk: &laquo; Späť

en: &laquo; Older Comments
sk: &laquo; Staršie komentáre

en: &laquo; Previous
sk: &laquo; Predošlá

en: &laquo; Previous Page
sk: &laquo; Predošlá strana

en: &larr; Back to %s
sk: &laquo; Naspäť na %s

en: &lt; Prev
sk: &lt; Predošlá

en: &mdash; Select &mdash;
sk: &mdash; Výber &mdash;

en: (Edit)
sk: (Upraviť)

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
sk: (Musí mať aspoň 4 znaky, len písmená a čísla.)

en: (This message was added in version %s.)
sk: (Táto správa bola pridaná vo verzii %s.)

en: (more&hellip;)
sk: (viac&hellip;)

en: (no title)
sk: (bez názvu)

en: (required)
sk: (povinné)

en: , and
sk: , a

en: -- Not set --
sk: -- Nenastavené --

en: 1 Comment
sk: Jeden komentár

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
sk: %1$s o %2$s

en: <a href="%1$s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
sk: <a href="%1$s"> Akismet </a> blokuje spam, aby sa nedostal na váš blog.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
sk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentárom.
sk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentármi.
sk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentármi.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
sk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred <a href="%2$s">%3$s spam komentárom</a>.
sk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred <a href="%2$s">%3$s spam komentármi</a>.
sk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred <a href="%2$s">%3$s spam komentármi</a>.

en: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
sk: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> je Vaša nová stránka. <a href="%3$s">Prihláste sa</a> ako &#8220;%4$s&#8221; s použitím Vášho existujúceho hesla.

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
sk: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> kanál pre komentáre tohto článku.

en: <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>
sk: <abbr title="Universal Resource Locator">URL adresa</abbr>

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
sk: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">hovorí:</span>

en: <em>Rich editing</em>, also called WYSIWYG for What You See Is What You Get, means your text is formatted as you type. The rich editor creates HTML code behind the scenes while you concentrate on writing. Font styles, links and images all appear approximately as they will on the internet.
sk: <em>Pokročilé editovanie</em>, nazývané tiež WYSIWYG (What You See Is What You Get = to čo vidíš aj dostaneš), znamená, že text je priebežne formátovaný počas písania. Pokročilý editor vytvára HTML kód automaticky a vy sa teda môžete úplne koncentrovať na samotné písanie. Typy písma, odkazy a obrázky sa všetky zobrazujú zhruba tak, ako budú vyzerať po publikovaní na internete.

en: <h1>Can&#8217;t select database</h1>
    <p>We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the <code>%1$s</code> database.</p>
    <ul>
    <li>Are you sure it exists?</li>
    <li>Does the user <code>%2$s</code> have permission to use the <code>%1$s</code> database?</li>
    <li>On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?</li>
    </ul>
    <p>If you don't know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="http://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>
sk: <h1>Nie je možné zvoliť databázu.</h1>
    <p>Bolo možné vás pripojiť na databázový server (čo znamená, že meno a heslo sú správne) ale nedokážeme vybrať databázu <code>%1$s</code>.</p>
    <ul>
    <li>Ste si istý, že existuje?</li>
    <li>Má užívateľ <code>%2$s</code> dostatočné oprávnenie pre používanie databázy <code>%1$s</code>?</li>
    <li>Na niektorých sytémoch meno vašej databázy má predponu vašho užívateľského mena, tj. to môže napríklad ako <code>username_%1$s</code>. Môže toto spôsobovať váš problém?</li>
    </ul>
    <p>Ak neviete ako nastaviť databázu, mali by ste <strong>kontaktovať Váš hosting</strong>. Ak všetko ostatné zlyhá, možno nájdete pomoc na <a href="http://www.wp.sk/forum/">Fóre podpory pre Wordpress</a> alebo <a href="http://wordpress.org/support/">Anglickom fóre podpory [EN]</a>.</p>

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
sk[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> bol zablokovaný <strong>Akismetom</strong>
sk[1]: <strong class="count">%1$s spamy</strong> boli zablokované <strong>Akismetom</strong>
sk[2]: <strong class="count">%1$s spamov</strong> bolo zablokovaných <strong>Akismetom</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - activate your account and say goodbye to comment spam
sk: <strong>Takmer hotovo</strong> - aktivujte svoj ​​účet a rozlúčte sa komentárovým spamom

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
sk: <strong>Konfliktné hodnoty pre konštanty VHOST a SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> Hodnota SUBDOMAIN_INSTALL bude prijatá ako konfiguračné nastavenie vašej subdomény.

en: <strong>Could not find site <code>%1$s</code>.</strong> Searched for table <code>%2$s</code> in database <code>%3$s</code>. Is that right?
sk: <strong>Nepodarilo sa nájsť stránku <code>%1$s</code>.</strong> Hľadala sa tabuľka <code>%2$s</code> v databáze <code>%3$s</code>. Je to tak?

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted <code>%s</code>. You really should look at your database now.
sk: <strong>Chýbajú tabuľky v databáze.</strong> Znamená to, že nebeží MySQL, WordPress nebol správne nainštalovaný, alebo niekto zmazal <code>%s</code>. Mali by ste skontrolovať vašu databázu.

en: <strong>ERROR</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> can only contain numbers, letters, and underscores.
sk: <strong>CHYBA</strong>: <code>$table_prefix</code> v <code>wp-config.php</code> môže obsahovať iba čísla, písmená a podčiarovníky.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href='http://www.google.com/cookies.html'>enable cookies</a> to use WordPress.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Cookies sú blokované, alebo ich Váš prehliadač nepodporuje. Ak chcete používať Wordpress musíte <a href='http://www.google.com/cookies.html'>povoliť využívanie cookies</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nemožno vás registrovať. Prosím kontaktujte <a href="mailto:%s">administrátora</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Zadajte prihlasovacie meno, alebo e-mailovú adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nesprávne prihlasovacie meno, alebo e-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nesprávne prihlasovacie meno alebo heslo.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nesprávne prihlasovacie meno. <a href="%s" title="Stratené heslo">Zabudli ste heslo</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Prosím, zadajte používateľské meno.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Zadajte, prosím, svoju e-mailovú adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
sk: <strong>CHYBA</strong>: URL adresa stránky je už obsadená.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
sk: <strong>CHYBA</strong>: E-mailová adresa nie je správna.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
sk: <strong>Chyba</strong>: Nebolo vyplnené heslo.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
sk: <strong>CHYBA</strong>: Heslo ktoré ste zadali pre používateľské meno <strong>%1$s</strong> je nesprávne. <a href="%2$s" title="Straty a nálezy hesla">Zabudli ste heslo</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nebolo vyplnené prihlasovacie meno.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: S takouto e-mailovou adresou nie je zaregistrovaný žiadny užívateľ.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Tento e-mail je už zaregistrovaný, zadajte prosím inú adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Toto používateľské meno je už zaregistrované. Prosím, zvoľte si iné.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sk: <strong>CHYBA:</strong> Toto používatelské meno je neplatné, nakoľko používa zakázané znaky. Prosím zadajte platné používateľské meno.

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
sk: <strong>CHYBA</strong>: WordPress %1$s vyžaduje MySQL %2$s alebo vyššie

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Váš účet bol označený ako pôvodca spamu.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: prosím, zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
sk: <strong>CHYBA</strong>: prosím, vyplňte požadované polia (meno, e-mail).

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
sk: <strong>CHYBA</strong>: prosím napíšte komentár.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
sk: <strong>CHYBA</strong>: problém pri vytváraní záznamu stránky.

en: <strong>Posted title:</strong> %s
sk: <strong>Nadpis:</strong> %s

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
sk: <strong>RSS chyba</strong>: %s

en: <strong>Sign up success!</strong> Please check your email for your Akismet API Key and enter it below.
sk: <strong>Prihlásenie úspešné!</strong> Prosím, skontrolujte svoj e-mail pre Váš Akismet API kl'úč a zadajte ho nižšie.

en: <strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code>%s</code>
sk: <strong>XHTML:</strong> Môžete použiť tieto značky: <code>%s</code>

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to experience the awesomeness.
sk: <strong>Úspešne ste aktualizovali WordPress!</strong> Prihláste sa prosím a uvidíte aký je úžasný.

en: A DNS problem or firewall is preventing all access from your web server to Akismet.com.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
sk: Problém s DNS alebo firewallom neumožňuje pripojenie k Akismet.com. <strong>Kým tento problém nebude vyriešený, Akismet nebude správne fungovať.</strong>. Prosím kontaktujte svoj webhosting, alebo správcu firewall-u a odkáže ich na <a href="%s" target="_blank">tieto informácie o Akismet a firewall-och</a>.

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
sk: Kalendár príspevkov vašej stránky.

en: A cloud of your most used tags.
sk: Oblak najčastejšie používaných značiek.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
sk: Zoznam stránok vašej webovej stránky

en: A list or dropdown of categories.
sk: Rozbaľovací zoznam kategórií.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
sk: Mesačný archív príspevkov vašej stránky.

en: A name is required for this term
sk: Meno je v tomto prípade povinná položka

en: A network problem or firewall is blocking all connections from your web server to Akismet.com.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
sk: Nejaký sieťový problém alebo firewall blokuje akékoľvek pripojenie k Akismet.com. <strong> Kým tento problém nebude vyriešený, Akismet nebude správne fungovať,</strong> Prosím kontaktujte svoj webhosting, alebo správcu firewall-u a odkáže ich na <a href="%s" target="_blank">tieto informácie o Akismet a firewall-och</a>.

en: A network problem or firewall is blocking some connections from your web server to Akismet.com.  Akismet is working but this may cause problems during times of network congestion.  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
sk: Nejaký sieťový problém alebo firewall čiastočne blokuje pripojenie k Akismet.com. Akismet síce funguje, ale môžu sa vyskytnúť nejaké problémy v dobe keď je preťažená sieť. Prosím kontaktujte svoj webhosting alebo správcu firewall-u a odkážte ich na <a href="%s" target="_blank">tieto informácie o Akismet a firewall-och</a>.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
sk: Nový komentár na článok "%s" čaká na vaše schválenie

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
sk: Nové spätné upozornenie na článok "%s" čaká na vaše schválenie

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
sk: Nový spätný odkaz k článku "%s" čaká na vaše schválenie

en: A password will be e-mailed to you.
sk: Heslo vám bude zaslané e-mailom.

en: A search form for your site.
sk: Vyhľadávací formulár pre vašu stránku.

en: A static page
sk: Statická stránka

en: A term with the name and slug provided already exists with this parent.
sk: Výraz použitý v mene a slugu už existuje pod týmto nadradeným.

en: A term with the name and slug provided already exists.
sk: Výraz použitý v mene a slugu už existuje.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
sk: Pod týmto nadradeným výrazom, už takýto výraz už existuje.

en: A valid URL was not provided.
sk: Nebola zadaná platná URL adresa.

en: A valid email address is required
sk: Je požadovaná platná e-mailová adresa

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: About
sk: Info o ...

en: About TinyMCE
sk: O TinyMCE

en: About WordPress
sk: O WordPress

en: About the software
sk: O programe

en: Accessibility Help
sk: Dostupnosť Pomoci

en: Accessible
sk: Prístupný

en: Acronym
sk: Skratka

en: Action
sk: Akcia

en: Actions
sk: Akcie

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activate your Akismet account
sk: Aktivujte svoj ​​účet Akismet

en: Activation Key Required
sk: Vyžadovaný aktivačný kľúč

en: Activation Key:
sk: Aktivačný kľúč:

en: Add Audio
sk: Pridať zvukový záznam

en: Add Link
sk: Pridať odkaz

en: Add Media
sk: Pridať súbor

en: Add New Category
sk: Pridať novú kategóriu

en: Add New Link Category
sk: Pridať novú kategóriu odkazov

en: Add New Page
sk: Pridať novú stránku

en: Add New Post
sk: Pridať nový článok

en: Add New Tag
sk: Pridať novú značku

en: Add Video
sk: Pridať video

en: Add a custom menu to your sidebar.
sk: Pridajte vlastné menu do sidebaru.

en: Add an Image
sk: Pridať obrázok

en: Add or remove tags
sk: Pridať alebo odstrániť značky

en: Add to Gallery
sk: Pridať do galérie

en: Add to gallery
sk: Pridať do galérie

en: Address
sk: Adresa

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Advanced Image Settings
sk: Pokročilé nastavenia obrázka

en: Advanced Link Settings
sk: Pokročilé nastavenie odkazu

en: Advanced Rich Editing
sk: Ďalšie možnosti Pokročilého editoru

en: Advanced Settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Advanced use of the Rich Editor
sk: Pokročilé používanie Pokročilého editora

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
sk: Akismet %s vyžaduje WordPress 3.0 alebo vyšší.

en: Akismet <a href="%s" class="add-new-h2">Stats</a>
sk: Akismet <a href="%s" class="add-new-h2">štatistiky</a>

en: Akismet API Key
sk: Akismet API kľúč

en: Akismet Error Code
sk: Akismet chybový kód

en: Akismet Stats
sk: Akismet štatistiky

en: Akismet caught this comment as spam
sk: Akismet zachytil tento komentár ako spam

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
sk: Akismet zachytil tento komentár ako spam počas automatického opakovania.

en: Akismet cleared this comment
sk: Akismet schválil tento komentár

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
sk: Akismet schválil tento komentár počas automatického opakovania.

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site. To use Akismet you may need to sign up for an API key. Click the button below to get started.
sk: Akismet eliminuje spam v komentároch a spätnej odozve na vašich stránkach. Pre používanie Akismet budete musieť zaregistrovať kľúč API. Kliknite na tlačidlo nižšie, ak chcete začať.

en: Akismet has caught <strong>%1$s spam</strong> for you since you first installed it.
sk: Odkedy ste ho nainštalovali, Akismet pre vás zachytil <strong>%1$s</strong> spamových komentárov.

en: Akismet has detected a problem.
sk: Akismet objavil problém.

en: Akismet is almost ready.
sk: Akismet je takmer pripravený.

en: Akismet is working correctly.  All servers are accessible.
sk: Akismet pracuje správne. Všetky servery sú dostupné.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
sk: Akismet opätovne skontroloval a zachytil tento komentár ako spam

en: Akismet re-checked and cleared this comment
sk: Akismet prekontroloval a vyčistil tento komentár

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s), will automatically retry again later.
sk: Akismet nebol schopný skontrolovať tento komentár (odpoveď: %s), automaticky sa to pokúsi zopakovať neskôr.

en: Akismet was unable to re-check this comment (response: %s)
sk: Akismet nebol schopný prekontrolovať tento komentár (odpoveď: %s)

en: Align
sk: Zarovnať

en: Align Center
sk: Centrovať

en: Align Center (Alt + Shift + C)
sk: Zarovnať do stredu (Alt + Shift + C)

en: Align Full (Alt + Shift + J)
sk: Zarovnať do bloku (Alt + Shift + J)

en: Align Left
sk: Zarovnať doľava

en: Align Left (Alt + Shift + L)
sk: Zarovnať naľavo (Alt + Shift + L)

en: Align Right
sk: Zarovnať doprava

en: Align Right (Alt + Shift + R)
sk: Zarovnať napravo (Alt + Shift + R)

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: All
sk: Všetko

en: All Akismet servers are available.
sk: Všetky Akismet servery sú dostupné.

en: All Categories
sk: Všetky kategórie

en: All Link Categories
sk: Všetky kategórie odkazov

en: All Pages
sk: Všetky stránky

en: All Posts
sk: Všetky články

en: All Tags
sk: Všetky značky

en: All media items
sk: Všetky multimediálne súbory

en: All spam deleted.
sk: Všetok spam bol vymazaný.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
sk: Povoliť oznámenia o odkazoch z iných blogov (spätné upozornenia a spätné odkazy)

en: Allow new users to sign up
sk: Povoliť novým užívateľom sa registrovať

en: Allow people to post comments on new articles
sk: Povoliť ľuďom pridávať komentáre ku článkom

en: Allow search engines to index this site.
sk: Povoliť vyhľadávacím službám indexovanie tohto webu.

en: Allowed Files
sk: Povolené súbory

en: Already Installed
sk: Už nainštalované

en: Alt Text
sk: Alternatívny text

en: Alternative Text
sk: Alternatívny text

en: Alternative source 1
sk: Alternatívny zdroj 1

en: Alternative source 2
sk: Alternatívny zdroj 2

en: Amber
sk: Jantárová

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
sk: Nejednoznačné meno termínu použitého v hierarchickej taxonómii. Prosim, použite miesto neho ID termínu.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
sk: Vyskytla sa chyba; kanál je pravdepodobne nefunkčný. Skúste to neskôr znovu.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
sk: Vyskytla chyba pri vašom pridávaní sa do tejto stránky. Návrat na <a href="%s">domovskú stránku</a>.

en: An error occurred during the activation
sk: Počas aktivácie sa vyskytla chyba

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
sk: Počas nahrávania sa vyskytla chyba. Skúste to prosím neskôr.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="http://wordpress.org/support/">support forums</a>.
sk: Nastala neočakávaná chyba. Buďto je problém na WordPress.org alebo konfigurácia servera je chybná. Ak problémy budu pretrvávať, skúste navštíviť <a href="http://wordpress.org/support/">fóra podpory [EN]</a>.

en: An unidentified error has occurred.
sk: Vyskytla sa neidentifikovateľná chyba.

en: Anchor name
sk: Anchor názov

en: Anonymous
sk: Anonym

en: Any HTML entered directly into the rich editor will show up as text when the post is viewed. What you see is what you get. When you want to include HTML elements that cannot be generated with the toolbar buttons, you must enter it by hand in the Text editor. Examples are tables and &lt;code&gt;. To do this, click the Text tab and edit the code, then switch back to Visual mode. If the code is valid and understood by the editor, you should see it rendered immediately.
sk: Ľubovoľný HTML kód, ktorý vložíte priamo do okna vizuálneho editora, sa v článku zobrazí ako text. Editor podporuje zobrazenie WYSIWYG, tj. čo napíšete, to vidíte. Ak chcete vložiť HTML elementy, ktoré sa nedajú vytvoriť pomocou tlačidiel z ponuky, musíte ich vložiť v textovom editore ručne. Napríklad tabuľky alebo &lt;code&gt;. Ak ich chcete vložiť, kliknite na záložku Textov7 editor, upravte kód a kliknite na tlačidlo Aktualizovať. Ak je kód v poriadku a editor ho pozná, mali by ste ihneď vidieť výsledok.

en: Apply
sk: Použiť

en: Approve and Reply
sk: Schváliť a odpovedať

en: Approve it: %s
sk: Schváliť: %s

en: Apr_April_abbreviation
sk: Apr

en: April
sk: apríl

en: Aqua
sk: Voda

en: Arbitrary text or HTML.
sk: Ľubovoľný text alebo HTML.

en: Archives
sk: Archív

en: Are you lost?
sk: Stratili ste sa?

en: Are you sure you want to clear all contents?
sk: Ste si istý, že chcete všetko zmazať?

en: Are you sure you want to do this?
sk: Skutočne to chcete urobiť?

en: Are you sure you want to install this plugin?
sk: Ste si istý, že chcete inštalovať tento modul?

en: Attachment Details
sk: Podrobnosti prílohy

en: Attachment Display Settings
sk: Nastavenia zobrazenia príloh

en: Attachment Page
sk: Stránka príloh

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
sk: Pokus o nastavenie kvality obrázka mimo rozsahu [1,100].

en: Aug_August_abbreviation
sk: Aug

en: August
sk: august

en: Authentication failed
sk: Zlyhala autorizácia

en: Author
sk: Autor

en: Author : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
sk: Autor: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Author is %s
sk: Autor je %s

en: Auto goto URL
sk: Automaticky choď na URL

en: Auto play
sk: Automatické spustenie

en: Auto start
sk: Automatický štart

en: Auto-delete spam submitted on posts more than a month old.
sk: Automaticky odstrániť komentáre odoslané na články staršie ako jeden mesiac.

en: Auto-detete old spam
sk: Automatické mazanie starých spamových správ

en: Automatically add paragraphs
sk: Automaticky pridávať paragrafy

en: Awaiting spam check
sk: Čaká sa na kontrolu spamu

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Attachment
sk: Príloha pozadia

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Background Image
sk: Obrázok pozadia

en: Background Position
sk: Umiestnenie pozadia

en: Background Repeat
sk: Opakovanie pozadia

en: Balance
sk: Proporcionalita

en: Base
sk: Základ

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Basics
sk: Základy

en: Basics of Rich Editing
sk: Základy Pokročilého editoru

en: Black
sk: Čierna

en: Blockquote
sk: Odstavec

en: Blockquote (Alt + Shift + Q)
sk: Úvodzovky odstavca (Alt + Shift + Q)

en: Blue
sk: Modrá

en: Bold
sk: Tučné

en: Bold (Ctrl + B)
sk: Tučné (Ctrl + B)

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Border
sk: Rámovanie

en: Bottom
sk: Spodok

en: Bottom left
sk: Dole vľavo

en: Bottom right
sk: Dole vpravo

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
sk: Krátkodobo nedostupné kvôli plánovanej údržbe. Skúste to za chvíľu.

en: Brown
sk: Hnedá

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Burnt orange
sk: Hnedo-oranžová

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
sk: Skôr, než môžete začať používať vaše nové používateľské meno, <strong>musíte si ho aktivovať</strong>.

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
sk: Skôr než môžete začať používať vašu stránku <strong>ju musíte aktivovať</strong>.

en: By: %s
sk: Od: %s

en: CSS Class
sk: CSS Trieda

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel all changes
sk: Zrušiť všetky úpravy

en: Cancel reply
sk: Zrušiť odpoveď

en: Cannot create a revision of a revision
sk: Nemôžem vytvoriť revíziu revízie

en: Cannot create a user with an empty login name.
sk: Nemožno vytvoriť užívateľa bez prihlasovacieho mena.

en: Caption
sk: Popisok

en: Caption this image&hellip;
sk: Titulok pre obrázok&hellip;

en: Captions/Subtitles
sk: Popisky / titulky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Caught Spam
sk: Zachytený spam

en: Cell
sk: Bunka

en: Center
sk: Do stredu

en: Cheatin&#8217; uh?
sk: Podvádzate, čo?

en: Check Network Status
sk: Skontroluj stav siete

en: Check Spelling
sk: Skontroluj pravopis

en: Check for Spam
sk: Skontrolovať či je vo fronte spam

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
sk: Skontrolujte priečinok s nevyžiadanou poštou vo vašom e-mailovom kliente. Niektoré e-maily sa tam niekedy omylom ocitnú.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
sk: Skontrolujte svoj e-mail, kde by ste mali mať odkaz s potvrdením.

en: Check your e-mail for your new password.
sk: Skontrolujte svoj e-mail, kde by ste mali nájsť vaše nové heslo.

en: Check your inbox at <strong>%s</strong> and click the link given.
sk: Skontrolujte vašu schránku na <strong>%s</strong> a kliknite na odkaz ktorý nájdete v maile od nás.

en: Choke speed
sk: Choke rýchlosť

en: Choose from the most used tags
sk: Vybrať z najviac používaných značiek

en: Circle
sk: Kruh

en: Citation
sk: Citácia

en: Cleanup messy code
sk: Vyčistiť chaotický kód

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Cleared by Akismet
sk: Vyčistil Akismet

en: Click here to cancel reply.
sk: Kliknite sem pre zrušenie vašej odpovede.

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close all open tags
sk: Zatvoriť všetky otvorené značky

en: Close this window.
sk: Zavrieť toto okno.

en: Code
sk: Kód

en: Code sample
sk: Vzorka kódu

en: Color picker
sk: Voľba farby

en: Color:
sk: Farba:

en: Colors
sk: Farby

en: Column
sk: Stĺpec

en: Columns
sk: Stĺpce

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
sk: o,na,je,sú,ako,od,com,pre,ako,v,to,k,čo,kde,kto,s,www

en: Command failed
sk: Vykonávanie príkazu zlyhalo

en: Comment History
sk: História komentárov

en: Comment author name and email are required
sk: Autor komentára musí vyplniť meno a e-mail

en: Comment on %1$s by %2$s
sk: Komentár k %1$s od %2$s

en: Comment on %s
sk: Komentár k %s

en: Comment status was changed to %s
sk: Stav komentáru bol zmenený na %s

en: Comment was caught by wp_blacklist_check
sk: Komentár bol zachytený pomocou wp_blacklist_check

en: Comment:
sk: Komentár:

en: Comments
sk: Komentáre

en: Comments (RSS)
sk: Komentáre (RSS)

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
sk: Komentáre v <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Comments Feed
sk: RSS kanál komentárov

en: Comments Off
sk: Komentáre sú deaktivované

en: Comments are closed.
sk: Nie je možné pridávať komentáre.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
sk: Komentáre z %1$s hľadané na %2$s

en: Comments for %s
sk: Komentáre k %s

en: Comments on %s
sk: Komentáre k %s

en: Comments on: %s
sk: Komentáre k %s

en: Comments you de-spam will be submitted to Akismet as mistakes so it can learn and get better.
sk: Komentáre, ktoré označíte ako nie-spam budú zaslané službe Akismet ako chybné vyhodnotenia, aby sa z nich do budúcna mohla služba poučiť a zlepšiť sa.

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
sk: Podmienené značky pre požiadavky nefungujú pred tým ako je požiadavka spustená. Predtým vždy vráti hodnotu false.

en: Confirm new password
sk: Potvrdiť nové heslo

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
sk: Gratulujeme! Vaša nová stránka, %s, je takmer pripravená.

en: Console
sk: Konzola

en: Constrain proportions
sk: Obmedziť proporcie

en: Content
sk: Obsah

en: Content, title, and excerpt are empty.
sk: Obsah, názov a zhrnutie sú prázdne.

en: Controller
sk: Kontrolór

en: Controls
sk: Ovládanie

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy table row
sk: Kopírovať riadok

en: Copy/Cut/Paste is not available in Mozilla and Firefox.
sk: Kopírovať/Vystrihnúť/Vložiť nie sú dostupné v Mozille a Firefoxe.

en: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, All rights reserved.
sk: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, Všetky práva vyhradené.

en: Could not calculate resized image dimensions
sk: Nedajú sa vypočítať rozmery upraveného obrázku

en: Could not create site.
sk: Nebolo možné vytvoriť stránku.

en: Could not create user
sk: Nie je možné vytvoriť užívateľa

en: Could not insert post into the database
sk: Nepodarilo sa vložiť článok do databázy

en: Could not insert term into the database
sk: Nepodarilo sa vložiť výraz do databázy

en: Could not insert term relationship into the database
sk: Nepodarilo sa vložiť väzbu medzi výrazmi do databázy

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
sk: Náhľad sa nedá načítať. Obnovte stránku (stlačte F5) a skúste to znova.

en: Could not open handle for fopen() to %s
sk: Nie je možné spracovať pre fopen() k %s

en: Could not read image size
sk: Nie je možné načítať veľkosť obrázku

en: Could not read image size.
sk: Nemožno načítať veľkosť obrázka.

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
sk: Nie je možné nastaviť ako miniatúru obrázku. Vyskúšajte inú prílohu.

en: Could not update comment status
sk: Nepodarilo sa aktualizovať stav komentára

en: Could not update post in the database
sk: Nepodarilo sa aktualizovať článok v databáze

en: Could not write file %1$s (%2$s)
sk: Nie je možné zapisovať do súboru %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
sk: Nemôžem uložiť súbor %s

en: Create Gallery
sk: Vytvoriť galériu

en: Create Site
sk: Vytvoriť stránku

en: Create a Configuration File
sk: Vytvoriť konfiguračný súbor

en: Create a new Akismet Key
sk: Vytvoriť nový kľúč pre Akismet

en: Create a new gallery
sk: Vytvoriť novú galériu

en: Crop thumbnail to exact dimensions
sk: Orezať miniatúru na presné rozmery

en: Crunching&hellip;
sk: Spracovávam&hellip;

en: Current Color
sk: Aktuálna farba

en: Current Link
sk: Súčasný odkaz

en: Current marker
sk: Aktuálna značka

en: Current position
sk: Aktuálna pozícia

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
sk[0]: Na schválenie čaká %s komentár. Navštívte panel pre moderovanie:
sk[1]: Na schválenie čakajú %s komentáre. Navštívte panel pre moderovanie:
sk[2]: Na schválenie čaká %s komentárov. Navštívte panel pre moderovanie:

en: Currently not supported by your browser, use keyboard shortcuts instead.
sk: Váš prehliadač to momentálne nepodporuje. Použite namiesto toho klávesové skratky.

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom Menu
sk: Vlastné menu

en: Custom URL
sk: Vlastná URL

en: Customize
sk: Prispôsobiť

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Cut table row
sk: Vystrihnúť riadok

en: Dark azure
sk: Tmavo azúrová

en: Dark green
sk: Tmavozelená

en: Dark olive
sk: Tmavo olivová

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Database Error
sk: Chyba databázy

en: Database tables are missing.
sk: Chýbajú tabulky databázy.

en: Date Format
sk: Formát dátumu

en: De-spam marked comments &raquo;
sk: Komentáre označiť ako nie-spam &raquo;

en: Dear User,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
sk: Vážený používateľ,
    
    Vaša nová stránka SITE_NAME bola úspešne nainštalovaná na:
    BLOG_URL
     
    Môžete sa prihlásiť do účtu administrátora s nasledujúcimi informáciami:
    
    Používateľské meno: USERNAME
    Heslo: PASSWORD
     
    Prihlásiť sa môžete na BLOG_URLwp-login.php
    
    Veríme, že si spokojne užijete vašu novú stránku. Vďaka!
    
    --Tím @ SITE_NAME

en: Dear User,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
sk: Vážený používateľ,
    
    váš nový účet bolo vytvorený.
    
    Môžete sa prihlásiť pomocou nasledujúcich informácií:
    Používateľské meno: USERNAME
    Heslo: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Ďakujeme!
    
    --Tím @ SITE_NAME

en: Dec_December_abbreviation
sk: Dec

en: December
sk: december

en: Default
sk: Predvolený

en: Default frame
sk: Predvolený frame

en: Default volume
sk: Predvolený diel

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: Definition description
sk: Popis definície

en: Definition term
sk: Definícia termínu

en: Delete Gallery
sk: Zmazať galériu

en: Delete Image
sk: Zmazať obrázok

en: Delete Permanently
sk: Zmazať navždy

en: Delete all
sk: Zmazať všetko

en: Delete it: %s
sk: Vymazať: %s

en: Delete row
sk: Zmazať riadok

en: Delete table
sk: Zmazať tabuľku

en: Deletion
sk: Zmazanie

en: Describe this audio file&hellip;
sk: Popíšte tento zvukový záznam&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
sk: Popíšte tento mediálny súbor&hellip;

en: Describe this video&hellip;
sk: Popíšte toto video&hellip;

en: Description
sk: Popis

en: Deselect
sk: Zrušiť označenie

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
sk: Cieľový adresár pre streamovanie súborov neexistuje, alebo nie je zapisovateľný.

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Direction left to right
sk: Smer zľava doprava

en: Direction right to left
sk: Smerom sprava doľava

en: Disc
sk: Disk

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Dismiss Errors
sk: Skryť chyby

en: Display Header Text
sk: Zobraziť text v hlavičke

en: Display as dropdown
sk: Zobraziť ako rozbaľovacie menu

en: Display item author if available?
sk: Zobraziť autora položky, ak existuje?

en: Display item content?
sk: Zobraziť obsah položky?

en: Display item date?
sk: Zobraziť dátum položky?

en: Display post date?
sk: Zobraziť dátum príspevku?

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
sk: Zobraziť množstvo spam komentárov, ktoré zachytil Akismet

en: Distraction Free Writing mode
sk: Režim písania bez rozptyľovania

en: Distraction Free Writing mode (Alt + Shift + W)
sk: Režim písania bez rozptýlenia (Alt + Shift + W)

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
sk: Nepoužívajte na zrušenie registrácie skript %1$s v administrácii. Zamerajte sa na frontend témy a použite hák %2$.

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
sk: Určite sa chcete <a href='%s'>odhlásiť</a>?

en: Do you want to use the WYSIWYG mode for this textarea?
sk: Chcete použiť WYSIWYG?

en: Document properties
sk: Vlastnosti dokumentu

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Done
sk: Hotovo

en: Download File
sk: Stiahnutie súboru

en: Download Video
sk: Stiahnutie videa

en: Draft
sk: Koncept

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to reorder images.
sk: Presuň metódou "Ťahaj a pusť" pre zmenu poradia obrázkov.

en: Drop a file here or <a href="#" class="upload">select a file</a>.
sk: Súbor presuňte sem alebo <a href="#" class="upload">vyberte súbor</a>.

en: Drop files anywhere to upload
sk: Pre nahratie "pusť" súbory hocikde

en: Drop files to upload
sk: Pusť súbory pre nahratie

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
sk: Bol detekovaný zdvojený komentár; zdá sa, že už ste sa vyjadrili!

en: E-mail : %s
sk: E-mail: %s

en: ERROR: Invalid values entered, these are marked in red.
sk: CHYBA: Boli vložené neplatné hodnoty, tieto sú označené červenou.

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
sk: CHYBA: Adresár tém je buď prázdny, alebo neexistuje. Prosím skontrolujte Vašu instaláciu.

en: ERROR: This is not a valid feed template.
sk: CHYBA: Toto nie je platná šablóna pre feed

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit CSS Style
sk: Upraviť CSS štýl

en: Edit Category
sk: Upraviť kategóriu

en: Edit Gallery
sk: Upraviť galériu

en: Edit HTML Source
sk: Upraviť HTML zdroj

en: Edit Image
sk: Upraviť obrázok

en: Edit Link Category
sk: Upraviť kategóriu odkazov

en: Edit Media
sk: Upraviť multimédiá

en: Edit My Profile
sk: Upraviť moj profil

en: Edit Page
sk: Upraviť stránku

en: Edit Post
sk: Upraviť článok

en: Edit Site
sk: Upraviť stránku

en: Edit Tag
sk: Upraviť značku

en: Edit This
sk: Upraviť

en: Edit embedded media
sk: Upraviť vložené multimédium

en: Editor width in Distraction Free Writing mode:
sk: Šírka editora pre režim písania bez rozptyľovania:

en: Either there are no posts, or something went wrong.
sk: Buď neexistujú žiadne články, alebo došlo k chybe.

en: Email&nbsp;Address:
sk: Emailová&nbsp;adresa:

en: Embed Media Player
sk: Vložiť prehrávač médií

en: Embed or Link
sk: Vložiť objekt alebo odkaz

en: Emotions
sk: Emotikony

en: Empty
sk: Prázdny

en: Empty Term
sk: Prázdny termín

en: Empty command string
sk: Prázdny príkaz

en: Empty filename
sk: Prázdny názov súboru

en: Enable JavaScript
sk: Povoliť JavaScript

en: Enabled
sk: Zapnuté

en: End time
sk: Koniec

en: English=en,Danish=da,Dutch=nl,Finnish=fi,French=fr,German=de,Italian=it,Polish=pl,Portuguese=pt,Spanish=es,Swedish=sv
sk: Anglicky=en,Dánsky=da,Holansky=nl,Fínsky=fi,Francúzsky=fr,Nemecky=de,Taliansky=it,Polsky=pl,Portugalsky=pt,Španielsky=es,Švédsky=sv

en: Enter a description of the image
sk: Zadajte popis obrázka

en: Enter a link URL or click above for presets.
sk: Vložte URL odkazu alebo kliknite vyššie na predvolené možnosti.

en: Enter the RSS feed URL here:
sk: Sem napíšte adresu RSS kanálu:

en: Enter the URL
sk: Zadajte URL

en: Enter the URL of the image
sk: Zadajte URL obrázka

en: Enter the destination URL
sk: Zadajte cieľovú URL adresu

en: Enter title here
sk: Sem vložte nadpis

en: Enter your new password below.
sk: Zadajte svoje nové heslo nižšie.

en: Enter your password to view comments.
sk: Zadajte heslo a zobrazia sa komentáre.

en: Entries (RSS)
sk: Články (RSS)

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
sk: Položky <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> 2.0

en: Entries from any RSS or Atom feed.
sk: Informácie z RSS alebo Atom feed.

en: Error
sk: Chyba

en: Error
sk: Chyba

en: Error establishing a database connection
sk: Chyba pri nadväzovaní spojenia s databázou

en: Error while saving the changes.
sk: Pri ukladaní zmien sa vyskytla chyba.

en: Excerpt
sk: Zhrnutie

en: Excerpt:
sk: Zhrnutie:

en: Exclude:
sk: Vylúčiť:

en: Exit fullscreen
sk: Opustiť režim celej obrazovky

en: F j, Y
sk: j. F Y

en: F j, Y g:i a
sk: j. F Y G:i

en: F_Friday_initial
sk: P

en: Failed
sk: Neúspešný

en: Failed to delete the page.
sk: Zlyhalo vymazanie stránky.

en: Failed to write request to temporary file.
sk: Nepodarilo sa zapísať požiadavku do dočasného súboru.

en: Feb_February_abbreviation
sk: Feb

en: February
sk: február

en: Feed for all posts filed under %s
sk: Vložiť všetky články pod %s

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
sk: File &#8220;%s&#8221; neexistuje?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
sk: Súbor &#8220;%s&#8221; nie je obrázok.

en: File canceled.
sk: Súbor zrušený.

en: File doesn&#8217;t exist?
sk: Súbor neexistuje?

en: File is not an image.
sk: Súbor nie je obrázok.

en: File/URL
sk: Súbor/URL

en: Find
sk: Nájsť

en: Find/Replace
sk: Nájsť/Nahradiť

en: First Post
sk: Prvý článok

en: Fixed
sk: Pevné umiestnenie

en: Flagged as spam by %s
sk: Označený ako spam %s

en: Flagged as spam by Akismet
sk: Označené Akismetom za spam

en: Flash options
sk: Nastavenia Flash

en: Flash video options
sk: Video nastavenia Flash

en: Font family
sk: Typ písma

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: For more information about this software visit the <a href="http://tinymce.com" target="_blank">TinyMCE website</a>.
sk: Pre podrobnejšie informácie navštívte <a href="http://tinymce.com" target="_blank">web TinyMCE</a>.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be deleted.
sk: Z nejakého zvláštneho dôvodu nie je možné tento článok zmazať.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
sk: Z nejakého zvláštneho dôvodu nie je možné tento článok upraviť.

en: Format
sk: Formát

en: Fri
sk: Pi

en: Friday
sk: Piatok

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Front page displays
sk: Zobraziť na úvodnej stránke

en: Full
sk: Plné

en: Full Size
sk: Plná veľkosť

en: Fullscreen
sk: Na celú obrazovku

en: Gallery Settings
sk: Nastavenia galérie

en: General
sk: Všeobecné

en: General Usage
sk: Všeobecné používanie

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
sk: Získajte <em>ďalšiu</em> %s stránku za pár sekúnd

en: Get New Password
sk: Získať nové heslo

en: Get your own %s account in seconds
sk: Získajte vlastný %s účet za pár sekúnd

en: Gimme a site!
sk: Získať stránku!

en: Give the feed a title (optional):
sk: Napíšte názov kanálu (nepovinné):

en: Global Dashboard: %s
sk: Globálna nástenka: %s

en: Go Fullscreen
sk: Zobrazenie na celú obrazovku

en: Gold
sk: Zlatá

en: Got Moxie?
sk: Máte Moxie?

en: Gray
sk: Šedá

en: Grayish blue
sk: Šedomodrá

en: Green
sk: Zelená

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
sk: Zdravíme vás, administrátor stránky! V súčasnosti umožňujete &#8220;%s&#8221; registrácii. Ak chcete zmeniť alebo zakázať registráciu choďte na vašu <a href="%s">stránku nastavení</a>.

en: HTML Source Editor
sk: HTML editor

en: HTML in the Rich Editor
sk: HTML v Pokročilom editore

en: HTML5 Video Options
sk: Možnosti videa HTML5

en: HTTP error.
sk: Chyba HTTP.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
sk: Zadali ste svoj e-mail správne? Zadali ste %s, ak je nesprávny, nebudete môcť prijímať e-maily.

en: Header
sk: Záhlavie stránky

en: Header Image
sk: Obrázok hlavičky

en: Header Text Color
sk: Farba textu hlavičky

en: Heading 1
sk: Nadpis 1

en: Heading 2
sk: Nadpis 2

en: Heading 3
sk: Nadpis 3

en: Heading 4
sk: Nadpis 4

en: Heading 5
sk: Nadpis 5

en: Heading 6
sk: Nadpis 6

en: Height
sk: Výška

en: Help
sk: Pomocník

en: Help (Alt + Shift + H)
sk: Nápoveda (Alt + Shift + H)

en: Hex Value
sk: Šestnástková hodnota

en: Hidden
sk: Skryté

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
sk: Pomôcka: Vaše heslo by malo mať aspoň 7 znakov. Aby ste mali čo najsilnejšie, využite malé a veľké písmená, čísla a symboly ako ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
sk: História

en: Home
sk: Domovská stránka

en: Horizontal rule
sk: Horizontálny oddelovač

en: Horizontal space
sk: Horizontálna medzera

en: Hotkeys
sk: Klávesové skratky

en: How many items would you like to display?
sk: Koľko položiek si želáte zobraziť?

en: Howdy, %1$s
sk: Ahoj, %1$s

en: I already have a key
sk: Už mám kľúč

en: IO error.
sk: Chyba IO.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
sk: Ak to bola chyba, jednoducho ignorujte tento e-mail a nič sa nestane.

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
sk: Ak ste vlastníkom tejto siete, prosím skontrolujte, či beží databáza MySQL a či sú všetky tabuľky bez chýb.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
sk: Ak neaktivujete vašu stránku do dvoch dní, budete sa musieť zaregistrovať znova.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
sk: Ak nebude vaše užívatelské meno aktivované do dvoch dní, budete sa musieť znovu zaregistrovať.

en: If you do not like the way the rich editor works, you may turn it off from Your Profile submenu, under Users in the admin menu.
sk: Ak nemáte radi sofistikované HTML editory, môžete ho vypnúť v menu Používatelia/Váš profil/Vizuálny editor.

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
sk: Ak ste ešte nedostali náš e-mail, existuje množstvo vecí, ktoré môžete skúsiť urobiť:

en: If you need to upload an image or another media file from your computer, you can use the Media Library button above the editor. The media library will attempt to create a thumbnail-sized copy from each uploaded image. To insert your image into the post, first click on the thumbnail to reveal a menu of options. When you have selected the options you like, click "Insert into Post" and your image or file will appear in the post you are editing.
sk: Ak potrebujete nahrať obrázok alebo iný súbor z počítača, môžete použiť tlačidlo knižnice médií na lište nad editorom. Knižnica médií sa pokúsi vytvoriť náhľadovú obrázok z každého nahratého obrázka. Ak chcete vložiť obrázok do príspevku, kliknite najprv na miniatúru pre zobrazenie ďalšej ponuky možností. Ak ste vybrali vyhovujúce možnosti, kliknite na tlačidlo "Vložiť do príspevku" a váš obrázok alebo súbor sa zobrazí v príspevku, ktorý upravujete.

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
sk: Ak sa nechystáte používať jedinečnú doménu stránky, prenechajte ju iným užívateľom. Teraz môžete začať!

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
sk: Ak sa nemôžete zbaviť tejto správy, overte, či vaša databáza obsahuje nasledujúce tabuľky:

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
sk: Ak sa vaša stránka nezobrazuje, prosím kontaktujte vlastníka tejto siete.

en: Ignore all
sk: Ignorovať všetko

en: Ignore word
sk: Ignorovať slovo

en: Image
sk: Obrázok

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Obrázok <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Obrázky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Obrázkov <span class="count">(%s)</span>

en: Image Editor Save Failed
sk: Zlyhalo ukladanie v editore obrázkov

en: Image URL
sk: URL obrázka

en: Image crop failed.
sk: Nepodarilo sa orezať obrázok.

en: Image default align
sk: Predvolené zarovnanie obrázka

en: Image default link type
sk: Predvolený typ odkazu

en: Image default size
sk: Predvolená veľkosť obrázka

en: Image description
sk: Popis obrázku

en: Image flip failed.
sk: Nepodarilo sa preklopiť obrázok.

en: Image list
sk: Zoznam obrázkov

en: Image properties
sk: Vlastnosti obrázku

en: Image resize failed.
sk: Nepodarilo sa zmeniť veľkosť obrázka.

en: Image rotate failed.
sk: Nepodarilo sa otočiť obrázok.

en: Image status
sk: Stav obrázku

en: Images
sk: Obrázky

en: Images and Attachments
sk: Obrázky a prílohy

en: In <code>%1$s</code>, use the <code>%2$s</code> method, not the <code>%3$s</code> function. See %4$s.
sk: V <code>%1$s</code>, použite metódu <code>%2$s</code>, nie funkciu <code>%3$s</code>. Pozrite si %4$s.

en: Incorrect username or password.
sk: Nesprávne používateľské meno alebo heslo.

en: Indent
sk: Vložiť odsadenie

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert / edit embedded media
sk: Vložiť / upraviť nahraté multimédium

en: Insert Image
sk: Vložiť obrázok

en: Insert Media
sk: Vložiť súbor

en: Insert More Tag
sk: Vložiť značku "Čítať ďalej"

en: Insert More Tag (Alt + Shift + T)
sk: Vložiť značku pre pokračovanie textu (Alt + Shift + T)

en: Insert Page Break
sk: Vložiť zlom strany

en: Insert Page Break tag
sk: Vložiť odstránkovanie

en: Insert Page break (Alt + Shift + P)
sk: Vložiť zalomenie strany (Alt + Shift + P)

en: Insert column after
sk: Vložiť stĺpec za

en: Insert column before
sk: Vložiť riadok za

en: Insert custom character
sk: Vložiť špeciálny znak

en: Insert date
sk: Vložiť dátum

en: Insert from URL
sk: Vložiť z URL

en: Insert gallery
sk: Vložiť galériu

en: Insert horizontal ruler
sk: Vložiť horizontálnu čiaru

en: Insert into page
sk: Vlož na stránku

en: Insert into post
sk: Vložiť do príspevku

en: Insert link
sk: Vložiť odkaz

en: Insert new layer
sk: Vložiť novú vrstvu

en: Insert non-breaking space character
sk: Vložiť neodsadzujúci medzerník

en: Insert predefined template content
sk: Vložiť preddefinovaný obsah šablóny

en: Insert row after
sk: Vložiť riadok pod

en: Insert row before
sk: Vložiť riadok pred

en: Insert time
sk: Vložiť čas

en: Insert/Edit Attributes
sk: Vložiť/Upraviť atribúty

en: Insert/edit anchor
sk: Vložiť/upraviť kotvu

en: Insert/edit image
sk: Vložiť/upraviť obrázok

en: Insert/edit image (Alt + Shift + M)
sk: Vložiť / upraviť obrázok (Alt + Shift + M)

en: Insert/edit link
sk: Vložiť/upraviť odkaz

en: Insert/edit link (Alt + Shift + A)
sk: Vložiť / upraviť odkaz (Alt + Shift + A)

en: Insertion
sk: Vloženie

en: Inserts a new table
sk: Vložiť novú tabuľku

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
sk: Odovzdaný nedostatok argumentov k tejto metóde XML-RPC.

en: Invalid
sk: Neplatný

en: Invalid Taxonomy
sk: Nesprávna taxonómia

en: Invalid activation key.
sk: Neplatný aktivačný kľúč.

en: Invalid attachment ID.
sk: Neplatné ID prílohy.

en: Invalid author ID.
sk: Neplatné ID autora.

en: Invalid comment ID.
sk: Neplatné ID komentára.

en: Invalid comment status.
sk: Neplatný stav komentára.

en: Invalid file type
sk: Neplatný typ súboru

en: Invalid key
sk: Nesprávny kľúč

en: Invalid object ID
sk: Neplatné ID objektu

en: Invalid post
sk: Neplatný článok

en: Invalid post ID
sk: Nesprávne ID príspevku

en: Invalid post ID.
sk: Neplatné ID článku.

en: Invalid post format
sk: Neplatný formát článku

en: Invalid post type
sk: Neplatný typ článku

en: Invalid taxonomy
sk: Neplatná taxonómia

en: Invalid term ID
sk: Neplatné ID výrazu

en: Invalid user ID
sk: Nesprávne ID používateľa

en: Invalid user ID.
sk: Neplatné ID používateľa.

en: Invoke URLs
sk: Vyvolať URL adresy

en: Is there no link to us?
sk: Nie je na nás žiadny odkaz?

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Italic (Ctrl + I)
sk: Kurzíva (Ctrl + I)

en: Jan_January_abbreviation
sk: Jan

en: January
sk: január

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
sk: Pre používanie tejto funkcie musí byť povolený JavaScript.

en: Jul_July_abbreviation
sk: Júl

en: July
sk: júl

en: Jump to tool buttons - Alt+Q, Jump to editor - Alt-Z, Jump to element path - Alt-X
sk: Prejsť do nástrojov - Alt+Q, Prejsť do editora - Alt+Z, Prejsť na adresu prvku - Alt+X

en: Jun_June_abbreviation
sk: Jún

en: June
sk: jún

en: Just a username, please.
sk: Len používateľské meno, prosím.

en: Just write.
sk: Len píšte.

en: Justify Text
sk: Zarovnať text

en: Keep linebreaks
sk: Zachovať konce riadkov

en: Kiosk mode
sk: Kiosk mód

en: Languages
sk: Jazyky

en: Large
sk: Veľký

en: Large size image height
sk: Veľký rozmer výšky obrázku

en: Large size image width
sk: Veľký rozmer šírky obrázku

en: Last Checked
sk: Posledná kontrola

en: Last Post
sk: Posledný článok

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Last updated: %s
sk: Naposledy aktualizované: %s

en: Learn word
sk: Naučiť slovo

en: Leave a Comment
sk: Pridaj komentár

en: Leave a Reply
sk: Pridaj komentár

en: Leave a Reply to %s
sk: Napísať odpoveď pre %s

en: Leave a comment
sk: Vložiť komentár

en: Left
sk: Vľavo

en: Length:
sk: Dĺžka:

en: Letter
sk: Písmeno

en: License
sk: Licencia

en: Light sky blue
sk: bledomodrá obloha

en: Light yellow
sk: Svetlo žltá

en: Lime
sk: Limetka

en: Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> allowed: <code>%s</code>
sk: Riadok a odsek sa zalomia automaticky, e-mail adresa sa nikdy nezobrazuje, povolené <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym>: <code>%s</code>

en: Link Categories
sk: Kategórie odkazov

en: Link Category
sk: Kategória odkazov

en: Link ID
sk: ID odkazu

en: Link Rel
sk: Vzťah odkazu

en: Link To
sk: Odkaz na

en: Link URL
sk: URL odkazu

en: Link list
sk: Zoznam odkazov

en: Link rating
sk: Rating odkazu

en: Link title
sk: Názov odkazu

en: Link to Attachment Page
sk: Odkaz na Stránku Príloh

en: Link to Image
sk: Odkaz na obrázok

en: Link to Media File
sk: Odkaz na Multimediálny súbor

en: Links
sk: Odkazy

en: Links for %s
sk: Odkazy pre %s

[ctx: Links widget]
en: Random
sk: Náhodný

en: List
sk: Zoznam

en: Loaded plugins
sk: Načítané moduly

en: Log In
sk: Prihlásiť sa

en: Log Out
sk: Odhlásiť sa

en: Log in
sk: Prihlásiť sa

en: Log in to Reply
sk: Prihláste sa pre odoslanie odpovede

en: Log in to leave a Comment
sk: Prihláste sa pre pridanie komentára

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Log out &raquo;
sk: Odhlásiť sa &raquo;

en: Log out of this account
sk: Odhlásiť sa z tohto účtu

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
sk: Prihlásený ako <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
sk: Prihlásený ako <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Odhlásiť sa z tohto účtu">Odhlásiť sa &raquo;</a>

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
sk: Prihlásený ako <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Odhlásiť sa z tohto účtu">Odhlásiť sa?</a>

en: Login Address (URL)
sk: Adresa (URL) pre príhlásenie

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
sk: Prihlásenie, RSS a odkazy WordPress.org

en: Lost Password
sk: Zabudli ste heslo?

en: Lost your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Lower alpha
sk: Nízke abecedné

en: Lower greek
sk: Malé grécke

en: Lower roman
sk: Malé rímske

en: M_Monday_initial
sk: P

en: Magenta
sk: Purpurová

en: Mail (will not be published)
sk: E-mail (nebude zverejnený)

en: Maintain aspect
sk: Zachovať aspekt

en: Maintenance
sk: Údržba

en: Manage Audio
sk: Spravovať audio

en: Manage Comments
sk: Spravovať komentáre

en: Manage Images
sk: Spravovať obrázky

en: Manage Video
sk: Spravovať  video

en: Manual Offsets
sk: Manuálne vyváženie

en: Mar_March_abbreviation
sk: Mar

en: March
sk: marec

en: Maroon
sk: Gaštanová

en: Maximum upload file size: %d%s.
sk: Maximálna veľkosť súboru pre nahratie: %d%s.

en: May
sk: máj

en: May_May_abbreviation
sk: Máj

en: Media File
sk: Multimediálny súbor

en: Media Library
sk: Knižnica médií

en: Medium
sk: Stredný

en: Medium gray
sk: Stredne šedá

en: Medium size image height
sk: Stredný rozmer výšky obrázku

en: Medium size image width
sk: Stredný rozmer šírky obrázku

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
sk: Plná pamäť. Skúste použiť menší súbor.

en: Menus
sk: Menu

en: Merge table cells
sk: Spojiť bunky

en: Middle
sk: Stred

en: Mismatch
sk: Nezhoda

en: Missing Attachment
sk: Chýbajúca príloha

en: Mission complete. Message <strong>%s</strong> deleted.
sk: Akcia úspešná. Správa <strong>%s</strong> vymazaná.

en: Mon
sk: Po

en: Monday
sk: Pondelok

en: More colors
sk: Viac farieb

en: More...
sk: Čítajte ďalej...

en: Move backward
sk: Presunúť späť

en: Move forward
sk: Dopredu

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
sk: všetky

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
sk: žiadny

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
sk: užívateľ

en: Multisite only works without the port number in the URL.
sk: Multistránka pracuje len bez čisla portu v URL.

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
sk: Musí pozostávať minimálne zo 4 znakov (len písmená a čísla). Nie je možné to neskôr zmeniť, vyberajte preto opatrne!

en: Mute
sk: Stlmiť

en: Mute Toggle
sk: Vypnúť prepínanie

en: My Account
sk: Môj účet

en: My Sites
sk: Moje stránky

en: Name
sk: Meno

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
sk: Textový editor (HTML)

en: Named
sk: Nazvané

en: Named colors
sk: Názvy farieb

en: Narrower
sk: Užší

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Navigation Menu
sk: Navigačné menu

en: Navigation Menu Item
sk: Položka navigačného menu

en: Navigation Menu Items
sk: Položky navigačného menu

en: Navigation Menus
sk: Navigačné menu

en: Navy Blue
sk: Námornícka modrá

en: Need more help? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>We got it</a>.
sk: Potrebujete pomoc? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>Editácia wp-config.php [EN]</a>.

en: Network Admin
sk: Administrácia siete

en: Network Admin: %s
sk: Správca siete: %s

en: Network Status
sk: Stav siete

en: Network functions are disabled.
sk: Sieťové funkcie sú nedostupné.

en: New %1$s Site: %2$s
sk: Nová %1$s stránka: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
sk: Nový %1$s užívateľ: %2$s

en: New Category Name
sk: Nové meno kategórie

en: New Link Category Name
sk: Meno novej kategórie odkazov

en: New Page
sk: Nová stránka

en: New Post
sk: Pridať článok

en: New Site Registration: %s
sk: Nová registrácia stránky: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
sk: Nová stránka: %1$s
    URL: %2$s
    IP adresa: %3$s
    
    Zrušiť tieto upozornenia: %4$s

en: New Tag Name
sk: Nové meno značky

en: New User Registration: %s
sk: Nová registrácia užívateľa: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
sk: Nový používateľ: %1$s
    IP adresa: %2$s
    
    Zrušiť tieto upozornenia: %3$s

en: New comment on your post "%s"
sk: Nový komentár na váš článok "%s"

en: New document
sk: Nový dokument

en: New layer...
sk: Nová vrstva...

en: New password
sk: Nové heslo

en: New pingback on your post "%s"
sk: Nové spätné upozornenie na váš článok "%s"

en: New trackback on your post "%s"
sk: Nový spätný odkaz na článok "%s"

en: New user registration on your site %s:
sk: Registrácia nového užívateľa na vašej stránke %s:

en: Newer Comments &raquo;
sk: Novšie komentáre &raquo;

en: Next
sk: Ďalej

en: Next &gt;
sk: Ďalej &gt;

en: Next &raquo;
sk: Ďalej &raquo;

en: Next Page &raquo;
sk: Nasledujúca strana &raquo;

en: Next Post
sk: Ďalší článok

en: Next page
sk: Nasledujúca strana

en: Next page...
sk: Nasledujúca strana...

en: No
sk: Nie

en: No Comments
sk: Nekomentované

en: No Image
sk: Žiaden obrázok

en: No Repeat
sk: Neopakovať

en: No categories
sk: Žiadne kategórie

en: No comments yet.
sk: Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

en: No connection to server
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru

en: No correction
sk: Žiadna oprava

en: No editor could be selected.
sk: Nebol vybratý žiadny editor.

en: No items found.
sk: Neboli nájdené žiadne položky.

en: No java
sk: Bez java

en: No login ID submitted
sk: Nebolo zadané žiadne login ID

en: No matches found.
sk: Nenašli sa žiadne zhody.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
sk: Doteraz neboli vytvorené žiadne menu. <a href="%s">Vytvoriť nejaké</a>.

en: No misspellings found.
sk: Neboli nájdené žiadne preklepy.

en: No more comments found.
sk: Neboli nájdené žiadne komentáre.

en: No msg number submitted
sk: Nebolo zadané žiadne číslo správy (msg)

en: No pages found in Trash.
sk: V koši neboli nájdené žiadne stránky.

en: No pages found.
sk: Žiadne strany sa nenašli.

en: No password submitted
sk: Nebolo zadané heslo

en: No posts found in Trash.
sk: V koši neboli nájdené žiadne články.

en: No posts found.
sk: Neboli nájdené žiadne články.

en: No results found.
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky.

en: No search term specified. Showing recent items.
sk: Nebol zadaný žiaden hľadaný výraz. Zobrazujú sa posledné položky.

en: No server banner
sk: Žiaden serverový banner

en: No server specified
sk: Nebol zadaný žiaden server

en: No site by that name on this system.
sk: Žiadna stránka s týmto názvom sa v systéme nenachádza.

en: No site defined on this host. If you are the owner of this site, please check <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">Debugging a WordPress Network</a> for help.
sk: Na tomto mieste sa nenachádza žiadna stránka. Ak ste vlastníkom tejto stránky, prosím navštívte <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">Ladenie Siete WordPress </a>, kde nájdete ďalšie informácie a pokyny.

en: No suggestions
sk: Žiadne návrhy

en: No tags found.
sk: Nebol nájdený žiadny tag.

en: None
sk: Žiadne

en: Not Spam
sk: Nie je spam

en: Not yet
sk: Ešte nie

en: Nov_November_abbreviation
sk: Nov

en: November
sk: november

en: Num loops
sk: Počet opakovaní

en: Number of comments to show:
sk: Počet zobrazovaných komentárov:

en: Number of links to show:
sk: Počet odkazov ktoré sa zobrazia:

en: Number of posts to show:
sk: Zobrazovaný počet článkov:

en: Oct_October_abbreviation
sk: Okt

en: October
sk: október

en: Olive
sk: Olivová

en: Once Daily
sk: Raz denne

en: Once Hourly
sk: Raz za hodinu

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
sk[0]: Jedna reakcia na %2$s
sk[1]: %1$s reakcie na %2$s
sk[2]: %1$s reakcií na %2$s

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
sk: Jedna alebo viac databázových tabuliek sú nedostupné. Databáza môže potrebovať <a href="%s">opraviť</a>.

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
sk: Iba statické metódy triedy alebo funkcie môžu byť použité v hooku odinštalovania.

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
sk: Povolené sú len malé písmená (a-z) a čísla.

en: Oops: %s
sk: Chyba: %s

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
sk: žiadny-subset

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
sk: zapnutý

en: Open link in a new window
sk: Otvoriť odkaz v novom okne

en: Open link in a new window/tab
sk: Otvoriť odkaz v novom okne/karte

en: Open link in the same window
sk: Otvoriť odkaz v tom istom okne

en: Options saved.
sk: Nastavenia uložené.

en: Or link to existing content
sk: Alebo odkaz na existujúci obsah

en: Orange
sk: Oranžová

en: Ordered list (Alt + Shift + O)
sk: Usporiadaný zoznam (Alt + Shift + O)

en: Original Size
sk: Originálna veľkosť

en: Outdent
sk: Zrušiť odsadenie

en: Page ID
sk: ID stránky

en: Page IDs, separated by commas.
sk: ID stránok, oddelené čiarkami.

en: Page not found
sk: Stránka nenájdená

en: Page order
sk: Poradie stránok

en: Page title
sk: Názov strany

en: Pages
sk: Stránky

en: Pages:
sk: Stránky:

en: Pale cyan
sk: Bledá azúrová

en: Pale green
sk: Bledo zelená

en: Palette
sk: Paleta

en: Palette colors
sk: Farby palety

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Parent Category
sk: Nadradená kategória

en: Parent Category:
sk: Nadradená kategória:

en: Parent Page:
sk: Nadradená stránka:

en: Parent term does not exist.
sk: Nadradený výraz neexistuje.

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
sk: Použitie celého čísla pre počet článkov je zastarané. Namiesto toho použite pole argumentov.

en: Password
sk: Heslo

en: Password Lost and Changed for user: %s
sk: Heslo stratené a&nbsp;zmenené pre používateľa: %s

en: Password Lost and Found
sk: Straty a nálezy hesla

en: Password Protected
sk: Chránené heslom

en: Password Reset
sk: Resetovať heslo

en: Password reset is not allowed for this user
sk: Znovunastavenie hesla pre tohoto používateľa nie je povolené

en: Password:
sk: Heslo:

en: Password: %s
sk: Heslo: %s

en: Paste
sk: Vložiť

en: Paste as Plain Text
sk: Vložiť bez formátovania

en: Paste from Word
sk: Vložiť z Wordu

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode.
sk: Režim vkladania je nastavený na vkladanie jednoduchého textu. Kliknite na tlačidlo znova pre spätné prepnutie do normálneho režimu vkladania.

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode. After you paste something you will be returned to regular paste mode.
sk: Prilepovanie je teraz v jednoduchom textovom móde. Kliknite znova pre návrat do regulárneho prilepovacieho módu. Potom ako niečo prilepíte, budete presmerovaný spať na normálny prilepovací režim.

en: Paste table row after
sk: Vložiť riadok za

en: Paste table row before
sk: Vložiť riadok pred

en: Pasting content from another application, like Word or Excel, is best done with the Paste from Word button on the second row, or in Text mode.
sk: Vkladanie obsahu z iných aplikácií ako napr. Word alebo Excel sa dá najlepšie vložiť prostredníctvom Word tlačítka v druhom riadku alebo v text režime.

en: Pasting in the Rich Editor
sk: Vkladanie v Pokročilom editore

en: Path
sk: Cesta

en: Peach
sk: Broskyňová

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Čaká na schválenie <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Čaká na schválenie <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Čaká na schválenie <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
sk: Čaká na schválenie

en: Permalink: %s
sk: Trvalý odkaz: %s

en: Picker
sk: Kvapkátko

en: Pingback
sk: Spätné upozorenie

en: Pingback excerpt:
sk: Zhrnutie zo spätného upozornenia:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
sk: Pingback z %1$s to %2$s zaregistrovaný. Nechajme web hovoriť! :-)

en: Pingback:
sk: Spätné upozornenie:

en: Pink
sk: Ružová

en: Play count
sk: Počítadlo prehratí

en: Play every frame
sk: Prehrať každý frame

en: Play/Pause
sk: Prehrať/Pauza

en: Please <a href="%s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
sk: Prosím, <a href="%s"> aktualizujte WordPress </a> na aktuálnu verziu, alebo <a href="%s"> znížte modul Akismet na verziu 2.4</a>.

en: Please enter a site name.
sk: Zadajte názov stránky.

en: Please enter a site title.
sk: Prosím zadajte názov stránky.

en: Please enter a username.
sk: Zadajte meno používateľa.

en: Please enter a valid email address.
sk: Prosím uveďte správnu/funkčnú emailovú adresu.

en: Please enter an API key
sk: Vložte prosím API kľúč

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sk: Prosím, zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. Obdržíte odkaz pre vytvorenie nového hesla cez e-mail.

en: Please include a %1$s template in your theme.
sk: Prosím vložte šablónu %1$s do vašej témy.

en: Please log in again.
sk: Prihláste sa prosím znovu.

en: Please see <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information.
sk: Pre viac informácií sa pozrite sa aj na <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Ladenie WordPress</a> [EN].

en: Please try again.
sk: Skúste znovu.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
sk: Skúste nahrať tento súbor cez %1$sNahrávač prehliadača%2$s.

en: Please wait...
sk: Čakajte prosím...

en: Plugin
sk: Modul

en: Plugin Information:
sk: Informácie o module:

en: Plugins
sk: Moduly

en: Plum
sk: Slivka

en: Popular Tags
sk: Populárne značky

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
sk: Možný dôvod: tvôj hosting má zablokovanú mail() funkciu.

en: Post Comment
sk: Pridať komentár

en: Post Thumbnail
sk: Miniatúra príspevku

[ctx: Post format]
en: Aside
sk: Poznámka

[ctx: Post format]
en: Gallery
sk: Galéria

[ctx: Post format]
en: Image
sk: Obrázok

[ctx: Post format]
en: Link
sk: Odkaz

[ctx: Post format]
en: Quote
sk: Citát

[ctx: Post format]
en: Standard
sk: Štandardný

[ctx: Post format]
en: Status
sk: Stav

en: Post types cannot exceed 20 characters in length
sk: Dĺžka článkov nemôže presiahnuť 20 znakov

en: Poster
sk: Plagát

en: Posts by %s
sk: Autor článku %s

en: Posts page
sk: Strana článkov

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
sk: Poháňa <a href="%s" title="Poháňa WordPress, jedinečná, sémantická, osobná, publikačná platforma."><strong>WordPress</strong></a>

en: Powered by WordPress
sk: Založené na systéme WordPress

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
sk: Využívame WordPress, najmodernejší osobný sémantický redakčný systém.

en: Preformatted
sk: Predformátovaný

en: Preload
sk: Prednahrať

en: Premature end of list
sk: Predčasné ukončenie zoznamu

en: Press ALT F10 for toolbar. Press ALT 0 for help.
sk: Stlačte kláves ALT F10 pre panel nástrojov. Stlačte kláves ALT 0 pre pomoc.

en: Preview
sk: Náhľad

en: Previous Post
sk: Predošlý článok

en: Previous page
sk: Predošlá strana

en: Print
sk: Tlačiť

en: Privacy:
sk: Ochrana osobných údajov:

en: Private
sk: Súkromné

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Súkromné <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Súkromné <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Súkromné <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
sk: Súkromný obsah: %s

en: Privately Published
sk: Publikované ako súkromné

en: Progress
sk: Stav

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
sk: Komentáre sú chránené heslom. Pre zobrazenie komentárov zadajte heslo.

en: Protected: %s
sk: Chránené heslom: %s

en: Public
sk: Verejné

en: Public, Sticky
sk: Verejné, pripnuté

en: Publish
sk: Publikovať

en: Publish on:
sk: Publikovať na:

en: Published
sk: Publikované

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Publikované <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Publikované <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Publikované <span class="count">(%s)</span>

en: Published on:
sk: Publikovaný:

en: Purple
sk: Fialová

en: Quality
sk: Kvalita

en: QuickTime options
sk: Možnosti QuickTime

en: Quote
sk: Citácia

en: RSS Error: %s
sk: RSS chyba: %s

en: Random Default Image
sk: Náhodný predvolený obrázok

en: Random Order
sk: Náhodné poradie

en: Random Uploaded Image
sk: Náhodný nahraný obrázok

en: Rate
sk: Hodnotiť

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
sk: Nepotrebujete myš, aby ste mohli využívať panel nástrojov &ndash; môžete používať klávesové skratky. Vo Windows a Linux sú skratky bežne Ctrl + písmeno. Macintosh zase využíva Command + písmeno.

en: Re-trying
sk: Opätovne sa skúša

en: Read the <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
sk: Prečítajte si <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">hlásenie o chybe [EN]</a>. Nájdete tam pokyny, ktoré vám môžu pomôcť identifikovať , kde mohol nastať problém.

en: Real media player options
sk: Nastavenie Real media player

en: Recent Comments
sk: Najnovšie komentáre

en: Recent Posts
sk: Najnovšie články

en: Recheck Queue for Spam
sk: Znovu skontrolovať či je vo fronte spam

en: Red
sk: Červená

en: Redo
sk: Znova

en: Redo (Ctrl + Y)
sk: Znovu (Ctrl + Y)

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Register
sk: Registrácia

en: Register For This Site
sk: Registrovať sa v tejto lokalite

en: Registration Form
sk: Registračný formulár

en: Registration complete. Please check your e-mail.
sk: Registrácia bola dokončená. Skontrolujte svoj e-mail.

en: Registration has been disabled.
sk: Registrácia bola zablokovaná.

en: Remember Me
sk: Zapamätať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove From Bulk Edit
sk: Odstrániť z hromadnej editácie

en: Remove Image
sk: Odstrániť obrázok

en: Remove column
sk: Ostrániť stĺpec

en: Remove formatting
sk: Odstrániť formátovanie

en: Remove link
sk: Odstrániť odkaz

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Required fields are marked %s
sk: Vyžadované polia sú označené %s

en: Reset Password
sk: Resetovať heslo

en: Reverse order
sk: Opačné poradie

en: Revision
sk: Úprava

en: Revisions
sk: Revízie

en: Rich Editing Basics
sk: Základy Pokročilého editoru

en: Rich Editor Help
sk: Nápoveda k Pokročilému editoru

en: Rich Text Area
sk: Pole formátovaného textu

en: Right
sk: Vpravo

en: Row
sk: Riadok

en: Royal blue
sk: kráľovská-modrá

en: Run spell checking
sk: Spustiť kontrolu pravopisu

en: S_Saturday_initial
sk: S

en: S_Sunday_initial
sk: N

en: Sat
sk: So

en: Saturday
sk: Sobota

en: Save
sk: Uložiť

en: Save &amp; Activate
sk: Uložiť &amp;Aktivovať

en: Save &amp; Publish
sk: Uložiť &amp; Publikovať

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save Draft
sk: Uložiť koncept

en: Save as Pending
sk: Uložiť na schválenie

en: Saved
sk: Uložené

en: Saved.
sk: Uložené.

en: Saving Draft&#8230;
sk: Koncept sa ukladá&#8230;

en: Saving...
sk: Ukladám...

en: Say It!
sk: Povedzte to!

en: Scale
sk: Mierka

en: Scale mode
sk: Mód škály

en: Schedule
sk: Naplánovať

en: Schedule for:
sk: Naplánované na:

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Naplánované <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Naplánované <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Naplánované <span class="count">(%s)</span>

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
sk: Skripty a štýly by nemali byť registrované alebo zaradené skôr ako %1$s, %2$s alebo %3$s.

en: Scroll
sk: Pozadie sa posúva so stránkou

en: Sea green
sk: Morská zelená

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Categories
sk: Prehľadávať kategórie

en: Search Link Categories
sk: Hľadať kategórie odkazov

en: Search Pages
sk: Vyhľadať stránky

en: Search Posts
sk: Vyhľadať články

en: Search Results %1$s %2$s
sk: Výsledky vyhľadávana %1$s %2$s

en: Search Spam &raquo;
sk: Prehľadať spam &raquo;

en: Search Tags
sk: Vyhľadať značky

en: Security error.
sk: Bezpečnostná chyba.

en: Select
sk: Vybrať

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select Category
sk: Výber kategórie

en: Select Color
sk: Výber farby

en: Select File
sk: Vybrať súbor

en: Select Files
sk: Označiť súbory

en: Select Link Category:
sk: Zvoľ kategóriu odkazu:

en: Select Menu:
sk: Vybrať menu:

en: Select Month
sk: Vyberte mesiac

en: Select a city
sk: Vyberte mesto

en: Select a color
sk: Vybrať farbu

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Select background color
sk: Vyberte farbu pozadia

en: Select custom character
sk: Nastaviť špeciálny znak

en: Select text color
sk: Vyberte farbu textu

en: Sep_September_abbreviation
sk: Sep

en: Separate tags with commas
sk: Značky oddeľte čiarkami

en: September
sk: september

en: Server Connectivity
sk: Konektivita servera

en: Server Status
sk: Stav servera

en: Session expired
sk: Platnosť relácie vypršala.

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
sk: Platnosť relácie vypršala. Prihláste sa prosím znovu. Nebudete presmerovaný preč z tejto stránky.

en: Set Featured Image
sk: Nastaviť prezentačný obrázok

en: Set featured image
sk: Nastaviť prezentačný obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings saved.
sk: Nastavenia boli uložené.

en: Shockwave options
sk: Nastavenie Shockwave

en: Shortlink
sk: Krátky odkaz

en: Show Link Description
sk: Zobraziť popis odkazu

en: Show Link Image
sk: Zobraziť obrázok odkazu

en: Show Link Name
sk: Zobraziť názov odkazu

en: Show Link Rating
sk: Zobraziť hodnotenie odkazu

en: Show approved comments
sk: Zobraziť schválené komentáre

en: Show hierarchy
sk: Zobrazenie hierarchie

en: Show menu
sk: Zobraziť menu

en: Show more comments
sk: Zobraziť viac komentárov

en: Show post counts
sk: Zobraziť počty článkov

en: Show scale modes
sk: Zobraziť módy škály

en: Show the number of comments you've approved beside each comment author.
sk: Zobraziť počet komentárov ktoré ste schválili vedľa každého autora komentáru.

en: Show/Hide Kitchen Sink (Alt + Shift + Z)
sk: Zobraziť/skryť rozšírené možnosti (Alt + Shift + Z)

en: Shuffle
sk: Náhodne zmeň poradie

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Sidebar %d
sk: Bočný panel %d

en: Signup
sk: Registrácia

en: Silver
sk: Strieborná

en: Site Address (URL)
sk: Adresa stránky (URL)

en: Site Admin
sk: Administrácia stránky

en: Site Domain:
sk: Doména stránky:

en: Site Name:
sk: Názov stránky:

en: Site Tagline
sk: Slogan

en: Site Title
sk: Názov stránky

en: Site Title & Tagline
sk: Názov stránky & slogan

en: Site Title:
sk: Názov stránky:

en: Site name must be at least 4 characters.
sk: Názov stránky musí obsahovať najmenej 4 znaky.

en: Site registration has been disabled.
sk: Registrácia stránok bola zablokovaná.

en: Sites
sk: Stránky

en: Sites you are already a member of:
sk: Stránky ktorých ste už členom:

en: Size
sk: Veľkosť

en: Skip to toolbar
sk: Prejsť na panel nástrojov

en: Sky blue
sk: Blankytná modrá

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
sk: Spomaľte, nie je potrebné tak často kontrolovať váš e-mail.

en: Software Name
sk: Názov softvéru

en: Software Version
sk: Verzia softvéru

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation. Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
sk: Niektoré komentáre zatiaľ neboli preverené proti spamu Akismetom. Boli dočasne podržané na správu. Prosím overte svoje <a href="%s">nastavenia Akismetu</a> a kontaktujte svojho poskytovateľa webhostingu ak by problémy pretrvávali.

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
sk: Niekto požiadal, aby heslo k nasledovnému účtu bolo resetované:

en: Sorry, but we have noticed that your popup-blocker has disabled a window that provides application functionality. You will need to disable popup blocking on this site in order to fully utilize this tool.
sk: Ľutujeme, ale zistili sme, že vaše blokovanie pop-up okien zablokovalo okno, ktoré umožňuje chod aplikácie. Budete musieť vypnúť blokovanie pop-up okien pre túto stránku, aby ste mohli tento nástroj plnohodnotne používať.

en: Sorry, comments are closed for this item.
sk: Prepáčte, komentáre k tejto položke sú uzavreté.

en: Sorry, deleting the term failed.
sk: Prepáčte, vymazávanie výrazu zlyhalo.

en: Sorry, editing the term failed.
sk: Prepáčte, zmena výrazu zlyhala.

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
sk: Prepáčte, nové registrácie v tomto okamihu nie sú povolené .

en: Sorry, no posts matched your criteria.
sk: Prepáčte, ale žiadne príspevky nezodpovedali vami zadaným kritériám.

en: Sorry, no such page.
sk: Takáto stránka neexistuje.

en: Sorry, no such post.
sk: Takýto článok neexistuje.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
sk: Prepáčte, niektoré z uvedených taxonómií nie sú podporované týmto typom článkov.

en: Sorry, revisions are disabled.
sk: Prepáčte, revízie nie sú povolené.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
sk: Prepáčte, názvy stránok nemôžu obsahovať znak &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, site names must have letters too!
sk: Prepáčte, názvy stránok musia obsahovať aj písmená!

en: Sorry, that email address is already used!
sk: Ospravedlňujeme sa, takáto e-mailová adresa je už používaná!

en: Sorry, that email address is not allowed!
sk: Ospravedlňujeme sa, táto e-mailová adresa nie je povolená!

en: Sorry, that file cannot be edited.
sk: Prepáčte,  tento súbor nemôže byť upravený.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
sk: Žiaľ, tento kľúč je zrejme neplatný.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
sk: Prepáčte, platnosť kľúča vypršala. Prosím, skúste znova.

en: Sorry, that site already exists!
sk: Prepáčte, takáto stránka už existuje!

en: Sorry, that site is reserved!
sk: Prepáčte, táto stránka je vyhradená!

en: Sorry, that username already exists!
sk: Ospravedlňujeme sa, takéto používateľské meno už existuje!

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
sk: Je mi ľúto, ale komentár nemohol byť upravený. Došlo k nejakej chybe.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
sk: Prepáčte, ale komentáre sú momentálne nedostupné.

en: Sorry, the new category failed.
sk: Ospravedlňujeme sa, nová kategória zlyhala.

en: Sorry, the user cannot be updated.
sk: Prepáčte, používateľ nemôže byť aktualizovaný.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
sk: Prepáčte, užívateľské mená nemôžu obsahovať znak &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, usernames must have letters too!
sk: Ospravedlňujeme sa, užívateľské mená musia obsahovať aj písmená!

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie pridávať výrazy k jednej z uvedených taxonómií.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie priradzovať výrazy k niektorým z uvedených taxonómií.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenia vytvárať heslom chránené články pri tomto type článku

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie vytvárať súkromné články pri tomto type článku.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
sk: Prepáčte, nemáte práva na zmazanie článku.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenia na úpravu článkov tohto typu

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie upravovať príspevky.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenia na úpravu tohto typu príspevku.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie na upravenie tohto článku.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
sk: Prepáčte, nie ste oprávnený prispievať na túto stránku.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
sk: Prepáčte, nie ste oprávnený publikovať stránky.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie publikovať články pri tomto type článku

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
sk: Prepáčte, nie ste oprávnení publikovať príspevky na tejto stránke.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenia označiť tento príspevok ako dôležitý.

en: Sorry, you can not edit this post.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať tento článok.

en: Sorry, you cannot edit comments.
sk: Nemôžete upravovať komentáre.

en: Sorry, you cannot edit pages.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať stránky.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
sk: Prepáčte, nemôžete upravovať články na tejto stránke.

en: Sorry, you cannot edit this page.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať túto stránku.

en: Sorry, you cannot edit this post.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať tento článok.

en: Sorry, you cannot edit users.
sk: Prepáčte, nemôžete upravovať používateľov.

en: Sorry, you cannot edit your profile.
sk: Prepáčte, nemôžete upraviť svoj profil.

en: Sorry, you cannot list users.
sk: Prepáčte, nemôžete zobraziť zoznam používateľov.

en: Sorry, you cannot publish this post.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemôžete publikovať tento článok.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
sk: Prepáčte, ale nemôžete pripnúť súkromný príspevok.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
sk: Prepáčte, nemáte prístup k užívateľským údajom na tejto stránke.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
sk: Prepáčte, ale na pridávanie kategórií nemáte právo.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
sk: Prepáčte, ale na zmazanie kategórie nemáte právo.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
sk: Nemáte oprávnenie na vymazanie tejto stránky.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
sk: Nemáte oprávnenie na vymazanie tohoto článku.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie na úpravy tejto stránky.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravy tohoto článku.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie na publikovanie tejto stránky.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie na publikovanie tohto článku.

en: Sorry, you may not use that site name.
sk: Prepáčte, nemôžete použiť tento názov stránky.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
sk: Prepáčte, musíte byť schopní upravovať články na tejto stránke, aby ste videli kategórie.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
sk: Prepáčte, musíte byť oprávnený upravovať články na tejto stránke, aby ste si mohli prezerať značky.

en: Sorry, you must be able to edit posts to this site in order to view categories.
sk: Prepáčte, musíte byť schopní upravovať príspevky na tejto stránke pre zobrazenie kategórií.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
sk: Prepáčte,  pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
sk: Prepáčte, ale záznam nemohol byť upravený. Stalo sa niečo nesprávneho.

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
sk: Prepáčte, ale váš záznam nemohol byť publikovaný. Stalo sa niečo nesprávneho.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
sk: Prepáčte, váš výraz sa nedá vytvoriť. Niečo nie je v poriadku.

en: Sort by:
sk: Zoradiť podľa:

en: Sound
sk: Zvuk

en: Source
sk: Zdroj

en: Spam Blocked
sk: Spam Blokovaný

en: Spam it: %s
sk: Určiť ako spam: %s

en: Spellchecker settings
sk: Nastavenie pravopisu

en: Split merged table cells
sk: Rozdeliť spojené bunky

en: Square
sk: Štvorec

en: Start image
sk: Úvodný obrázok

en: Start time
sk: Začiatok

en: Static Front Page
sk: Statická Úvodná stránka

en: Still waiting for your email?
sk: Stále čakáte na váš e-mail?

en: Streamed rtsp resources should be added to the QT Src field under the advanced tab.
sk: Streamované rtsp prvky by mali byť pridané do poľa QT Src, ktoré nájdete pod kartou "Pokročilé".

en: Strength indicator
sk: Indikátor bezpečnosti hesla

en: Stretch H-Align
sk: Roztiahni H-Align

en: Stretch V-Align
sk: Roztiahni V-Align

en: Stretch style
sk: Štýl roztiahnutia

en: Stretch to fit
sk: Napasovať

en: Strikethrough
sk: Prečiarknuté

en: Strikethrough (Alt + Shift + D)
sk: Prečiarknuté (Alt + Shift + D)

en: Strong
sk: Silné

en: Styles
sk: Štýly

en: Stylesheet
sk: Šablóna štýlu

en: Stylesheet is missing.
sk: Chýba šablóna štýlov.

en: Stylesheet is not readable.
sk: Šablóna štýlu nie je čitateľná.

en: Submit
sk: Zaslať

en: Submit Comment
sk: Odoslať komentár

en: Submitted on:
sk: Publikované:

en: Subscript
sk: &

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Sun
sk: Ne

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Superscript
sk: Horný index

en: Support Forums
sk: Fórum technickej podpory

en: Syndicate this content
sk: Odoberať tento obsah

en: Syndicate this site using RSS 2.0
sk: Odoberať novinky pomocou RSS 2.0

en: T_Thursday_initial
sk: Š

en: T_Tuesday_initial
sk: U

en: Table cell properties
sk: Vlastnosti bunky tabuľky

en: Table properties
sk: Vlastnosti tabuľky

en: Table row properties
sk: Vlastnosti riadka tabuľky

en: Tag Cloud
sk: Oblak značiek

en: Tagline
sk: Slogan

en: Tags
sk: Značky

en: Tags:
sk: Značky:

en: Target
sk: Cieľ

en: Target cache
sk: Cieľová cache

en: Taxonomies cannot exceed 32 characters in length
sk: Taxonómie nesmú presiahnuť dĺžku 32 znakov

en: Taxonomy:
sk: Taxonómia:

en: Teal
sk: tyrkysová

en: Template
sk: Šablóna

en: Template is missing.
sk: Chýba šablóna.

en: Text bottom
sk: Spodok textu

en: Text top
sk: Vrch textu

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
sk: Táto e-mailová adresa už bola použitá. Prosím skontrolujte vašu schránku pre aktivačný email. Ak nič neurobíte, budete môcť opäť využiť túto adresu za pár dní.

en: That name is not allowed.
sk: Toto meno nie je povolené.

en: That site does not exist. Please try <a href="%s">%s</a>.
sk: Táto stránka neexistuje. Skúste prosím <a href="%s">%s</a>.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
sk: Táto stránka je v súčasnosti vyhradená. Za pár dní však tomu tak už byť nemusí - skúste to neskôr.

en: That user does not exist.
sk: Tento užívateľ neexistuje.

en: That username is already activated.
sk: Toto používateľské meno je už aktivované.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
sk: Toto používateľské meno je v súčasnosti vyhradené, ale môže byť k dispozícii v priebehu niekoľkých dní.

en: That username is not allowed.
sk: Toto meno používateľa nie je povolené.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
sk: Téma "%s" nieje platná nadradená téma.

en: The <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> to TrackBack this entry is: <em>%s</em>
sk: <abbr title="Universal Resource Locator">URL adresa</abbr> pre spätné odkazovanie na tento záznam je: <em>%s</em>

en: The <code>%s</code> option is deprecated for the family of <code>bloginfo()</code> functions.
sk: Možnosť <code>%s</code> je zastaraná pre rodinu funkcií <code>bloginfo()</code>.

en: The GD image library is not installed.
sk: Knižnica obrázkov GD nie je nainštalovaná.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
sk: SSL certifikát servera nemohol byť overený.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sk: Adresa stránky ktorú ste zadali nevyzerá byť platná URL adresa. Prosím zadajte platnú URL adresu.

en: The URL to the admin area
sk: URL do administrátorského panelu

en: The URL you entered seems to be an email address, do you want to add the required mailto: prefix?
sk: URL, ktorú ste zadali je zrejme e-mailová adresa. Chcete tam pridať povinný prefix mailto:?

en: The URL you entered seems to external link, do you want to add the required http:// prefix?
sk: URL, ktoré ste zadali je zrejme externý odkaz. Chcete tam doplniť povinný prefix http://?

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sk: WordPress adresa ktorú ste zadali, nevyzerá ako platná URL adresa. Prosím zadajte platnú URL adresu.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sk: Ak odídete z tejto stránky, zmeny, ktoré ste vykonali budú stratené.

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
sk: Konštanta <code>VHOST</code> <strong>je zastaraná</strong>. Použite boolovskú konštantu <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> vo wp-config.php pre povolenie konfigurácie subdomén. Použite is_subdomain_install(), aby ste overili, či je konfigurácia pre subdomény povolená.

en: The e-mail could not be sent.
sk: E-mail sa nepodarilo odoslať.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
sk: Zadaná e-mailová adresa je zrejme neplatná. Zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
sk: Nasledujúce klávesové skratky majú rozdielne prístupové klávesy: Alt + Shift + písmeno.

en: The given object ID is not that of a menu item.
sk: Zadané ID objektu nie je položka menu.

en: The key below was previously validated but a connection to akismet.com can not be established at this time. Please check your server configuration.
sk: Kľúč nižšie bol v minulosti overený, ale v súčasnosti sa nepodarilo nadviazať spojenie s akismet.com. Prosím, skontrolujte nastavenie vášho servera.

en: The key you entered could not be verified because a connection to akismet.com could not be established. Please check your server configuration.
sk: Kľúč, ktorý ste zadali, nebolo možné overiť, pretože sa nepodarilo nadviazať spojenie s akismet.com. Prosím, skontrolujte konfiguráciu svojho servera.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
sk: Zadaný kľúč je neplatný. Poriadne ho skontrolujte.

en: The latest comments to all posts in RSS
sk: Najnovšie komentáre ku všetkým článkom v RSS

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
sk: Prihlasovacia stránka sa otvorí v novom okne. Po prihlásení ju môžete zatvoriť a vrátiť sa na túto stránku.

en: The menu ID should not be empty.
sk: Menu ID by nemalo byť prázdne.

en: The menu name <strong>%s</strong> conflicts with another menu name. Please try another.
sk: Tento názov menu <strong>%s</strong> je v spore s iným názvom menu. Prosím vyskúšajte iný.

en: The page template is invalid.
sk: Šablóna témy je neplatná.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
sk: Chýba nadradená téma. Prosím nainštalujte nadradenú tému "%s".

en: The passwords do not match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: The pingback has already been registered.
sk: Pingback už bol zaregistrovaný.

en: The post cannot be deleted.
sk: Článok nemôže byť odstránený.

en: The post type may not be changed.
sk: Typ článku nemôže byť zmenený.

en: The post type specified is not valid
sk: Špecifikovaný typ článku nie je platný

en: The requested user does not exist.
sk: Požadovaný používateľ neexistuje.

en: The role specified is not valid
sk: Špecifikovaná rola je neplatná

en: The site %s is yours.
sk: Stránka %s patrí vám.

en: The site is already active.
sk: Stránka je už aktívna.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
sk: Stránka ktorú ste si vyžiadali nie je správne nainštalovaná. Prosím, kontaktujte správcu systému.

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist, but you can create it now!
sk: Stránka, ktorú hľadáte, <strong>%s</strong>, neexistuje. Môžete ju vytvoriť teraz!

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist.
sk: Stránka ktorú hľadáte, <strong>%s</strong>, neexistuje.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
sk: Slug &#8220;%s&#8221; je už použitý.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
sk: Zdrojová URL a cieľová URL nemôžu ukazovať na rovnaké miesto.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
sk: Zdrojová URL neobsahuje odkaz na cieľovú URL, a teda nemôže byť použitá ako zdrojová URL.

en: The source URL does not exist.
sk: Zdrojová adresa URL neexistuje.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
sk: Zadaná cieľová URL nemôže byť použitá ako cieľová adresa. Buď neexistuje, alebo to nie je adresa určená pre pingback.

en: The specified target URL does not exist.
sk: Uvedená cieľová adresa URL neexistuje.

en: The term name cannot be empty.
sk: Meno výrazu nemôže byť prázdne.

en: The theme directory "%s" does not exist.
sk: Adresár témy "%s" neexistuje.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
sk: Časové pásmo, ktoré ste zadali, je neplatné. Prosím, vyberte platné časové pásmo.

en: The user is already active.
sk: Užívateľ je už aktívny.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
sk: Webový prehliadač vo vašom zariadení nedokáže nahrávať súbory. Môžete skúsiť použiť <a href="%s">štandardný spôsob pre vaše zariadenie</a> namiesto toho.

en: Theme without %1$s
sk: Téma bez %1$s

en: Themes
sk: Témy

en: There are currently %1$s comments identified as spam.
sk: Aktuálne je %1$s komentárov označených ako spam.

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
sk: Nie sú dostupné žiadne HTTP prenosy ktoré môžu dokončiť vyžiadanú požiadavku.

en: There are no options for this widget.
sk: Pre tento widget nie sú žiadne nastavenia.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
sk: Neprišiel žiadny nový e-mail.

en: There doesn't seem to be a <code>wp-config.php</code> file. I need this before we can get started.
sk: Zdá sa, že súbor <code>wp-config.php</code> chýba. Potrebujem ho pred tým, než budeme môcť začať.

en: There is a button in the editor toolbar for inserting images that are already hosted somewhere on the internet. If you have a URL for an image, click this button and enter the URL in the box which appears.
sk: V paneli nástrojov editora je tlačidlo na vloženie obrázkov, ktoré sa už nachádzajú inde na internete. Ak máte URL adresu takéhoto obrázku, kliknite na toto tlačidlo a zadajte URL do poľa, ktoré sa objaví.

en: There is a revision of this post that is more recent.
sk: K dispozícii je novšia revízia tohto príspevku.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sk: Článok nemá zhrnutie, pretože je chránený.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
sk: Vyskytla sa chyba v konfigurácii. Kontaktujte administrátora prosím.

en: There was a problem connecting to the Akismet server. Please check your server configuration.
sk: Pri pripájaní na server Akismet nastal problém. Prosím, skontrolujte konfiguráciu vášho servera.

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
sk: Vyskytol sa problém. Prosím, skontrolujte a opravte formulár a skúste to znova.

en: There's <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
sk[0]: Vo vašej fronte pre spam máte <a href="%2$s">%1$s komentár</a>.
sk[1]: Vo vašej fronte pre spam máte <a href="%2$s">%1$s komentáre</a>.
sk[2]: Vo vašej fronte pre spam máte <a href="%2$s">%1$s komentárov</a>.

en: There's nothing in your <a href='%1$s'>spam queue</a> at the moment.
sk: V tejto chvíli sa vo vašej <a href='%1$s'>spamovej fronte</a> nič nenachádza.

en: These are the latest comments identified as spam by Akismet. If you see any mistakes, simply mark the comment as "not spam" and Akismet will learn from the submission. If you wish to recover a comment from spam, simply select the comment, and click Not Spam. After 15 days we clean out the junk for you.
sk: Toto sú najnovšie komentáre, ktoré Akismet označil ako spam. Ak vidíte akékoľvek chyby, jednoducho označte komentár ako "Nie je spam" a Akismet sa z návrhu poučí. Ak si prajete vyňať komentár spomedzi spamu, tak jednoducho označte tento komentár a kliknite na "Nie je spam". Po 15-ich dňoch zvyšný odpad vyčistíme za vás.

en: This action has been disabled by the administrator.
sk: Táto akcia bola zakázaná administrátorom.

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
sk: Tento argument bol zmenený na pole, aby zodpovedal správaniu ostatných funkcií cron.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
sk: Obsah je chránený heslom. Pre zobrazenie zadajte vaše heslo:

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
sk: Táto vlastnosť vyžaduje inline rámy. Buď máte Inline rámy zablokované, alebo ich váš prehliadač nepodporuje.

en: This file is empty. Please try another.
sk: Súbor je prázdny. Vyskúšajte prosím iný.

en: This file is not an image. Please try another.
sk: Tento súbor nie je obrázok. Skúste iný súbor.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
sk: Tento súbor je príliš veľký. Súbory musia mať menej ako %d KB.

en: This file no longer needs to be included.
sk: Tento súbor už nemusí byť viac zahrnutý.

en: This file type is not allowed. Please try another.
sk: Tento typ súboru nie je povolený. Vyskúšajte iný.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
sk: Bola prekročená maximálna veľkosť súboru. Skúste iný súbor.

en: This is the short link.
sk: Toto je krátky odkaz.

en: This key is invalid.
sk: Neplatný kľúč.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
sk: Táto stránka je platná podľa XHTML 1.0 Transitional

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sk: Tento článok je chránený heslom. Zadajte heslo pre prezeranie komentárov.

en: This site has been archived or suspended.
sk: Táto stránka bola archivovaná alebo pozastavená.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.
sk: Táto stránka zatiaľ nebola aktivovaná. Ak máte problémy s aktiváciou vašej stránky, kontaktujte prosím <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
sk: Táto taxonómia nie je hierarchická, preto nemôžete nastaviť nadradenú.

en: This taxonomy is not hierarchical.
sk: Táto taxonómia nie je hierarchická.

en: This user has elected to delete their account and the content is no longer available.
sk: Tento užívateľ sa rozhodol zrušiť svoj účet a obsah jeho stránky už nie je viac k dispozícii.

en: Thu
sk: Št

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Thumbnail Height
sk: Výška miniatúry

en: Thumbnail Width
sk: Šírka miniatúry

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Tile
sk: Dlaždice

en: Tile Horizontally
sk: Dlažidcovať horizontálne

en: Tile Vertically
sk: Dlažidcovať vertikálne

en: Time Format
sk: Formát času

en: Time Zone
sk: Časová zóna

en: TinyMCE is a platform independent web based Javascript HTML WYSIWYG editor released as Open Source under %sLGPL</a>	by Moxiecode Systems AB. It has the ability to convert HTML TEXTAREA fields or other HTML elements to editor instances.
sk: TinyMCE je na platforme nezávislý webový javascriptový HTML WYSIWYG editor vydaný ako Open Source pod %sLGPL</a>→  od Moxiecode Systems AB. Má schopnosť prenášať HTML TEXTAREA polí alebo iných prvkov na HTML editor.

en: Title
sk:  Nadpis

en: Title:
sk: Nadpis:

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
sk: Pre aktiváciu Vašeho blogu, prosím kliknite na nasledujúci odkaz:
    
    %s
    
    Po aktivácii obdržíte *ďaľší email* s Vašimi prihlasovacími údajmi
    
    Po aktivácii môžete Vašu stránku navštíviť tu:
    
    %s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
sk: Ak chcete aktivovať svoj ​​používateľský účet, kliknite prosím na nasledujúci odkaz:
    
    %s
    
    Po aktivácii dostanete email s vašimi prihlasovacími údajmi.

en: To reset your password, visit the following address:
sk: Na resetovanie hesla, navštívte nasledujúcu adresu:

en: Toggle Editor Text Direction
sk: Prepnúť zarovnanie textu v editore

en: Toggle absolute positioning
sk: Prepnúť absolútnu pozíciu

en: Toggle fullscreen mode
sk: Prepnúť na celú obrazovku

en: Toggle fullscreen mode (Alt + Shift + G)
sk: Prepnúť na celú obrazovku (Alt + Shift + G)

en: Toggle guidelines/invisible elements
sk: Prepnúť vodiace čiary/neviditeľné prvky

en: Toggle spellchecker (Alt + Shift + N)
sk: Spustiť kontrolu pravopisu (Alt + Shift + N)

en: Too many redirects.
sk: Príliš veľa presmerovaní.

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Top
sk: Vrch

en: Top left
sk: Hore vľavo

en: Top navigation toolbar.
sk: Horná navigačná lišta.

en: Top right
sk: Hore vpravo

en: Trackback
sk: Spätný odkaz

en: Trackback excerpt:
sk: Zhrnutie zo spätného odkazu:

en: Translation Updates
sk: Aktualizácie prekladov

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Kôš <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Kôš <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Kôš <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
sk: Vyhodiť do koša: %s

en: Tue
sk: Ut

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Turn off Fullscreen
sk: Vypnúť režim na celú obrazovku

en: Turquoise
sk: Tyrkysová

en: Twice Daily
sk: Dvakrát denne

en: Type
sk: Typ

en: Types
sk: Typy

en: UI Mode
sk: UI mód

en: Un-spammed by %s
sk: Odspamoval %s

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
sk: Nie je možné vytvoriť priečinok %s. Je jeho rodičovský priečinok zapisovateľný pre server?

en: Unable to find Akismet servers.
sk: Nie je možné nájsť Akismet servery.

en: Unable to reach any Akismet servers.
sk: Nie je možné pripojiť sa k žiadnemu Akismet serveru.

en: Unable to reach some Akismet servers.
sk: Nie je možné pripojiť sa k niektorým Akismet serverom.

en: Unapproved
sk: Odmietnutý

en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Underline
sk: Podčiarkuté

en: Undo
sk: Späť

en: Undo (Ctrl + Z)
sk: Vrátiť späť (Ctrl + Z)

en: Unknown Feed
sk: Neznámy kanál

en: Unlink (Alt + Shift + S)
sk: Odstrániť odkaz (Alt + Shift + S)

en: Unmute
sk: Zrušiť stlmenie

en: Unordered list (Alt + Shift + U)
sk: Neusporiadaný zoznam (Alt + Shift + U)

en: Untitled
sk: Nepomenovaný

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update Category
sk: Upraviť kategóriu

en: Update Link Category
sk: Aktualizácia kategórie odkazov

en: Update Tag
sk: Aktualizovať značku

en: Update gallery
sk: Aktualizovať galériu

en: Updated.
sk: Aktualizované.

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload Files
sk: Nahrať súbory

en: Upload Images
sk: Nahrať obrázky

en: Upload Limit Exceeded
sk: Prekročený limit nahrávania

en: Upload New
sk: Nahrať nový

en: Upload failed.
sk: Nahrávanie zlyhalo.

en: Upload stopped.
sk: Nahrávanie prestalo.

en: Uploaded
sk: Nahrané

en: Uploaded to this page
sk: Nahrané na aktuálnu stránku

en: Uploaded to this post
sk: Nahrané do aktuálneho príspevku

en: Uploading
sk: Nahrávanie

en: Upper alpha
sk: Veľké abecedné

en: Upper roman
sk: Veľké rímske

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
sk: Používanie užívateľských úrovní v moduloch a témach je zastarané. Namiesto toho použite role a oprávnenia.

en: Use <code>WP_User->ID</code> instead.
sk: Namiesto toho použite <code>WP_User->ID</code>.

en: Use <code>get_the_author()</code> instead if you do not want the value echoed.
sk: Ak nechcete hodnotu vypísanú, použite radšej <code>get_the_author()</code> .

en: Use <code>get_trackback_url()</code> instead if you do not want the value echoed.
sk: Ak nechcete hodnotu vypísanú, použite radšej <code>get_the_author()</code> .

en: Use CTRL+V on your keyboard to paste the text into the window.
sk: Pre vloženie textu do okna použite CTRL+V.

en: Use as featured image
sk: Použiť ako prezentačný obrázok

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
sk: Používajte čiarky namiesto %s pre oddelenie vyňatých výrazov.

en: Use left and right arrows to navigate.
sk: Použite šípky vľavo a vpravo na navigáciu.

en: Use the <code>%s</code> option instead.
sk: Použite namiesto toho možnosť <code>%s</code>.

en: User has blocked requests through HTTP.
sk: Užívateľ má zablokované požiadavky cez HTTP.

en: User registration has been disabled.
sk: Registrácia užívateľov bola zablokovaná.

en: User registration is currently not allowed.
sk: Registrácia nových používateľov nie je povolená.

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username must be at least 4 characters.
sk: Používateľské meno musí obsahovať najmenej 4 znaky.

en: Username or E-mail:
sk: Používateľské meno alebo e-mail:

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Username: %s
sk: Používateľské meno: %s

en: Users
sk: Používatelia

en: Valid
sk: Platný

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
sk: Platné <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>

en: Version
sk: Verzia

en: Version:
sk: Verzia:

en: Vertical space
sk: Vertikálna medzera

en: Very dark gray
sk: Veľmi tmavo šedá

en: Very weak
sk: veľmi slabé

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Video <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Videá <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Videií <span class="count">(%s)</span>

en: View Attachment Page
sk: Zobraz stránku s prílohou

en: View Category
sk: Zobraziť kategóriu

en: View Page
sk: Zobraziť stránku

en: View Post
sk: Zobraziť článok

en: View Tag
sk: Zobraziť značku

en: View all posts filed under %s
sk: Zobraz všetky články pod %s

en: View all posts in %s
sk: Zobraz všetky články v&nbsp;kategórii %s

en: View comment history
sk: Zobraziť históriu komentárov

en: View posts for %1$s %2$s
sk: Zobraziť články pre %1$s %2$s

en: Visit Site
sk: Navštíviť stránku

en: Visit author homepage
sk: Navštíviť stránku autora

en: Visual
sk: Vizuálny editor

en: Visual control characters on/off.
sk: Vizuálna kontrola znakov zapnutá/vypnutá.

en: Volume
sk: Hlasitosť

en: W_Wednesday_initial
sk: S

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
sk: Skúste ešte chvíľku počkať. Doručenie e-mailu môže byť oneskorené faktormi na ktoré nemáme vplyv.

en: We cannot find a title on that page.
sk: Na uvedenej stránke nie je možné nájsť nadpis.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
sk: Registračný e-mail zašleme na túto adresu. (Dvakrát skontrolujte vašu e-mailovú adresu predtým, než budete pokračovať.)

en: Weak
sk: Slabé

en: Website
sk: Adresa webu

en: Website : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
sk: Web : %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Website: %1$s (IP: %2$s , %3$s)
sk: Web: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Wed
sk: St

en: Wednesday
sk: Streda

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
sk: Vitajte späť, %s. Vyplnením formulára nižšie môžte s vašim účtom <strong>vytvoriť ďaľšiu stránku</strong>. Neexistuje žiadne obmedzenie pre počet stránok, ktoré môžete vytvoriť. Píšte koľko uznáte za vhodné, ale píšte zodpovedne!

en: What do I do now?
sk: Čo mám teraz robiť?

en: When pasting content from another web page the results can be inconsistent and depend on your browser and on the web page you are pasting from. The editor tries to correct any invalid HTML code that was pasted, but for best results try using the Text tab or one of the paste buttons that are on the second row. Alternatively try pasting paragraph by paragraph. In most browsers to select one paragraph at a time, triple-click on it.
sk: Pri vkladaní obsahu z inej webovej stránky môže byť výsledok neuspokojivý, závisí to na vašom prehliadači a aj od webovej stránky, z ktorej vkladáte obsah. Editor sa snaží opraviť neplatný HTML kód, ale pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov skúste použiť Textový editor alebo niektoré z tlačidiel, ktoré sú v druhom riadku nástrojovej lišty. Prípadne skúste vkladať postupne odsek po odseku. Vo väčšine prehliadačov je možné vybrať práve jeden odsek trojitým kliknutím na neho.

en: While using the editor, most basic keyboard shortcuts work like in any other text editor. For example: Shift+Enter inserts line break, Ctrl+C = copy, Ctrl+X = cut, Ctrl+Z = undo, Ctrl+Y = redo, Ctrl+A = select all, etc. (on Mac use the Command key instead of Ctrl). See the Hotkeys tab for all available keyboard shortcuts.
sk: V textovom editore funguje väčšina bežne používaných klávesových skratiek. Napríklad: Shift+Enter prejde na nový riadok, Ctrl+C = kopírovať, Ctrl+X = vystrihnúť, Ctrl+Z = späť, Ctrl+Y = znovu, Ctrl+A = vybrať všetko, a podobne. (na Mac počítačoch použite namiesto Ctrl klávesu Command). Zoznam všetkých klávesových skratiek nájdete v karte Klávesové skratky.

en: White
sk: Biela

en: Whoops, the provided date is invalid.
sk: Prepáčte, uvedený dátum je neplatný.

en: Wider
sk: Širší

en: Widgets
sk: Widgety

en: Width
sk: Šírka

en: Windowless video
sk: Video bez okna

en: Windows media player options
sk: Nastavenie Windows Media Player

en: Word count: %s
sk: Počet slov: %s

en: Word wrap
sk: Rozdeľovanie

en: WordPress &rsaquo; Error
sk: WordPress &rsaquo; Chyba

en: WordPress &rsaquo; Success
sk: WordPress &rsaquo; Úspech

en: WordPress Address (URL)
sk: Adresa (URL) WordPress-u

en: WordPress Failure Notice
sk: Hlásenie o chybe

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
sk: Chyba wordpress databázy %1$s pre požiadavku %2$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
sk: Chyba wordpress databázy %1$s pre požiadavku %2$s vykonanú %3$s

en: WordPress includes a rich HTML editor that works well in all major web browsers used today. However editing HTML is not the same as typing text. Each web page has two major components: the structure, which is the actual HTML code and is produced by the editor as you type, and the display, that is applied to it by the currently selected WordPress theme and is defined in style.css. WordPress is producing valid XHTML 1.0 which means that inserting multiple line breaks (BR tags) after a paragraph would not produce white space on the web page. The BR tags will be removed as invalid by the internal HTML correcting functions.
sk: WordPress zahŕňa Pokročilý HTML editor, ktorý bez problémov funguje vo väčšine široko používaných webových prehliadačov. V každom prípade, písanie HTML sa líši od písania bežného textu. Každá webstránka obsahuje dva základné komponenty: štruktúru, teda samotný HTML kód, ktorý editor vytvára počas vášho písania, a spôsob zobrazenia, ktorý sa aplikuje podľa vybranej WordPress témy a jej style.css. WordPress produkuje validný XHTML 1. kód, čo v praxi znamená, že vloženie viacerých prázdnych riadkov (BR značiek) po odstavci nespôsobí vytvorenie prázdneho priestoru na webstránke. Interné funkcie programu automaticky opravia HTML kód tým, že odstránia všetky neplatné BR značky.

en: Words:
sk: Slová:

en: Writing at Full Speed
sk: Zápis plnou rýchlosťou

en: XML error: %s at line %d
sk: XML chyba: %s na riadku %d

en: XML-RPC services are disabled on this site.
sk: Služba XML-RPC je na tomto webe vypnutá.

en: Y/m/d
sk: j. F Y

en: Yellow
sk: Žltá

en: Yellow green
sk: Žltozelená

en: Yes
sk: Áno

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
sk: WordPress už máte nainštalovaný. Ak ho chcete preinštalovať, vymažte prosím najprv staré tabuľky z databázy.

en: You are about to permanently delete the selected items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Chystáte sa natrvalo vymazať označené položky. 
      'Zrušiť' stornuje operáciu, 'OK' potvrdí vymazanie.

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Práve sa chystáte navždy zmazať túto položku. 
    Stlačte 'Zrušiť' pre prerušenie 'OK' pre dokončenie.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Chystáte sa na trvalo zmazať toto menu.
     'Zrušiť' preruší operáciu, 'OK' potvrdí vymazanie.

en: You are attempting to log out of %s
sk: Pokúšate sa odhlásiť z %s

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for %3$s.
sk: Práve prezeráte archívy blogu <a href="%1$s/">%2$s</a> pre %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the day %3$s.
sk: Práve prezeráte archívy blogu <a href="%1$s/">%2$s</a> pre deň %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the year %3$s.
sk: Práve prezeráte archívy blogu <a href="%1$s/">%2$s</a> pre rok %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives.
sk: Práve prezeráte archívy blogu <a href="%1$s/">%2$s</a>.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
sk: Práve prezeráte archívy kategórie %s.

en: You are logged in already. No need to register again!
sk: Už ste prihlásený. Netreba sa znova registrovať!

en: You are not allowed access to details about comments.
sk: Nemáte oprávnenie na prístup k detailom komentárov.

en: You are not allowed access to details about this site.
sk: Nie ste oprávený prístupovať k podrobnostiam o tejto stránke.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
sk: Nie je vám dovolené priraďovať výrazy v tejto taxonómií.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
sk: Ako tento užívateľ nemáte oprávnenie meniť autora stránky.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
sk: Ako tento užívateľ nemáte oprávnenie upravovať články.

en: You are not allowed to create pages as this user.
sk: Nemáte dovolené vytvárať stránky pod týmto používateľským účtom.

en: You are not allowed to create posts as this user.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenia na vytváranie článkov pod týmto používateľským menom.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
sk: Nie je vám dovolené vytvárať výrazy v tejto taxonómií.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
sk: Nie je vám dovolené vymazávať výrazy v tejto taxonómií.

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
sk: Nie je vám dovolené upravovať výrazy v tejto taxonómií.

en: You are not allowed to moderate comments on this site.
sk: Nemáte oprávnenie moderovať komentáre na tejto stránke.

en: You are not allowed to update options.
sk: Nemáte oprávnenie na zmenu nastavení.

en: You are now logged out.
sk: Ste odhlásený.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
sk: Posielate komentáre príliš rýchlo. Spomaľte.

en: You can confirm that Akismet.com is up by <a href="%s" target="_blank">clicking here</a>.
sk: Môžete potvrdiť, že používate Akismet.com <a href="%s" target="_blank">kliknutím sem</a>.

en: You can create a <code>wp-config.php</code> file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
sk: Súbor <code>wp-config.php</code> môžete vytvoriť cez webové rozhranie, ale nefunguje to pre všetky nastavenia serverov. Najbezpečnejšia cesta je vytvoriť si súbor manuálne.

en: You can delete all of the spam from your database with a single click. This operation cannot be undone, so you may wish to check to ensure that no legitimate comments got through first. Spam is automatically deleted after 15 days, so don&#8217;t sweat it.
sk: Jediným kliknutím môžete vymazať všetok spam z vašej databázy. Táto operácia sa nedá zvrátiť, preto by ste sa mali uistiť, že žiadne legitímne komentáre tu omylom neuviazli. Spam sa automaticky maže po 15-tich dňoch.

en: You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
sk: Môžete upraviť vaše menu na obrazovke Menu v sekcií Vzhľad.

en: You can see all comments on this post here:
sk: Tu si môžete prezrieť všetky komentáre k tomuto článku:

en: You can see all pingbacks on this post here:
sk: Všetky spätné upozornenia (pingback) k tomuto článku:

en: You can see all trackbacks on this post here:
sk: Tu môžete vidieť všetky spätné odkazy na tento článok:

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
sk: Nemôžete použiť túto emailovú adresu na registráciu. Máme problém s tým, že blokujú niektoré naše emaily. Prosím použite iného poskytovateľa emailu.

en: You do not have permission to do that.
sk: Na túto akciu nemáte dostatočné oprávnenie.

en: You do not have permission to preview drafts.
sk: Nemáte oprávnenie pre zobrazenie konceptov.

en: You do not have permission to upload files.
sk: Nemáte oprávnenie pre nahrávanie súborov.

en: You do not have sufficient permission to moderate comments.
sk: Nemáte dostatočné práva na moderovanie komentárov.

en: You have attempted to queue too many files.
sk: Pokúšate sa dať do fronty príliš veľa súborov.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
sk: Boli ste pridaný na túto stránku. Prosím, navštívte vašu <a href="%s">domovskú stránku</a>, alebo <a href="%s">sa prihláste</a> pomocou vášho prihlasovacieho mena a hesla.

en: You have logged in successfully.
sk: Boli ste úspešne prihlásený.

en: You have no spam currently in the queue. Must be your lucky day. :)
sk: Nečaká tu na vás žiaden spam. Dnes musíte mať šťastný deň. :-)

en: You have searched the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
sk: V archívoch blogu <a href="%1$s/">%2$s</a> ste vyhľadávali <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. Ak sa vám v týchto výsledkoch nepodarilo nič nájsť, môžete skúsiť jeden z týchto odkazov.

en: You may only upload 1 file.
sk: Môžete nahrať iba 1 súbor.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
sk: Môžete použiť tieto <abbr title="HyperText Markup Language">HTML </abbr> značky a atribúty: %s

en: You must <a href="%1$s">enter your Akismet API key</a> for it to work.
sk: Na spustenie musíte <a href="%1$s">zadať váš kľúč pre Akismet API</a>.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
sk: Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte <a href="%s">prihlásiť</a>.

en: You must be registered to comment
sk: Na to, aby ste mohli komentovať, musíte byť registrovaný

en: You must enter a valid Akismet API key here. If you need an API key, you can <a href="%s">create one here</a>
sk: Musíte zadať platný Akismet API kľúč. Ak potrebujete API kľúč, môžete si ho <a href="%s"> vytvoriť tu </a>

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
sk: Najprv sa musíte <a href="%s">prihlásiť</a>. Až potom môžete vytvoriť novú stránku.

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
sk: Využitím prvého parametra by ste mali určiť "nonce" akciu ktorá má byť overená.

en: Your Akismet account has been successfully set up and activated. Happy blogging!
sk: Váš Akismet účet bol úspešne nastavený a aktivovaný. Príjemné blogovanie!

en: Your Comment
sk: Váš komentár

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
sk: PHP na Vašom serveri pravdepodobne neobsahuje rozšírenie MySQL, ktoré je potrebné na to, aby WordPress fungoval.

en: Your WordPress home URL %s is invalid.  Please fix the <a href="%s">home option</a>.
sk: Domáca URL adresa vášho WordPress, %s je neplatná. Prosím, napravte ju v <a href="%s">domácich možnostiach</a>.

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
sk: Váš účet bol aktivovaný. Teraz sa môžete <a href="%1$s">prihlásiť</a> na Vašu stránku pod menom &#8220;%2$s&#8221; Prosím skontrolujte si Váš email %3$s, kde Vám bolo zaslané heslo a ďalšie inštrukcie. Ak ste email nedostali, skontrolujte si, či email nie je v nevyžiadanej pošte. Ak ste email nedostali ani do hodiny, môžete si <a href="%4$s">obnoviť heslo</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
sk: Váš účet bol aktivovaný. <a href="%1$s">Prihláste sa</a>, alebo sa vráťte na <a href="%2$s">domovskú stránku</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
sk: Váš účet bol aktivovaný. Teraz môžete <a href="%1$s">zobraziť vašu stránku</a> alebo sa <a href="%2$s">prihlásiť</a>.

en: Your account is now active!
sk: Váš účet je teraz aktívny!

en: Your address will be %s.
sk: Vaša adresa bude %s.

en: Your blogroll
sk: Zoznam odkazov

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the <a href="%1$s" target="%2$s">browser uploader</a> for files over 100MB.
sk: Váš prehliadač má určité obmedzenia pri odosielaní veľkých súborov pomocou nahrávania viacerých súborov naraz. Prosím, použite <a href="%1$s" target="%2$s">Nahrávač prehliadača</a> pre súbory väčšie ako 100 MB.

en: Your comment is awaiting moderation.
sk: Váš komentár čaká na schválenie.

en: Your email address will not be published.
sk: Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

en: Your key has been cleared.
sk: Váš kľúč bol overený.

en: Your latest posts
sk: Vaše posledné príspevky

en: Your password has been reset.
sk: Vaše heslo bolo resetované.

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
sk: Váš server beží na systéme PHP verzie %1$s, ale WordPress%2$s vyžaduje aspoň %3$s.

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
sk: Platnosť vašej relácie vypršala. Môžete sa prihlásiť znova z tejto stránky, alebo prejdite na prihlasovaciu stránku.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
sk: Vaša stránka <a href="%1$s">%2$s</a> je aktívna. Teraz sa môžete prihlásiť na stránku pod užívatelským menom &#8220;%3$s&#8221;. Prosím skontrolujte si Vášu emailovú schránku na %4$s, kde Vám bolo zaslané heslo a prihlasovacie inštrukcie. Ak ste email nedostali, prosím skontrolujte si, či email nie je v nevyžiadanej pošte. Ak ste email stále nedostali do hodiny, môžete si <a href="%5$s">vyresetovať heslo</a>.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
sk: Posledné príspevky vašej stránky.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
sk: Posledné komentáre na vašej stránke.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu you would like to use. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
sk[0]: Téma podporuje %s menu. Vyberte, ktoré menu chcete použiť.
sk[1]: Téma podporuje %s menu. Vyberte, ktoré z menu chcete použiť.
sk[2]: Téma podporuje %s menu. Vyberte, ktoré z menu chcete použiť.

en: Your theme supports a static front page.
sk: Vaša téma podporuje staticku úvodnú stránku.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP's <code>fsockopen</code> or <code>gethostbynamel</code> functions.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet's system requirements</a>.
sk: Váš poskytovateľ webhostingu alebo administrátor serveru zákazal <code>fsockopen</code> alebo <code>gethostbynamel</code> funkcie v PHP. <strong>Akismet nemôže správne pracovať, pokiaľ to nezmeníte.</strong> Prosím kontaktujte vášho poskytovateľa webhostingu alebo správcu firewall-u a dajte im <a href="%s" target="_blank">tieto informácie o systémových požiadavkách Akismetu</a>.

en: [%1$s] Activate %2$s
sk: [%1$s] Aktivovať %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
sk: [%1$s] Komentár: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
sk: [%1$s] Na moderáciu: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
sk: [%1$s] Spätný odkaz: "%2$s"

en: [%s] New User Registration
sk: [%s] Registrácia nového používateľa

en: [%s] Password Lost/Changed
sk: [%s] Strata/zmena hesla

en: [%s] Password Reset
sk: [%s] Znovunastavenie hesla

en: [%s] Your username and password
sk: [%s] Vaše používateľské meno a heslo

en: abort
sk: zrušiť

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
sk: Odkaz

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
sk: Multimediá

[ctx: add new from admin bar]
en: User
sk: Používateľa

[ctx: add new media]
en: Add New
sk: Pridať nový súbor

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
sk: Stránku

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
sk: Článok

[ctx: adjective]
en: Approved
sk: Schválený

[ctx: admin bar menu group label]
en: Add New
sk: Pridať

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
sk: Pridať

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
sk: Modrá

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
sk: Káva

[ctx: admin color scheme]
en: Default
sk: Základná

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
sk: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
sk: Svetlá

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
sk: Polnočná

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
sk: Oceán

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
sk: Východ slnka

en: apop authentication failed
sk: Zlyhala autorizácia apop

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
sk: od %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: close tags
sk: zavrieť značky

en: connection does not exist
sk: pripojenie neexistuje

en: connection not established
sk: spojenie nebolo nadviazané

en: domain
sk: doména

en: fullscreen
sk: celá obrazovka

en: g:i a
sk: G:i

[ctx: html attribute]
en: Name
sk: Meno

[ctx: html attribute]
en: Name:
sk: Názov:

en: http://wordpress.org/
sk: http://sk.wordpress.org/

en: http://wordpress.org/support/
sk: http://wp.sk/forum/

en: ieSpell not detected. Do you want to install it now?
sk: ieSpell nebol nájdený. Chcete ho inštalovať okamžite?

en: l, F jS, Y
sk: l, j. F , Y

[ctx: label]
en: Search for:
sk: Hľadať:

[ctx: links widget]
en: All Links
sk: Všetky odkazy

[ctx: meta widget link text]
en: WordPress.org
sk: sk.WordPress.org

en: moved to the trash.
sk: presunutý do koša.

en: new WordPress Loop
sk: nový WordPress

en: no login ID submitted
sk: Nebolo zadané žiadne login ID

en: not configured
sk: nenastavené

[ctx: noun]
en: Comment
sk: Komentár

en: number_format_decimal_point
sk: ,

en: of
sk: z

[ctx: page]
en: Add New
sk: Pridať novú

[ctx: password strength]
en: Medium
sk: Stredná

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sk: Hľadať &hellip;

[ctx: post]
en: Add New
sk: Pridať nový

[ctx: post]
en: Draft
sk: Koncept

[ctx: post]
en: Pending
sk: Čaká na schválenie

[ctx: post]
en: Private
sk: Súkromný

[ctx: post]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: post]
en: Scheduled
sk: Naplánované

[ctx: post]
en: Trash
sk: Kôš

[ctx: post format]
en: Format
sk: Formát

[ctx: post revision title]
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
sk: %1$s %2$s, vek (dátum a čas uloženia): %3$s (%4$s)

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
sk: %1$s [Automatické ukladanie]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
sk: %1$s [Aktuálna verzia]

[ctx: post type general name]
en: Media
sk: Multimédiá

[ctx: post type general name]
en: Pages
sk: Stránky

[ctx: post type general name]
en: Posts
sk: Články

[ctx: post type singular name]
en: Page
sk: Stránka

[ctx: post type singular name]
en: Post
sk: Článok

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i
sk: j F, Y, G:i

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i:s
sk: j. F Y @ G:i:s

[ctx: search results]
en: No results found.
sk: Žiadne výsledky sa nenašli.

[ctx: submit button]
en: Search
sk: Nájdi

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
sk: Značky

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
sk: Kategória

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
sk: Značka

en: text direction
sk: smer textu

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
sk: %1$s komentoval %2$s

en: {#field} must be a number
sk: {#field} musí byť číslo

en: {#field} must be a number greater than {#min}
sk: {#field} musí byť číslo väčšie ako {#min}

en: {#field} must be a number or percentage
sk: {#field} musí byť číslo alebo percento
