Development (trunk) - en to uk translation catalogue (1682 entries)

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
uk: Світанок

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
uk: Ектоплазма

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
uk: Океан

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
uk: Кава

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
uk: Спроба задати якість зображення, яка виходить за межі діапазону [1,100].

en: A term with the name and slug provided already exists with this parent.
uk: Елемент з зазначеним ім'ям та ярликом вже існує у батьківського елементу.

en: A term with the name and slug provided already exists.
uk: Елемент з зазначеним ім'ям та ярликом вже існує.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
uk: Список сторінок вашого сайту.

en: A search form for your site.
uk: Пошукова форма для вашого сайту.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
uk: Архів записів вашого сайту по місяцях.

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
uk: Посилання на вхід/вихід, RSS-стрічку та WordPress.org.

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
uk: Календар записів вашого сайту.

en: Arbitrary text or HTML.
uk: Довільний текст або HTML-код.

en: A list or dropdown of categories.
uk: Список або випадаюче меню категорій.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
uk: Найсвіжіші записи вашого сайту.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
uk: Найсвіжіші коментарі вашого сайту.

en: Entries from any RSS or Atom feed.
uk: Записи з будь-якої стрічки RSS або Atom.

en: A cloud of your most used tags.
uk: Хмаринка найвживаніших теґів.

en: Add a custom menu to your sidebar.
uk: Додайте меню до вашого сайдбару.

[ctx: admin color scheme]
en: Default
uk: За замовчуванням

[ctx: admin color scheme]
en: Light
uk: Світла

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
uk: Північ

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
uk: Щоб виключити кілька елементів, замість %s використовуйте коми.

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
uk: cyrillic

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="http://wordpress.org/support/">support forums</a>.
uk: Сталася неочікувана помилка. Можливо, щось не так з сайтом WordPress.org або з налаштуваннями вашого сервера. Якщо проблема не вирішиться, зверніться на <a href="http://wordpress.org/support/">форуми підтримки</a>.

en: Menu
uk: Меню

en: Translation Updates
uk: Оновлення перекладів

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
uk: Вибачте, цей ключ не є дійсним. Спробуйте ще раз.

en: The theme directory "%s" does not exist.
uk: Каталог теми "%s" не існує.

en: In <code>%1$s</code>, use the <code>%2$s</code> method, not the <code>%3$s</code> function. See %4$s.
uk: У <code>%1$s</code> використовуйте метод <code>%2$s</code> замість функції <code>%3$s</code>. Див %4$s.

en: ERROR: This is not a valid feed template.
uk: ПОМИЛКА: Поточний шаблон не є коректним шаблоном стрічки.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
uk: Цей вміст захищений паролем. Для його перегляду введіть, будь ласка, пароль:

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
uk: а,без,би,в,де,для,так,до,за,і,із,або,до,як,коли,чи,на,над,ані,але,о,про,від,перед,по,під,при,про,з,у,крізь,аби

en: Failed to write request to temporary file.
uk: Не вдалося записати запит в тимчасовий файл.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
uk: Не вдалося перевірити SSL-сертифікат сервера.

en: Embed Media Player
uk: Код медіа плеєру

en: Length:
uk: Довжина:

en: Embed or Link
uk: Код або посилання

en: Link to Media File
uk: Посилання на Медіафайл

en: Link to Attachment Page
uk: Посилання на сторінку файлу

en: Download File
uk: Завантажити файл

en: Download Video
uk: Завантажити відео

en: Play/Pause
uk: Відтворення / Пауза

en: Mute Toggle
uk: вимкнути звук

en: Turn off Fullscreen
uk: Вимкнути Повноекранний режим

en: Go Fullscreen
uk: На весь екран

en: Unmute
uk: Увімкнути звук

en: Captions/Subtitles
uk: Заголовки/субтитри

en: Empty
uk: Порожньо

en: Valid
uk: дійсний

en: Invalid
uk: недійсний

en: Failed
uk: Не вдалося

en: Activate your Akismet account
uk: Активуйте Akismet аккаунт

en: <strong>Almost done</strong> - activate your account and say goodbye to comment spam
uk: <strong>Майже все</strong> – активуйте ваш акаунт та попрощайтеся зі спамом

en: %s week | %s weeks
uk[0]: %s тиждень
uk[1]: %s тижні
uk[2]: %s тижнів

en: %s month | %s months
uk[0]: %s місяць
uk[1]: %s місяці
uk[2]: %s місяців

en: %s year | %s years
uk[0]: %s рік
uk[1]: %s роки
uk[2]: %s років

en: #%d (no title)
uk: #%d (не має назви)

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
uk: JavaScript повинен бути увімкненим, щоб ця функція працювала.

en: Your Akismet account has been successfully set up and activated. Happy blogging!
uk: Ваш аккаунт Akismet вдало налаштовано та активовано!

en: Please enter an API key
uk: Будь ласка введіть ключ API

en: Akismet <a href="%s" class="add-new-h2">Stats</a>
uk: <a href="%s" class="add-new-h2">Статистика</a> Akismet

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site. To use Akismet you may need to sign up for an API key. Click the button below to get started.
uk: Akismet ліквідує спам, що ви отримуєте у коментарях та трекбеках на вашому сайті. Для використання Akismet вам можливо треба буде зареєструватися і отримати API ключ. Натисніть на кнопку нижче, щоб почати.

en: Create a new Akismet Key
uk: Створити новий ключ Akismet

en: I already have a key
uk: Я вже маю ключ

en: You must enter a valid Akismet API key here. If you need an API key, you can <a href="%s">create one here</a>
uk: Ви повині ввести вірний Akismet API ключ. Якщо у вас немає API ключа, ви можете <a href="%s">створити його тут</a>

en: Auto-detete old spam
uk: Автоматично видаляти старий спам

en: Show approved comments
uk: Показувати кількість узгоджених коментарів поруч із кожним автором.

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Server Status
uk: Статус сервера

en: Check Network Status
uk: Провірити стан мережі

en: Last Checked
uk: Остання перевірка була

en: %s Ago
uk: %s тому

en: Not yet
uk: Ще не проводилась

en: You can confirm that Akismet.com is up by <a href="%s" target="_blank">clicking here</a>.
uk: Ви можете переконатись, що Akismet.com працює, <a href="%s" target="_blank">натиснувши тут</a>.

en: Akismet Error Code
uk: Код помилки Akismet

en: Login Address (URL)
uk: Адреса входу (URL)

en: The URL to the admin area
uk: URL адміністративної частини

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
uk: Броузер на вашому пристрої не може використовуватись для завантаження файлів. Спробуйте скористатись <a href="%s">спеціальним додатком для вашого пристрою</a>.

en: (more&hellip;)
uk: (далі&hellip;)

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
uk: Можлива причина: на Вашому хості може бути вимкнена функція mail().

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Не вдалось зареєструвати вас&hellip; будь ласка, зв'яжіться з <a href="mailto:%s">веб-майстром</a> !

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
uk: %1$s [Автозбереження]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
uk: %1$s [Поточна редакція]

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
uk: Ваша сесія скінчилася. Ви можете повторно увійти в систему з цієї сторінки або перейдіть на сторінку входу.

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
uk: Сесія закінчилась. Будь ласка, увійдіть знову. Ви залишитесь на цій сторінці.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
uk: Чи вірно ви ввели ваш емейл? Ви ввели %s, якщо він не вірний, ви не зможете отримувати повідомлення.

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist, but you can create it now!
uk: Сайт, що ви шукаєте, <strong>%s</strong>, не існує, але ви можете створити його зараз!

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist.
uk: Сайт, що ви шукаєте, <strong>%s</strong>, не існує.

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
uk: Сторінка входу відкриється в новому вікні. Після авторизації ви можете закрити її і повернутись сюди.

[ctx: post revision title]
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
uk: %1$s %2$s, %3$s тому (%4$s)

en: %s <span class="says">says:</span>
uk: %s <span class="says">сказав:</span>

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
uk: %1$s о %2$s

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
uk: Пошук &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
uk: Пошук:

[ctx: submit button]
en: Search
uk: Пошук

en: Session expired
uk: Сесія закінчилась

en: No tags found.
uk: Не знайдено тегів.

[ctx: meta widget link text]
en: WordPress.org
uk: uk.wordpress.org

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
uk: Не відключайте скрипт %1$s в панелі адміністратора. Скористайтесь хуком (hook) %2$s для обраної теми.

en: WordPress Address (URL)
uk: Адреса WordPress (URL)

en: Site Address (URL)
uk: Адреса сайту (URL)

en: Invalid user ID.
uk: Невірний ID користувача.

en: Random Order
uk: Випадковий порядок

en: Caption this image&hellip;
uk: Назвіть це зображення&hellip;

en: %d selected
uk: вибрано: %d

en: Insert from URL
uk: Вставити з URL

en: Set Featured Image
uk: Оберіть головне зображення

[ctx: Links widget]
en: Random
uk: Випадково

en: No items found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Add to Gallery
uk: Додати в галерею

en: Reverse order
uk: У зворотньому порядку

en: Set featured image
uk: Оберіть головне зображення

en: Deselect
uk: Зняти виділення

en: Sorry, that file cannot be edited.
uk: На жаль, цей файл не можна редагувати.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the <a href="%1$s" target="%2$s">browser uploader</a> for files over 100MB.
uk: Ваш браузер має обмеження щодо завантаження великих файлів з допомогою Multi-file uploader. Будь-ласка скористайтесь  <a href="%1$s" target="%2$s"> стандартним завантажувачем браузера </a> для файлів об'ємом більше ніж 100MB.

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk: Ви збираєтесь видалити цей елемент.
      'Відміна' — залишити, 'Ок' — видалити.

en: Delete Permanently
uk: Видалити остаточно

en: Upload Limit Exceeded
uk: Перевищено ліміт завантаження

en: Maximum upload file size: %d%s.
uk: Максимальний розмір файлу: %d%s.

en: Dismiss Errors
uk: Не показувати помилки

en: Error
uk: Помилка

en: No editor could be selected.
uk: Неможливо вибрати редактор

en: Uploading
uk: Завантаження

en: Manage Images
uk: Управління зображеннями

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: <span class="count">(%s)</span> зображення
uk[1]: <span class="count">(%s)</span> зображення
uk[2]: <span class="count">(%s)</span> зображень

en: Manage Audio
uk: Управління аудіо

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: <span class="count">(%s)</span> аудіофайл
uk[1]: <span class="count">(%s)</span> аудіофайли
uk[2]: <span class="count">(%s)</span> аудіофайлів

en: Video
uk: Відео

en: Manage Video
uk: Управління відео

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: <span class="count">(%s)</span> відео
uk[1]: <span class="count">(%s)</span> відео
uk[2]: <span class="count">(%s)</span> відео

en: Insert into page
uk: Вставити на сторінку

en: Uploaded to this page
uk: Завантажено на цю сторінку

en: All media items
uk: Всі медіа елементи

en: Uploaded to this post
uk: Завантажено до цієї публікації.

en: Audio
uk: Аудіо

en: &#8592; Return to library
uk: &#8592; Повернутися до медіа бібліотеки

en: Custom URL
uk: Встановити URL

en: Attachment Details
uk: Деталі прикріпленого файлу

en: Alt Text
uk: Альтернативний текст

en: Columns
uk: Колонки

en: Drag and drop to reorder images.
uk: Перетягніть зображення, щоб змінити їх порядок.

en: Large
uk: Великий

en: Attachment Display Settings
uk: Налаштування відображення прикріплень

en: Gallery Settings
uk: Налаштування галереї

en: Upload Images
uk: Завантажити зображення

en: &#8592; Cancel Gallery
uk: &#8592; Скасувати галерею

en: WordPress &rsaquo; Success
uk: WordPress &rsaquo; Вдало

en: Drop files anywhere to upload
uk: Перетягніть файли в поле, щоб завантажити

en: Upload Files
uk: Завантаження файлів

en: Insert gallery
uk: Вставити галерею

en: Drop files to upload
uk: Перетягніть файли, щоб завантажити

en: Media Library
uk: Медіа бібліотека

en: Create Gallery
uk: Створити галерею

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
uk: Для активації вашого акаунту, будь-ласка клікніть на посилання:
    
     %s
    
    Після активації ви отримаєте *ще один лист* з вашим лоґіном.

en: Already Installed
uk: Вже встановлено

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
uk: Ви, здається, вже встановили WordPress. Щоб перевстановити потрібно спочатку очистити таблиці в базі даних.

en: Taxonomies cannot exceed 32 characters in length
uk: Таксономії не можуть бути довші 32-ох символів

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
uk: Новий сайт: %1$s
    URL: %2$s
    IP: %3$s
     
    Відключити ці повідомлення: %4$s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
uk: Новий користувач: %1$s
    IP: %2$s
     
     Відключити ці повідомлення: %3$s

en: Link To
uk: Посилання до

en: Attachment Page
uk: Сторінка прикріпленого файлу

en: Media File
uk: Медіафайл

en: Describe this video&hellip;
uk: Опишіть це відео&hellip;

en: Describe this audio file&hellip;
uk: Опишіть цей аудіофайл&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
uk: Опишить цей медіа файл&hellip;

en: Update gallery
uk: Оновити галерею

en: The requested user does not exist.
uk: Такого користувача не існує

en: Please enter a valid email address.
uk: Будь ласка, введіть правильний email.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Цей ім'я користувача вже зареестровано. Будь ласка виберіть інше.

en: File doesn&#8217;t exist?
uk: Файл не існує?

en: File is not an image.
uk: Файл не є зображенням.

en: Could not read image size.
uk: Неможливо визначити розмір зображення.

en: Image resize failed.
uk: Зміна розмірів зображення не вдалося.

en: Image crop failed.
uk: Обрізаня  зображення не вдалося.

en: Image rotate failed.
uk: Обертання зображення не вдалося.

en: Image flip failed.
uk: Перевертання зображення не вдалося.

en: Image Editor Save Failed
uk: Збереження зображення не вдалося.

[ctx: post type general name]
en: Media
uk: Медіа

[ctx: add new media]
en: Add New
uk: Додати нове

en: View Attachment Page
uk: Переглянути сторінку вкладення

en: Whoops, the provided date is invalid.
uk: Отакої, дату вказано невірно.

en: Insert Media
uk: Вставка медіафайлів

en: Create a new gallery
uk: Створити нову галерею

en: Insert into post
uk: Додати в публікацію

en: Add to gallery
uk: Додати в галерею

en: Clear
uk: Очистити

en: Select Color
uk: Вибрати колір

en: Current Color
uk: Поточний колір

en: Could not insert term relationship into the database
uk: Неможливо вставити сполучення в базу даних

[ctx: Display name based on first name and last name]
en: %1$s %2$s
uk: %2$s %1$s

en: Incorrect username or password.
uk: Не вірний лоґін або пароль.

en: XML-RPC services are disabled on this site.
uk: Сервіс XML-RPC відключений на цьому сайті.

en: There is a revision of this post that is more recent.
uk: Є свіжіша версія цієї публікації.

en: %1$s %2$s %3$s Feed
uk: %1$s %2$s %3$s RSS

en: Display post date?
uk: Відобразити дату публікації?

en: You are not allowed to create pages as this user.
uk: Вам не надано прав створювати сторінки.

en: Invalid post ID
uk: Невірний ID повідомлення

en: Sorry, you cannot edit users.
uk: Вибачте, ви не можете редагувати користувачів

en: Invalid user ID
uk: Невірний ID користувача

en: Sorry, you cannot list users.
uk: Вибачте, ви не можете бачити список користувачів.

en: The role specified is not valid
uk: Обрана роль невірна

en: Sorry, you cannot edit your profile.
uk: Вибачте, ви не можете редагувати свій профіль

en: Sorry, the user cannot be updated.
uk: Вибачте, дані користувача не можуть бути оновлені.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
uk: Вибачте, у вас немає дозволу редагувати публікації.

en: Sorry, revisions are disabled.
uk: Вибачте, ревізії вимкнено.

en: Alternative Text
uk: Альтернативний текст

en: Select Files
uk: Виберіть файли

en: Distraction Free Writing mode
uk: Режим набору тексту (відключення відволікаючих об'єктів)

en: For more information about this software visit the <a href="http://tinymce.com" target="_blank">TinyMCE website</a>.
uk: Для більш детального ознайомлення з програмою зайдіть на <a href="http://tinymce.com" target="_blank">сайт TinyMCE</a>.

en: GNU Library General Public License
uk: Загальна публічна ліцензія Бібліотеки GNU

en: Pasting content from another application, like Word or Excel, is best done with the Paste from Word button on the second row, or in Text mode.
uk: Імпортування контенту з інших програм, таких як Word чи Excel, найкраще робити за допомогою кнопки "Вставити з  Word" на другому рядку панелі кнопок, або у текстовому режимі

en: When pasting content from another web page the results can be inconsistent and depend on your browser and on the web page you are pasting from. The editor tries to correct any invalid HTML code that was pasted, but for best results try using the Text tab or one of the paste buttons that are on the second row. Alternatively try pasting paragraph by paragraph. In most browsers to select one paragraph at a time, triple-click on it.
uk: Коли ви вставляєте контент з іншої веб-сторінки то результати можуть відрізнятись і це залежить від вашого броузеру та форматування того сайту звідки ви берете матеріал. Редактор намагається виправити неправильний HTML-код, що ви вставляєте, але для ідеального результату вам потрібно перемикнути на вкладку Текст, або скористатись спеціальною кнопкою вставки, що є на панелі інструментів в редакторі. Як варіант, можете копіпастити по одному абзацу. В більшості броузерів, для виділення цілого абзацу потрібно тричі клацнути по ньому.

en: Any HTML entered directly into the rich editor will show up as text when the post is viewed. What you see is what you get. When you want to include HTML elements that cannot be generated with the toolbar buttons, you must enter it by hand in the Text editor. Examples are tables and &lt;code&gt;. To do this, click the Text tab and edit the code, then switch back to Visual mode. If the code is valid and understood by the editor, you should see it rendered immediately.
uk: Будь який HTML код, що ви ввели в візуальний редактор буде відображатись як текст, так як ви його бачите зараз. Тому, якщо ви хочете щоб ці HTML елементи були правильно інтерпретовані броузером то їх слід писати у вкладці «Текст» — вставляйте там потрібні вам теги і перемикайтесь на візуальний редактор. Якщо код коректний, то він буде нормально відображатись, так як ви цього очікуєте.

en: If you need to upload an image or another media file from your computer, you can use the Media Library button above the editor. The media library will attempt to create a thumbnail-sized copy from each uploaded image. To insert your image into the post, first click on the thumbnail to reveal a menu of options. When you have selected the options you like, click "Insert into Post" and your image or file will appear in the post you are editing.
uk: Якщо вам потрібно завантажити зображення чи інший файл, то ви можете скористатись кнопкою «Завантажити медіа» над редактором. В медіа бібліотеці будуть створені мініатюри до кожного зображення. Щоб вставити зображення в редактор вам треба вибрати мініатюру, а потім клацніть «Вставити в публікацію» і ваше зображення появиться в редакторі в тому місці де ви редагуєте.

en: Editor width in Distraction Free Writing mode:
uk: Ширина редактора в повноекранному режимі:

en: QuickTime options
uk: Опції QuickTime

en: Skip to toolbar
uk: Перейти до панелі інструментів

en: Top navigation toolbar.
uk: Верхня панель навігації.

en: Distraction Free Writing mode (Alt + Shift + W)
uk: Повноекранний режим редактора (Alt + Shift + W)

en: Horizontal rule
uk: Горизонтальна лінія

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
uk: Текст

en: Hex Value
uk: Шістнадцяткове значення

en: Header Text Color
uk: Колір тексту заловку

en: Colors
uk: Кольори

en: Save &amp; Activate
uk: Зберегти та активувати

en: Saved
uk: Збережено

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to experience the awesomeness.
uk: <strong>Ви успішно оновили WordPress!</strong> Будь-ласка увійдіть щоб спробувати дивовижність.

en: Save &amp; Publish
uk: Зберегти та опублікувати

en: Select File
uk: Обрати файл

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
uk: Недостатньо аргументів для цього XML-RPC методу.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
uk: На жаль, ви не можете прикріплювати приватну публікацію.

en: This key is invalid.
uk: Цей ключ не є дійсним.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation. Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
uk: Деякі коментарі ще не були перевірені на спам Akismet. Вони очікують на модерацію. Будь ласка, ознайомтеся з <a href="%s"> конфігурацією Akismet </a> і зверніться в підтримку веб-хостингу, якщо проблема залишається.

en: Awaiting spam check
uk: Очікується перевірка на спам

en: Akismet Widget
uk: Akismet віджет

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
uk: Показувати кількість спам повідомлень, що відслідкував Akismet

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
uk[0]: <strong class="count">%1$s спам повідомлення</strong> заблоковане <strong>Akismet</strong>
uk[1]: <strong class="count">%1$s спам повідомлення</strong> заблоковано <strong>Akismet</strong>
uk[2]: <strong class="count">%1$s спам повідомлень</strong> заблоковано <strong>Akismet</strong>

en: No Image
uk: Зображення відсутнє

en: Random Default Image
uk: Випадкове стандартне зображення

en: Random Uploaded Image
uk: Випадкові завантажені зображення

en: You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
uk: Ви можете редагувати зміст меню на секції Меню, в розділі Зовнішній вигляд.

en: Drop a file here or <a href="#" class="upload">select a file</a>.
uk: Перетягніть файл сюди або <a href="#" class="upload">оберіть файл</a>.

en: Header Image
uk: Зображення в заголовку

en: Post Thumbnail
uk: Мініатюра публікації

en: text direction
uk: напрям тексту

en: Toggle Editor Text Direction
uk: Змінити напрям тексту в редакторі

en: Site name must be at least 4 characters.
uk: Назва сайту повинна містити не менше 4 символів.

en: Please enter a site name.
uk: Будь-ласка вкажіть назву сайта.

en: That username is not allowed.
uk: Не допустимий лоґін

en: Please enter a username.
uk: Введіть лоґін

en: Please enter a site title.
uk: Вкажіть заголовок сайту.

en: That name is not allowed.
uk: Таке ім\'я не допускається.

en: Username must be at least 4 characters.
uk: Лоґін повинен бути не менше 4 символів.

en: A static page
uk: Статична сторінка

en: Display Header Text
uk: Відображати текст заголовку

en: Background Color
uk: Фоновий колір

en: Background Image
uk: Фонове зображення

en: Background Repeat
uk: Повторення фону

en: Background Position
uk: Розміщення фону

en: Background Attachment
uk: Фонове зображення

en: Uploaded
uk: Завантажено

en: Upload New
uk: Завантажити

en: Remove Image
uk: Видалити зображення

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
uk: Вибачте, але вам не дозволено редагувати цей тип запису.

en: Scroll
uk: Прокручувати з сайтом

en: Fixed
uk: Зафіксувати

en: No Repeat
uk: Без повторення

en: Tile
uk: Повторення

en: Tile Horizontally
uk: Повторювати горизонтально

en: Tile Vertically
uk: Повторювати вертикально

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Posts page
uk: Сторінка з публікаціями

en: Upload
uk: Завантажити

en: Remove
uk: Видалити

en: Allowed Files
uk: Дозволені файли

en: The term name cannot be empty.
uk: Задайте ім\'я елементу.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
uk: Ви не можете створювати елементи в цій таксономії.

en: This taxonomy is not hierarchical.
uk: Ця таксономія не є ієрархічною.

en: Parent term does not exist.
uk: Батьківського елементу не існує

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
uk: Вибачте, елемент не може бути створено. Щось пішло не так

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
uk: Ви не можете редагувати елементи в цій таксономії

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
uk: Таксономія не ієрархічною, отже ви не можете задати батьківський елемент.

en: Sorry, editing the term failed.
uk: Вибачте, редагування не вдале

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
uk: Ви не можете видаляти елементи в цій таксономії

en: Sorry, deleting the term failed.
uk: Вибачте, видалення елементу не вдалося

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
uk: Ви не можете призначати елементи в цій таксономії

en: Select Link Category:
uk: Оберіть категорію посилань:

en: Template
uk: Шаблон

en: Stylesheet
uk: Стиль

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Link rating
uk: Рейтинг посилання

en: Link ID
uk: ID посилання

en: Number of links to show:
uk: Кількість посилань, які показати:

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
uk: ПОМИЛКА: Тека теми не існує або порожня. Перевірте правильність встановлення.

en: Stylesheet is not readable.
uk: Файл стилю не вдалось завантажити.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
uk: Тема "%s" не є вірною в якості батьківської теми.

en: Navigation
uk: Навігація

en: Your theme supports %s menu. Select which menu you would like to use. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
uk[0]: Ваша тема підтримує  %s меню. Оберіть меню, для розміщення на сайті.
uk[1]: Ваша тема підтримує  %s меню. Оберіть меню, для розміщення на сайті.
uk[2]: Ваша тема підтримує  %s меню. Оберіть меню, для розміщення на сайті.

en: Refresh
uk: Оновити

en: Static Front Page
uk: Статична головна сторінка

en: Your theme supports a static front page.
uk: Ваша тема підтримує статичну головну сторінку.

en: Your latest posts
uk: Ваші останні публікації

en: Front page displays
uk: Головна сторінка відображає

en: Site Title & Tagline
uk: Назва Сайту і Слоган

en: Tagline
uk: Короткий опис

en: &mdash; Select &mdash;
uk: &mdash; Оберіть &mdash;

en: Styles
uk: Стилі

en: Use left and right arrows to navigate.
uk: Використовуйте стрілки вліво і вправо для навігації.

en: The post type may not be changed.
uk: Тип публікації не можна змінити.

en: Image default size
uk: Розмір зображення за замовчуванням

en: Image default link type
uk: Тип посилання на зображення за замовчуванням

en: Image default align
uk: Вирівнювання зображення за замовчуванням

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
uk: Вибачте, ви не можете редагувати цю публікацію.

en: Edit Site
uk: Редагувати сайт

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type
uk: Вибачте, ви не можете редагувати публікації цього типу.

en: Invalid author ID.
uk: Невірний ID автора.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
uk: Вибачте, ви не можете видалити цю публікацію.

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
uk: Невизначений елемент використано в ієрархічній таксономії, вкажіть ID елементу

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
uk: Ви не можете додати елемент до однієї з обраних таксономій.

en: The post cannot be deleted.
uk: Публікація не може бути видалена.

en: The post type specified is not valid
uk: Тип публікації некоректний

en: Invalid post type
uk: Неправильний тип публікації.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
uk: Ви не можете створювати публікації, захищені паролем, в цьому типі публікацій

en: You are not allowed to create posts as this user.
uk: Ви не можете створювати повідомлення від імені цього користувача.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
uk: Ви не можете створювати приватні публікації в цьому типі публікацій

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
uk: Ви не можете публікувати записи в цьому типі публікацій

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
uk: Ви не можете прив\'язати елемент до однієї з обраних таксономій

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
uk: Одна з обраних таксономій не підтримується типом публікації

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
uk: Вибачте, ви не можете прикріпити цю публікацію.

en: Allow search engines to index this site.
uk: Дозволити пошуковим системам індексувати цей сайт.

en: There doesn't seem to be a <code>wp-config.php</code> file. I need this before we can get started.
uk: Здається, немає файлу <code>wp-config.php</code>. Він необхідний для роботи вордпресу.

en: Need more help? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>We got it</a>.
uk: Потрібна допомога? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>Прочитайте тут</a>.

en: You can create a <code>wp-config.php</code> file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
uk: Ви можете створити <code>wp-config.php</code> файл через веб-інтерфейс, але це працює не для всіх серверних налаштувань. Найбезпечніший спосіб створити файл вручну.

en: Create a Configuration File
uk: Створіть файл конфігурації

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
uk: Ваш сайт <a href="%1$s">%2$s</a> активний. Ви можете увійти на сайт використовуючи ваш лоґін та пароль &#8220;%3$s&#8221;. У вхідній папці вашого емейлу %4$s має бути лоґін та пароль. Якщо листа немає, то провірте папку спам. Якщо навіть через годину лист не появився ви можете <a href="%5$s">скинути ваш пароль</a>.

en: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
uk: Тепер <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> ваш новий сайт. <a href="%3$s">Увійдіть</a> як &#8220;%4$s&#8221; використовуючи ваш пароль.

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
uk: Ваш акаунт активовано. <a href="%1$s">Увійдіть</a> на сайт використовуючи обраний лоґін для &#8220;%2$s&#8221;. Будь ласка, провірте емейл %3$s - там має бути лист з лоґіном та паролем. Якщо листа немає, погляньте в папці спаму. Якщо листа немає і через годину часу, то ви можете <a href="%4$s">скинути пароль</a>.

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
uk: Одна або більше таблиць бази даних - недоступні. База даних може потребувати <a href="%s">ремонту</a>.

en: Mission complete. Message <strong>%s</strong> deleted.
uk: Завдання виконано. Повідомлення <strong>%s</strong> видалено.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
uk: Ви пишете коментарі занадто швидко. Не спішіть!

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
uk: Додати

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
uk[0]: %s коментар чекає узгодження
uk[1]: %s коментарі чекають узгодження
uk[2]: %s коментарів чекають узгодження

en: What do I do now?
uk: Що мені тепер робити?

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
uk: Розмір файлу «%s» перевищує максимальний для багатофайлового завантажувача в поєднанні з Вашим браузером.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
uk: Спробуйте завантажити файл через %1$sбраузерний завантажувач%2$s.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
uk: Файл &laquo;%s&raquo; не вдалося завантажити.

en: Toggle spellchecker (Alt + Shift + N)
uk: Вимкнути/Включити перевірку правопису (Alt + Shift + N)

en: Toggle fullscreen mode (Alt + Shift + G)
uk: Повноекранний режим (Alt + Shift + G)

en: Align Center (Alt + Shift + C)
uk: Вирівняти по центру (Alt + Shift + C)

en: Align Left (Alt + Shift + L)
uk: Вирівняти по лівому краю (Alt + Shift + L)

en: Strikethrough (Alt + Shift + D)
uk: Закреслений (Alt + Shift + D)

en: Align Full (Alt + Shift + J)
uk: Вирівняти по ширині (Alt + Shift + J)

en: Redo (Ctrl + Y)
uk: Повторити (Ctrl + Y)

en: Undo (Ctrl + Z)
uk: Скасувати

en: Insert Page break (Alt + Shift + P)
uk: Вставити розділювач сторінки (Alt + Shift + P)

en: Insert More Tag (Alt + Shift + T)
uk: Вставити теґ «Читати далі» (Alt + Shift + T)

en: Show/Hide Kitchen Sink (Alt + Shift + Z)
uk: Показати/сховати додаткові кнопки (Alt + Shift + Z)

en: Blockquote (Alt + Shift + Q)
uk: Цитата (Alt + Shift + Q)

en: Align Right (Alt + Shift + R)
uk: Вирівняти по правому краю (Alt + Shift + R)

[ctx: links widget]
en: All Links
uk: Всі посилання

en: The menu ID should not be empty.
uk: ID меню не може бути порожнім.

en: About WordPress
uk: Про WordPress

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
uk: %s перевищує максимальний ліміт розміру файлу для цього сайту.

en: Please see <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information.
uk: Детальнішу інформацію про <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">«відлагодження у  WordPress» можна знайти тут</a>.

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: Dear User,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
uk: Шановний користувач,
    
    Ваш новий сайт в мережі «SITE_NAME» успішно створено за адресою:
    BLOG_URL
    
    Ви можете увійти в панель керування використовуючи такі дані:
    Лоґін: USERNAME
    Пароль: PASSWORD
    Адреса для входу: BLOG_URLwp-login.php
    
    Сподіваємося, Вам сподобається новий сайт. Дякуємо!
    
    --Команда сайту «SITE_NAME»

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: будь ласка, напишіть коментар.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: будь ласка, введіть адресу електронної пошти.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: будь ласка, заповніть необхідні поля (ім'я, адреса електронної пошти).

en: ERROR: Invalid values entered, these are marked in red.
uk: ПОМИЛКА: Невірно введене значення, вони помічені червоним кольором.

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
uk: Не вдалося завантажити картинку для перегляду. Оновіть сторінку і спробуйте знову.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Адресу сайту вже зайнято.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: виникли проблеми при створенні сайту.

en: No
uk: Ні

en: Email
uk: E-mail

en: Users
uk: Користувачі

en: Update
uk: Оновити

en: Sites
uk: Сайти

en: Name
uk: Ім’я

en: Username
uk: Лоґін

en: Settings
uk: Опції

en: Dashboard
uk: Майстерня

en: Cheatin&#8217; uh?
uk: Мухлюєш, а?!

en: Themes
uk: Теми

en: Log In
uk: Вхід

en: Title
uk: Назва

en: Public
uk: Публічно

en: Path
uk: Шлях

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Yes
uk: Так

en: My Sites
uk: Мої сайти

en: Site Title
uk: Заголовок сайту

en: First Post
uk: Перша публікація

en: Password:
uk: Пароль:

en: Activate
uk: Активувати

en: Documentation
uk: Документація

en: Support Forums
uk: Форум підтримки

en: Database Error
uk: Помилка бази даних

en: Error establishing a database connection
uk: Виникла помилка під час з&#8217;єднання з базою даних

en: Global Dashboard: %s
uk: Загальна майстерня: %s

en: Network Admin: %s
uk: Керування мережею: %s

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
uk: Теґи

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
uk: Скрипти та стилі можна реєструвати або додавати в чергу не раніше дій %1$s, %2$s, або %3$s.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
uk: Дозволити отримувати повідомлення від інших блоґів/сайтів (Pingbacks і зворотні посилання)

en: Use <code>WP_User->ID</code> instead.
uk: Використовуйте <code>WP_User->ID</code>.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
uk: Ви приєднались до сайту. Відвідайте <a href="%s">головну</a> чи <a href="%s">увійдіть</a> використовуючи лоґін та пароль.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
uk: Перевищено ліміт пам’яті. Будь ласка, спробуйте менший файл.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
uk: Це більше, ніж максимальний розмір. Будь ласка, спробуйте інший.

en: This file is not an image. Please try another.
uk: Цей файл не є зображенням. Спробуйте завантажити інший файл.

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
uk: Синя

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
uk: Часовий пояс, який Ви вказали, невірний. Будь ласка, виберіть правильний часовий пояс.

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
uk: Публікація

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
uk: Сторінка

[ctx: html attribute]
en: Name
uk: Ім’я

[ctx: html attribute]
en: Name:
uk: Ім’я:

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
uk: Медіафайл

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
uk: Посилання

[ctx: add new from admin bar]
en: User
uk: Користувач

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
uk: Першим параметром функції потрібно вказати заздалегідь відому дію для перевірки.

en: View Tag
uk: Переглянути теґ

en: View Category
uk: Переглянути категорію

en: Wider
uk: Ширше

en: Narrower
uk: Вужче

en: Default width
uk: Стандартна ширина

en: Word count: %s
uk: Кількість слів: %s

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
uk: Ваш акаунт активовано. <a href="%1$s">Увійдіть</a> або поверніться на <a href="%2$s">головну</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
uk: Ваш аккаунт активовано. <a href="%1$s">Перейдіть на сайт</a> або <a href="%2$s">Увійдіть</a>

en: Help (Alt + Shift + H)
uk: Довідка (Alt + Shift + H)

en: Howdy, %1$s
uk: Привіт, %1$s

en: Exit fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Just write.
uk: Просто пишіть.

en: Approve and Reply
uk: Узгодити та відповісти

en: All Posts
uk: Всі публікації

en: All Pages
uk: Всі сторінки

en: Updated.
uk: Оновлено.

en: fullscreen
uk: повноекранний режим

en: Bold (Ctrl + B)
uk: Напівжирний (Ctrl + B)

en: Italic (Ctrl + I)
uk: Курсив (Ctrl + I)

en: Ordered list (Alt + Shift + O)
uk: Нумерований список (Alt + Shift + O)

en: Unordered list (Alt + Shift + U)
uk: Звичайний список (Alt + Shift + U)

en: Insert/edit image (Alt + Shift + M)
uk: Вставити/редагувати зображення (Alt + Shift + M)

en: Insert/edit link (Alt + Shift + A)
uk: Вставити/редагувати посилання (Alt + Shift + A)

en: Unlink (Alt + Shift + S)
uk: Прибрати посилання (Alt + Shift + S)

en: Pingback:
uk: Пінгбек:

en: TinyMCE is a platform independent web based Javascript HTML WYSIWYG editor released as Open Source under %sLGPL</a>	by Moxiecode Systems AB. It has the ability to convert HTML TEXTAREA fields or other HTML elements to editor instances.
uk: TinyMCE — це багатоплатформовий візуальний редактор, написаний на JavaScript і розповсюджуваний за ліцензією %sLGPL</a>	 компанією «Moxiecode Systems AB». Він дозволяє перевести всі поля TEXTAREA або інші елементи HTML в режим візуального редагування.

en: Indigo
uk: Індиґо

en: Navy Blue
uk: Темно-синій

en: Dark green
uk: Темно-зелений

en: Amber
uk: Бурштиновий

en: Olive
uk: Оливковий

en: Words:
uk: Слів:

en: Maroon
uk: Темно-бордовий

en: Poster
uk: Постер

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: Alternative source 2
uk: Альтернативне джерело 2

en: Alternative source 1
uk: Альтернативне джерело 1

en: Disc
uk: Точка

en: Upper roman
uk: Заголовні римські літери

en: Aqua
uk: Колір морської хвилі

en: Lime
uk: Лайм

en: Magenta
uk: Маджента

en: Royal blue
uk: Яскраво-синій

en: Turquoise
uk: Бірюзовий

en: Yellow green
uk: Жовто-зелений

en: Upper alpha
uk: Заголовні латинські літери

en: Lower roman
uk: Рядкові римські літери

en: Burnt orange
uk: Помаранчевий

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode.
uk: Обрано режим вставки простого тексту. Натисніть знову, щоб переключитися у звичайний режим. Після вставки ви також повернетеся у звичайний режим.

en: Plum
uk: Сливовий

en: {#field} must be a number
uk: Значення {#field} має бути числом

en: Medium gray
uk: Світло-сірий

en: Sea green
uk: Зелене море

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode. After you paste something you will be returned to regular paste mode.
uk: Обрано режим вставки простого тексту. Натисніть знову, щоб переключитися у звичайний режим. Після вставки Ви також повернетеся у звичайний режим.

en: HTML5 Video Options
uk: Опції HTML5-відео

en: Very dark gray
uk: Темно-синій

en: Press ALT F10 for toolbar. Press ALT 0 for help.
uk: Alt + F10 — панель інструментів. Alt + 0 — допомога.

en: Accessibility Help
uk: Допомога по спеціальним можливостям

en: General Usage
uk: Загальні питання

en: {#field} must be a number greater than {#min}
uk: Значення {#field} має бути числом, більшим ніж {#min}

en: Dark azure
uk: Темно-блакитний

en: Dark olive
uk: Темно-оливковий

en: Lower greek
uk: Рядкові грецькі літери

en: Lower alpha
uk: Рядкові латинські літери

en: Learn word
uk: Додати в словник

en: Types
uk: Типи

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: {#field} must be a number or percentage
uk: Значення {#field} має бути числом або відсотком

en: Square
uk: Квадрат

en: Gold
uk: Золотий

en: Light sky blue
uk: Світлий небесно-блакитний

en: Circle
uk: Коло

en: Peach
uk: Персиковий

en: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, All rights reserved.
uk: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, всі права застережено.

en: Sky blue
uk: Небесно-блакитний

en: Rich Text Area
uk: Область редактора

en: Pale green
uk: Блідо-зелений

en: Light yellow
uk: Світло-жовтий

en: Teal
uk: Синьо-зелений

en: Pale cyan
uk: Світлий ціан

en: Grayish blue
uk: Сіор-синій

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
uk: Каталог призначення для файлового потоку не існує або недоступний для запису.

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
uk: Немає жодного доступного HTTP-транспорту, який може завершити запит.

[ctx: post format]
en: Format
uk: Формат

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
uk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від %2$s спам-коментаря.
uk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від %2$s спам-коментарі.
uk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від %2$s спам-коментарів.

en: There's <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
uk[0]: Зараз <a href="%2$s">%1$s коментар</a> у вашому кошику для спаму
uk[1]: Зараз <a href="%2$s">%1$s коментарі</a> у вашому кошику для спаму
uk[2]: Зараз <a href="%2$s">%1$s коментарів</a> у вашому кошику для спаму

en: <a href="%1$s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
uk: <a href="%1$s">Akismet</a> блокує спам від потрапляння на сайт.

en: <strong>Sign up success!</strong> Please check your email for your Akismet API Key and enter it below.
uk: <strong>Реєстрація вдала!</strong> Вам надіслано листа із API-ключем Akismet, будь ласка, введіть його нижче.

en: Flagged as spam by Akismet
uk: Позначено плаґіном Akismet як спам

en: History
uk: Історія

[ctx: comments]
en: Spam
uk: Спам

en: There's nothing in your <a href='%1$s'>spam queue</a> at the moment.
uk: Наразі нічого немає у <a href='%1$s'>кошику для спаму</a>.

en: Cleared by Akismet
uk: Очищено плаґіном Akismet

en: Enter the destination URL
uk: Введіть URL призначення

en: Or link to existing content
uk: Або зробіть посилання на існуючу публікацію

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
uk: Умовні теґи не працюють, доки не розібрано запит. До цього моменту вони завжди повертають false.

en: The user is already active.
uk: Цей користувач наразі активний

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
uk: Функція %1$s викликана <strong>невірно</strong>. %2$s %3$s

en: (This message was added in version %s.)
uk: (Це повідомлення додане у версії %s.)

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Вказаний Вами пароль користувача <strong>%1$s</strong> невірний. <a href="%2$s" title="Нагадати пароль">Забули пароль</a>?

en: Sorry, you cannot publish this post.
uk: Вам не дозволено публікувати цю публікацію.

en: Comment History
uk: Історія коментаря

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
uk: Akismet %s потребує WordPress 3+

en: %s approved | %s approved
uk[0]: %s узгоджений
uk[1]: %s узгоджені
uk[2]: %s узгоджених

en: %s reported this comment as not spam
uk: Користувач %s позначив цей коментар як не спам

en: Akismet caught this comment as spam
uk: Akismet позначив цей коментар як спам

en: %s reported this comment as spam
uk: Користувач %s позначив цей коментар як спам

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
uk: Akismet позначив цей коментар як спам при повторній перевірці.

en: Re-trying
uk: Повторна перевірка

en: Auto-delete spam submitted on posts more than a month old.
uk: Автоматично відхиляти спам коментарі у публікаціях, старіших за місяць.

en: Your WordPress home URL %s is invalid.  Please fix the <a href="%s">home option</a>.
uk: Адреса WordPress (%s) вказана невірно. Будь ласка, виправте це <a href="%s">в налаштуваннях</a>.

en: Show the number of comments you've approved beside each comment author.
uk: Показувати кількість узгоджених коментарів поруч із кожним автором.

en: %s changed the comment status to %s
uk: Користувач %s змінив статус коментаря на %s

en: Comment status was changed to %s
uk: Статус коментаря змінено на %s

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
uk: Akismet узгодив цей коментар при повторній перевірці.

en: Akismet cleared this comment
uk: Akismet узгодитв цей коментар

en: Comment was caught by wp_blacklist_check
uk: Коментар затримано функцією wp_blacklist_check

en: Accessible
uk: Доступно

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s), will automatically retry again later.
uk: Akismet не зміг перевірити цей коментар (відповідь: %s), пізніше буде зроблена повторна спроба.

en: Permalink: %s
uk: Постійне посилання: %s

[ctx: Post format]
en: Standard
uk: Стандартний

en: Post types cannot exceed 20 characters in length
uk: Назва формату публікації не може бути більше 20 символів

en: Your address will be %s.
uk: Ваша адреса буде такою: %s.

en: domain
uk: домен

[ctx: admin bar menu group label]
en: Add New
uk: Додати

[ctx: Post format]
en: Audio
uk: Аудіо

en: Invalid post format
uk: Неправильний формат публікації.

en: Open link in a new window/tab
uk: Відкривати посилання в новому вікні/вкладці

en: No search term specified. Showing recent items.
uk: Пошуковий запит не вказано. Відображено недавні елементи

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
uk: Для видалення можна використовувати тільки статичний метод класу або функцію.

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
uk: Цілочисельний параметр кількості записів вважається застарілим. Передавайте масив аргументів.

[ctx: Post format]
en: Aside
uk: Нотатка

[ctx: Post format]
en: Chat
uk: Чат

[ctx: Post format]
en: Gallery
uk: Галерея

[ctx: Post format]
en: Link
uk: Посилання

[ctx: Post format]
en: Image
uk: Зображення

[ctx: Post format]
en: Quote
uk: Цитата

[ctx: Post format]
en: Status
uk: Статус

[ctx: Post format]
en: Video
uk: Відео

en: No pages found in Trash.
uk: Не знайдено сторінок в кошику.

en: No pages found.
uk: Жодної сторінки не знайдено.

en: No posts found in Trash.
uk: Не знайдено публікацій в кошику.

en: Shortlink
uk: Коротке посилання

en: Invalid attachment ID.
uk: Неправильний ID вкладення.

en: This file no longer needs to be included.
uk: Включення цього файлу більше не потрібне.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
uk: Будьте ласкаві, введіть тут Ваші лоґін або e-mail. Ми надішлемо Вам новий пароль.

en: Display as dropdown
uk: Відображати як випадаючий список.

en: Large size image height
uk: Висота великого розміру

en: Medium size image width
uk: Ширина середнього розміру

en: Medium size image height
uk: Висота середнього розміру

en: Large size image width
uk: Ширина великого розміру

en: Crop thumbnail to exact dimensions
uk: Обрізати мініатюру у відповідності до розмірів

en: Thumbnail Height
uk: Висота мініатюри

en: Thumbnail Width
uk: Ширина мініатюри

en: No matches found.
uk: Співпадінь не знайдено.

en: New password
uk: Новий пароль

en: Confirm new password
uk: Повторіть новий пароль

en: To reset your password, visit the following address:
uk: Щоб змінити свій пароль, будь ласка перейдіть за цією адресою:

en: Reset Password
uk: Скинути пароль

en: The passwords do not match.
uk: Паролі не співпадають.

en: Password Reset
uk: Скинути пароль

en: Your password has been reset.
uk: Ваш пароль скинуто.

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
uk: Хтось попрохав змінити пароль для входу на цей сайт під цим лоґіном:

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
uk: Щоб змінити свій пароль, будь ласка перейдіть по вказаному нижче посиланню, або просто проігноруйте цей лист — тоді нічого не відбудеться.

en: Enter your new password below.
uk: Введіть Ваш новий пароль нижче.

en: Invalid post
uk: Неправильна публікація

en: Edit My Profile
uk: Редагувати мій профіль

en: My Account
uk: Мій акаунт

en: Manage Comments
uk: Керування коментарями

en: View comment history
uk: Переглянути історію коментаря

en: Akismet was unable to re-check this comment (response: %s)
uk: Akismet не зміг перевірити цей коментар (відповідь: %s)

en: Flagged as spam by %s
uk: Позначено як спам користувачем %s

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
uk: Akismet перевірив ще раз цей коментар і позначив як спам

en: Please <a href="%s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
uk: Будь ласка, <a href="%s">оновіть WordPress</a> до поточної версії, або <a href="%s">поверніться до використання плаґіну Akismet версії  2.4</a>.

en: Un-spammed by %s
uk: Позначено як не спам корисувачем %s

en: Akismet re-checked and cleared this comment
uk: Akismet заново перевірив цей коментар і узгодив

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
uk: Лише нижній регістр латиниці (a-z) та цифри дозволені для використання.

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
uk: Параметр &laquo;caller_get_posts&raquo; Вважається застарілим. Використовуйте &laquo;ignore_sticky_posts&raquo;.

en: New Link Category Name
uk: Назва нової категорії посилань

en: Add New Link Category
uk: Додати нову категорію посилань

en: Update Link Category
uk: Оновити категорію посилань

en: All Link Categories
uk: Всі посилання категоії

en: Search Link Categories
uk: Шукати категорії посилань

en: Link Category
uk: Категорія посилань

en: Network Admin
uk: Адміністратор мережі

en: <h1>Can&#8217;t select database</h1>
    <p>We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the <code>%1$s</code> database.</p>
    <ul>
    <li>Are you sure it exists?</li>
    <li>Does the user <code>%2$s</code> have permission to use the <code>%1$s</code> database?</li>
    <li>On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?</li>
    </ul>
    <p>If you don't know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="http://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>
uk: <h1>Не вдалося вибрати базу даних</h1>
    <p>Ми успішно підключилися до сервера (це означає, що ім'я користувача та пароль вірні), але не змогли вибрати базу даних <code>%1$s</code>.</p>
    <ul>
    <li>Ви впевнені, що вона існує??</li>
    <li>Чи має користувач <code>%2$s</code> права на використання бази даних <code>%1$s</code>?</li>
    <li>У деяких системах ім'я бази даних доповнюється іменем користувача у вигляді префікса, виходить щось на зразок <code>username_%1$s</code>. Можливо, причина в цьому?</li>
    </ul>
    <p>Якщо Ви не знаєте, як налаштувати доступ до бази даних, слід <strong> звернутися до хостинґ-провайдера </strong>.Якщо проблему так і не вдалося вирішити - можливо, вам допоможуть на <a href="http://wordpress.org/support/">Форумі підтримки WordPress</a>.</p>

en: Read the <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
uk: Прочитайте <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">як аналізувати помилки</a>. Деякі інструкції вам допоможуть вияснити в чому проблема.

en: [%1$s] Activate %2$s
uk: [%1$s] Активувати %2$s

en: No site defined on this host. If you are the owner of this site, please check <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">Debugging a WordPress Network</a> for help.
uk: До цієї адреси не прив&#8217;язаний жоден сайт. Якщо ви власник цього сайту прочитайте <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">як аналізувати помилки</a>.

en: Spam Blocked
uk: Спам блоковано

en: You must <a href="%1$s">enter your Akismet API key</a> for it to work.
uk: Для роботи Ви повинні <a href="%1$s">ввести Ваш WordPress.com API ключ</a>

en: Akismet API Key
uk: Ключ Akismet API

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
uk: Ваш сервер використовує %1$s версію PHP, але WordPress %2%s працює із > %2%s.

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
uk: Новий трекбек до публікації  "%s" чекає на ваше узгодження

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
uk: Якщо ви є власником цієї мережі, то провірте MySQL чи там немає помилок в базі та таблицях.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
uk: Якщо сайт не відображається, зв\’яжіться з власником цієї мережі сайтів.

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
uk[0]: %1$s коментар до %2$s
uk[1]: %1$s коментарі до %2$s
uk[2]: %1$s коментарів до %2$s

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
uk: користувач

[ctx: Multisite active signup type]
en: blog
uk: блоґ

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
uk: нема

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
uk: все

en: Custom Menu
uk: Довільне меню

en: New pingback on your post "%s"
uk: Новий пінґбек до вашої публікації "%s"

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
uk: Новий пінґбек до публікації  "%s"  чекає на ваше узгодження

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
uk: Новий коментар до публікації"%s" чекає на ваше узгодження

en: New trackback on your post "%s"
uk: Новий трекбек до вашої публікації "%s"

en: New comment on your post "%s"
uk: Новий коментар до вашої публікації "%s"

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
uk: Правильний <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>

en: %1$s and %2$s.
uk: %1$s та %2$s

en: F, Y
uk: d.m.Y

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives.
uk: Ви переглядаєте архів сайту <a href="%1$s/">%2$s</a>.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for %3$s.
uk: Ви переглядаєте архів сайту <a href="%1$s/">&laquo;%2$s&raquo;</a> за %3$s.

en: Comments are closed.
uk: Коментувати не дозволено.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the year %3$s.
uk: Ви переглядаєте архів сайту <a href="%1$s/">&laquo;%2$s&raquo;</a> за %3$s рік.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
uk: Вий увійшли як <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
uk: Увійшли як <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Вийти з акаунту">Вийти &raquo;</a>

en: Submit Comment
uk: Відправити коментар

en: %1$s is proudly powered by %2$s
uk: %1$s працює на %2$s

en: Your Comment
uk: Ваш коментар

en: Say It!
uk: Надіслати

en: Close this window.
uk: Закрити вікно.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
uk: Вибачте, жодна публікація не відповідає вашому запиту.

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
uk: Працює на основі WordPress <a href="%s" title="Працює на основі WordPress, найкращої персональної семантичної платформи публікацій."><strong>WordPress</strong></a>

en: Log out of this account
uk: Вийти з цього облікового запису.

en: Log out &raquo;
uk: Вихід &raquo;

en: Mail (will not be published)
uk: Пошта (не буде опубліковано)

en: <strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code>%s</code>
uk: <strong>XHTML:</strong> Ви можете використовувати такі теги: <code>%s</code>

en: You have searched the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
uk: Ви шукали <a href="%1$s/">«%2$s»</a> в архіві сайту <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>.Якщо нічого не знайшлося — можна спробувати скористатися посиланнями.

en: l, F jS, Y
uk: d.m.Y

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the day %3$s.
uk: Ви переглядаєте архів сайту <a href="%1$s/">&laquo;%2$s&raquo;</a> за день %3$s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
uk: Ви зараз переглядаєте архів категорії %s

en: %d queries. %s seconds.
uk: %d запитів. %s секунд.

en: Comments (RSS)
uk: RSS коментарів

en: Entries (RSS)
uk: Публікації (RSS)

en: Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> allowed: <code>%s</code>
uk: Рядки та абзаци відокремлюються автоматично, адреса E-mail нікому не показується, дозволено використовувати такі теґи <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym>: <code>%s</code>

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
uk: Ця публікація захищена паролем. Щоб подивитись коментарі, введіть будь ласка пароль.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
uk: Ця сторінка відповідає XHTML 1.0 Transitional

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
uk: Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

en: %1$s - Comments on %2$s
uk: %1$s - Коментарі на %2$s

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
uk: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>-канал коментарів цієї публікації.

en: The <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> to TrackBack this entry is: <em>%s</em>
uk: Трекбек <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> цієї публікації: <em>%s</em>

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
uk: від %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: Leave a comment
uk: Залишити коментар

en: Choose from the most used tags
uk: Найпопулярніші теґи

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
uk: Можна використовувати <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr> теґи та атрибути: %s

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
uk: Категорія

en: Search Tags
uk: Шукати теґи

en: Popular Tags
uk: Популярні теґи

en: New Category Name
uk: Назва нової категорії

en: New Tag Name
uk: Назва нового теґу

en: Add New Category
uk: Додати нову категорію

en: Add New Tag
uk: Додати новий теґ

en: Update Tag
uk: Оновити теґ

en: Parent Category:
uk: Батьківська категорія:

en: Parent Category
uk: Батьківська категорія

en: All Tags
uk: Всі теґи

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
uk: Категорії

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
uk: Вибачте, але наразі реєстрацію вимкнено.

en: Check your inbox at <strong>%s</strong> and click the link given.
uk: Провірте вхідну скриньку <strong>%s</strong> і клацніть по посиланню в листі.

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
uk: Почекайте ще трішки. Інколи емейли надходять з затримкою. Затримка може тривати від однієї години до доби.

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
uk: Провірте папку спаму в вашому емейл акаунті, бо інколи листи туди потрапляють помилково.

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
uk: Шановний Адміністратор! Наразі ви дозволяєте на &#8220;%s&#8221; реєстрації. Щоб змінити це, поміняйте відповідний параметр на <a href="%s">Сторінці налаштувань</a>.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
uk: Ми надіслали реєстраційний емейл на цю адресу. (Двічі провірте ваш емейл адрес перед тим, як продовжити)

en: Search Pages
uk: Шукати сторінки

en: Add New Post
uk: Додати нову публікацію

en: Parent Page:
uk: Батьківська сторінка:

[ctx: post type general name]
en: Posts
uk: Публікації

en: Edit Page
uk: Редагувати сторінку

en: Search Posts
uk: Пошук публікацій

en: Add New Page
uk: Додайте сторінку

[ctx: post type general name]
en: Pages
uk: Сторінки

[ctx: post type singular name]
en: Page
uk: Сторінка

[ctx: post type singular name]
en: Post
uk: Публікація

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
uk: Значення <code>VHOST</code> <strong>застаріле</strong>. Використовуйте логічну константу <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> в wp-config.php щоб включити субдомени. Використовуйте is_subdomain_install() щоб провірити, що цей параметр увімкнений.

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
uk: <strong>Параметри VHOST та SUBDOMAIN_INSTALL конфліктують.</strong> Параметр SUBDOMAIN_INSTALL буде вважатись параметром налаштування субдоменів.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Цей лоґін невірний. Введіть вірний лоґін, будь ласка.

en: Required fields are marked %s
uk:  Обов’язкові поля позначені %s

en: Please include a %1$s template in your theme.
uk: Будь-ласка, включіть шаблон %1$s у Вашу тему

en: Theme without %1$s
uk: Тема без %1$s

en: <strong>Could not find site <code>%1$s</code>.</strong> Searched for table <code>%2$s</code> in database <code>%3$s</code>. Is that right?
uk: <strong>Сайт <code>%1$s</code> не знайдено.</strong> Пошук вівся по таблиці <code>%2$s</code> в базі даних <code>%3$s</code>. Все правильно?

en: The <code>%s</code> option is deprecated for the family of <code>bloginfo()</code> functions.
uk: Параметр <code>%s</code> сімейства функції <code>bloginfo()</code> вважається застарілим.

en: Use the <code>%s</code> option instead.
uk: Використовуйте параметр <code>%s</code>.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP's <code>fsockopen</code> or <code>gethostbynamel</code> functions.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet's system requirements</a>.
uk: Ваш хостинґ або серверний адміністратор блокував функцію  PHP <code>fsockopen</code>.  <strong>Akismet не працюватиме коректно, доки проблема не буде вирішена.</strong> Будь ласка, зв’яжіться із адміністрацією хостинґу та передайте їм інформацію <a href="%s" target="_blank">про системні вимоги Akismet</a>.

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted <code>%s</code>. You really should look at your database now.
uk: <strong>Таблиці бази даних відсутні.</strong> Це означає що MySQL не працює, або вордпрес неправильно встановлений, або хтось видалив <code>%s</code>. Погляньте в базу даних.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
uk: Вибачте, Вам не дозволено переглядати дані користувачів на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
uk: Вибачте, Вам не дозволено публікуватися на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
uk: Вибачте, Вам не дозволено створювати публікації або чернетки на цьому сайті.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
uk: Вибачте, щоб переглядати категорії Ви повинні мати можливість редагувати публікації цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
uk: Вибачте, Вам не дозволено створювати сторінки на цьому сайті.

en: Sorry, that site already exists!
uk: Вибачте, цей сайт вже існує!

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
uk: Щоб активувати ваш сайт, будь ласка клікніть по посиланню:
    
    %s
    
    Після активації ви отримаєте *ще один лист* з вашим лоґіном.
    
    Після активації сайт буде доступним по адресі:
    
    %s

en: New Site Registration: %s
uk: Реєстрація нового сайту: %s

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
uk: Вибачте, але назви сайту не повинні містити символи &#8220;_&#8221;!

en: New %1$s Site: %2$s
uk: Новий %1$s Сайт: %2$s

en: The site is already active.
uk: Цей сайт вже активовано.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
uk: Вибачте, Вам не дозволено редагувати публікації на цьому сайті.

en: Sorry, you must be able to edit posts to this site in order to view categories.
uk: Вибачте, щоб переглядати категорії Ви повинні мати можливість редагувати публікації цього сайту.

en: You are not allowed access to details about this site.
uk: Вам не дозволено переглядати деталі цього сайту.

en: Could not create site.
uk: Неможливо створити сайт.

en: Sorry, site names must have letters too!
uk: Вибачте, але назви сайтів повинні складатись з букв!

en: Sorry, you may not use that site name.
uk: Вибачте, але не можна використовувати таку назву сайту.

en: Sorry, that site is reserved!
uk: Вибачте, таку назву сайту неможливо використовувати!

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
uk: Цей сайт зарезервовано, але можливо він звільниться через кілька днів.

en: New user registration on your site %s:
uk: Зареєстрований новий користувач на вашому сайті %s:

en: You are not allowed to moderate comments on this site.
uk: Вибачте, Вам не дозволено модерувати коментарі цього сайту.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
uk: Вибачте, щоб переглядати теґи Ви повинні мати можливість редагувати публікації цього сайту.

en: Site Tagline
uk: Короткий опис сайту

en: This site has been archived or suspended.
uk: Цей сайт відправлено в архів, або заблоковано.

en: No site by that name on this system.
uk: Немає сайту з такою назвою в системі.

en: That site does not exist. Please try <a href="%s">%s</a>.
uk: Цей сайт не існує. Будь ласка, спробуйте <a href="%s">%s</a>.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
uk: Виникла проблема конфігурації. Зв`яжіться з адміністратором сервера.

[ctx: search results]
en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: The menu name <strong>%s</strong> conflicts with another menu name. Please try another.
uk: Назва меню <strong>%s</strong> вже використовується. Спробуйте іншу.

en: The given object ID is not that of a menu item.
uk: Вказаний ID об’єкту не належить елементу меню.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
uk: Вказана адреса e-mail некоректна. Будь ласка, вкажіть коректний e-mail

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
uk: Схоже, що посилання на URL WordPress&#8217;у  не вірне. Будь ласка, провірте це і введіть правильну адресу.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
uk: Вказана адреса URL не є коректно. Будь ласка, вкажіть коректну адресу URL.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
uk: Елемент з вказаною назвою вже існує у батьківського елементу

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
uk: Виникла помилка при спробі приєднання вас до цього сайту. Повернутись на <a href="%s">головну</a>.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
uk: Цей файл занадто великий. Розмір файлів повинен бути менше %d KB.

en: Your email address will not be published.
uk: Ваша пошт@ не публікуватиметься.

en: A valid URL was not provided.
uk: Невірно вказано URL

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
uk: Ви увійшли як <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Вийти з акаунту">Вийти?</a>

en: Could not calculate resized image dimensions
uk: Не можу визначити розмір зображення

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
uk: Має бути не менше 4-ох символів і лише букви та цифри. Назву неможливо буде змінити, тож обирайте обдумано!

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
uk: Вам потрібно спочатку <a href="%s">увійти</a> і лише після цього ви можете створити новий сайт.

en: You are logged in already. No need to register again!
uk: Ви вже залогінені. Не потрібно реєструватись ще раз!

en: Use <code>get_trackback_url()</code> instead if you do not want the value echoed.
uk: Використовуйте <code>get_trackback_url()</code>, якщо не хочете виводити значення.

en: This action has been disabled by the administrator.
uk: Ця дія заборонена адміністротором

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
uk: Привіт, %s. Якщо ви заповните цю форму, то зможете <strong>додати ще один сайт до вашого акаунту</strong>. Немає лімітів щодо кількості сайтів, але поставтесь відповідально до своїх рішень!

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
uk: Вибачте, але в лоґіні заборонені символи &#8220;_&#8221;!

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
uk: Якщо ви ще не отримали електронного листа, є ряд дій, які можете зробити:

en: Use <code>get_the_author()</code> instead if you do not want the value echoed.
uk: Використайте <code>get_the_author()</code>, якщо не бажаєте виводити значення.

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
uk: Якщо ви досі бачите це повідомлення, то провірте чи в базі даних є такі таблиці:

en: Enter title here
uk: Введіть заголовок тут

en: Are you sure you want to install this plugin?
uk: Ви впевнені, що хочете встановити цей плаґін?

en: Use as featured image
uk: Використати для головного зображення

en: Mismatch
uk: Неузгодженість

en: Maintenance
uk: Обслуговування

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
uk: Сайт закрито на техобслуговування. Завітайте трохи пізніше.

en: Navigation Menu Items
uk: Пункти меню навігації

en: Navigation Menu Item
uk: Пункт меню навігації

en: Navigation Menus
uk: Меню навігації

en: Multisite only works without the port number in the URL.
uk: Мультисайти працюють лише коли немає номеру порту в URL.

en: Links for %s
uk: Посилання сайту «%s»

en: Custom
uk: Довільний

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
uk: Жодного меню не створено. <a href="%s">Створіть</a>, це легко!

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk: Ви збираєтесь видалити це меню 
      'Відміна' — залишити, 'Гаразд' — видалити.

en: This is the short link.
uk: Це коротке посилання

en: %d WordPress Update
uk: %d оновлення WordPress

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
uk[0]: %d оновлення теми
uk[1]: %d оновлення теми
uk[2]: %d оновлень тем

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
uk[0]: %d плаґін оновлено
uk[1]: %d плаґіни оновлено
uk[2]: %d плаґінів оновлено

en: The site %s is yours.
uk: Сайт %s ваш.

en: Create Site
uk: Створити сайт

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
uk: Якщо ви не будете використовувати основне доменне ім&#8217;я, то залиште його для нового користувача.

en: Sites you are already a member of:
uk: Сайти, учасником яких ви вже є:

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.
uk: Цей сайт ще не активовано. Якщо у вас виникли проблеми при активації, напишіть про вашу проблему: <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.

en: File canceled.
uk: Файл відхилено.

en: Site Title:
uk: Заголовок сайту:

en: Site Domain:
uk: Домен сайту:

en: Site Name:
uk: Назва сайту:

en: sitename
uk: назва сайту

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
uk: Отримати <em>ще один</em> %s сайт за мить

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
uk: Вітаємо! Ваш новий сайт %s майже готовий.

en: Site registration has been disabled.
uk: Реєстрація на сайті вимкнена.

en: Gimme a site!
uk: Продовжити

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
uk: Перед тим, як використовувати ваш сайт <strong>вам потрібно його активувати</strong>.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
uk: Якщо ви не активуєте свій сайт протягом двох днів, вам доведеться зареєструватись ще раз.

en: Select Menu:
uk: Оберіть меню:

en: Navigation Menu
uk: Меню навігації

en: Taxonomy:
uk: Таксономія:

en: Menus
uk: Меню

en: Software Name
uk: Назва софту

en: Software Version
uk: Версія софту

en: Time Zone
uk: Часовий пояс

en: Allow new users to sign up
uk: Дозволити реєструватися новим користувачам

en: Sorry, you cannot edit this page.
uk: Вам не дозволено редагувати цю сторінку.

en: Sorry, no such page.
uk: Вибачте, такої сторінки немає.

en: Sorry, you cannot edit pages.
uk: Вибачте, Ви не можете редагувати сторінки.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
uk: Вибачте, Ви не маєте достатньо повноважень щоб видалити цю сторінку.

en: Failed to delete the page.
uk: Спроба видалити цю сторінку невдала.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
uk: Вибачте, Ви не маєте повноважень редагувати обліковий запис цього користувача.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
uk: Вибачте, У Вас немає прав для додавання категорій.

en: Sorry, the new category failed.
uk: Вибачте, не вдалося створити нову категорію.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
uk: Вибачте, У Вас немає прав для видалення категорій.

en: Invalid comment ID.
uk: Неправильний ID коментаря.

en: Sorry, you cannot edit comments.
uk: Вибачте, Ви не можете редагувати коментарі.

en: Invalid comment status.
uk: Некоректний статус коментаря.

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
uk: Вибачте, та коментар не може бути відредаговано. Щось не так.

en: You must be registered to comment
uk: Щоб залишити коментар Ви повинні бути зареєстровані

en: Invalid post ID.
uk: Неправильний ID публікації.

en: Comment author name and email are required
uk: Ім`я автора та email є необхідними

en: A valid email address is required
uk: Помилка: введіть правильну адресу E-mail будь ласка.

en: You are not allowed access to details about comments.
uk: Вам не дозволено переглядати деталі коментарів.

en: You are not allowed to update options.
uk: Вам не дозволено оновлювати налаштування.

en: Sorry, you cannot edit this post.
uk: Вам не дозволено редагувати цю публікацію.

en: Either there are no posts, or something went wrong.
uk: Або тут немає публікацій, або щось не так.

en: Sorry, no such post.
uk: Вибачте, такої публікації немає.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
uk: Вибачте, Ви не маєте повноважень публікувати публікації.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
uk: Вам не дозволено змінювати автора цієї публікації.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
uk: Вам не дозволено змінювати автора цієї сторінки.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
uk: Вибачте, Ви не маєте повноважень публікувати цю сторінку.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
uk: Вибачте, публікація не може бути відредаговано. Щось не так.

en: Could not write file %1$s (%2$s)
uk: Не можу створити файл %1$s (%2$s)

en: Sorry, you can not edit this post.
uk: Вам не дозволено редагувати цю публікацію.

en: Is there no link to us?
uk: Чи немає там посилання на нас?

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
uk: Зазначений URL не може бути використано як адресу повідомлень. Або цього URL не існує, або цей ресурс не підтримує пінґбеки.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
uk: URL джерела та цільовий URL не можуть вказувати на одне і те ж саме.

en: The pingback has already been registered.
uk: Пінґбек вже було зареєстровано.

en: The source URL does not exist.
uk: URL джерела не існує.

en: We cannot find a title on that page.
uk: Ми не можемо знайти назву на цій сторінці.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
uk: URL джерела не вміщує посилання на URL пінґбек, тому не може бути використано як джерело.

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
uk: Пінґбек від %1$s на %2$s зареєстровано. Дозвольте інтернету спілкуватись! :)

en: The specified target URL does not exist.
uk: Зазначений URL не існує.

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
uk: Здається, у Вашого сервера відсутня зв’язка PHP—MYSQL, яка потрібна для роботи WordPress.

en: <strong>ERROR</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> can only contain numbers, letters, and underscores.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: <code>$table_prefix</code> у <code>wp-config.php</code> використовуйте ЛИШЕ цифри, букви і нижнє підкреслення.

en: 
    <h1>Error establishing a database connection</h1>
    <p>This either means that the username and password information in your <code>wp-config.php</code> file is incorrect or we can't contact the database server at <code>%s</code>. This could mean your host's database server is down.</p>
    <ul>
    	<li>Are you sure you have the correct username and password?</li>
    	<li>Are you sure that you have typed the correct hostname?</li>
    	<li>Are you sure that the database server is running?</li>
    </ul>
    <p>If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href='http://wordpress.org/support/'>WordPress Support Forums</a>.</p>
uk: 
    <h1>Помилка з’єднання із базою даних MySQL</h1>
    <p>Можливо Ви вказали невірну інформацію у файлі <code>wp-config.php</code>. Або неможливо в даний момент з\'єднатись з базою данних на <code>%s</code>. Це може означати, що сервер бази данних лежить.</p>
    <ul>
    	<li>Ви впевнені, що вказали вірний лоґін/пароль до MySQL?</li>
    	<li>Ви впевнені, що вказали вірну адресу MySQL?</li>
    	<li>Ви впевнені, що MySQL запущено?</li>
    </ul>
    <p>Якщо Ви вважаєте, що все вірно налаштовано, але WordPress і надалі показує це повідомлення — запитайте поради на <a href='http://wordpress.org/support/'>міжнародному форумі підтримки WordPress</a>.</p>

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
uk: Помилка БД WordPress %1$s для запиту %2$s спричинена %3$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
uk: Помилка БД WordPress  %1$s для запиту%2$s

en: Cancel reply
uk: Скасувати відповідь

en: Post Comment
uk: Додати коментар

en: Unapproved
uk: Неузгоджено

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
uk: Подвійний коментар — схоже на те, що Ви вже це казали!

en: Could not update comment status
uk: Неможливо оновити статус коментаря

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
uk: Цей аргумент замінено на масив, щоб відповідало поведінці інших функцій планувальника(cron).

en: Once Hourly
uk: Щогодинно

en: Twice Daily
uk: Щоденно

en: Once Daily
uk: Щоденно

en: Sort by:
uk: Сортування за:

en: Page title
uk: Назва сторінки

en: Page order
uk: Порядок сторінок

en: Page ID
uk: ID сторінки

en: Exclude:
uk: Виключити:

en: Page IDs, separated by commas.
uk: ID сторінок, розділені комою.

en: Your blogroll
uk: Ваш блоґрол

en: Show Link Image
uk: Показати посилання на зображення

en: Show Link Name
uk: Показати ім’я посилання

en: Show Link Description
uk: Показати опис посилання

en: Show Link Rating
uk: Показати посилання рейтингу

en: Select Month
uk: Вибрати місяць

en: Show post counts
uk: Відображати кількість публікацій:

en: Syndicate this site using RSS 2.0
uk: Підпишіться на RSS канал цього сайту

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
uk: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> публікацій

en: Calendar
uk: Календар

en: Text
uk: Текст

en: Automatically add paragraphs
uk: Автоматично додавати абзаци

en: Select Category
uk: Обрати категорію

en: Show hierarchy
uk: Відображати ієрархію

en: Recent Posts
uk: Останні публікації

en: Number of posts to show:
uk: Відображати таку кількість публікацій:

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
uk: %1$s до %2$s

en: Syndicate this content
uk: Підпишіться на RSS канал

en: Untitled
uk: Без назви

en: RSS Error: %s
uk: Помилка RSS: %s

en: Enter the RSS feed URL here:
uk: Введіть URL RSS-каналу :

en: Give the feed a title (optional):
uk: Дайте назву каналу (необов`язково):

en: How many items would you like to display?
uk: Скільки елементів Ви хочете щоб відображалось?

en: Display item content?
uk: Відображати вміст елемента?

en: Display item author if available?
uk: Відображати автора елемента якщо доступно?

en: Display item date?
uk: Відображати дату елемента?

en: Tag Cloud
uk: Хмаринка теґів

en: new WordPress Loop
uk: новий цикл WordPress

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Missing Attachment
uk: Відсутнє приєднання

en: Comments for %1$s searching on %2$s
uk: Коментарі на %1$s шукаються в %2$s

en: Comments for %s
uk: Коментарі до %s

en: Comment on %1$s by %2$s
uk: Коментарі до %1$s від %2$s

en: By: %s
uk: Від: %s

en: Comments on: %s
uk: Коментарі до %s

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
uk: Захищені коментарі: введіть пароль, щоб переглянути.

en: %s min | %s mins
uk[0]: %s хв.
uk[1]: %s хв.
uk[2]: %s хв.

en: %s hour | %s hours
uk[0]: %s годину
uk[1]: %s години
uk[2]: %s години

en: %s day | %s days
uk[0]: %s день
uk[1]: %s дні
uk[2]: %s днів

en: , and
uk: , та

en:  and
uk:  та

en: %s is a protected WP option and may not be modified
uk: %s — захищене налаштування WP і не може бути модифіковано

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
uk: Неможливо створити теку %s. Чи доступна батьківська тека на запис?

en: Empty filename
uk: Порожнє ім`я файлу

en: Could not write file %s
uk: Не можу створити файл %s

en: You are attempting to log out of %s
uk: Ви вийшли з системи. %s

en: WordPress Failure Notice
uk: Інформація помилки WordPress

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
uk: Ви справді хочете <a href='%s'>вийти</a>?

en: Please try again.
uk: Спробуйте ще раз.

en: &laquo; Back
uk: &laquo; Назад

en: WordPress &rsaquo; Error
uk: WordPress &rsaquo; Помилка

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
uk: %1$s <strong>відхилено</strong> починаючи з версії %2$s! Використовуйте %3$s натомість.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
uk: %1$s <strong>відхилено</strong> починаючи з версії %2$s без альтернативних варіантів.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
uk: %1$s <strong>відхилено</strong> починаючи з версії %2$s! Використовуйте %3$s натомість.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
uk: %1$s <strong>відхилено</strong> починаючи з версії %2$s без альтернативних варіантів.

en: Select a city
uk: Оберіть місто

en: Manual Offsets
uk: Ручні налаштування

en: Log in
uk: Вхід

en: Log out
uk: Вихід

en: Remember Me
uk: Пам`ятати мене

en: Register
uk: Зареєструватись

en: Site Admin
uk: Керування

en: Search Results %1$s %2$s
uk: Результати пошуку %1$s %2$s

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: View posts for %1$s %2$s
uk: Подивитись публікації за %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Feed
uk: %1$s %2$s стрічка

en: %1$s %2$s Comments Feed
uk: %1$s %2$s Канал коментарів

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
uk: %1$s %2$s %3$s Канал коментарів

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
uk: %1$s %2$s %3$s Канал категорії

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
uk: %1$s %2$s %3$s Канал теґу

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
uk: %1$s %2$s публікацій від %3$s Каналу

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
uk: %1$s %2$s Результати пошуку для &quot;%3$s&quot; Каналу

en: &laquo; Previous
uk: « Назад

en: Next &raquo;
uk: Вперед »

en: Gray
uk: Сірий

en: User has blocked requests through HTTP.
uk: Користувач заблокував запити через HTTP.

en: Too many redirects.
uk: Занадто багато перенаправлень.

en: Could not open handle for fopen() to %s
uk: Не можу відкрити  fopen() до %s

en: Do you want to use the WYSIWYG mode for this textarea?
uk: Ви хочете використовувати візуальний редактор?

en: Insert
uk: Вставити

en: Browse
uk: Встановити

en: Class
uk: Клас

en: -- Not set --
uk: — Не визначено —

en: Copy/Cut/Paste is not available in Mozilla and Firefox.
uk: Копіювати/Вирізати/Вставити недоступно в Mozilla та Firefox.

en: Currently not supported by your browser, use keyboard shortcuts instead.
uk: Наразі не підтримується Вашим браузером, використовуйте клавіатурні скорочення.

en: Sorry, but we have noticed that your popup-blocker has disabled a window that provides application functionality. You will need to disable popup blocking on this site in order to fully utilize this tool.
uk: Вибачте, ми визначили що блокувальник спливаючих вікон заблокував вікно що відповідає за функціональність. Ви маєте відключити блокування вікон для цього сайта щоб використовувати всі функції цього інструмента.

en: More colors
uk: Більше кольорів

en: Full
uk: Повністю

en: Insert date
uk: Вставити дату

en: Insert time
uk: Вставити час

en: January
uk: Січень

en: February
uk: Лютий

en: March
uk: Березень

en: April
uk: Квітень

en: May
uk: Травень

en: June
uk: Червень

en: July
uk: Липень

en: August
uk: Серпень

en: September
uk: Вересень

en: October
uk: Жовтень

en: November
uk: Листопад

en: December
uk: Грудень

en: Jan_January_abbreviation
uk: Січ_Січень_abbreviation

en: Feb_February_abbreviation
uk: Лют_Лютий_abbreviation

en: Mar_March_abbreviation
uk: Бер_Березень_abbreviation

en: Apr_April_abbreviation
uk: Кві_Квітень_abbreviation

en: May_May_abbreviation
uk: Тра_Травень_abbreviation

en: Jun_June_abbreviation
uk: Чер_Червень_abbreviation

en: Jul_July_abbreviation
uk: Лип_Липень_abbreviation

en: Aug_August_abbreviation
uk: Сер_Серпень_abbreviation

en: Sep_September_abbreviation
uk: Вер_Вересень_abbreviation

en: Oct_October_abbreviation
uk: Жов_Жовтень_abbreviation

en: Nov_November_abbreviation
uk: Лис_Листопад_abbreviation

en: Dec_December_abbreviation
uk: Гру_Грудень_abbreviation

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п`ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Sun
uk: Нд

en: Mon
uk: Пн

en: Tue
uk: Вт

en: Wed
uk: Ср

en: Thu
uk: Чт

en: Fri
uk: Пт

en: Sat
uk: Сб

en: Print
uk: Друк

en: Direction left to right
uk: Зліва направо

en: Direction right to left
uk: Справа наліво

en: Insert new layer
uk: Вставити новий шар

en: Move forward
uk: Вперед

en: Move backward
uk: Повернутись

en: Toggle absolute positioning
uk: Увімкнути абсолютне позиціонування

en: New layer...
uk: Новий шар…

en: Cancel all changes
uk: Відмінити все

en: Insert non-breaking space character
uk: Вставити нерозривний пробіл

en: Run spell checking
uk: Перевірити орфографію

en: ieSpell not detected. Do you want to install it now?
uk: ieSpell не знайдено. Хочете встановити його зараз?

en: Emotions
uk: Емоції

en: Find
uk: Знайти

en: Find/Replace
uk: Знайти/Замінити

en: Insert/edit image
uk: Вставити/редагувати зображення

en: Insert/edit link
uk: Вставити/редагувати посилання

en: Citation
uk: Цитата

en: Abbreviation
uk: Скорочення

en: Acronym
uk: Акронім

en: Deletion
uk: Видалення

en: Insertion
uk: Вставка

en: Insert/Edit Attributes
uk: Вставити/редагувати атрибути

en: Edit CSS Style
uk: Редагувати CSS

en: Paste as Plain Text
uk: Вставити як простий текст

en: Paste from Word
uk: Вставити з Word

en: Use CTRL+V on your keyboard to paste the text into the window.
uk: CTRL+V вставляє текст у редактор.

en: Keep linebreaks
uk: Зберегти розриви рядків

en: Inserts a new table
uk: Додає нову таблицю

en: Insert row before
uk: Додати рядок перед цим

en: Insert row after
uk: Вставити рядок після

en: Delete row
uk: Видалити рядок

en: Insert column before
uk: Додати колонку перед цією

en: Insert column after
uk: Вставити колонку після

en: Remove column
uk: Видалити колонку

en: Split merged table cells
uk: Роз'єднати об'єднані комірки

en: Merge table cells
uk: З’єднати комірки

en: Table row properties
uk: Властивості рядка таблиці

en: Table cell properties
uk: Властивості комірки

en: Table properties
uk: Властивості таблиці

en: Paste table row before
uk: Вставити рядок перед цим

en: Paste table row after
uk: Вставити рядок поза цим

en: Cut table row
uk: Вирізати рядок таблиці

en: Copy table row
uk: Копіювати рядок таблиці

en: Delete table
uk: Видалити таблицю

en: Row
uk: Рядок

en: Column
uk: Колонка

en: Cell
uk: Комірка

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
uk: Внесені зміни буде загублено, якщо Ви перейдете на іншу сторінку.

en: Toggle fullscreen mode
uk: Повноекранний режим

en: Insert / edit embedded media
uk: Додати/редагувати вбудоване медіа

en: Edit embedded media
uk: Редагувати вбудоване медіа

en: Document properties
uk: Властивості документу

en: Insert predefined template content
uk: Вставити збережений контент шаблону

en: Visual control characters on/off.
uk: Символи візуального контролю

en: Spellchecker settings
uk: Налаштування правопису

en: Ignore word
uk: Ігнорувати слово

en: Ignore all
uk: Ігнорувати все

en: Languages
uk: Мови

en: Please wait...
uk: Зачекайте…

en: Suggestions
uk: Підказки

en: No suggestions
uk: Немає підказок

en: No misspellings found.
uk: Жодної помилки не знайдено.

en: Insert Page Break
uk: Вставити розрив сторінки

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Font family
uk: Шрифт

en: Format
uk: Формат

en: Paragraph
uk: Параграф

en: Address
uk: Адреса

en: Preformatted
uk: Преформатовний

en: Heading 1
uk: Заголовок 1

en: Heading 2
uk: Заголовок 2

en: Heading 3
uk: Заголовок 3

en: Heading 4
uk: Заголовок 4

en: Heading 5
uk: Заголовок 5

en: Heading 6
uk: Заголовок 6

en: Blockquote
uk: Цитата

en: Code
uk: Код

en: Code sample
uk: Приклад коду

en: Definition term
uk: Визначення

en: Definition description
uk: Опис визначення

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Italic
uk: Курсив

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Strikethrough
uk: Перекреслений

en: Align Left
uk: Вирівняти ліворуч

en: Align Center
uk: По центру

en: Align Right
uk: Вирівняти праворуч

en: Outdent
uk: Винесення

en: Indent
uk: Відступ

en: Cleanup messy code
uk: Очистити кострубатий код

en: Edit HTML Source
uk: Редагувати HTML

en: Subscript
uk: Нижній індекс

en: Superscript
uk: Верхній індекс

en: Insert horizontal ruler
uk: Вставити горизонтальну лінію

en: Remove formatting
uk: Видалити форматування

en: Select text color
uk: Оберіть колір тексту

en: Select background color
uk: Обрати колір тла

en: Insert custom character
uk: Вставити спеціальний символ

en: Toggle guidelines/invisible elements
uk: Увімкнути гайдлани/невидимі елементи

en: Insert/edit anchor
uk: Вставити/редагувати якір (anchor)

en: Cut
uk: Вирізати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Image properties
uk: Властивості зображення

en: New document
uk: Новий документ

en: Are you sure you want to clear all contents?
uk: Ви впевнені що хочете видалити все?

en: Jump to tool buttons - Alt+Q, Jump to editor - Alt-Z, Jump to element path - Alt-X
uk: Перейти до інструментів — Alt+Q, перейти до редактора — Alt+Z, перейти до шляху елемента — Alt+X

en: About TinyMCE
uk: Про TinyMCE

en: License
uk: Ліцензія

en: Loaded plugins
uk: Завантажені плаґіни

en: Anchor name
uk: Назва якора (anchor)

en: HTML Source Editor
uk: Редактор коду HTML

en: Word wrap
uk: Перенесення по словах

en: Select a color
uk: Оберіть колір

en: Picker
uk: Піпетка

en: Color picker
uk: Піпетка кольору

en: Palette
uk: Палітра

en: Palette colors
uk: Кольори палітри

en: Named
uk: Іменований

en: Named colors
uk: Іменовані кольори

en: Color:
uk: Колір:

en: Select custom character
uk: Виберіть спеціальний символ

en: Image description
uk: Опис зображення

en: Image list
uk: Список зображень

en: Border
uk: Границя

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Vertical space
uk: Вертикальний розрив

en: Horizontal space
uk: Горизонтальний пробіл

en: Baseline
uk: Базова лінія

en: Top
uk: Верх

en: Middle
uk: Середина

en: Bottom
uk: Низ

en: Text top
uk: Текст зверху

en: Text bottom
uk: Текст знизу

en: Open link in the same window
uk: Відкривати посилання в тому ж вікні

en: Open link in a new window
uk: Відкривати посилання в новому вікні

en: The URL you entered seems to be an email address, do you want to add the required mailto: prefix?
uk: URL, що Ви ввели схожий на адресу e-mail, чи хочете Ви додати необхідний префікс "mailto:"?

en: The URL you entered seems to external link, do you want to add the required http:// prefix?
uk: URL що ви ввели схожий на зовнішнє посилання чи хочете ви додати необхідний префікс http:// ?

en: Link list
uk: Список посилань

en: General
uk: Загальне

en: File/URL
uk: Файл/URL

en: List
uk: Список

en: Constrain proportions
uk: Зберегти пропорції

en: Type
uk: Тип

en: V-Space
uk: Вертикальний відступ

en: H-Space
uk: Горизонтальний відступ

en: Auto play
uk: Автоматичне програвання

en: Loop
uk: Цикл

en: Show menu
uk: Відобразити меню

en: Quality
uk: Якість

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Background
uk: Фон

en: Base
uk: База

en: Cache
uk: Кеш

en: Hidden
uk: Прихований

en: Controller
uk: Контролер

en: Kiosk mode
uk: Режим кіоску

en: Play every frame
uk: Програвати кожний кадр

en: Target cache
uk: Кеш мети

en: No correction
uk: Немає виправлення

en: Enable JavaScript
uk: Увімкнути JavaScript

en: Start time
uk: Час старту

en: End time
uk: Час закінчення

en: Choke speed
uk: Швидкість крейди

en: Volume
uk: Гучність

en: Auto start
uk: Автостарт

en: Fullscreen
uk: Повний екран

en: Invoke URLs
uk: Задіяти URL

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Stretch to fit
uk: Розтягнути під розмір

en: Windowless video
uk: Відео без вікна

en: Balance
uk: Баланс

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Current marker
uk: Поточний маркер

en: Current position
uk: Поточна позиція

en: Default frame
uk: Рамка за замовчуванням

en: Play count
uk: Кількість програвань

en: Rate
uk: Рейтинг

en: UI Mode
uk: Режим UI

en: Flash options
uk: Опції Flash

en: Windows media player options
uk: Опції Windows media player

en: Real media player options
uk: Опції Real Media Player

en: Shockwave options
uk: Опції Shockwave

en: Auto goto URL
uk: URL автоматичного переходу

en: Image status
uk: Статус зображення

en: Maintain aspect
uk: Зберегти пропорції

en: No java
uk: Без java

en: Prefetch
uk: Попередньо обробити

en: Shuffle
uk: Випадковий порядок

en: Console
uk: Консоль

en: Num loops
uk: Кількість повторів

en: Controls
uk: Управління

en: Stretch style
uk: Стиль розтягнення

en: Stretch H-Align
uk: Розтягнути горизонтально

en: Stretch V-Align
uk: Розтягнути вертикально

en: Sound
uk: Звук

en: Progress
uk: Прогрес

en: Streamed rtsp resources should be added to the QT Src field under the advanced tab.
uk: Потокові rtsp-ресурси мають бути додані до поля QT Src в закладці додаткових опцій.

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom left
uk: Нижній лівий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Flash video options
uk: Опції flash-відео

en: Scale mode
uk: Режим масштабування

en: Buffer
uk: Буфер

en: Start image
uk: Початкове зображення

en: Default volume
uk: Типова гучність

en: Hidden GUI
uk: Схований GUI

en: Show scale modes
uk: Відображати режими масштабування

en: Smooth video
uk: «М’яке» відео

en: Insert More Tag
uk: Вставити теґ «Далі»

en: More...
uk: Більше...

en: Next page...
uk: Наступна сторінка…

en: Edit Gallery
uk: Редагувати галерею

en: Delete Gallery
uk: Видалити галерею

en: Delete Image
uk: Видалити зображення

en: Advanced Settings
uk: Всі налаштування

en: Current Link
uk: Існуюче посилання

en: Link to Image
uk: Посилання на зображення

en: Advanced Image Settings
uk: Налаштування зображення за замовчуванням

en: Source
uk: Джерело

en: Original Size
uk: Оригінальний розмір

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: Advanced Link Settings
uk: Налаштування посилань за замовчуванням

en: Link Rel
uk: Rel посилання

en: Rich Editor Help
uk: Допомога візуального редактора

en: Basics of Rich Editing
uk: Основи візуального редагування

en: Basics
uk: Основні

en: Advanced use of the Rich Editor
uk: Розширене використання візуального редагування

en: Hotkeys
uk: Гарячі клавіші

en: About the software
uk: Про програмне забезпечення

en: Rich Editing Basics
uk: Основи візуального редагування

en: <em>Rich editing</em>, also called WYSIWYG for What You See Is What You Get, means your text is formatted as you type. The rich editor creates HTML code behind the scenes while you concentrate on writing. Font styles, links and images all appear approximately as they will on the internet.
uk: <em>Візуальне редагування</em> — англ. WYSIWYG (What You See Is What You Get ~ дослівно Що Бачиш Те І Отримуєш) — означає що текст форматується при набиранні. Візуальний редактор створює HTML-код автоматично, поки Ви сконцентровані на зовнішньому вигляді. Шрифти, посилання і зображення виглядають майже так, як і в інтернеті.

en: WordPress includes a rich HTML editor that works well in all major web browsers used today. However editing HTML is not the same as typing text. Each web page has two major components: the structure, which is the actual HTML code and is produced by the editor as you type, and the display, that is applied to it by the currently selected WordPress theme and is defined in style.css. WordPress is producing valid XHTML 1.0 which means that inserting multiple line breaks (BR tags) after a paragraph would not produce white space on the web page. The BR tags will be removed as invalid by the internal HTML correcting functions.
uk: WordPress включає вбудований редактор HTML, який добре працює в усіх основних браузерах на сьогодні. Тим не менш, редагування HTML не теж саме, як редагування тексту. Кожна веб-сторінка має дві основні компоненти — структура, що представлена тим самим кодом HTML, який робить цей редактор; та відображення, що застосовується згідно з обраною темою та визначене в файлі style.css. WordPress робить код, відповідний до стандарту XHTML 1.0, а це означає, що всі теґи BR будуть автоматично видалені як невідповідні стандартам.

en: While using the editor, most basic keyboard shortcuts work like in any other text editor. For example: Shift+Enter inserts line break, Ctrl+C = copy, Ctrl+X = cut, Ctrl+Z = undo, Ctrl+Y = redo, Ctrl+A = select all, etc. (on Mac use the Command key instead of Ctrl). See the Hotkeys tab for all available keyboard shortcuts.
uk: При використанні редактора, основні клавіатурні скорочення працюють таким самим чином, як і в будь-якому іншому редакторі текстів. Наприклад: Shift+Enter вставляє розрив рядка, Ctrl+C = копія, Ctrl+X = вирізати, Ctrl+Z = повернути, Ctrl+Y = відновити, Ctrl+A = виділити все, тощо. (на Mac'ах використовуйте клавішу Command замість Ctrl). Дивіться закладку Гарячі Клавіші, де вказані всі скорочення.

en: If you do not like the way the rich editor works, you may turn it off from Your Profile submenu, under Users in the admin menu.
uk: Якщо Вам не подобається візуальний редактор, Ви можете вимкнути його з Вашого профілю, в меню користувачів.

en: Advanced Rich Editing
uk: Розширене візуальне редагування

en: Images and Attachments
uk: Зображення та вкладення.

en: There is a button in the editor toolbar for inserting images that are already hosted somewhere on the internet. If you have a URL for an image, click this button and enter the URL in the box which appears.
uk: В панелі інструментів редактора є кнопка, що відповідає за розміщення зображень, що вже завантажені в інтернет. Якщо Ви маєте URL такого зображення, натисніть на кнопку і введіть URL в поле, що з’явиться.

en: HTML in the Rich Editor
uk: HTML в візуальному редакторі.

en: Pasting in the Rich Editor
uk: Вставка у візуальному редакторі

en: Writing at Full Speed
uk: Написання на повній швидкості.

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
uk: Користайтесь швидкими комбінаціями клавіш замість марних рухів мишею і кліканням на панелі інструментів. Linux та Windows — використовуйте Ctrl+літера. Mac — Command+літера.

en: Letter
uk: Літера

en: Action
uk: Оберіть дію

en: Select all
uk: Обрати все

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
uk: Наступні скорочення використовують різні клавіші доступу: Alt + Shift + літера.

en: Check Spelling
uk: Перевірити правопис

en: Justify Text
uk: По ширині

en: Insert link
uk: Вставити посилання

en: Remove link
uk: Видалити посилання

en: Quote
uk: Цитата

en: Insert Page Break tag
uk: Вставити теґ розриву сторінки

en: Got Moxie?
uk: Є Moxie?

en: Comments Feed
uk: Канал коментарів

en: Previous Post
uk: Попередня публікація

en: Next Post
uk: Наступна публікація

en: Last Post
uk: Остання публікація

en: Newer Comments &raquo;
uk: Новіші коментарі &raquo;

en: &laquo; Older Comments
uk: &laquo; Старіші коментарі

en: S_Sunday_initial
uk: Н_неділя_initial

en: M_Monday_initial
uk: П_понеділок_initial

en: T_Tuesday_initial
uk: В_вівторок_initial

en: W_Wednesday_initial
uk: С_середа_initial

en: T_Thursday_initial
uk: Ч_четвер_initial

en: F_Friday_initial
uk: П_п`ятниця_initial

en: S_Saturday_initial
uk: С_субота_initial

en: Could not read image size
uk: Не можу визначити розмір зображення

en: That user does not exist.
uk: Такого користувача не існує.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
uk: Ви не можете використовувати цей емейл для реєстрації. У нас є деякі проблеми з ними при надсиланні емейлів. Скористайтесь якимось іншим емейл провайдером.

en: Sorry, usernames must have letters too!
uk: Вибачте, але імена користувачів повинні містити ще й букви!

en: Sorry, that email address is not allowed!
uk: Вибачте, ця адреса електронної пошти не допускається!

en: Sorry, that username already exists!
uk: Вибачте, таке ім\'я користувача вже існує!

en: Sorry, that email address is already used!
uk: Вибачте, але цей емейл вже використовується на цьому сайті!

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
uk: Цей лоґін зарезервовано, але він може звільнитись через кілька днів.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
uk: Цей емейл вже використовується. Провірте вашу скриньку на наявність листа активації. Якщо ви не активуєте, то цей лоґін зникне з нашого сайту через кілька днів.

en: Invalid activation key.
uk: Невірний код активації.

en: Could not create user
uk: Неможливо створити користувача

en: That username is already activated.
uk: Цей лоґін вже активований.

en: New User Registration: %s
uk: Реєстрація нового користувача: %s

en: New %1$s User: %2$s
uk: Новий %1$s Користувач: %2$s

en: Dear User,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
uk: Вітаємо,
    
    Ваш акаунт створено.
    
    Щоб увійти, скористайтесь цією інформацією
    Лоґін: USERNAME
    Пароль: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Успіхів!
    
    --Команда сайту @ SITE_NAME

en: This user has elected to delete their account and the content is no longer available.
uk: Цей користувач видалив свій акаунт і його матеріалів більше не існує.

en: Database tables are missing.
uk: Таблиць у базі даних не знайдено.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Невірний лоґін або пароль.

en: Author : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
uk: Автор : %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Comment:
uk: Коментар:

en: You can see all comments on this post here:
uk: Ви можете переглянути всі коментарі до цієї публікації тут:

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
uk: [%1$s] Коментар: "%2$s"

en: Website: %1$s (IP: %2$s , %3$s)
uk: Сайт: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Excerpt:
uk: Цитата:

en: You can see all trackbacks on this post here:
uk: Ви можете переглянути всі трекбеки тут:

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
uk: [%1$s] Трекбек: "%2$s"

en: You can see all pingbacks on this post here:
uk: Ви можете подивитись всі пінґбеки тут:

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
uk: [%1$s] Пінг: "%2$s"

en: Trash it: %s
uk: В смітник: %s

en: Delete it: %s
uk: Видалити це: %s

en: Spam it: %s
uk: Позначити як спам: %s

en: Website : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
uk: Сайт: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Trackback excerpt:
uk: Витяг для трекбеку:

en: Pingback excerpt:
uk: Витяг для пінґбеку:

en: Approve it: %s
uk: Узгодити це: %s

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
uk[0]: Наразі %s коментар очікує на узгодження. Відвідайте панель модерації:
uk[1]: Наразі %s коментарі очікують на узгодження. Відвідайте панель модерації:
uk[2]: Наразі %s коментарів очікує на узгодження. Відвідайте панель модерації:

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
uk: [%1$s] Узгодьте, будь ласка: "%2$s"

en: Password Lost and Changed for user: %s
uk: Пароль вважається втраченим і змінився для користувача: %s

en: [%s] Password Lost/Changed
uk: [%s] Пароль загублено/змінено

en: Username: %s
uk: Лоґін: %s

en: [%s] New User Registration
uk: [%s] Реєстрація нового користувача

en: Password: %s
uk: Пароль: %s

en: [%s] Your username and password
uk: [%s] Ваш лоґін та пароль

en: Protected: %s
uk: Захищено: %s

en: Private: %s
uk: Приватне: %s

en: There is no excerpt because this is a protected post.
uk: Цитата відсутня, оскільки це приватна публікація.

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Home
uk: Головна

en: %1$s [Autosave]
uk: %1$s [Автозбереження]

en: %1$s [Current Revision]
uk: %1$s [Поточна редакція]

en: Revision
uk: Ревізія

[ctx: post]
en: Published
uk: Опубліковано

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Опубліковано <span class="count">(%s)</span>
uk[1]: Опубліковані <span class="count">(%s)</span>
uk[2]: Опубліковані <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Scheduled
uk: Відкладено

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Планується <span class="count">(%s)</span>
uk[1]: Планується <span class="count">(%s)</span>
uk[2]: Планується <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Draft
uk: Чернетка

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: <span class="count">(%s)</span> Чернетка
uk[1]: <span class="count">(%s)</span> Чернетки
uk[2]: <span class="count">(%s)</span> Чернеток

[ctx: post]
en: Pending
uk: Очікує

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: До огляду <span class="count">(%s)</span>
uk[1]: До огляду <span class="count">(%s)</span>
uk[2]: До огляду <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Private
uk: Приватна

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: Приватна <span class="count">(%s)</span>
uk[1]: Приватні <span class="count">(%s)</span>
uk[2]: Приватні <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Trash
uk: Кошик

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: В кошику <span class="count">(%s)</span>
uk[1]: В кошику <span class="count">(%s)</span>
uk[2]: В кошику <span class="count">(%s)</span>

en: Content, title, and excerpt are empty.
uk: Контент, назва та цитата порожні

en: Could not update post in the database
uk: Неможливо оновити публікацію в БД

en: Could not insert post into the database
uk: Неможливо записати публікацію до бази даних

en: The page template is invalid.
uk: Шаблон сторінки пошкоджено.

en: Cannot create a revision of a revision
uk: Не вдається створити перегляд перегляду

en: You do not have permission to preview drafts.
uk: Ви не маєте повноважень щоб переглядати чернетки.

en: Cannot create a user with an empty login name.
uk: Неможливо створити користувача з порожнім лоґіном.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
uk: Відбулась помилка, що швидше за все означає що RSS канал не працює. Спробуйте пізніше.

en: You are about to permanently delete the selected items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk: Ви збираєтесь видалити позначені пункти 
      'Відміна' — залишити, 'Гаразд' — видалити.

en: Close all open tags
uk: Закрити всі відкриті теґи

en: close tags
uk: закрити теґи

en: Enter the URL
uk: Введіть URL

en: Enter the URL of the image
uk: Введіть URL зображення

en: Enter a description of the image
uk: Введіть опис зображення

en: You do not have permission to do that.
uk: Ви не маєте повноважень, щоб робити це.

en: An unidentified error has occurred.
uk: Відбулась невизначена помилка.

en: Next &gt;
uk: Вперед »

en: &lt; Prev
uk: « Назад

en: Image
uk: Зображення

en: of
uk: з

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
uk: Ця функція потребує підтримки плаваючих фреймів. Ймовірно, браузер не підтримує теґи iframe, або вони заблоковані.

en: not configured
uk: не налаштовано

en: You have attempted to queue too many files.
uk: Ви спробували завантажувати занадто багато файлів.

en: This file is empty. Please try another.
uk: Цей файл порожній. Спробуйте інший.

en: This file type is not allowed. Please try another.
uk: Недозволений тип файлу. Спробуйте інший.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
uk: Відбулась помилка завантаження на сервер. Спробуйте ще раз.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
uk: Виникла проблема конфігурації. Зв`яжіться з адміністратором сервера.

en: You may only upload 1 file.
uk: Вам дозволено завантажувати лише 1 файл на сервер.

en: HTTP error.
uk: Помилка HTTP.

en: Upload failed.
uk: Завантаження на сервер невдале.

en: IO error.
uk: Помилка читання/запису.

en: Security error.
uk: Помилка безпеки.

en: Upload stopped.
uk: Завантаження припинено.

en: Crunching&hellip;
uk: Завантаження&hellip;

en: moved to the trash.
uk: викинуто до смітника.

[ctx: password strength]
en: Medium
uk: Середній

en: Publish on:
uk: Опубліковано:

en: Schedule for:
uk: Графік для:

en: Published on:
uk: Опубліковано:

en: Show more comments
uk: Відобразити більше коментарів

en: No more comments found.
uk: Більше коментарів не знайдено.

en: Password Protected
uk: Захищено паролем

en: Submitted on:
uk: Надіслано:

en: Error while saving the changes.
uk: Помилка при збереженні змін.

en: Remove From Bulk Edit
uk: Видалити з масового редагування

en: Plugin Information:
uk: Інформація про плаґін:

en: Saving...
uk: Збереження…

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
uk: Не вдається задати розмір мініатюри. Спробуйте інше вкладення.

en: Saving Draft&#8230;
uk: Зберігається чернетка…

en: Invalid Taxonomy
uk: Неправильна таксономія

en: Empty Term
uk: Порожній термін

en: Invalid term ID
uk: Неправильний term ID

en: A name is required for this term
uk: Для цього необхідно ім`я

en: Could not insert term into the database
uk: Неможливо записати термін до бази даних

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
uk: Скорочення &#8220;%s&#8221; вже використовується іншим записом

en: Invalid object ID
uk: Неправильний ID

en: Template is missing.
uk: Відсутній файл шаблону.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
uk: Відсутня батьківська тема. Будь ласка, встановіть батьківську тему «%s».

en: Stylesheet is missing.
uk: Відсутній файл стилів.

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Поле імені порожнє.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
uk: <strong>Помилка</strong>: Поле пароля порожнє.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Невірний лоґін або пароль. <a href="%s" title="Нагадати пароль">Забули пароль</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Ваш акаунт позначено як спамерський

en: Please log in again.
uk: Будь ласка, зайдіть ще раз.

en: Sidebar %d
uk: Бокова панель %d

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: WordPress %1$s потребує MySQL %2$s або вище

en: Powered by WordPress
uk: Працює на WordPress

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Введіть свій лоґін або адресу E-mail, будь ласка.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Немає користувачів з такою адресою E-mail

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Введіть правильний лоґін або e-mail, будь ласка.

en: Password reset is not allowed for this user
uk: Відновлення паролю для цього користувача неможливе

en: [%s] Password Reset
uk: [%s] Змінити пароль

en: The e-mail could not be sent.
uk: Не виходить відправити листа.

en: Invalid key
uk: Неправильний ключ

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Введіть свою адресу E-mail, будь ласка.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Неправильна адреса E-mail.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
uk: Вибачте, схоже цей ключ неправильний.

en: Lost Password
uk: Забули пароль?

en: Username or E-mail:
uk: Лоґін або e-mail:

en: Get New Password
uk: Отримати новий пароль

en: Are you lost?
uk: Ви заблукали?

en: &larr; Back to %s
uk: &larr; Повернутись до %s

en: Registration Form
uk: Форма реєстрації

en: Register For This Site
uk: Зареєструватись на цьому сайті

en: A password will be e-mailed to you.
uk: Пароль буде надіслано Вам по e-mail.

en: Password Lost and Found
uk: Сховище втрачених паролей

en: Lost your password?
uk: Забули пароль?

en: You have logged in successfully.
uk: Ви увійшли успішно.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href='http://www.google.com/cookies.html'>enable cookies</a> to use WordPress.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Ваш браузер блокує або не підтримує куки (cookies). Ви маєте <a href='http://www.google.com/cookies.html'>дозволити куки</a> щоб користуватись WordPress.

en: You are now logged out.
uk: Ви вийшли з системи.

en: User registration is currently not allowed.
uk: Наразі реєстрацію користувачів заборонено.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
uk: Перевірте Ваш e-mail на підтверджуюче посилання.

en: Check your e-mail for your new password.
uk: Перевірте Ваш e-mail для отримання нового паролю.

en: Registration complete. Please check your e-mail.
uk: Реєстрацію закінчено. Будь ласка перевірте свій e-mail.

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
uk: Вгамуйся, друже, немає необхідності перевіряти пошту так часто!

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
uk: Як бачимо, нові повідомлення тут відсутні.

en: Author is %s
uk: Автором є %s

en: <strong>Author:</strong> %s
uk: <strong>Автор:</strong> %s

en: <strong>Posted title:</strong> %s
uk: <strong>Заголовок:</strong> %s

en: Oops: %s
uk: Овва: %s

en: Privacy:
uk: Приватність:

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
uk: (Повинно бути не менше 4-х символів, тільки букви і цифри).

en: Email&nbsp;Address:
uk: E-mail&nbsp;:

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
uk: Невірно заповнена форма, виправте помилки, будь ласка, і спробуйте ще.

en: Get your own %s account in seconds
uk: Отримайте ваш %s акаунт за мить

en: Just a username, please.
uk: Просто лоґін, будь ласка.

en: Next
uk: Наступн.

en: %s is your new username
uk: %s ваш новий лоґін

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
uk: Але, перш ніж почати використовувати новий лоґін, <strong>його необхідно активувати</strong>.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
uk: Якщо ви не активуєте свій лоґін протягом двох днів, вам доведеться зареєструватися ще раз.

en: Signup
uk: Зареєструватись

en: Still waiting for your email?
uk: Досі чекаєте на емейл?

en: Registration has been disabled.
uk: Реєстрацію вимкнено.

en: User registration has been disabled.
uk: Реєстрація користувача наразі вимкнена.

en: Help
uk: Довідка

en: Black
uk: Чорний

en: Blue
uk: Блакитний

en: Brown
uk: Коричневий

en: Green
uk: Зелений

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Pink
uk: Рожевий

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Red
uk: Червоний

en: Silver
uk: Срібний

en: White
uk: Білий

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Width
uk: Ширина

en: About
uk: Інфо

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Введіть лоґін, будь ласка.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Цей e-mail вже хтось зареєстрував. Оберіть, будь ласка, якийсь інший.

en: There are no options for this widget.
uk: Для цього віджету немає опцій.

en: Strength indicator
uk: Сила паролю

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
uk: Зверніть увагу: Рекомендована довжина паролю не менше, ніж 7 символів. Для покращення захисту рекомендуємо використати великі та малі літери, числа та знаки ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Very weak
uk: Дуже слабкий

en: Weak
uk: Слабкий

en: Strong
uk: Сильний

en: Edit Category
uk: Редагувати категорію

[ctx: page]
en: Add New
uk: Додати

en: Options saved.
uk: Опції збережено.

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Allow people to post comments on new articles
uk: Дозволити коментування нових публікацій.

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Time Format
uk: Формат часу

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Height
uk: Висота

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Insert Image
uk: Вставити зображення

en: Visual
uk: Візуально

en: Title:
uk: Назва:

en: Separate tags with commas
uk: Розділяйте теґи комами

en: Select All
uk: Виділити все

en: (required)
uk: (обов`язково)

en: Website
uk: Сайт

en: Widgets
uk: Віджети

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
uk: Вибачте, Ваш запис не може бути опубліковано. Щось пішло не так.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
uk: Вибачте, Ви не маєте повноважень редагувати цю публікацію.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
uk: За якоюсь дивною прикрістю, цю публікацію не можна редагувати.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
uk: Вибачте, Ви не маєте повноважень видалити цю публікацію.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be deleted.
uk: За якоюсь дивною прикрістю, цю публікацію не можна видалити.

en: Sorry, comments are closed for this item.
uk: Пробачте, коментування цієї публікації вимкнено.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
uk: Пробачте, щоб відправити коментар, маєте зареєструватись.

en: Your key has been cleared.
uk: Ваш ключ очищено.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
uk: Введений ключ некоректний. Спробуйте ще раз.

en: The key you entered could not be verified because a connection to akismet.com could not be established. Please check your server configuration.
uk: Введений вами ключ не може бути перевірений через відсутність з’єднання з akismet.com. Перевірте налаштування Вашого серверу.

en: There was a problem connecting to the Akismet server. Please check your server configuration.
uk: Виникла проблема з’єднання з сервером Akismet. Перевірте налаштування сервера.

en: The key below was previously validated but a connection to akismet.com can not be established at this time. Please check your server configuration.
uk: Ключ введений нижче було перевірено на коректність, але на даний час з’єднання з akismet.com відсутнє. Перевірте налаштування Вашого сервера.

en: Server Connectivity
uk: Зв'язок з сервером

en: Unable to reach some Akismet servers.
uk: Не вдалося знайти деякі сервери Akismet.

en: A network problem or firewall is blocking some connections from your web server to Akismet.com.  Akismet is working but this may cause problems during times of network congestion.  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
uk: Існує проблема із мережею або фаєрволом, через цю проблему неможливо з’єднатися із Akismet.com. Akismet працює, але іноді може некоректно працювати через проблеми із мережею. Будь ласка, зв’яжіться із адміністрацією хостинґу та повідомте їх <a href="%s" target="_blank">про проблеми із Akismet та фаєрволом</a>.

en: Unable to reach any Akismet servers.
uk: Не вдалося знайти будь-які сервери Akismet.

en: A network problem or firewall is blocking all connections from your web server to Akismet.com.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
uk: Існує проблема із мережею. Блокуються всі з’єднання до Akismet.com. <strong>Akismet не працюватиме коректно, доки проблема не буде вирішена.</strong> Будь ласка, зв’яжіться із адміністрацією хостинґу та повідомте їх <a href="%s" target="_blank">про проблеми Akismet та фаєрволу</a>.

en: All Akismet servers are available.
uk: Всі сервери Akismet є доступними.

en: Akismet is working correctly.  All servers are accessible.
uk: Akismet працює добре. Всі сервери доступні.

en: Network functions are disabled.
uk: Мережеві функції відключені.

en: Unable to find Akismet servers.
uk: Не вдається знайти сервери Akismet.

en: A DNS problem or firewall is preventing all access from your web server to Akismet.com.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
uk: Проблеми із DNS та/або фаєрволом неможливо з’єднатися із Akismet.com. <strong>Akismet не працюватиме коректно, доки проблема не буде усунена.</strong>. Будь ласка, зверніться до хостинґу чи провайдера та передайте йому  <a href="%s" target="_blank">інформацію про проблему з Akismet та фаєрволом</a>.

en: Akismet server
uk: Сервер Akismet

en: Network Status
uk: Статус мережі

en: Akismet Stats
uk: Статистика Akismet

en: Akismet is almost ready.
uk: Akismet завжди готовий.

en: Akismet has detected a problem.
uk: Akismet виявив проблему.

en: Akismet Spam (%s)
uk: Akismet спам (%s)

en: Akismet Spam
uk: Akismet спам

en: You do not have sufficient permission to moderate comments.
uk: У Вас недостатньо повноважень для модерування коментарів.

en: %1$s comments recovered.
uk: %1$s коментарів відновлено.

en: All spam deleted.
uk: Весь спам видалено

en: Caught Spam
uk: Спійманий спам

en: Akismet has caught <strong>%1$s spam</strong> for you since you first installed it.
uk: Akismet спіймав <strong>%1$s спам</strong> для Вас з часу першого встановлення.

en: You have no spam currently in the queue. Must be your lucky day. :)
uk: Спаму в смітнику немає. Сьогодні щасливий день :)

en: You can delete all of the spam from your database with a single click. This operation cannot be undone, so you may wish to check to ensure that no legitimate comments got through first. Spam is automatically deleted after 15 days, so don&#8217;t sweat it.
uk: Ви можете видалити весь спам з вашої БД одним кліком. Ця операція безповоротна, тому перевірте чи не потрапили сюди коректні коментарі, перш ніж діяти. Спам автоматично видаляється через 15 днів, тому не зволікайте.

en: There are currently %1$s comments identified as spam.
uk: На даний момент %1$s коментарів розпізнано як спам.

en: Delete all
uk: Видалити все

en: These are the latest comments identified as spam by Akismet. If you see any mistakes, simply mark the comment as "not spam" and Akismet will learn from the submission. If you wish to recover a comment from spam, simply select the comment, and click Not Spam. After 15 days we clean out the junk for you.
uk: Це останні коментарі, ідентифіковані як спам Akismet\`ом. Якщо бачите якісь помилки, просто позначте як "не спам" і Akismet навчиться на основі цього розпізнавати подібні повідомлення. Якщо Ви бажаєте відновити коментар зі спаму, просто виберіть його і натисніть НЕ СПАМ. Через 15 днів спам повідомлення стираються автоматично.

en: All
uk: Все

en: Search Spam &raquo;
uk: Пошук спаму &raquo;

en: &laquo; Previous Page
uk: Попередня сторінка »

en: Next Page &raquo;
uk: « Попередня сторінка

en: De-spam marked comments &raquo;
uk: Коментарі позначені НЕ СПАМ &raquo;

en: Comments you de-spam will be submitted to Akismet as mistakes so it can learn and get better.
uk: Коментарі що Ви позначите як НЕ СПАМ опублікуються до Akismet як помилка, отже він може вчитися і працювати краще.

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
uk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментаря</a>.
uk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментарі</a>.
uk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментарів</a>.

en: Recheck Queue for Spam
uk: Повторно перевірити кошик для спаму

en: Check for Spam
uk: Перевірити на Спам

en: Comments on %s
uk: Коментарі до %s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
uk: Працює на основі WordPress, найкращої персональної семантичної платформи публікацій.

en: Enter your password to view comments.
uk: Введіть пароль, щоб переглянути коментарі.

en: No Comments
uk: Коментарів немає

en: 1 Comment
uk: 1 коментар

en: % Comments
uk: %s коментарів

en: Edit This
uk: Редагувати

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
uk: Пробачте, щоб відправити коментар, маєте <a href="%s">увійти в систему</a>.

en: Tags:
uk: Теґи:

en: Pages:
uk: Сторінки:

en: The latest comments to all posts in RSS
uk: Свіжі коментарі до всі публікацій в форматі RSS

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
uk: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> коментарів

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
uk: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">коментує:</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
uk: Ваш коментар чекає узгодження.

en: %1$s at %2$s
uk: %1$s о %2$s

en: (Edit)
uk: [ Редагувати ]

en: View all posts in %s
uk: Подивитись всі публікації в %s

en: Meta
uk: Мета

en: XML error: %s at line %d
uk: Помилка XML: %s, рядок %d

en: Visit %s&#8217;s website
uk: Відвідати %s&#8217;s сайт

en: Posts by %s
uk: Публікації від %s

en: Last updated: %s
uk: Останнє оновлення: %s

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
uk: Використання рівнів користувачів в плаґінах вважається застарілим, тому краще використовуйте ролі та повноваження.

en: No categories
uk: Немає категорій

en: %s topic | %s topics
uk[0]: %s тема
uk[1]: %s теми
uk[2]: %s тем

en: No server specified
uk: Не вказано сервер

en: Error
uk: Помилка

en: no login ID submitted
uk: ID надісланого лоґіну відсутнє

en: connection not established
uk: підключення не встановлене

en: No password submitted
uk: Не вказано пароль

en: Authentication failed
uk: Автентифікація невдала

en: No connection to server
uk: Немає підключення до сервера

en: No login ID submitted
uk: ID надісланого лоґіну відсутнє

en: No server banner
uk: Нема заблокованих серверів

en: abort
uk: відмінити

en: apop authentication failed
uk: apop аутентифікація невдала

en: Premature end of list
uk: Передчасний кінець списку

en: Empty command string
uk: Порожній командний рядок

en: connection does not exist
uk: підключення не існує

en: No msg number submitted
uk: Відсутній надісланий номер повідомлення

en: Command failed
uk: Команда невдала

en: View all posts filed under %s
uk: Подивитись всі публікації в %s

en: Feed for all posts filed under %s
uk: Канал новин для всіх публікацій в %s

en: Comments Off
uk: Коментування вимкнуто

en: Comment on %s
uk: Коментар до %s

en: Log in to Reply
uk: Залоґуйтеся для коментування

en: Leave a Comment
uk: Напишіть коментар

en: Log in to leave a Comment
uk: Увійдіть, щоб залишити коментар

en: Click here to cancel reply.
uk:  Скасувати відповідь

en: Leave a Reply
uk: Напишіть відгук

en: Leave a Reply to %s
uk: Написати відповідь до %s

en: Author
uk: Автор

[ctx: noun]
en: Comment
uk: Коментар

en: Are you sure you want to do this?
uk: Ви впевнені, що хочете це зробити?

en: Edit
uk: Редагувати

en: %s ago
uk: %s тому

en: Undo
uk: Скасувати

en: Not Spam
uk: Не спам

en: Apply
uk: Застосувати

en: Comments
uk: Коментарі

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Excerpt
uk: Витяг

en: Revisions
uk: Ревізії

[ctx: adjective]
en: Approved
uk: Узгоджено

[ctx: adjective]
en: Spam
uk: Спам

en: Link Categories
uk: Категорії посилань

en: Search Categories
uk: Пошук категорій

en: Edit Link Category
uk: Змінити посилання категорії

en: Update Category
uk: Оновити категорію

en: Add Link
uk: Додати посилання

en: Save
uk: Зберегти

en: Categories
uk: Категорії

en: Target
uk: Мета

en: Advanced
uk: Для досвідчених

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Жодного

en: Invalid taxonomy
uk: Неправильна таксономія

en: Edit Tag
uk: Редагувати теґ

[ctx: post]
en: Add New
uk: Додати

en: View Post
uk: Переглянути публікацію

en: Edit Post
uk: Редагувати публікацію

en: Done
uk: Зроблено

en: Anonymous
uk: Анонімний

en: Submit
uk: Відправити

en: Invalid file type
uk: Неправильний тип файлу

en: Preview
uk: Поп. перегляд

en: Recent Comments
uk: Останні коментарі

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Content
uk: Контент

en: Tags
uk: Теґи

en: Save Draft
uk: Чернетка

en: No comments yet.
uk: Коментарів поки що немає.

en: Reply
uk: Відповіcти

en: Pingback
uk: Пінґбек

en: Trackback
uk: Трекбек

en: Number of comments to show:
uk: Показувати таку кількість коментарів:

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
uk: <strong>Помилка RSS</strong>: %s

en: Unknown Feed
uk: Невідомий канал

en: Header
uk: Верхня частина

en: Sidebar
uk: Бокова панель

en: Archives
uk: Архіви

en: Password
uk: Пароль

en: Redo
uk: Крок вперед

en: Scale
uk: Масштабувати

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
uk: Файл '%s' не існує?

en: The GD image library is not installed.
uk: Не встановлена бібліотека GD для обробки зображень.

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
uk: Файл '%s' не є зображенням.

en: Add Media
uk: Додати медіафайл

en: Add an Image
uk: Додати зображення

en: Add Video
uk: Додати відео

en: Add Audio
uk: Додати аудіо

en: Saved.
uk: Збережено.

en: Left
uk: Ліворуч

en: Center
uk: Центр

en: Right
uk: Праворуч

en: Medium
uk: Середній

en: Full Size
uk: Повний розмір

en: Size
uk: Розмір

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Caption
uk: Підпис

en: Link URL
uk: URL посилання

en: Enter a link URL or click above for presets.
uk: Введіть URL посилання, або клікніть вище для вже зазначених.

en: Edit Image
uk: Редагувати зображення

en: Actions
uk: Дії

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Save as Pending
uk: Зберегти як очікувані

en: Privately Published
uk: Приватно Опубліковані

en: OK
uk: Добре

en: Private
uk: Приватна

en: Public, Sticky
uk: Публічний, Прикріплений

en: Schedule
uk: Відкласти публікацію

en: Add or remove tags
uk: Додати або видалити теґи

en: All Categories
uk: Всі категорії

en: Dismiss
uk: Сховати

en: Search
uk: Пошук

en: Version
uk: Версія

en: Version:
uk: Версія:

en: Visit author homepage
uk: Відвідайте сторінку автора

en: Images
uk: Зображення

en: View Page
uk: Переглянути сторінку

en: Links
uk: Посилання

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Pages
uk: Сторінки

en: Close
uk: Закрити

en: Select
uk: Обрати

en: New Page
uk: Нова сторінка

en: Edit Media
uk: Редагувати медіа

en: New Post
uk: Нова публікація

en: (no title)
uk: (без назви)

en: Activation Key Required
uk: Ключ активації потрібен

en: Activation Key:
uk: Ключ активації:

en: Your account is now active!
uk: Тепер ваш аккаунт активний!

en: An error occurred during the activation
uk: Сталася помилка під час активації

en: Username:
uk: Лоґін:

en: No posts found.
uk: Публікацій не знайдено.

en: Published
uk: Опубліковано

en: Pending Review
uk: До огляду

en: Draft
uk: Чернетка

en: Visit Site
uk: Відвідати сайт

en: Log Out
uk: Вихід

en: You do not have permission to upload files.
uk: Вам не дозволено завантажувати файли на сервер.
